Ranking Jornades Consecutives Empatant - 1ª + 2ª + 2ªB

De 2ª es compten dades des de la temporada 1939-40, de 2ªB des de la 1980-81
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PE Temporada
1
Sergio García Sergio García de la Iglesia
08/08/1989 Zamora 10 2012-13
2
Prada Alberto Prada Vega
19/01/1989 Ponferrada 10 2012-13
3
Sergio Sánchez Sergio Sánchez Izquierdo
27/09/1986 Madrid 10 2012-13
4
Edu Eduardo Payá Monje
21/09/1992 Zaragoza 10 2012-13
5
Javi Rodríguez Javier Rodríguez Méndez
28/09/1991 Zamora 10 2012-13
6
Santos Miguel Santos Alfageme
01/07/1991 Zamora 10 2012-13
7
Valdés Jesús Valdés Álvarez
10/10/1949 Santiago de Compostela 9 1977-79
8
García Navajas Antonio García Navajas
08/03/1958 Posadas 9 1977-79
9
González Silvestre González Diago
08/12/1958 La Vall d'Uixó 9 1987-88
10
Aliaga José Vicente Aliaga Cervera
18/04/1957 Bugarra 9 1987-88
11
Quico Francisco Javier Mata Álvarez
12/11/1961 A Coruña 9 1987-88
12
Calandria Pablo Ignacio Calandria
15/03/1982 Ituzaingó 8 2003-04
13
Pardo Juan Manuel Pardo Moreno
07/04/1978 Madrid 8 2003-04
14
Gerardo Gerardo García León
07/12/1974 Sevilla 8 1997-98
15
Frígols Francisco Frígols Lila
05/12/1944 Chella 8 1973-74
16
Sala Josep Maria Sala Boix
24/04/1964 Sant Hipòlit de Voltregà 8 1997-98
17
Cortés Alfonso Cortés de Tena Dávila
13/04/1951 Almadén 8 1973-74
18
Sigüenza José Francisco Sigüenza Soto
16/04/1966 Elx 8 1990-91
19
Navas Mauro Esteban Navas Dellepiani
20/10/1974 Buenos Aires 8 2003-04
20
Campos Manuel Campos Espinosa
25/10/1950 Cantillana 8 1973-74
21
Nadal Sebastián Nadal Mejías
03/10/1963 Palma 8 1987-88
22
Raúl Arribas Raúl Arribas Torre
23/06/1969 Barcelona 8 2003-04
23
Higinio Higinio García Fernández
11/01/1956 Valverdejo 8 1990-91
24
Mauri Juan Manuel Mouriño Suárez
26/02/1963 A Coruña 8 1990-91
25
Niz Dionisio Nuez Robaina
31/12/1945 Las Palmas de Gran Canaria 8 1973-74
26
Moreno Antonio Moreno Domínguez
26/09/1974 Badajoz 8 1997-98
27
Salas Carmelo Salas Tavira
13/09/1949 Córdoba 8 1977-79
28
Rubiato Borja Rubiato Martínez
13/11/1984 Madrid 8 2012-13
29
Blanco Ramón Blanco Rodríguez
20/02/1952 Vimianzo 8 1973-74
30
Melgar Miguel Melgar Rodríguez
12/05/1972 Madrid 8 2003-04
31
Urquía Jorge Urquía Elvir
19/09/1946 Comayagüela 8 1973-74
32
Pinto Manuel Pinto Garrido
17/11/1967 Madrid 8 1997-98
33
Sola Miguel Ángel Sola Elizalde
29/09/1957 Pamplona 8 1985-87
34
Ribes Salvador Ribes Diago
21/04/1958 Onda 8 1987-88
35
Enría Claudio Marcelo Enría
28/08/1973 Helvecia 8 2003-04
36
Chazarreta Pedro Chazarreta Herrera
30/06/1951 Resistencia 8 1977-79
37
Mina Francisco Javier Mina Mariñelarena
24/11/1954 Pamplona 8 1985-87
38
Txiki David Acaz Martínez
19/05/1975 Pamplona 8 2003-04
39
Fran Navarro Francisco José Navarro Aliaga
03/02/1998 Valencia 8 2017-18
40
Aguilar Juan Emilio Aguilar Rodríguez
25/02/1964 Quart de Poblet 8 1987-88
41
Centelles Alejandro José Centelles Plaza
30/08/1999 Valencia 8 2017-18
42
Lumbreras José María Lumbreras Paños
06/01/1961 Tudela 8 1985-87
43
Patri Patricio Rubio Bernal
04/09/1973 La Palma del Condado 8 1997-98
44
Arrué Francisco Esteban Arrué Pardo
07/08/1977 Santiago de Chile 8 2003-04
45
Vicente Vicente Javier Fernández Pino
08/11/1979 Cantillana 7 2001-02
46
Cubillas David Cubillas Peña
19/06/1990 Castelló de la Plana 7 2018-19
47
Moya Miguel Ángel Díaz Moya
09/10/1969 7 1989-90
48
Eutiquio Eutiquio Casado González
24/06/1961 Toro 7 1993-94
49
Carlinos Carlos Menéndez Hevia
17/02/1987 Oviedo 7 2011-12
50
Magallón Ángel Ricardo Magallón Yanguas
01/03/1969 Tudela 7 1995-96
51
Chiqui Antonio Francisco López Gil
08/09/1978 Cartagena 7 2005-06
52
Piti Julio César San José Minguela
09/11/1969 Valladolid 7 1993-94
53
Etxaburu Aitor Etxaburu Olabarria
03/10/1973 Ondarroa 7 1995-96
54
Castillejo José Miguel Castillejo Aznarez
04/12/1974 Tudela 7 1995-96
55
Palop Andrés Palop Cervera
22/10/1973 Valencia 7 1997-98
56
Cardo José Cardo Romero
19/12/1935 Coria del Río 7 1962-63
57
Quique Enrique González de la Mota Villalba
08/07/1984 Málaga 7 2014-15
58
García Pitarch Jesús Vicente García Pitarch Marco
14/11/1963 La Pobla de Vallbona 7 1990-91
59
Madrazo Jon Madrazo Gutiérrez
15/01/1993 Ortuella 7 2016-17
60
Isidro Isidro Salamanca Sanz
16/04/1972 Laguna de Duero 7 1993-94
61
Pedro Pedro Manuel Sánchez Blázquez
10/09/1966 Madrid 7 1989-90
62
Etxaniz Ion Etxaniz Llamas
10/01/1991 Arrasate 7 2016-17
63
Yeli Yelidá Oyola Palacios
26/03/1966 Salamanca 7 1990-91
64
Astillero Esteban Astillero Puente
05/10/1963 Bilbao 7 1988-89
65
Benítez Rafael Benítez Madrid
16/06/1939 Córdoba 7 1962-63
66
Manolo Díaz José Manuel Díaz Fernández
30/08/1968 Madrid 7 1989-90
67
Fran Villalba Francisco José Villalba Rodrigo
11/05/1998 Valencia 7 2017-18
68
Moisés Moisés Alberto Martínez Moldes
19/01/1982 Las Palmas de Gran Canaria 7 2005-06
69
Eutiquio Eutiquio Casado González
24/06/1961 Toro 7 1990-91
70
Calle Kevin Calle Ochoa
04/04/1993 Vitoria-Gasteiz 7 2016-17
71
Casado Carlos Casado Ilundain
22/03/1972 Pamplona 7 1995-96
72
Javi Navarro Javier Navarro Muñoz
07/06/1980 Santurtzi 7 2005-06
73
Ožegović Damir Ožegović
03/12/1969 Donji Lapac 7 1996-97
74
Marcelo Marcelo dos Santos Cipriano
11/10/1969 Niterói 7 1996-97
75
Melli Juan Alberto Andreu Alvarado
06/06/1984 Barbate 7 2001-02
76
Mendoza Ildefonso Mendoza Cataluña
21/12/1941 El Coronil 7 1970-71
77
Frías Francisco Javier Sanz Frías
03/11/1965 Segovia 7 1993-94
78
Palacios Daniel Palacios Lumbreras
13/03/1986 Haro 7 2012-13
79
Basauri Garikoitz Basauri Amezua
03/08/1974 Elorrio 7 2005-06
80
Muñoz Iñigo Muñoz Cuevas
16/12/1996 Bilbao 7 2016-17
81
Pedro Alberto Pedro Alberto Cano Arenas
18/06/1969 Bilbao 7 1996-97
82
Abaroa Mikel Abaroa Sesma
02/10/1988 Lekeitio 7 2016-17
83
Subirats Javier Subirats Hernández
02/10/1957 Paterna 7 1990-91
84
Béjar Fernando Béjar Durá
06/10/1980 Novelda 7 2005-06
85
Estévez Antonio Estévez García
06/10/1978 Coria del Río 7 2001-02
86
Carreño Jorge Carreño Padilla
15/05/1953 Barcelona 7 1978-79
87
Berasaluce Koldo Berasaluce Ibarzabal
17/05/1992 Gernika 7 2016-17
88
Barrena Jorge Barrena Cía
22/08/1978 Alloz 7 2005-06
89
Zuluaga Pablo Zuluaga Régulez
08/07/1970 Bilbao 7 1994-95
90
Serer José Pérez Serer
04/05/1966 Quart de les Valls 7 1997-98
91
Poceiro Manuel Poceiro Carrera
03/01/1938 Sevilla 7 1962-63
92
Jorge Alonso Jorge Enrique Alonso Mantilla
25/09/1960 Puente Castro 7 1993-94
93
Rafa Rafael Gutiérrez García
25/09/1976 7 1995-96
94
Salillas Francisco Javier García Ruiz
07/01/1966 Alagón 7 1997-98
95
Álvaro Pérez Álvaro Pérez Durán
07/03/1996 Valencia 7 2017-18
96
Carolo Jesús Rodríguez Muiños
03/05/1965 Padrón 7 1991-92
97
José Ángel José Ángel del Cerro Iglesias
08/02/1962 Salamanca 7 1988-89
98
Acosta Antonio Acosta Rivera
22/11/1971 Madrid 7 1989-90
99
Ricardo Ricardo Pérez González
11/08/1943 Huelva 7 1970-71
100
Altamira Jon Altamira Areizaga
02/01/1990 Gernika 7 2016-17
101
Carolo Juan Antonio Lorenzo Pena
10/03/1938 Ferrol 7 1962-63
102
José José Manuel Álvarez Fernández
28/03/1967 Granada 7 1991-92
103
Franch David Franch Conejero
25/04/1978 Burriana 7 2005-06
104
Sandro Sandro Marques Santos
31/10/1971 Porto Velho 7 2005-06
105
Igna Ignacio Pérez Bermúdez
17/01/1985 Málaga 7 2014-15
106
Miguel Miguel Ángel García Suárez
17/03/1982 Avilés 7 2005-06
107
López Jorge Orlando López Nieva
12/05/1957 Tucumán 7 1978-79
108
Salcedo Abel Salcedo Unzaga
02/12/1958 Laudio/Llodio 7 1984-85
109
Soriano Juan José Soriano Sánchez
07/03/1944 Chiclana de la Frontera 7 1970-71
110
Emiliano Emiliano Domínguez Sánchez
08/05/1976 Montijo 7 2005-06
111
Mateos Daniel Mateos Martín
11/01/1992 Zamora 7 2012-13
112
Sanzol Ricardo Sanzol Goñi
08/04/1976 Pamplona 7 1995-96
113
Nando Fernando Álvarez Llamas
21/07/1971 Ávila 7 1990-91
114
Alvite José Antonio Pérez Alvite
15/12/1962 Negreira 7 1991-92
115
Javi Javier Jiménez Martín
09/03/1969 Ávila 7 1990-91
116
Javi Javier Jiménez Martín
09/03/1969 Ávila 7 1993-94
117
Oliva Juan Luis Oliva Barba
1959 Salamanca 7 1988-89
118
Enziondo Ibon Enziondo Pineda
27/09/1988 Bilbao 7 2016-17
119
Xumetra Jordi Xumetra Feliu
24/10/1985 L'Estartit 7 2008-09
120
Natalio Natalio Lorenzo Poquet
18/09/1984 Canals 7 2009-10
121
Txema José Manuel Martín Rodríguez
11/07/1974 Iurreta 7 1995-96
122
Iván Márquez Iván Márquez Álvarez
09/06/1994 Marbella 7 2014-15
123
Pol Ballesté Pol Ballesté López
22/08/1995 Barcelona 7 2014-15
124
Dorca Albert Dorca Masó
23/12/1982 Olot 7 2008-09
125
Manolo Manuel Pérez Prieto
13/05/1964 Aspe 7 1990-91
126
Raúl Raúl Martín del Campo
27/07/1982 Santander 7 2003-04
127
Álvarez Ricardo Álvarez de Mena
26/10/1957 Madrid 7 1990-91
128
Aitor Arregui Pedro Aitor Arregui Artano
13/01/1971 Getaria 7 1997-98
129
Mario Mario Nogales Buñuel
21/10/1974 Tudela 7 1995-96
130
José José Martínez Cervera
10/06/1983 Barcelona 7 2008-09
131
Bixente Bixente Oyarzabal Odriozola
14/08/1964 Urrestilla 7 1994-95
132
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 7 1994-95
133
Aitor Santos Aitor Santos Primo
12/04/1976 Pamplona 7 1995-96
134
Ponzo Rafael Antonio Ponzo García
18/10/1978 Madrid 7 2008-09
135
Baena Francisco Baena Jiménez
24/09/1949 Cádiz 7 1970-71
136
Tito Alfonso Subero Calvo
18/01/1970 Calahorra 7 1996-97
137
Juanma Juan Manuel Alamillos Rodríguez
05/05/1973 Madrid 7 2005-06
138
Bruno Bruno Herrero Arias
13/02/1985 Jerez de la Frontera 7 2009-10
139
Alessandria Lucas Ramón Alessandria
05/04/1978 Rafaela 7 2003-04
140
Javier Javier Rogido Calvelo
28/01/1961 Santiago de Compostela 7 1984-85
141
Enrique Martín Enrique Martín Monreal Lizarraga
09/03/1956 Tiebas-Muruarte de Reta 7 1985-87
142
Ángel Luis Ángel Luis Fernández Serrano
26/02/1970 Puertollano 7 1997-98
143
Álex Blanco Alejandro Blanco Sánchez
16/12/1998 Benidorm 7 2017-18
144
Aldalur Iñaki Aldalur Aizpurua
01/08/1968 Azpeitia 7 1994-95
145
De Navas David de Navas Alcalá
07/12/1976 Alcobendas 7 2005-06
146
Queco Juan Carlos Fraile Benito
27/05/1965 Salamanca 7 1988-89
147
Benítez Pedro Antonio Benítez Márquez
02/05/1979 Sevilla 7 2001-02
148
Montoto Javier Montoto Quintero
17/04/1960 Villacruces 7 1991-92
149
Higes José Luis Higes Casalengua
09/08/1959 El Sotillo 7 1989-90
150
Elezgaray Luis Elezgaray Aguirrebengoa
18/11/1967 7 1995-96
151
Fernando Fernando Iglesias Chamorro
03/09/1966 Panxón 7 1991-92
152
Jesús Mari Jesús María López Calahorrano
10/06/1971 San Adrián 7 1995-96
153
Álvaro Campos Álvaro Campos Estellés
01/04/1987 Mislata 7 2018-19
154
Moure Jesús Moure Vieiro
26/08/1961 Santiago de Compostela 7 1984-85
155
Briones Jesús Briones Ontoria
22/10/1960 Gumiel de Izán 7 1984-85
156
López Manuel López Rodríguez
01/10/1944 Córdoba 7 1970-71
157
Berruezo Pedro Berruezo Bernal
01/05/1973 Sevilla 7 2005-06
158
Acedo Joaquín Acedo Sacaluga
27/03/1948 Maó 7 1970-71
159
Sánchez Manuel Sánchez Martínez
03/01/1964 Madrid 7 1989-90
160
Durán Jorge Joaquín Durán Mesa
10/04/1982 Málaga 7 2014-15
161
Raúl Raúl Domínguez Carral
01/11/1986 Sarón 7 2011-12
162
Arturo Arturo Manzanares Amor
Madrid 7 1989-90
163
Juanillo Juan José Galdeano Benítez
07/04/1991 Málaga 7 2014-15
164
Muguruza Joseba Muguruza Bengoa
11/01/1994 Deba 7 2018-19
165
Quique Medina Enrique Salvador Medina Ortega
14/09/1974 Attendorn 7 1997-98
166
Bautista
7 1984-85
167
Pardo
7 1988-89
168
Cerveró José Carlos Cerveró Barberá
11/12/1979 Burjassot 7 2005-06
169
Sergio Fernández Sergio Fernández Álvarez
09/02/1975 León 7 2009-10
170
Caballero Antonio Jesús Caballero Ramírez
06/01/1994 Martos 7 2018-19
171
Alberto Saavedra Alberto Saavedra Brazo
15/11/1971 Sevilla 7 1997-98
172
Berto Alberto Pernas Rodríguez
05/02/1955 Puente Vea 7 1984-85
173
Elía Juan Elía Vallejo
24/01/1979 Pamplona 7 2009-10
174
Cayetano Cayetano Tomás Navarrete Parapar
21/12/1960 Viveiro 7 1991-92
175
Karmona Antonio Karmona Herrera
24/03/1968 Bermeo 7 1996-97
176
Bustingorri Eugenio Bustingorri Oíz
28/12/1963 Zulueta 7 1985-87
177
Varela José Agromayor Varela
30/11/1955 O Barco de Valdeorras 7 1984-85
178
Infante Agustín Infante Calzadilla
23/09/1935 Sevilla 7 1962-63
179
Máyor Alfredo Juan Mayordomo
23/01/1984 Aspe 7 2005-06
180
Sigüenza José Francisco Sigüenza Soto
16/04/1966 Elx 7 1988-89
181
Barcala Miguel Ángel Barcala Rodríguez
03/02/1965 El Tiemblo 7 1990-91
182
Estéfano Estéfano Izaguirre Godineau
02/01/1971 Usurbil 7 1994-95
183
Miguel Miguel Ángel García Suárez
05/08/1964 Oviedo 7 1991-92
184
Juanma
7 1988-89
185
Espín Juan Pedro Martínez Espín
30/09/1964 Murcia 7 1990-91
186
Saúl Saúl Huguet Nuño
21/02/1976 Ribaforada 7 1995-96
187
Modesto Modesto Martínez Pillado
09/06/1965 Cambados 7 1991-92
188
Herbella Gorka Herbella Rodríguez
02/05/1972 Bilbao 7 1995-96
189
Cruz Heredia Pedro Ángel Cruz Heredia
08/05/1961 Ciudad Real 7 1990-91
190
Hicham Hicham Khaloua Khaloua
07/05/1995 San Javier 7 2018-19
191
Carracedo Jon Carracedo López
29/01/1987 Abadiño 7 2016-17
192
Marín Alberto Marín Sánchez
31/08/1971 Bilbao 7 1991-93
193
Doblas Antonio Baltasar Doblas Santana
05/08/1980 Dos Hermanas 7 2001-02
194
Cruz Heredia Pedro Ángel Cruz Heredia
08/05/1961 Ciudad Real 7 1993-94
195
Adorno Luis Héctor Adorno Servín
28/09/1954 Pirané 7 1978-79
196
Arriola Iñigo Arriola Díez
03/10/1967 Elgoibar 7 1994-95
197
Maldonado Francisco José Maldonado Collante
02/06/1981 San Fernando 7 2001-02
198
Villalba Jerónimo Rodríguez Villalba
20/06/1954 Asunción 7 1984-85
199
Mikel Méndez Mikel Méndez Gutiérrez
27/07/1985 Barakaldo 6 2009-10
200
Chuli Manuel Jesús Vázquez Florido
25/01/1991 Huelva 6 2015-16
201
Blázquez José Luis Blázquez Fuster
27/03/1982 Palma 6 2002-03
202
Mágico Díaz Javier Díaz Pons
03/02/1968 Sa Pobla 6 1987-88
203
Cepeda Antonio González Cepeda
07/03/1960 Almonte 6 1983-84
204
Sabino Sabino Aranzabal Goitia
21/09/1965 Laudio/Llodio 6 1989-90
205
Nacho José Ignacio Díaz Llamedo
13/12/1961 Nava 6 1982-83
206
Prados José Luis Prados Ramírez
01/03/1955 Logroño 6 1977-78
207
Jon González Jon Aingeru González Díez
31/12/1973 Sestao 6 1995-96
208
Enziondo Ibon Enziondo Pineda
27/09/1988 Bilbao 6 2015-16
209
Gallego José Ramón Gallego Souto
07/08/1959 Durango 6 1984-85
210
Tendillo Miguel Tendillo Belenguer
01/02/1961 Moncada 6 1984-85
211
David Sánchez David Sánchez Parrilla
13/12/1978 Tarragona 6 2001-02
212
Quique González Enrique González Casín
16/05/1990 Valladolid 6 2015-16
213
Horcajada Javier Horcajada Aceituno
05/01/1969 Lleida 6 2000-01
214
Álvaro Iglesias Álvaro Iglesias Quintana
12/07/1972 Barakaldo 6 1992-93
215
Pitu Roberto Doncel García
02/12/1997 Vigo 6 2018-19
216
Lander Lander Torrealdai Mandaluniz
15/03/1988 Gernika 6 2018-19
217
Casquero Francisco Javier Casquero Paredes
11/03/1976 Talavera de la Reina 6 1997-98
218
Toni Bernal Antonio José Bernal Iniesta
12/12/1977 Sangonera la Verde 6 2010-11
219
Castro Jesús Antonio Castro González
23/01/1951 Oviedo 6 1982-83
220
Bautista José María Bautista Monente
17/08/1958 Donostia/San Sebastián 6 1988-89
221
Meji Antonio Muñoz Soto
25/04/1973 Alzira 6 1999-00
222
Roberto Roberto Gutiérrez Díaz
15/03/1991 Santa Cruz de Tenerife 6 2017-18
223
Elgezábal Juan José Elgezábal Bustinza
21/12/1963 Bakio 6 1984-85
224
Kameni Idriss Carlos Kameni
18/02/1984 Douala 6 2006-07
225
Aleix Coch Aleix Coch Lucena
18/10/1991 Tarragona 6 2017-18
226
Manu Manuel Arias Carrera
13/09/1982 Zamora 6 2012-13
227
Asier Arranz Asier Arranz Martín
28/03/1987 Segovia 6 2017-18
228
Méndez Josu Méndez Ibáñez
12/05/1978 Barakaldo 6 2001-02
229
Iker Begoña Iker Begoña Zubiaur
15/11/1976 Bilbao 6 2003-04
230
Marc Martínez Marcos Martínez Castillero
11/04/1986 Navarcles 6 2017-18
231
Anderson Cruz Anderson Emanuel Castelo Branco da Cruz
09/04/1996 Luanda 6 2019-20
232
Biri David Romero Paredes
17/01/1975 Moaña 6 2010-11
233
Aira José Manuel Aira Lindoso
14/03/1976 Ponferrada 6 2000-01
234
Liceranzu Jesús Iñigo Liceranzu Otxoa
13/03/1959 Bilbao 6 1984-85
235
Rafa Gimeno Rafael Gimeno Miravalls
01/07/1986 Guadassuar 6 2010-11
236
Marcos Terán Marco Antonio Terán Sáez
21/01/1980 Coria del Río 6 2001-02
237
Zamarripa Jon Zamarripa Agirrezabala
24/01/1971 Getxo 6 1994-95
238
Mesa Manuel Mesa Quirós
26/12/1952 San Roque 6 1982-83
239
Ibrahim Ibrahim Jorge Cruz
12/11/1972 Santa Cruz de Tenerife 6 2001-02
240
Ibeas Jesús Javier Ibeas Sarabia
19/09/1960 Burgos 6 1990-91
241
Amadeo Amadeo Ibáñez Tormo
22/02/1916 Valencia 6 1945-46
242
Agustín Alberto Agustín Banús Celda
07/10/1957 Bellús 6 1983-84
243
Javi Fernández Javier Fernández Sanz
21/08/1978 Madrid 6 2004-05
244
Paco Soler Francisco Manuel Soler Atencia
05/03/1970 Palma 6 1989-90
245
Bastida Jesús María Bastida Montoya
01/04/1968 Basauri 6 1996-97
246
Zabaleta Pablo Javier Zabaleta Girod
16/01/1985 Arrecifes 6 2006-07
247
Toedtli Mariano Ramón Toedtli Leones
23/03/1976 Córdoba 6 2003-04
248
Loren Lorenzo Jesús del Hoyo Gordo
19/11/1959 Torrejón de Ardoz 6 1984-85
249
Robert Roberto Fernández Bonillo
05/07/1962 Betxí 6 1984-85
250
Jarque Daniel Jarque González
01/01/1983 Barcelona 6 2006-07
En actiu la temporada 2019-20