2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

Tercera División - Grupo IV1977-78 next

Classificació


Data inicial
Data final

Punts PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Zamora513821985225152
2Albacete5038234115635323
3Manchego4538161395136282
4Alcalá4538205135038276
5Las Palmas Atlético4438188125746105
6Ciempozuelos4238178135546232
7Carabanchel4138177145844121
8Toscal383817417635566
9Gimnástica Arandina3838158154445541
10Valdepeñas3738149154451316
11Talavera3738157164151287
12Moscardó3638156174846162
13Toledo35381211153644244
14Salmantino34381210165151267
15Arganda3438146185558111
16Leganés33381111164551342
17Almazán33381013153857113
18Plasencia3238128183956143
19Alcorcón3038126203559222
20Guadalajara253889213256445
Ascens
Descens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Pepito
20 Toscal
Poli
17 Zamora
Blazquez
17 Carabanchel
Roberto
16 Gimnástica Arandina
Félix Bayón
14 Salmantino
Bordons
14 Moscardó
Rafa
14 Albacete
Moris
14 Leganés
Felo
13 Las Palmas Atlético
Román
12 Almazán
Nom Pos Minuts Club
Carlos
3420 Talavera
Manolo
3420 Toledo
Bernardo
3420 Albacete
Yesús
3420 Zamora
Corral
3395 Alcorcón
Zazo
3375 Alcalá
Salagre
3330 Carabanchel
Torres
3330 Valdepeñas
Román
3326 Almazán
Marce
3311 Gimnástica Arandina
Nom Pos Grogues Club
Pichi
11 Gimnástica Arandina
Pintado
9 Guadalajara
Mezquita
8 Gimnástica Arandina
Borja
8 Leganés
Rafa
7 Albacete
Flores
6 Alcalá
Toni
6 Alcalá
Luisi
6 Gimnástica Arandina
Tomás
6 Valdepeñas
García López
5 Manchego
  Nom Pos Vermelles Club
Toni
3 Alcalá
Macipe
2 Manchego
Tomás
2 Valdepeñas
Mora
2 Valdepeñas
Lázaro
1 Moscardó
Robles
1 Ciempozuelos
Garre
1 Zamora
Benito
1 Alcorcón
David Amaral
1 Toscal
Peñín
1 Salmantino
Nom Pos Coef Club PJ G
Aguiar
29 Guadalajara1729
Yécora
18 Carabanchel1118
Corral
59 Alcorcón3859
Ossorio
37 Arganda2437
Olivares
21 Arganda1421
Pascual
52 Almazán3552
Julio Luís
24 Toscal1724
León
18 Valdepeñas1318
Del Moral
15 Talavera1115
Carlos García
45 Plasencia3345
Nom P TG TV
Cruz Ribagorda13211
Zambrano Pajarón13110
Jiménez de la Coca13166
Morales Manrique13235
Macua Moneo12292
Carcelén García12212
Caballero Reyes12170
Sam Etoha11325
Moreda Alejandre11102
Yébenes López1171
Ruíz Gómez11161
Giraldo de Frutos11151
Según Gracia1191
Jiménez Muñoz10247
Lachica Olmedo10263
Sánchez Moreno1060
Funchal Rojas10101
Candelas Castro890
Socorro González821
Sarasúa Olmedo8100
Herrera Pérez652
González de la Fuente651
Morales Romero681
Jiménez Moreno653
De Dios Palau623
Hernández Velázquez671
Álvarez Guerra534
Delgado Santacruz541
Almendro Santos540
Arce García553
Cordero Viera550
Romero Liñan454
Gil Pintado460
Ferrer Burfal422
Rico Guerra320
Carcelén Gómez320
Juliá Campos320
González Sánchez360
Mariano Álvarez381
Coto Cordero310
De la Fuente Fernández330
Vicente Báez320
Luján Villalba210
Benítez200
Valenzuela Cepero240
García Iglesias242
García Carpintero231
Sánchez Carrero220
Ruano Eneriz210
Lucas Meléndez200
Pinter Pastor210
Baijón del Toro200
Gómez Ramírez210
Garasa Torrau240
Trabadela Gómez200
Gutiérrez Rodríguez250
González Grandal240
Yuste González210
Lunar100
Calleja Sanz100
Peraita Ibáñez100
Gómez Asensio100
Segu Sierra100
Villanueva Nieto100
Martín Navarrete130
Klein Laguillo110
Calvo Córdova100
Campillo Sarnago152
Martínez Alunda100
Vicente Moreno130
Frechoso Pérez130
Alcacer Gadea100
Gómez Aguado100
Chaves Hernández100
Hernández Arques120
Regalado100
Rufino Fuentes140
Verdejo Parra120
García Cabreros100
Lázaro Coret110
Langarica110
Bayarri Ribelles100
Bauzá Roselló110
Luján Mansilla110
Machuca Rodríguez110
Morillo100
Pérez100
González100
Coso Abril120
Cardell110
Cáceres100
Gols:
950
Promig golejador:
2,50
Targetes Grogues:
468
Targetes Grogues Per Partit:
1,23
Expulsions:
70
Expulsions Per Partit:
0,18
Victòries locals:
253
Victòries visitants:
46
Empats:
81
Màxima victòria local:
6 - 0 Zamora-Alcorcón
Màxima victòria visitant:
0 - 3 Talavera-Albacete

Progrés

Matriu