Ranking Jornades Consecutives Perdent - 2ª

# País Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PP Temporada
1
Fede San EmeterioFederico San Emeterio Díaz
16/03/1997 Sierra de Ibio 10 2017-18
2
KonykMariano Konyk Goba
15/02/1998 Buenos Aires 10 2017-18
3
Perico PinazoPedro José Pinazo Arias
18/01/1985 Málaga 10 2010-11
4
PomaresCarlos Pomares Rayo
05/12/1992 Valencia 10 2017-18
5
Kike LópezEnrique López Delgado
12/01/1988 Salamanca 10 2010-11
6
SarmientoBrian Óscar Sarmiento
20/04/1990 Rosario 10 2010-11
7
Sito CastroLuis Castro Rodríguez
21/05/1980 A Coruña 10 2010-11
8
LaraJosé Alonso Lara
07/03/2000 Sevilla 10 2017-18
9
DorronsoroFrancisco Ramón Dorronsoro Sánchez
22/05/1985 Santander 10 2017-18
10
ÓscarÓscar Villarón Casales
07/09/1961 Zaragoza 9 1981-82
11
SerretRamón Serret Llibre
1932 Vallfogona de Balaguer 9 1956-57
12
ArozarenaPedro Arozarena Redín
24/02/1966 Pamplona 9 1995-96
13
FuentesJosé Luis Fuentes del Pino
28/07/1940 Algeciras 9 1965-66
14
GuillénEmilio Guillén Seguer
1925 Tortosa 9 1949-50
15
FabregatJuan Carlos Fabregat Beltrán
26/01/1953 Castelló de la Plana 9 1981-82
16
Nené BallinaJosé Antonio Ballina Avilés
29/04/1964 Santa Isabel 9 1993-94
17
LozanoPablo Lozano Berlanga
1922 9 1949-50
18
EulateJosé Antonio Gómez Álvarez de Eulate
10/05/1955 Salamanca 9 1981-82
19
Marcos MárquezMarcos Márquez Lebrero
23/07/1977 Sevilla 9 2010-11
20
CurroFrancisco José Sánchez Rodríguez
03/01/1996 La Palma del Condado 9 2017-18
21
RicoManuel Rico Álvarez
20/03/1941 Alcalá de Guadaíra 9 1965-66
22
TxikiCristian Urbistondo López
14/08/1979 Barcelona 9 2010-12
23
Martín DomínguezJosé Antonio Martín Domínguez
04/04/1964 Sant Joan Despí 9 1995-96
24
ParésPere Parés Serradell
26/03/1935 L'Ametlla del Vallès 9 1956-57
25
QuirogaJosé Antonio Quiroga Fernández
02/01/1969 Gijón 9 1993-94
26
AntaFrancisco Fernández Garrido
17/05/1938 Ceuta 9 1965-66
27
OlaizolaJavier Olaizola Rodríguez
28/11/1969 Donostia/San Sebastián 9 1993-94
28
ToniAntonio Rodrigo Sanchis
1959 Valencia 9 1981-82
29
EduEduardo Vélez Díez
28/08/1967 Torrepadre 9 1993-94
30
BengoetxeaJavier Bengoetxea Iparraguirre
13/12/1965 Usurbil 9 1993-94
31
CéspedesPedro Céspedes Vázquez
24/12/1935 Berja 9 1956-57
32
EstebanEsteban Trujillo Moreno
19/08/1968 Algodonales 9 1995-96
33
GilFernando Cárcel Gil
05/07/1918 Buñol 9 1949-50
34
MontesMiguel Montes García
12/12/1943 Melilla 9 1965-66
35
SierraFernando Sierra Fuster
28/04/1950 Alzira 9 1981-82
36
PérezFélix Pérez Medrano
8 1941-42
37
JoséJosé Díaz Vázquez
31/10/1951 Corrales 8 1981-82
38
ClemenClementino Delgado Pozo
26/08/1924 Castrillo Solarana 8 1950-51
39
Aitor SanzAitor Sanz Martín
13/09/1984 Madrid 8 2013-15
40
MezquitaMiguel Mezquita Ros
30/06/1931 Nules 8 1955-56
41
FiestasÁngel Fiestas Herrero
1921 Madrid 8 1950-52
42
AranaldeZigor Aranalde Sarasola
28/02/1973 Ibarra 8 1995-96
43
OnwuManuel Onwu Villafranca
11/01/1988 Tudela 8 2017-18
44
MarquésJosé Marqués Abril
29/12/1922 Valencia 8 1950-51
45
MaletMiguel Núñez Vila
04/02/1922 Vigo 8 1948-49
46
OrtizVicente Ortiz Albiach
01/02/1929 Puçol 8 1955-56
47
AdamVicente Adam Carrasco
21/11/1954 Algemesí 8 1982-83
48
MansillaMariano Mansilla Cuevas
22/07/1954 Córdoba 8 1982-83
49
RuizÁngel Ruiz Sola
01/04/1925 Zaragoza 8 1950-51
50
TatoJesús Rodríguez Tato
12/07/1983 Murcia 8 2010-11
51
LorenteJesús Lorente Ducún
28/09/1930 Barasoain 8 1959-60
52
Marculeta IIJosé María Marculeta Barbería
27/02/1920 Donostia/San Sebastián 8 1941-42
53
CurrásFernando Currás Gallego
19/02/1977 Ourense 8 1998-99
54
BizarroJosé Manuel Fernandes da Silva Sykes Bizarro
11/01/1970 Matosinhos 8 1998-99
55
BarragánSergio Barragán Carrasco
17/03/1930 Madrid 8 1950-51
56
RivasFelipe Romero Rivas
20/01/1956 Calañas 8 1982-83
57
GualMarc Gual Huguet
13/03/1996 Badalona 8 2017-18
58
RivillaFeliciano Muñoz Rivilla
21/08/1936 Ávila 8 1956-57
59
Carlos RuizCarlos Ruiz Aranega
20/07/1983 Baza 8 2013-15
60
AridaneAridane Jesús Santana Cabrera
31/03/1987 Vecindario 8 2013-15
61
Biel RibasGabriel Ribas Ródenas
02/12/1985 Palma 8 2010-11
62
Ayala IIEduardo Ayala Callejón
05/04/1934 La Línea de la Concepción 8 1965-66
63
PichiJosé Carlos Rodríguez Alonso
15/12/1968 Ourense 8 1998-99
64
PortaManuel Portas Piñeiro
02/04/1919 San Mateo de Trasancos 8 1948-49
65
Raúl NavasRaúl Navas Paúl
03/05/1978 Cádiz 8 2012-13
66
ArbillaAnaitz Arbilla Zabala
15/05/1987 Pamplona 8 2010-11
67
JulitoJulio Alonso Arribas
01/05/1930 Madrid 8 1950-51
68
Pedro DíazPedro Antonio Díaz González
20/07/1964 Ciempozuelos 8 1985-86
69
RodriRodrigo Ángel Gil Torres
24/04/1985 Cehegín 8 2007-09
70
JuanirriJuan Tornel Cánovas
10/03/1940 Melilla 8 1964-66
71
OliverosManuel Oliveros Font
11/05/1923 Barcelona 8 1948-49
72
MoránFernando Morán Escudero
27/04/1976 Madrid 8 1998-99
73
SitoSeverino Abascal Cobo
21/07/1933 Heras 8 1956-57
74
PaulinoPaulino Martínez Soria
14/08/1973 Albacete 8 1998-99
75
PedrínPedro Casabona Casabona
1908 Los Corrales de Buelna 8 1932-34
76
VelillaLuis Velilla Gregorio
Madrid 8 1950-51
77
AznarJosé Aznar Beltrán
21/04/1932 Barcelona 8 1955-56
78
García VerdugoFrancisco Javier García Verdugo Garrido
06/07/1934 Madrid 8 1959-60
79
EmilioEmilio José Gutiérrez González
04/01/1971 Avilés 8 1995-96
80
MoyanoJavier Moyano Lujano
23/02/1986 Jaén 8 2013-15
81
CampsPedro Camps Bau
1947 Sant Joan de Vilatorrada 8 1968-69
82
Iago BouzónIago Bouzón Amoedo
16/06/1983 Redondela 8 2012-13
83
EpiEpifanio Terradellas Balañá
1934 Reus 8 1959-60
84
HervásJosé Hervás del Hoyo
19/03/1928 Sagunt 8 1949-50
85
HerreroVicente Herrero Linares
05/04/1938 Sagunt 8 1964-66
86
GalánJuan Galán Bayarri
16/07/1941 Almàssera 8 1968-69
87
SantistebanJosé Manuel Santisteban González
27/09/1967 Barakaldo 7 1990-91
88
ZambranoAntonio Zambrano Díaz
26/08/1957 Huelva 7 1982-83
89
EndérizEduardo Bibiano Endériz Artajona
28/07/1940 Montevideo 7 1969-70
90
AleñáCarles Aleñá Castillo
05/01/1998 Mataró 7 2017-18
91
JorgeJorge Luis Díaz Gutiérrez
28/06/1989 Montevideo 7 2014-15
92
RichardRicardo Gómez Varela
12/10/1954 Melide 7 1978-79
93
PulidoJorge Pulido Mayoral
08/04/1991 Castillo de Bayuela 7 2013-14
94
BordonsIgnacio Bordons Vives
25/10/1941 Barcelona 7 1972-73
95
JáuregiXabier Jáuregi Blanco
29/01/1975 Tolosa 7 2006-07
96
FelipeFelipe Guréndez Aldanondo
18/11/1975 Vitoria-Gasteiz 7 1995-96
97
CarrascoJuan de Dios Carrasco Hidalgo
06/11/1960 Granada 7 1988-89
98
FelipeFelipe Moreno Ibáñez
7 1942-43
99
SornicheroJosé Sornichero Hernández
1929 Alcantarilla 7 1956-57
100
MartosPedro Barceló Martos
21/09/1939 Ceuta 7 1964-65
101
KaikuCarlos Martín Arceo
26/07/1972 Galdakao 7 1999-00
102
Álex SolaAlejandro Sola López-Ocaña
09/06/1999 Donostia/San Sebastián 7 2019-20
103
JonathanJonathan Martín Carabias
06/03/1981 Salamanca 7 2007-08
104
De la CruzJesús Antonio de la Cruz Gallego
07/05/1947 León 7 1969-70
105
CiriacoRafael Molina
7 1940-41
106
MonchoRamón Cordero Gómez
Vigo 7 1949-50
107
GomarAntonio Gomar
7 1940-41
108
Anca IJosé Fernández Anca
23/01/1930 Ferrol 7 1956-58
109
Edu GarcíaEduardo García León
13/07/1969 Sevilla 7 1990-91
110
GalartCipriano Galart Santa María
7 1942-43
111
YosuJosu Anuzita Alegría
13/01/1964 Getxo 7 1993-94
112
StorsTomás Stors Mateu
7 1934-35
113
CucurellaMarc Cucurella Saseta
22/07/1998 Alella 7 2017-18
114
AlbadalejoJuan Albadalejo Lorca
24/06/1935 Badalona 7 1964-65
115
RamónRamón Alberola Sirvent
7 1942-43
116
Queco PiñaSergio Piña Cousillas
19/07/1980 A Coruña 7 2007-08
117
NahuelMatías Nahuel Leiva Esquivel
22/11/1996 Rosario 7 2017-18
118
Edu RamosEduardo Ramos Gómez
17/02/1992 Málaga 7 2014-15
119
DolzAgustín Santateresa Dolz
Valencia 7 1951-52
120
Dani BarrioDaniel Barrio Álvarez
10/02/1987 Gijón 7 2019-20
121
Roberto MartínezRoberto Martínez Celigueta
21/02/1966 Pamplona 7 1986-87
122
EscassiAlberto Escassi Oliva
28/02/1989 Málaga 7 2019-20
123
RabaValentín Raba Ortiz
19/01/1941 Santander 7 1965-66
124
PicaLuis Lejarraga Blanco
06/11/1961 Alcorcón 7 1985-86
125
CañasDavid Cañas Fernández
26/08/1978 Castilleja de la Cuesta 7 1999-00
126
NavarroJoan Navarro Mateos
24/01/1969 Lleida 7 1988-89
127
JosechuJosé Santiago Rey
25/02/1927 A Coruña 7 1949-50
128
TxutxiJesús Emilio Díez de Mier
07/01/1973 Bilbao 7 1995-96
129
Carlos PeñaCarlos González Peña
28/07/1983 Salamanca 7 2017-18
130
DocalFrancisco Antonio Docal Nates
07/12/1944 Laredo 7 1969-70
131
SantanaManuel Santana Fernández
31/01/1940 Valencia 7 1965-66
132
Curro VacasFrancisco Juan Vacas Navarro
21/11/1979 Córdoba 7 2004-05
133
RobertoRoberto Elvira Estrany
09/05/1963 Barcelona 7 1982-83
134
GalaPedro Gala Molero
18/12/1962 Sabadell 7 1982-83
135
VidalGabriel Vidal Nova
05/10/1969 Palma 7 1999-00
136
MoraguesJosep Lluís Moragues Bonet
16/07/1967 L'Albi 7 1988-89
137
ParcetJuan Parcet Poblet
16/12/1933 Roda de Ter 7 1963-64
138
NietoFrancisco Nieto Sánchez
28/08/1948 Baza 7 1972-73
139
Estrada
7 1934-35
140
HernándezJosé Hernández Egido
13/12/1937 Madrid 7 1963-64
141
Urretavizcaya
7 1941-42
142
BenitoLorenzo Benito Pozo
15/05/1950 Madrid 7 1972-73
143
Baltasar AlbénizBaltasar Albéniz Martínez
06/01/1905 Eibar 7 1933-34
144
BernadJuan Carlos Bernad Esteban
20/10/1960 Zaragoza 7 1982-83
145
Ferrer DíazAntonio Ferrer Díaz
23/04/1949 Eivissa 7 1973-74
146
Ricardo GarcíaRicardo García Sanchis
18/02/1934 Carlet 7 1962-63
147
GonelJulián Gonel Llopis
25/04/1915 Castelló de la Plana 7 1934-35
148
PalenciaSergi Palencia Hurtado
23/03/1996 Badalona 7 2017-18
149
MaikelMaikel Hermann Naujoks García
18/03/1976 Iserlohn 7 2006-07
150
GarcíaManuel García Marzá
Castelló de la Plana 7 1949-50
151
PozoAlejandro Pozo Pozo
22/02/1999 Huévar del Aljarafe 7 2017-18
152
BartualJulián Bartual Pérez
1931 7 1955-56
153
HernándezMáximo Hernández Sánchez
11/08/1945 Madrid 7 1972-73
154
GalánJuan Galán Bayarri
16/07/1941 Almàssera 7 1973-74
155
ZunzuneguiFernando Zunzunegui Rodríguez
05/10/1943 Vigo 7 1973-74
156
QuetuJesús San José de la Torre
18/08/1935 Valladolid 7 1962-63
157
UrquiriLuis Urquiri Urain
01/09/1906 Deba 7 1933-34
158
FerreiraFrancisco Ferreira Colmenero
22/05/1967 Saucelle 7 1986-87
159
PoliHipólito Esteban Gusano
22/02/1951 Benavente 7 1974-75
160
Martínez VilasecaJuan Martínez Vilaseca
04/03/1943 Manresa 7 1973-74
161
OvalleManuel Ovalle Vidal
15/10/1949 Villafranca del Bierzo 7 1974-75
162
MiguelilloJosé Rodríguez de la Parte
7 1939-40
163
GerardoGerardo Rodríguez Morán
27/10/1951 León 7 1974-75
164
PeñaManuel Peña Escontrela
18/12/1965 Lugo 7 1993-94
165
Jiménez
7 1963-64
166
AmbrosioAmbrosio Lázaro Moreno
Albacete 7 1950-51
167
VacunínGilberto González Lavilla
11/06/1934 Zaragoza 7 1963-64
168
CasadoJorge Casado Rodríguez
26/06/1989 Madrid 7 2013-14
169
Bayá
7 1940-41
170
Pantaleón IIManuel Quevedo Vernetta
11/04/1937 Las Palmas de Gran Canaria 7 1963-64
171
ToledoFrancisco Toledo Eizaguirre
03/09/1939 Sevilla 7 1964-65
172
GuriLluís Guri Lázaro
05/02/1948 Arenys de Mar 7 1972-73
173
IbáñezAntonio Ibáñez Valle
02/06/1941 Melilla 7 1965-66
174
ManoloManuel López Martínez
23/12/1954 Villa del Campo 7 1980-81
175
RivasMarino Rivas Lamas
02/12/1959 Ferrol 7 1978-79
176
ClavéJoaquín Clavé Gual
1922 Errenteria 7 1941-42
177
GalloDavid Gallo García
09/10/1975 Bilbao 7 1995-96
178
TorresJosé Miguel Torres Orenga
31/03/1962 La Vall d'Uixó 7 1985-86
179
AranaJoaquín Arana Díez
05/06/1936 Irun 7 1956-57
180
FernándezJosé Fernández Pelaz
7 1933-34
181
AguilarJesús Aguilar Rodríguez
15/09/1942 Monzón de Campos 7 1969-70
182
PinedaFrancisco Javier Carpio Pineda
03/11/1971 Córdoba 7 1999-00
183
De DiegoJuan Carlos de Diego Rica
07/08/1966 Burgos 7 1986-87
184
OrmazabalKepa Ormazabal Artetxe
25/04/1966 Bilbao 7 1986-87
185
Sito CastroLuis Castro Rodríguez
21/05/1980 A Coruña 7 2004-05
186
BernardiBernardino Jiménez Reyes
11/08/1937 Puente Genil 7 1964-65
187
BernardiBernardino Jiménez Reyes
11/08/1937 Puente Genil 7 1956-57
188
Juan CarlosJuan Carlos Gutiérrez Blanco
16/12/1955 Barakaldo 7 1980-81
189
Mardones IJosé Mardones Llorente
04/02/1914 Vitoria-Gasteiz 7 1933-34
190
LópezJosé Joaquín López Moreno
23/12/1942 Fuengirola 7 1965-66
191
PoulsenLeif Eigil Poulsen Frederiksen
31/01/1939 København 7 1963-64
192
Lucas VázquezLucas Vázquez Iglesias
01/07/1991 Curtis 7 2013-14
193
MascarellOmar Mascarell González
02/02/1993 Santa Cruz de Tenerife 7 2013-14
194
PulidoÓscar Javier Pulido Senderos
15/05/1976 Ingelheim 7 1999-00
195
LiceranzuJesús Iñigo Liceranzu Otxoa
13/03/1959 Bilbao 7 1980-81
196
TancoJosé Francisco Gómez Tanco
22/04/1953 Valverde de Leganés 7 1982-83
197
MorenoJuan Moreno López
05/01/1929 Villa Nador 7 1959-60
198
José JuanJosé Juan Alonso Díaz
21/11/1939 Santa Cruz de Tenerife 7 1962-63
199
RamosFrancisco Ramos Vega
27/06/1943 Melilla 7 1965-66
200
OswaldoOswaldo Daniel Dalla Buona
22/01/1960 Buenos Aires 7 1982-83
201
Borja GarcíaBorja García Freire
02/11/1990 Madrid 7 2013-14
202
ChiarroniRoberto Chiarroni Pérez
22/05/1928 Vigo 7 1949-50
203
GoterrisMiguel Goterris Safont
05/05/1930 Castelló de la Plana 7 1955-56
204
PachiFrancisco Errasti
7 1933-34
205
Imanol EtxeberriaImanol Etxeberria Egaña
27/03/1973 Bergara 7 1995-96
206
PueyoPablo Pueyo Guillén
29/07/1926 Tauste 7 1951-52
207
RuizJosé Luis Fernández Ruiz
30/05/1959 Barcelona 7 1988-89
208
GómezJuan José Gómez Cuervo
30/07/1961 São Paulo 7 1981-82
209
PalomerasJuan Palomeras
7 1940-41
210
CohenSteven Cohen
27/02/1986 Marseille 7 2007-08
211
MonrealAntonio Monreal Rodríguez
04/04/1969 Estepona 7 1998-99
212
BenítezRafael Benítez Madrid
16/06/1939 Córdoba 7 1965-66
213
PereiraEduardo Pereira Martínez
21/03/1954 Montevideo 7 1982-83
214
LamatinaFabien Lamatina
03/07/1985 La Seyne 7 2007-08
215
AráezNicolás Aráez López
23/05/1945 Alguazas 7 1972-73
216
LizarraldeJosé María Lizarralde Madina
05/02/1941 Legazpi 7 1969-70
217
MorenoCarlos Moreno Sánchez
7 1951-52
218
GómezGuillermo Gómez Casais
25/02/1932 Vigo 7 1949-50
219
RamónJosé María Ramón Almira
Villena 6 1953-54
220
PiruloSantos Díez Monreal
23/05/1929 Donostia/San Sebastián 6 1952-53
221
YusteHéctor Yuste Cantón
12/01/1988 Balsapintada 6 2010-11
222
SotresDaniel Eduardo Sotres Castañeda
21/05/1993 Santiago de Cudeyo 6 2014-15
223
RicardoRicardo García Fernández
10/10/1914 Oviedo 6 1939-40
224
CrespíFrancisco Crespí Serra
10/03/1933 Palma 6 1953-54
225
BotellaJosé García García
04/10/1932 Granada 6 1956-57
226
SimonetJosé Simonet Ferrer
31/01/1920 Palma 6 1952-53
227
ArchilésPedro Archilés Ramos
14/11/1904 Castelló de la Plana 6 1932-33
228
PontBartolomé Pont Serra
05/11/1930 Palma 6 1953-54
229
AngelilloÁngel Pérez Jiménez
6 1932-33
230
RamisFrancisco Ramis Cunill
26/04/1930 Palma 6 1953-54
231
AnteloJorge Antelo Liste
12/08/1964 Santiago de Compostela 6 1985-86
232
JuanJuan Juan Salvá
07/01/1931 Palma 6 1953-54
233
EizmendiJosé Ramón Eizmendi Urdangarín
29/08/1960 Ikaztegieta 6 1990-91
234
CastellanosAntonio Castellanos Adán
01/05/1926 Madrid 6 1952-53
235
AburjaniaGiorgi Aburjania
02/01/1995 Tbilisi 6 2017-18
236
AmayaIván Amaya Carazo
03/09/1978 Madrid 6 2007-09
237
MasJuan Mas Dubiá
16/12/1933 Palma 6 1953-54
238
EchaideIon Echaide Sola
05/01/1988 Barañain 6 2013-14
239
ParraIván Parra Álvarez
01/04/1974 Mieres 6 1995-96
240
GilJulio Gil Ramírez
Zaragoza 6 1956-57
241
Samper
6 1934-35
242
GatellGerardo Gatell Valls
06/09/1940 Torredembarra 6 1969-70
243
ToñínAntonio Muñoz Gómez
Bilbao 6 1955-56
244
GonzálezJosé Luis González Vázquez
27/08/1964 Elgoibar 6 1995-96
245
BesoraHéctor Besora Capell
26/07/1977 Artesa de Lleida 6 1996-97
246
RosadoRicardo Rosado Sanmartín
1925 6 1952-53
247
FontVicente Font Mestres
25/12/1922 Barcelona 6 1949-50
248
Rubén CruzRubén Cruz Gil
13/10/1985 Utrera 6 2014-15
249
PerellaJosé Perella y Sainz
08/02/1927 Monzón 6 1952-53
250
CaleroIván Calero Ruiz
21/04/1995 Parla 6 2019-20
En actiu la temporada 2020-21