Ranking Jugats Consecutius Empatant - 1ª + 2ª

De 2ª es compten dades des de la temporada 1939-40
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PE Temporada
1
Salas Carmelo Salas Tavira
13/09/1949 Córdoba 11 1977-79
2
Valdés Jesús Valdés Álvarez
10/10/1949 Santiago de Compostela 10 1977-79
3
Benítez Ignacio Benítez Castañeda
09/12/1979 Huelva 10 2003-04
4
Sarriegi Iker Sarriegi Etxabe
16/08/1973 Donostia/San Sebastián 9 1994-95
5
Albiol Miquel Albiol Tortajada
02/09/1981 Vilamarxant 9 2003-04
6
Cortés Alfonso Cortés de Tena Dávila
13/04/1951 Almadén 9 1973-74
7
Espín Juan Pedro Martínez Espín
30/09/1964 Murcia 9 1990-91
8
Sigüenza José Francisco Sigüenza Soto
16/04/1966 Elx 9 1990-91
9
Artetxe Óscar Artetxe Paskual
18/12/1966 Eibar 9 1994-95
10
Chazarreta Pedro Chazarreta Herrera
30/06/1951 Resistencia 9 1977-79
11
Navas Mauro Esteban Navas Dellepiani
20/10/1974 Buenos Aires 9 2003-04
12
García Navajas Antonio García Navajas
08/03/1958 Posadas 9 1977-79
13
Pedro Alberto Pedro Alberto Cano Arenas
18/06/1969 Bilbao 8 1996-97
14
Pachín Antonio Francisco Martínez Fernández
13/05/1952 Turón 8 1977-79
15
Lumbreras José María Lumbreras Paños
06/01/1961 Tudela 8 1985-87
16
Urquía Jorge Urquía Elvir
19/09/1946 Comayagüela 8 1973-74
17
Sola Miguel Ángel Sola Elizalde
29/09/1957 Pamplona 8 1985-87
18
Txiki David Acaz Martínez
19/05/1975 Pamplona 8 2003-04
19
Liceranzu Jesús Iñigo Liceranzu Otxoa
13/03/1959 Bilbao 8 1984-85
20
Gerardo Gerardo García León
07/12/1974 Sevilla 8 1997-98
21
Mauri Juan Manuel Mouriño Suárez
26/02/1963 A Coruña 8 1990-91
22
Sala Josep Maria Sala Boix
24/04/1964 Sant Hipòlit de Voltregà 8 1997-98
23
Campos Manuel Campos Espinosa
25/10/1950 Cantillana 8 1973-74
24
Marcelo Marcelo dos Santos Cipriano
11/10/1969 Niterói 8 1996-97
25
Juanma Juan Manuel Suárez del Valle
04/03/1966 Luanco 8 1993-94
26
Arrué Francisco Esteban Arrué Pardo
07/08/1977 Santiago de Chile 8 2003-04
27
Ito Andrés Alonso García
26/04/1961 Salamanca 8 1984-86
28
Moreno Antonio Moreno Domínguez
26/09/1974 Badajoz 8 1997-98
29
Yeray Ortega Yeray Ortega Guarda
14/07/1979 Las Palmas de Gran Canaria 8 2000-01
30
Higinio Higinio García Fernández
11/01/1956 Valverdejo 8 1990-91
31
Niz Dionisio Nuez Robaina
31/12/1945 Las Palmas de Gran Canaria 8 1973-74
32
Enría Claudio Marcelo Enría
28/08/1973 Helvecia 8 2003-04
33
Adorno Luis Héctor Adorno Servín
28/09/1954 Pirané 8 1978-79
34
Aginaga Jokin Aginaga Amubieta
27/10/1971 Zizurkil 8 1994-95
35
Patri Patricio Rubio Bernal
04/09/1973 La Palma del Condado 8 1997-98
36
Manolo Martínez Manuel Martínez Lara
15/06/1980 Bigastro 8 2010-11
37
Pumpido Carlos Nery Alberto Pumpido Barrinat
30/07/1957 Monje 8 1989-90
38
Nico Hernández Nicolás Diego Hernández Gómez
02/09/1976 Montevideo 8 1997-98
39
Raúl Arribas Raúl Arribas Torre
23/06/1969 Barcelona 8 2003-04
40
Melgar Miguel Melgar Rodríguez
12/05/1972 Madrid 8 2003-04
41
Frígols Francisco Frígols Lila
05/12/1944 Chella 8 1973-74
42
Blanco Ramón Blanco Rodríguez
20/02/1952 Vimianzo 8 1973-74
43
Bustingorri Eugenio Bustingorri Oíz
28/12/1963 Zulueta 8 1985-87
44
Pinto Manuel Pinto Garrido
17/11/1967 Madrid 8 1997-98
45
Gómez Fernando Javier Gómez Rodríguez
18/11/1949 Abanto y Ciérvana 8 1977-79
46
Arpón Óscar Arpón Ochoa
09/04/1975 Calahorra 8 1994-95
47
Pardo Juan Manuel Pardo Moreno
07/04/1978 Madrid 8 2003-04
48
Mina Francisco Javier Mina Mariñelarena
24/11/1954 Pamplona 8 1985-87
49
Bermejo Mario Bermejo Castanedo
07/10/1978 Santander 8 2003-04
50
Ezequiel Castillo Ezequiel Marcelo Castillo Montes
13/06/1967 Morón 8 1999-00
51
Calandria Pablo Ignacio Calandria
15/03/1982 Ituzaingó 8 2003-04
52
López Jorge Orlando López Nieva
12/05/1957 Tucumán 7 1978-79
53
Borja Francisco de Borja Pérez-Peñas Díaz-Mauriño
01/04/1982 Madrid 7 2003-04
54
Ripa Adrián Ripa Cruz
12/08/1985 Épila 7 2010-11
55
Kiko Ratón Francisco José González Expósito
19/09/1976 Puerto de la Cruz 7 2002-03
56
Monteagudo Alberto Jiménez Monteagudo
27/09/1974 Valdeganga 7 1998-99
57
Castañeda Javier Castañeda López
05/10/1955 Madrid 7 1985-87
58
Redondo José Antonio Redondo García
08/03/1953 Turón 7 1982-83
59
Karmona Antonio Karmona Herrera
24/03/1968 Bermeo 7 1996-97
60
Uriz Vicente Uriz Balliriain
28/09/1970 Pamplona 7 2002-03
61
Nicolás Medina Nicolás Rubén Medina
17/02/1982 Buenos Aires 7 2003-04
62
Subirats Javier Subirats Hernández
02/10/1957 Paterna 7 1990-91
63
Cañas David Cañas Fernández
26/08/1978 Castilleja de la Cuesta 7 2007-09
64
Tocornal Fernando Tocornal Linares
20/06/1961 Laredo 7 1996-98
65
Aldalur Iñaki Aldalur Aizpurua
01/08/1968 Azpeitia 7 1994-95
66
Enría Claudio Marcelo Enría
28/08/1973 Helvecia 7 1997-04
67
Álex Pascual Alejandro Pascual Julià
21/05/1977 Muro de Alcoi 7 1997-99
68
Arriola Iñigo Arriola Díez
03/10/1967 Elgoibar 7 1994-95
69
David García David García de la Cruz
16/01/1981 Manresa 7 2013-14
70
Aguilar Juan Emilio Aguilar Rodríguez
25/02/1964 Quart de Poblet 7 1990-91
71
Mendoza Ildefonso Mendoza Cataluña
21/12/1941 El Coronil 7 1970-71
72
Latorre Vicente Ramón Tomás Latorre
14/08/1960 Alicante 7 1990-91
73
Carolo Juan Antonio Lorenzo Pena
10/03/1938 Ferrol 7 1962-63
74
Dorca Albert Dorca Masó
23/12/1982 Olot 7 2008-09
75
Carreño Jorge Carreño Padilla
15/05/1953 Barcelona 7 1978-79
76
Rui Costa Rui Pedro Silva Costa
20/02/1996 Vila Nova de Famalicão 7 2019-20
77
José José Martínez Cervera
10/06/1983 Barcelona 7 2008-09
78
Alberto Saavedra Alberto Saavedra Brazo
15/11/1971 Sevilla 7 1997-98
79
Benítez Rafael Benítez Madrid
16/06/1939 Córdoba 7 1962-63
80
Montalvo José Antonio Julián Montalvo Barragán
01/02/1920 Granja de Torrehermosa 7 1945-46
81
Gayà José Luis Gayà Peña
25/05/1995 Pedreguer 7 2018-19
82
Ponzo Rafael Antonio Ponzo García
18/10/1978 Madrid 7 2008-09
83
Baena Francisco Baena Jiménez
24/09/1949 Cádiz 7 1970-71
84
Emilio Emilio López Fernández
09/07/1965 Vigo 7 1997-98
85
Chango Díaz Luis Alberto Díaz Rebaneira
17/08/1942 Santiago del Estero 7 1973-74
86
Acedo Joaquín Acedo Sacaluga
27/03/1948 Maó 7 1970-71
87
Zuluaga Pablo Zuluaga Régulez
08/07/1970 Bilbao 7 1994-95
88
José Luis José Luis Vara Olveira
05/10/1958 Muros 7 1990-91
89
Xumetra Jordi Xumetra Feliu
24/10/1985 L'Estartit 7 2008-09
90
Bixente Bixente Oyarzabal Odriozola
14/08/1964 Urrestilla 7 1994-95
91
Quique Medina Enrique Salvador Medina Ortega
14/09/1974 Attendorn 7 1997-98
92
Paunović Veljko Paunović
21/08/1977 Strumica 7 2002-03
93
Alessandria Lucas Ramón Alessandria
05/04/1978 Rafaela 7 2003-04
94
Prados José Luis Prados Ramírez
01/03/1955 Logroño 7 1977-78
95
Cañas David Cañas Fernández
26/08/1978 Castilleja de la Cuesta 7 2008-09
96
Ricardo Ricardo Pérez González
11/08/1943 Huelva 7 1970-71
97
Anelka Nicolas Sébastien Anelka
17/08/1979 Versailles 7 1999-00
98
Andrés Andrés Pizarro Lora
25/09/1960 Fuente de Cantos 7 1990-91
99
Enrique Martín Enrique Martín Monreal Lizarraga
09/03/1956 Tiebas-Muruarte de Reta 7 1985-87
100
Estéfano Estéfano Izaguirre Godineau
02/01/1971 Usurbil 7 1994-95
101
Elía Juan Elía Vallejo
24/01/1979 Pamplona 7 2009-10
102
Poceiro Manuel Poceiro Carrera
03/01/1938 Sevilla 7 1962-63
103
Ángel Luis Ángel Luis Fernández Serrano
26/02/1970 Puertollano 7 1997-98
104
Luis Pérez Luis Jesús Pérez Maqueda
04/02/1995 Utrera 7 2017-19
105
Santomé Jesús Santomé Gestido
31/03/1955 Moaña 7 1977-78
106
Natalio Natalio Lorenzo Poquet
18/09/1984 Canals 7 2009-10
107
Perico Alonso Miguel Ángel Alonso Oyarbide
01/02/1953 Tolosa 7 1984-86
108
Sergio Fernández Sergio Fernández Álvarez
09/02/1975 León 7 2009-10
109
Carcelén Isaac Carcelén Valencia
23/04/1993 El Puerto de Santa María 7 2017-18
110
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 7 1994-95
111
Parra Iván Parra Álvarez
01/04/1974 Mieres 7 1997-98
112
Tito Alfonso Subero Calvo
18/01/1970 Calahorra 7 1996-97
113
Guerrero Carlos Guerrero Santiago
08/09/1967 Madrid 7 1991-95
114
Iñaki Bea Iñaki Bea Jauregi
27/06/1978 Amurrio 7 2008-10
115
Aitor Arregui Pedro Aitor Arregui Artano
13/01/1971 Getaria 7 1997-98
116
Txutxi Jesús Emilio Díez de Mier
07/01/1973 Bilbao 7 1997-98
117
Infante Agustín Infante Calzadilla
23/09/1935 Sevilla 7 1962-63
118
Bruno Bruno Herrero Arias
13/02/1985 Jerez de la Frontera 7 2009-10
119
Navarro Miguel Navarro Juanicorena
09/12/1946 Errenteria 7 1977-79
120
Salillas Francisco Javier García Ruiz
07/01/1966 Alagón 7 1997-98
121
Tinín Jesús Agustín González Sánchez
25/12/1946 Granada 7 1973-74
122
Manolo Manuel Pérez Prieto
13/05/1964 Aspe 7 1990-91
123
Pablo Pablo Gómez Ortiz de Guzmán
21/05/1970 Vitoria-Gasteiz 7 2004-05
124
Soriano Juan José Soriano Sánchez
07/03/1944 Chiclana de la Frontera 7 1970-71
125
Perera José Jesús Perera López
12/04/1980 Olivenza 7 2010-11
126
Fernández Alfonso Fernández Leal
20/04/1963 Caborana 7 1990-91
127
Quique Álvarez Enrique Álvarez Sanjuán
20/07/1975 Vigo 7 1994-95
128
García Pitarch Jesús Vicente García Pitarch Marco
14/11/1963 La Pobla de Vallbona 7 1990-91
129
Goiria Asier Goiria Etxebarria
19/09/1980 Amorebieta-Etxano 7 2011-12
130
Marc Jiménez Marc Jiménez de la Espada Martín
03/11/1985 Pollença 7 2015-16
131
Matías Matías Miguel Tugores Ferrer
15/03/1945 Inca 7 1970-71
132
Palop Andrés Palop Cervera
22/10/1973 Valencia 7 1997-98
133
Iñaki Hurtado José Ignacio Hurtado Capilla
26/02/1972 Logroño 7 1993-94
134
Ferreira Virgilio Ferreira Romero
28/01/1973 Atyra 7 1998-99
135
Ožegović Damir Ožegović
03/12/1969 Donji Lapac 7 1996-97
136
Nano Rivas Victoriano Rivas Álvaro
07/07/1980 Ciudad Real 7 2006-08
137
Melenas José Antonio Rodríguez Álvarez
08/12/1966 Écija 7 1989-90
138
Lezcano Gabriel Lezcano Rivarola
18/03/1946 Coronel Martínez 7 1971-73
139
Serer José Pérez Serer
04/05/1966 Quart de les Valls 7 1997-98
140
Cardo José Cardo Romero
19/12/1935 Coria del Río 7 1962-63
141
Palanca Miquel Palanca Fernández
18/12/1987 Tarragona 7 2014-16
142
López Manuel López Rodríguez
01/10/1944 Córdoba 7 1970-71
143
Rocky Antonio Pérez Grau
09/09/1967 Orihuela 7 1990-91
144
Javi Fernández Javier Fernández Sanz
21/08/1978 Madrid 7 2004-05
145
Araquistain José Araquistain Arrieta
04/03/1937 Azkoitia 7 1968-69
146
Manolo Manuel Rodríguez Alfonso
22/12/1947 Cangas 7 1977-78
147
Sans Bernardo Sans Perelló
30/01/1940 Muro 7 1973-74
148
Omar Julián Omar Ramos Suárez
26/01/1988 San Cristóbal de La Laguna 7 2015-16
149
Pereyra Guillermo Ariel Pereyra
20/02/1980 Río Cuarto 6 2007-10
150
Murúa Edorta Murúa Zenarruzabeitia
22/02/1963 Barakaldo 6 1984-86
151
Cholo José Ángel Ruiz López
02/04/1962 Burgos 6 1990-91
152
Jandro Alejandro Castro Fernández
27/02/1979 Mieres 6 2013-14
153
Casiano Casiano Hernández Gutiérrez
1928 Tiscamanita 6 1951-53
154
Ziganda José Ángel Ziganda Lakunza
01/10/1966 Larrainzar 6 1990-91
155
Adriano Adriano Félix Teixeira
07/04/1973 Fortaleza 6 2000-03
156
Chomín Domingo Andrés García Magaz
30/11/1955 Carrizo de la Rivera 6 1979-80
157
Sarabia Manuel Sarabia López
09/01/1957 Gallarta 6 1984-85
158
Pepín José Cabezas Benavente
20/03/1949 Córdoba 6 1974-75
159
Adolfo Muñoz Adolfo Muñoz Mora
01/12/1961 Pueblonuevo del Guadiana 6 1987-89
160
Manchado Antonio Manchado Curto
28/04/1965 Sabadell 6 1990-91
161
Igartua José María Igartua Mendizábal
06/03/1950 Elorrio 6 1976-78
162
Cubillas Mario Rico Rodríguez
01/05/1975 Badajoz 6 1997-98
163
Hassan Nader Hassan Nader
08/07/1965 Casablanca 6 1990-92
164
Paquito José Francisco Sánchez González
04/01/1964 Madrid 6 1994-95
165
Luis Ruiz Luis Ruiz Sayago
30/06/1992 Huelva 6 2016-17
166
Causanilles Francisco Causanilles Puchol
28/01/1947 Castelló de la Plana 6 1970-71
167
Rafa Bono Rafael Bono García
03/07/1969 Madrid 6 1990-91
168
Manel Manuel Fernández Anidos
09/05/1972 Narón 6 2000-01
169
Zambrano Manuel Zambrano Díaz
08/03/1960 Huelva 6 1983-84
170
Agustín Alberto Agustín Banús Celda
07/10/1957 Bellús 6 1983-84
171
Puntas José Puntas Hidalgo
11/09/1976 Córdoba 6 1998-99
172
Paulo Oliveira Paulo André Rodrigues de Oliveira
08/01/1992 Vila Nova de Famalicão 6 2018-19
173
Boutobba Bilal Boutobba
29/08/1998 Marseille 6 2017-18
174
Horcajada Javier Horcajada Aceituno
05/01/1969 Lleida 6 2000-01
175
Poyet Gustavo Augusto Poyet Domínguez
15/11/1967 Montevideo 6 1995-96
176
Biel Ribas Gabriel Ribas Ródenas
02/12/1985 Palma 6 2019-20
177
Gorriti Francisco Gorriti Sarasola
03/04/1943 Donostia/San Sebastián 6 1974-75
178
Tomàs Albert Tomàs Sobrepera
19/12/1970 Barcelona 6 1997-98
179
Arteaga Fernando Arteaga Alzaga
27/02/1960 Abadiño 6 1988-89
180
Maraver Juan Maraver González
28/04/1960 Sevilla 6 1983-84
181
Aizpurúa José Ignacio Aizpurúa Alzaga
05/05/1970 Irun 6 2003-06
182
Waldo Waldo Machado da Silva
09/09/1934 Niterói 6 1968-69
183
Nolito Manuel Agudo Durán
15/10/1986 Sanlúcar de Barrameda 6 2010-11
184
Machís Darwin Daniel Machís Marcano
07/02/1993 Tucupita 6 2018-20
185
Antón Francisco José Antón Lledó
02/07/1967 Alicante 6 1993-94
186
Francis Francisco José Abascal Alonso
10/10/1966 Noriega 6 1988-89
187
Arieta II Antón Arieta-Araunabeña Piedra
06/01/1946 Durango 6 1974-75
188
Zafra Francisco Javier Zafra Niño
05/11/1968 Rota 6 1994-95
189
Javi Sanchis Francisco Javier Sanchis Pascual
03/07/1972 Foios 6 1997-98
190
Corpas José Corpas Serna
07/07/1991 Baños de la Encina 6 2019-20
191
Montoya Martín Montoya Torralbo
14/04/1991 Gavà 6 2010-11
192
Rufete Francisco Joaquín Pérez Rufete
20/11/1976 Benejúzar 6 1997-98
193
Nacho José Ignacio Díaz Llamedo
13/12/1961 Nava 6 1982-83
194
Mundo Edmundo Suárez de Trabanco
22/01/1916 Barakaldo 6 1945-46
195
Romeu Oriol Romeu Vidal
24/09/1991 Ulldecona 6 2010-11
196
Basinas Angelos Basinas
03/01/1976 Calcis 6 2007-08
197
Julio Salinas Julio Salinas Fernández
11/09/1962 Bilbao 6 1984-85
198
Del Val Julen del Val Zenarruzabieta
21/07/1968 Bilbao 6 1993-95
199
Eizaguirre Ignacio Eizaguirre Arregui
07/11/1920 Donostia/San Sebastián 6 1945-46
200
Javier Javier Álvarez Alonso
03/11/1949 Oviedo 6 1974-75
201
Tuni Antoni Lluis Adrover Colom
14/06/1982 Sóller 6 2003-04
202
Curro Montoya Francisco José Montoya Gómez
13/02/1977 Alicante 6 2004-05
203
Loren Lorenzo Juarros García
07/10/1966 Mambrillas de Lara 6 1997-98
204
Loren Lorenzo Morón Vizcaíno
16/02/1970 Marbella 6 2003-04
205
Subirats Javier Subirats Hernández
02/10/1957 Paterna 6 1984-85
206
Luque José Antonio Luque Ramírez
16/02/1974 Sevilla 6 2003-04
207
Martín Domínguez José Antonio Martín Domínguez
04/04/1964 Sant Joan Despí 6 1990-91
208
Román Miguel Román García
14/07/1939 Dos Hermanas 6 1962-63
209
Morón Antonio Morón Alcaide
09/12/1949 Almendralejo 6 1975-77
210
Macanás Joaquín Macanás Arce
24/06/1972 Barcelona 6 2003-04
211
Fede Bahón Federico José Bahón López
09/02/1974 Colindres 6 2000-02
212
Lacalle Rafael García Lacalle
25/10/1951 Puerto Real 6 1977-78
213
Cepeda Antonio González Cepeda
07/03/1960 Almonte 6 1983-84
214
Sixto Sixto Arturo Casabona Martínez
08/01/1962 Valencia 6 1984-85
215
Alfredo Alfredo Monfort Lahoz
23/07/1963 Vila-real 6 1990-91
216
Boronat Marco Antonio Boronat Gimeno
09/06/1947 Donostia/San Sebastián 6 1974-75
217
Epi Epifanio Fernández Berridi
23/04/1919 Donostia/San Sebastián 6 1945-46
218
Garitano Gaizka Garitano Aguirre
09/07/1975 Derio 6 2007-08
219
Job José María Sánchez Guerra
06/09/1959 Badajoz 6 1989-90
220
Saiz Federico Saiz Goiria
1935 Basauri 6 1961-63
221
Abdullah Rafidine Abdullah
15/01/1994 Marseille 6 2016-17
222
Perella José Perella y Sainz
08/02/1927 Monzón 6 1953-55
223
Postigo Sergio Postigo Collado
23/01/1981 Barcelona 6 2007-08
224
Diego Camacho Diego Camacho Quesada
03/10/1976 Madrid 6 2003-04
225
Pedro Rodríguez Pedro Rodríguez Alfaro
29/07/1964 Bordeaux 6 1983-88
226
Jon García Jon García Sobrino
16/10/1961 Bilbao 6 1984-85
227
Puig Amador Puig Coll
04/01/1947 Sóller 6 1970-71
228
Nico Hidalgo Nicolás Hidalgo García
30/04/1992 Motril 6 2019-20
229
Calabuig José Leonardo Calabuig Cuartero
01/04/1953 Villena 6 1977-78
230
Zaki Ezzaki Badou
02/04/1959 Sidi Kacem 6 1990-92
231
Codina Lluís Codina Codina
17/02/1973 Taradell 6 1996-97
232
Tena Manuel Tena López
03/02/1978 Alcalá de Henares 6 2002-04
233
Cordero Pedro Ignacio Cordero Sánchez
17/08/1968 Cartagena 6 1997-98
234
Rebellón Alfredo Rebellón Sainz
01/01/1940 Miranda de Ebro 6 1963-64
235
Carlos Cuéllar Carlos Javier Cuéllar Jiménez
23/08/1981 Madrid 6 2015-16
236
Joaquín Joaquín Alonso González
09/06/1956 Oviedo 6 1982-83
237
Domínguez José Domínguez Rial
10/11/1940 Vigo 6 1971-73
238
Juanma Juan Manuel Marrero Monzón
18/10/1982 Las Palmas de Gran Canaria 6 2014-15
239
Juanma Juan Manuel Marrero Monzón
18/10/1982 Las Palmas de Gran Canaria 6 2019-20
240
Peternac Alen Peternac
16/01/1972 Zagreb 6 1995-96
241
Bogliacino Mariano Adrián Bogliacino Hernández
02/06/1980 Colonia del Sacramento 6 2003-04
242
Juliá Rafael Juliá García
20/09/1939 Sevilla 6 1962-63
243
Carmelo Carmelo José Navarro Careaga
25/03/1959 Murcia 6 1983-84
244
Etxabe Mikel Etxabe Loidi
12/09/1978 Aretxabaleta 6 2003-04
245
Pablo Sánchez Pablo Sánchez Alberto
24/01/1983 Cádiz 6 2010-11
246
Albiol Miquel Albiol Tortajada
02/09/1981 Vilamarxant 6 2009-10
247
Iribas Mikel Iribas Allende
13/04/1988 Donostia/San Sebastián 6 2019-20
248
Mtiliga Patrick Jan Mtiliga
28/01/1981 København 6 2009-10
249
Mtiliga Patrick Jan Mtiliga
28/01/1981 København 6 2009-10
250
Jofre Jofre Mateu González
24/01/1980 Alpicat 6 2013-14
En actiu la temporada 2019-20