Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Escassi

Nom complet
Alberto Escassi Oliva
Data de naixement
28/02/1989 (37 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Central
Migcampista
Altura
183 cm
Pes
70 kg
Alberto Escassi Oliva
28/02/1989 (37 anys)
Central
Migcampista
183 cm
70 kg
Top 3
Top 5
Top 100
Top 250
Tipus 1ª 2ª 2ªB 1ªRf 1ª + 2ª 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP G5 EURO
Temporades 112(#41)2313141111
Temporades seguides al mateix equip -422-42--
Equips 151267711
Partits Jugats 1359(#25)33813603931611
Partits complets 0250(#84)2962(#159)2502791100
Partits titular 0313(#33)33743133461300
Partits suplent 146074747311
Partits substituit 051495155200
Partits incomplets 19641697101511
Partits convocat 4480215252640
Partits convocat total 5407(#24)331024124452251
Guanyats 1115(#89)1133116127611
Empatats 0111(#29)919111120200
Perduts 0133(#15)1329133146800
Minuts 827533(#37)2830644227541303711257833
Gols 016061616100
Gols de suplent 010011000
Partits Marcant algun Gol 015061515100
Promig golejador 0,000,050,000,070,040,040,060,000,00
Doblets 010011000
Gols pròpia porta 000100000
Targetes grogues 0119(#5)1323(#136)119(#68)132(#169)300
Targetes vermelles 014(#3)03(#26)14(#16)14(#101)000
Edat primer partit 212221342121212121
Edat últim partit 21342237(#61)3434352121
Edat primer partit en marcar -23-34232328--
Edat últim partit en marcar -34-37(#30)343428--
Enfrontaments amb més equips 163(#46)203563771411
Gols a més equips 011061111100
Gols amb més equips 030233100
Gols en una temporada 070477100
Promig golejador en una temporada 0,000,200,000,130,200,200,330,000,00
Amonestacions en una temporada 0131312(#85)1313100
Partits substituit en una temporada 013451313100
Partits suplent en una temporada 110041010111
Partits incomplets en una temporada 115471515111
Descensos 040145-0-
Jornades consecutives jugat 11510181515---
Jornades consecutives titular 01510131515---
Jornades consecutives complet 0149101414---
Jornades consecutives suplent 130233---
Jornades consecutives substituit 041244---
Jornades consecutives partit incomplet 141244---
Jornades consecutives guanyant 132333---
Jornades consecutives empatant 0324(#175)33---
Jornades consecutives perdent 07(#115)2477---
Jornades consecutives no guanyant 011571111---
Jornades consecutives no empatant 18610(#250)88---
Jornades consecutives no perdent 184688---
Jornades consecutives marcant 020122---
Jornades consecutives sense marcar 11410181414---
Jugats seguits 115101815151611
Jugats consecutius titular 05033275050800
Jugats consecutius complet 0171225(#188)1717400
Jugats consecutius suplent 160266111
Jugats consecutius substituit 041244100
Jugats consecutius partit incomplet 181388111
Jugats consecutius guanyant 162466211
Jugats consecutius empatant 032433100
Jugats consecutius perdent 072477400
Jugats consecutius no guanyant 012671212400
Jugats consecutius no empatant 1166131616811
Jugats consecutius no perdent 1104111010511
Jugats consecutius marcant 020122100
Jugats consecutius sense marcar 1121(#241)3333121121811

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2009-10 13/04/2010 Getafe - Villarreal

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2010-11 05/09/2010 Coruxo - Getafe B

Gol

# Temporada Data Partit
1 2023-24 10/09/2023 Alcoyano - UD Ibiza

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2010-11 16/12/2010 Getafe - Young Boys

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2010-11 27/10/2010 Portugalete - Getafe

Gol

# Temporada Data Partit
1 2017-18 24/10/2017 Numancia - Málaga
Col·labora amb BDFutbol!