Ranking Jornades Consecutives Empatant - 1ª + 2ª

De 2ª es compten dades des de la temporada 1939-40
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PE Temporada
1
Valdés Jesús Valdés Álvarez
10/10/1949 Santiago de Compostela 9 1977-79
2
García Navajas Antonio García Navajas
08/03/1958 Posadas 9 1977-79
3
Moreno Antonio Moreno Domínguez
26/09/1974 Badajoz 8 1997-98
4
Higinio Higinio García Fernández
11/01/1956 Valverdejo 8 1990-91
5
Enría Claudio Marcelo Enría
28/08/1973 Helvecia 8 2003-04
6
Blanco Ramón Blanco Rodríguez
20/02/1952 Vimianzo 8 1973-74
7
Salas Carmelo Salas Tavira
13/09/1949 Córdoba 8 1977-79
8
Mina Francisco Javier Mina Mariñelarena
24/11/1954 Pamplona 8 1985-87
9
Niz Dionisio Nuez Robaina
31/12/1945 Las Palmas de Gran Canaria 8 1973-74
10
Raúl Arribas Raúl Arribas Torre
23/06/1969 Barcelona 8 2003-04
11
Arrué Francisco Esteban Arrué Pardo
07/08/1977 Santiago de Chile 8 2003-04
12
Chazarreta Pedro Chazarreta Herrera
30/06/1951 Resistencia 8 1977-79
13
Patri Patricio Rubio Bernal
04/09/1973 La Palma del Condado 8 1997-98
14
Frígols Francisco Frígols Lila
05/12/1944 Chella 8 1973-74
15
Calandria Pablo Ignacio Calandria
15/03/1982 Ituzaingó 8 2003-04
16
Sola Miguel Ángel Sola Elizalde
29/09/1957 Pamplona 8 1985-87
17
Lumbreras José María Lumbreras Paños
06/01/1961 Tudela 8 1985-87
18
Txiki David Acaz Martínez
19/05/1975 Pamplona 8 2003-04
19
Campos Manuel Campos Espinosa
25/10/1950 Cantillana 8 1973-74
20
Navas Mauro Esteban Navas Dellepiani
20/10/1974 Buenos Aires 8 2003-04
21
Urquía Jorge Urquía Elvir
19/09/1946 Comayagüela 8 1973-74
22
Melgar Miguel Melgar Rodríguez
12/05/1972 Madrid 8 2003-04
23
Mauri Juan Manuel Mouriño Suárez
26/02/1963 A Coruña 8 1990-91
24
Sala Josep Maria Sala Boix
24/04/1964 Sant Hipòlit de Voltregà 8 1997-98
25
Sigüenza José Francisco Sigüenza Soto
16/04/1966 Elx 8 1990-91
26
Cortés Alfonso Cortés de Tena Dávila
13/04/1951 Almadén 8 1973-74
27
Gerardo Gerardo García León
07/12/1974 Sevilla 8 1997-98
28
Pardo Juan Manuel Pardo Moreno
07/04/1978 Madrid 8 2003-04
29
Pinto Manuel Pinto Garrido
17/11/1967 Madrid 8 1997-98
30
Poceiro Manuel Poceiro Carrera
03/01/1938 Sevilla 7 1962-63
31
Natalio Natalio Lorenzo Poquet
18/09/1984 Canals 7 2009-10
32
Estéfano Estéfano Izaguirre Godineau
02/01/1971 Usurbil 7 1994-95
33
Carreño Jorge Carreño Padilla
15/05/1953 Barcelona 7 1978-79
34
Infante Agustín Infante Calzadilla
23/09/1935 Sevilla 7 1962-63
35
Bruno Bruno Herrero Arias
13/02/1985 Jerez de la Frontera 7 2009-10
36
Salillas Francisco Javier García Ruiz
07/01/1966 Alagón 7 1997-98
37
Soriano Juan José Soriano Sánchez
07/03/1944 Chiclana de la Frontera 7 1970-71
38
Enrique Martín Enrique Martín Monreal Lizarraga
09/03/1956 Tiebas-Muruarte de Reta 7 1985-87
39
Bixente Bixente Oyarzabal Odriozola
14/08/1964 Urrestilla 7 1994-95
40
Aitor Arregui Pedro Aitor Arregui Artano
13/01/1971 Getaria 7 1997-98
41
López Jorge Orlando López Nieva
12/05/1957 Tucumán 7 1978-79
42
Marcelo Marcelo dos Santos Cipriano
11/10/1969 Niterói 7 1996-97
43
Ožegović Damir Ožegović
03/12/1969 Donji Lapac 7 1996-97
44
Quique Medina Enrique Salvador Medina Ortega
14/09/1974 Attendorn 7 1997-98
45
Pedro Alberto Pedro Alberto Cano Arenas
18/06/1969 Bilbao 7 1996-97
46
Cardo José Cardo Romero
19/12/1935 Coria del Río 7 1962-63
47
Serer José Pérez Serer
04/05/1966 Quart de les Valls 7 1997-98
48
Subirats Javier Subirats Hernández
02/10/1957 Paterna 7 1990-91
49
Zuluaga Pablo Zuluaga Régulez
08/07/1970 Bilbao 7 1994-95
50
Acedo Joaquín Acedo Sacaluga
27/03/1948 Maó 7 1970-71
51
Adorno Luis Héctor Adorno Servín
28/09/1954 Pirané 7 1978-79
52
Alessandria Lucas Ramón Alessandria
05/04/1978 Rafaela 7 2003-04
53
Manolo Manuel Pérez Prieto
13/05/1964 Aspe 7 1990-91
54
Alberto Saavedra Alberto Saavedra Brazo
15/11/1971 Sevilla 7 1997-98
55
Sergio Fernández Sergio Fernández Álvarez
09/02/1975 León 7 2009-10
56
Baena Francisco Baena Jiménez
24/09/1949 Cádiz 7 1970-71
57
Palop Andrés Palop Cervera
22/10/1973 Valencia 7 1997-98
58
Espín Juan Pedro Martínez Espín
30/09/1964 Murcia 7 1990-91
59
Karmona Antonio Karmona Herrera
24/03/1968 Bermeo 7 1996-97
60
Ponzo Rafael Antonio Ponzo García
18/10/1978 Madrid 7 2008-09
61
Elía Juan Elía Vallejo
24/01/1979 Pamplona 7 2009-10
62
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 7 1994-95
63
Aldalur Iñaki Aldalur Aizpurua
01/08/1968 Azpeitia 7 1994-95
64
Tito Alfonso Subero Calvo
18/01/1970 Calahorra 7 1996-97
65
Xumetra Jordi Xumetra Feliu
24/10/1985 L'Estartit 7 2008-09
66
Benítez Rafael Benítez Madrid
16/06/1939 Córdoba 7 1962-63
67
Ricardo Ricardo Pérez González
11/08/1943 Huelva 7 1970-71
68
Dorca Albert Dorca Masó
23/12/1982 Olot 7 2008-09
69
Arriola Iñigo Arriola Díez
03/10/1967 Elgoibar 7 1994-95
70
José José Martínez Cervera
10/06/1983 Barcelona 7 2008-09
71
López Manuel López Rodríguez
01/10/1944 Córdoba 7 1970-71
72
Bustingorri Eugenio Bustingorri Oíz
28/12/1963 Zulueta 7 1985-87
73
Carolo Juan Antonio Lorenzo Pena
10/03/1938 Ferrol 7 1962-63
74
Ángel Luis Ángel Luis Fernández Serrano
26/02/1970 Puertollano 7 1997-98
75
García Pitarch Jesús Vicente García Pitarch Marco
14/11/1963 La Pobla de Vallbona 7 1990-91
76
Mendoza Ildefonso Mendoza Cataluña
21/12/1941 El Coronil 7 1970-71
77
Iban Salvador Iván Salvador Edu
11/12/1995 L'Hospitalet de Llobregat 6 2019-20
78
Bautista José María Bautista Monente
17/08/1958 Donostia/San Sebastián 6 1988-89
79
Gorostiza Guillermo Gorostiza Paredes
15/02/1909 Santurtzi 6 1945-46
80
Giuliano Carmelo Héctor Giuliano González
14/06/1951 Avellaneda 6 1974-75
81
Abel Abel Díez Tejerina
31/01/1953 Boñar 6 1982-83
82
Jon García Jon García Sobrino
16/10/1961 Bilbao 6 1984-85
83
Chaparro Benigno Chaparro Vera
03/04/1958 Itauguá 6 1990-91
84
Rufete Francisco Joaquín Pérez Rufete
20/11/1976 Benejúzar 6 1997-98
85
Sola Miguel Ángel Sola Elizalde
29/09/1957 Pamplona 6 1990-91
86
Curro Montoya Francisco José Montoya Gómez
13/02/1977 Alicante 6 2004-05
87
Fernández Alfonso Fernández Leal
20/04/1963 Caborana 6 1990-91
88
Juan Ramón Juan Ramón Santiago
08/03/1912 Erandio 6 1945-46
89
Anderson Cruz Anderson Emanuel Castelo Branco da Cruz
09/04/1996 Luanda 6 2019-20
90
Pepín José Luis Salcedo Nieto
15/09/1959 Aranjuez 6 1990-91
91
Varela Alejandro Varela López
05/10/1973 Alicante 6 1997-98
92
Güiza Daniel González Güiza
17/08/1980 Jerez de la Frontera 6 2004-05
93
Javi Venta Javier Rodríguez Venta
13/12/1975 Pola de Siero 6 2000-01
94
Subirats Javier Subirats Hernández
02/10/1957 Paterna 6 1984-85
95
Javi Javier Valls Andrés
07/02/1963 Castelló de la Plana 6 1990-91
96
Sempere José Manuel Sempere Macià
15/02/1958 Torrellano 6 1984-85
97
Julio Salinas Julio Salinas Fernández
11/09/1962 Bilbao 6 1984-85
98
Martín Domínguez José Antonio Martín Domínguez
04/04/1964 Sant Joan Despí 6 1990-91
99
Lacalle Rafael García Lacalle
25/10/1951 Puerto Real 6 1977-78
100
Núñez José María Núñez Urrezola
22/01/1952 Tolosa 6 1984-85
101
Quique Enrique Sánchez Flores
02/02/1965 Madrid 6 1984-85
102
De la Peña Iván de la Peña López
06/05/1976 Santander 6 2006-07
103
Txutxi Jesús Emilio Díez de Mier
07/01/1973 Bilbao 6 1997-98
104
Larrainzar Iñigo Larrainzar Santamaría
05/06/1971 Pamplona 6 1990-91
105
Luque José Antonio Luque Ramírez
16/02/1974 Sevilla 6 2003-04
106
Jiménez Manuel Enrique Jiménez Abalo
27/10/1956 Vilagarcía de Arousa 6 1982-83
107
Zaki Ezzaki Badou
02/04/1959 Sidi Kacem 6 1990-92
108
Carmelo Carmelo José Navarro Careaga
25/03/1959 Murcia 6 1983-84
109
Pavličić Dubravko Pavličić
28/11/1967 Zagreb 6 2000-01
110
Robert Roberto Fernández Bonillo
05/07/1962 Betxí 6 1984-85
111
Romeu Oriol Romeu Vidal
24/09/1991 Ulldecona 6 2010-11
112
Toedtli Mariano Ramón Toedtli Leones
23/03/1976 Córdoba 6 2003-04
113
Juan Carlos Juan Carlos Álvarez Vega
12/05/1954 El Entrego 6 1974-75
114
Gómez Fernando Javier Gómez Rodríguez
18/11/1949 Abanto y Ciérvana 6 1977-79
115
Serer José Pérez Serer
04/05/1966 Quart de les Valls 6 1990-92
116
Sánchez Pérez Luis Sánchez Pérez
07/01/1949 Morille 6 1977-78
117
Navarro Miguel Navarro Juanicorena
09/12/1946 Errenteria 6 1978-79
118
Zamarripa Jon Zamarripa Agirrezabala
24/01/1971 Getxo 6 1994-95
119
Iván López Iván López Mendoza
23/08/1993 Valencia 6 2013-14
120
De la Riva Emilio de la Riva Solla
04/06/1956 Madrid 6 1983-84
121
Cordero Pedro Ignacio Cordero Sánchez
17/08/1968 Cartagena 6 1997-98
122
Dani Daniel González Sanz
08/07/1972 Madrid 6 2004-05
123
Rivera José Manuel Delgado Rivera
20/05/1946 Belmez 6 1974-75
124
Javi Sanchis Francisco Javier Sanchis Pascual
03/07/1972 Foios 6 1997-98
125
Murúa Edorta Murúa Zenarruzabeitia
22/02/1963 Barakaldo 6 1984-86
126
Agustín Alberto Agustín Banús Celda
07/10/1957 Bellús 6 1983-84
127
Uría Francisco Javier Álvarez Uría
01/02/1950 Gijón 6 1982-83
128
Matías Matías Miguel Tugores Ferrer
15/03/1945 Inca 6 1970-71
129
Montoya Martín Montoya Torralbo
14/04/1991 Gavà 6 2010-11
130
Kameni Idriss Carlos Kameni
18/02/1984 Douala 6 2006-07
131
Morón Ángel Luis Morón Romero
15/07/1959 Madrid 6 1990-91
132
Fradera Esteve Fradera Serrat
07/05/1963 Santa Coloma de Farners 6 1990-92
133
Pandiani Walter Gerardo Pandiani Urquiza
27/04/1976 Montevideo 6 2006-07
134
Jandro Alejandro Castro Fernández
27/02/1979 Mieres 6 2013-14
135
Gonzalo Gonzalo Fernández de Córdoba Sempere
08/11/1970 Córdoba 6 1994-95
136
Angelín Ángel Martínez Izquierdo
03/06/1966 Madrid 6 1994-95
137
Cholo José Ángel Ruiz López
02/04/1962 Burgos 6 1990-91
138
Diego Camacho Diego Camacho Quesada
03/10/1976 Madrid 6 2003-04
139
Ziganda José Ángel Ziganda Lakunza
01/10/1966 Larrainzar 6 1990-91
140
Becerra Isaac Becerra Alguacil
18/06/1988 Badalona 6 2013-14
141
Epi Epifanio Fernández Berridi
23/04/1919 Donostia/San Sebastián 6 1945-46
142
Bustingorri Eugenio Bustingorri Oíz
28/12/1963 Zulueta 6 1990-91
143
Javi Fernández Javier Fernández Sanz
21/08/1978 Madrid 6 2004-05
144
Zambrano Manuel Zambrano Díaz
08/03/1960 Huelva 6 1983-84
145
Melenchón Alfonso Melenchón Sánchez
26/08/1948 Cartagena 6 1977-78
146
Vilches Antonio Ruiz Vilches
19/11/1963 Madrid 6 1988-89
147
Tamudo Raúl Tamudo Montero
19/10/1977 Santa Coloma de Gramenet 6 2006-07
148
Benítez Ignacio Benítez Castañeda
09/12/1979 Huelva 6 2003-04
149
Andrés Andrés Pizarro Lora
25/09/1960 Fuente de Cantos 6 1990-91
150
Quique González Enrique González Casín
16/05/1990 Valladolid 6 2015-16
151
Luciano Murillo Luciano Murillo Vega
14/02/1951 Torrecillas de la Tiesa 6 1974-75
152
Francis Francisco José Abascal Alonso
10/10/1966 Noriega 6 1988-89
153
Calabuig José Leonardo Calabuig Cuartero
01/04/1953 Villena 6 1977-78
154
Richy Ricardo Álvarez Puig
11/09/1984 Vigo 6 2013-14
155
Arias Ricardo Penella Arias
25/02/1957 Catarroja 6 1984-85
156
Campanal II Marcelino Vaquero González del Río
13/02/1932 Gijón 6 1963-64
157
Codina Lluís Codina Codina
17/02/1973 Taradell 6 1996-97
158
Nolito Manuel Agudo Durán
15/10/1986 Sanlúcar de Barrameda 6 2010-11
159
Castel Jordi Castel Casola
15/03/1954 Barcelona 6 1983-84
160
Urreisti Dionisio Urreisti Beristain
17/03/1943 Mutriku 6 1974-75
161
Iribas Mikel Iribas Allende
13/04/1988 Donostia/San Sebastián 6 2019-20
162
Guerrero Carlos Guerrero Santiago
08/09/1967 Madrid 6 1994-95
163
Rafita Rafael Pascual Fernández
02/03/1975 Madrid 6 1994-95
164
Aginaga Jokin Aginaga Amubieta
27/10/1971 Zizurkil 6 1994-95
165
Montero Julián Montero Generoso
06/05/1969 Madrid 6 1994-95
166
Maraver Juan Maraver González
28/04/1960 Sevilla 6 1983-84
167
Arieta II Antón Arieta-Araunabeña Piedra
06/01/1946 Durango 6 1974-75
168
Arteaga Fernando Arteaga Alzaga
27/02/1960 Abadiño 6 1988-89
169
Esteban Esteban Gutiérrez Fernández
20/10/1960 Oviñana 6 1982-83
170
Cristóbal Cristóbal Márquez Crespo
21/04/1984 Madrid 6 2019-20
171
Amas Carmelo Amas Méndez
03/08/1943 Zumaia 6 1974-75
172
Linares Jesús María Linares Loaiza
04/04/1958 Cádiz 6 1983-84
173
Aizkorreta Jorge Aizkorreta Jurado
06/02/1974 Barakaldo 6 2000-01
174
Jarque Daniel Jarque González
01/01/1983 Barcelona 6 2006-07
175
Emery Unai Emery Etxegoien
03/11/1971 Hondarribia 6 1997-98
176
Rodri Juan Antonio Rodríguez Caro
27/02/1966 Badajoz 6 1997-98
177
Pernía Mariano Andrés Pernía Molina
04/05/1977 Tandil 6 2003-04
178
Arenaza Igor Arenaza Chinchurreta
11/02/1974 Aretxabaleta 6 1994-95
179
Nacho José Ignacio Díaz Llamedo
13/12/1961 Nava 6 1982-83
180
Faizulin Ilshat Galimzyanovich Faizulin
05/03/1973 Osinniki 6 1997-98
181
Aira José Manuel Aira Lindoso
14/03/1976 Ponferrada 6 2000-01
182
Goikoetxea Andoni Goikoetxea Olaskoaga
23/08/1956 Alonsotegi 6 1984-85
183
Uriz Vicente Uriz Balliriain
28/09/1970 Pamplona 6 2000-01
184
Tendillo Miguel Tendillo Belenguer
01/02/1961 Moncada 6 1984-85
185
Ibeas Jesús Javier Ibeas Sarabia
19/09/1960 Burgos 6 1990-91
186
Edu Eduardo Vélez Díez
28/08/1967 Torrepadre 6 1988-89
187
Gallego Francisco Fernández Rodríguez
04/03/1944 Puerto Real 6 1963-64
188
Dželalija Davor Dželalija
26/02/1968 Šibenik 6 1997-98
189
Emilio Emili Josep Isierte Aguilar
13/11/1963 Amposta 6 1990-91
190
Baena Juan Baena Ruiz
18/05/1950 Ceuta 6 1974-75
191
Migue Miguel Ángel González González
14/03/1980 Terrassa 6 2013-14
192
Eizaguirre Ignacio Eizaguirre Arregui
07/11/1920 Donostia/San Sebastián 6 1945-46
193
Castro Jesús Antonio Castro González
23/01/1951 Oviedo 6 1982-83
194
Tomàs Albert Tomàs Sobrepera
19/12/1970 Barcelona 6 1997-98
195
Gomis Víctor Manuel Gomis Pastor
01/11/1982 Crevillent 6 2005-07
196
Artola Pedro María Artola Urrutia
06/09/1948 Andoain 6 1974-75
197
Amadeo Amadeo Ibáñez Tormo
22/02/1916 Valencia 6 1945-46
198
Chuli Manuel Jesús Vázquez Florido
25/01/1991 Huelva 6 2015-16
199
Mesa Manuel Mesa Quirós
26/12/1952 San Roque 6 1982-83
200
Zabaleta Pablo Javier Zabaleta Girod
16/01/1985 Arrecifes 6 2006-07
201
Hassan Nader Hassan Nader
08/07/1965 Casablanca 6 1990-92
202
Juanma Juan Manuel Marrero Monzón
18/10/1982 Las Palmas de Gran Canaria 6 2019-20
203
Petrov Mirko Petrov
01/11/1956 Skopje 6 1988-89
204
Gorriti Francisco Gorriti Sarasola
03/04/1943 Donostia/San Sebastián 6 1974-75
205
Boronat Marco Antonio Boronat Gimeno
09/06/1947 Donostia/San Sebastián 6 1974-75
206
Trotta Diego Alberto Trotta
13/12/1978 Medanos 6 2005-07
207
Alfredo Alfredo Monfort Lahoz
23/07/1963 Vila-real 6 1990-91
208
Bastida Jesús María Bastida Montoya
01/04/1968 Basauri 6 1996-97
209
Raúl Pascual Raúl Cruselles Valls
04/11/1968 Alcanar 6 1990-91
210
Emilio Emilio López Fernández
09/07/1965 Vigo 6 1997-98
211
Machado Blas Machado Monge
18/02/1952 Puente Génave 6 1977-78
212
Maciel Sergio Mario Maciel
07/12/1965 Buenos Aires 6 1997-98
213
Pablo Pablo Gómez Ortiz de Guzmán
21/05/1970 Vitoria-Gasteiz 6 2004-05
214
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 6 1984-85
215
Bastón Miguel González Bastón
29/06/1961 Marín 6 1988-89
216
Prados José Luis Prados Ramírez
01/03/1955 Logroño 6 1977-78
217
Gallego José Ramón Gallego Souto
07/08/1959 Durango 6 1984-85
218
Artetxe Óscar Artetxe Paskual
18/12/1966 Eibar 6 1994-95
219
Cubillas Mario Rico Rodríguez
01/05/1975 Badajoz 6 1997-98
220
David García David García de la Cruz
16/01/1981 Manresa 6 2013-14
221
Manel Manuel Fernández Anidos
09/05/1972 Narón 6 2000-01
222
Casquero Francisco Javier Casquero Paredes
11/03/1976 Talavera de la Reina 6 1997-98
223
Noriega José María Noriega Aldekoa
14/11/1958 Bilbao 6 1984-85
224
Rebellón Alfredo Rebellón Sainz
01/01/1940 Miranda de Ebro 6 1963-64
225
Lorite Miguel Lorite Pérez
15/05/1958 Vilches 6 1977-78
226
Roberto José Roberto Santamaría Calavia
12/03/1962 Pamplona 6 1990-91
227
Matamala Jordi Matamala Muntadas
18/05/1976 Vilobí d'Onyar 6 2008-09
228
Chango Díaz Luis Alberto Díaz Rebaneira
17/08/1942 Santiago del Estero 6 1973-74
229
Sarabia Manuel Sarabia López
09/01/1957 Gallarta 6 1984-85
230
Biel Ribas Gabriel Ribas Ródenas
02/12/1985 Palma 6 2019-20
231
Horcajada Javier Horcajada Aceituno
05/01/1969 Lleida 6 2000-01
232
Loren Lorenzo Morón Vizcaíno
16/02/1970 Marbella 6 2003-04
233
Eizmendi Francisco Javier Eizmendi Urdangarín
07/10/1961 Ikaztegieta 6 1988-89
234
Albiol Miquel Albiol Tortajada
02/09/1981 Vilamarxant 6 2003-04
235
Liceranzu Jesús Iñigo Liceranzu Otxoa
13/03/1959 Bilbao 6 1984-85
236
Torres Enrique García Torres
12/04/1949 Morón de la Frontera 6 1977-78
237
Morcillo Jorge García Morcillo
11/03/1986 Valencia 6 2015-16
238
Sanchón Felipe Sanchón Huerta
08/04/1982 Barcelona 6 2008-09
239
Iker Begoña Iker Begoña Zubiaur
15/11/1976 Bilbao 6 2003-04
240
Saura Enrique Saura Gil
02/08/1954 Onda 6 1984-85
241
Fernando Fernando Gómez Colomer
11/09/1965 Valencia 6 1984-85
242
Manchado Antonio Manchado Curto
28/04/1965 Sabadell 6 1990-91
243
Elgezábal Juan José Elgezábal Bustinza
21/12/1963 Bakio 6 1984-85
244
Jofre Jofre Mateu González
24/01/1980 Alpicat 6 2013-14
245
Martín González Ángel Martín González
28/04/1964 Madrid 6 1990-91
246
Reyes Lorenzo Enrique Reyes Vicencio
13/06/1991 Santiago de Chile 6 2015-16
247
Moisés Hurtado Moisés Hurtado Pérez
20/02/1981 Barcelona 6 2006-07
248
Cepeda Antonio González Cepeda
07/03/1960 Almonte 6 1983-84
249
Alcázar Ángel Luis Alcázar Gutiérrez
16/04/1967 Madrid 5 1998-99
250
Rípodas Patxi Rípodas Oroz
13/09/1960 Pamplona 5 1985-87
En actiu la temporada 2019-20