Ranking Jugats Consecutius Empatant - 2ª

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1930-31
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PE Temporada
1
Benítez Ignacio Benítez Castañeda
09/12/1979 Huelva 10 2003-04
2
Sarriegi Iker Sarriegi Etxabe
16/08/1973 Donostia/San Sebastián 9 1994-95
3
Albiol Miquel Albiol Tortajada
02/09/1981 Vilamarxant 9 2003-04
4
Espín Juan Pedro Martínez Espín
30/09/1964 Murcia 9 1990-91
5
Cortés Alfonso Cortés de Tena Dávila
13/04/1951 Almadén 9 1973-74
6
Sigüenza José Francisco Sigüenza Soto
16/04/1966 Elx 9 1990-91
7
Artetxe Óscar Artetxe Paskual
18/12/1966 Eibar 9 1994-95
8
Navas Mauro Esteban Navas Dellepiani
20/10/1974 Buenos Aires 9 2003-04
9
Arrué Francisco Esteban Arrué Pardo
07/08/1977 Santiago de Chile 8 2003-04
10
Gerardo Gerardo García León
07/12/1974 Sevilla 8 1997-98
11
Calandria Pablo Ignacio Calandria
15/03/1982 Ituzaingó 8 2003-04
12
Manolo Martínez Manuel Martínez Lara
15/06/1980 Bigastro 8 2010-11
13
Pumpido Carlos Nery Alberto Pumpido Barrinat
30/07/1957 Monje 8 1989-90
14
Nico Hernández Nicolás Diego Hernández Gómez
02/09/1976 Montevideo 8 1997-98
15
Moreno Antonio Moreno Domínguez
26/09/1974 Badajoz 8 1997-98
16
Yeray Ortega Yeray Ortega Guarda
14/07/1979 Las Palmas de Gran Canaria 8 2000-01
17
Marcelo Marcelo dos Santos Cipriano
11/10/1969 Niterói 8 1996-97
18
Ezequiel Castillo Ezequiel Marcelo Castillo Montes
13/06/1967 Morón 8 1999-00
19
Pardo Juan Manuel Pardo Moreno
07/04/1978 Madrid 8 2003-04
20
Patri Patricio Rubio Bernal
04/09/1973 La Palma del Condado 8 1997-98
21
Higinio Higinio García Fernández
11/01/1956 Valverdejo 8 1990-91
22
Pinto Manuel Pinto Garrido
17/11/1967 Madrid 8 1997-98
23
Blanco Ramón Blanco Rodríguez
20/02/1952 Vimianzo 8 1973-74
24
Urquía Jorge Urquía Elvir
19/09/1946 Comayagüela 8 1973-74
25
Sala Josep Maria Sala Boix
24/04/1964 Sant Hipòlit de Voltregà 8 1997-98
26
Raúl Arribas Raúl Arribas Torre
23/06/1969 Barcelona 8 2003-04
27
Arpón Óscar Arpón Ochoa
09/04/1975 Calahorra 8 1994-95
28
Frígols Francisco Frígols Lila
05/12/1944 Chella 8 1973-74
29
Aginaga Jokin Aginaga Amubieta
27/10/1971 Zizurkil 8 1994-95
30
Enría Claudio Marcelo Enría
28/08/1973 Helvecia 8 2003-04
31
Pedro Alberto Pedro Alberto Cano Arenas
18/06/1969 Bilbao 8 1996-97
32
Txiki David Acaz Martínez
19/05/1975 Pamplona 8 2003-04
33
Melgar Miguel Melgar Rodríguez
12/05/1972 Madrid 8 2003-04
34
Niz Dionisio Nuez Robaina
31/12/1945 Las Palmas de Gran Canaria 8 1973-74
35
Campos Manuel Campos Espinosa
25/10/1950 Cantillana 8 1973-74
36
Bermejo Mario Bermejo Castanedo
07/10/1978 Santander 8 2003-04
37
Mauri Juan Manuel Mouriño Suárez
26/02/1963 A Coruña 8 1990-91
38
Limones Jesús Reguillos Moya
17/10/1986 Daimiel 7 2019-20
39
Benítez Rafael Benítez Madrid
16/06/1939 Córdoba 7 1962-63
40
Marc Jiménez Marc Jiménez de la Espada Martín
03/11/1985 Pollença 7 2015-16
41
Parra Iván Parra Álvarez
01/04/1974 Mieres 7 1997-98
42
Aldalur Iñaki Aldalur Aizpurua
01/08/1968 Azpeitia 7 1994-95
43
Mendoza Ildefonso Mendoza Cataluña
21/12/1941 El Coronil 7 1970-71
44
José José Martínez Cervera
10/06/1983 Barcelona 7 2008-09
45
Karmona Antonio Karmona Herrera
24/03/1968 Bermeo 7 1996-97
46
Odei Odei Onaindia Zabala
07/12/1989 Lekeitio 7 2019-20
47
Emilio Emilio López Fernández
09/07/1965 Vigo 7 1997-98
48
Ponzo Rafael Antonio Ponzo García
18/10/1978 Madrid 7 2008-09
49
Carolo Juan Antonio Lorenzo Pena
10/03/1938 Ferrol 7 1962-63
50
Omar Julián Omar Ramos Suárez
26/01/1988 San Cristóbal de La Laguna 7 2015-16
51
Carcelén Isaac Carcelén Valencia
23/04/1993 El Puerto de Santa María 7 2017-18
52
Uriz Vicente Uriz Balliriain
28/09/1970 Pamplona 7 2002-03
53
Palanca Miquel Palanca Fernández
18/12/1987 Tarragona 7 2014-16
54
Pablo Pablo Gómez Ortiz de Guzmán
21/05/1970 Vitoria-Gasteiz 7 2004-05
55
Matías Matías Miguel Tugores Ferrer
15/03/1945 Inca 7 1970-71
56
Sans Bernardo Sans Perelló
30/01/1940 Muro 7 1973-74
57
Kiko Ratón Francisco José González Expósito
19/09/1976 Puerto de la Cruz 7 2002-03
58
García Pitarch Jesús Vicente García Pitarch Marco
14/11/1963 La Pobla de Vallbona 7 1990-91
59
Tocornal Fernando Tocornal Linares
20/06/1961 Laredo 7 1996-98
60
Luis Pérez Luis Jesús Pérez Maqueda
04/02/1995 Utrera 7 2017-19
61
Ferreira Virgilio Ferreira Romero
28/01/1973 Atyra 7 1998-99
62
Paunović Veljko Paunović
21/08/1977 Strumica 7 2002-03
63
Dorca Albert Dorca Masó
23/12/1982 Olot 7 2008-09
64
Txutxi Jesús Emilio Díez de Mier
07/01/1973 Bilbao 7 1997-98
65
José Luis José Luis Vara Olveira
05/10/1958 Muros 7 1990-91
66
Acedo Joaquín Acedo Sacaluga
27/03/1948 Maó 7 1970-71
67
Baena Francisco Baena Jiménez
24/09/1949 Cádiz 7 1970-71
68
Infante Agustín Infante Calzadilla
23/09/1935 Sevilla 7 1962-63
69
Natalio Natalio Lorenzo Poquet
18/09/1984 Canals 7 2009-10
70
Prados José Luis Prados Ramírez
01/03/1955 Logroño 7 1977-78
71
Poceiro Manuel Poceiro Carrera
03/01/1938 Sevilla 7 1962-63
72
Perera José Jesús Perera López
12/04/1980 Olivenza 7 2010-11
73
Rui Costa Rui Pedro Silva Costa
20/02/1996 Vila Nova de Famalicão 7 2019-20
74
Ožegović Damir Ožegović
03/12/1969 Donji Lapac 7 1996-97
75
Chango Díaz Luis Alberto Díaz Rebaneira
17/08/1942 Santiago del Estero 7 1973-74
76
López Manuel López Rodríguez
01/10/1944 Córdoba 7 1970-71
77
Estéfano Estéfano Izaguirre Godineau
02/01/1971 Usurbil 7 1994-95
78
Elía Juan Elía Vallejo
24/01/1979 Pamplona 7 2009-10
79
Aguilar Juan Emilio Aguilar Rodríguez
25/02/1964 Quart de Poblet 7 1990-91
80
Cardo José Cardo Romero
19/12/1935 Coria del Río 7 1962-63
81
Quique Medina Enrique Salvador Medina Ortega
14/09/1974 Attendorn 7 1997-98
82
Bruno Bruno Herrero Arias
13/02/1985 Jerez de la Frontera 7 2009-10
83
Nicolás Medina Nicolás Rubén Medina
17/02/1982 Buenos Aires 7 2003-04
84
Ricardo Ricardo Pérez González
11/08/1943 Huelva 7 1970-71
85
Álex Pascual Alejandro Pascual Julià
21/05/1977 Muro d'Alcoi 7 1997-99
86
Rocky Antonio Pérez Grau
09/09/1967 Orihuela 7 1990-91
87
Melenas José Antonio Rodríguez Álvarez
08/12/1966 Écija 7 1989-90
88
Xumetra Jordi Xumetra Feliu
24/10/1985 L'Estartit 7 2008-09
89
Tito Alfonso Subero Calvo
18/01/1970 Calahorra 7 1996-97
90
Alessandria Lucas Ramón Alessandria
05/04/1978 Rafaela 7 2003-04
91
Zuluaga Pablo Zuluaga Régulez
08/07/1970 Bilbao 7 1994-95
92
Palop Andrés Palop Cervera
22/10/1973 Valencia 7 1997-98
93
Latorre Vicente Ramón Tomás Latorre
14/08/1960 Alicante 7 1990-91
94
Aitor Arregui Pedro Aitor Arregui Artano
13/01/1971 Getaria 7 1997-98
95
Bixente Bixente Oyarzabal Odriozola
14/08/1964 Urrestilla 7 1994-95
96
Arriola Iñigo Arriola Díez
03/10/1967 Elgoibar 7 1994-95
97
Manolo Manuel Pérez Prieto
13/05/1964 Aspe 7 1990-91
98
Goiria Asier Goiria Etxebarria
19/09/1980 Amorebieta-Etxano 7 2011-12
99
Sergio Fernández Sergio Fernández Álvarez
09/02/1975 León 7 2009-10
100
Tito Roberto Román Triguero
11/07/1985 Madrid 7 2019-20
101
Javi Fernández Javier Fernández Sanz
21/08/1978 Madrid 7 2004-05
102
Cañas David Cañas Fernández
26/08/1978 Castilleja de la Cuesta 7 2008-09
103
Borja Francisco de Borja Pérez-Peñas Díaz-Mauriño
01/04/1982 Madrid 7 2003-04
104
Tinín Jesús Agustín González Sánchez
25/12/1946 Granada 7 1973-74
105
Andrés Andrés Pizarro Lora
25/09/1960 Fuente de Cantos 7 1990-91
106
Cañas David Cañas Fernández
26/08/1978 Castilleja de la Cuesta 7 2007-09
107
Enría Claudio Marcelo Enría
28/08/1973 Helvecia 7 1997-04
108
Manolo Manuel Rodríguez Alfonso
22/12/1947 Cangas do Morrazo 7 1977-78
109
Ripa Adrián Ripa Cruz
12/08/1985 Épila 7 2010-11
110
Santomé Jesús Santomé Gestido
31/03/1955 Moaña 7 1977-78
111
Quique Álvarez Enrique Álvarez Sanjuán
20/07/1975 Vigo 7 1994-95
112
Salillas Francisco Javier García Ruiz
07/01/1966 Alagón 7 1997-98
113
Serer José Pérez Serer
04/05/1966 Quart de les Valls 7 1997-98
114
Alberto Saavedra Alberto Saavedra Brazo
15/11/1971 Sevilla 7 1997-98
115
Montalvo José Antonio Julián Montalvo Barragán
01/02/1920 Granja de Torrehermosa 7 1945-46
116
Ángel Luis Ángel Luis Fernández Serrano
26/02/1970 Puertollano 7 1997-98
117
Soriano Juan José Soriano Sánchez
07/03/1944 Chiclana de la Frontera 7 1970-71
118
David García David García de la Cruz
16/01/1981 Manresa 7 2013-14
119
Subirats Javier Subirats Hernández
02/10/1957 Paterna 7 1990-91
120
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 7 1994-95
121
Monteagudo Alberto Jiménez Monteagudo
27/09/1974 Valdeganga 7 1998-99
122
Bustos Cristian Bustos Costa
29/05/1983 Alicante 6 2007-08
123
Puntas José Puntas Hidalgo
11/09/1976 Córdoba 6 1998-99
124
Rafa Bono Rafael Bono García
03/07/1969 Madrid 6 1990-91
125
Calabuig José Leonardo Calabuig Cuartero
01/04/1953 Villena 6 1977-78
126
Luque José Antonio Luque Ramírez
16/02/1974 Sevilla 6 2003-04
127
Bastida Jesús María Bastida Montoya
01/04/1968 Basauri 6 1996-97
128
Gabriel Gabriel Appelt Pires
18/09/1993 Resende 6 2015-16
129
Bayona Francisco Javier Bayona Ruiz
18/09/1956 Olite 6 1986-87
130
Abdullah Rafidine Abdullah
15/01/1994 Marseille 6 2016-17
131
González Silvestre González Diago
08/12/1958 La Vall d'Uixó 6 1985-87
132
Javier Javier Álvarez Alonso
03/11/1949 Oviedo 6 1974-75
133
Óscar Sánchez Óscar Sánchez Fuentes
19/12/1979 Murcia 6 2009-10
134
Pavličić Dubravko Pavličić
28/11/1967 Zagreb 6 2000-01
135
Pedro Riesco Pedro Riesco Herrera
25/10/1969 Madrid 6 1996-97
136
Jandro Alejandro Castro Fernández
27/02/1979 Mieres 6 2013-14
137
Arenaza Igor Arenaza Chinchurreta
11/02/1974 Aretxabaleta 6 1994-95
138
Curro Montoya Francisco José Montoya Gómez
13/02/1977 Alicante 6 2004-05
139
Quique Álvarez Enrique Álvarez Sanjuán
20/07/1975 Vigo 6 1998-99
140
Pedro Pedro González Martínez
18/04/1968 Villarcayo 6 1996-97
141
Olaizola Javier Olaizola Rodríguez
28/11/1969 Donostia/San Sebastián 6 1994-95
142
Guridi Jon Guridi Aldalur
28/02/1995 Azpeitia 6 2019-20
143
Sánchez Pérez Luis Sánchez Pérez
07/01/1949 Morille 6 1977-78
144
Chando Alejandro Torres Román
18/06/1982 Palma 6 2013-14
145
Santamaría Gorka Santamaría Nos
03/07/1995 Bilbao 6 2016-17
146
Malsa Mickaël Ramon Malsa
12/10/1995 Paris 6 2019-20
147
Ziober Jacek Ziober
18/11/1965 Łódź 6 1994-96
148
Serra Albert Serra Figueras
06/10/1978 Banyoles 6 2008-09
149
Nino Juan Francisco Martínez Modesto
10/06/1980 Vera 6 2005-08
150
Largo Pedro Largo Carazo
11/06/1972 Barcelona 6 1999-00
151
Salamanca Eliseo Salamanca Franco
03/04/1953 Madrid 6 1979-80
152
Kaiku Carlos Martín Arceo
26/07/1972 Galdakao 6 2000-01
153
Pedraza Marc Pedraza Sarto
06/02/1987 Barcelona 6 2013-14
154
Ángel Ángel Martínez Rumayor
15/04/1937 Santander 6 1964-65
155
Javi Venta Javier Rodríguez Venta
13/12/1975 Pola de Siero 6 2000-01
156
Cepeda Antonio González Cepeda
07/03/1960 Almonte 6 1983-84
157
Chuli Manuel Jesús Vázquez Florido
25/01/1991 Huelva 6 2015-16
158
Pica Martín Pica Ramírez
18/01/1918 Cádiz 6 1941-42
159
Villar Juan Villar Vázquez
19/05/1988 Cortegana 6 2010-11
160
Iago Iago Díaz Fernández
10/02/1993 Barcelona 6 2015-16
161
Marini Claudio Javier Marini
15/06/1972 Quilmes 6 2003-04
162
Pedro Pedro Antonio Sánchez Moñino
12/12/1986 Aspe 6 2009-10
163
Xisco Campos Francisco Javier Campos Coll
10/03/1982 Binissalem 6 2015-16
164
Chando Alejandro Torres Román
18/06/1982 Palma 6 2009-10
165
Javi Sanchis Francisco Javier Sanchis Pascual
03/07/1972 Foios 6 1997-98
166
Romeu Oriol Romeu Vidal
24/09/1991 Ulldecona 6 2010-11
167
Murúa Edorta Murúa Zenarruzabeitia
22/02/1963 Barakaldo 6 1984-86
168
Postigo Sergio Postigo Collado
23/01/1981 Barcelona 6 2007-08
169
Casiano Casiano Hernández Gutiérrez
1928 Tiscamanita 6 1951-53
170
Pablo Sánchez Pablo Sánchez Alberto
24/01/1983 Cádiz 6 2010-11
171
Pitero Antonio Delgado Caña
16/12/1963 Guillena 6 1989-90
172
Reyes Lorenzo Enrique Reyes Vicencio
13/06/1991 Santiago de Chile 6 2015-16
173
Codina Lluís Codina Codina
17/02/1973 Taradell 6 1996-97
174
Boutobba Bilal Boutobba
29/08/1998 Marseille 6 2017-18
175
Alfaro Manuel Alfaro de la Torre
19/01/1971 Alcalá de Henares 6 1997-00
176
Moreno Manuel Moreno Expósito
12/04/1940 Viveros 6 1970-71
177
Pocholo José Antonio Fernández Álvarez
18/03/1943 Gijón 6 1970-71
178
Guerrero Carlos Guerrero Santiago
08/09/1967 Madrid 6 1994-95
179
Aurelio Aurelio Suárez Hernández
12/07/1979 Valencina de la Concepción 6 2007-08
180
Saveljich Esteban Ariel Saveljich
20/05/1991 Tandil 6 2019-20
181
Causanilles Francisco Causanilles Puchol
28/01/1947 Castelló de la Plana 6 1970-71
182
Vilches Antonio Ruiz Vilches
19/11/1963 Madrid 6 1988-89
183
Katxorro Francisco Javier Cachorro González
07/08/1978 Barakaldo 6 2004-05
184
Uriz Vicente Uriz Balliriain
28/09/1970 Pamplona 6 2000-01
185
Francis Francisco José Abascal Alonso
10/10/1966 Noriega 6 1988-89
186
Zambrano Manuel Zambrano Díaz
08/03/1960 Huelva 6 1983-84
187
Robert Roberto Fernández Bonillo
05/07/1962 Betxí 6 1997-98
188
Cristóbal Cristóbal Márquez Crespo
21/04/1984 Madrid 6 2019-20
189
Manu del Moral Manuel del Moral Fernández
25/02/1984 Jaén 6 2004-16
190
Comas Ismael Comas Solanot
01/12/1942 Mequinenza 6 1972-73
191
Jofre Jofre Mateu González
24/01/1980 Alpicat 6 2013-14
192
Migue Miguel Ángel González González
14/03/1980 Terrassa 6 2013-14
193
Migue Miguel Ángel González González
14/03/1980 Terrassa 6 2008-09
194
Saiz Federico Saiz Goiria
1935 Basauri 6 1961-63
195
Bernardo Bernardo José Espinosa Zúñiga
11/07/1989 Cali 6 2008-13
196
Gonzalo Gonzalo Fernández de Córdoba Sempere
08/11/1970 Córdoba 6 1994-95
197
Cuiñas José Cuiñas Rodríguez
14/07/1951 Ourense 6 1973-74
198
Iribas Mikel Iribas Aliende
13/04/1988 Donostia/San Sebastián 6 2019-20
199
Ruiz Mesa José Ruiz Mesa
10/10/1934 Sevilla 6 1962-64
200
Álex Muñoz Alejandro José Muñoz Miquel
30/07/1994 Alicante 6 2017-18
201
Zamarripa Jon Zamarripa Agirrezabala
24/01/1971 Getxo 6 1994-95
202
Cubillas Mario Rico Rodríguez
01/05/1975 Badajoz 6 1997-98
203
Iván López Iván López Mendoza
23/08/1993 Valencia 6 2013-14
204
Horcajada Javier Horcajada Aceituno
05/01/1969 Lleida 6 2000-01
205
Manel Manuel Fernández Anidos
09/05/1972 Narón 6 2000-01
206
Pedraza Antonio Pedraza Anguita
18/07/1950 Écija 6 1977-78
207
Román Miguel Román García
14/07/1939 Dos Hermanas 6 1962-63
208
Raúl Martín Raúl Martín Rodríguez
16/08/1979 Sevilla 6 2008-09
209
Nolito Manuel Agudo Durán
15/10/1986 Sanlúcar de Barrameda 6 2010-11
210
Juanmi Juan Miguel Gelabert Margüello
26/09/1972 Capdepera 6 2003-04
211
Joyce Moreno Joyce Renato Moreno Venecia
29/09/1974 Ciudad de Panamá 6 2001-02
212
Zafra Francisco Javier Zafra Niño
05/11/1968 Rota 6 1994-95
213
Quique González Enrique González Casín
16/05/1990 Valladolid 6 2015-16
214
Adriano Adriano Félix Teixeira
07/04/1973 Fortaleza 6 2000-03
215
Maraver Juan Maraver González
28/04/1960 Sevilla 6 1983-84
216
Agustín Alberto Agustín Banús Celda
07/10/1957 Bellús 6 1983-84
217
Arteaga Fernando Arteaga Alzaga
27/02/1960 Abadiño 6 1988-89
218
Paco Martínez Francisco Martínez Díaz
06/01/1954 Granada 6 1974-75
219
Etxabe Mikel Etxabe Loidi
12/09/1978 Aretxabaleta 6 2003-04
220
Iker Begoña Iker Begoña Zubiaur
15/11/1976 Bilbao 6 2003-04
221
Del Val Julen del Val Zenarruzabieta
21/07/1968 Bilbao 6 1993-95
222
Mario Suárez Mario Suárez Mata
24/02/1987 Alcobendas 6 2019-20
223
Miguel Ángel Miguel Ángel Lozano Ayala
16/09/1978 Sabadell 6 2000-01
224
Sanchón Felipe Sanchón Huerta
08/04/1982 Barcelona 6 2008-09
225
Luis Ruiz Luis Ruiz Sayago
30/06/1992 Huelva 6 2016-17
226
Carlos Cuéllar Carlos Javier Cuéllar Jiménez
23/08/1981 Madrid 6 2015-16
227
Chomín Domingo Andrés García Magaz
30/11/1955 Carrizo de la Rivera 6 1979-80
228
David Sánchez David Sánchez Parrilla
13/12/1978 Tarragona 6 2002-03
229
De la Riva Emilio de la Riva Solla
04/06/1956 Madrid 6 1983-84
230
Morcillo Jorge García Morcillo
11/03/1986 Valencia 6 2015-16
231
Falagán Francisco Javier Falagán Hernández
04/10/1969 Valladolid 6 1998-99
232
Igor Igor de Souza Fonseca
19/02/1980 Maceió 6 2008-09
233
Matamala Jordi Matamala Muntadas
18/05/1976 Vilobí d'Onyar 6 2008-09
234
Castel Jordi Castel Casola
15/03/1954 Barcelona 6 1983-84
235
Owona Lucien Fridolin Owona-Ndong
09/08/1990 Douala 6 2018-19
236
Gibanel Mario Gibanel Raluy
27/08/1975 Binéfar 6 2004-05
237
Faizulin Ilshat Galimzyanovich Faizulin
05/03/1973 Osinniki 6 1997-98
238
Hoogervorst Jeffrey Hoogervorst
23/10/1984 Amsterdam 6 2005-06
239
Paquito José Francisco Sánchez González
04/01/1964 Madrid 6 1994-95
240
Gonzalo Gonzalo Sánchez Moreno
06/05/1972 Barcelona 6 1994-95
241
Toedtli Mariano Ramón Toedtli Leones
23/03/1976 Córdoba 6 2003-04
242
Kijera Gorka Kijera Salaberria
26/05/1986 Hernani 6 2019-20
243
Mejía Álvaro Mejía Pérez
18/01/1982 Madrid 6 2009-10
244
Güiza Daniel González Güiza
17/08/1980 Jerez de la Frontera 6 2004-05
245
Lacalle Rafael García Lacalle
25/10/1951 Puerto Real 6 1977-78
246
Vavá Antonio Pexegueiro Riveiro
18/08/1949 Porriño 6 1977-78
247
Biel Ribas Gabriel Ribas Ródenas
02/12/1985 Palma 6 2019-20
248
Petrov Mirko Petrov
01/11/1956 Skopje 6 1988-89
249
Nico Hidalgo Nicolás Hidalgo García
30/04/1992 Motril 6 2019-20
250
Toledo Philippe Dominique Toledo
18/12/1983 Avignon 6 2005-07
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error