2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo Promoción a 2ª B1981-82 next
Promoción a 2ª B

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Semifinal (Ida) 29/05/1982 Cacereño Badalona
Semifinal (Ida) 29/05/1982 Pontevedra Constancia
Semifinal (Ida) 30/05/1982 Eibar Catarroja
Semifinal (Ida) 30/05/1982 Valladolid Promesas Talavera
Semifinal (Ida) 30/05/1982 Fuengirola Ourense
Semifinal (Ida) 30/05/1982 Parla Mérida Industrial
Semifinal (Ida) 30/05/1982 Hospitalet Güímar
Semifinal (Ida) 30/05/1982 Osasuna Promesas Telde
Semifinal (Ida) 30/05/1982 Alcoyano Orihuela
Semifinal (Ida) 30/05/1982 Salmantino Binéfar
Semifinal (Ida) 30/05/1982 Poblense Langreo
Semifinal (Ida) 30/05/1982 Albacete Aurrerá Ondárroa
Semifinal (Vuelta) 05/06/1982 Badalona Cacereño
Semifinal (Vuelta) 05/06/1982 Catarroja Eibar
Semifinal (Vuelta) 05/06/1982 Mérida Industrial Parla
Semifinal (Vuelta) 05/06/1982 Orihuela Alcoyano
Semifinal (Vuelta) 05/06/1982 Aurrerá Ondárroa Albacete
Semifinal (Vuelta) 06/06/1982 Talavera Valladolid Promesas
Semifinal (Vuelta) 06/06/1982 Ourense Fuengirola
Semifinal (Vuelta) 06/06/1982 Güímar Hospitalet
Semifinal (Vuelta) 06/06/1982 Telde Osasuna Promesas
Semifinal (Vuelta) 06/06/1982 Constancia Pontevedra
Semifinal (Vuelta) 06/06/1982 Binéfar Salmantino
Semifinal (Vuelta) 06/06/1982 Langreo Poblense
Final (Ida) 09/06/1982 Catarroja Poblense
Final (Ida) 10/06/1982 Talavera Albacete
Final (Ida) 10/06/1982 Ourense Binéfar
Final (Ida) 10/06/1982 Parla Orihuela
Final (Ida) 10/06/1982 Cacereño Osasuna Promesas
Final (Ida) 10/06/1982 Hospitalet Pontevedra
Final (Vuelta) 12/06/1982 Poblense Catarroja
Final (Vuelta) 12/06/1982 Pontevedra Hospitalet
Final (Vuelta) 13/06/1982 Albacete Talavera
Final (Vuelta) 13/06/1982 Binéfar Ourense
Final (Vuelta) 13/06/1982 Orihuela Parla
Final (Vuelta) 13/06/1982 Osasuna Promesas Cacereño

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Emiliano Albacete
62.00
Tolo Ferrer Poblense
30.75
Agón Binéfar
31.00
Azcona Osasuna Promesas
30.75
Tani Orihuela
30.75
Perico Binéfar
30.75
Golobart Hospitalet
20.50
Bustingorri Osasuna Promesas
20.50
Glaría Osasuna Promesas
20.50
Pepe Bonet Poblense
20.50
    Nom Equip Pos Minuts
Casado Ourense
390
Ochoa Ourense
390
Quino Ourense
390
Toño Rivas Ourense
390
Bastos Ourense
390
Nieves Binéfar
360
Armando Binéfar
360
Abadía Binéfar
360
De Miguel Osasuna Promesas
360
Golobart Hospitalet
360
    Nom Equip Pos Grogues
Bayarri Catarroja
2
Camino Cacereño
2
Laka Aurrerá Ondárroa
2
Molina Badalona
1
Ibáñez Aurrerá Ondárroa
1
Dorado Parla
1
Cristo Hospitalet
1
Antonio Pontevedra
1
Junco Albacete
1
Martí Albacete
1
    Nom Equip Pos Vermelles
Benítez Parla
1
Junco Albacete
1
Emiliano Albacete
1
Blanco Cacereño
1
Bravo Badalona
1
Pedraza Orihuela
1
Gols:
98
Promig golejador:
2.72
Targetes Grogues:
65
Targetes Grogues Per Partit:
1.81
Expulsions:
6
Expulsions Per Partit:
0.17
Victòries locals:
24
Victòries visitants:
5
Empats:
7
Màxima victòria local:
5 - 0 Albacete-Talavera
Màxima victòria visitant:
2 - 4 Aurrerá Ondárroa-Albacete

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Poblense
4 3 1 0
75%
25%
8 3 0 0
Albacete
4 3 0 1
75%
25%
12 4 4 2
Binéfar
4 3 0 1
75%
25%
10 3 1 0
Parla
4 2 2 0
50%
50%
6 3 3 1
Talavera
4 3 0 1
75%
25%
7 6 1 0
Hospitalet
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 2 3 0
Pontevedra
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 3 5 0
Osasuna Promesas
4 2 0 2
50%
50%
8 5 1 0
Catarroja
4 2 0 2
50%
50%
4 4 5 0
Orihuela
4 1 2 1
25%
50%
25%
7 7 5 1
Cacereño
4 2 0 2
50%
50%
7 8 7 1
Ourense
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 7 2 0
Telde
2 1 0 1
50%
50%
2 3 3 0
Badalona
2 1 0 1
50%
50%
3 4 5 1
Salmantino
2 1 0 1
50%
50%
1 4 2 0
Mérida Industrial
2 0 1 1
50%
50%
0 1 2 0
Alcoyano
2 0 1 1
50%
50%
2 4 0 0
Constancia
2 0 1 1
50%
50%
0 2 3 0
Langreo
2 0 1 1
50%
50%
2 4 0 0
Fuengirola
2 0 1 1
50%
50%
1 3 3 0
Güímar
2 0 1 1
50%
50%
0 4 4 0
Eibar
2 0 0 2
100%
0 3 1 0
Aurrerá Ondárroa
2 0 0 2
100%
2 6 4 0
Valladolid Promesas
2 0 0 2
100%
0 5 1 0