Ranking Targetes Grogues - 1ª + 2ª + 2ªB

De 2ª es compten dades des de la temporada 1930-31, de 2ªB des de la 1978-79
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement TG
1
Corona Sebastián Manuel Corona Nacarino
08/07/1976 Lora del Río 215
2
San Julián Luis San Julián Rodrigo
14/05/1979 Valencia 209
3
Garrido Luis Miguel Garrido Santos
18/06/1972 Valladolid 207
4
Paco Peña Francisco Peña Romero
25/07/1978 Jerez de los Caballeros 198
5
Puñal Francisco Puñal Martínez
06/09/1975 Huarte 198
6
Aitor Sanz Aitor Sanz Martín
13/09/1984 Madrid 195
7
Germán Rojas Germán Rojas Gallego
10/04/1979 Lepe 192
8
Sergio Ramos Sergio Ramos García
30/03/1986 Camas 181
9
Raúl García Raúl García Fernández
30/06/1976 Hernani 181
10
Llorens Carles Llorens Mestre
01/09/1969 Valencia 180
11
Albelda David Albelda Aliqués
01/09/1977 La Pobla Llarga 178
12
Juan Juan Díaz Prendes
28/06/1977 Gijón 177
13
Lopo Alberto Lopo García
05/05/1980 Barcelona 176
14
Iturralde Raúl Iturralde Narváiz
08/12/1980 Pamplona 173
15
Axier Axier Intxaurraga Mendia
11/04/1968 Berriz 173
16
Soriano Fernando Soriano Marco
24/09/1979 Zaragoza 173
17
Uriz Vicente Uriz Balliriain
28/09/1970 Pamplona 170
18
Sorribas Joaquín Sorribas Ariño
27/06/1978 Huesca 169
19
Cidoncha José María Cidoncha Molina
19/04/1970 Badajoz 167
20
Gabi Gabriel Fernández Arenas
10/07/1983 Madrid 166
21
Javi Moreno Javier Moreno Flores
23/01/1984 Palma 166
22
Martí Josep Lluís Martí Soler
28/04/1975 Palma 163
23
Paredes Javier Paredes Arango
05/07/1982 Oviedo 162
24
Sergio Mora Sergio Mora Sánchez
30/08/1979 Madrid 162
25
Sastre Rafel Sastre Reus
22/10/1975 Palma 162
26
Diego Rivas Diego Rivas Gutiérrez
27/04/1980 Ciudad Real 161
27
Benja Benjamín Belmar Moya
26/08/1978 Alicante 161
28
Baraja Rubén Baraja Vegas
11/07/1975 Valladolid 159
29
De Dios Julio Jesús de Dios Moreno
26/02/1987 Linares 156
30
Rubén Sanz Rubén Sanz Alonso
30/04/1980 Valladolid 155
31
Aurelio Aurelio Santos Rodríguez
01/10/1974 Camas 155
32
Dani Marín Daniel Marín Vázquez
01/08/1974 Barcelona 155
33
Molinero Francisco José Molinero Calderón
26/07/1985 Ontígola 155
34
Txema José María Alonso Fernández
29/04/1971 Bilbao 154
35
Héctor Verdés Héctor Verdés Ortega
24/06/1984 Villar del Arzobispo 154
36
Moreno Vicente Moreno Peris
26/10/1974 Massanassa 154
37
Pinillos Pablo Pinillos Caro
09/07/1974 Murillo de Río Leza 153
38
De Lerma Carlos Tornero López de Lerma
07/10/1984 San Vicente de Alcántara 153
39
Raúl Pérez Raúl Pérez López
30/03/1974 L'Hospitalet de Llobregat 153
40
Seoane Fernando Seoane Antelo
25/03/1983 Santiago de Compostela 152
41
Jaime Ramos Jaime Ramos Hernández
09/01/1973 Madrid 152
42
Nagore Txomin Nagore Arbizu
26/08/1974 Irurzun 152
43
Acciari José Luis Acciari
29/11/1978 San Miguel 152
44
Aduriz Aritz Aduriz Zubeldia
11/02/1981 Donostia/San Sebastián 152
45
Aitor Blanco Aitor Blanco Aldeano
21/02/1977 Vitoria-Gasteiz 151
46
Jesús Vázquez Antonio Jesús Vázquez Muñoz
18/01/1980 Santa Olalla del Cala 151
47
Gibanel Mario Gibanel Raluy
27/08/1975 Binéfar 151
48
Manolo Martínez Manuel Martínez Lara
15/06/1980 Bigastro 150
49
Jonathan Jonathan Ruiz Llaga
02/04/1982 Écija 149
50
Juan Navarro Juan Navarro Beneyto
22/01/1978 Ontinyent 148
51
Garitano Gaizka Garitano Aguirre
09/07/1975 Derio 147
52
Hierro Fernando Ruiz Hierro
23/03/1968 Vélez-Málaga 147
53
David García David García Santana
25/02/1982 Las Palmas de Gran Canaria 146
54
Ángel Rodríguez Ángel Ildefonso Rodríguez Nebreda
02/01/1972 León 146
55
César Caneda César Fernández de las Heras Caneda
10/05/1978 Vitoria-Gasteiz 145
56
Coméndez Rubén Coméndez Arranz
27/07/1972 Valladolid 145
57
Jon Moya Jon Moya Martín
05/01/1983 Barakaldo 144
58
Ojeda José Manuel Ojeda Sarmiento
03/12/1973 Las Palmas de Gran Canaria 144
59
Raúl García Raúl García Escudero
11/07/1986 Zizur Nagusia 144
60
San Miguel Igor San Miguel Larrañaga
16/12/1974 Astigarraga 143
61
Ballesteros Sergio Martínez Ballesteros
04/09/1975 Burjassot 143
62
Raúl Cámara Raúl Miguel Cámara
28/02/1984 Madrid 142
63
Curro Vacas Francisco Juan Vacas Navarro
21/11/1979 Córdoba 142
64
Manu García Manuel Alejandro García Sánchez
26/04/1986 Vitoria-Gasteiz 142
65
Xavi Moro Xavier Moro León
22/05/1975 Paris 141
66
Miguel Ángel Miguel Ángel Lozano Ayala
16/09/1978 Sabadell 140
67
Moisés Moisés García León
10/07/1971 Sevilla 140
68
Pablo Pablo Gómez Ortiz de Guzmán
21/05/1970 Vitoria-Gasteiz 140
69
Tocornal Fernando Tocornal Linares
20/06/1961 Laredo 140
70
Pelegrín Sergio Pelegrín López
18/04/1979 Barcelona 140
71
Albacar Eduard Albacar Gallego
16/11/1979 Tortosa 139
72
Cristian Cristian García Ramos
27/12/1981 Terrassa 139
73
Javi Fuego Javier Fuego Martínez
04/01/1984 Pola de Siero 139
74
Joseba Aguirre Joseba Aguirre Oliden
24/03/1977 Orio 138
75
Míchel Salgado Miguel Ángel Salgado Fernández
22/10/1975 As Neves 138
76
Alexis Alexis Ruano Delgado
04/08/1985 Málaga 137
77
Casquero Francisco Javier Casquero Paredes
11/03/1976 Talavera de la Reina 137
78
Quique Álvarez Enrique Álvarez Sanjuán
20/07/1975 Vigo 137
79
Zafra Jorge Zafra Herrera
17/08/1978 Badajoz 137
80
Torres Antonio Torres Pareja
28/06/1969 Balaguer 137
81
Romerito Antonio Manuel Ruiz Fernández
20/02/1977 Alcalá del Río 137
82
Santi Denia Santiago Denia Sánchez
09/03/1974 Albacete 137
83
Nacho Castro Ignacio Castro García
30/06/1971 Avilés 137
84
Mingo Carles Domingo Pladevall
10/06/1977 Hostalric 136
85
Fernando Navarro Fernando Navarro Corbacho
25/06/1982 Barcelona 136
86
Alfredo Alfredo Sánchez Benito
03/12/1972 Madrid 135
87
Nagore Alberto Gómez Fernández
27/12/1980 Madrid 135
88
Roteta Miguel Ángel Roteta Lopetegui
16/01/1970 Donostia/San Sebastián 135
89
Jonathan Jonathan Martín Carabias
06/03/1981 Salamanca 135
90
Turiel Jesús Ángel Turiel de la Cruz
06/10/1973 Málaga 135
91
Moyano Ismael Moyano Navas
13/04/1983 Mollet del Vallès 134
92
Ramón Ramón González Expósito
25/11/1974 Malagón 134
93
Rivera Carlos Rivera Ruiz
06/11/1977 Córdoba 134
94
Xabi Sánchez Xabier Sánchez Bringas
05/05/1978 Oyón-Oion 134
95
Izquierdo Agustín Izquierdo Tena
12/03/1970 Lorca 134
96
Soldado Roberto Soldado Rillo
27/05/1985 Valencia 134
97
Xisco Campos Francisco Javier Campos Coll
10/03/1982 Binissalem 133
98
Manel José Manuel Menéndez Erimia
07/01/1971 Avilés 133
99
Orlando Orlando Gutiérrez Callejo
18/03/1976 Laredo 133
100
Mantecón Sergio Martínez Mantecón
08/06/1980 Madrid 133
101
Dani Fernández Daniel Fernández Veiras
11/05/1969 Montevideo 133
102
Gerardo Gerardo García León
07/12/1974 Sevilla 133
103
Fabiano Fabiano Soares Pessoa
10/06/1966 Rio de Janeiro 132
104
Abel Buades Abel Buades Vendrell
11/07/1977 Benimodo 132
105
Ito Antonio Álvarez Pérez
21/01/1975 Almendralejo 132
106
Alaña Ander Alaña Puerta
02/11/1981 Bilbao 131
107
Juanma Juan Manuel Alamillos Rodríguez
05/05/1973 Madrid 131
108
Pignol Stephane Jean François Pignol
03/01/1977 Aubagne 131
109
Cañas David Cañas Fernández
26/08/1978 Castilleja de la Cuesta 131
110
Sívori Arturo Igoroin Sanjurjo
14/09/1976 Vitoria-Gasteiz 131
111
Juanfran Juan Francisco García García
15/07/1976 Valencia 131
112
Redondo Juan Luis Fernández Redondo
17/01/1977 Camas 131
113
Dani Bouzas Daniel Bouzas Pan
21/01/1974 Arteixo 131
114
Verza José Antonio García Rabasco
29/09/1986 Orihuela 131
115
Carpintero Santiago Silvino Carpintero Fernández
28/09/1976 León 130
116
Raúl Medina Raúl Medina Zamora
10/03/1983 Madrid 130
117
Borja Francisco de Borja Fernández Fernández
14/01/1981 Ourense 130
118
Marchena Carlos Marchena López
31/07/1979 Las Cabezas de San Juan 130
119
Pablo Alfaro Pablo Alfaro Armengot
24/04/1969 Zaragoza 130
120
Téllez Óscar Téllez Gómez
02/04/1975 Madrid 130
121
Fran Miranda Francisco Miranda Mera
27/03/1988 Badajoz 129
122
Mariano Sánchez Mariano Sánchez Martínez
28/01/1978 San Pedro del Pinatar 129
123
Dani Borreguero Daniel Borreguero Reina
16/11/1975 Barcelona 129
124
Ángel Luis Ángel Luis Pérez Castro
02/10/1970 León 129
125
Pendín Daniel Alberto Pendín Sánchez
29/10/1974 Rosario 129
126
De Lucas Enrique de Lucas Martínez
17/08/1978 L'Hospitalet de Llobregat 129
127
Christian Fernández Christian Fernández Salas
15/10/1985 Santander 128
128
Marcos Alberto Marcos Rey
15/02/1974 Camarma de Esteruelas 128
129
Mendoza Jesús Mendoza Aguirre
23/02/1977 Jerez de la Frontera 128
130
Chaparro Benigno Chaparro Vera
03/04/1958 Itauguá 128
131
Etxarri Aquilino Etxarri Ollokiegi
15/03/1969 Pasaia 128
132
Gurrutxaga Javier Gurrutxaga Rivero
13/06/1975 Elgoibar 127
133
Tariq Tariq Spezie Sevilla
21/06/1980 Sharjah 127
134
Quique Martín Enrique Martín Sánchez
29/12/1972 Avilés 127
135
Arturo Arturo Pavón Jiménez
03/03/1974 El Viso del Alcor 127
136
Chema Mato José María Mato Nieto
22/03/1984 Santander 127
137
Mario Carrizosa Mario Miguel Carrizosa Castillo
19/05/1978 Azuaga 127
138
Héctor Héctor Bueno Ávila
15/11/1977 Barcelona 127
139
Sergio Fernández Sergio Fernández Álvarez
09/02/1975 León 127
140
Sergio Hernández Sergio Hernández Torres
28/10/1974 Las Palmas de Gran Canaria 127
141
Morcillo Jorge García Morcillo
11/03/1986 Valencia 127
142
Dacosta José Ramón Dacosta González
21/09/1974 Ourense 126
143
Rubén Pérez Rubén Salvador Pérez del Mármol
26/04/1989 Écija 126
144
Aitor Aitor Tornavaca Fernández
24/03/1976 Vitoria-Gasteiz 126
145
Herrera Sebastián Herrera Zamora
22/04/1969 København 126
146
Mauro Mauro García Juncal
21/05/1971 Moaña 126
147
Pinto Manuel Pinto Garrido
17/11/1967 Madrid 126
148
Timor David Timor Copoví
17/10/1989 Carcaixent 125
149
Gaspar Gaspar Gálvez Burgos
07/07/1979 Córdoba 125
150
Suso Ruano Jesús Salvador Ruano Cabrera
15/07/1975 Las Palmas de Gran Canaria 125
151
Cristian Cristian Sánchez Adamuz
10/06/1982 Palma 125
152
Txiki David Acaz Martínez
19/05/1975 Pamplona 125
153
Óscar Sánchez Óscar Sánchez Fuentes
19/12/1979 Murcia 125
154
Beñat Beñat Etxebarria Urkiaga
19/02/1987 Igorre 124
155
Checa José Carlos Romero Infante
26/04/1983 Dos Hermanas 124
156
Queco Juan Carlos Fraile Benito
27/05/1965 Salamanca 124
157
Víctor Sánchez Víctor Sánchez Mata
08/09/1987 Terrassa 124
158
Azkoitia Jorge Azkoitia Gabiola
27/04/1974 Bilbao 124
159
Nacho Matador Ignacio Matador Aguilera
11/09/1986 Gijón 124
160
Camacho Juan José Camacho Barnola
02/08/1980 Valencia 124
161
Cavas Ricardo Cavas Merino
31/07/1974 Cáceres 123
162
Chus Herrera Jesús Aurelio Herrera López
09/03/1975 Torrelavega 123
163
Cornago Francisco Javier Cornago Redrado
16/12/1969 Madrid 123
164
Darino Siro Maximiliano Darino
01/09/1976 San Carlos de Bolívar 123
165
Dani Alves Daniel Alves da Silva
06/05/1983 Juazeiro 123
166
Peragón Roberto Peragón Lacalle
07/02/1978 Madrid 122
167
Manuel Sánchez Manuel Sánchez López
13/09/1988 Córdoba 122
168
Raúl López Raúl López Gutiérrez
17/09/1976 Jerez de la Frontera 122
169
Zarraga Kepa Zarraga Arregui
02/09/1971 Bilbao 122
170
Cañizares Pedro Cañizares Rocamora
07/09/1972 Dolores 122
171
Otero Jorge Otero Bouzas
28/01/1969 Nigrán 122
172
Barral David Barral Torres
10/05/1983 San Fernando 122
173
Trashorras Roberto Trashorras Gayoso
28/02/1981 Rábade 121
174
Aguado Xavier Aguado Companys
05/06/1968 Badalona 121
175
Charles Charles Dias de Oliveira
04/04/1984 Belém 121
176
Gonzalo Verdú Gonzalo Cacicedo Verdú
21/10/1988 Cartagena 121
177
Josetxo José Romero Urtasun
25/02/1977 Pamplona 121
178
Oier Oier Sanjurjo Maté
25/05/1986 Estella 121
179
Nauzet Alemán Nauzet Alemán Viera
25/02/1985 Las Palmas de Gran Canaria 121
180
Raúl Torres Raúl Torres Claverías
26/10/1977 Madrid 121
181
Mariano Hoyas Mariano Hoyas de la Cruz
19/09/1970 Plasencia 120
182
Chema José Manuel García Payá
13/04/1970 Aspe 120
183
Noguerol Francisco Noguerol Freijedo
09/07/1976 Cea 120
184
Descarga Iñaki Descarga Retegui
25/08/1976 Irun 120
185
David Lázaro David Lázaro Alonso
01/06/1985 Cabanillas 120
186
Alejo Alejo Indias Álvarez
14/10/1966 Don Benito 120
187
Edu García Eduardo García León
13/07/1969 Sevilla 120
188
Aythami Aythami Artiles Oliva
02/04/1986 Arguineguín 119
189
Cuadrado Ibán Javier Cuadrado Alonso
21/02/1979 Salamanca 119
190
Varela Fernando Varela Ramos
01/09/1979 Dos Hermanas 119
191
Poli Hipólito Fernández Serrano
20/03/1977 Sevilla 119
192
Gabarain Iker Gabarain González
21/05/1977 Tolosa 118
193
Dani García Daniel García Carrillo
24/05/1990 Zumarraga 118
194
Óscar Arias Óscar Luis Arias Suárez
05/01/1966 Kassel 118
195
Xavi Muñoz Xavier Muñoz Carceller
01/05/1983 Sabadell 118
196
Olivar Luis Miguel Olivar García
23/01/1973 Madrid 118
197
Paulino Paulino Martínez Soria
14/08/1973 Albacete 118
198
Jaume Costa Jaume Vicent Costa Jordá
18/03/1988 Valencia 117
199
Loren Lorenzo Morón Vizcaíno
16/02/1970 Marbella 117
200
Alberto García Alberto Enrique García Salgueiro
22/02/1981 Vigo 117
201
Antonio Antonio José González Santos
28/12/1972 Sevilla 117
202
Urbano Urbano Santos Palicio
05/02/1975 Gijón 117
203
López Garai Aritz López Garai
06/11/1980 Barakaldo 117
204
Mario Cotelo Mario Gutiérrez Cotelo
10/02/1975 La Felguera 116
205
Juanma Juan Manuel Marrero Monzón
18/10/1982 Las Palmas de Gran Canaria 116
206
Javi Suárez Francisco Javier Suárez Lizano
31/01/1976 Zaragoza 116
207
Arias Ricardo Penella Arias
25/02/1957 Catarroja 116
208
Jaime Molina Jaime Ramón Molina Mata
15/06/1969 Estepona 116
209
De Coz David Gutiérrez de Coz
06/02/1980 Sevilla 116
210
Chuchi Jesús Jorqués Polanco
23/10/1978 Palencia 116
211
Belenguer David Belenguer Reverter
17/12/1972 Vilassar de Mar 115
212
Yebra Borja Yebra González
04/07/1983 Chantada 115
213
Oli Oliverio Jesús Álvarez González
02/04/1972 Oviedo 115
214
Espejo Francisco Javier Espejo Ropero
29/03/1971 Avilés 115
215
Oriol Oriol Lozano Farrán
23/05/1981 Sudanell 115
216
Bezares Juan José Bezares Alarcón
17/05/1981 Guadiaro 115
217
Dorado José Luis Dorado Chala
26/07/1962 Los Yébenes 115
218
Antonio Hidalgo Antonio Hidalgo Morilla
06/02/1979 Granollers 115
219
Alberto Alberto González Pérez
31/03/1983 Ruente 115
220
Pellicer Sergio Pellicer García
09/09/1973 Nules 115
221
Miguel García Miguel Ángel García Tebar
26/09/1979 Albacete 115
222
Juanma Juan Manuel Valero Martínez
03/01/1978 Alicante 115
223
Rodri Juan Ramón Rodríguez Arbona
22/10/1971 Sóller 114
224
Samuel Samuel Baños Cardín
16/08/1979 Villaviciosa 114
225
Gurpegui Carlos Gurpegui Nausia
19/08/1980 Andosilla 114
226
Etxarri José Javier Etxarri Sanz
12/05/1978 Estella 114
227
Salas Miguel Ángel Salas Bestard
07/06/1972 Lloseta 114
228
Jesule Jesús Barbadilla Cervilla
26/05/1973 Málaga 114
229
Robert Roberto Fernández Bonillo
05/07/1962 Betxí 114
230
Alán Baró Alán Baró Calabuig
22/06/1985 Darnius 114
231
Pascual Pascual Donat Llopis
04/04/1968 Ontinyent 114
232
Luis Helguera Luis Helguera Bujía
09/06/1976 Ferrol 114
233
Domínguez José Antonio Domínguez Becerra
08/12/1971 Málaga 113
234
Olías Tomás Olías Gutiérrez
04/02/1969 Madrid 113
235
César Remón César Jesús Remón Aguirre
02/10/1985 Logroño 113
236
Alberdi Cristian Alberdi López
14/04/1980 Donostia/San Sebastián 113
237
Julio Durán Julio Durán Pérez
14/07/1957 Santa Cruz de Tenerife 113
238
Javier Flaño Javier Flaño Bezunartea
19/08/1984 Noain 113
239
Fragoso Daniel Fragoso Escribano
31/03/1982 Mataró 113
240
Matamala Jordi Matamala Muntadas
18/05/1976 Vilobí d'Onyar 113
241
Tena Miguel Ángel Tena García
17/01/1982 Almassora 113
242
Meseguer José Javier Meseguer Valero
23/09/1970 Bigastro 113
243
Antonio Moreno Antonio Moreno Sánchez
13/02/1983 Puerto Real 113
244
Carlos Ruiz Carlos Ruiz Aranega
20/07/1983 Baza 113
245
Manolo Pérez Manuel Pérez Rodrigo
31/08/1976 Barcelona 113
246
Chico Francisco Pérez Pérez
12/02/1973 Lupión 112
247
Jorge Campos Jorge Campos Cerezo
09/12/1978 Cuenca 112
248
Nono Antonio José Frasquier Cobo
25/06/1969 Sevilla 112
249
Vitolo Víctor Javier Añino Bermúdez
09/09/1983 Santa Cruz de Tenerife 112
250
Sanromán Juan Carlos Sanromán Elexpuru
23/11/1971 Vigo 112
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error