2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo Promoción a 2ª B2013-14 next
Promoción a 2ª B

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Cuartos de Final (Ida) 18/05/2014 Águilas FC Ceares
Cuartos de Final (Ida) 18/05/2014 Monzón Langreo
Cuartos de Final (Ida) 18/05/2014 Praviano Socuéllamos
Cuartos de Final (Ida) 18/05/2014 Puertollano Lealtad
Cuartos de Final (Ida) 18/05/2014 Pontevedra Portugalete
Cuartos de Final (Ida) 18/05/2014 Náxara Boiro
Cuartos de Final (Ida) 18/05/2014 Tenerife B Cerceda
Cuartos de Final (Ida) 18/05/2014 Valladolid B Somozas
Cuartos de Final (Vuelta) 24/05/2014 Boiro Náxara
Cuartos de Final (Vuelta) 25/05/2014 Lealtad Puertollano
Cuartos de Final (Vuelta) 25/05/2014 Ceares Águilas FC
Cuartos de Final (Vuelta) 25/05/2014 Langreo Monzón
Cuartos de Final (Vuelta) 25/05/2014 Socuéllamos Praviano
Cuartos de Final (Vuelta) 25/05/2014 Portugalete Pontevedra
Cuartos de Final (Vuelta) 25/05/2014 Cerceda Tenerife B
Cuartos de Final (Vuelta) 25/05/2014 Somozas Valladolid B
Semifinal (Ida) 01/06/2014 Ceares Trival Valderas
Semifinal (Ida) 01/06/2014 Haro Langreo
Semifinal (Ida) 01/06/2014 Pontevedra Atlético Granadilla
Semifinal (Ida) 01/06/2014 San Sebastián de los Reyes Somozas
Semifinal (Vuelta) 08/06/2014 Trival Valderas Ceares
Semifinal (Vuelta) 08/06/2014 Langreo Haro
Semifinal (Vuelta) 08/06/2014 Atlético Granadilla Pontevedra
Semifinal (Vuelta) 08/06/2014 Somozas San Sebastián de los Reyes
Final (Ida) 15/06/2014 Mérida AD Langreo
Final (Ida) 15/06/2014 Pontevedra Puertollano
Final (Ida) 15/06/2014 Tenerife B Somozas
Final (Vuelta) 22/06/2014 Langreo Mérida AD
Final (Vuelta) 22/06/2014 Puertollano Pontevedra
Final (Vuelta) 22/06/2014 Somozas Tenerife B

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Antas Somozas
40.67
Fandiño Pontevedra
30.50
Amorín Tenerife B
30.75
Óscar Trival Valderas
31.50
Tubo Pontevedra
20.33
Héber Somozas
20.33
Pablo Ceares
20.50
Stefan Somozas
20.33
Curra Somozas
20.33
Héctor Náxara
21.00
    Nom Equip Pos Minuts
Adrián Gómez Pontevedra
540
Pablo Pontevedra
540
Carnero Pontevedra
540
Edu Sousa Pontevedra
540
Baleato Somozas
540
Manu Langreo
540
Cristian Langreo
540
Pablo Díaz Langreo
540
Guillermo Langreo
540
Otero Langreo
540
    Nom Equip Pos Grogues
Mendi Langreo
3
Crespo Pontevedra
3
Pablo Berros Somozas
3
Kevin Tenerife B
3
Alejandro Tenerife B
3
Troyano Puertollano
3
Verdú Puertollano
3
Rubén Gómez Puertollano
3
Héber Somozas
2
Carnero Pontevedra
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Edu Casal Lealtad
1
Piniella Lealtad
1
Jimmy Ceares
1
Yago Pontevedra
1
Cardeñosa Boiro
1
Kevin Tenerife B
1
Rubén Moreno Puertollano
1
Álex Trival Valderas
1
Edu Luna Águilas FC
1
Palau Monzón
1
Gols:
63
Promig golejador:
2.10
Targetes Grogues:
146
Targetes Grogues Per Partit:
4.87
Expulsions:
10
Expulsions Per Partit:
0.33
Victòries locals:
13
Victòries visitants:
12
Empats:
5
Màxima victòria local:
3 - 0 Pontevedra-Atlético Granadilla
Màxima victòria visitant:
1 - 5 Tenerife B-Somozas

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Langreo
6 4 1 1
66%
16%
18%
6 1 13 0
Pontevedra
6 3 2 1
50%
33%
17%
7 4 15 1
Somozas
6 3 0 3
50%
50%
11 9 13 0
Tenerife B
4 3 0 1
75%
25%
6 6 14 1
Puertollano
4 2 1 1
50%
25%
25%
3 1 16 1
Socuéllamos
2 2 0 0
100%
3 1 3 0
Náxara
2 2 0 0
100%
3 1 2 0
Ceares
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 6 5 1
Trival Valderas
2 1 1 0
50%
50%
5 2 2 1
Valladolid B
2 1 0 1
50%
50%
4 3 11 0
Lealtad
2 1 0 1
50%
50%
1 1 10 2
San Sebastián de los Reyes
2 1 0 1
50%
50%
3 3 4 0
Haro
2 1 0 1
50%
50%
1 2 6 0
Portugalete
2 0 1 1
50%
50%
2 3 6 0
Águilas FC
2 0 1 1
50%
50%
1 2 2 1
Mérida AD
2 0 1 1
50%
50%
0 1 5 0
Boiro
2 0 0 2
100%
1 3 4 1
Praviano
2 0 0 2
100%
1 3 3 0
Monzón
2 0 0 2
100%
0 3 6 1
Cerceda
2 0 0 2
100%
1 4 3 0
Atlético Granadilla
2 0 0 2
100%
0 4 3 0