2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo IV2017-18 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Basconia43381013154946803
2Beasain34181044291540
3Sodupe33191036242070
4Real Sociedad C3118873252141
5Santurtzi3018936282292
6Cultural Durango3018864191650
7Portugalete2818846251670
8Zamudio2718765221621
9Alavés B2718765181340
10Lagun Onak27187652018100
11Balmaseda2718765172051
12Somorrostro2618684271980
13Santutxu2618828202350
14Sestao River2418594161330
15Deusto2318585171760
16Amurrio2319586182260
17Bermeo2118567121860
18Anaitasuna1318279102261
19Getxo131834111329111
20Aurrera Vitoria7181413143790

Resultats

17/12/2017
22/12/2017
29/12/2017
13/01/2018
21/01/2018
04/02/2018
10/02/2018
18/02/2018
24/02/2018
03/03/2018
11/03/2018
24/03/2018
08/04/2018
14/04/2018
22/04/2018
28/04/2018
05/05/2018
12/05/2018

Destacats

Jugador Pos G Club
Tascón
12 Basconia
Amorrortu
6 Basconia
Morcillo
6 Basconia
Garai
5 Basconia
Salado
4 Basconia
Manucho
4 Somorrostro
Zarraga
3 Basconia
Rudi
3 Basconia
Thaylor
3 Basconia
Gandiaga
2 Basconia
Nom Pos Minuts Club
Murua
2593 Basconia
Garai
2532 Basconia
Bernaola
2477 Basconia
Kortazar
2297 Basconia
Morcillo
1953 Basconia
Zarraga
1915 Basconia
Tascón
1912 Basconia
Salado
1749 Basconia
Ander Iru
1710 Basconia
Atangana
1710 Basconia
Nom Pos Grogues Club
Thaylor
9 Basconia
Murua
9 Basconia
Bernaola
6 Basconia
Kortazar
6 Basconia
Eguiluz
6 Basconia
Tascón
5 Basconia
Salado
5 Basconia
Txino
4 Basconia
Zarraga
4 Basconia
Sukia
4 Basconia
  Nom Pos Vermelles Club
Celihueta
1 Real Sociedad C
Txino
1 Basconia
Estévez
1 Balmaseda
Bernaola
1 Basconia
Murua
1 Basconia
Kepa
1 Santurtzi
Arambarri
1 Santurtzi
Iturbe
1 Zamudio
Iriarte
1 Anaitasuna
Ormazabal
1 Getxo
Nom Pos Coef Club PJ G
Atangana
1.11 Basconia1921
Ander Iru
1.32 Basconia1925
Nom P TG TV
Cuesta Azcano2121
Guijarro Mercado2112
Etayo Herrero250
Goitia Martínez2100
Díaz Méndez2150
Azkuenaga Astorkiza2110
Arbaiza Camino240
García Arriola2111
Anduaga Sánchez2160
González González2110
Salguero Castillero2100
Gómez Pérez121
Gómez Luque120
Ojeda Beaumont161
Zugazagoitia García141
Gorka Arbaiza150
Merino Ortiz de Zarate120
Palacios Arrugaeta161
González Guerra140
Martín Ramos171
Haro Marcos180
Escalero Alzaga140
Losa García121
Sánchez Asla160
Pardo Saavedra130
Villaquirán Bidegain150
Ruiz Rabanal1100
Beré Fonseca150
Gols:
423
Promig golejador:
2,21
Targetes Grogues:
197
Targetes Grogues Per Partit:
1,03
Expulsions:
10
Expulsions Per Partit:
0,05
Victòries locals:
79
Victòries visitants:
52
Empats:
60
Màxima victòria local:
7 - 0 Somorrostro-Getxo
Màxima victòria visitant:
3 - 6 Aurrera Vitoria-Basconia

Progrés

Matriu

AlaAmuAnaAurBalBasBeaBerCulDeuGetLagPorReaSanSantSesSodSomZam
Alavés B1-21-12-01-00-10-23-12-00-0
Amurrio1-11-00-32-01-12-20-04-20-1
Anaitasuna0-00-01-12-11-10-10-11-21-3
Aurrera Vitoria0-01-13-60-31-21-21-20-01-1
Balmaseda0-00-02-11-21-00-02-11-10-1
Basconia0-10-03-04-15-10-31-20-11-31-13-01-12-21-23-30-00-10-20-0
Beasain2-13-04-20-22-12-23-01-01-13-0
Bermeo0-11-00-00-30-01-01-12-22-10-2
Cultural Durango2-00-02-11-20-12-11-12-02-2
Deusto0-02-22-00-02-10-00-01-21-21-0
Getxo0-20-12-01-33-12-00-10-20-1
Lagun Onak0-11-02-00-03-00-03-10-02-1
Portugalete0-01-22-02-14-11-12-13-0
Real Sociedad C3-20-01-11-01-13-23-10-02-0
Santutxu2-12-01-20-20-10-11-04-01-03-0
Santurtzi3-02-00-21-23-01-00-02-03-32-1
Sestao River4-10-00-12-21-11-02-01-1
Sodupe3-20-02-10-23-11-01-01-06-0
Somorrostro2-22-07-00-11-11-00-10-2
Zamudio3-01-00-03-01-11-22-02-2
Jornada 18LocalVisitant
17/12/2017
Jornada 19LocalVisitant
22/12/2017
Jornada 20LocalVisitant
29/12/2017
Jornada 21LocalVisitant
13/01/2018
Jornada 22LocalVisitant
21/01/2018
Jornada 23LocalVisitant
27/01/2018
Jornada 24LocalVisitant
04/02/2018
Jornada 25LocalVisitant
10/02/2018
Jornada 26LocalVisitant
18/02/2018
Jornada 27LocalVisitant
24/02/2018
Jornada 28LocalVisitant
03/03/2018
Jornada 29LocalVisitant
11/03/2018
Jornada 30LocalVisitant
18/03/2018
Jornada 31LocalVisitant
24/03/2018
Jornada 32LocalVisitant
29/03/2018
Jornada 33LocalVisitant
08/04/2018
Jornada 34LocalVisitant
14/04/2018
Jornada 35LocalVisitant
22/04/2018
Jornada 36LocalVisitant
28/04/2018
Jornada 37LocalVisitant
05/05/2018
Jornada 38LocalVisitant
12/05/2018