Richard: Ricardo Moar Rios

Dades
Nom complet:Ricardo Moar Rios
Data de naixement:20/09/1953 (65 anys)
Lloc de naixement:Ordes (A Coruña)
País de naixement:
Espanya
Altura / pes:1'76 m / 73 kg
Demarcació:
Defensa
Títols
1 Copa de la Lliga:
Estadístiques Lliga
2ªB1ª + 2ª1ª + 2ª + 2ªB
Temporades6811415
Equips21123
Partits Jugats11919912318330
Partits Complets1041747278285
Partits Titular11519312308320
Partits Suplent4601010
Partits Substituit101652631
Guanyats32752107109
Empatats414578693
Perduts46793125128
Partits Marcant algun Gol10011
Minuts10022169588642698027844
Gols10011
Gols Pròpia Porta01011
Targetes Grogues182824648
Targetes Vermelles13044
Edat primer partit1919331919
Edat últim partit3133343334
Edat primer partit en marcar30--3030
Edat últim partit en marcar30--3030
Gols en una temporada10011
Amonestacions en una temporada51021010
Partits substituit en una temporada56566
Partits suplent en una temporada24044
Descensos12033
Jornades Consecutives Jugat234264242
Jornades Consecutives Titular234264242
Jornades Consecutives Complet143443434
Jornades Consecutives Suplent12022
Jornades Consecutives Substituit23133
Jornades Consecutives Guanyant24144
Jornades Consecutives Empatant42344
Jornades Consecutives Perdent56266
Jornades Consecutives No Guanyant11661111
Jornades Consecutives No Empatant61221212
Jornades Consecutives No Perdent68388
Jornades Consecutives Marcant10011
Jugats Consecutius Titular578312108120
Jugats Consecutius Complet223443434
Jugats Consecutius Suplent13033
Jugats Consecutius Substituit23333
Jugats Consecutius Guanyant24144
Jugats Consecutius Empatant42344
Jugats Consecutius Perdent56266
Jugats Consecutius No Guanyant12691212
Jugats Consecutius No Empatant92922929
Jugats Consecutius No Perdent69599
Jugats Consecutius Marcant10011
Efemèrides

Comentaris

Públic
Usuaris Registrats
Privat
Última actualització: 10/12/2018
Notificar error