2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo IV2019-20 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Sestao River562816845224742
2Portugalete562816844822874
3Vitoria552816753514393
4Basconia472813873826654
5Somorrostro462813783827685
6Gernika452813694226730
7San Ignacio392891273829403
8Pasaia392810992727390
9Santurtzi392891272226503
10Balmaseda372891092928685
11Santutxu362881282527645
12Sodupe362899102731463
13Real Sociedad C3428810103339635
14Beasain332871293131673
15Cultural Durango292878133335402
16Urduliz282877142026292
17Lagun Onak2628414101932590
18Deusto262868142849331
19Tolosa262868142042361
20Ariznabarra172845191761500

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Leandro
15 Sestao River
Diarra
13 Basconia
Güemes
12 Portugalete
Etxabe
11 Gernika
Óscar Martín
11 Sestao River
Ale Hernández
9 Beasain
Karrikaburu
9 Real Sociedad C
Isuardi
8 Portugalete
Lambarri
8 Balmaseda
Martón
7 Real Sociedad C
Nom Pos Minuts Club
Mediavilla
2520 Portugalete
Huete
2430 Sestao River
Mikeldi
2340 Balmaseda
Elosegi
2280 Real Sociedad C
Arberas
2240 Basconia
Zumalakarregui
2229 Sestao River
Gandiaga
2224 Gernika
Cabanas
2220 Gernika
Diarra
2192 Basconia
Arkarazo
2171 Balmaseda
Nom Pos Grogues Club
Arkarazo
10 Balmaseda
Koldo
10 Santutxu
Cubero
10 Somorrostro
Celihueta
9 Portugalete
Unai Naveira
8 Basconia
Hidalgo
8 Ariznabarra
Orma
8 Sodupe
Cantero
8 Real Sociedad C
Santamaría
8 Portugalete
Huete
8 Sestao River
  Nom Pos Vermelles Club
Zuluaga
2 Sodupe
Cubero
2 Somorrostro
Abde
2 San Ignacio
Txopitea
1 Cultural Durango
Letamendia
1 Beasain
Paredes
1 Basconia
Prados
1 Basconia
Aitor Ruiz
1 Basconia
Bruno
1 Balmaseda
Maka
1 Balmaseda
Nom Pos Coef Club PJ G
Jonmi
0.38 Vitoria135
Barandiaran
0.69 Sestao River139
Mediavilla
0.79 Portugalete2822
Bruno
0.91 Balmaseda2220
Ibon
0.91 Beasain1110
Becerra
0.92 Somorrostro1312
Landeta
0.93 Sestao River1514
Agirrezabala
1 Basconia1818
Altamira
1 Gernika2424
Marrero
1.08 Real Sociedad C1213
Nom P TG TV
Rezola Etxeberria10594
Barrio Salas10723
Alcibar Beristiain10656
Ruiz Rabanal9391
Palacios Arrugaeta9556
Díaz Méndez8453
Villanueva Amorrortu8382
Cano López8321
Guijarro Mercado8352
Rodríguez Blázquez8461
Jebari Badi-Reghioui8382
Azkuenaga Astorkiza8444
Panfilo Eclechiguerra7362
Villaquiran Bidegain7532
Goitia Martínez7390
Rodríguez Martín7261
Zugazagoitia García6342
Escalero Alzaga6530
Pérez Balboa6170
Andrade del Olmo6270
Urizar Díaz6240
Anduaga Sánchez6432
Martín Ramos6291
Haro Marcos5261
Cuesta Azcano5331
González González4140
Castaño Ibarguren4162
Gil Flores3151
Gómez Pérez3110
Gómez Luque2120
Ojeda Beaumont170
Gols:
622
Promig golejador:
2,22
Targetes Grogues:
1090
Targetes Grogues Per Partit:
3,89
Expulsions:
51
Expulsions Per Partit:
0,18
Victòries locals:
118
Victòries visitants:
72
Empats:
90
Màxima victòria local:
9 - 0 Cultural Durango-Ariznabarra
Màxima victòria visitant:
1 - 5 Ariznabarra-San Ignacio

Progrés

Matriu

AriBalBasBeaCulDeuGerLagPasPorReaSanSan ISantSesSodSomTolUrdVit
Ariznabarra2-10-33-10-30-20-00-20-01-50-00-01-22-12-1
Balmaseda2-11-11-02-22-01-10-12-01-21-12-11-32-2
Basconia2-02-11-03-02-23-11-21-12-23-02-33-20-01-2
Beasain3-11-03-30-02-12-14-40-11-10-01-30-01-00-1
Cultural Durango9-01-12-01-32-01-10-30-02-02-41-11-03-00-2
Deusto0-11-01-33-10-41-11-31-10-20-13-21-10-20-20-0
Gernika5-00-20-11-12-01-01-02-13-15-20-21-00-10-0
Lagun Onak1-11-11-02-30-01-01-12-10-00-00-00-01-11-0
Pasaia1-01-22-20-02-02-11-10-01-12-01-20-21-00-2
Portugalete3-11-10-20-00-01-03-14-01-01-11-04-10-14-11-0
Real Sociedad C1-02-00-10-01-02-11-11-11-11-01-41-22-10-0
Santutxu0-21-01-01-12-21-14-31-30-00-10-04-01-00-0
San Ignacio3-00-01-10-11-34-12-23-30-01-23-01-01-01-1
Santurtzi1-00-01-11-03-12-11-31-10-02-13-20-2
Sestao River4-12-03-01-02-20-03-00-13-03-03-00-03-0
Sodupe2-10-00-02-10-03-00-41-10-23-01-13-00-12-10-2
Somorrostro3-00-10-13-22-01-01-23-00-01-04-40-00-23-22-0
Tolosa2-11-00-22-22-12-20-00-30-10-20-01-10-20-4
Urduliz1-11-00-10-11-23-20-21-11-10-10-00-01-0
Vitoria2-02-13-01-03-02-02-10-11-00-12-00-01-02-0