2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo Promoción a 2ª B2009-10 next
Promoción a 2ª B

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Cuartos de Final (Ida) 15/05/2010 Elgoibar Marino de Luanco
Cuartos de Final (Ida) 15/05/2010 Azuqueca Universidad de Oviedo
Cuartos de Final (Ida) 15/05/2010 Burgos Deportivo de La Coruña B
Cuartos de Final (Ida) 16/05/2010 Llanes Valladolid B
Cuartos de Final (Ida) 16/05/2010 Caudal Jumilla
Cuartos de Final (Ida) 16/05/2010 Ourense Constancia
Cuartos de Final (Ida) 16/05/2010 Coruxo Parla
Cuartos de Final (Ida) 16/05/2010 Costa Cálida Cerceda
Cuartos de Final (Vuelta) 22/05/2010 Marino de Luanco Elgoibar
Cuartos de Final (Vuelta) 22/05/2010 Deportivo de La Coruña B Burgos
Cuartos de Final (Vuelta) 23/05/2010 Universidad de Oviedo Azuqueca
Cuartos de Final (Vuelta) 23/05/2010 Valladolid B Llanes
Cuartos de Final (Vuelta) 23/05/2010 Jumilla Caudal
Cuartos de Final (Vuelta) 23/05/2010 Constancia Ourense
Cuartos de Final (Vuelta) 23/05/2010 Parla Coruxo
Cuartos de Final (Vuelta) 23/05/2010 Cerceda Costa Cálida
Semifinal (Ida) 30/05/2010 Marino de Luanco Las Palmas Atlético
Semifinal (Ida) 30/05/2010 Llanes Tudelano
Semifinal (Ida) 30/05/2010 Coruxo Oyonesa
Semifinal (Ida) 30/05/2010 Alfaro Cerceda
Semifinal (Vuelta) 06/06/2010 Las Palmas Atlético Marino de Luanco
Semifinal (Vuelta) 06/06/2010 Tudelano Llanes
Semifinal (Vuelta) 06/06/2010 Oyonesa Coruxo
Semifinal (Vuelta) 06/06/2010 Cerceda Alfaro
Final (Ida) 13/06/2010 Coruxo La Roda
Final (Ida) 13/06/2010 Cerceda La Muela
Final (Vuelta) 19/06/2010 La Roda Coruxo
Final (Vuelta) 20/06/2010 La Muela Cerceda

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Felipe Cerceda
40.67
Richi Coruxo
30.50
Yoni Llanes
30.75
Jonathan Viera Las Palmas Atlético
31.50
Camochu Marino de Luanco
20.50
Mouriño Coruxo
20.33
Mini Llanes
20.67
Souto Cerceda
20.33
Tomás Coruxo
20.40
Soto Tudelano
21.00
    Nom Equip Pos Minuts
David Pérez Coruxo
540
Noé Cerceda
540
Rodri Cerceda
540
David Rey Cerceda
540
Jorge Pérez Coruxo
540
Jacobo Campos Coruxo
540
David Campos Coruxo
540
Josiño Coruxo
540
Costas Coruxo
540
Muradás Cerceda
540
    Nom Equip Pos Grogues
Mouriño Coruxo
3
Richi Coruxo
2
Jorge Llanes
2
Pantiga Marino de Luanco
2
Pablo Prieto Llanes
2
Peláez Llanes
2
José Luis Caudal
2
Tito Llanes
2
Hoogervorst Marino de Luanco
2
Miguelín Llanes
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Toyos Caudal
1
Borja Noval Llanes
1
Tito Llanes
1
Javi Llanes
1
Héctor Peláez Caudal
1
Marcos Alonso Coruxo
1
Tomás Coruxo
1
Bautista Cerceda
1
Pablo Ourense
1
Vitolo Las Palmas Atlético
1
Gols:
70
Promig golejador:
2.50
Targetes Grogues:
106
Targetes Grogues Per Partit:
3.79
Expulsions:
16
Expulsions Per Partit:
0.57
Victòries locals:
14
Victòries visitants:
6
Empats:
8
Màxima victòria local:
6 - 0 Tudelano-Llanes
Màxima victòria visitant:
1 - 3 Costa Cálida-Cerceda

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Coruxo
6 3 2 1
50%
33%
17%
11 6 14 2
Cerceda
6 3 1 2
50%
16%
34%
9 5 3 1
Las Palmas Atlético
2 2 0 0
100%
6 3 5 1
Marino de Luanco
4 2 0 2
50%
50%
6 6 8 0
Tudelano
2 1 1 0
50%
50%
8 2 5 0
Caudal
2 1 1 0
50%
50%
3 1 8 2
Azuqueca
2 1 1 0
50%
50%
2 1 3 0
La Muela
2 1 1 0
50%
50%
3 2 0 0
Llanes
4 1 1 2
25%
25%
50%
6 11 18 3
Constancia
2 1 0 1
50%
50%
2 1 6 1
Valladolid B
2 1 0 1
50%
50%
3 4 3 0
Ourense
2 1 0 1
50%
50%
1 2 5 1
Alfaro
2 1 0 1
50%
50%
1 3 3 0
Parla
2 1 0 1
50%
50%
3 5 0 0
Deportivo de La Coruña B
2 0 2 0
100%
0 0 1 0
Burgos
2 0 2 0
100%
0 0 2 2
Universidad de Oviedo
2 0 1 1
50%
50%
1 2 1 0
Oyonesa
2 0 1 1
50%
50%
2 3 7 2
La Roda
2 0 1 1
50%
50%
1 3 6 0
Jumilla
2 0 1 1
50%
50%
1 3 6 0
Costa Cálida
2 0 0 2
100%
1 4 0 0
Elgoibar
2 0 0 2
100%
0 3 2 1