2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo Promoción a 2ª B1984-85 next
Promoción a 2ª B

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Semifinal (Ida) 25/05/1985 Mestalla Córdoba
Semifinal (Ida) 25/05/1985 San Martín Real Burgos
Semifinal (Ida) 25/05/1985 Lloret Martos
Semifinal (Ida) 26/05/1985 Mallorca Atlético Ourense
Semifinal (Ida) 26/05/1985 Cultural Leonesa Eldense
Semifinal (Ida) 26/05/1985 Huesca Cieza
Semifinal (Ida) 26/05/1985 Basconia Murense
Semifinal (Ida) 26/05/1985 Telde Betis Deportivo
Semifinal (Ida) 26/05/1985 Valdepeñas Eibar
Semifinal (Ida) 26/05/1985 Alzira Sant Andreu
Semifinal (Ida) 26/05/1985 Siero Lalín
Semifinal (Ida) 26/05/1985 Mensajero Plasencia
Semifinal (Vuelta) 01/06/1985 Córdoba Mestalla
Semifinal (Vuelta) 02/06/1985 Ourense Mallorca Atlético
Semifinal (Vuelta) 02/06/1985 Eldense Cultural Leonesa
Semifinal (Vuelta) 02/06/1985 Cieza Huesca
Semifinal (Vuelta) 02/06/1985 Murense Basconia
Semifinal (Vuelta) 02/06/1985 Betis Deportivo Telde
Semifinal (Vuelta) 02/06/1985 Real Burgos San Martín
Semifinal (Vuelta) 02/06/1985 Martos Lloret
Semifinal (Vuelta) 02/06/1985 Eibar Valdepeñas
Semifinal (Vuelta) 02/06/1985 Sant Andreu Alzira
Semifinal (Vuelta) 02/06/1985 Lalín Siero
Semifinal (Vuelta) 02/06/1985 Plasencia Mensajero
Final (Ida) 08/06/1985 Lloret Lalín
Final (Ida) 09/06/1985 Plasencia Alzira
Final (Ida) 09/06/1985 Real Burgos Huesca
Final (Ida) 09/06/1985 Basconia Ourense
Final (Ida) 09/06/1985 Córdoba Valdepeñas
Final (Ida) 09/06/1985 Betis Deportivo Cultural Leonesa
Final (Vuelta) 16/06/1985 Lalín Lloret
Final (Vuelta) 16/06/1985 Cultural Leonesa Betis Deportivo
Final (Vuelta) 16/06/1985 Huesca Real Burgos
Final (Vuelta) 16/06/1985 Valdepeñas Córdoba
Final (Vuelta) 16/06/1985 Alzira Plasencia
Final (Vuelta) 16/06/1985 Ourense Basconia

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Palomino Betis Deportivo
62.00
Cuesta Martos
31.50
Iraurgi Basconia
30.75
Domínguez Betis Deportivo
30.75
Quico Cultural Leonesa
30.75
Perico Medina Betis Deportivo
30.75
Arturo Lloret
30.75
Uribe Basconia
20.67
Mario Telde
21.00
Galán Lalín
20.50
    Nom Equip Pos Minuts
Hortas Ourense
420
Vila Ourense
420
Castor Lalín
420
Pibe Lalín
420
Montoto Lalín
420
Toño Rivas Ourense
420
José Luis Ourense
420
Nolis Ourense
415
Miguel Lalín
400
Juanín Lalín
391
    Nom Equip Pos Grogues
Nolis Ourense
3
Blanco Cultural Leonesa
3
López Murga Córdoba
2
Campos Córdoba
2
Vila Ourense
2
Asensio Valdepeñas
2
Pibe Lalín
2
Montoto Lalín
2
Toñito Ourense
2
Yoyo Plasencia
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Ramón Calvo Huesca
1
Soler Lloret
1
Dibuja Ourense
1
Rubalcaba Valdepeñas
1
Dani Valdepeñas
1
Ríscar Betis Deportivo
1
Criado Cultural Leonesa
1
Val Huesca
1
Pitero Betis Deportivo
1
Jaén Martos
1
Gols:
91
Promig golejador:
2.53
Targetes Grogues:
113
Targetes Grogues Per Partit:
3.14
Expulsions:
14
Expulsions Per Partit:
0.39
Victòries locals:
27
Victòries visitants:
5
Empats:
4
Màxima victòria local:
9 - 1 Betis Deportivo-Cultural Leonesa
Màxima victòria visitant:
0 - 3 Murense-Basconia

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Plasencia
4 3 1 0
75%
25%
4 0 4 0
Betis Deportivo
4 3 0 1
75%
25%
17 4 7 2
Córdoba
4 3 0 1
75%
25%
7 2 9 0
Real Burgos
4 2 2 0
50%
50%
3 0 4 0
Basconia
4 2 1 1
50%
25%
25%
8 2 0 0
Ourense
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 4 16 1
Lalín
4 2 0 2
50%
50%
6 4 7 0
Lloret
4 2 0 2
50%
50%
7 7 6 1
Cultural Leonesa
4 2 0 2
50%
50%
6 12 7 2
Huesca
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 2 8 2
Alzira
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 4 7 0
Martos
2 1 0 1
50%
50%
4 5 5 1
Eibar
2 1 0 1
50%
50%
1 2 1 0
Mallorca Atlético
2 1 0 1
50%
50%
3 4 3 0
Sant Andreu
2 1 0 1
50%
50%
3 4 2 0
Siero
2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
Mestalla
2 1 0 1
50%
50%
1 2 6 2
Cieza
2 1 0 1
50%
50%
1 2 5 0
Valdepeñas
4 1 0 3
25%
75%
3 6 7 2
Telde
2 1 0 1
50%
50%
2 6 1 0
San Martín
2 0 1 1
50%
50%
0 2 2 0
Mensajero
2 0 0 2
100%
0 3 2 0
Eldense
2 0 0 2
100%
1 4 3 1
Murense
2 0 0 2
100%
0 7 1 0