2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo IV1984-85 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Huesca5338211166234421
2Izarra4738215126449394
3Sabiñánigo4738199106349555
4Teruel4638206126544513
5Ejea45381711106043283
6Arnedo4538189115746363
7Corellano4338187137263394
8Numancia41381413114538387
9Monzón40381314116260639
10Peña Sport4038168144551549
11Cirbonero38381214125753592
12Tudelano37381491553545511
13Mirandés36381310156046433
14Calahorra3438138175657332
15Oberena3338137184959463
16Alsasua33381013155066313
17Barbastro32381110175656528
18Tarazona2738811195370352
19Alfaro2638810205486254
20Chantrea173865273291503
Descens
Promoció Ascens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Juanjo
20 Cirbonero
Buil
19 Monzón
Leo
17 Tudelano
Echalecu
17 Corellano
Moro Martínez
15 Sabiñánigo
Irure
15 Izarra
Pedro
14 Corellano
Compañón
14 Mirandés
Arche
13 Monzón
Suñén
13 Teruel
Nom Pos Minuts Club
Ciriza
3420 Izarra
Abárzuza
3400 Izarra
Garde
3381 Huesca
Orue
3330 Huesca
Carcavilla
3322 Monzón
Ibáñez
3285 Izarra
Aldabe
3285 Alsasua
Moro Martínez
3284 Sabiñánigo
Marín
3284 Cirbonero
Pedro
3273 Sabiñánigo
Nom Pos Grogues Club
Herbera
10 Barbastro
Ornad
9 Cirbonero
Sainz
9 Chantrea
Marín
9 Cirbonero
Eslava
9 Peña Sport
Suñén
8 Teruel
Rubén
8 Sabiñánigo
Glaría
8 Cirbonero
Tejero
8 Monzón
Estallo
7 Huesca
  Nom Pos Vermelles Club
Hualde
3 Peña Sport
Román
3 Numancia
Liroz
2 Corellano
Fernández
2 Alsasua
Buil
2 Monzón
Arroyo
2 Barbastro
Luis
2 Numancia
Pedro Muñoz
2 Monzón
Forniés
2 Barbastro
Martínez
2 Peña Sport
Nom Pos Coef Club PJ G
Garde
0.89 Huesca3834
Marino
0.96 Ejea2625
Jiménez
1.07 Mirandés1415
Germán
1.08 Numancia2628
Palacio
1.29 Sabiñánigo3545
Ciriza
1.29 Izarra3849
Araiz
1.3 Calahorra2026
Carlos
1.3 Mirandés2330
Pérez
1.31 Teruel2634
Rey
1.31 Peña Sport3242
Nom P TG TV
Siro Martínez13305
Juan De Dios Nieva13366
Frechoso Pérez12282
Martínez Alunda12251
Rey Santesteban12599
Bueno Grimal11373
Gracia Redondo11264
Campo Vidondo11251
Domínguez Laya11192
Martínez Lacabe11386
Magdalena Aznar11347
Barahona Olmo11242
Gutiérrez Barco11141
Salicio Montero11220
Sáez Ruiz11243
Guerrero Vidal11182
Resa Hualde11210
Osorio Martín10213
Villacampa Duque10395
Sanz Hernández10270
Miramón10313
Gallego Madrid10161
Iglesias Casas9271
López Ortega9333
Ortín Marquina9182
Marco Recariz9283
Nebra Serrano9223
Moltó Calvo8403
Taboada Soto7110
Ferrer Lapuerta6172
López Bailo6143
Sacristán Muñoz330
Taboada Cardoso3102
Sacristán271
Sáenz Rubio120
Granell Gil140
González120
Echarte100
Escrivà Vidal130
Teja Cimiano120
Guillamón130
Férnandez Gallego120
Taboada100
Carcelén García120
Sáez Hernández120
Zambrano Pajarón110
Maro120
Barrenechea Montero120
González Andrés110
Pardo Clérigo110
Giménez Maiz110
Gols:
1115
Promig golejador:
2,93
Targetes Grogues:
874
Targetes Grogues Per Partit:
2,30
Expulsions:
89
Expulsions Per Partit:
0,23
Victòries locals:
205
Victòries visitants:
80
Empats:
95
Màxima victòria local:
10 - 0 Ejea-Chantrea
Màxima victòria visitant:
2 - 6 Monzón-Mirandés

Progrés

Matriu