2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo IV2021-22

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Alavés B12440011150
2Cultural Durango1043106090
3Vitoria842208520
4Pasaia8422075131
5Portugalete7421194102
6Urduliz742117370
7Leioa742116380
8Anaitasuna742118660
9Amurrio641304180
10San Ignacio6420234121
11Beasain6420278111
12Aurrera Ondarroa642024720
13Santutxu541214491
14Barakaldo5412166101
15Lagun Onak340313490
16Deusto341035920
17Basconia240222571
18Beti Gazte140132860
19Uritarra040044950
20Tolosa0400411570
Ascens
Promoció Ascens
Descens

Resultats

26/09/2021
Lagun Onak
Deusto
-
-
Vitoria
Santutxu
-
-
Amurrio
Beasain
-
-
Pasaia
Alavés B
-
-
Uritarra
Aurrera Ondarroa
-
-
San Ignacio
Portugalete
-
-
Tolosa
Beti Gazte
-
-
Leioa
Basconia
-
-
Urduliz
Cultural Durango
-
-
Barakaldo
Anaitasuna
-
-
03/10/2021
Deusto
Barakaldo
-
-
Santutxu
Lagun Onak
-
-
Beasain
Vitoria
-
-
Alavés B
Amurrio
-
-
Aurrera Ondarroa
Pasaia
-
-
Portugalete
Uritarra
-
-
Beti Gazte
San Ignacio
-
-
Basconia
Tolosa
-
-
Cultural Durango
Leioa
-
-
Anaitasuna
Urduliz
-
-
10/10/2021
Deusto
Santutxu
-
-
Lagun Onak
Beasain
-
-
Vitoria
Alavés B
-
-
Amurrio
Aurrera Ondarroa
-
-
Pasaia
Portugalete
-
-
Uritarra
Beti Gazte
-
-
San Ignacio
Basconia
-
-
Tolosa
Cultural Durango
-
-
Leioa
Anaitasuna
-
-
Barakaldo
Urduliz
-
-
12/10/2021
Santutxu
Barakaldo
-
-
Beasain
Deusto
-
-
Aurrera Ondarroa
Vitoria
-
-
13/10/2021
Alavés B
Lagun Onak
-
-
17/10/2021
Portugalete
Amurrio
-
-
Beti Gazte
Pasaia
-
-
Basconia
Uritarra
-
-
Cultural Durango
San Ignacio
-
-
Anaitasuna
Tolosa
-
-
Urduliz
Leioa
-
-
17/10/2021
Santutxu
Beasain
-
-
Deusto
Alavés B
-
-
Lagun Onak
Aurrera Ondarroa
-
-
Vitoria
Portugalete
-
-
Amurrio
Beti Gazte
-
-
Pasaia
Basconia
-
-
Uritarra
Cultural Durango
-
-
San Ignacio
Anaitasuna
-
-
Tolosa
Urduliz
-
-
Barakaldo
Leioa
-
-
24/10/2021
Beasain
Barakaldo
-
-
Alavés B
Santutxu
-
-
Aurrera Ondarroa
Deusto
-
-
Portugalete
Lagun Onak
-
-
Beti Gazte
Vitoria
-
-
Basconia
Amurrio
-
-
Cultural Durango
Pasaia
-
-
Anaitasuna
Uritarra
-
-
Urduliz
San Ignacio
-
-
Leioa
Tolosa
-
-
31/10/2021
Beasain
Alavés B
-
-
Santutxu
Aurrera Ondarroa
-
-
Deusto
Portugalete
-
-
Lagun Onak
Beti Gazte
-
-
Vitoria
Basconia
-
-
Amurrio
Cultural Durango
-
-
Pasaia
Anaitasuna
-
-
Uritarra
Urduliz
-
-
San Ignacio
Leioa
-
-
Barakaldo
Tolosa
-
-
07/11/2021
Alavés B
Barakaldo
-
-
Aurrera Ondarroa
Beasain
-
-
Portugalete
Santutxu
-
-
Beti Gazte
Deusto
-
-
Basconia
Lagun Onak
-
-
Cultural Durango
Vitoria
-
-
Anaitasuna
Amurrio
-
-
Urduliz
Pasaia
-
-
Leioa
Uritarra
-
-
Tolosa
San Ignacio
-
-
14/11/2021
Alavés B
Aurrera Ondarroa
-
-
Beasain
Portugalete
-
-
Santutxu
Beti Gazte
-
-
Deusto
Basconia
-
-
Lagun Onak
Cultural Durango
-
-
Vitoria
Anaitasuna
-
-
Amurrio
Urduliz
-
-
Pasaia
Leioa
-
-
Uritarra
Tolosa
-
-
Barakaldo
San Ignacio
-
-
21/11/2021
Aurrera Ondarroa
Barakaldo
-
-
Portugalete
Alavés B
-
-
Beti Gazte
Beasain
-
-
Basconia
Santutxu
-
-
Cultural Durango
Deusto
-
-
Anaitasuna
Lagun Onak
-
-
Urduliz
Vitoria
-
-
Leioa
Amurrio
-
-
Tolosa
Pasaia
-
-
San Ignacio
Uritarra
-
-

Destacats

Jugador Pos G Club
Orbegozo
4 Beasain
Nates
3 Barakaldo
Arabaolaza
3 Anaitasuna
Godoy
3 Alavés B
Huidobro
2 Leioa
Etxaburu
2 Aurrera Ondarroa
Hernández
2 Deusto
Sannadi
2 San Ignacio
Gagua
2 Alavés B
Marco
2 Amurrio
Nom Pos Minuts Club
Pedernales
360 Barakaldo
Etxebarriazarraga
360 Pasaia
Valiente
360 Deusto
Daniel Jiménez
360 Deusto
Gaubeka
360 Deusto
Anartz
360 Deusto
Sukia
360 Pasaia
Roncal
360 Vitoria
Unai Olaizola
360 Pasaia
Gándara
360 Portugalete
Nom Pos Grogues Club
Nates
3 Barakaldo
Zabaleta
2 Pasaia
Ituarte
2 Beasain
Iban Balerdi
2 Beasain
Ares
2 Basconia
Aranburu
2 Pasaia
Ubiria
2 Beti Gazte
Bilbao
2 Basconia
Godoy
2 Alavés B
Unai Olaizola
2 Pasaia
  Nom Pos Vermelles Club
Iban Balerdi
1 Beasain
Salvador
1 Barakaldo
Ares
1 Basconia
Aranburu
1 Pasaia
Mediavilla
1 Portugalete
Santamaría
1 Portugalete
Segura
1 San Ignacio
Jonfi
1 Santutxu
Nom Pos Coef Club PJ G
Nom P TG TV
Ríos Merino260
Escalero Alzaga290
Panfilo Elechiguerra210
Díaz Méndez2132
Rubio Ortega2142
Urizar Díez250
Anduaga Sánchez160
Zugazagoitia García120
Fontecha Márquez151
Goitia Martínez140
Martín Ramos161
Pérez Balboa130
Rivas Etulain150
Gil Flores140
Escobal Tomey130
Hamza Haddouch140
Morante Sainz110
Azkuenaga Astorkiza160
Pangua Ortiz140
Rodríguez Blázquez130
Jebari Badi-Reghioui170
Del Olmo160
Palacios Arrugaeta180
Cano López191
Bañares Zapatel130
Villaquiran Bidegain141
Gallastegui Pérez170
Gols:
107
Promig golejador:
2,68
Targetes Grogues:
148
Targetes Grogues Per Partit:
3,70
Expulsions:
8
Expulsions Per Partit:
0,20
Victòries locals:
13
Victòries visitants:
16
Empats:
11
Màxima victòria local:
6 - 0 Portugalete-Tolosa
Màxima victòria visitant:
1 - 4 Aurrera Ondarroa-Leioa

Progrés

Matriu

AlaAmuAnaAurBarBasBeaBetCulDeuLagLeiPasPorSanSantTolUrdUriVit
Alavés B5-02-1
Amurrio3-00-0
Anaitasuna2-22-0
Aurrera Ondarroa1-41-0
Barakaldo0-00-0
Basconia0-10-2
Beasain2-30-2
Beti Gazte1-40-1
Cultural Durango3-02-0
Deusto0-12-4
Lagun Onak0-02-3
Leioa0-11-1
Pasaia1-12-2
Portugalete6-02-1
San Ignacio0-31-0
Santutxu1-11-0
Tolosa0-21-2
Urduliz3-01-1
Uritarra2-31-3
Vitoria4-30-0
Jornada 5LocalVisitant
26/09/2021
Lagun Onak
Deusto
26/09/2021
Vitoria
Santutxu
26/09/2021
Amurrio
Beasain
26/09/2021
Pasaia
Alavés B
26/09/2021
Uritarra
Aurrera Ondarroa
26/09/2021
San Ignacio
Portugalete
26/09/2021
Tolosa
Beti Gazte
26/09/2021
Leioa
Basconia
26/09/2021
Urduliz
Cultural Durango
26/09/2021
Barakaldo
Anaitasuna
Jornada 6LocalVisitant
03/10/2021
Deusto
Barakaldo
03/10/2021
Santutxu
Lagun Onak
03/10/2021
Beasain
Vitoria
03/10/2021
Alavés B
Amurrio
03/10/2021
Aurrera Ondarroa
Pasaia
03/10/2021
Portugalete
Uritarra
03/10/2021
Beti Gazte
San Ignacio
03/10/2021
Basconia
Tolosa
03/10/2021
Cultural Durango
Leioa
03/10/2021
Anaitasuna
Urduliz
Jornada 7LocalVisitant
10/10/2021
Deusto
Santutxu
10/10/2021
Lagun Onak
Beasain
10/10/2021
Vitoria
Alavés B
10/10/2021
Amurrio
Aurrera Ondarroa
10/10/2021
Pasaia
Portugalete
10/10/2021
Uritarra
Beti Gazte
10/10/2021
San Ignacio
Basconia
10/10/2021
Tolosa
Cultural Durango
10/10/2021
Leioa
Anaitasuna
10/10/2021
Barakaldo
Urduliz
Jornada 8LocalVisitant
12/10/2021
Santutxu
Barakaldo
12/10/2021
Beasain
Deusto
12/10/2021
Aurrera Ondarroa
Vitoria
13/10/2021
Alavés B
Lagun Onak
17/10/2021
Portugalete
Amurrio
17/10/2021
Beti Gazte
Pasaia
17/10/2021
Basconia
Uritarra
17/10/2021
Cultural Durango
San Ignacio
17/10/2021
Anaitasuna
Tolosa
17/10/2021
Urduliz
Leioa
Jornada 9LocalVisitant
17/10/2021
Santutxu
Beasain
17/10/2021
Deusto
Alavés B
17/10/2021
Lagun Onak
Aurrera Ondarroa
17/10/2021
Vitoria
Portugalete
17/10/2021
Amurrio
Beti Gazte
17/10/2021
Pasaia
Basconia
17/10/2021
Uritarra
Cultural Durango
17/10/2021
San Ignacio
Anaitasuna
17/10/2021
Tolosa
Urduliz
17/10/2021
Barakaldo
Leioa
Jornada 10LocalVisitant
24/10/2021
Beasain
Barakaldo
24/10/2021
Alavés B
Santutxu
24/10/2021
Aurrera Ondarroa
Deusto
24/10/2021
Portugalete
Lagun Onak
24/10/2021
Beti Gazte
Vitoria
24/10/2021
Basconia
Amurrio
24/10/2021
Cultural Durango
Pasaia
24/10/2021
Anaitasuna
Uritarra
24/10/2021
Urduliz
San Ignacio
24/10/2021
Leioa
Tolosa
Jornada 11LocalVisitant
31/10/2021
Beasain
Alavés B
31/10/2021
Santutxu
Aurrera Ondarroa
31/10/2021
Deusto
Portugalete
31/10/2021
Lagun Onak
Beti Gazte
31/10/2021
Vitoria
Basconia
31/10/2021
Amurrio
Cultural Durango
31/10/2021
Pasaia
Anaitasuna
31/10/2021
Uritarra
Urduliz
31/10/2021
San Ignacio
Leioa
31/10/2021
Barakaldo
Tolosa
Jornada 12LocalVisitant
07/11/2021
Alavés B
Barakaldo
07/11/2021
Aurrera Ondarroa
Beasain
07/11/2021
Portugalete
Santutxu
07/11/2021
Beti Gazte
Deusto
07/11/2021
Basconia
Lagun Onak
07/11/2021
Cultural Durango
Vitoria
07/11/2021
Anaitasuna
Amurrio
07/11/2021
Urduliz
Pasaia
07/11/2021
Leioa
Uritarra
07/11/2021
Tolosa
San Ignacio
Jornada 13LocalVisitant
14/11/2021
Alavés B
Aurrera Ondarroa
14/11/2021
Beasain
Portugalete
14/11/2021
Santutxu
Beti Gazte
14/11/2021
Deusto
Basconia
14/11/2021
Lagun Onak
Cultural Durango
14/11/2021
Vitoria
Anaitasuna
14/11/2021
Amurrio
Urduliz
14/11/2021
Pasaia
Leioa
14/11/2021
Uritarra
Tolosa
14/11/2021
Barakaldo
San Ignacio
Jornada 14LocalVisitant
21/11/2021
Aurrera Ondarroa
Barakaldo
21/11/2021
Portugalete
Alavés B
21/11/2021
Beti Gazte
Beasain
21/11/2021
Basconia
Santutxu
21/11/2021
Cultural Durango
Deusto
21/11/2021
Anaitasuna
Lagun Onak
21/11/2021
Urduliz
Vitoria
21/11/2021
Leioa
Amurrio
21/11/2021
Tolosa
Pasaia
21/11/2021
San Ignacio
Uritarra