Ranking Temporades - 2ª

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1939-40
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Temporada
1
Nino Juan Francisco Martínez Modesto
10/06/1980 Vera 15
2
Quique Martín Enrique Martín Sánchez
29/12/1972 Avilés 15
3
Jorge Jorge García Santos
10/08/1957 A Coruña 15
4
Julio Iglesias Julio José Iglesias Rouget
26/09/1972 Avilés 15
5
Del Pino Javier del Pino González
10/07/1980 Madrid 15
6
Gento III Antonio Gento López
25/10/1940 Guarnizo 15
7
Antonio Hidalgo Antonio Hidalgo Morilla
06/02/1979 Granollers 14
8
Juanlu Juan Luis Bernal Cuéllar
07/11/1972 Jerez de la Frontera 14
9
Bermúdez José Bermúdez Melero
05/05/1938 Jaén 14
10
Marc Bernaus Marc Bernaus Cano
02/02/1977 La Massana 14
11
Moreno Juan Carlos Moreno Rodríguez
14/04/1975 Barcelona 14
12
Bilbao Victoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 14
13
Carlos Carlos Santamarina Santamaría
16/02/1940 Bilbao 14
14
Santamaría Julio Santamaría Mirones
06/01/1939 Santander 14
15
Emery Juan María Emery Alza
18/02/1933 Irun 14
16
Rubén Suárez Rubén Suárez Estrada
19/02/1979 Gijón 13
17
Julio Álvarez Julio Álvarez Mosquera
01/05/1981 Caracas 13
18
Samuel Samuel Baños Cardín
16/08/1979 Villaviciosa 13
19
Ayala II Eduardo Ayala Callejón
05/04/1934 La Línea de la Concepción 13
20
Galán Enrique Galán Bayarri
06/04/1946 Almàssera 13
21
Corona Sebastián Manuel Corona Nacarino
08/07/1976 Lora del Río 13
22
Sobrino Gumersindo Sobrino Fernández
29/03/1923 Santoña 13
23
Cano Carlos David Cano Marín
17/12/1969 Berja 13
24
Pocholo José Antonio Fernández Álvarez
18/03/1943 Gijón 13
25
López Francisco López Gómez
20/01/1954 Almería 13
26
Raúl Cámara Raúl Miguel Cámara
28/02/1984 Madrid 13
27
Iriome Iriome González González
22/06/1987 Icod de los Vinos 13
28
Cristian Cristian García Ramos
27/12/1981 Terrassa 13
29
Bolea Adolfo Bolea Sanz
24/03/1933 Poble Sec 13
30
Bosch José Bosch Valls
09/04/1940 Valencia 12
31
Felines Félix Bardera Sierra
06/10/1943 Pedro Bernardo 12
32
Montes Miguel Ángel Montes Busto
28/02/1939 Oviedo 12
33
Valle Francisco Hernández Sánchez
15/02/1954 Macotera 12
34
Munuaga José Agustín Munuaga García
27/02/1925 Gijón 12
35
Melgar Miguel Melgar Rodríguez
12/05/1972 Madrid 12
36
Moisés Moisés García León
10/07/1971 Sevilla 12
37
Largo Pedro Largo Carazo
11/06/1972 Barcelona 12
38
Bea Jesús Bea Martínez
11/09/1950 Portonovo 12
39
Florín Florentino Muñiz Menéndez
22/11/1937 Avilés 12
40
Astrain Luis María Astrain Egozkue
29/10/1943 Pamplona 12
41
Patri Patricio Rubio Bernal
04/09/1973 La Palma del Condado 12
42
Gojenuri Santos Gojenuri Gómez
10/07/1931 Bilbao 12
43
Lorente Jesús Lorente Ducún
28/09/1930 Barasoain 12
44
Bolo Jon Andoni Pérez Alonso
05/03/1974 Bilbao 12
45
Uribe Jesús Uribesalgo Uribechevarría
02/01/1938 Aretxabaleta 12
46
Pina José María Pérez Pina
31/05/1920 Novelda 12
47
Mendi Rafael Flores Pérez
30/11/1936 Málaga 12
48
Llona José María Llona Peña
01/01/1934 Asua 12
49
Tito Vicente Blanco Sánchez
15/07/1971 Benidorm 12
50
Jesús Vázquez Antonio Jesús Vázquez Muñoz
18/01/1980 Santa Olalla del Cala 12
51
Lino Lino Gutiérrez Casado
28/03/1959 Sabadell 12
52
Bauzá David Bauzá Francés
29/05/1976 Alicante 12
53
Pedro Vega Pedro Antonio Vega Rodríguez
19/07/1979 Vega de San Mateo 12
54
Roa Antonio Roa Sánchez
22/09/1970 Málaga 12
55
Varo Francisco Varo López
15/06/1951 Córdoba 12
56
Acciari José Luis Acciari
29/11/1978 San Miguel 12
57
Miguel Recio Miguel Recio Moya
04/10/1957 Málaga 12
58
Mario Rosas Mario Alberto Rosas Montero
22/05/1980 Málaga 12
59
Perniche Ricardo Fábregas Aneiros
11/04/1928 Ferrol 12
60
Ángel Ángel Sánchez Martín
15/01/1982 Béjar 12
61
Nagore Txomin Nagore Arbizu
26/08/1974 Irurzun 12
62
Aurelio Aurelio Santos Rodríguez
01/10/1974 Camas 12
63
Morán Fernando Morán Escudero
27/04/1976 Madrid 12
64
Portilla Juan Cruz Portilla Sañudo
01/01/1939 Bilbao 12
65
Tosco José Manuel Delgado Tosco
08/03/1933 Icod de los Vinos 12
66
Dorca Albert Dorca Masó
23/12/1982 Olot 12
67
David Rodríguez David Rodríguez Sánchez
14/02/1986 Talavera de la Reina 12
68
Fábregas Francisco Fábregas Bellón
12/02/1936 Ferrol 12
69
Gaspar Gaspar Gálvez Burgos
07/07/1979 Córdoba 12
70
Valerio Joaquín Enrique Valerio Olivera
12/01/1973 Badalona 12
71
Lombardía Alfredo Álvarez Lombardía
17/05/1941 Tudela Veguín 11
72
Toché José Verdú Nicolás
01/01/1983 Santomera 11
73
Del Val Julen del Val Zenarruzabieta
21/07/1968 Bilbao 11
74
Salvi Salvador Aparicio Isar
12/02/1949 Burgos 11
75
Castel Jordi Castel Casola
15/03/1954 Barcelona 11
76
Rovira José Rovira Queralt
27/06/1927 Badalona 11
77
Javi Guerrero Francisco Javier García Guerrero
22/10/1976 Madrid 11
78
Padilla José Antonio González Padilla
14/09/1969 Málaga 11
79
Álvarez Manuel Álvarez Benítez
04/01/1947 Arcos de la Frontera 11
80
Bixente Bixente Oyarzabal Odriozola
14/08/1964 Urrestilla 11
81
Óscar Díaz Óscar Díaz González
24/04/1984 Madrid 11
82
Mantecón Sergio Martínez Mantecón
08/06/1980 Madrid 11
83
Salamanca Eliseo Salamanca Franco
03/04/1953 Madrid 11
84
José Juan José Juan Figueiras García
31/12/1979 Vigo 11
85
Lasheras Antonio de las Heras Rotaeche
10/07/1935 Bilbao 11
86
Pedro Pedro Antonio Sánchez Moñino
12/12/1986 Aspe 11
87
Jaime Molina Jaime Ramón Molina Mata
15/06/1969 Estepona 11
88
Mingo Carles Domingo Pladevall
10/06/1977 Hostalric 11
89
Bellido Javier Bellido Plaza
09/03/1966 Bilbao 11
90
Joselu José Luis Moreno Barroso
03/03/1991 Huelva 11
91
Santamaría Roberto Santamaría Ciprián
27/02/1985 Pamplona 11
92
Cobas Miguel Cobas Obarrio
14/07/1977 Avilés 11
93
Jaime Ramos Jaime Ramos Hernández
09/01/1973 Madrid 11
94
Modesto Modesto López Novoa
21/01/1965 Ourense 11
95
Noguerol Francisco Noguerol Freijedo
09/07/1976 Cea 11
96
Porta Manuel Portas Piñeiro
02/04/1919 San Mateo de Trasancos 11
97
Zumalabe Juan Martínez Zumalabe
29/07/1935 Huelva 11
98
Ripa Adrián Ripa Cruz
12/08/1985 Épila 11
99
Paco Peña Francisco Peña Romero
25/07/1978 Jerez de los Caballeros 11
100
Mijares José Gutiérrez Mijares
16/03/1920 Luanco 11
101
Cristian Díaz Cristian Fabián Díaz Sichi
18/05/1976 Buenos Aires 11
102
Natalio Natalio Lorenzo Poquet
18/09/1984 Canals 11
103
Luque José Juan Luque Jiménez
16/10/1977 Cantillana 11
104
Artetxe Óscar Artetxe Paskual
18/12/1966 Eibar 11
105
Malet Miguel Núñez Vila
04/02/1922 Vigo 11
106
César Caneda César Fernández de las Heras Caneda
10/05/1978 Vitoria-Gasteiz 11
107
Lambea Jon Ander Lambea Aranguiz
15/08/1973 Bilbao 11
108
Juanlu Hens Juan Luis Hens Lorite
07/02/1984 Fuente Palmera 11
109
Garmendia José Alberto Garmendia Martínez
30/10/1956 Zarautz 11
110
Mendoza Jesús Mendoza Aguirre
23/02/1977 Jerez de la Frontera 11
111
Jandro Alejandro Castro Fernández
27/02/1979 Mieres 11
112
Puente Antonio García Puente
16/02/1941 Villamayor del Condado 11
113
Uriz Vicente Uriz Balliriain
28/09/1970 Pamplona 11
114
Eraña Juan Eraña Virumbrales
18/09/1938 Erandio 11
115
Ricardo García Ricardo García Sanchis
18/02/1934 Carlet 11
116
Goyo Gregorio Soria Arretxe
25/09/1969 Gernika 11
117
Cepeda Antonio González Cepeda
07/03/1960 Almonte 11
118
Ibarreche José Ramón Ibarreche Villanueva
20/06/1933 Trapagaran 11
119
Garitano Gaizka Garitano Aguirre
09/07/1975 Derio 11
120
Alejo Alejo Indias Álvarez
14/10/1966 Don Benito 11
121
Puente José Antonio Puente Ramírez
15/12/1956 Granada 11
122
Txutxi Jesús Emilio Díez de Mier
07/01/1973 Bilbao 11
123
Bellvís Carlos Bellvís Llorens
24/04/1985 Valencia 11
124
Millán José Millán González
19/02/1920 Granada 11
125
Aitor Aitor Tornavaca Fernández
24/03/1976 Vitoria-Gasteiz 11
126
Acuña Carlos Javier Acuña Caballero
23/06/1988 Encarnación 11
127
Valentín Valentín Suárez Fernández
14/05/1934 Luanco 11
128
Jofre Jofre Mateu González
24/01/1980 Alpicat 11
129
David González David González Borges
25/08/1981 Las Palmas de Gran Canaria 11
130
David García David García Santana
25/02/1982 Las Palmas de Gran Canaria 11
131
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 11
132
Pignol Stephane Jean François Pignol
03/01/1977 Aubagne 11
133
Herminio Herminio González Otero
19/03/1940 O Carballiño 11
134
Gerardo Gerardo García León
07/12/1974 Sevilla 11
135
Óscar Álvarez Óscar Álvarez Sanjuán
09/06/1977 Barcelona 11
136
Ruiz Otxoa Javier Ruiz Otxoa
12/03/1973 Barakaldo 11
137
Cañas David Cañas Fernández
26/08/1978 Castilleja de la Cuesta 11
138
Codina Lluís Codina Codina
17/02/1973 Taradell 11
139
Alonso José María Alonso Pérez
03/05/1940 Basauri 11
140
Traba José Manuel Traba López
29/09/1957 Fisterra 11
141
Campillo José García Campillo
16/03/1931 Guardamar del Segura 11
142
Álvaro Antón Álvaro Antón Camarero
28/12/1983 Pinilla de los Barruecos 11
143
Manolo Martínez Manuel Martínez Lara
15/06/1980 Bigastro 11
144
Sistiaga Felipe Sistiaga Taberna
13/12/1943 Pasaia 11
145
Herrero Desiderio Herrero García
19/04/1922 Madrid 11
146
Téllez Miguel López Téllez
10/10/1938 Madrid 11
147
Mellado José María Mellado Resina
19/03/1948 Sevilla 11
148
Potele José González de la Vieja
01/01/1947 Madrid 10
149
Peragón Roberto Peragón Lacalle
07/02/1978 Madrid 10
150
Nauzet Alemán Nauzet Alemán Viera
25/02/1985 Las Palmas de Gran Canaria 10
151
López Ramos Daniel López Ramos
24/11/1976 Jerez de la Frontera 10
152
Chus Herrero Jesús María Herrero Gómez
10/02/1984 Zaragoza 10
153
Tensi Hortensio Fernández Extravis
22/12/1946 Sama de Langreo 10
154
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 10
155
Gerardo Gerardo Noriega Santoveña
10/03/1982 Llanes 10
156
Jiménez José Jiménez López
05/07/1930 Morón de la Frontera 10
157
Vecino Pedro Vecino Bernal
17/08/1927 Madrid 10
158
Escobar José Ricardo Escobar Palacios
13/06/1958 San Fernando 10
159
Urbano Urbano Santos Palicio
05/02/1975 Gijón 10
160
Foces Eduardo Foces Álvarez
27/04/1925 Gijón 10
161
Bernardi Bernardino Jiménez Reyes
11/08/1937 Puente Genil 10
162
Tena Miguel Ángel Tena García
17/01/1982 Almassora 10
163
Juanma Juan Manuel Marrero Monzón
18/10/1982 Las Palmas de Gran Canaria 10
164
Miguel García Miguel Ángel García Tebar
26/09/1979 Albacete 10
165
Roberto Martínez Roberto Martínez Celigueta
21/02/1966 Pamplona 10
166
Pulido Óscar Javier Pulido Senderos
15/05/1976 Ingelheim 10
167
Elorriaga Vicente Elorriaga de la Fuente
23/03/1931 Basauri 10
168
Palacios César Palacios Chocarro
19/10/1974 Pamplona 10
169
Lax Luis Lax Lavilla
08/12/1935 Tamarite de Litera 10
170
Dani Tortolero Daniel Tortolero Núñez
06/09/1981 Esplugues de Llobregat 10
171
Gil José Gil Gordillo
09/10/1960 Sanlúcar de Barrameda 10
172
Almagro Manuel Almagro Díaz
13/12/1929 Granada 10
173
Roberto Roberto Fernández Alvarellos
25/01/1979 Chantada 10
174
Gastesi Martín Gastesi Vesga
1939 Donostia/San Sebastián 10
175
Domínguez Antonio Domínguez Martínez
04/09/1933 Sotopalacios 10
176
Giner José Giner Bleda
07/11/1931 L'Olleria 10
177
Molina Francisco Alberto Molina Navarro
07/04/1943 Las Palmas de Gran Canaria 10
178
Valentín Albert Valentín Escolano
17/02/1962 Cornellà de Llobregat 10
179
Aznar José Aznar Beltrán
21/04/1932 Barcelona 10
180
Dani Bautista Daniel Bautista Pina
25/02/1981 Sevilla 10
181
Edu Alonso Eduardo Alonso Álvarez
30/05/1974 Bilbao 10
182
Cuéllar Crescencio Cuéllar Tainta
02/01/1970 Pamplona 10
183
Docal Juan Ramón Docal Nates
04/03/1949 Laredo 10
184
Manolet Vicente López Barberá
13/03/1936 Alicante 10
185
Carmona Carlos Carmona Bonet
05/07/1987 Palma 10
186
Míchel Miguel Carrilero González
03/08/1977 Madrid 10
187
Palacios Bernardo Palacios Osuna
05/05/1939 Córdoba 10
188
Bouso Fernando Bouso Caiña
11/02/1933 Madrid 10
189
Totó Valentín García Pascual
05/05/1941 Gandia 10
190
Diego Rivas Diego Rivas Gutiérrez
27/04/1980 Ciudad Real 10
191
Medina Armando Menéndez Medina
30/09/1932 Gijón 10
192
Zamora Rafael Zamora Cañas
08/07/1933 Cuenca 10
193
Culebras José Antonio Culebras Arenas
16/01/1979 Puertollano 10
194
Sandro Carlos Alejandro Sierra Fumero
14/10/1974 Las Galletas 10
195
Arenaza Igor Arenaza Chinchurreta
11/02/1974 Aretxabaleta 10
196
García Fernández Eduardo García Fernández
16/11/1941 Ponferrada 10
197
Eleder Juan Eleder Acedo Elorriaga
08/09/1968 Getxo 10
198
Mesa Juan Mesa Gil
06/07/1937 Algeciras 10
199
Jaio Egoitz Jaio Gabiola
13/08/1980 Abadiño 10
200
Alvarito Álvaro Ferreira Rumbo
30/12/1929 Mugardos 10
En actiu la temporada 2019-20