2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo IV2016-17 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Basconia48381212145055722
2Alavés B221071223510
3Vitoria1364118290
4Tolosa1364119460
5Cultural Durango1263307460
6Lagun Onak1163217430
7Beasain1173228540
8Balmaseda1163218660
9Deusto962314491
10Sodupe96303111170
11Santurtzi8622265101
12Aurrera Ondarroa862223681
13Real Sociedad C872236960
14Bermeo751405470
15Portugalete541216630
16Santutxu46114410101
17Portugalete0311002000
18Getxo3710621430
19Pasaia250235850
20Amurrio260242753
21Zalla260242971

Resultats

24/09/2016
01/10/2016
07/10/2016
15/10/2016
29/10/2016
06/11/2016
13/11/2016
19/11/2016
27/11/2016
08/12/2016
17/12/2016
31/12/2016
08/01/2017
14/01/2017
22/01/2017
29/01/2017
04/02/2017
11/02/2017
19/02/2017
05/03/2017
17/03/2017
25/03/2017
26/03/2017
01/04/2017
02/04/2017
08/04/2017
29/04/2017
06/05/2017
13/05/2017

Destacats

Jugador Pos G Club
Iñigo Vicente
14 Basconia
Dopi
10 Basconia
Morcillo
6 Basconia
Iglesias
5 Alavés B
Garai
4 Basconia
Gandiaga
3 Basconia
Galder
2 Santurtzi
Arzuaga
2 Basconia
Salado
2 Basconia
Lupu
2 Alavés B
Nom Pos Minuts Club
Bilbao
2823 Basconia
Garai
2709 Basconia
Vivian
2700 Basconia
Murua
2505 Basconia
Iñigo Vicente
2475 Basconia
Bernaola
2256 Basconia
Oleaga
2250 Basconia
Murgoitio
2222 Basconia
Arego
1813 Basconia
Dopi
1773 Basconia
Nom Pos Grogues Club
Dopi
7 Basconia
Bernaola
7 Basconia
Vivian
7 Basconia
Iñigo Vicente
6 Basconia
Garai
5 Basconia
Murua
5 Basconia
Bilbao
5 Basconia
Sukia
4 Basconia
Oli
3 Basconia
Arzuaga
3 Basconia
  Nom Pos Vermelles Club
Vivian
1 Basconia
Ochoa
1 Basconia
Aranda
1 Deusto
Donato
1 Santurtzi
Jon Gabi
1 Aurrera Ondarroa
Elorriaga
1 Santutxu
Galdós
1 Amurrio
Guevara
1 Amurrio
Vegas
1 Amurrio
Txejo
1 Zalla
Nom Pos Coef Club PJ G
Oleaga
1.32 Basconia2533
Nom P TG TV
Goitia Martínez3141
Palacios Arrugaeta270
Ortega Angulo2101
Sarasua Aranburu260
Mosqueira Antón2110
Azkuenaga Astorkiza291
Azpilikueta Saldias2100
Villaquirán Bidegain2140
Merino Ortiz de Zarate221
José Luis González González260
Escalero Alzaga130
Sánchez Asla150
Barrio131
Rodríguez Martín141
Corujo Morán150
Gil Flores131
Guijarro Mercado160
Palet Amunarriz1100
Ojeda Beaumont150
Salguero Castillero120
Pérez de Mendiola González de Durana190
Cuesta Azcano150
Martín Ramos1100
Gómez Luque120
García Arriola151
Pardo Saavedra160
Barrio Salas160
Ruiz Rabanal110
Haro Marcos182
Gols:
5023120201112200100130333033440226373444415282394334
Promig golejador:
64398976937335903028951753921913338382248325414912,00
Targetes Grogues:
187
Targetes Grogues Per Partit:
2,40
Expulsions:
10
Expulsions Per Partit:
0,13
Victòries locals:
34
Victòries visitants:
21
Empats:
23
Màxima victòria local:
4 - 0 Alavés B-Santutxu
Màxima victòria visitant:
0 - 3 Basconia-Vitoria

Progrés

Matriu

AlaAmuAurBalBasBeaBerCulDeuGetLagPasPorPortReaSanSantSodTolVitZal
Alavés B4-00-14-00-14-02-14-1
Amurrio1-11-20-1
Aurrera Ondarroa0-20-01-0
Balmaseda1-12-01-0
Basconia0-20-04-01-20-13-32-23-11-22-21-14-33-12-12-13-11-20-32-0
Beasain4-00-00-2
Bermeo0-01-1
Cultural Durango1-11-02-1
Deusto0-01-01-1
Getxo0-20-20-1
Lagun Onak2-00-01-0
Pasaia1-22-20-1
Portugalete0-02-1
Portugalete0
Real Sociedad C2-20-02-1
Santurtzi1-02-00-0
Santutxu3-10-10-2
Sodupe3-13-13-2
Tolosa2-10-13-1
Vitoria1-00-02-0
Zalla1-20-00-0
Jornada 5LocalVisitant
24/09/2016
Jornada 6LocalVisitant
01/10/2016
Jornada 7LocalVisitant
07/10/2016
Jornada 8LocalVisitant
12/10/2016
Jornada 9LocalVisitant
15/10/2016
Jornada 10LocalVisitant
22/10/2016
Jornada 11LocalVisitant
29/10/2016
Jornada 12LocalVisitant
06/11/2016
Jornada 13LocalVisitant
13/11/2016
Jornada 14LocalVisitant
19/11/2016
Jornada 15LocalVisitant
27/11/2016
Jornada 16LocalVisitant
03/12/2016
Jornada 17LocalVisitant
08/12/2016
Jornada 18LocalVisitant
17/12/2016
Jornada 19LocalVisitant
31/12/2016
Jornada 20LocalVisitant
08/01/2017
Jornada 21LocalVisitant
14/01/2017
Jornada 22LocalVisitant
22/01/2017
Jornada 23LocalVisitant
29/01/2017
Jornada 24LocalVisitant
04/02/2017
Jornada 25LocalVisitant
11/02/2017
Jornada 26LocalVisitant
19/02/2017
Jornada 27LocalVisitant
25/02/2017
Jornada 28LocalVisitant
05/03/2017
Jornada 30LocalVisitant
17/03/2017
Jornada 33LocalVisitant
08/04/2017
Jornada 35LocalVisitant
23/04/2017
Jornada 36LocalVisitant
29/04/2017
Jornada 37LocalVisitant
06/05/2017
Jornada 38LocalVisitant
13/05/2017