Ranking Jornades Consecutives Perdent - 2ª

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1941-42
Es comptabilitzen dades des de la temporada 1941-42
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PP Temporada
1
Kike López Enrique López Delgado
12/01/1988 Salamanca 10 2010-11
2
Dorronsoro Francisco Ramón Dorronsoro Sánchez
22/05/1985 Santander 10 2017-18
3
Sito Castro Luis Castro Rodríguez
21/05/1980 A Coruña 10 2010-11
4
Konyk Mariano Konyk Goba
15/02/1998 Buenos Aires 10 2017-18
5
Sarmiento Brian Óscar Sarmiento
20/04/1990 Rosario 10 2010-11
6
Lara José Alonso Lara
07/03/2000 Sevilla 10 2017-18
7
Perico Pinazo Pedro José Pinazo Arias
18/01/1985 Málaga 10 2010-11
8
Fede San Emeterio Federico San Emeterio Díaz
16/03/1997 Torrelavega 10 2017-18
9
Pomares Carlos Pomares Rayo
05/12/1992 Valencia 10 2017-18
10
Montes Miguel Montes García
12/12/1943 Melilla 9 1965-66
11
Fabregat Juan Carlos Fabregat Beltrán
26/01/1953 Castelló de la Plana 9 1981-82
12
Guillén Emilio Guillén Seguer
1925 Tortosa 9 1949-50
13
Anta Francisco Fernández Garrido
17/05/1938 Ceuta 9 1965-66
14
Quiroga José Antonio Quiroga Fernández
02/01/1969 Gijón 9 1993-94
15
Edu Eduardo Vélez Díez
28/08/1967 Torrepadre 9 1993-94
16
Nené Ballina José Antonio Ballina Avilés
29/04/1964 Santa Isabel 9 1993-94
17
Martín Domínguez José Antonio Martín Domínguez
04/04/1964 Sant Joan Despí 9 1995-96
18
Curro Francisco José Sánchez Rodríguez
03/01/1996 La Palma del Condado 9 2017-18
19
Óscar Óscar Villarón Casales
07/09/1961 Zaragoza 9 1981-82
20
Olaizola Javier Olaizola Rodríguez
28/11/1969 Donostia/San Sebastián 9 1993-94
21
Parés Pere Parés Serradell
26/03/1935 L'Ametlla del Vallès 9 1956-57
22
Gil Fernando Cárcel Gil
05/07/1918 Buñol 9 1949-50
23
Txiki Cristian Urbistondo López
14/08/1979 Barcelona 9 2010-12
24 Lozano Pablo Lozano Berlanga
1922 9 1949-50
25
Bengoetxea Javier Bengoetxea Iparraguirre
13/12/1965 Usurbil 9 1993-94
26
Fuentes José Luis Fuentes del Pino
28/07/1940 Algeciras 9 1965-66
27
Sierra Fernando Sierra Fuster
28/04/1950 Alzira 9 1981-82
28
Toni Antonio Rodrigo
9 1981-82
29
Rico Manuel Rico Álvarez
20/03/1941 Alcalá de Guadaíra 9 1965-66
30
Serret Ramón Serret Llibre
1932 Vallfogona de Balaguer 9 1956-57
31
Marcos Márquez Marcos Márquez Lebrero
23/07/1977 Sevilla 9 2010-11
32
Eulate José Antonio Gómez Álvarez de Eulate
10/05/1955 Salamanca 9 1981-82
33
Céspedes Pedro Céspedes Vázquez
24/12/1935 Berja 9 1956-57
34
Esteban Esteban Trujillo Moreno
19/08/1968 Algodonales 9 1995-96
35
Arozarena Pedro Arozarena Redín
24/02/1966 Pamplona 9 1995-96
36
Fiestas Ángel Fiestas Herrero
1921 Madrid 8 1950-52
37
Epi Epifanio Terradellas Balañá
1934 Madrid 8 1959-60
38
Carlos Ruiz Carlos Ruiz Aranega
20/07/1983 Baza 8 2013-15
39
Ayala II Eduardo Ayala Callejón
05/04/1934 La Línea de la Concepción 8 1965-66
40
Rodri Rodrigo Ángel Gil Torres
24/04/1985 Cehegín 8 2007-09
41
Ruiz Ángel Ruiz Sola
01/04/1925 Zaragoza 8 1950-51
42
Clemen Clementino Delgado Pozo
26/08/1924 Castrillo Solarana 8 1950-51
43
Aznar José Aznar Beltrán
21/04/1932 Barcelona 8 1955-56
44
Moyano Javier Moyano Lujano
23/02/1986 Jaén 8 2013-15
45 Pérez I
8 1941-42
46
Julito Julio Alonso Arribas
01/05/1930 Madrid 8 1950-51
47
Biel Ribas Gabriel Ribas Ródenas
02/12/1985 Palma 8 2010-11
48
Herrero Vicente Herrero Linares
05/04/1938 Sagunt 8 1964-66
49
Pedro Díaz Pedro Antonio Díaz González
20/07/1964 Ciempozuelos 8 1985-86
50
Marqués José Marqués Abril
29/12/1922 Valencia 8 1950-51
51
Paulino Paulino Martínez Soria
14/08/1973 Albacete 8 1998-99
52
Ortiz Vicente Ortiz Albiach
01/02/1929 Puçol 8 1955-56
53
Velilla Luis Velilla Gregorio
Madrid 8 1950-51
54
Malet Miguel Núñez Vila
04/02/1922 Vigo 8 1948-49
55
Bizarro José Manuel Fernandes da Silva Sykes Bizarro
11/01/1970 Matosinhos 8 1998-99
56
Porta Manuel Portas Piñeiro
02/04/1919 San Mateo de Trasancos 8 1948-49
57
Mezquita Miguel Mezquita Ros
30/06/1931 Nules 8 1955-56
58
Currás Fernando Currás Gallego
19/02/1977 Ourense 8 1998-99
59
Lorente Jesús Lorente Ducún
28/09/1930 Barasoain 8 1959-60
60
José José Díaz Vázquez
31/10/1951 Corrales 8 1981-82
61
Adam Vicente Adam Carrasco
21/11/1954 Algemesí 8 1982-83
62
Rivas Felipe Romero Rivas
20/01/1956 Calañas 8 1982-83
63
Pichi José Carlos Rodríguez Alonso
15/12/1968 Ourense 8 1998-99
64
Raúl Navas Raúl Navas Paúl
03/05/1978 Cádiz 8 2012-13
65
Camps Pedro Camps Bau
1947 Sant Joan de Vilatorrada 8 1968-69
66
Galán Juan Galán Bayarri
16/07/1941 Almàssera 8 1968-69
67
Marculeta José María Marculeta Barbería
27/02/1920 Donostia/San Sebastián 8 1941-42
68
Arbilla Anaitz Arbilla Zabala
15/05/1987 Pamplona 8 2010-11
69
Barragán Sergio Barragán Carrasco
17/03/1930 Madrid 8 1950-51
70
Hervás José Hervás del Hoyo
19/03/1928 Sagunt 8 1949-50
71
Rivilla Feliciano Muñoz Rivilla
21/08/1936 Ávila 8 1956-57
72
Emilio Emilio José Gutiérrez González
04/01/1971 Avilés 8 1995-96
73
Iago Bouzón Iago Bouzón Amoedo
16/06/1983 Redondela 8 2012-13
74
Morán Fernando Morán Escudero
27/04/1976 Madrid 8 1998-99
75
Juanirri Juan Tornel Cánovas
10/03/1940 Melilla 8 1964-66
76
Mansilla Mariano Mansilla Cuevas
22/07/1954 Córdoba 8 1982-83
77
Oliveros Manuel Oliveros Font
11/05/1923 Barcelona 8 1948-49
78
Gual Marc Gual Huguet
13/03/1996 Badalona 8 2017-18
79
García Verdugo Francisco Javier García Verdugo Garrido
06/07/1934 Madrid 8 1959-60
80
Aranalde Zigor Aranalde Sarasola
28/02/1973 Ibarra 8 1995-96
81
Tato Jesús Rodríguez Tato
12/07/1983 Murcia 8 2010-11
82
Aridane Aridane Jesús Santana Cabrera
31/03/1987 Vecindario 8 2013-15
83
Sito Severino Abascal Cobo
21/07/1933 Heras 8 1956-57
84
Aitor Sanz Aitor Sanz Martín
13/09/1984 Madrid 8 2013-15
85
Onwu Manuel Onwu Villafranca
11/01/1988 Tudela 8 2017-18
86
Gallo David Gallo García
09/10/1975 Bilbao 7 1995-96
87
Galán Juan Galán Bayarri
16/07/1941 Almàssera 7 1973-74
88
De Diego Juan Carlos de Diego Rica
07/08/1966 Burgos 7 1986-87
89
Anca I José Fernández Anca
23/01/1930 Ferrol 7 1956-58
90
Navarro Joan Navarro Mateos
24/01/1969 Lleida 7 1988-89
91
Martínez Vilaseca Juan Martínez Vilaseca
04/03/1943 Manresa 7 1973-74
92
Zambrano Antonio Zambrano Díaz
26/08/1957 Huelva 7 1982-83
93
Jorge Jorge Luis Díaz Gutiérrez
28/06/1989 Montevideo 7 2014-15
94
Chiarroni Roberto Chiarroni Pérez
22/05/1928 Vigo 7 1949-50
95 Jiménez
7 1963-64
96
Felipe Felipe Guréndez Aldanondo
18/11/1975 Vitoria-Gasteiz 7 1995-96
97
Maikel Maikel Hermann Naujoks García
18/03/1976 Iserlohn 7 2006-07
98
Goterris Miguel Goterris Safont
05/05/1930 Castelló de la Plana 7 1955-56
99
Lizarralde José María Lizarralde Madina
05/02/1941 Legazpi 7 1969-70
100
Moreno Juan Moreno López
05/01/1929 Villa Nador 7 1959-60
101
Ramos Francisco Ramos Vega
27/06/1943 Melilla 7 1965-66
102
Imanol Etxeberria Imanol Etxeberria Egaña
27/03/1973 Bergara 7 1995-96
103
Moncho Ramón Cordero Gómez
Vigo 7 1949-50
104
Endériz Eduardo Bibiano Endériz Artajona
28/07/1940 Montevideo 7 1969-70
105
Docal Francisco Antonio Docal Nates
07/12/1945 Laredo 7 1969-70
106
Aguilar Jesús Aguilar Rodríguez
15/09/1942 Monzón de Campos 7 1969-70
107
Ferrer Díaz Antonio Ferrer Díaz
23/04/1949 Eivissa 7 1973-74
108
Zunzunegui Fernando Zunzunegui Rodríguez
05/10/1943 Vigo 7 1973-74
109
Txutxi Jesús Emilio Díez de Mier
07/01/1973 Bilbao 7 1995-96
110 Ramón Ramón Alberola Sirvent
7 1942-43
111 Felipe Felipe Moreno Ibáñez
7 1942-43
112
Hernández Máximo Hernández Sánchez
11/08/1945 Madrid 7 1972-73
113
Arana Joaquín Arana Díez
05/06/1936 Irun 7 1956-57
114
Rivas Marino Rivas Lamas
02/12/1959 Ferrol 7 1978-79
115
García Manuel García Marzá
Castelló de la Plana 7 1949-50
116
Jonathan Jonathan Martín Carabias
06/03/1981 Salamanca 7 2007-08
117
Pereira Eduardo Pereira Martínez
21/03/1954 Montevideo 7 1982-83
118
Carlos Peña Carlos González Peña
28/07/1983 Salamanca 7 2017-18
119
José Juan José Juan Alonso Díaz
21/11/1939 Santa Cruz de Tenerife 7 1962-63
120
Pulido Óscar Javier Pulido Senderos
15/05/1976 Ingelheim 7 1999-00
121
Manolo Manuel López Martínez
23/12/1954 Villa del Campo 7 1980-81
122
Monreal Antonio Monreal Rodríguez
04/04/1969 Estepona 7 1998-99
123
Cucurella Marc Cucurella Saseta
22/07/1998 Alella 7 2017-18
124
Vacunín Gilberto González Lavilla
11/06/1934 Zaragoza 7 1963-64
125
Toledo Francisco Toledo Eizaguirre
03/09/1939 Sevilla 7 1964-65
126
Borja García Borja García Freire
02/11/1990 Madrid 7 2013-14
127
Hernández José Hernández Egido
13/12/1937 Madrid 7 1963-64
128
Benito Lorenzo Benito Pozo
15/05/1950 Madrid 7 1972-73
129
Bernad Juan Carlos Bernad Esteban
20/10/1960 Zaragoza 7 1982-83
130
Parcet Juan Parcet Poblet
16/12/1933 Roda de Ter 7 1963-64
131
Edu Ramos Eduardo Ramos Gómez
17/02/1992 Málaga 7 2014-15
132
Queco Piña Sergio Piña Cousillas
19/07/1980 A Coruña 7 2007-08
133
Peña Manuel Peña Escontrela
18/12/1965 Lugo 7 1993-94
134
Ambrosio Ambrosio Lázaro Moreno
Albacete 7 1950-51
135
Ferreira Francisco Ferreira Colmenero
22/05/1967 Saucelle 7 1986-87
136
Pozo Alejandro Pozo Pozo
22/02/1999 Huévar del Aljarafe 7 2017-18
137
Pica Luis Lejarraga Blanco
06/11/1961 Alcorcón 7 1985-86
138
Pueyo Pablo Pueyo Guillén
29/07/1926 Tauste 7 1951-52
139
Ibáñez Antonio Ibáñez Valle
02/06/1941 Melilla 7 1965-66
140
Ricardo García Ricardo García Sanchis
18/02/1934 Carlet 7 1962-63
141
Nahuel Matías Nahuel Leiva Esquivel
22/11/1996 Rosario 7 2017-18
142
Bartual Julián Bartual Pérez
1931 7 1955-56
143
Liceranzu Jesús Iñigo Liceranzu Otxoa
13/03/1959 Bilbao 7 1980-81
144
Jáuregi Xabier Jáuregi Blanco
29/01/1975 Tolosa 7 2006-07
145
López José Joaquín López Moreno
23/12/1942 Fuengirola 7 1965-66
146
Nieto Francisco Nieto Sánchez
28/08/1948 Baza 7 1972-73
147
Tanco José Francisco Gómez Tanco
22/04/1953 Valverde de Leganés 7 1982-83
148
Juan Carlos Juan Carlos Gutiérrez Blanco
16/12/1955 Barakaldo 7 1980-81
149
Pantaleón II Manuel Quevedo Vernetta
11/04/1937 Las Palmas de Gran Canaria 7 1963-64
150
Torres José Miguel Torres Orenga
31/03/1962 La Vall d'Uixó 7 1985-86
151
Quetu Jesús San José de la Torre
18/08/1935 Valladolid 7 1962-63
152
Kaiku Carlos Martín Arceo
26/07/1972 Galdakao 7 1999-00
153
Sornichero José Sornichero Hernández
Alcantarilla 7 1956-57
154
Aráez Nicolás Aráez López
23/05/1945 Alguazas 7 1972-73
155
Roberto Martínez Roberto Martínez Celigueta
21/02/1966 Pamplona 7 1986-87
156
Raba Valentín Raba Ortiz
19/01/1941 Santander 7 1965-66
157
Gómez Guillermo Gómez Casais
25/02/1932 Vigo 7 1949-50
158
Guri Lluís Guri Lázaro
05/02/1948 Arenys de Mar 7 1972-73
159
Carrasco Juan de Dios Carrasco Hidalgo
06/11/1960 Granada 7 1988-89
160
Mascarell Omar Mascarell González
02/02/1993 Santa Cruz de Tenerife 7 2013-14
161
Dolz Agustín Dolz Carbonell
Valencia 7 1951-52
162
Ruiz José Luis Fernández Ruiz
30/05/1959 Barcelona 7 1988-89
163
Ormazabal Kepa Ormazabal Artetxe
25/04/1966 Bilbao 7 1986-87
164
Pineda Francisco Javier Carpio Pineda
03/11/1971 Córdoba 7 1999-00
165
Santana Manuel Santana Fernández
31/01/1940 Valencia 7 1965-66
166
Richard Ricardo Gómez Varela
12/10/1954 Melide 7 1978-79
167
Edu García Eduardo García León
13/07/1969 Sevilla 7 1990-91
168
Josechu José Santiago Rey
25/02/1927 A Coruña 7 1949-50
169
Clavé Joaquín Clavé Gual
1922 Errenteria 7 1941-42
170
Casado Jorge Casado Rodríguez
26/06/1989 Madrid 7 2013-14
171
Roberto Roberto Elvira Estrany
09/05/1963 Barcelona 7 1982-83
172
Vidal Gabriel Vidal Nova
05/10/1969 Palma 7 1999-00
173
Cohen Steven Cohen
27/02/1986 Marseille 7 2007-08
174
Lamatina Fabien Lamatina
03/07/1985 La Seyne 7 2007-08
175
De la Cruz Jesús Antonio de la Cruz Gallego
07/05/1947 León 7 1969-70
176
Gala Pedro Gala Molero
18/12/1962 Sabadell 7 1982-83
177
Oswaldo Oswaldo Daniel Dalla Buona
22/01/1960 Buenos Aires 7 1982-83
178
Bernardi Bernardino Jiménez Reyes
11/08/1937 Puente Genil 7 1956-57
179
Aleñá Carles Aleñá Castillo
05/01/1998 Mataró 7 2017-18
180
Moragues Josep Lluís Moragues Bonet
16/07/1967 L'Albi 7 1988-89
181
Poulsen Leif Eigil Poulsen Frederiksen
31/01/1939 København 7 1963-64
182
Lucas Vázquez Lucas Vázquez Iglesias
01/07/1991 Curtis 7 2013-14
183
Ovalle Manuel Ovalle Vidal
15/10/1949 Villafranca del Bierzo 7 1974-75
184
Sito Castro Luis Castro Rodríguez
21/05/1980 A Coruña 7 2004-05
185
Pulido Jorge Pulido Mayoral
08/04/1991 Castillo de Bayuela 7 2013-14
186
Cañas David Cañas Fernández
26/08/1978 Castilleja de la Cuesta 7 1999-00
187 Galart Cipriano Galart Santa María
7 1942-43
188
Santisteban José Manuel Santisteban González
27/09/1967 Barakaldo 7 1990-91
189
Gómez Juan José Gómez Cuervo
30/07/1961 7 1981-82
190
Palencia Sergi Palencia Hurtado
23/03/1996 Badalona 7 2017-18
191
Yosu Josu Anuzita Alegría
13/01/1964 Getxo 7 1993-94
192
Martos Pedro Barceló Martos
21/09/1939 Ceuta 7 1964-65
193
Bernardi Bernardino Jiménez Reyes
11/08/1937 Puente Genil 7 1964-65
194
Poli Hipólito Esteban Gusano
22/02/1951 Benavente 7 1974-75
195
Albadalejo Juan Albadalejo Lorca
24/06/1935 Badalona 7 1964-65
196
Curro Vacas Francisco Juan Vacas Navarro
21/11/1979 Córdoba 7 2004-05
197
Gerardo Gerardo Rodríguez Morán
27/10/1951 León 7 1974-75
198 Moreno Carlos Moreno Sánchez
7 1951-52
199
Bordons Ignacio Bordons Vives
25/10/1941 Barcelona 7 1972-73
200
Benítez Rafael Benítez Madrid
16/06/1939 Córdoba 7 1965-66
201 Urretavizcaya
7 1941-42
202
Bardají Santiago Bardají Olloquiegui
09/08/1927 Oria 6 1957-58
203
Llona Juan Jesús Llona Peña
Asua 6 1956-57
204
Soto José Soto Belvís
31/01/1926 Barcelona 6 1948-49
205 Rosado Ricardo Rosado Sanmartín
1925 6 1952-53
206
Joselu José Luis Moreno Barroso
03/03/1991 Huelva 6 2014-15
207
Rojo II José Ángel Rojo Arroitia
19/03/1948 Bilbao 6 1968-69
208
Teleret Guillermo Guilabert Díez
06/01/1927 Elx 6 1949-51
209
Bertràn Ramón Bertràn Pujol
29/11/1931 Barcelona 6 1951-52
210
Pascual Pascual Donat Llopis
04/04/1968 Ontinyent 6 1992-93
211
Aitor Bouzo Aitor Bouzo Guerenabarrena
04/01/1967 Ermua 6 1992-93
212
Bosmediano Antonio Rodríguez Bosmediano
20/10/1948 Las Palmas de Gran Canaria 6 1973-74
213
Carmelo Carmelo Mardaras Cedrún
01/03/1951 Durango 6 1980-81
214
Laria Jesús María Laria Benítez
13/03/1948 Gallarta 6 1973-74
215
Cazaurang Antonio Cazaurang Company
20/06/1961 Benetússer 6 1981-82
216
Cobas Francisco Antonio Cobas Vázquez
14/06/1950 A Coruña 6 1973-74
217
Nakor Nakor Bueno Gómez
04/03/1978 Barcelona 6 2005-06
218
Camuñas Javier Camuñas Gallego
17/07/1980 Parla 6 2006-07
219
Font Vicente Font Mestres
25/12/1922 Barcelona 6 1949-50
220
Xisco Campos Francisco Javier Campos Coll
10/03/1982 Binissalem 6 2009-10
221
Óscar Plano Óscar Plano Pedreño
11/02/1991 Móstoles 6 2013-14
222
Óscar Pérez Óscar Pérez Bovela
27/08/1981 Oviedo 6 2012-13
223
Mateo José Manuel Mateo Azcona
23/01/1975 Pamplona 6 1998-99
224
Vinyals Jordi Vinyals Martori
24/11/1963 Cardedeu 6 1995-96
225
Pepín José Sánchez Benítez
31/12/1939 Algeciras 6 1961-62
226
Andrés Andrés Ramos Sánchez
03/03/1977 Marbella 6 1995-96
227
Cazaurang Antonio Cazaurang Company
20/06/1961 Benetússer 6 1980-82
228
Herrera Ramón Herrera García
13/12/1935 San Sebastián de La Gomera 6 1958-60
229
Aburjania Giorgi Aburjania
02/01/1995 Tbilisi 6 2017-18
230
Braulio Braulio Nóbrega Rodríguez
18/09/1985 Puerto del Rosario 6 2014-15
231
Nando Fernando García Puchades
13/06/1994 Valencia 6 2017-18
232
Parellada José Parellada Hors
31/12/1963 Sabadell 6 1982-83
233
Escudero Constantino Escudero Canet
03/01/1940 Xàtiva 6 1965-66
234
Alberto Saavedra Alberto Saavedra Brazo
15/11/1971 Sevilla 6 1995-97
235
Armentano Mariano Andrés Armentano Lepera
12/07/1974 Buenos Aires 6 2003-04
236
Beitia Gonzalo Díaz Beitia
17/11/1936 Sestao 6 1956-57
237
Gelucho Ángel Fernández Vázquez
Vigo 6 1964-66
238
Juan Carlos Juan Carlos Martín Corral
20/01/1988 Guadalajara 6 2016-17
239
Soriano César Soriano Ferrero
22/04/1983 Ontinyent 6 2012-13
240
García José García Santonja
12/02/1922 Barcelona 6 1948-49
241
Samuel Samuel San José Fernández
01/03/1984 Santander 6 2013-15
242
Lalo Gonzalo Florit Pons
29/09/1932 Ferreries 6 1952-53
243
Martí José Martí Rodríguez
14/12/1932 Onda 6 1955-56
244
Paqui Francisco Gómez López
21/04/1933 Valdilecha 6 1962-63
245
Cuesta Francisco Cuesta Carrascal
09/10/1935 Zamora 6 1959-61
246
Kike Enrique Burgos Carrasco
20/01/1971 Barakaldo 6 1995-96
247
Òscar Rubio Òscar Rubio Fauria
14/05/1984 Lleida 6 2005-06
248
Loren Lorenzo Jesús del Hoyo Gordo
19/11/1959 Torrejón de Ardoz 6 1983-84
249
Santi Santiago Lafuente Campomanes
05/08/1931 Callosa de Segura 6 1958-60
250 Tarrasa
6 1948-49
En actiu la temporada 2019-20