2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo Promoción a 2ª B1982-83 next
Promoción a 2ª B

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Semifinal (Ida) 28/05/1983 Pontevedra Eibar
Semifinal (Ida) 28/05/1983 Sevilla Atlético Manchego
Semifinal (Ida) 28/05/1983 Mestalla Arosa
Semifinal (Ida) 28/05/1983 Zamora Las Palmas Atlético
Semifinal (Ida) 28/05/1983 Manacor Eldense
Semifinal (Ida) 29/05/1983 Cultural Durango Figueres
Semifinal (Ida) 29/05/1983 Valladolid Promesas Deportivo Aragón
Semifinal (Ida) 29/05/1983 Sabiñanigo Linense
Semifinal (Ida) 29/05/1983 Ensidesa Levante
Semifinal (Ida) 29/05/1983 Constancia Orihuela
Semifinal (Ida) 29/05/1983 Olot Langreo
Semifinal (Ida) 29/05/1983 Marbella Aranjuez
Semifinal (Vuelta) 05/06/1983 Eibar Pontevedra
Semifinal (Vuelta) 05/06/1983 Manchego Sevilla Atlético
Semifinal (Vuelta) 05/06/1983 Arosa Mestalla
Semifinal (Vuelta) 05/06/1983 Las Palmas Atlético Zamora
Semifinal (Vuelta) 05/06/1983 Figueres Cultural Durango
Semifinal (Vuelta) 05/06/1983 Deportivo Aragón Valladolid Promesas
Semifinal (Vuelta) 05/06/1983 Linense Sabiñanigo
Semifinal (Vuelta) 05/06/1983 Eldense Manacor
Semifinal (Vuelta) 05/06/1983 Levante Ensidesa
Semifinal (Vuelta) 05/06/1983 Orihuela Constancia
Semifinal (Vuelta) 05/06/1983 Langreo Olot
Semifinal (Vuelta) 05/06/1983 Aranjuez Marbella
Final (Ida) 12/06/1983 Figueres Sevilla Atlético
Final (Ida) 12/06/1983 Linense Eibar
Final (Ida) 12/06/1983 Arosa Olot
Final (Ida) 12/06/1983 Constancia Zamora
Final (Ida) 12/06/1983 Deportivo Aragón Eldense
Final (Ida) 12/06/1983 Ensidesa Aranjuez
Final (Vuelta) 18/06/1983 Sevilla Atlético Figueres
Final (Vuelta) 18/06/1983 Olot Arosa
Final (Vuelta) 19/06/1983 Eibar Linense
Final (Vuelta) 19/06/1983 Zamora Constancia
Final (Vuelta) 19/06/1983 Eldense Deportivo Aragón
Final (Vuelta) 19/06/1983 Aranjuez Ensidesa

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Iñaki Deportivo Aragón
51.25
Benítez Sevilla Atlético
41.00
Márquez Linense
30.75
Fabregó Olot
20.50
Molet Figueres
20.50
Juan Valdés Ensidesa
20.50
Jesús Ensidesa
20.50
Lezcano Arosa
20.50
Ayneto Deportivo Aragón
20.50
Paco Aranjuez
20.50
    Nom Equip Pos Minuts
Fabregó Olot
390
Font Olot
390
Pirri Linense
390
Borrell Linense
390
Márquez Linense
390
Merino Zamora
390
León Zamora
390
Cid Zamora
390
José Luis Zamora
390
Garrido Linense
390
    Nom Equip Pos Grogues
Adrián Eldense
3
Carnero Arosa
2
Abad Deportivo Aragón
2
Iñaki Deportivo Aragón
2
Borrell Linense
2
Baza Zamora
2
Juncá Figueres
2
Antolí Eldense
2
Cortés Pontevedra
2
Olaizola Eibar
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Giralt Figueres
1
Juan Carlos Deportivo Aragón
1
Flores Eldense
1
Soneira Pontevedra
1
Gost Constancia
1
Juárez Mestalla
1
Palonés Mestalla
1
Jiménez Sevilla Atlético
1
Gols:
89
Promig golejador:
2.47
Targetes Grogues:
110
Targetes Grogues Per Partit:
3.06
Expulsions:
8
Expulsions Per Partit:
0.22
Victòries locals:
25
Victòries visitants:
5
Empats:
6
Màxima victòria local:
7 - 0 Deportivo Aragón-Valladolid Promesas
Màxima victòria visitant:
1 - 5 Manchego-Sevilla Atlético

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Figueres
4 3 1 0
75%
25%
8 4 6 1
Deportivo Aragón
4 3 0 1
75%
25%
9 1 9 1
Constancia
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 4 5 1
Aranjuez
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 4 4 0
Ensidesa
4 2 0 2
50%
50%
6 4 5 0
Arosa
4 2 0 2
50%
50%
5 3 5 0
Linense
4 2 0 2
50%
50%
5 3 6 0
Zamora
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 4 6 0
Olot
4 2 0 2
50%
50%
6 6 3 0
Eibar
4 2 0 2
50%
50%
4 5 9 0
Sevilla Atlético
4 1 1 2
25%
25%
50%
9 7 8 1
Eldense
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 3 11 1
Pontevedra
2 1 0 1
50%
50%
2 2 3 1
Las Palmas Atlético
2 0 2 0
100%
3 3 4 0
Sabiñanigo
2 1 0 1
50%
50%
1 2 1 0
Mestalla
2 1 0 1
50%
50%
2 3 3 2
Langreo
2 1 0 1
50%
50%
4 5 3 0
Levante
2 1 0 1
50%
50%
1 2 6 0
Manchego
2 1 0 1
50%
50%
3 6 0 0
Valladolid Promesas
2 1 0 1
50%
50%
1 7 6 0
Marbella
2 0 1 1
50%
50%
0 1 2 0
Manacor
2 0 1 1
50%
50%
1 2 2 0
Orihuela
2 0 1 1
50%
50%
2 4 2 0
Cultural Durango
2 0 0 2
100%
1 4 1 0