2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo Promoción a 2ª B2001-02 next
Promoción a 2ª B

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 25/05/2002 Avilés Industrial Palencia
Ronda 1 26/05/2002 Valladolid B Langreo
Ronda 1 26/05/2002 Ribadesella Gimnástica Segoviana
Ronda 1 26/05/2002 Ávila Siero
Ronda 1 26/05/2002 Betanzos San Sebastián de los Reyes
Ronda 1 26/05/2002 Compostela B Navalcarnero
Ronda 1 26/05/2002 Móstoles Alondras
Ronda 1 26/05/2002 Lemos Las Rozas
Ronda 2 02/06/2002 San Sebastián de los Reyes Ribadesella
Ronda 2 02/06/2002 Navalcarnero Avilés Industrial
Ronda 2 02/06/2002 Siero Móstoles
Ronda 2 02/06/2002 Langreo Lemos
Ronda 2 02/06/2002 Gimnástica Segoviana Betanzos
Ronda 2 02/06/2002 Palencia Compostela B
Ronda 2 02/06/2002 Alondras Ávila
Ronda 3 08/06/2002 Ávila Alondras
Ronda 3 09/06/2002 Móstoles Siero
Ronda 3 09/06/2002 Ribadesella San Sebastián de los Reyes
Ronda 3 09/06/2002 Lemos Langreo
Ronda 3 09/06/2002 Avilés Industrial Navalcarnero
Ronda 3 09/06/2002 Betanzos Gimnástica Segoviana
Ronda 3 09/06/2002 Compostela B Palencia
Ronda 4 16/06/2002 Palencia Avilés Industrial
Ronda 4 16/06/2002 Gimnástica Segoviana Ribadesella
Ronda 4 16/06/2002 Langreo Valladolid B
Ronda 4 16/06/2002 Siero Ávila
Ronda 4 16/06/2002 San Sebastián de los Reyes Betanzos
Ronda 4 16/06/2002 Navalcarnero Compostela B
Ronda 4 16/06/2002 Alondras Móstoles
Ronda 4 16/06/2002 Las Rozas Lemos
Ronda 5 22/06/2002 Alondras Siero
Ronda 5 23/06/2002 Las Rozas Langreo
Ronda 5 23/06/2002 Ribadesella Betanzos
Ronda 5 23/06/2002 Avilés Industrial Compostela B
Ronda 5 23/06/2002 Lemos Valladolid B
Ronda 6 30/06/2002 Siero Alondras
Ronda 6 30/06/2002 Compostela B Avilés Industrial
Ronda 6 30/06/2002 Betanzos Ribadesella
Ronda 6 30/06/2002 Langreo Las Rozas
Ronda 6 30/06/2002 Valladolid B Lemos

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Lobera Avilés Industrial
40.67
Manu Valladolid B
41.00
Edu Ávila
41.33
Fredi Alondras
30.60
Álvaro Varela Compostela B
30.75
Juáncar Betanzos
30.50
Manrique Valladolid B
30.75
Javi Prendes Langreo
20.33
Alonso Avilés Industrial
20.33
Javi Palmas Alondras
20.50
    Nom Equip Pos Minuts
Romero Langreo
795
Clemente Langreo
540
Vilches Avilés Industrial
540
Quiñones Avilés Industrial
540
César Ribadesella
540
Hugo Pérez Ribadesella
540
Noguerol Langreo
540
Iván Pinino Langreo
540
Fariña Avilés Industrial
540
Robert Avilés Industrial
540
    Nom Equip Pos Grogues
Hugo Langreo
4
Carlos Ribadesella
4
Mario de la Roca Siero
3
Lobera Avilés Industrial
3
Gustavo Móstoles
3
Jimmy Avilés Industrial
2
Invernón Avilés Industrial
2
Terente Langreo
2
Rufi Langreo
2
Goyo Ribadesella
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Toño Ruiz Siero
1
Fermín Álvarez Siero
1
Rufi Langreo
1
Hugo Langreo
1
Vitorchi Ribadesella
1
Coya Langreo
1
Tino Siero
1
Vázquez Avilés Industrial
1
Evaristo Betanzos
1
David Álvarez Alondras
1
Gols:
86
Promig golejador:
2.15
Targetes Grogues:
178
Targetes Grogues Per Partit:
4.45
Expulsions:
20
Expulsions Per Partit:
0.50
Victòries locals:
21
Victòries visitants:
10
Empats:
9
Màxima victòria local:
7 - 0 San Sebastián de los Reyes-Betanzos
Màxima victòria visitant:
1 - 4 Gimnástica Segoviana-Betanzos

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Ribadesella
6 4 1 1
66%
16%
18%
5 2 17 1
Alondras
6 4 0 2
66%
34%
8 6 6 4
Avilés Industrial
6 3 2 1
50%
33%
17%
8 4 19 1
Langreo
6 3 2 1
50%
33%
17%
6 5 17 3
Valladolid B
4 3 0 1
75%
25%
10 4 10 1
Ávila
4 3 0 1
75%
25%
8 3 11 0
Móstoles
4 3 0 1
75%
25%
3 1 11 1
San Sebastián de los Reyes
4 2 2 0
50%
50%
10 1 6 0
Betanzos
6 2 1 3
33%
16%
51%
6 12 7 1
Palencia
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 5 0
Navalcarnero
4 1 2 1
25%
50%
25%
2 3 14 2
Las Rozas
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 3 6 0
Compostela B
6 0 4 2
66%
34%
5 8 11 1
Lemos
6 1 1 4
16%
16%
68%
4 10 12 1
Gimnástica Segoviana
4 0 0 4
100%
1 7 10 1
Siero
6 0 0 6
100%
4 13 16 3