2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo IV2018-19 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Portugalete863826846521151
2Sestao River783822124743651
3Alavés B663818128694430
4San Ignacio633817129663670
5Balmaseda633817129503660
6Basconia60381612106452655
7Real Sociedad C5938161111714830
8Somorrostro573814159594351
9Sodupe5038111710494580
10Pasaia4938121313334651
11Santutxu4838121214384881
12Lagun Onak4838121214464650
13Beasain463891910464060
14Santurtzi4538101513334280
15Deusto4338101315415520
16Zamudio393810919426670
17Amurrio343881020306460
18Ordizia313851617407251
19San Pedro293861121406950
20Bermeo1938213232471101

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Urain
13 Basconia
Azcona
7 Basconia
Artola
7 Basconia
Diarra
5 Basconia
Zarraga
5 Basconia
Aranzabe
4 Real Sociedad C
Arberas
4 Basconia
Prados
3 Basconia
Cabo
3 Basconia
Agirre
3 Basconia
Nom Pos Minuts Club
Álvaro Núñez
3330 Basconia
Imanol
3315 Basconia
Zarraga
2989 Basconia
Arberas
2727 Basconia
Bernaola
2710 Basconia
Paredes
2488 Basconia
Artola
2391 Basconia
Ander Iru
2385 Basconia
Prados
2120 Basconia
Agirre
1960 Basconia
Nom Pos Grogues Club
Paredes
8 Basconia
Prados
7 Basconia
Artola
6 Basconia
Zarraga
6 Basconia
Bernaola
6 Basconia
Imanol
5 Basconia
Agirre
5 Basconia
Salvador
4 Basconia
Cubería
3 Portugalete
Thaylor
3 Basconia
  Nom Pos Vermelles Club
Agirre
2 Basconia
Paredes
1 Basconia
Nuñez
1 Somorrostro
Zumalakarregui
1 Sestao River
Estrada
1 Basconia
Ander Iru
1 Basconia
Bonilla
1 Portugalete
Faly
1 Santutxu
Nagore
1 Pasaia
Ormaetxea
1 Ordizia
Nom Pos Coef Club PJ G
Ander Iru
1.19 Basconia2732
De Miguel
1.58 Basconia1219
Nom P TG TV
Haro Marcos4191
Guijarro Mercado390
Sánchez Asla3171
Pardo Saavedra260
González Guerra2102
Bere Fonseca271
Goitia Martínez220
Díaz Méndez2121
Ojeda Beaumont2130
Rodríguez Blázquez270
Ruiz Rabanal270
Villaquirán Bidegain2100
Pérez Balboa230
Barrio Salas262
Eneko Ortega140
Arbaiza Camino121
Castaño Ibarguren100
Ortega Angulo182
Juan Escalero170
Mateos Martín1110
Iker Ruiz100
Zugazagoitia García150
Gaizka Arbaiza100
Aitor González100
Gómez Pérez140
Escalero Alzaga161
Cuesta Azcano130
Azkuenaga Astorkiza120
Anduaga Sánchez110
Martín Ramos130
Gols:
980
Promig golejador:
2,58
Targetes Grogues:
184
Targetes Grogues Per Partit:
0,48
Expulsions:
12
Expulsions Per Partit:
0,03
Victòries locals:
163
Victòries visitants:
90
Empats:
127
Màxima victòria local:
7 - 0 Somorrostro-Ordizia
Màxima victòria visitant:
0 - 5 Ordizia-Portugalete

Progrés

Matriu