2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo IV1985-86 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Osasuna Promesas5038181466132475
2Huesca4938191187044397
3Teruel4838181286242372
4Arnedo4738199107643406
5Oberena4738215126652375
6Monzón4238178136552733
7Fraga4238186147264529
8Mirandés4138169135253483
9Sabiñánigo3938167156964374
10Izarra38381410145248412
11Numancia3838158155348363
12Ejea3638148165758320
13Peña Sport36381212144456444
14Corellano3338137185666351
15Alsasua33381013153449472
16Berceo31381011174264488
17Cirbonero3038126205181457
18Tudelano2838108203960476
19Calahorra2638810204966322
20Noain2638114234068649
Promoció Ascens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Moro Martínez
21 Sabiñánigo
Santolaya
18 Arnedo
Inza
18 Oberena
Ramón Calvo
17 Huesca
Leo
16 Corellano
Camarón
15 Huesca
Pedro
15 Corellano
Alejandro
14 Fraga
Pita
14 Mirandés
Buil
14 Monzón
Nom Pos Minuts Club
Hilos
3420 Tudelano
Rey
3420 Peña Sport
Rincón
3330 Cirbonero
Pita
3326 Mirandés
Pedro
3307 Sabiñánigo
Peralta
3240 Huesca
Iñaki
3240 Peña Sport
Iturralde
3203 Izarra
Camarón
3197 Huesca
Larraya
3195 Sabiñánigo
Nom Pos Grogues Club
Villanova
13 Monzón
Chus Mari
10 Tudelano
Delmás
10 Monzón
Candi
10 Noain
Fernández
9 Alsasua
Marín
9 Noain
Hervías
8 Arnedo
Martínez
8 Mirandés
Manuel
8 Corellano
Orue
7 Huesca
  Nom Pos Vermelles Club
Marín
4 Noain
Torres
3 Berceo
Iturbe
2 Osasuna Promesas
Eraso
2 Arnedo
Orue
2 Huesca
Sanz
2 Calahorra
Sarrías
2 Arnedo
Hualde
2 Peña Sport
Chus Mari
2 Tudelano
Zandio
2 Osasuna Promesas
Nom Pos Coef Club PJ G
Ciaurriz
0.69 Osasuna Promesas1611
Unzué
0.95 Osasuna Promesas2221
Lacasa
1 Huesca1616
Ciriza
1.09 Izarra2325
Txutxin
1.1 Alsasua2932
Echevarría
1.11 Monzón1921
Pérez
1.11 Teruel1820
Chacón
1.14 Arnedo2124
Arribas
1.17 Huesca2327
Santi
1.19 Numancia2631
Nom P TG TV
Carbajal Reyes15356
Gallego Madrid14425
Siro Martínez14304
Osorio Martín14173
Salicio Montero14190
Carmelo Miramón Moreno14323
Pardo del Burgo14554
Gutiérrez Barco14261
Taboada Cardoso14151
Martínez Lacave13333
Martínez Alunda13222
Luis Resa Hualde13312
Campo Vidondo12241
Sáez Ruiz12261
Domínguez Laya11244
Juan De Dios Nieva11295
Ferrer Lapuerta11180
Magdalena Aznar10233
López Ortega10222
Periset Hernández10334
Villacampa Duque10354
Iglesias Casas9306
Gracia Redondo9263
Hernando Serrano9432
Ortín Marquina9173
Sanz Hernández9141
Vicente Báez8152
Marco Recariz8294
Moltó Calvo8220
García Prieto7131
Ochoa López291
Mangado Navarlaz2140
Sáenz Rubio180
Mijares Salicio160
Jiménez Martínez151
Aranceta130
García Gómez181
Rivas Fernández130
Echarte Landa140
Vidaurrázaga132
Beguiristain Iceta181
Terán111
Granell Gil100
Beldarraín131
Echeverría Llata130
Roberto Pérez120
Martínez Irazu110
Gols:
1110
Promig golejador:
2,92
Targetes Grogues:
881
Targetes Grogues Per Partit:
2,32
Expulsions:
88
Expulsions Per Partit:
0,23
Victòries locals:
202
Victòries visitants:
89
Empats:
89
Màxima victòria local:
7 - 0 Huesca-Tudelano
Màxima victòria visitant:
2 - 6 Noain-Monzón

Progrés

Matriu