Ranking Jugats Consecutius Empatant - 1ª + 2ª

# País Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PE Temporada
1
SalasCarmelo Salas Tavira
13/09/1949 Córdoba 11 1977-79
2
BenítezIgnacio Benítez Castañeda
09/12/1979 Huelva 10 2003-04
3
ValdésJesús Valdés Álvarez
10/10/1949 Santiago de Compostela 10 1977-79
4
García NavajasAntonio García Navajas
08/03/1958 Posadas 9 1977-79
5
CortésAlfonso Cortés de Tena Dávila
13/04/1951 Almadén 9 1973-74
6
SigüenzaJosé Francisco Sigüenza Soto
16/04/1966 Elx 9 1990-91
7
SarriegiIker Sarriegi Etxabe
16/08/1973 Donostia/San Sebastián 9 1994-95
8
NavasMauro Esteban Navas Dellepiani
20/10/1974 Buenos Aires 9 2003-04
9
ChazarretaPedro Chazarreta Herrera
30/06/1951 Resistencia 9 1977-79
10
ArtetxeÓscar Artetxe Paskual
18/12/1966 Eibar 9 1994-95
11
AlbiolMiquel Albiol Tortajada
02/09/1981 Vilamarxant 9 2003-04
12
EspínJuan Pedro Martínez Espín
30/09/1964 Murcia 9 1990-91
13
EnríaClaudio Marcelo Enría
28/08/1973 Helvecia 8 2003-04
14
Nico HernándezNicolás Diego Hernández Gómez
02/09/1976 Montevideo 8 1997-98
15
BermejoMario Bermejo Castanedo
07/10/1978 Santander 8 2003-04
16
SolaMiguel Ángel Sola Elizalde
29/09/1957 Pamplona 8 1985-87
17
PintoManuel Pinto Garrido
17/11/1967 Madrid 8 1997-98
18
FrígolsFrancisco Frígols Lila
05/12/1944 Chella 8 1973-74
19
ItoAndrés Alonso García
26/04/1961 Salamanca 8 1984-86
20
SalaJosep Maria Sala Boix
24/04/1964 Sant Hipòlit de Voltregà 8 1997-98
21
GerardoGerardo García León
07/12/1974 Sevilla 8 1997-98
22
CalandriaPablo Ignacio Calandria
15/03/1982 Ituzaingó 8 2003-04
23
MauriJuan Manuel Mouriño Suárez
26/02/1963 A Coruña 8 1990-91
24
AginagaJokin Aginaga Amubieta
27/10/1971 Zizurkil 8 1994-95
25
TxikiDavid Acaz Martínez
19/05/1975 Pamplona 8 2003-04
26
HiginioHiginio García Fernández
11/01/1956 Valverdejo 8 1990-91
27
Yeray OrtegaYeray Ortega Guarda
14/07/1979 Las Palmas de Gran Canaria 8 2000-01
28
MinaFrancisco Javier Mina Mariñelarena
24/11/1954 Pamplona 8 1985-87
29
Raúl ArribasRaúl Arribas Torre
23/06/1969 Barcelona 8 2003-04
30
PardoJuan Manuel Pardo Moreno
07/04/1978 Madrid 8 2003-04
31
ArruéFrancisco Esteban Arrué Pardo
07/08/1977 Santiago de Chile 8 2003-04
32
GómezFernando Javier Gómez Rodríguez
18/11/1949 Abanto y Ciérvana 8 1977-79
33
ArpónÓscar Arpón Ochoa
09/04/1975 Calahorra 8 1994-95
34
BlancoRamón Blanco Rodríguez
20/02/1952 Vimianzo 8 1973-74
35
Ezequiel CastilloEzequiel Marcelo Castillo Montes
13/06/1967 Morón 8 1999-00
36
MarceloMarcelo dos Santos Cipriano
11/10/1969 Niterói 8 1996-97
37
LumbrerasJosé María Lumbreras Paños
06/01/1961 Tudela 8 1985-87
38
MorenoAntonio Moreno Domínguez
26/09/1974 Badajoz 8 1997-98
39
NizDionisio Nuez Robaina
31/12/1945 Las Palmas de Gran Canaria 8 1973-74
40
BustingorriEugenio Bustingorri Oíz
28/12/1963 Zulueta 8 1985-87
41
Pedro AlbertoPedro Alberto Cano Arenas
18/06/1969 Bilbao 8 1996-97
42
CamposManuel Campos Espinosa
25/10/1950 Cantillana 8 1973-74
43
AdornoLuis Héctor Adorno Servín
28/09/1954 Pirané 8 1978-79
44
JuanmaJuan Manuel Suárez del Valle
04/03/1966 Luanco 8 1993-94
45
UrquíaJorge Urquía Elvir
19/09/1946 Comayagüela 8 1973-74
46
PatriPatricio Rubio Bernal
04/09/1973 La Palma del Condado 8 1997-98
47
MelgarMiguel Melgar Rodríguez
12/05/1972 Madrid 8 2003-04
48
PumpidoCarlos Nery Alberto Pumpido Barrinat
30/07/1957 Monje 8 1989-90
49
PachínAntonio Francisco Martínez Fernández
13/05/1952 Turón 8 1977-79
50
LiceranzuJesús Iñigo Liceranzu Otxoa
13/03/1959 Bilbao 8 1984-85
51
Manolo MartínezManuel Martínez Lara
15/06/1980 Bigastro 8 2010-11
52
PoceiroManuel Poceiro Carrera
03/01/1938 Sevilla 7 1962-63
53
AnelkaNicolas Sébastien Anelka
14/03/1979 Le Chesnay 7 1999-00
54
IzaIsaac Carcelén Valencia
23/04/1993 El Puerto de Santa María 7 2017-18
55
Kiko RatónFrancisco José González Expósito
19/09/1976 Puerto de la Cruz 7 2002-03
56
TxutxiJesús Emilio Díez de Mier
07/01/1973 Bilbao 7 1997-98
57
SererJosé Pérez Serer
04/05/1966 Quart de les Valls 7 1997-98
58
AraquistainJosé Araquistain Arrieta
04/03/1937 Azkoitia 7 1968-69
59
Nano RivasVictoriano Rivas Álvaro
07/07/1980 Ciudad Real 7 2006-08
60
AndrésAndrés Pizarro Lora
25/09/1960 Fuente de Cantos 7 1990-91
61
David GarcíaDavid García de la Cruz
16/01/1981 Manresa 7 2013-14
62
PereraJosé Jesús Perera López
12/04/1980 Olivenza 7 2010-11
63
EmilioEmilio López Fernández
09/07/1965 Vigo 7 1997-98
64
RockyAntonio Pérez Grau
09/09/1967 Orihuela 7 1990-91
65
PalancaMiquel Palanca Fernández
18/12/1987 Tarragona 7 2014-16
66
InfanteAgustín Infante Calzadilla
23/09/1935 Sevilla 7 1962-63
67
FerreiraVirgilio Ferreira Romero
28/01/1973 Atyra 7 1998-99
68
LezcanoGabriel Lezcano Rivarola
18/03/1946 Coronel Martínez 7 1971-73
69
ManoloManuel Pérez Prieto
13/05/1964 Aspe 7 1990-91
70
CañasDavid Cañas Fernández
26/08/1978 Castilleja de la Cuesta 7 2007-09
71
José LuisJosé Luis Vara Olveira
05/10/1958 Muros 7 1990-91
72
RicardoRicardo Pérez González
11/08/1943 Huelva 7 1970-71
73
GayàJosé Luis Gayà Peña
25/05/1995 Pedreguer 7 2018-19
74
ArriolaIñigo Arriola Díez
03/10/1967 Elgoibar 7 1994-95
75
AldalurIñaki Aldalur Aizpurua
01/08/1968 Azpeitia 7 1994-95
76
TitoRoberto Román Triguero
11/07/1985 Madrid 7 2019-20
77
BaenaFrancisco Baena Jiménez
24/09/1949 Cádiz 7 1970-71
78
Enrique MartínEnrique Martín Monreal Lizarraga
09/03/1956 Tiebas-Muruarte de Reta 7 1985-87
79
MatíasMatías Miguel Tugores Ferrer
15/03/1945 Inca 7 1970-71
80
LatorreVicente Ramón Tomás Latorre
14/08/1960 Alicante 7 1990-91
81
Aitor ArreguiPedro Aitor Arregui Artano
13/01/1971 Getaria 7 1997-98
82
CañasDavid Cañas Fernández
26/08/1978 Castilleja de la Cuesta 7 2008-09
83
OžegovićDamir Ožegović
03/12/1969 Donji Lapac 7 1996-97
84
MelenasJosé Antonio Rodríguez Álvarez
08/12/1966 Écija 7 1989-90
85
García PitarchJesús Vicente García Pitarch Marco
14/11/1963 La Pobla de Vallbona 7 1990-91
86
PabloPablo Gómez Ortiz de Guzmán
21/05/1970 Vitoria-Gasteiz 7 2004-05
87
GuerreroCarlos Guerrero Santiago
08/09/1967 Madrid 7 1991-95
88
Álex PascualAlejandro Pascual Julià
21/05/1977 Muro d'Alcoi 7 1997-99
89
ElíaJuan Elía Vallejo
24/01/1979 Pamplona 7 2009-10
90
Perico AlonsoMiguel Ángel Alonso Oyarbide
01/02/1953 Tolosa 7 1984-86
91
CardoJosé Cardo Romero
19/12/1935 Coria del Río 7 1962-63
92
ZuluagaPablo Zuluaga Régulez
08/07/1970 Bilbao 7 1994-95
93
PalopAndrés Palop Cervera
22/10/1973 Valencia 7 1997-98
94
OdeiOdei Onaindia Zabala
07/12/1989 Lekeitio 7 2019-20
95
BrunoBruno Herrero Arias
13/02/1985 Jerez de la Frontera 7 2009-10
96
SubiratsJavier Subirats Hernández
02/10/1957 Paterna 7 1990-91
97
UrizVicente Uriz Balliriain
28/09/1970 Pamplona 7 2002-03
98
Rui CostaRui Pedro Silva Costa
20/02/1996 Vila Nova de Famalicão 7 2019-20
99
Iñaki BeaIñaki Bea Jauregi
27/06/1978 Amurrio 7 2008-10
100
Ángel LuisÁngel Luis Fernández Serrano
26/02/1970 Puertollano 7 1997-98
101
RipaAdrián Ripa Cruz
12/08/1985 Épila 7 2010-11
102
BenítezRafael Benítez Madrid
16/06/1939 Córdoba 7 1962-63
103
XumetraJordi Xumetra Feliu
24/10/1985 L'Estartit 7 2008-09
104
Iñaki HurtadoJosé Ignacio Hurtado Capilla
26/02/1972 Logroño 7 1993-94
105
Quique MedinaEnrique Salvador Medina Ortega
14/09/1974 Attendorn 7 1997-98
106
ParraIván Parra Álvarez
01/04/1974 Mieres 7 1997-98
107
ManoloManuel Rodríguez Alfonso
22/12/1947 Cangas do Morrazo 7 1977-78
108
LópezJorge Orlando López Nieva
12/05/1957 Tucumán 7 1978-79
109
RedondoJosé Antonio Redondo García
08/03/1953 Turón 7 1982-83
110
DorcaAlbert Dorca Masó
23/12/1982 Olot 7 2008-09
111
AcedoJoaquín Acedo Sacaluga
27/03/1948 Maó 7 1970-71
112
Juan CarlosJuan Carlos Real Ruiz
15/03/1991 A Coruña 7 2020-21
113
TitoAlfonso Subero Calvo
18/01/1970 Calahorra 7 1996-97
114
EstéfanoEstéfano Izaguirre Godineau
02/01/1971 Usurbil 7 1994-95
115
Alberto SaavedraAlberto Saavedra Brazo
15/11/1971 Sevilla 7 1997-98
116
CaroloJuan Antonio Lorenzo Pena
10/03/1938 Ferrol 7 1962-63
117
PradosJosé Luis Prados Ramírez
01/03/1955 Logroño 7 1977-78
118
CarreñoJorge Carreño Padilla
15/05/1953 Barcelona 7 1978-79
119
Javi FernándezJavier Fernández Sanz
21/08/1978 Madrid 7 2004-05
120
Sergio FernándezSergio Fernández Álvarez
09/02/1975 León 7 2009-10
121
MendozaIldefonso Mendoza Cataluña
21/12/1941 El Coronil 7 1970-71
122
KarmonaAntonio Karmona Herrera
24/03/1968 Bermeo 7 1996-97
123
CastañedaJavier Castañeda López
05/10/1955 Madrid 7 1985-87
124
Luis PérezLuis Jesús Pérez Maqueda
04/02/1995 Utrera 7 2017-19
125
TocornalFernando Tocornal Linares
20/06/1961 Laredo 7 1996-98
126
Marc JiménezMarc Jiménez de la Espada Martín
03/11/1985 Pollença 7 2015-16
127
LimonesJesús Reguillos Moya
17/10/1986 Daimiel 7 2019-20
128
BixenteBixente Oyarzabal Odriozola
14/08/1964 Urrestilla 7 1994-95
129
SantoméJesús Santomé Gestido
31/03/1955 Moaña 7 1977-78
130
NatalioNatalio Lorenzo Poquet
18/09/1984 Canals 7 2009-10
131
Chango DíazLuis Alberto Díaz Rebaneira
17/08/1942 Santiago del Estero 7 1973-74
132
SansBernardo Sans Perelló
30/01/1940 Muro 7 1973-74
133
GoiriaAsier Goiria Etxebarria
19/09/1980 Amorebieta-Etxano 7 2011-12
134
NavarroMiguel Navarro Juanicorena
09/12/1946 Errenteria 7 1977-79
135
BorjaFrancisco de Borja Pérez-Peñas Díaz-Mauriño
01/04/1982 Madrid 7 2003-04
136
EnríaClaudio Marcelo Enría
28/08/1973 Helvecia 7 1997-04
137
SorianoJuan José Soriano Sánchez
07/03/1944 Chiclana de la Frontera 7 1970-71
138
AlessandriaLucas Ramón Alessandria
05/04/1978 Rafaela 7 2003-04
139
Nicolás MedinaNicolás Rubén Medina
17/02/1982 Buenos Aires 7 2003-04
140
Quique ÁlvarezEnrique Álvarez Sanjuán
20/07/1975 Vigo 7 1994-95
141
PonzoRafael Antonio Ponzo García
18/10/1978 Madrid 7 2008-09
142
OmarJulián Omar Ramos Suárez
26/01/1988 San Cristóbal de La Laguna 7 2015-16
143
PaunovićVeljko Paunović
21/08/1977 Strumica 7 2002-03
144
AguilarJuan Emilio Aguilar Rodríguez
25/02/1964 Quart de Poblet 7 1990-91
145
FernándezAlfonso Fernández Leal
20/04/1963 Caborana 7 1990-91
146
MontalvoJosé Antonio Julián Montalvo Barragán
01/02/1920 Granja de Torrehermosa 7 1945-46
147
TinínJesús Agustín González Sánchez
25/12/1946 Granada 7 1973-74
148
LópezManuel López Rodríguez
01/10/1944 Córdoba 7 1970-71
149
MonteagudoAlberto Jiménez Monteagudo
27/09/1974 Valdeganga 7 1998-99
150
SalillasFrancisco Javier García Ruiz
07/01/1966 Alagón 7 1997-98
151
JoséJosé Martínez Cervera
10/06/1983 Barcelona 7 2008-09
152
GarmendiaJosé Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 7 1994-95
153
GallegoFrancisco Fernández Rodríguez
04/03/1944 Puerto Real 6 1963-64
154
TamudoRaúl Tamudo Montero
19/10/1977 Santa Coloma de Gramenet 6 2006-07
155
De la RivaEmilio de la Riva Solla
04/06/1956 Madrid 6 1983-84
156
MendiondoCésar González López
25/06/1966 Madrid 6 1996-97
157
MundoEdmundo Suárez de Trabanco
22/01/1916 Barakaldo 6 1945-46
158
GonzálezSilvestre González Diago
08/12/1958 La Vall d'Uixó 6 1985-87
159
AlbertoAlberto Jiménez Benítez
15/11/1992 La Oliva 6 2017-19
160
RiveraJosé Manuel Delgado Rivera
20/05/1946 Belmez 6 1974-75
161
JoaquínJoaquín Alonso González
09/06/1956 Oviedo 6 1982-83
162
CorderoPedro Ignacio Cordero Sánchez
17/08/1968 Cartagena 6 1997-98
163
AriasRicardo Penella Arias
25/02/1957 Catarroja 6 1984-85
164
RobertRoberto Fernández Bonillo
05/07/1962 Betxí 6 1984-85
165
LinaresJesús María Linares Loaiza
04/04/1958 Cádiz 6 1983-84
166
OlaizolaJavier Olaizola Rodríguez
28/11/1969 Donostia/San Sebastián 6 1994-95
167
Javi VentaJavier Rodríguez Venta
13/12/1975 Pola de Siero 6 2000-01
168
JanoAlejandro Velasco Fariñas
23/12/1986 Madrid 6 2020-21
169
César GómezCésar Gómez del Rey
23/10/1967 Madrid 6 1991-93
170
MtiligaPatrick Jan Mtiliga
28/01/1981 København 6 2009-10
171
Carlos CuéllarCarlos Javier Cuéllar Jiménez
23/08/1981 Madrid 6 2015-16
172
BastidaJesús María Bastida Montoya
01/04/1968 Basauri 6 1996-97
173
ArribasAlejandro Arribas Garrido
01/05/1989 Madrid 6 2020-21
174
MtiligaPatrick Jan Mtiliga
28/01/1981 København 6 2009-10
175
CasianoCasiano Hernández Gutiérrez
1928 Tiscamanita 6 1951-53
176
BalboaJavier Ángel Balboa Osa
13/05/1985 Madrid 6 2006-07
177
PuigAmador Puig Coll
04/01/1947 Sóller 6 1970-71
178
JaviJavier Valls Andrés
07/02/1963 Castelló de la Plana 6 1990-91
179
MacielSergio Mario Maciel
07/12/1965 Buenos Aires 6 1997-98
180
CarmeloCarmelo José Navarro Careaga
25/03/1959 Murcia 6 1983-84
181
WaldoWaldo Machado da Silva
09/09/1934 Niterói 6 1968-69
182
AtienzaFrancisco Javier Atienza Valverde
18/01/1990 Cañete de las Torres 6 2016-17
183
Claudio BravoClaudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 6 2020-21
184
BenegasDomingo Benegas Giménez
04/08/1946 Capiatá 6 1978-79
185
RobertoJosé Roberto Santamaría Calavia
12/03/1962 Pamplona 6 1990-91
186
DželalijaDavor Dželalija
26/02/1968 Šibenik 6 1997-98
187
MariniClaudio Javier Marini
15/06/1972 Quilmes 6 2003-04
188
Raúl GarcíaRaúl García Escudero
11/07/1986 Zizur Nagusia 6 2020-21
189
Raúl MartínRaúl Martín Rodríguez
16/08/1979 Sevilla 6 2008-09
190
IbeasJesús Javier Ibeas Sarabia
19/09/1960 Burgos 6 1990-91
191
RobertRoberto Fernández Bonillo
05/07/1962 Betxí 6 1997-98
192
González EtxebarriaFernando Javier González Etxebarria
21/05/1964 Bilbao 6 1984-89
193
TamayoPedro Luis Tamayo Tornadijo
03/11/1962 Pampliega 6 1988-89
194
JavierJavier Álvarez Alonso
03/11/1949 Oviedo 6 1974-75
195
NolitoManuel Agudo Durán
15/10/1986 Sanlúcar de Barrameda 6 2010-11
196
AdrianoAdriano Félix Teixeira
07/04/1973 Fortaleza 6 2000-03
197
PedrazaAntonio Pedraza Anguita
18/07/1950 Écija 6 1977-78
198
BastónMiguel González Bastón
29/06/1961 Marín 6 1988-89
199
Arieta IIAntón Arieta-Araunabeña Piedra
06/01/1946 Durango 6 1974-75
200
TendilloMiguel Tendillo Belenguer
01/02/1961 Moncada 6 1984-85
201
MachadoBlas Machado Monge
18/02/1952 Puente Génave 6 1977-78
202
LoriteMiguel Lorite Pérez
15/05/1958 Vilches 6 1977-78
203
Martín DomínguezJosé Antonio Martín Domínguez
04/04/1964 Sant Joan Despí 6 1990-91
204
LuqueJosé Antonio Luque Ramírez
16/02/1974 Sevilla 6 2003-04
205
Miguel ÁngelMiguel Ángel García Domínguez
08/04/1962 Lebrija 6 1987-88
206
CoronaMiguel Ángel García Pérez-Roldán
12/02/1981 Talavera de la Reina 6 2011-12
207
Miguel ÁngelMiguel Ángel Lozano Ayala
16/09/1978 Sabadell 6 2000-01
208
ZigandaJosé Ángel Ziganda Lakunza
01/10/1966 Larrainzar 6 1990-91
209
MorónAntonio Morón Alcaide
09/12/1949 Almendralejo 6 1975-77
210
CholoJosé Ángel Ruiz López
02/04/1962 Burgos 6 1990-91
211
MontoyaMartín Montoya Torralbo
14/04/1991 Gavà 6 2010-11
212
SolaMiguel Ángel Sola Elizalde
29/09/1957 Pamplona 6 1984-85
213
RomeuOriol Romeu Vidal
24/09/1991 Ulldecona 6 2010-11
214
AizpurúaJosé Ignacio Aizpurúa Alzaga
05/05/1970 Irun 6 2003-06
215
VilarLuis Vilar Botet
19/08/1943 Manises 6 1968-69
216
JiménezManuel Enrique Jiménez Abalo
27/10/1956 Vilagarcía de Arousa 6 1982-83
217
ToledoPhilippe Dominique Toledo
18/12/1983 Avignon 6 2005-07
218
LuqueJosé Juan Luque Jiménez
16/10/1977 Cantillana 6 1997-98
219
GomisVíctor Manuel Gomis Pastor
01/11/1982 Crevillent 6 2005-07
220
ManchadoAntonio Manchado Curto
28/04/1965 Sabadell 6 1990-91
221
Del ValJulen del Val Zenarruzabieta
21/07/1968 Bilbao 6 1993-95
222
MorcilloJorge García Morcillo
11/03/1986 Valencia 6 2015-16
223
RománMiguel Román García
14/07/1939 Dos Hermanas 6 1962-63
224
MorenoManuel Moreno Expósito
12/04/1940 Viveros 6 1970-71
225
Álex MuñozAlejandro José Muñoz Miquel
30/07/1994 Alicante 6 2017-18
226
Sánchez PérezLuis Sánchez Pérez
07/01/1949 Morille 6 1977-78
227
Iván LópezIván López Mendoza
23/08/1993 Valencia 6 2013-14
228
PerníaMariano Andrés Pernía Molina
04/05/1977 Tandil 6 2003-04
229
ToedtliMariano Ramón Toedtli Leones
23/03/1976 Córdoba 6 2003-04
230
UrreistiDionisio Urreisti Beristain
17/03/1943 Mutriku 6 1974-75
231
AmasCarmelo Amas Méndez
03/08/1943 Zumaia 6 1974-75
232
Mario SuárezMario Suárez Mata
24/02/1987 Alcobendas 6 2019-20
233
SolaMiguel Ángel Sola Elizalde
29/09/1957 Pamplona 6 1990-91
234
JuliáRafael Juliá García
20/09/1939 Sevilla 6 1962-63
235
GorritiFrancisco Gorriti Sarasola
03/04/1943 Donostia/San Sebastián 6 1974-75
236
Álvaro PeñaÁlvaro Peña Herrero
24/10/1991 Bilbao 6 2019-20
237
CuiñasJosé Cuiñas Rodríguez
14/07/1951 Ourense 6 1973-74
238
ChomínDomingo Andrés García Magaz
30/11/1955 Carrizo de la Rivera 6 1979-80
239
David GarcíaDavid García Zubiria
14/02/1994 Ibero 6 2019-20
240
ZabaletaPablo Javier Zabaleta Girod
16/01/1985 Arrecifes 6 2006-07
241
RaúlPascual Raúl Cruselles Valls
04/11/1968 Alcanar 6 1990-91
242
UribarrenaJosé Ángel Uribarrena Díez
08/01/1969 Portugalete 6 1993-95
243
ChandoAlejandro Torres Román
18/06/1982 Palma 6 2013-14
244
ChandoAlejandro Torres Román
18/06/1982 Palma 6 2009-10
245
SantosFernando Santos Serna
20/08/1931 Albatera 6 1962-63
246
GuerreroCarlos Guerrero Santiago
08/09/1967 Madrid 6 1994-95
247
PedroPedro González Martínez
18/04/1968 Villarcayo 6 1996-97
248
LargoPedro Largo Carazo
11/06/1972 Barcelona 6 1999-00
249
JofreJofre Mateu González
24/01/1980 Alpicat 6 2013-14
250
KaikuCarlos Martín Arceo
26/07/1972 Galdakao 6 2000-01
En actiu la temporada 2020-21