2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo Promoción a 2ª B1983-84
Promoción a 2ª B

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Semifinal (Ida) 03/06/1984 Mensajero Pontevedra
Semifinal (Ida) 03/06/1984 Eibar Constancia
Semifinal (Ida) 03/06/1984 Cultural Leonesa Eldense
Semifinal (Ida) 03/06/1984 Fuengirola Levante
Semifinal (Ida) 03/06/1984 Manacor Diter Zafra
Semifinal (Ida) 03/06/1984 Tudelano Marbella
Semifinal (Ida) 03/06/1984 Manchego Caudal
Semifinal (Ida) 03/06/1984 Orihuela Sevilla Atlético
Semifinal (Ida) 03/06/1984 Siero Güímar
Semifinal (Ida) 03/06/1984 Santurtzi Ourense
Semifinal (Ida) 03/06/1984 Alzira Pegaso
Semifinal (Ida) 03/06/1984 Burgos Barcelona Aficionados
Semifinal (Vuelta) 09/06/1984 Pontevedra Mensajero
Semifinal (Vuelta) 10/06/1984 Constancia Eibar
Semifinal (Vuelta) 10/06/1984 Eldense Cultural Leonesa
Semifinal (Vuelta) 10/06/1984 Levante Fuengirola
Semifinal (Vuelta) 10/06/1984 Diter Zafra Manacor
Semifinal (Vuelta) 10/06/1984 Caudal Manchego
Semifinal (Vuelta) 10/06/1984 Sevilla Atlético Orihuela
Semifinal (Vuelta) 10/06/1984 Güímar Siero
Semifinal (Vuelta) 10/06/1984 Ourense Santurtzi
Semifinal (Vuelta) 10/06/1984 Pegaso Alzira
Semifinal (Vuelta) 10/06/1984 Barcelona Aficionados Burgos
Semifinal (Vuelta) 10/06/1984 Marbella Tudelano
Final (Ida) 16/06/1984 Pontevedra Eibar
Final (Ida) 17/06/1984 Caudal Orihuela
Final (Ida) 17/06/1984 Marbella Siero
Final (Ida) 17/06/1984 Manacor Pegaso
Final (Ida) 17/06/1984 Levante Ourense
Final (Ida) 17/06/1984 Cultural Leonesa Barcelona Aficionados
Final (Vuelta) 24/06/1984 Eibar Pontevedra
Final (Vuelta) 24/06/1984 Orihuela Caudal
Final (Vuelta) 24/06/1984 Siero Marbella
Final (Vuelta) 24/06/1984 Pegaso Manacor
Final (Vuelta) 24/06/1984 Ourense Levante
Final (Vuelta) 24/06/1984 Barcelona Aficionados Cultural Leonesa

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Gonzalo Barcelona Aficionados
41.00
Sebas I Pegaso
31.00
Pancho Siero
30.75
Pau Marbella
30.75
Xisco Riera Manacor
30.75
Latorre Levante
30.75
Salas Manacor
30.75
Narciso Cultural Leonesa
20.50
José Emilio Pontevedra
20.50
Toboso Diter Zafra
21.00
    Nom Equip Pos Minuts
Chema Caudal
390
Chinchilla Orihuela
390
Rubén López Orihuela
390
Corbato Caudal
390
Reche Orihuela
390
Jacquet Orihuela
390
Mani Orihuela
390
Sánchez Corona Orihuela
390
Arias Caudal
390
Berto Caudal
390
    Nom Equip Pos Grogues
Valdés Burgos
2
José Emilio Pontevedra
2
Ayala Mensajero
2
Campos Eibar
2
Luna Diter Zafra
2
Cazaurang Alzira
1
Pedro Tapia Pontevedra
1
Vila Ourense
1
Quico Rodríguez Fuengirola
1
Patxi Santurtzi
1
    Nom Equip Pos Vermelles
Miguel Caudal
1
Navarro Diter Zafra
1
Leo Tudelano
1
Vargas Marbella
1
Manolo Manchego
1
Félix Siero
1
Casado Manchego
1
Valentín Barcelona Aficionados
1
Cué Caudal
1
Gols:
90
Promig golejador:
2.50
Targetes Grogues:
77
Targetes Grogues Per Partit:
2.14
Expulsions:
9
Expulsions Per Partit:
0.25
Victòries locals:
22
Victòries visitants:
6
Empats:
8
Màxima victòria local:
6 - 1 Levante-Fuengirola
Màxima victòria visitant:
2 - 4 Diter Zafra-Manacor

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Levante
4 2 2 0
50%
50%
8 2 3 0
Manacor
4 3 0 1
75%
25%
10 4 9 0
Orihuela
4 3 0 1
75%
25%
7 3 4 0
Pontevedra
4 2 1 1
50%
25%
25%
9 2 7 0
Barcelona Aficionados
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 2 5 1
Siero
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 6 0 1
Eibar
4 2 1 1
50%
25%
25%
3 4 9 0
Marbella
4 2 0 2
50%
50%
5 2 0 1
Ourense
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 2 4 0
Cultural Leonesa
4 1 2 1
25%
50%
25%
2 3 2 0
Pegaso
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 8 3 0
Manchego
2 1 0 1
50%
50%
4 4 4 2
Diter Zafra
2 1 0 1
50%
50%
3 4 4 1
Sevilla Atlético
2 1 0 1
50%
50%
3 4 1 0
Tudelano
2 1 0 1
50%
50%
1 2 3 1
Burgos
2 1 0 1
50%
50%
1 4 2 0
Caudal
4 1 0 3
25%
75%
4 7 3 2
Mensajero
2 1 0 1
50%
50%
2 6 3 0
Alzira
2 0 1 1
50%
50%
2 3 3 0
Eldense
2 0 1 1
50%
50%
0 1 0 0
Güímar
2 0 1 1
50%
50%
3 5 1 0
Santurtzi
2 0 1 1
50%
50%
0 3 2 0
Fuengirola
2 0 1 1
50%
50%
1 6 1 0
Constancia
2 0 0 2
100%
1 3 4 0