2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo Promoción a 2ª B1995-96 next
Promoción a 2ª B

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 26/05/1996 Marino de Luanco Lalín
Ronda 1 26/05/1996 Zamora Caudal
Ronda 1 26/05/1996 Oviedo B Bembibre
Ronda 1 26/05/1996 Titánico Puente
Ronda 1 26/05/1996 Colmenar Viejo Cerceda
Ronda 1 26/05/1996 Celta de Vigo B Rayo Majadahonda
Ronda 2 02/06/1996 Caudal Celta de Vigo B
Ronda 2 02/06/1996 Cerceda Oviedo B
Ronda 2 02/06/1996 Atlético Burgalés Titánico
Ronda 2 02/06/1996 Laguna de Duero Marino de Luanco
Ronda 2 02/06/1996 Lalín Orcasitas
Ronda 2 02/06/1996 Puente Carabanchel
Ronda 3 09/06/1996 Marino de Luanco Laguna de Duero
Ronda 3 09/06/1996 Celta de Vigo B Caudal
Ronda 3 09/06/1996 Oviedo B Cerceda
Ronda 3 09/06/1996 Titánico Atlético Burgalés
Ronda 3 09/06/1996 Orcasitas Lalín
Ronda 3 09/06/1996 Carabanchel Puente
Ronda 4 16/06/1996 Lalín Marino de Luanco
Ronda 4 16/06/1996 Caudal Zamora
Ronda 4 16/06/1996 Puente Titánico
Ronda 4 16/06/1996 Bembibre Oviedo B
Ronda 4 16/06/1996 Cerceda Colmenar Viejo
Ronda 4 16/06/1996 Rayo Majadahonda Celta de Vigo B
Ronda 5 23/06/1996 Marino de Luanco Orcasitas
Ronda 5 23/06/1996 Carabanchel Titánico
Ronda 5 23/06/1996 Rayo Majadahonda Caudal
Ronda 5 23/06/1996 Colmenar Viejo Oviedo B
Ronda 5 23/06/1996 Cerceda Bembibre
Ronda 5 23/06/1996 Celta de Vigo B Zamora
Ronda 5 23/06/1996 Lalín Laguna de Duero
Ronda 5 23/06/1996 Atlético Burgalés Puente
Ronda 6 29/06/1996 Oviedo B Colmenar Viejo
Ronda 6 29/06/1996 Titánico Carabanchel
Ronda 6 29/06/1996 Orcasitas Marino de Luanco
Ronda 6 29/06/1996 Caudal Rayo Majadahonda
Ronda 6 29/06/1996 Bembibre Cerceda
Ronda 6 29/06/1996 Zamora Celta de Vigo B
Ronda 6 29/06/1996 Laguna de Duero Lalín
Ronda 6 29/06/1996 Puente Atlético Burgalés

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Pipi Marino de Luanco
51.00
Fonsi Celta de Vigo B
50.83
Herrera Marino de Luanco
40.67
Losada Oviedo B
40.80
Morís Carabanchel
41.00
Chiqui Abad Oviedo B
30.50
Barral Cerceda
30.50
Nando Lalín
30.75
Clemente Titánico
20.33
Miguélez Oviedo B
20.40
    Nom Equip Pos Minuts
Óscar Puente
540
Clemente Titánico
540
Noguerol Marino de Luanco
540
Ricardo Oviedo B
540
Javi Caudal
540
Miguel Ángel Oviedo B
540
Álvaro Marino de Luanco
540
José Alberto Marino de Luanco
540
Mario Marino de Luanco
540
Nando Celta de Vigo B
540
    Nom Equip Pos Grogues
Jorge Ordóñez Oviedo B
3
Jandro Titánico
3
Curiel Celta de Vigo B
3
Toni Otero Celta de Vigo B
3
Hurtado Lalín
3
Amieva Oviedo B
3
Santi Titánico
3
Fabián Puente
3
Paco Colmenar Viejo
3
Fermín Colmenar Viejo
3
    Nom Equip Pos Vermelles
David Pérez Celta de Vigo B
1
Fariña Oviedo B
1
Simón Oviedo B
1
Javi Titánico
1
Pipi Marino de Luanco
1
Rubio Titánico
1
Toño Cerceda
1
Illán Lalín
1
Toni Otero Celta de Vigo B
1
Noguerol Celta de Vigo B
1
Gols:
98
Promig golejador:
2.45
Targetes Grogues:
202
Targetes Grogues Per Partit:
5.05
Expulsions:
21
Expulsions Per Partit:
0.53
Victòries locals:
21
Victòries visitants:
9
Empats:
10
Màxima victòria local:
7 - 1 Marino de Luanco-Lalín
Màxima victòria visitant:
0 - 3 Orcasitas-Marino de Luanco

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Marino de Luanco
6 4 1 1
66%
16%
18%
13 2 13 1
Puente
6 3 3 0
50%
50%
9 4 17 1
Oviedo B
6 3 2 1
50%
33%
17%
11 6 16 2
Celta de Vigo B
6 3 2 1
50%
33%
17%
9 4 18 4
Lalín
6 3 2 1
50%
33%
17%
7 8 16 2
Cerceda
6 3 1 2
50%
16%
34%
8 6 15 1
Carabanchel
4 2 2 0
50%
50%
9 3 13 0
Zamora
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 4 7 0
Rayo Majadahonda
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 5 11 0
Atlético Burgalés
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 2 9 3
Colmenar Viejo
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 5 10 1
Laguna de Duero
4 1 0 3
25%
75%
1 5 9 0
Bembibre
4 1 0 3
25%
75%
4 9 10 2
Caudal
6 1 0 5
16%
84%
4 12 11 0
Orcasitas
4 0 1 3
25%
75%
1 7 10 0
Titánico
6 0 1 5
16%
84%
4 16 17 4