Ranking Jugats Consecutius Sense Marcar - 2ª

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1941-42
Es comptabilitzen dades des de la temporada 1941-42
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Txutxi Jesús Emilio Díez de Mier
07/01/1973 Bilbao 304 1991-02
2
Marc Bernaus Marc Bernaus Cano
02/02/1977 La Massana 270 1995-10
3
Herminio Herminio González Otero
19/03/1940 O Carballiño 252 1961-73
4
Sans Bernardo Sans Perelló
30/01/1940 Muro 244 1963-75
5
Carpio Javier Carpio Martín
06/04/1984 Salamanca 243 2010-18
6
Pignol Stephane Jean François Pignol
03/01/1977 Aubagne 240 2003-13
7
Varo Francisco Varo López
15/06/1951 Córdoba 238 1969-83
8
Clavero Rafael Clavero Prados
10/01/1977 Córdoba 230 1999-13
9
González Antonio González Sanromán
02/11/1934 Zamora 215 1955-68
10
Diego Rivas Diego Rivas Gutiérrez
27/04/1980 Ciudad Real 214 2002-15
11
Gerard Autet Gerard Autet Serrabasa
08/09/1978 Manlleu 214 2001-12
12
Paco Peña Francisco Peña Romero
25/07/1978 Jerez de los Caballeros 214 2002-13
13
Ripa Adrián Ripa Cruz
12/08/1985 Épila 211 2008-19
14
Cidoncha José María Cidoncha Molina
19/04/1970 Badajoz 203 1989-03
15
Óscar Ramírez Óscar Ramírez Martín
01/03/1984 La Bisbal d'Empordà 202 2007-16
16
Jiménez José Jiménez López
05/07/1930 Morón de la Frontera 202 1955-64
17
Arnaiz Gregorio Arnaiz Conde
14/09/1933 Castelló de la Plana 202 1953-63
18
Alarcón Esteban Alarcón Sánchez
06/05/1930 Ceuta 202 1952-64
19
Richard Ricardo Moar Rios
20/09/1953 Ordes 199 1973-87
20
Padilla José Antonio González Padilla
14/09/1969 Málaga 198 1994-02
21
Martínez Oliva José Martínez Oliva
02/03/1937 Sevilla 198 1959-68
22
Mur Ángel Mur Ferrer
25/08/1941 Barcelona 197 1965-73
23
Foces Eduardo Foces Álvarez
27/04/1925 Gijón 196 1950-61
24
Francis Francisco Jesús Pérez Malia
17/12/1981 Barbate 196 2003-15
25
Tensi Hortensio Fernández Extravis
22/12/1946 Sama de Langreo 194 1965-75
26
Bustos Cristian Bustos Costa
29/05/1983 Alicante 193 2007-15
27
Raúl López Raúl López Gutiérrez
17/09/1976 Jerez de la Frontera 192 2001-10
28
Juanmi Juan Miguel Gelabert Margüello
26/09/1972 Capdepera 190 1997-07
29
Lasheras Antonio de las Heras Rotaeche
10/07/1935 Bilbao 190 1957-66
30
Pedrito Pedro González Carnero
11/06/1940 Córdoba 190 1960-69
31
Carlos Carlos Santamarina Santamaría
16/02/1940 Bilbao 190 1960-71
32
Juanra Juan Ramón Cabrero Obrer
24/04/1980 Estivella 189 1999-13
33
Murúa Edorta Murúa Zenarruzabeitia
22/02/1963 Barakaldo 188 1983-91
34
Pedro Hernández Pedro Hernández Martínez
02/10/1978 Madrid 188 1998-10
35
Montiel Óscar Montiel Marín
06/07/1970 Palma 185 1995-03
36
Quique Medina Enrique Salvador Medina Ortega
14/09/1974 Attendorn 184 1995-06
37
Noguerol Francisco Noguerol Freijedo
09/07/1976 Cea 184 2002-08
38
Rovira José Rovira Queralt
27/06/1927 Badalona 183 1953-62
39
Torres José Torres Espejo
24/12/1936 Sagunt 181 1957-65
40
Barrenechea Ramón Félix Barrenechea Areitio
14/07/1940 Durango 181 1959-68
41
Mantido I José Edreira Rama
27/03/1923 San Pedro de Nós 180 1949-57
42
Uriz Vicente Uriz Balliriain
28/09/1970 Pamplona 179 1991-01
43
Soriano Juan José Soriano Sánchez
07/03/1944 Chiclana de la Frontera 179 1967-75
44
Casimiro Casimiro Torres Ibáñez
18/06/1959 Torrevieja 178 1979-87
45
Bergareche José Luis Bergareche Ariño
27/05/1921 Erandio 178 1943-56
46
Chancho Santiago García Blanco
28/10/1932 Santiago de Compostela 177 1953-61
47
Gustavo Gustavo de la Parra Navarro
19/12/1975 Madrid 176 1996-04
48
Rodri Juan Antonio Rodríguez Caro
27/02/1966 Badajoz 176 1992-99
49
Mingo Carles Domingo Pladevall
10/06/1977 Hostalric 175 1999-12
50
Salas Bartolomé Salas Ribot
30/11/1919 Palma 175 1941-54
51
Pegaso Francisco Esteban Aedo
10/01/1938 Portugalete 174 1958-67
52
Pavón Manuel Pavón Castro
27/02/1984 Santa Fe 173 2007-15
53
Uribe Jesús Uribesalgo Uribechevarría
02/01/1938 Aretxabaleta 172 1961-69
54
Céspedes Pedro Céspedes Vázquez
24/12/1935 Berja 172 1956-68
55
Modesto Modesto López Novoa
21/01/1965 Ourense 172 1987-98
56
Cifuentes Luis Cifuentes Zarracina
08/10/1928 Gijón 172 1951-63
57
Anca II Alfonso Fernández Anca
23/01/1930 Ferrol 171 1951-60
58
González José Manuel González López
10/10/1917 Madrid 171 1945-56
59
García José García Santonja
12/02/1922 Barcelona 170 1948-55
60
López Manuel López Rodríguez
01/10/1944 Córdoba 170 1965-73
61
Olaizola Javier Olaizola Rodríguez
28/11/1969 Donostia/San Sebastián 168 1991-97
62
Urbano Urbano Santos Palicio
05/02/1975 Gijón 166 1999-09
63
Doris Isidoro Gómez Anievas
02/05/1929 Santander 166 1952-59
64
Quetu Jesús San José de la Torre
18/08/1935 Valladolid 166 1956-66
65
Córcoles David Córcoles Alcaraz
08/05/1985 Alicante 166 2009-16
66
Valentín Valentín Suárez Fernández
14/05/1934 Luanco 166 1955-66
67
Ángel Ángel Sánchez Martín
15/01/1982 Béjar 165 2003-11
68
Pérez García José Pérez García
14/03/1948 Madrid 165 1971-78
69
Hernández Máximo Hernández Sánchez
11/08/1945 Madrid 163 1965-74
70
Martiarena Miguel Martiarena Arratibel
14/04/1935 Donostia/San Sebastián 163 1958-67
71
Ruiz Otxoa Javier Ruiz Otxoa
12/03/1973 Barakaldo 163 1991-98
72
Rocamora José Rocamora Hernández
09/01/1954 Benferri 162 1974-86
73
Ormaetxea Alberto Ormaetxea Ibarlucea
07/04/1939 Eibar 160 1957-67
74
Dealbert Ángel Dealbert Ibáñez
01/01/1983 Benlloc 158 2005-16
75
Juanito Juan Antonio Felipe Gallego
24/08/1961 Madrid 158 1979-85
76
Docal Juan Ramón Docal Nates
04/03/1949 Laredo 157 1973-79
77
Santamaría Julio Santamaría Izquierdo
22/11/1944 Pamplona 157 1965-74
78
Florín Florentino Muñiz Menéndez
22/11/1937 Avilés 157 1957-70
79
Moyano Javier Moyano Lujano
23/02/1986 Jaén 156 2013-18
80
Rodríguez Francisco Rodríguez Martín
04/06/1942 Ávila 155 1966-71
81
Manel José Manuel Menéndez Erimia
07/01/1971 Avilés 155 1990-08
82
Calleja Eduardo Chicharro Calleja
16/03/1937 Alcalá de Henares 155 1958-71
83
Raúl Cámara Raúl Miguel Cámara
28/02/1984 Madrid 154 2005-12
84
Cavas Ricardo Cavas Merino
31/07/1974 Cáceres 153 1998-09
85
Raúl Cámara Raúl Miguel Cámara
28/02/1984 Madrid 153 2011-17
86
Ares Jesús Ares Otero
20/11/1933 Foz 153 1958-66
87
Javi Castellano Javier Castellano Betancor
02/11/1987 Las Palmas de Gran Canaria 153 2009-19
88
Miguel Ángel Miguel Ángel del Pino Gómez
05/05/1961 Huelva 152 1982-90
89
Quique Enrique Yagüe Nieto
24/10/1959 Navalperal de Pinares 152 1983-95
90
Vicente Vicente González-Villamil Pérez
25/03/1947 Oviedo 151 1970-78
91
Álvaro Álvaro Hernández Castro
30/09/1937 La Higuerita 151 1958-66
92
López Ramos Daniel López Ramos
24/11/1976 Jerez de la Frontera 150 2002-07
93
Besora Héctor Besora Capell
26/07/1977 Artesa de Lleida 150 1995-05
94
Rondo José Luis Rondo Polo
19/03/1976 Palma 150 1998-07
95
Dani López Daniel López Menéndez
07/10/1983 Oviedo 150 2006-11
96
José José Martínez Cervera
10/06/1983 Barcelona 149 2008-13
97
Basteiro Manuel Basteiro San Luis
1930 Vilagarcía de Arousa 149 1953-63
98
Altisent Rogelio Altisent Prats
24/10/1930 Torrelameu 149 1954-62
99
Óscar Óscar Fulgencio Fernández Moraleda
17/06/1971 Madrid 149 1994-00
100
Bosch José Bosch Valls
09/04/1940 Valencia 149 1960-70
101
Xavi Roca Xavier Roca Mateo
19/01/1974 Barcelona 148 1994-04
102
Cota Jesús Diego Cota
28/07/1967 Madrid 148 1988-99
103
Lolín Manuel García Adán
25/07/1925 Monforte de Lemos 148 1956-61
104
Zuluaga José María Zuluaga Alonso
08/09/1951 Bilbao 147 1976-82
105
Charcos David Charcos Gastón
09/05/1975 Granollers 147 1998-05
106
Alfonso Alfonso Rivero Pérez
15/04/1942 La Orotava 147 1963-73
107
Urdaci Ángel María Urdaci Zubimendi
31/12/1955 Zumaia 146 1978-85
108
Horcajada Javier Horcajada Aceituno
05/01/1969 Lleida 146 1988-01
109
Carlos Peña Carlos González Peña
28/07/1983 Salamanca 146 2007-12
110
Lema Nino Lema Mejuto
12/09/1964 Vigo 146 1988-95
111
Bea Jesús Bea Martínez
11/09/1950 Portonovo 145 1969-77
112
Azcueta José Luis Azcueta Uriarte
13/10/1936 Galdakao 144 1955-65
113
Not Joaquín Not Farriol
23/06/1939 Barcelona 144 1960-68
114
Anca I José Fernández Anca
23/01/1930 Ferrol 144 1955-60
115 Pastor Lucio Pastor Gil
143 1954-61
116
Porto Fernando José Porto Collazo
23/04/1974 Vigo 143 1994-99
117
Axier Axier Intxaurraga Mendia
11/04/1968 Berriz 143 1993-04
118
Chus Herrero Jesús María Herrero Gómez
10/02/1984 Zaragoza 142 2011-19
119
Hachero José Hachero Pérez
13/08/1945 Huelva 142 1965-76
120
Rafaelín Rafael Fernández Ortega
09/02/1939 Castilblanco de los Arroyos 142 1963-70
121
Schwandt Juan Schwandt Fernanz
23/02/1931 Barcelona 141 1952-60
122
Pinillos Pablo Pinillos Caro
09/07/1974 Murillo de Río Leza 141 1999-04
123
Beránger Grégory José Henri Beránger
30/08/1981 Nice 141 2005-11
124
Andreu Eloy Pérez Andreu
23/01/1928 Barcelona 141 1952-60
125
Yanguas José Manuel Yanguas Calleja
20/06/1972 Pamplona 141 1996-06
126
Isal Gabriel Isal Miró
27/11/1923 Badalona 141 1951-57
127
Navarro Luis Navarro Solves
27/04/1939 Barcelona 140 1960-68
128
Marco José Marco Gracia
1928 Samper de Calanda 140 1951-59
129
Sáenz Bernabé Sáenz Moragues
07/10/1922 Valencia 140 1942-53
130
Deivid David Omar Rodríguez Barrera
27/01/1989 Las Palmas de Gran Canaria 139 2012-18
131
Gómez Fernando Javier Gómez Rodríguez
18/11/1949 Abanto y Ciérvana 139 1969-81
132
Mantido II Antonio Edreira Rama
24/10/1925 San Pedro de Nós 139 1949-55
133
Sorribas Joaquín Sorribas Ariño
27/06/1978 Huesca 138 2002-13
134
López Pérez José Alberto López Pérez
10/02/1960 Madrid 138 1982-87
135
Castiñeiras Manuel Castiñeiras Porto
07/08/1979 Santiago de Compostela 138 2002-08
136
Suárez Roberto Suárez Álvarez
07/04/1974 Grado 138 1997-04
137
Bellod Antonio Benlloch García
01/12/1945 Orihuela 138 1965-77
138
Mòdol II Carmelo Mòdol Teixidó
29/12/1927 Sudanell 138 1951-57
139
Cumbreño José Antonio Quintero Vázquez
04/03/1962 Cumbres Mayores 137 1982-88
140
Bolao Ángel Gómez Benito
12/12/1935 Bilbao 137 1956-67
141
Rubiales Luis Manuel Rubiales Béjar
23/08/1977 Las Palmas de Gran Canaria 137 2000-09
142
Juande Juan de Dios Prados López
12/08/1986 Alicante 137 2010-17
143
Salvador Antonio Salvador Ruiz
16/05/1936 Barcelona 137 1957-66
144
Ángel Ángel García García
24/03/1947 Tarragona 137 1972-76
145
Álvaro Rubio Álvaro Rubio Robres
18/04/1979 Logroño 137 1999-07
146
Erviti José Ramón García Erviti
23/02/1948 Pamplona 137 1965-72
147
Sabaté Jaime Sabaté Mercadé
09/08/1947 Badalona 136 1969-79
148
Gañán Miguel Gañán Martín
1928 Santander 136 1952-58
149
Lorenzo Jacinto Lorenzo Alcantarilla
14/02/1940 Madrid 136 1960-68
150
Germán Germán Bagur Carreras
14/02/1917 Maó 136 1942-52
151
Juan Manuel Juan Manuel Fernández González
29/03/1940 Orillés 135 1965-71
152
Isabelo Isabelo Ramírez Martín
18/09/1943 Tharsis 135 1965-77
153
Aznar José Aznar Beltrán
21/04/1932 Barcelona 135 1958-68
154
Escudero Cristóbal Escudero Cebriá
11/01/1940 Picassent 135 1963-69
155
Medina David Medina Díaz de López
25/07/1982 Barcelona 135 2004-11
156
Alfonso Vicente Alfonso Cardona
10/08/1940 Rocafort 134 1960-68
157
Vili Evilasio Sánchez Ibargüen
24/05/1956 Llanes 134 1983-88
158
Malet Miguel Núñez Vila
04/02/1922 Vigo 134 1944-53
159
Llorens Carles Llorens Mestre
01/09/1969 Valencia 134 1998-09
160
Baraja Javier Baraja Vegas
24/08/1980 Valladolid 134 2004-12
161
Santos Antonio Sánchez Santos
29/08/1953 Zamora 133 1975-80
162
César Caneda César Fernández de las Heras Caneda
10/05/1978 Vitoria-Gasteiz 133 1995-06
163
Laria Jesús María Laria Benítez
13/03/1948 Gallarta 133 1969-77
164
Gratacós Pere Gratacós Boix
14/02/1958 Besalú 133 1988-93
165
Jacquet César Mario Jacquet Martínez
29/07/1946 Asunción 133 1974-79
166
Anta Francisco Fernández Garrido
17/05/1938 Ceuta 132 1961-68
167
Campón José Antonio Campón Gutiérrez
23/12/1933 Santander 132 1955-62
168
Bilbo Iñigo Bilbao Etxebarría
09/05/1967 Bilbao 131 1984-91
169
Zamora Juan Antonio Zamora Zambudio
03/05/1983 Murcia 131 2005-15
170
Pomar Tomás Pomar Pérez
10/06/1923 Cullera 131 1950-55
171
Eloy Eloy Lafuente Iturricha
20/10/1935 Vitoria-Gasteiz 131 1961-67
172
Rodri José María Rodríguez Ardura
01/07/1946 Granollers 130 1969-77
173
Irureta Francisco Iruretagoyena Cleré
22/09/1923 Donostia/San Sebastián 130 1950-58
174
Poladura José Manuel García-Poladura Areces
14/09/1941 Oviedo 130 1964-71
175
Cuaresma Francisco Javier Cuaresma Gallego
02/02/1967 Valladolid 130 1989-98
176
Maldonado Froilán Maldonado Monje
02/10/1956 Villapún 129 1982-90
177
Marcos Alberto Marcos Rey
15/02/1974 Camarma de Esteruelas 129 1993-07
178 Totorica Silvestre Totoricagüena Lezama
1934 129 1956-62
179
Losco Alfonso Losco Contreras
13/11/1925 Madrid 129 1949-60
180
Falito Rafael García Vázquez
09/03/1947 La Felguera 129 1967-78
181
David Castedo David Castedo Escudero
26/01/1974 Palma 128 1993-98
182
Toribio Daniel Toribio Gutiérrez
05/10/1988 Girona 128 2010-15
183
Fali Rafael Yebra García
20/01/1955 Granada 128 1977-82
184
Mendoza Jesús Mendoza Aguirre
23/02/1977 Jerez de la Frontera 128 2007-12
185
Andrés José Andrés Villalba
11/10/1945 Valencia 127 1966-73
186
Víctor Afonso Víctor Manuel Afonso Mateo
27/08/1971 Las Palmas de Gran Canaria 127 1991-07
187
Sastre Rafel Sastre Reus
22/10/1975 Palma 127 2003-07
188
Fresán Aitor Fresán Oroz
18/03/1976 Pamplona 127 1995-02
189
Arturo Arturo Otero Villar
26/10/1944 Betanzos 127 1968-74
190
Carpintero Santiago Silvino Carpintero Fernández
28/09/1976 León 127 1997-07
191
Bruno Saltor Bruno Saltor Grau
01/10/1980 El Masnou 126 2001-07
192 Casuco Cándido González
126 1952-57
193
Dani Bautista Daniel Bautista Pina
25/02/1981 Sevilla 126 2003-11
194
Perla Juan Ramos Acosta
05/09/1928 Playa de Santiago 126 1950-57
195
Santamaría Francisco Santamaría Mirones
08/09/1936 Santander 125 1955-60
196
Ortega José Manuel Rodríguez Ortega
13/12/1972 Almería 125 1998-04
197
Cantudo Manuel Cantudo Gavira
14/09/1965 Gaucín 125 1987-93
198
Català Andrés Català Ballbona
13/07/1922 Argentona 125 1945-53
199
Lina Manuel Molina García
21/02/1962 Granada 125 1979-88
200
Jaime Ramos Jaime Ramos Hernández
09/01/1973 Madrid 125 1997-03
201
Graff Patricio Andrés Graff
18/11/1975 Rosario 125 2000-08
202
Moreno Manuel Moreno Expósito
12/04/1940 Viveros 124 1962-71
203
Estéfano Estéfano Izaguirre Godineau
02/01/1971 Usurbil 124 1994-00
204
Lariño José Carlos Lariño Fernández
27/10/1941 Pontevedra 124 1961-70
205
Isidoro José Isidoro Gómez Torres
01/08/1986 Pedrera 124 2010-17
206
Gabari Francisco Javier Gabari Aramendia
15/01/1953 Olite 123 1973-82
207
Domínguez José Domínguez Caballer
04/03/1925 Larache 123 1947-54
208
Chema José Manuel García Payá
13/04/1970 Aspe 123 1996-03
209
Méndez Manuel Méndez Cuadrado
17/09/1930 Madrid 123 1948-62
210
Carlos Carlos Santamarina Santamaría
16/02/1940 Bilbao 123 1970-75
211
Campabadal Eduard Campabadal Clarós
26/01/1993 Tarragona 122 2013-20
212
Tamayo José Tamayo Alonso
01/06/1918 Torrijos 122 1941-48
213
Salvatierra Jesús Salvatierra Gil
11/09/1926 Tudela 122 1950-56
214
Dorado José Antonio Dorado Ramírez
10/07/1982 Córdoba 122 2004-10
215
Kike Tortosa Enrique Tortosa García
13/07/1983 Alzira 122 2006-13
216
Camille Samuel Geoffroy Camille
02/02/1986 Saint-Denis 122 2013-19
217
Gutiérrez Alfredo Gutiérrez Santelices
03/03/1938 San Román 122 1961-67
218
Torres José Gabriel Torres Abad
15/09/1923 Madrid 121 1945-58
219
Pérez García Ángel Pérez García
16/10/1957 Madrid 121 1983-91
220
Varela Alejandro Varela López
05/10/1973 Alicante 121 1994-05
221
Erice Ion Erice Domínguez
03/11/1986 Pamplona 121 2007-16
222
Escassi Alberto Escassi Oliva
28/02/1989 Málaga 121 2012-17
223
Redondo Juan Luis Fernández Redondo
17/01/1977 Camas 120 2001-11
224
Lambea Jon Ander Lambea Aranguiz
15/08/1973 Bilbao 120 1992-97
225
Borredá Gonzalo Borredá Donat
31/07/1931 Ontinyent 120 1957-65
226
Somarriba José Antonio Somarriba Bahón
13/05/1935 Santander 120 1956-63
227
Suárez Ricardo Suárez Echeverría
21/04/1923 Elgoibar 120 1944-57
228
Oyón José Luis Oyón Bujanda
25/10/1925 Logroño 120 1950-55
229
Puig Julio Jaime Puig Cossens
20/11/1948 Ceuta 120 1970-77
230
Marigil Julio Marigil Merino
24/08/1936 Bilbao 119 1955-69
231 Felipe Felipe San José Girón
119 1954-64
232
Aranalde Zigor Aranalde Sarasola
28/02/1973 Ibarra 119 1993-99
233
Sánchez Pérez Luis Sánchez Pérez
07/01/1949 Morille 119 1974-79
234
Martín Castaños Antonio Martín Castaños
1940 Portugalete 119 1960-66
235
García Jiménez Jesús García Jiménez
27/12/1961 Madrid 119 1982-91
236
Salvi Salvador Aparicio Isar
12/02/1949 Burgos 119 1974-81
237
Chiqui Joaquín González Mata
14/04/1931 Barakaldo 118 1954-63
238
Batalla Manuel Batalla Jordá
31/08/1935 Amposta 118 1959-65
239
Pulido José Mariano Pulido Solís
22/08/1956 Marchena 118 1978-84
240
Santi Álvaro Santiago Domínguez
23/11/1949 Adra 117 1973-79
241
Nelli Alberto César Nelli Scarzo
10/09/1934 Córdoba 117 1960-67
242
Manolo Gaspar Manuel Gaspar Haro
03/02/1981 Málaga 117 2003-12
243
Juanele Juan Barbero López
21/03/1933 Melilla 117 1953-59
244
Oñaederra José Ignacio Oñaederra Bayón
17/02/1952 Santurtzi 117 1973-85
245
Juanjo Juan José Torres Ramiro
21/11/1964 Jaén 117 1987-92
246
Simonet Simeón Soler Pérez
28/08/1932 Madrid 116 1958-70
247
Sivianes Juan Rodríguez Sivianes
05/10/1947 Camas 116 1974-78
248
Gómez Antonio Gómez Aguirre
28/07/1934 Basauri 116 1956-66
249
Álex Castro Alejandro Castro Martín
20/12/1974 Las Palmas de Gran Canaria 116 1996-04
250
Echaniz José Javier Echaniz Ibarra
18/09/1924 Pamplona 116 1943-52
En actiu la temporada 2019-20