Ranking Jugats Consecutius Empatant - 1ª + 2ª + 2ªB

De 2ª es compten dades des de la temporada 1930-31, de 2ªB des de la 1978-79
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PE Temporada
1
Tejero Sergio Tejero García
03/02/1979 Lebrija 14 2005-06
2
Prieto José Antonio Prieto Hernández
08/01/1987 Ceuta 14 2005-06
3
Sergio García Sergio García de la Iglesia
08/08/1989 Zamora 11 2012-13
4
Salas Carmelo Salas Tavira
13/09/1949 Córdoba 11 1977-79
5
Edu Eduardo Payá Monje
21/09/1992 Zaragoza 11 2012-13
6
Gálvez Rafael Gálvez Cerrillo
20/05/1993 Córdoba 11 2017-19
7
Benítez Ignacio Benítez Castañeda
09/12/1979 Huelva 10 2003-04
8
Javi Rodríguez Javier Rodríguez Méndez
28/09/1991 Zamora 10 2012-13
9
Espín Juan Pedro Martínez Espín
30/09/1964 Murcia 10 1990-92
10
Valdés Jesús Valdés Álvarez
10/10/1949 Santiago de Compostela 10 1977-79
11
Prada Alberto Prada Vega
19/01/1989 Ponferrada 10 2012-13
12
Sergio Sánchez Sergio Sánchez Izquierdo
27/09/1986 Madrid 10 2012-13
13
Santos Miguel Santos Alfageme
01/07/1991 Zamora 10 2012-13
14
Jacobo Trigo Jacobo Trigo Pérez
16/09/1988 Baiona 9 2012-13
15
Berto Alberto Pernas Rodríguez
05/02/1955 Puente Vea 9 1984-85
16
Iván Iván Negro Castillo
07/09/1973 9 1992-93
17
Alonso Alberto Alonso Lozano
14/11/1994 Madrid 9 2016-17
18
Moreno Alejandro Mendoza Corujo
17/05/1986 Santa Cruz de Tenerife 9 2011-16
19
Mateos Daniel Mateos Martín
11/01/1992 Zamora 9 2012-13
20
Chazarreta Pedro Chazarreta Herrera
30/06/1951 Resistencia 9 1977-79
21
Dani Hernández Daniel Hernández González
30/05/1992 Zamora 9 2012-13
22
Salcedo Abel Salcedo Unzaga
02/12/1958 Laudio/Llodio 9 1984-85
23
González Silvestre González Diago
08/12/1958 La Vall d'Uixó 9 1987-88
24
Sarriegi Iker Sarriegi Etxabe
16/08/1973 Donostia/San Sebastián 9 1994-95
25
Navas Mauro Esteban Navas Dellepiani
20/10/1974 Buenos Aires 9 2003-04
26
Albiol Miquel Albiol Tortajada
02/09/1981 Vilamarxant 9 2003-04
27
César Ortiz César Ortiz Puentenueva
30/01/1989 Gálvez 9 2007-08
28
Jonathan Jonathan Martín Carabias
06/03/1981 Salamanca 9 2009-11
29
Marcos Terán Marco Antonio Terán Sáez
21/01/1980 Coria del Río 9 2001-02
30
García Navajas Antonio García Navajas
08/03/1958 Posadas 9 1977-79
31
Toledo Philippe Dominique Toledo
18/12/1983 Avignon 9 2005-07
32
Casado Carlos Casado Ilundain
22/03/1972 Pamplona 9 1995-96
33
Rubiato Borja Rubiato Martínez
13/11/1984 Madrid 9 2012-13
34
Cortés Alfonso Cortés de Tena Dávila
13/04/1951 Almadén 9 1973-74
35
Sigüenza José Francisco Sigüenza Soto
16/04/1966 Elx 9 1990-91
36
Aliaga José Vicente Aliaga Cervera
18/04/1957 Bugarra 9 1987-88
37
Tiko Roberto Martínez Rípodas
15/09/1976 Pamplona 9 1995-96
38
Quico Francisco Javier Mata Álvarez
12/11/1961 A Coruña 9 1987-88
39
Artetxe Óscar Artetxe Paskual
18/12/1966 Eibar 9 1994-95
40
Bustingorri Eugenio Bustingorri Oíz
28/12/1963 Zulueta 8 1985-87
41
Migue Miguel Ángel García Fernández
26/08/1990 Écija 8 2016-18
42
Aguilar Juan Emilio Aguilar Rodríguez
25/02/1964 Quart de Poblet 8 1987-88
43
José José Martínez Cervera
10/06/1983 Barcelona 8 2017-18
44
Etxaniz Ion Etxaniz Llamas
10/01/1991 Arrasate 8 2016-17
45
Nadal Sebastián Nadal Mejías
03/10/1963 Palma 8 1987-88
46
Mauri Juan Manuel Mouriño Suárez
26/02/1963 A Coruña 8 1990-91
47
Palacios Daniel Palacios Lumbreras
13/03/1986 Haro 8 2012-13
48
Juanma Juan Manuel Suárez del Valle
04/03/1966 Luanco 8 1993-94
49
Moreno Antonio Moreno Domínguez
26/09/1974 Badajoz 8 1997-98
50
Centelles Alejandro José Centelles Plaza
30/08/1999 Valencia 8 2017-18
51
Blanco Ramón Blanco Rodríguez
20/02/1952 Vimianzo 8 1973-74
52
Txitxi
8 1992-93
53
Liceranzu Jesús Iñigo Liceranzu Otxoa
13/03/1959 Bilbao 8 1984-85
54
Raúl Arribas Raúl Arribas Torre
23/06/1969 Barcelona 8 2003-04
55
Manzambi Neftali Benedic Manzambi
23/04/1997 Luanda 8 2018-20
56
Patri Patricio Rubio Bernal
04/09/1973 La Palma del Condado 8 1997-98
57
Nico Hernández Nicolás Diego Hernández Gómez
02/09/1976 Montevideo 8 1997-98
58
Pachín Antonio Francisco Martínez Fernández
13/05/1952 Turón 8 1977-79
59
Higinio Higinio García Fernández
11/01/1956 Valverdejo 8 1990-91
60
Burgueña Xabier Burgueña Villaño
28/11/1979 Bilbao 8 2007-08
61
Silvano José Silvano Ángelo
20/05/1980 Palma 8 2009-16
62
Lumbreras José María Lumbreras Paños
06/01/1961 Tudela 8 1985-87
63
Roberto Roberto García Fernández
28/01/1970 Avilés 8 1996-98
64
Niz Dionisio Nuez Robaina
31/12/1945 Las Palmas de Gran Canaria 8 1973-74
65
Ousmane Ousmane Balde
30/12/1989 Conakry 8 2012-13
66
Manolo Martínez Manuel Martínez Lara
15/06/1980 Bigastro 8 2010-11
67
Limones David Limones Rodríguez
31/08/1978 Madrid 8 2007-08
68
José Mari José María García Morcillo
17/01/1975 Barcelona 8 2007-08
69
Campos Manuel Campos Espinosa
25/10/1950 Cantillana 8 1973-74
70
Béjar Fernando Béjar Durá
06/10/1980 Novelda 8 2005-06
71
Manrique Jorge Sánchez Manrique
13/12/1981 Motril 8 2003-09
72
Urquía Jorge Urquía Elvir
19/09/1946 Comayagüela 8 1973-74
73
Juanillo Juan José Galdeano Benítez
07/04/1991 Málaga 8 2014-15
74
Marc Jiménez Marc Jiménez de la Espada Martín
03/11/1985 Pollença 8 2015-19
75
Pumpido Carlos Nery Alberto Pumpido Barrinat
30/07/1957 Monje 8 1989-90
76
Calandria Pablo Ignacio Calandria
15/03/1982 Ituzaingó 8 2003-04
77
Nacho Matador Ignacio Matador Aguilera
11/09/1986 Gijón 8 2012-13
78
Cela José María Cela Ranilla
17/12/1969 Zamora 8 1991-92
79
Pinki José García Juárez
11/12/1963 Madrid 8 1990-92
80
Pinto Manuel Pinto Garrido
17/11/1967 Madrid 8 1997-98
81
Dani Daniel Martín Alexandre
16/09/1981 Sevilla 8 1999-00
82
Falomir José Luis Falomir Sanz
12/05/1957 Castelló de la Plana 8 1987-88
83
Arpón Óscar Arpón Ochoa
09/04/1975 Calahorra 8 1994-95
84
Jorge Hernández Jorge Hernández Diéguez
06/02/1992 Zamora 8 2012-13
85
Barcelona Roberto Barcelona Otaño
12/09/1966 Rotterdam 8 1987-88
86
Gerardo Gerardo García León
07/12/1974 Sevilla 8 1997-98
87
Eloy Eloy Miguel Villodrés Portillo
30/01/1988 Málaga 8 2012-13
88
Pardo Juan Manuel Pardo Moreno
07/04/1978 Madrid 8 2003-04
89
Ito Andrés Alonso García
26/04/1961 Salamanca 8 1984-86
90
Yeray Ortega Yeray Ortega Guarda
14/07/1979 Las Palmas de Gran Canaria 8 2000-01
91
Pedro Alberto Pedro Alberto Cano Arenas
18/06/1969 Bilbao 8 1996-97
92
Melgar Miguel Melgar Rodríguez
12/05/1972 Madrid 8 2003-04
93
Ribes Salvador Ribes Diago
21/04/1958 Onda 8 1987-88
94
Sala Josep Maria Sala Boix
24/04/1964 Sant Hipòlit de Voltregà 8 1997-98
95
Mario Mario Espinosa de los Monteros Llorens
09/01/1968 Valencia 8 1987-88
96
Sola Miguel Ángel Sola Elizalde
29/09/1957 Pamplona 8 1985-87
97
Marcelo Marcelo dos Santos Cipriano
11/10/1969 Niterói 8 1996-97
98
Ezequiel Castillo Ezequiel Marcelo Castillo Montes
13/06/1967 Morón 8 1999-00
99
Cobles Eduardo García Cobles
13/10/1970 Mieres 8 2001-02
100
Arrué Francisco Esteban Arrué Pardo
07/08/1977 Santiago de Chile 8 2003-04
101
Güembe José María Güembe Torrecilla
15/07/1965 Obanos 8 1990-92
102
Carcavilla Tomás Carcavilla Vázquez
18/08/1964 Tudela 8 1992-93
103
Aginaga Jokin Aginaga Amubieta
27/10/1971 Zizurkil 8 1994-95
104
Frígols Francisco Frígols Lila
05/12/1944 Chella 8 1973-74
105
Gus Agustín Montón Salvador
23/08/1961 Valencia 8 1986-87
106
Txiki David Acaz Martínez
19/05/1975 Pamplona 8 2003-04
107
Enría Claudio Marcelo Enría
28/08/1973 Helvecia 8 2003-04
108
Sarriegi Josu Sarriegi Zumárraga
19/01/1979 Lazkao 8 2000-01
109
Fernando Luis Fernando Ortega Merino
09/10/1969 Palencia 8 1993-94
110
Fran Navarro Francisco José Navarro Aliaga
03/02/1998 Valencia 8 2017-18
111
Solves Rafael Solves Vayà
22/08/1977 La Pobla Llarga 8 1999-00
112
Adorno Luis Héctor Adorno Servín
28/09/1954 Pirané 8 1978-79
113
Gómez Fernando Javier Gómez Rodríguez
18/11/1949 Abanto y Ciérvana 8 1977-79
114
Mina Francisco Javier Mina Mariñelarena
24/11/1954 Pamplona 8 1985-87
115
Bermejo Mario Bermejo Castanedo
07/10/1978 Santander 8 2003-04
116
Iñaki Hurtado José Ignacio Hurtado Capilla
26/02/1972 Logroño 7 1993-94
117
Manolo Gaspar Manuel Gaspar Haro
03/02/1981 Málaga 7 2014-15
118
Seoane Javier Seoane Novelhe
23/02/1978 A Peroxa 7 2004-06
119
Vicente Vicente Javier Fernández Pino
08/11/1979 Cantillana 7 2001-02
120
Zuluaga Pablo Zuluaga Régulez
08/07/1970 Bilbao 7 1994-95
121
Txema José Manuel Martín Rodríguez
11/07/1974 Iurreta 7 1995-96
122
Carreño Jorge Carreño Padilla
15/05/1953 Barcelona 7 1978-79
123
Palanca Miquel Palanca Fernández
18/12/1987 Tarragona 7 2014-16
124
José Luis José Luis Vara Olveira
05/10/1958 Muros 7 1990-91
125
Moisés Moisés Alberto Martínez Moldes
19/01/1982 Las Palmas de Gran Canaria 7 2005-06
126
Javi Fernández Javier Fernández Sanz
21/08/1978 Madrid 7 2004-05
127
Moya Miguel Ángel Díaz Moya
09/10/1969 7 1989-90
128
Igna Ignacio Pérez Bermúdez
17/01/1985 Málaga 7 2014-15
129
Emilio Emilio José López Gallego
11/03/1978 Medina del Campo 7 2003-04
130
Manolo Manuel Rodríguez Alfonso
22/12/1947 Cangas do Morrazo 7 1977-78
131
Raúl Vadillo Raúl Vadillo Sánchez
13/09/1979 Jerez de la Frontera 7 2002-03
132
Uriz Vicente Uriz Balliriain
28/09/1970 Pamplona 7 2002-03
133
Benítez Rafael Benítez Madrid
16/06/1939 Córdoba 7 1962-63
134
Israel Israel Izquierdo Maestro
29/12/1971 Alicante 7 1994-95
135
Álvaro Campos Álvaro Campos Estellés
01/04/1987 Mislata 7 2018-19
136
Barrena Jorge Barrena Cía
22/08/1978 Alloz 7 2005-06
137
Sans Bernardo Sans Perelló
30/01/1940 Muro 7 1973-74
138
Igor Martínez Igor Martínez Caseras
19/07/1989 Vitoria-Gasteiz 7 2009-10
139
Perico Alonso Miguel Ángel Alonso Oyarbide
01/02/1953 Tolosa 7 1984-86
140
Fernando Fernando Iglesias Chamorro
03/09/1966 Panxón 7 1991-92
141
Quintanilla Alexander Quintanilla Urionabarrenetxea
02/07/1990 Bilbao 7 2011-13
142
Serer José Pérez Serer
04/05/1966 Quart de les Valls 7 1997-98
143
Mateo Mateo Míguez Adán
11/05/1987 Redondela 7 2018-19
144
Chiqui Antonio Francisco López Gil
08/09/1978 Cartagena 7 2005-06
145
Castañeda Javier Castañeda López
05/10/1955 Madrid 7 1985-87
146
Marín Alberto Marín Sánchez
31/08/1971 Bilbao 7 1991-93
147
Emilio Emilio López Fernández
09/07/1965 Vigo 7 1997-98
148
Chango Díaz Luis Alberto Díaz Rebaneira
17/08/1942 Santiago del Estero 7 1973-74
149
Raúl Raúl Martín del Campo
27/07/1982 Santander 7 2003-04
150
Varela José Agromayor Varela
30/11/1955 O Barco de Valdeorras 7 1984-85
151
Isidro Isidro Salamanca Sanz
16/04/1972 Laguna de Duero 7 1993-94
152
Castañeda Julen Castañeda Nuin
14/11/1990 Donostia/San Sebastián 7 2018-20
153
Pardo
7 1988-89
154
Pedro Pedro Manuel Sánchez Blázquez
10/09/1966 Madrid 7 1989-90
155
Cerveró José Carlos Cerveró Barberá
11/12/1979 Burjassot 7 2005-06
156
Muguruza Joseba Muguruza Bengoa
11/01/1994 Deba 7 2018-19
157
Juanma Juan Manuel Barbero Sánchez
Cabezuela del Valle 7 1988-89
158
Urraka Iker Urraka Oliveira
26/06/1979 Logroño 7 2001-02
159
Tito Alfonso Subero Calvo
18/01/1970 Calahorra 7 1996-97
160
Estévez Antonio Estévez García
06/10/1978 Coria del Río 7 2001-02
161
Odei Odei Onaindia Zabala
07/12/1989 Lekeitio 7 2019-20
162
Magallón Ángel Ricardo Magallón Yanguas
01/03/1969 Tudela 7 1995-96
163
Fraile Marc Fraile Roselló
17/05/1995 Sant Antoni de Portmany 7 2015-16
164
Aitor Arregui Pedro Aitor Arregui Artano
13/01/1971 Getaria 7 1997-98
165
José Ángel José Ángel del Cerro Iglesias
08/02/1962 Salamanca 7 1988-89
166
Basauri Garikoitz Basauri Amezua
03/08/1974 Elorrio 7 2005-06
167
Acedo Joaquín Acedo Sacaluga
27/03/1948 Maó 7 1970-71
168
Doblas Antonio Baltasar Doblas Santana
05/08/1980 Dos Hermanas 7 2001-02
169
Arriola Iñigo Arriola Díez
03/10/1967 Elgoibar 7 1994-95
170
Berruezo Pedro Berruezo Bernal
01/05/1973 Sevilla 7 2005-06
171
Álex Pascual Alejandro Pascual Julià
21/05/1977 Muro d'Alcoi 7 1997-99
172
Kiko Ratón Francisco José González Expósito
19/09/1976 Puerto de la Cruz 7 2002-03
173
Goiria Asier Goiria Etxebarria
19/09/1980 Amorebieta-Etxano 7 2011-12
174
Castillejo José Miguel Castillejo Aznarez
04/12/1974 Tudela 7 1995-96
175
Bruno Bruno Herrero Arias
13/02/1985 Jerez de la Frontera 7 2009-10
176
Piti Julio César San José Minguela
09/11/1969 Valladolid 7 1993-94
177
Lezcano Gabriel Lezcano Rivarola
18/03/1946 Coronel Martínez 7 1971-73
178
Villarroya Víctor Villarroya Jiménez
06/11/1979 Quel 7 2003-04
179
Regalón Francisco Regalón Cerezo
19/02/1987 Algallarín 7 2018-19
180
Pons Juan Manuel Pons Bascones
19/02/1976 Madrid 7 2008-09
181
Omar Julián Omar Ramos Suárez
26/01/1988 San Cristóbal de La Laguna 7 2015-16
182
Sabino Sabino Aranzabal Goitia
21/09/1965 Laudio/Llodio 7 1989-90
183
Piojo Jesús Hernández de la Torre
29/06/1989 Salamanca 7 2014-15
184
Natalio Natalio Lorenzo Poquet
18/09/1984 Canals 7 2009-10
185
Sergio Fernández Sergio Fernández Álvarez
09/02/1975 León 7 2009-10
186
Geni Eugenio Martínez de las Heras
01/09/1965 Madrid 7 1997-99
187
Acosta Antonio Acosta Rivera
22/11/1971 Madrid 7 1989-90
188
Gayà José Luis Gayà Peña
25/05/1995 Pedreguer 7 2018-19
189
Sérvulo Sérvulo Muñoz Muñoz
27/04/1979 Pedro Muñoz 7 2000-01
190
Sigüenza José Francisco Sigüenza Soto
16/04/1966 Elx 7 1988-89
191
Carolo Juan Antonio Lorenzo Pena
10/03/1938 Ferrol 7 1962-63
192
Sintes Javier Sintes Sánchez
21/01/1971 Las Palmas de Gran Canaria 7 1990-91
193
Mendoza Ildefonso Mendoza Cataluña
21/12/1941 El Coronil 7 1970-71
194
Enziondo Ibon Enziondo Pineda
27/09/1988 Bilbao 7 2016-17
195
Barcala Miguel Ángel Barcala Rodríguez
03/02/1965 El Tiemblo 7 1990-91
196
Prados José Luis Prados Ramírez
01/03/1955 Logroño 7 1977-78
197
Nando Fernando Álvarez Llamas
21/07/1971 Ávila 7 1990-91
198
Xumetra Jordi Xumetra Feliu
24/10/1985 L'Estartit 7 2008-09
199
Keko Carlos Parreño Sánchez
08/08/1980 Elx 7 2002-03
200
Chumilla Manuel Chumilla Nocete
16/01/1969 Cabra 7 1997-99
201
Rui Costa Rui Pedro Silva Costa
20/02/1996 Vila Nova de Famalicão 7 2019-20
202
Monteagudo Alberto Jiménez Monteagudo
27/09/1974 Valdeganga 7 1998-99
203
Juanma Juan Manuel Alamillos Rodríguez
05/05/1973 Madrid 7 2005-06
204
Juanma Juan Manuel Alamillos Rodríguez
05/05/1973 Madrid 7 2005-06
205
Máyor Alfredo Juan Mayordomo
23/01/1984 Aspe 7 2005-06
206
Verón Marcelo Andrés Verón
08/01/1978 Buenos Aires 7 2002-04
207
Cayetano Cayetano Tomás Navarrete Parapar
21/12/1960 Viveiro 7 1991-92
208
Maldonado Francisco José Maldonado Collante
02/06/1981 San Fernando 7 2001-02
209
Morillas Juan José Morillas Pedreño
23/05/1981 Murcia 7 2002-03
210
Aguirreoa Peio Aguirreoa Longarte
22/12/1954 Ondarroa 7 1989-90
211
Palop Andrés Palop Cervera
22/10/1973 Valencia 7 1997-98
212
Jorge Alonso Jorge Enrique Alonso Mantilla
25/09/1960 Puente Castro 7 1993-94
213
Tito Roberto Román Triguero
11/07/1985 Madrid 7 2019-20
214
Álvarez Ricardo Álvarez de Mena
26/10/1957 Madrid 7 1990-91
215
Quique Álvarez Enrique Álvarez Sanjuán
20/07/1975 Vigo 7 1994-95
216
Bobadilla Carlos Bobadilla Torquemada
01/01/1976 Aldeanueva de Ebro 7 2001-02
217
Silos Alfonso Romero Silos
31/10/1959 Villanueva de la Serena 7 1988-89
218
Bixente Bixente Oyarzabal Odriozola
14/08/1964 Urrestilla 7 1994-95
219
Tocornal Fernando Tocornal Linares
20/06/1961 Laredo 7 1996-98
220
Quique Medina Enrique Salvador Medina Ortega
14/09/1974 Attendorn 7 1997-98
221
Vilaseca José Antonio Vilaseca Triviño
06/03/1972 Linares 7 1995-97
222
Javi Navarro Javier Navarro Muñoz
07/06/1980 Santurtzi 7 2005-06
223
Frías Francisco Javier Sanz Frías
03/11/1965 Segovia 7 1993-94
224
Alvite José Antonio Pérez Alvite
15/12/1962 Negreira 7 1991-92
225
Ripa Adrián Ripa Cruz
12/08/1985 Épila 7 2010-11
226
Petcoff Damián Ezequiel Petcoff Kailer
24/05/1990 Buenos Aires 7 2017-18
227
Franch David Franch Conejero
25/04/1978 Burriana 7 1999-00
228
Astillero Esteban Astillero Puente
05/10/1963 Bilbao 7 1988-89
229
Franch David Franch Conejero
25/04/1978 Burriana 7 2005-06
230
Anelka Nicolas Sébastien Anelka
17/08/1979 Le Chesnay 7 1999-00
231
Vega Óscar Vega Salinas
27/01/1987 Pamplona 7 2008-09
232
Subirats Javier Subirats Hernández
02/10/1957 Paterna 7 1990-91
233
Jorge Rodríguez Jorge Eugenio Rodríguez Álvarez
15/08/1980 Cee 7 2010-11
234
Cubillas David Cubillas Peña
19/06/1990 Castelló de la Plana 7 2018-19
235
Cohen Steven Cohen
27/02/1986 Marseille 7 2006-07
236
Queco Juan Carlos Fraile Benito
27/05/1965 Salamanca 7 1988-89
237
Azpilikueta Ignacio Azpilikueta Rodríguez
28/10/1981 Donostia/San Sebastián 7 2003-05
238
Herbera José Antonio Herbera Rúa
22/07/1957 Binaced 7 1988-89
239
Miguel Miguel Ángel García Suárez
17/03/1982 Avilés 7 2005-06
240
Ponzo Rafael Antonio Ponzo García
18/10/1978 Madrid 7 2008-09
241
De Navas David de Navas Alcalá
07/12/1976 Alcobendas 7 2005-06
242
Taña José Antonio Martínez de la Hoz
10/06/1977 Santander 7 1997-98
243
Iván Iván Gómez Romero
02/02/1980 Barcelona 7 2004-05
244
Modesto Modesto Martínez Pillado
09/06/1965 Cambados 7 1991-92
245
Santomé Jesús Santomé Gestido
31/03/1955 Moaña 7 1977-78
246
Abraham Abraham Minero Fernández
22/02/1986 Granollers 7 2008-09
247
Jesús Mari Jesús María López Calahorrano
10/06/1971 San Adrián 7 1995-96
248
Dibi Beyogode Hans-Erve Dibi
23/06/1988 Paris 7 2012-13
249
Limones Jesús Reguillos Moya
17/10/1986 Daimiel 7 2019-20
250
José José Manuel Álvarez Fernández
28/03/1967 Granada 7 1991-92
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error