Ranking Jornades Consecutives Empatant - 2ª

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1930-31
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PE Temporada
1
Txiki David Acaz Martínez
19/05/1975 Pamplona 8 2003-04
2
Frígols Francisco Frígols Lila
05/12/1944 Chella 8 1973-74
3
Cortés Alfonso Cortés de Tena Dávila
13/04/1951 Almadén 8 1973-74
4
Navas Mauro Esteban Navas Dellepiani
20/10/1974 Buenos Aires 8 2003-04
5
Gerardo Gerardo García León
07/12/1974 Sevilla 8 1997-98
6
Enría Claudio Marcelo Enría
28/08/1973 Helvecia 8 2003-04
7
Arrué Francisco Esteban Arrué Pardo
07/08/1977 Santiago de Chile 8 2003-04
8
Patri Patricio Rubio Bernal
04/09/1973 La Palma del Condado 8 1997-98
9
Niz Dionisio Nuez Robaina
31/12/1945 Las Palmas de Gran Canaria 8 1973-74
10
Pardo Juan Manuel Pardo Moreno
07/04/1978 Madrid 8 2003-04
11
Sigüenza José Francisco Sigüenza Soto
16/04/1966 Elx 8 1990-91
12
Urquía Jorge Urquía Elvir
19/09/1946 Comayagüela 8 1973-74
13
Higinio Higinio García Fernández
11/01/1956 Valverdejo 8 1990-91
14
Melgar Miguel Melgar Rodríguez
12/05/1972 Madrid 8 2003-04
15
Sala Josep Maria Sala Boix
24/04/1964 Sant Hipòlit de Voltregà 8 1997-98
16
Raúl Arribas Raúl Arribas Torre
23/06/1969 Barcelona 8 2003-04
17
Calandria Pablo Ignacio Calandria
15/03/1982 Ituzaingó 8 2003-04
18
Campos Manuel Campos Espinosa
25/10/1950 Cantillana 8 1973-74
19
Pinto Manuel Pinto Garrido
17/11/1967 Madrid 8 1997-98
20
Blanco Ramón Blanco Rodríguez
20/02/1952 Vimianzo 8 1973-74
21
Mauri Juan Manuel Mouriño Suárez
26/02/1963 A Coruña 8 1990-91
22
Moreno Antonio Moreno Domínguez
26/09/1974 Badajoz 8 1997-98
23
Ricardo Ricardo Pérez González
11/08/1943 Huelva 7 1970-71
24
Salillas Francisco Javier García Ruiz
07/01/1966 Alagón 7 1997-98
25
Sergio Fernández Sergio Fernández Álvarez
09/02/1975 León 7 2009-10
26
Aitor Arregui Pedro Aitor Arregui Artano
13/01/1971 Getaria 7 1997-98
27
Espín Juan Pedro Martínez Espín
30/09/1964 Murcia 7 1990-91
28
Baena Francisco Baena Jiménez
24/09/1949 Cádiz 7 1970-71
29
Ponzo Rafael Antonio Ponzo García
18/10/1978 Madrid 7 2008-09
30
José José Martínez Cervera
10/06/1983 Barcelona 7 2008-09
31
Zuluaga Pablo Zuluaga Régulez
08/07/1970 Bilbao 7 1994-95
32
Alberto Saavedra Alberto Saavedra Brazo
15/11/1971 Sevilla 7 1997-98
33
García Pitarch Jesús Vicente García Pitarch Marco
14/11/1963 La Pobla de Vallbona 7 1990-91
34
Soriano Juan José Soriano Sánchez
07/03/1944 Chiclana de la Frontera 7 1970-71
35
Karmona Antonio Karmona Herrera
24/03/1968 Bermeo 7 1996-97
36
Natalio Natalio Lorenzo Poquet
18/09/1984 Canals 7 2009-10
37
Serer José Pérez Serer
04/05/1966 Quart de les Valls 7 1997-98
38
Dorca Albert Dorca Masó
23/12/1982 Olot 7 2008-09
39
Acedo Joaquín Acedo Sacaluga
27/03/1948 Maó 7 1970-71
40
Ángel Luis Ángel Luis Fernández Serrano
26/02/1970 Puertollano 7 1997-98
41
Aldalur Iñaki Aldalur Aizpurua
01/08/1968 Azpeitia 7 1994-95
42
Xumetra Jordi Xumetra Feliu
24/10/1985 L'Estartit 7 2008-09
43
Subirats Javier Subirats Hernández
02/10/1957 Paterna 7 1990-91
44
Poceiro Manuel Poceiro Carrera
03/01/1938 Sevilla 7 1962-63
45
Cardo José Cardo Romero
19/12/1935 Coria del Río 7 1962-63
46
Infante Agustín Infante Calzadilla
23/09/1935 Sevilla 7 1962-63
47
Elía Juan Elía Vallejo
24/01/1979 Pamplona 7 2009-10
48
Odei Odei Onaindia Zabala
07/12/1989 Lekeitio 7 2019-20
49
Pedro Alberto Pedro Alberto Cano Arenas
18/06/1969 Bilbao 7 1996-97
50
Palop Andrés Palop Cervera
22/10/1973 Valencia 7 1997-98
51
López Manuel López Rodríguez
01/10/1944 Córdoba 7 1970-71
52
Manolo Manuel Pérez Prieto
13/05/1964 Aspe 7 1990-91
53
Alessandria Lucas Ramón Alessandria
05/04/1978 Rafaela 7 2003-04
54
Marcelo Marcelo dos Santos Cipriano
11/10/1969 Niterói 7 1996-97
55
Tito Alfonso Subero Calvo
18/01/1970 Calahorra 7 1996-97
56
Bixente Bixente Oyarzabal Odriozola
14/08/1964 Urrestilla 7 1994-95
57
Limones Jesús Reguillos Moya
17/10/1986 Daimiel 7 2019-20
58
Bruno Bruno Herrero Arias
13/02/1985 Jerez de la Frontera 7 2009-10
59
Estéfano Estéfano Izaguirre Godineau
02/01/1971 Usurbil 7 1994-95
60
Benítez Rafael Benítez Madrid
16/06/1939 Córdoba 7 1962-63
61
Ožegović Damir Ožegović
03/12/1969 Donji Lapac 7 1996-97
62
Carolo Juan Antonio Lorenzo Pena
10/03/1938 Ferrol 7 1962-63
63
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 7 1994-95
64
Mendoza Ildefonso Mendoza Cataluña
21/12/1941 El Coronil 7 1970-71
65
Arriola Iñigo Arriola Díez
03/10/1967 Elgoibar 7 1994-95
66
Quique Medina Enrique Salvador Medina Ortega
14/09/1974 Attendorn 7 1997-98
67
Sanchón Felipe Sanchón Huerta
08/04/1982 Barcelona 6 2008-09
68
Emilio Emilio López Fernández
09/07/1965 Vigo 6 1997-98
69
Cepeda Antonio González Cepeda
07/03/1960 Almonte 6 1983-84
70
De la Riva Emilio de la Riva Solla
04/06/1956 Madrid 6 1983-84
71
Arteaga Fernando Arteaga Alzaga
27/02/1960 Abadiño 6 1988-89
72
Maraver Juan Maraver González
28/04/1960 Sevilla 6 1983-84
73
Jandro Alejandro Castro Fernández
27/02/1979 Mieres 6 2013-14
74
Montero Julián Montero Generoso
06/05/1969 Madrid 6 1994-95
75
Matamala Jordi Matamala Muntadas
18/05/1976 Vilobí d'Onyar 6 2008-09
76
Iván López Iván López Mendoza
23/08/1993 Valencia 6 2013-14
77
Castel Jordi Castel Casola
15/03/1954 Barcelona 6 1983-84
78
Rafita Rafael Pascual Fernández
02/03/1975 Madrid 6 1994-95
79
Zamarripa Jon Zamarripa Agirrezabala
24/01/1971 Getxo 6 1994-95
80
Iribas Mikel Iribas Aliende
13/04/1988 Donostia/San Sebastián 6 2019-20
81
Murúa Edorta Murúa Zenarruzabeitia
22/02/1963 Barakaldo 6 1984-86
82
Bastón Miguel González Bastón
29/06/1961 Marín 6 1988-89
83
Albiol Miquel Albiol Tortajada
02/09/1981 Vilamarxant 6 2003-04
84
Reyes Lorenzo Enrique Reyes Vicencio
13/06/1991 Santiago de Chile 6 2015-16
85
Nolito Manuel Agudo Durán
15/10/1986 Sanlúcar de Barrameda 6 2010-11
86
Pablo Pablo Gómez Ortiz de Guzmán
21/05/1970 Vitoria-Gasteiz 6 2004-05
87
Varela Alejandro Varela López
05/10/1973 Alicante 6 1997-98
88
Morcillo Jorge García Morcillo
11/03/1986 Valencia 6 2015-16
89
Quique González Enrique González Casín
16/05/1990 Valladolid 6 2015-16
90
Cordero Pedro Ignacio Cordero Sánchez
17/08/1968 Cartagena 6 1997-98
91
Romeu Oriol Romeu Vidal
24/09/1991 Ulldecona 6 2010-11
92
Emery Unai Emery Etxegoien
03/11/1971 Hondarribia 6 1997-98
93
Angelín Ángel Martínez Izquierdo
03/06/1966 Madrid 6 1994-95
94
Uriz Vicente Uriz Balliriain
28/09/1970 Pamplona 6 2000-01
95
Zambrano Manuel Zambrano Díaz
08/03/1960 Huelva 6 1983-84
96
Montoya Martín Montoya Torralbo
14/04/1991 Gavà 6 2010-11
97
Tomàs Albert Tomàs Sobrepera
19/12/1970 Barcelona 6 1997-98
98
Migue Miguel Ángel González González
14/03/1980 Terrassa 6 2013-14
99
Eizmendi Francisco Javier Eizmendi Urdangarín
07/10/1961 Ikaztegieta 6 1988-89
100
Juanma Juan Manuel Marrero Monzón
18/10/1982 Las Palmas de Gran Canaria 6 2019-20
101
Javi Fernández Javier Fernández Sanz
21/08/1978 Madrid 6 2004-05
102
Agustín Alberto Agustín Banús Celda
07/10/1957 Bellús 6 1983-84
103
Iban Salvador Iván Salvador Edu
11/12/1995 L'Hospitalet de Llobregat 6 2019-20
104
Rodri Juan Antonio Rodríguez Caro
27/02/1966 Badajoz 6 1997-98
105
Melenchón Alfonso Melenchón Sánchez
26/08/1948 Cartagena 6 1977-78
106
Lacalle Rafael García Lacalle
25/10/1951 Puerto Real 6 1977-78
107
Cristóbal Cristóbal Márquez Crespo
21/04/1984 Madrid 6 2019-20
108
Gomis Víctor Manuel Gomis Pastor
01/11/1982 Crevillent 6 2005-07
109
Petrov Mirko Petrov
01/11/1956 Skopje 6 1988-89
110
Andrés Andrés Pizarro Lora
25/09/1960 Fuente de Cantos 6 1990-91
111
Bautista José María Bautista Monente
17/08/1958 Donostia/San Sebastián 6 1988-89
112
Becerra Isaac Becerra Alguacil
18/06/1988 Badalona 6 2013-14
113
Torres Enrique García Torres
12/04/1949 Morón de la Frontera 6 1977-78
114
Sánchez Pérez Luis Sánchez Pérez
07/01/1949 Morille 6 1977-78
115
Dželalija Davor Dželalija
26/02/1968 Šibenik 6 1997-98
116
Matías Matías Miguel Tugores Ferrer
15/03/1945 Inca 6 1970-71
117
Calabuig José Leonardo Calabuig Cuartero
01/04/1953 Villena 6 1977-78
118
Gonzalo Gonzalo Fernández de Córdoba Sempere
08/11/1970 Córdoba 6 1994-95
119
Prados José Luis Prados Ramírez
01/03/1955 Logroño 6 1977-78
120
Richy Ricardo Álvarez Puig
11/09/1984 Vigo 6 2013-14
121
Vilches Antonio Ruiz Vilches
19/11/1963 Madrid 6 1988-89
122
Machado Blas Machado Monge
18/02/1952 Puente Génave 6 1977-78
123
Lorite Miguel Lorite Pérez
15/05/1958 Vilches 6 1977-78
124
Aginaga Jokin Aginaga Amubieta
27/10/1971 Zizurkil 6 1994-95
125
Horcajada Javier Horcajada Aceituno
05/01/1969 Lleida 6 2000-01
126
Cubillas Mario Rico Rodríguez
01/05/1975 Badajoz 6 1997-98
127
Chuli Manuel Jesús Vázquez Florido
25/01/1991 Huelva 6 2015-16
128
Arenaza Igor Arenaza Chinchurreta
11/02/1974 Aretxabaleta 6 1994-95
129
Artetxe Óscar Artetxe Paskual
18/12/1966 Eibar 6 1994-95
130
Codina Lluís Codina Codina
17/02/1973 Taradell 6 1996-97
131
Maciel Sergio Mario Maciel
07/12/1965 Buenos Aires 6 1997-98
132
Trotta Diego Alberto Trotta
13/12/1978 Médanos 6 2005-07
133
Chango Díaz Luis Alberto Díaz Rebaneira
17/08/1942 Santiago del Estero 6 1973-74
134
Toedtli Mariano Ramón Toedtli Leones
23/03/1976 Córdoba 6 2003-04
135
Chaparro Benigno Chaparro Vera
03/04/1958 Itauguá 6 1990-91
136
Loren Lorenzo Morón Vizcaíno
16/02/1970 Marbella 6 2003-04
137
Txutxi Jesús Emilio Díez de Mier
07/01/1973 Bilbao 6 1997-98
138
Güiza Daniel González Güiza
17/08/1980 Jerez de la Frontera 6 2004-05
139
Francis Francisco José Abascal Alonso
10/10/1966 Noriega 6 1988-89
140
Faizulin Ilshat Galimzyanovich Faizulin
05/03/1973 Osinniki 6 1997-98
141
Bastida Jesús María Bastida Montoya
01/04/1968 Basauri 6 1996-97
142
Iker Begoña Iker Begoña Zubiaur
15/11/1976 Bilbao 6 2003-04
143
Luque José Antonio Luque Ramírez
16/02/1974 Sevilla 6 2003-04
144
Anderson Cruz Anderson Emanuel Castelo Branco da Cruz
09/04/1996 Luanda 6 2019-20
145
Jofre Jofre Mateu González
24/01/1980 Alpicat 6 2013-14
146
Edu Eduardo Vélez Díez
28/08/1967 Torrepadre 6 1988-89
147
Guerrero Carlos Guerrero Santiago
08/09/1967 Madrid 6 1994-95
148
Benítez Ignacio Benítez Castañeda
09/12/1979 Huelva 6 2003-04
149
Pavličić Dubravko Pavličić
28/11/1967 Zagreb 6 2000-01
150
Diego Camacho Diego Camacho Quesada
03/10/1976 Madrid 6 2003-04
151
Curro Montoya Francisco José Montoya Gómez
13/02/1977 Alicante 6 2004-05
152
Biel Ribas Gabriel Ribas Ródenas
02/12/1985 Palma 6 2019-20
153
Carmelo Carmelo José Navarro Careaga
25/03/1959 Murcia 6 1983-84
154
David García David García de la Cruz
16/01/1981 Manresa 6 2013-14
155
Aizkorreta Jorge Aizkorreta Jurado
06/02/1974 Barakaldo 6 2000-01
156
Guridi Jon Guridi Aldalur
28/02/1995 Azpeitia 6 2019-20
157
Linares Jesús María Linares Loaiza
04/04/1958 Cádiz 6 1983-84
158
Dani Daniel González Sanz
08/07/1972 Madrid 6 2004-05
159
Javi Venta Javier Rodríguez Venta
13/12/1975 Pola de Siero 6 2000-01
160
Marcos André Marcos André de Sousa Mendonça
20/10/1996 Coroatá 6 2019-20
161
Aira José Manuel Aira Lindoso
14/03/1976 Ponferrada 6 2000-01
162
Pernía Mariano Andrés Pernía Molina
04/05/1977 Tandil 6 2003-04
163
Rufete Francisco Joaquín Pérez Rufete
20/11/1976 Benejúzar 6 1997-98
164
Casquero Francisco Javier Casquero Paredes
11/03/1976 Talavera de la Reina 6 1997-98
165
Javi Sanchis Francisco Javier Sanchis Pascual
03/07/1972 Foios 6 1997-98
166
Manel Manuel Fernández Anidos
09/05/1972 Narón 6 2000-01
167
Pineda Francisco Javier Carpio Pineda
03/11/1971 Córdoba 5 1998-99
168
Botella José Botella Almodóvar
05/10/1953 Alicante 5 1974-75
169
Manolito Manuel Gutiérrez Serrano
27/05/1951 Algeciras 5 1978-79
170
Módigo Hugo Alberto Módigo Gordillo
31/07/1956 Córdoba 5 1981-82
171
Lorant Julio César Lorant Vázquez
04/04/1953 Montevideo 5 1981-82
172
Ibáñez Ricardo Ibáñez Conde
05/10/1949 Barakaldo 5 1973-74
173
Tonín Antonio Navarro Manzanares
29/10/1948 Almassora 5 1978-79
174
Causanilles Francisco Causanilles Puchol
28/01/1947 Castelló de la Plana 5 1970-71
175
Cuaresma Francisco Javier Cuaresma Gallego
02/02/1967 Valladolid 5 1992-93
176
Zafra Francisco Javier Zafra Niño
05/11/1968 Rota 5 1989-90
177
Quiles Salvador Escrihuela Quiles
28/02/1951 Tavernes de la Valldigna 5 1977-78
178
Clerc Carlos Clerc Martínez
21/02/1992 Badalona 5 2014-15
179
Rivas Antonio Rivas Sánchez
27/07/1944 Ceuta 5 1978-79
180
Zuluaga José María Zuluaga Alonso
08/09/1951 Bilbao 5 1977-78
181
Zuluaga José María Zuluaga Alonso
08/09/1951 Bilbao 5 1981-82
182
Bouchard Yoann Christian Bouchard
01/12/1976 La Charité 5 2005-06
183
Baha Nabil Baha
12/08/1981 Remiremont 5 2005-06
184
Nauzet Cecilio Nauzet Pérez González
01/03/1985 Las Palmas de Gran Canaria 5 2014-15
185
Plaza Bartolomé Plaza Muela
21/02/1949 La Carolina 5 1978-79
186
Sánchez Pérez Luis Sánchez Pérez
07/01/1949 Morille 5 1974-75
187
Toledo Philippe Dominique Toledo
18/12/1983 Avignon 5 2005-06
188
Sánchez Martín Luis Antonio Sánchez Martín
10/03/1951 Toledo 5 1977-78
189
Astarbe José María Astarbe Ubetagoyena
13/01/1955 Donostia/San Sebastián 5 1977-78
190
Bermejo Mario Bermejo Castanedo
07/10/1978 Santander 5 2003-04
191
Juan Valdés Juan Manuel García Valdés
21/03/1951 Avilés 5 1977-78
192
Baena Francisco Baena Jiménez
24/09/1949 Cádiz 5 1973-74
193
Jaime Jaime Jordán de Urríes Fernández
02/02/1977 Oviedo 5 2001-02
194
Alessandria Lucas Ramón Alessandria
05/04/1978 Rafaela 5 2003-04
195
Jaime Ramos Jaime Ramos Hernández
09/01/1973 Madrid 5 1994-95
196
Urzelai Jon Urzelai Inza
01/03/1977 Oñati 5 2002-03
197
Navas Jordi Navas García
06/05/1975 Mataró 5 2002-03
198
Jáuregi Xabier Jáuregi Blanco
29/01/1975 Tolosa 5 2000-01
199
Amaya Iván Amaya Carazo
03/09/1978 Madrid 5 2003-04
200
Morales José Miguel Morales Martínez
26/12/1976 Barcelona 5 2002-03
201
Juan Carlos Juan Carlos Sanz Cordón
21/06/1976 Sabadell 5 2005-06
202
Gibanel Mario Gibanel Raluy
27/08/1975 Binéfar 5 2004-05
203
Gibanel Mario Gibanel Raluy
27/08/1975 Binéfar 5 2008-09
204
Bordas Gerard Bordas Bahamontes
11/09/1981 Manresa 5 2013-14
205
Cristian Cristian García Ramos
27/12/1981 Terrassa 5 2014-15
206
Cristian Cristian García Ramos
27/12/1981 Terrassa 5 2002-03
207
Monty Xavier Monteys Verdaguer
16/02/1973 Barcelona 5 2002-03
208
Enría Claudio Marcelo Enría
28/08/1973 Helvecia 5 2003-04
209
Nicolás Medina Nicolás Rubén Medina
17/02/1982 Buenos Aires 5 2003-04
210
Descarga Iñaki Descarga Retegui
25/08/1976 Irun 5 2000-01
211
Larrea Gorka Larrea García
07/04/1984 Donostia/San Sebastián 5 2008-10
212
Romero Manuel Romero Paz
28/05/1950 Madrid 5 1977-78
213
Macizo José Cirilo Macizo Cañadas
09/07/1951 Castilléjar 5 1974-75
214
Díaz Manuel Díaz Moreno
01/03/1948 Castilleja de la Cuesta 5 1973-74
215
Sanromán Ramón Sanromán Roade
04/10/1952 Saiáns 5 1977-78
216
Manolo Manuel Rodríguez Alfonso
22/12/1947 Cangas do Morrazo 5 1977-78
217
Juan Juan Fernández Vilela
16/09/1948 Ferrol 5 1977-78
218
Félix Félix Javier Carnero Correa
01/06/1948 Bouzas 5 1977-78
219
Crespo Jesús Crespo Bello
19/02/1955 Moyuela 5 1981-82
220
Héctor Simón Héctor Simón Escudero
13/03/1984 Llançà 5 2005-06
221
Cristian Herrera Cristian Ignacio Herrera Pérez
13/03/1991 Las Palmas de Gran Canaria 5 2018-20
222
Toni Moral Antonio del Moral Segura
29/08/1981 Terrassa 5 2011-12
223
Juanma Juan Manuel Marrero Monzón
18/10/1982 Las Palmas de Gran Canaria 5 2014-15
224
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 5 2018-19
225
Nicolás Medina Nicolás Rubén Medina
17/02/1982 Buenos Aires 5 2003-04
226
Andrinúa Genar Andrinúa Kortabarría
09/05/1964 Bilbao 5 1984-85
227
Bonilla José Bonilla Jiménez
15/03/1946 Sevilla 5 1973-74
228
Goiria Asier Goiria Etxebarria
19/09/1980 Amorebieta-Etxano 5 2011-12
229
Xisco Nadal Fernando Sebastián Nadal Martorell
27/06/1986 Palma 5 2008-10
230
Ayoze Ayoze Díaz Díaz
25/05/1982 San Cristóbal de La Laguna 5 2002-03
231
Stelea Bogdan Gheorghe Stelea
05/12/1967 București 5 2003-04
232
Jorge Jorge García Santos
10/08/1957 A Coruña 5 1987-88
233
Bautista José María Bautista Monente
17/08/1958 Donostia/San Sebastián 5 1990-91
234
Stelea Bogdan Gheorghe Stelea
05/12/1967 București 5 2002-03
235
Loren Lorenzo Gutiérrez Osa
04/12/1962 Eibar 5 1988-89
236
Barriola Gaspar Barriola Alducia
02/11/1965 Lizartza 5 1990-91
237
Rocky Antonio Pérez Grau
09/09/1967 Orihuela 5 1990-91
238
Macan Vlaho Macan
15/10/1959 Dubrovnik 5 1990-91
239
Roberto Roberto Olaizola Bikandi
17/04/1961 Azpeitia 5 1990-91
240
Llorens Carles Llorens Mestre
01/09/1969 Valencia 5 1998-99
241
Álex Alejandro Fernández Iglesias
15/10/1992 Alcalá de Henares 5 2018-19
242
Santos Fernando Santos Serna
20/08/1931 Albatera 5 1962-63
243
Kaiku Carlos Martín Arceo
26/07/1972 Galdakao 5 2000-01
244
Masip Jordi Masip López
03/01/1989 Sabadell 5 2010-11
245
Pita Carlos Pita González
08/12/1984 A Coruña 5 2018-20
246
Manolo Manuel Pérez Prieto
13/05/1964 Aspe 5 1990-91
247
Juliá Rafael Juliá García
20/09/1939 Sevilla 5 1962-63
248
Artucha Francisco Javier Artucha Iza
03/03/1967 Donostia/San Sebastián 5 1990-91
249
Luis Ruiz Luis Ruiz Sayago
30/06/1992 Huelva 5 2015-16
250
Lozano Ángel Ándres Lozano Zorita
01/03/1960 Zorita 5 1992-93
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error