2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo Promoción a 2ª B2016-17 next
Promoción a 2ª B

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Cuartos de Final (Ida) 20/05/2017 Cerceda Jerez
Cuartos de Final (Ida) 21/05/2017 Sporting de Gijón B Olot
Cuartos de Final (Ida) 21/05/2017 Tuilla UD San Fernando
Cuartos de Final (Ida) 21/05/2017 Cristo Atlético Avilés
Cuartos de Final (Ida) 21/05/2017 Langreo Almería B
Cuartos de Final (Ida) 21/05/2017 Cacereño Deportivo B
Cuartos de Final (Ida) 21/05/2017 Bergantiños CD Badajoz
Cuartos de Final (Ida) 21/05/2017 Cayón Rápido de Bouzas
Cuartos de Final (Vuelta) 28/05/2017 Almería B Langreo
Cuartos de Final (Vuelta) 28/05/2017 UD San Fernando Tuilla
Cuartos de Final (Vuelta) 28/05/2017 Olot Sporting de Gijón B
Cuartos de Final (Vuelta) 28/05/2017 Avilés Cristo Atlético
Cuartos de Final (Vuelta) 28/05/2017 Jerez Cerceda
Cuartos de Final (Vuelta) 28/05/2017 Deportivo B Cacereño
Cuartos de Final (Vuelta) 28/05/2017 CD Badajoz Bergantiños
Cuartos de Final (Vuelta) 28/05/2017 Rápido de Bouzas Cayón
Semifinal (Ida) 03/06/2017 Almería B Sporting de Gijón B
Semifinal (Ida) 04/06/2017 Villa Santa Brígida Rápido de Bouzas
Semifinal (Vuelta) 10/06/2017 Rápido de Bouzas Villa Santa Brígida
Semifinal (Vuelta) 11/06/2017 Sporting de Gijón B Almería B
Final (Ida) 18/06/2017 Beasain Sporting de Gijón B
Final (Ida) 18/06/2017 Rápido de Bouzas Peralada
Final (Vuelta) 25/06/2017 Sporting de Gijón B Beasain
Final (Vuelta) 25/06/2017 Peralada Rápido de Bouzas

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Claudio Medina Sporting de Gijón B
50.83
Jon Ander Beasain
31.50
Carnero Rápido de Bouzas
20.40
Diz Rápido de Bouzas
20.33
Rubén Sánchez Sporting de Gijón B
20.33
Nico Rápido de Bouzas
20.33
Tomás Rápido de Bouzas
20.33
Medina UD San Fernando
21.00
Pardavila Rápido de Bouzas
10.20
Prendes Tuilla
10.50
    Nom Equip Pos Minuts
Vieytes Rápido de Bouzas
540
Diego García Rápido de Bouzas
540
Cotilla Rápido de Bouzas
540
Diz Rápido de Bouzas
540
Dani Martín Sporting de Gijón B
540
Juan Sporting de Gijón B
540
Cifre Sporting de Gijón B
540
Yago Pérez Rápido de Bouzas
522
Claudio Medina Sporting de Gijón B
517
Pablo Fernández Sporting de Gijón B
508
    Nom Equip Pos Grogues
Cristian Salvador Sporting de Gijón B
4
Pablo Fernández Sporting de Gijón B
3
Carnero Rápido de Bouzas
2
Pantiga Avilés
2
Borja Noval Tuilla
2
Cotilla Rápido de Bouzas
2
Yago Pérez Rápido de Bouzas
2
Dani Martín Sporting de Gijón B
2
Riego Sporting de Gijón B
2
Nacho Méndez Sporting de Gijón B
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Carnero Rápido de Bouzas
1
Adri Arias Rápido de Bouzas
1
Esteve Avilés
1
Delgado Avilés
1
Víctor Ruiz Sporting de Gijón B
1
Cristian Salvador Sporting de Gijón B
1
Israel UD San Fernando
1
Nico CD Badajoz
1
Nando Copete Cacereño
1
Jon Aranda Beasain
1
Gols:
51
Promig golejador:
2.13
Targetes Grogues:
114
Targetes Grogues Per Partit:
4.75
Expulsions:
11
Expulsions Per Partit:
0.46
Victòries locals:
8
Victòries visitants:
5
Empats:
11
Màxima victòria local:
4 - 0 Rápido de Bouzas-Cayón
Màxima victòria visitant:
0 - 2 Cayón-Rápido de Bouzas

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Rápido de Bouzas
6 4 2 0
66%
33%
1%
11 3 9 2
Sporting de Gijón B
6 2 2 2
33%
33%
34%
10 7 21 2
Almería B
4 2 1 1
50%
25%
25%
3 3 10 0
UD San Fernando
2 2 0 0
100%
5 1 8 1
Deportivo B
2 1 1 0
50%
50%
2 0 4 0
Cristo Atlético
2 1 1 0
50%
50%
3 2 8 0
Olot
2 1 1 0
50%
50%
2 1 12 0
Cerceda
2 0 2 0
100%
0 0 0 0
Bergantiños
2 0 2 0
100%
2 2 4 0
CD Badajoz
2 0 2 0
100%
2 2 3 1
Jerez
2 0 2 0
100%
0 0 0 0
Peralada
2 0 2 0
100%
3 3 3 0
Avilés
2 0 1 1
50%
50%
2 3 5 2
Langreo
2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0
Cacereño
2 0 1 1
50%
50%
0 2 4 1
Beasain
2 0 1 1
50%
50%
4 7 4 1
Villa Santa Brígida
2 0 0 2
100%
0 2 0 0
Tuilla
2 0 0 2
100%
1 5 8 0
Cayón
2 0 0 2
100%
0 6 6 1