2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo Promoción a 2ª B2000-01 next
Promoción a 2ª B

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 20/05/2001 RSD Alcalá Langreo
Ronda 1 20/05/2001 Marino de Luanco Móstoles
Ronda 1 20/05/2001 Lealtad Salamanca B
Ronda 1 20/05/2001 Ponte Ourense Oviedo B
Ronda 1 20/05/2001 CD Las Rozas Celta de Vigo B
Ronda 1 20/05/2001 Palencia As Pontes
Ronda 1 20/05/2001 Xove Lago Valladolid B
Ronda 2 26/05/2001 Celta de Vigo B Lealtad
Ronda 2 27/05/2001 Oviedo B Gimnástica Segoviana
Ronda 2 27/05/2001 Langreo Palencia
Ronda 2 27/05/2001 Valladolid B Marino de Luanco
Ronda 2 27/05/2001 Rayo Majadahonda Ponte Ourense
Ronda 2 27/05/2001 As Pontes RSD Alcalá
Ronda 2 27/05/2001 Móstoles Xove Lago
Ronda 3 03/06/2001 Gimnástica Segoviana Oviedo B
Ronda 3 03/06/2001 Lealtad Celta de Vigo B
Ronda 3 03/06/2001 Palencia Langreo
Ronda 3 03/06/2001 Marino de Luanco Valladolid B
Ronda 3 03/06/2001 Ponte Ourense Rayo Majadahonda
Ronda 3 03/06/2001 RSD Alcalá As Pontes
Ronda 3 03/06/2001 Xove Lago Móstoles
Ronda 4 09/06/2001 Salamanca B Lealtad
Ronda 4 10/06/2001 Móstoles Marino de Luanco
Ronda 4 10/06/2001 Oviedo B Ponte Ourense
Ronda 4 10/06/2001 Langreo RSD Alcalá
Ronda 4 10/06/2001 Celta de Vigo B CD Las Rozas
Ronda 4 10/06/2001 As Pontes Palencia
Ronda 4 10/06/2001 Valladolid B Xove Lago
Ronda 5 17/06/2001 Rayo Majadahonda Oviedo B
Ronda 5 17/06/2001 Lealtad CD Las Rozas
Ronda 5 17/06/2001 As Pontes Langreo
Ronda 5 17/06/2001 Marino de Luanco Xove Lago
Ronda 5 17/06/2001 Salamanca B Celta de Vigo B
Ronda 6 23/06/2001 Celta de Vigo B Salamanca B
Ronda 6 23/06/2001 Ponte Ourense Gimnástica Segoviana
Ronda 6 24/06/2001 Xove Lago Marino de Luanco
Ronda 6 24/06/2001 CD Las Rozas Lealtad
Ronda 6 24/06/2001 Oviedo B Rayo Majadahonda
Ronda 6 24/06/2001 Langreo As Pontes

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Tonete Xove Lago
51.00
Alejandro Marino de Luanco
40.67
Del Pino Rayo Majadahonda
41.00
Vigón Lealtad
30.50
Fermín Marino de Luanco
30.50
Pipi Marino de Luanco
30.50
Luciano Celta de Vigo B
30.75
Emilio López Valladolid B
30.75
Núñez CD Las Rozas
30.75
Óscar Pérez Oviedo B
20.33
    Nom Equip Pos Minuts
Pablo López Celta de Vigo B
540
Pablo Díaz Oviedo B
540
Miki Oviedo B
540
Calleja Oviedo B
540
Hugo Langreo
540
Edu Morán Marino de Luanco
540
Nacho Serrano Langreo
540
José Alberto Marino de Luanco
540
Paredes Oviedo B
540
Oubiña Celta de Vigo B
540
    Nom Equip Pos Grogues
Paredes Oviedo B
4
Ramiro As Pontes
3
Salido As Pontes
3
Mario Prieto Marino de Luanco
3
Ramón Benéitez Marino de Luanco
3
Bonera Lealtad
3
Pipi Marino de Luanco
3
Fierro Palencia
3
Pablo López Celta de Vigo B
2
Clemente Langreo
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Mario Prieto Marino de Luanco
2
Joaquín Lealtad
2
Ramón Langreo
1
Terente Langreo
1
Javi Peláez Oviedo B
1
Pedro Menéndez Lealtad
1
Javi Montes Lealtad
1
Ramón Benéitez Marino de Luanco
1
Bonera Lealtad
1
Lemos As Pontes
1
Gols:
88
Promig golejador:
2.26
Targetes Grogues:
191
Targetes Grogues Per Partit:
4.90
Expulsions:
25
Expulsions Per Partit:
0.64
Victòries locals:
20
Victòries visitants:
12
Empats:
7
Màxima victòria local:
3 - 0 RSD Alcalá-Langreo
Màxima victòria visitant:
0 - 3 Lealtad-CD Las Rozas

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Celta de Vigo B
6 5 1 0
83%
16%
1%
10 4 13 0
Oviedo B
6 5 0 1
83%
17%
8 3 17 2
Marino de Luanco
6 3 2 1
50%
33%
17%
11 8 20 4
Rayo Majadahonda
4 3 0 1
75%
25%
6 3 9 2
Langreo
6 2 2 2
33%
33%
34%
5 6 17 2
RSD Alcalá
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 2 6 0
Móstoles
4 2 1 1
50%
25%
25%
3 2 8 3
Lealtad
6 2 1 3
33%
16%
51%
7 8 18 5
As Pontes
6 2 1 3
33%
16%
51%
3 7 15 1
Valladolid B
4 2 0 2
50%
50%
7 7 8 0
Palencia
4 1 2 1
25%
50%
25%
2 1 8 0
CD Las Rozas
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 4 10 2
Xove Lago
6 1 1 4
16%
16%
68%
8 12 15 2
Gimnástica Segoviana
3 1 0 2
33%
67%
3 3 7 0
Salamanca B
4 0 0 4
100%
3 9 10 1
Ponte Ourense
5 0 0 5
100%
1 9 10 1