2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Promoción a 2ªB2018-19 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Cuartos de Final (Ida) 25/05/2019 San Ignacio Marino de Luanco
Cuartos de Final (Ida) 26/05/2019 Lealtad Getafe B
Cuartos de Final (Ida) 26/05/2019 Unión Viera Caudal
Cuartos de Final (Ida) 26/05/2019 Covadonga Bergantiños
Cuartos de Final (Ida) 26/05/2019 Racing de Ferrol Jaén
Cuartos de Final (Ida) 26/05/2019 Alondras Mensajero
Cuartos de Final (Ida) 26/05/2019 Alavés B Compostela
Cuartos de Final (Vuelta) 02/06/2019 Getafe B Lealtad
Cuartos de Final (Vuelta) 02/06/2019 Bergantiños Covadonga
Cuartos de Final (Vuelta) 02/06/2019 Marino de Luanco San Ignacio
Cuartos de Final (Vuelta) 02/06/2019 Caudal Unión Viera
Cuartos de Final (Vuelta) 02/06/2019 Jaén Racing de Ferrol
Cuartos de Final (Vuelta) 02/06/2019 Mensajero Alondras
Cuartos de Final (Vuelta) 02/06/2019 Compostela Alavés B
Semifinal (Ida) 08/06/2019 Mutilvera Marino de Luanco
Semifinal (Ida) 09/06/2019 Formentera Lealtad
Semifinal (Ida) 09/06/2019 Villarrubia Bergantiños
Semifinal (Ida) 09/06/2019 Alondras Portugalete
Semifinal (Vuelta) 16/06/2019 Marino de Luanco Mutilvera
Semifinal (Vuelta) 16/06/2019 Lealtad Formentera
Semifinal (Vuelta) 16/06/2019 Bergantiños Villarrubia
Semifinal (Vuelta) 16/06/2019 Portugalete Alondras
Final (Ida) 22/06/2019 CP Villarrobledo Lealtad
Final (Ida) 23/06/2019 Marino de Luanco Sestao River
Final (Vuelta) 29/06/2019 Sestao River Marino de Luanco
Final (Vuelta) 30/06/2019 Lealtad CP Villarrobledo

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Joselu Racing de Ferrol
21.00
Aythami Perera Compostela
21.00
Ekedi Bergantiños
20.67
Saha Lealtad
20.33
Álex Arias Marino de Luanco
20.33
Sáez Bergantiños
20.50
Diego Bergantiños
20.50
Bonilla Portugalete
21.00
Hugo Duro Getafe B
21.00
Nacho Huertas CP Villarrobledo
21.00
    Nom Equip Pos Minuts
Pantiga Marino de Luanco
540
Miguelín Lealtad
540
David Ruiz Lealtad
540
Javi Porrón Lealtad
540
Saha Lealtad
540
Rabanillo Marino de Luanco
540
Guaya Marino de Luanco
540
Álex Arias Marino de Luanco
533
Robert Lealtad
532
Luis Morán Marino de Luanco
532
    Nom Equip Pos Grogues
David González Marino de Luanco
3
César Suárez Marino de Luanco
3
Iván Fernández Marino de Luanco
3
Álex Arias Marino de Luanco
3
Jandro Covadonga
2
Pantiga Marino de Luanco
2
Piniella Lealtad
2
Saha Lealtad
2
Guaya Marino de Luanco
2
Luis Morán Marino de Luanco
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Robert Lealtad
1
Pedrayes Lealtad
1
Antonio Perera Alavés B
1
Paulino Alavés B
1
Choco Jaén
1
Dani Cabezuelo CP Villarrobledo
1
Alberto Gutiérrez San Ignacio
1
Gols:
52
Promig golejador:
2.00
Targetes Grogues:
132
Targetes Grogues Per Partit:
5.08
Expulsions:
7
Expulsions Per Partit:
0.27
Victòries locals:
14
Victòries visitants:
5
Empats:
7
Màxima victòria local:
5 - 0 Bergantiños-Covadonga
Màxima victòria visitant:
0 - 2 Covadonga-Bergantiños

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Marino de Luanco
6 3 3 0
50%
50%
5 0 23 0
Bergantiños
4 3 0 1
75%
25%
9 3 5 0
Lealtad
6 3 0 3
50%
50%
8 7 16 2
Alondras
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 8 0
Portugalete
2 1 1 0
50%
50%
3 2 3 0
Villarrubia
2 1 0 1
50%
50%
3 2 1 0
Getafe B
2 1 0 1
50%
50%
4 3 7 0
Alavés B
2 1 0 1
50%
50%
3 3 4 2
Compostela
2 1 0 1
50%
50%
3 3 2 0
Jaén
2 1 0 1
50%
50%
2 2 10 1
Racing de Ferrol
2 1 0 1
50%
50%
2 2 5 0
CP Villarrobledo
2 1 0 1
50%
50%
2 2 3 1
Formentera
2 1 0 1
50%
50%
1 3 7 0
Caudal
2 0 2 0
100%
1 1 5 0
Unión Viera
2 0 2 0
100%
1 1 7 0
Mensajero
2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Sestao River
2 0 1 1
50%
50%
0 1 4 0
Mutilvera
2 0 1 1
50%
50%
0 2 4 0
San Ignacio
2 0 1 1
50%
50%
0 2 10 1
Covadonga
2 0 0 2
100%
0 7 5 0