Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Fran Gámez

Nom complet
Francisco Gámez López
Data de naixement
27/07/1991 (35 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Lateral dret
Lateral esquerre
Altura
174 cm
Pes
71 kg
Francisco Gámez López
27/07/1991 (35 anys)
Lateral dret
Lateral esquerre
174 cm
71 kg
Top 100
Top 250
Tipus 1ª 2ª 2ªB 1ª + 2ª 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP FED G5
Temporades 182911721
Temporades seguides al mateix equip -32-432-
Equips 14245511
Partits Jugats 2322866251317121123
Partits complets 16130501461966616
Partits titular 18190562082648718
Partits suplent 538104353445
Partits substituit 25966167212
Partits incomplets 79716104120657
Partits convocat 44564955604
Partits convocat total 2727372300372181127
Guanyats 578258310868(#145)5
Empatats 476(#233)198099334
Perduts 147422881103014
Minuts 176616657519418423236178517091766
Gols 038311020
Gols de suplent 00000000
Partits Marcant algun Gol 038311020
Promig golejador 0,000,010,120,010,040,000,180,00
Gols pròpia porta 11022001
Targetes grogues 54194655405
Targetes vermelles 01011000
Edat primer partit 2827252725252528
Edat últim partit 2835263535342628
Edat primer partit en marcar -27252725-25-
Edat últim partit en marcar -32263232-25-
Enfrontaments amb més equips 164827588112716
Gols a més equips 037310020
Gols amb més equips 02223010
Gols en una temporada 01515020
Promig golejador en una temporada 0,000,040,140,040,140,000,250,00
Amonestacions en una temporada 59699205
Partits substituit en una temporada 21831818112
Partits suplent en una temporada 59599225
Partits incomplets en una temporada 72682626237
Ascensos -2123---
Descensos 11123--1
Jornades consecutives jugat 920292029---
Jornades consecutives titular 820152021---
Jornades consecutives complet 817151718---
Jornades consecutives suplent 35255---
Jornades consecutives substituit 14244---
Jornades consecutives partit incomplet 45255---
Jornades consecutives guanyant 25355---
Jornades consecutives empatant 17(#74)47(#42)7(#121)---
Jornades consecutives perdent 34344---
Jornades consecutives no guanyant 69899---
Jornades consecutives no empatant 69999---
Jornades consecutives no perdent 21071010---
Jornades consecutives marcant 01212---
Jornades consecutives sense marcar 919111919---
Jugats consecutius titular 13401540407513
Jugats consecutius complet 13171517183213
Jugats consecutius suplent 35255223
Jugats consecutius substituit 18288111
Jugats consecutius partit incomplet 48488324
Jugats consecutius guanyant 2535544(#198)2
Jugats consecutius empatant 18(#19)48(#44)8(#62)111
Jugats consecutius perdent 34344103
Jugats consecutius no guanyant 89899218
Jugats consecutius no empatant 612101212446
Jugats consecutius no perdent 21471414611(#18)2
Jugats consecutius marcant 01212010
Jugats consecutius sense marcar 231031512612612323

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2019-20 29/09/2019 Alavés - Mallorca

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2016-17 31/08/2016 Atlético Saguntino - Formentera
Col·labora amb BDFutbol!