Ranking Expulsions - 1ª + 2ª + 2ªB

De 2ª es compten dades des de la temporada 1939-40, de 2ªB des de la 1980-81
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement TV
1
Garrido Luis Miguel Garrido Santos
18/06/1972 Valladolid 32
2
Pablo Alfaro Pablo Alfaro Armengot
24/04/1969 Zaragoza 30
3
San Julián Luis San Julián Rodrigo
14/05/1979 Valencia 28
4
Padrón José Luis Padrón Moreno
16/02/1970 Las Palmas de Gran Canaria 26
5
Raúl Pérez Raúl Pérez López
30/03/1974 L'Hospitalet de Llobregat 25
6
Carpio Fernando Carpio Máñez
09/09/1967 Sueca 24
7
Corona Sebastián Manuel Corona Nacarino
08/07/1976 Lora del Río 22
8
Tocornal Fernando Tocornal Linares
20/06/1961 Laredo 22
9
Guerrero Raúl Guerrero Castro
12/08/1972 Gernika 21
10
Sergio Ramos Sergio Ramos García
30/03/1986 Camas 21
11
Torres Antonio Torres Pareja
28/06/1969 Balaguer 21
12
Romerito Antonio Manuel Ruiz Fernández
20/02/1977 Alcalá del Río 21
13
Chaparro Benigno Chaparro Vera
03/04/1958 Itauguá 20
14
Dani Fernández Daniel Fernández Veiras
11/05/1969 Montevideo 20
15
Pepín José Tortosa Sanchis
20/04/1983 Moixent 20
16
Axier Axier Intxaurraga Mendia
11/04/1968 Berriz 19
17
Germán Rojas Germán Rojas Gallego
10/04/1979 Lepe 19
18
Cañizares Pedro Cañizares Rocamora
07/09/1972 Dolores 19
19
Aguado Xavier Aguado Companys
05/06/1968 Badalona 19
20
Txema José María Alonso Fernández
29/04/1971 Bilbao 19
21
Rico José Luis Rico Jurado
05/08/1974 Chipiona 19
22
Nandi Fernando González Santos
23/10/1975 Sevilla 19
23
Téllez Óscar Téllez Gómez
02/04/1975 Madrid 18
24
Serafín Serafín de la Torre Torregrosa
19/03/1962 Jaén 18
25
Marchena Carlos Marchena López
31/07/1979 Las Cabezas de San Juan 18
26
Javi Navarro Francisco Javier Vicente Navarro
06/02/1974 Valencia 18
27
Ballesteros Sergio Martínez Ballesteros
04/09/1975 Burjassot 18
28
Juanito Juan Francisco Rodríguez Herrera
10/05/1965 Santa Cruz de Tenerife 18
29
Sorribas Joaquín Sorribas Ariño
27/06/1978 Huesca 18
30
Pascual Pascual Donat Llopis
04/04/1968 Ontinyent 18
31
Lopo Alberto Lopo García
05/05/1980 Barcelona 18
32
Guijarro Manuel Andrés Guijarro Ricoy
19/08/1968 Gandia 18
33
Jon Moya Jon Moya Martín
05/01/1983 Barakaldo 18
34
Sergio Fernández Sergio Fernández Álvarez
09/02/1975 León 18
35
Aitor Blanco Aitor Blanco Aldeano
21/02/1977 Vitoria-Gasteiz 18
36
Santi Denia Santiago Denia Sánchez
09/03/1974 Albacete 17
37
Castillo Antonio Castillo Montañés
25/11/1963 Alcoi 17
38
Campos José Miguel Campos Rodríguez
12/08/1966 Puerto de Mazarrón 17
39
Dacosta José Ramón Dacosta González
21/09/1974 Ourense 17
40
Moisés Moisés García León
10/07/1971 Sevilla 17
41
Azkoitia Jorge Azkoitia Gabiola
27/04/1974 Bilbao 17
42
Alberto Alberto González Pérez
31/03/1983 Ruente 17
43
Juanma Juan Manuel Alamillos Rodríguez
05/05/1973 Madrid 17
44
Patxi Salinas Francisco Salinas Fernández
17/11/1963 Bilbao 16
45
Juan Juan Díaz Prendes
28/06/1977 Gijón 16
46
Pelegrín Sergio Pelegrín López
18/04/1979 Barcelona 16
47
José Carlos José Carlos Rodríguez Valero
10/05/1969 Elx 16
48
Domínguez José Antonio Domínguez Becerra
08/12/1971 Málaga 16
49
Linares Jesús María Linares Loaiza
04/04/1958 Cádiz 16
50
Arturo Arturo Pavón Jiménez
03/03/1974 El Viso del Alcor 16
51
Magín Magín Mir Martínez
06/01/1970 Palma 16
52
Paco Peña Francisco Peña Romero
25/07/1978 Jerez de los Caballeros 16
53
Raúl Domínguez Raúl Domínguez Mondragón
05/09/1968 La Vall d'Uixó 16
54
Berruet Iñaki Berruet Mitxelena
23/04/1973 Irun 16
55
Turiel Jesús Ángel Turiel de la Cruz
06/10/1973 Málaga 16
56
Ángel Luis Ángel Luis Pérez Castro
02/10/1970 León 16
57
Saavedra Luis Felipe Saavedra Rodríguez
02/11/1962 La Orotava 16
58
Raúl López Raúl López Gutiérrez
17/09/1976 Jerez de la Frontera 16
59
Rebollo Juan Carlos Rebollo Tabero
13/01/1976 Mérida 16
60
Óscar Arias Óscar Luis Arias Suárez
05/01/1966 Kassel 16
61
Noguerol Francisco Noguerol Freijedo
09/07/1976 Cea 16
62
Giner Fernando Giner Gil
31/12/1964 Alboraia 15
63
José José Miguel Fernández Cabrera
27/10/1965 Santa Cruz de Tenerife 15
64
Cidoncha José María Cidoncha Molina
19/04/1970 Badajoz 15
65
Rueda Manuel Rueda García
02/01/1980 San Fernando 15
66
Gandía José Javier Gandía Jordá
19/03/1968 Alcoi 15
67
Santiago Santiago Coch Castillo
27/05/1960 Vimbodí i Poblet 15
68
Adolfo Adolfo Soto Villena
16/09/1969 Málaga 15
69
Aduriz Aritz Aduriz Zubeldia
11/02/1981 Donostia/San Sebastián 15
70
Mahanan Mohamed Mohamed Mahanan
21/07/1983 Melilla 15
71
Julio Durán Julio Durán Pérez
14/07/1957 Santa Cruz de Tenerife 15
72
Rafa Muñoz Rafael Francisco Muñoz González
21/03/1966 Málaga 15
73
Raúl Benítez Raúl Benítez Alonso
12/01/1978 Puerto del Rosario 15
74
Aridani Aridani Arbelo Santana
08/03/1980 Las Palmas de Gran Canaria 15
75
Juan Ramón Juan Ramón Martín Pastor
27/01/1973 Écija 15
76
Pinto Manuel Pinto Garrido
17/11/1967 Madrid 15
77
Agné Raül Agné Montull
24/05/1970 Mequinenza 15
78
Raúl Ibáñez Raúl Ibáñez Galdón
10/11/1972 Tous 15
79
Mario Carrizosa Mario Miguel Carrizosa Castillo
19/05/1978 Azuaga 15
80
Besora Héctor Besora Capell
26/07/1977 Artesa de Lleida 15
81
Héctor Héctor Bueno Ávila
15/11/1977 Barcelona 15
82
Dorado José Luis Dorado Chala
26/07/1962 Los Yébenes 15
83
Samuel Samuel Baños Cardín
16/08/1979 Villaviciosa 15
84
Rubén Rubén López García-Madrid
09/07/1979 Barcelona 15
85
Alberdi Cristian Alberdi López
14/04/1980 Donostia/San Sebastián 15
86
Ibarrondo Imanol Ibarrondo Garay
27/03/1967 Bilbao 14
87
Olivar Luis Miguel Olivar García
23/01/1973 Madrid 14
88
David Pirri David Almazán Abril
12/02/1974 Sabadell 14
89
Raúl Torres Raúl Torres Claverías
26/10/1977 Madrid 14
90
Mino Bernardino Serrano Mori
29/01/1963 Antromero 14
91
Dani Marín Daniel Marín Vázquez
01/08/1974 Barcelona 14
92
Nono Antonio José Frasquier Cobo
25/06/1969 Sevilla 14
93
Tártara Diego Martín Tártara
15/10/1977 Nueve de Julio 14
94
Antonio Fernando Antonio Fernando Díaz Bizcocho
03/08/1970 Coria del Río 14
95
Héctor Verdés Héctor Verdés Ortega
24/06/1984 Villar del Arzobispo 14
96
Loren Lorenzo Morón Vizcaíno
16/02/1970 Marbella 14
97
Etxarri Aquilino Etxarri Ollokiegi
15/03/1969 Pasaia 14
98
Garagarza Gorka Garagarza Fernández
10/08/1972 Donostia/San Sebastián 14
99
Pablo Pablo Gómez Ortiz de Guzmán
21/05/1970 Vitoria-Gasteiz 14
100
Juanfran Juan Francisco García García
15/07/1976 Valencia 14
101
Lima Antoni Lima Solà
22/09/1970 Gavà 14
102
Pellicer Sergio Pellicer García
09/09/1973 Nules 14
103
Sergio Fernández Sergio Fernández González
23/05/1977 Avilés 14
104
Alcalá Pedro Alcalá Guirado
19/03/1989 Mazarrón 14
105
Aurelio Aurelio Santos Rodríguez
01/10/1974 Camas 14
106
Pedro Luis Pedro Luis Cárdenes Almeida
14/08/1967 Santa Brígida 14
107
Palacios Julián Palacios San Millán
07/12/1970 Madrid 14
108
Pendín Daniel Alberto Pendín Sánchez
29/10/1974 Rosario 14
109
Hierro Fernando Ruiz Hierro
23/03/1968 Vélez-Málaga 14
110
Tomàs Albert Tomàs Sobrepera
19/12/1970 Barcelona 14
111
José Luis José Luis Vara Olveira
05/10/1958 Muros 14
112
Pelegrí Xavier Pelegrí Durán
01/06/1981 Barcelona 14
113
Mendoza Jesús Mendoza Aguirre
23/02/1977 Jerez de la Frontera 14
114
Olmo Jesús Olmo Lozano
24/01/1985 Barcelona 14
115
Miguel García Miguel Ángel García Tebar
26/09/1979 Albacete 14
116
Aitor Sanz Aitor Sanz Martín
13/09/1984 Madrid 14
117
Tarantino Francisco Javier Tarantino Uriarte
26/06/1984 Bermeo 14
118
Alejo Alejo Indias Álvarez
14/10/1966 Don Benito 14
119
Aitor Ocio Aitor Ocio Carrión
28/11/1976 Vitoria-Gasteiz 14
120
Ormazábal Asier Ormazábal Larizgoitia
21/10/1982 Bilbao 14
121
Fabregat Jordi Fabregat Valmaña
04/12/1961 Tortosa 14
122
Edu Serrano Eduardo Serrano Amorós
05/11/1972 Valencia 14
123
Cañadas Antonio Cañadas Zapata
13/06/1979 San Javier 13
124
Izquierdo Agustín Izquierdo Tena
12/03/1970 Lorca 13
125
Villena Francisco Javier Mulero Villena
17/08/1966 Barcelona 13
126
Huegun Aitor Huegun Etxebarria
09/08/1972 Donostia/San Sebastián 13
127
Gerardo Gerardo García León
07/12/1974 Sevilla 13
128
Juan Navarro Juan Navarro Beneyto
22/01/1978 Ontinyent 13
129
César César Martín Villar
03/04/1977 Oviedo 13
130
Samuel Samuel Barrio González
24/11/1972 Mieres 13
131
López Juan Manuel López Martínez
03/09/1969 Madrid 13
132
Uribarri Iñigo Uribarri Aberasturi
17/08/1972 Gernika 13
133
Manu Imanol Franco Barrena
20/01/1973 Larrabetzu 13
134
Meseguer José Javier Meseguer Valero
23/09/1970 Bigastro 13
135
Barrena Jorge Barrena Cía
22/08/1978 Alloz 13
136
Irazusta Joseba Irazusta Otaño
29/03/1972 Lasarte-Oria 13
137
Benja Benjamín Belmar Moya
26/08/1978 Alicante 13
138
Miguel Alfonso Miguel Antonio Alfonso Lóbez
09/09/1976 Zaragoza 13
139
Marc Bernaus Marc Bernaus Cano
02/02/1977 La Massana 13
140
David Gómez David Gómez Alonso
04/04/1974 Nava del Rey 13
141
Gallo David Gallo García
09/10/1975 Bilbao 13
142
Caro Antonio Caro Peña
01/10/1966 Madrid 13
143
Pochettino Mauricio Roberto Pochettino Trossero
02/03/1972 Murphy 13
144
Gimeno Carles Gimeno Cabezas
09/08/1975 Barcelona 13
145
Luis Helguera Luis Helguera Bujía
09/06/1976 Ferrol 13
146
Hedrera Daniel Hedrera Lobatón
15/08/1983 Jerez de la Frontera 13
147
Iturralde Raúl Iturralde Narváiz
08/12/1980 Pamplona 13
148
Fran Caínzos Francisco Manuel Caínzos Palmero
12/07/1973 Barcelona 13
149
Salas Miguel Ángel Salas Bestard
07/06/1972 Lloseta 13
150
Fagoaga Iban Fagoaga Aguirre
26/03/1980 Donostia/San Sebastián 13
151
Javi Francisco Javier López Castro
03/03/1964 Barcelona 13
152
Llorens Carles Llorens Mestre
01/09/1969 Valencia 13
153
Barral David Barral Torres
10/05/1983 San Fernando 13
154
Galván Jesús Galván Carrillo
04/10/1974 Sevilla 13
155
Xavi Muñoz Xavier Muñoz Carceller
01/05/1983 Sabadell 13
156
Maraver Juan Maraver González
28/04/1960 Sevilla 13
157
Tito Roberto Román Triguero
11/07/1985 Madrid 13
158
Alexis Alexis Ruano Delgado
04/08/1985 Málaga 13
159
Manel José Manuel Menéndez Erimia
07/01/1971 Avilés 13
160
Fredy Federico José Alonso Betancor
16/01/1969 Las Palmas de Gran Canaria 13
161
Nadal José Nadal Calatayud Culebras
21/03/1970 Cullera 13
162
Casales Juan Manuel Vilaboa Casales
01/08/1972 Vigo 13
163
Samuel Samuel San José Fernández
01/03/1984 Santander 13
164
Guerrero Juan Carlos Guerrero Navarro
25/01/1971 Sabadell 13
165
Jaime Ramos Jaime Ramos Hernández
09/01/1973 Madrid 13
166
Amorebieta Fernando Gabriel Amorebieta Mardaras
29/03/1985 Cantaura 13
167
Redondo Juan Luis Fernández Redondo
17/01/1977 Camas 13
168
Txiki Cristian Urbistondo López
14/08/1979 Barcelona 13
169
Suso Ruano Jesús Salvador Ruano Cabrera
15/07/1975 Las Palmas de Gran Canaria 13
170
Otero Iván Otero Yugueros
16/04/1977 Oviedo 13
171
Rodolfo Rodolfo Dapena Dapena
04/05/1960 Outomoro 13
172
Moncho Ramón Aragón Blanco
10/05/1976 Cádiz 13
173
Luciano Luciano González Groba
23/04/1981 Budiño 13
174
Espigulé Josep Espigulé Badosa
09/05/1967 Castellfollit de la Roca 13
175
Quintero Diego Quintero Bueno
07/01/1959 Coria del Río 12
176
Luis Prieto Luis Prieto Zalbidegoitia
19/02/1979 Dima 12
177
Peña Juan Manuel Peña Montano
17/01/1973 Santa Cruz de la Sierra 12
178
Marcos Suárez Marcos Suárez Gómez
01/09/1978 Tineo 12
179
Acciari José Luis Acciari
29/11/1978 San Miguel 12
180
Yordi Jorge González Díaz
14/09/1974 San Fernando 12
181
Jechu Jesús Santos Abalde
27/09/1977 Vigo 12
182
Álvaro Álvaro José Viña Rodríguez
12/10/1967 Gijón 12
183
Pereira Juan José Pereira Zambrano
19/03/1984 Ontinyent 12
184
Barbero Juan Manuel Barbero Sánchez
09/05/1968 Barakaldo 12
185
Leturia Aitor Leturia Intxausti
22/05/1972 Segura 12
186
Morillas Jesús Morillas Fernández
24/08/1966 Madrid 12
187
David Navarro David Navarro Pedrós
25/05/1980 Sagunt 12
188
Juanele Juan Castaño Quirós
10/04/1971 Gijón 12
189
Cota Jesús Diego Cota
28/07/1967 Madrid 12
190
Cornago Francisco Javier Cornago Redrado
16/12/1969 Madrid 12
191
David Prieto David Prieto Gálvez
02/01/1983 Sevilla 12
192
Espejo Francisco Javier Espejo Ropero
29/03/1971 Avilés 12
193
Alex Cruz Alejandro Cruz Hernández
31/10/1986 El Puerto de Santa María 12
194
Toto Antonio Hernández Avilés
19/09/1968 Murcia 12
195
Fran Francisco José Figueroa Alonso
22/06/1972 Valencia 12
196
Parra Manuel Parra Gutiérrez
20/10/1967 Badajoz 12
197
Moreno Juan Moreno López
20/01/1964 Jerez de la Frontera 12
198
Nacho José Ignacio Fernández Palacios
03/02/1967 Foz 12
199
Quini Joaquín Béjar Martínez
25/03/1968 Linares 12
200
Martín Luis Miguel Martín Fernández
18/05/1970 León 12
201
Fresán Aitor Fresán Oroz
18/03/1976 Pamplona 12
202
Olivares José Carlos Olivares Vilches
06/03/1979 Puerto Lumbreras 12
203
Chema José Manuel García Payá
13/04/1970 Aspe 12
204
Pepín José Ángel Pérez Cebrián
28/10/1975 Alicante 12
205
Moyano Ismael Moyano Navas
13/04/1983 Mollet del Vallès 12
206
Camacho José Ignacio Camacho Pavón
23/01/1974 Alameda 12
207
Carboni Amedeo Carboni
06/04/1965 Arezzo 12
208
Zapatera José Zapatera González
19/03/1966 Ávila 12
209
Joselu José Luis Sánchez Méndez
17/03/1977 Guadalajara 12
210
Gartzen Gartzen Telletxea Goienetxea
03/07/1972 Bermeo 12
211
Gelo Ángel Barrientos Pastrana
10/08/1967 León 12
212
Benjamín Benjamín Rodríguez Antón
18/11/1977 Tudela 12
213
Sergio Mora Sergio Mora Sánchez
30/08/1979 Madrid 12
214
Javi Moreno Javier Moreno Flores
23/01/1984 Palma 12
215
Pignol Stephane Jean François Pignol
03/01/1977 Aubagne 12
216
Manolo García Manuel García Ardura
18/01/1967 Bilbao 12
217
Tomás Pedro Tomás Reñones Crego
09/08/1960 Santiago de Compostela 12
218
Víctor Víctor Manuel Arias Casares
28/06/1967 Ponferrada 12
219
Barrientos Pedro Barrientos Ruiz
27/09/1957 Málaga 12
220
Santi Santiago Llorente Gálvez
29/05/1956 Málaga 12
221
Rodri Juan Ramón Rodríguez Arbona
22/10/1971 Sóller 12
222
Armando Armando Lozano Sánchez
16/12/1984 Motril 12
223
Robert Roberto Fernández Bonillo
05/07/1962 Betxí 12
224
Queco Juan Carlos Fraile Benito
27/05/1965 Salamanca 12
225
Raúl García Raúl García Fernández
30/06/1976 Hernani 12
226
Moha Mohammed El Yaagoubi Youbi
12/09/1977 Taourirt 12
227
Ruano Juan Ramón Ruano Santana
29/11/1983 Usagre 12
228
Gallardo Pablo José Gallardo Zurera
19/02/1986 Sevilla 12
229
Mantecón Sergio Martínez Mantecón
08/06/1980 Madrid 12
230
Mario Mario Blanco Juárez
23/02/1982 Santander 12
231
Chuchi Jesús Jorqués Polanco
23/10/1978 Palencia 12
232
Miguel Ángel Miguel Ángel Muñoz Benítez
22/02/1970 Madrid 12
233
Robi Robert Aldavert Cellerino
12/09/1964 Barcelona 12
234
Mario Cotelo Mario Gutiérrez Cotelo
10/02/1975 La Felguera 12
235
Aythami Aythami Artiles Oliva
02/04/1986 Arguineguín 12
236
Javi Francisco Javier Rodríguez Rodrigo
28/06/1962 Villaralbo 12
237
Luccin Peter Bernard Luccin
09/04/1979 Marseille 12
238
De Quintana Ramón de Quintana Dalmau
06/02/1972 Girona 12
239
Nico Juan Nicolás Rodríguez Sánchez
25/07/1969 Sallanches 12
240
Raúl García Raúl García Lozano
11/09/1980 Oviedo 12
241
Fran Erencia Francisco José Erencia Moreno
15/05/1986 Terrassa 12
242
Torrecilla Miguel Montes Torrecilla
22/12/1969 Morille 12
243
Ramis Iván Andrés Ramis Barrios
25/10/1984 Sa Pobla 11
244
Higinio Higinio García Fernández
11/01/1956 Valverdejo 11
245
Juanjo Martínez Juan José Martínez Martínez
09/10/1977 Jumilla 11
246
Maldonado Francisco José Maldonado Collante
02/06/1981 San Fernando 11
247
Alaña Ander Alaña Puerta
02/11/1981 Bilbao 11
248
Gaspar Gaspar Gálvez Burgos
07/07/1979 Córdoba 11
249
Pablo Vázquez Pablo Vázquez Fontaiña
11/04/1971 Pontevedra 11
250
Iago Bouzón Iago Bouzón Amoedo
16/06/1983 Redondela 11
En actiu la temporada 2019-20