Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Andoni López

Nom complet
Andoni López Saratxo
Data de naixement
05/04/1996 (30 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Lateral esquerre
Altura
187 cm
Pes
73 kg
Andoni López Saratxo
05/04/1996 (30 anys)
Lateral esquerre
187 cm
73 kg
Top 100
Top 250
Tipus 1ª 2ª 2ªB 1ªRf 1ª + 2ª 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP G5
Temporades 16247861
Temporades seguides al mateix equip --23(#65)--3-
Equips 17(#24)128(#45)941
Partits Jugats 18570103(#227)86156101
Partits complets 1436968(#122)4411371
Partits titular 1587089(#161)5912981
Partits suplent 027014272720
Partits substituit 014120141510
Partits incomplets 041134414230
Partits convocat 080(#119)223808230
Partits convocat total 116572126(#176)166238131
Guanyats 0213355(#49)215430
Empatats 0252022254520
Perduts 1391726405751
Minuts 90527262707686(#168)53621163276190
Gols 01051100
Gols de suplent 00000000
Partits Marcant algun Gol 01051100
Promig golejador 0,000,010,000,050,010,010,000,00
Gols pròpia porta 01001100
Targetes grogues 0141620(#194)143010
Targetes vermelles 0102(#109)1100
Edat primer partit 2122202521202321
Edat últim partit 2130223030302921
Edat primer partit en marcar -22-292222--
Edat últim partit en marcar -22-302222--
Enfrontaments amb més equips 14130434164101
Gols a més equips 01051100
Gols amb més equips 01011100
Gols en una temporada 01051100
Promig golejador en una temporada 0,000,060,000,150,060,060,000,00
Amonestacions en una temporada 041011(#169)41010
Partits substituit en una temporada 04174410
Partits suplent en una temporada 01207121210
Partits incomplets en una temporada 014114141410
Ascensos -10011--
Descensos 040044-0
Jornades consecutives jugat 11523181523--
Jornades consecutives titular 11523171523--
Jornades consecutives complet 11523121523--
Jornades consecutives suplent 040244--
Jornades consecutives substituit 021222--
Jornades consecutives partit incomplet 041444--
Jornades consecutives guanyant 037437--
Jornades consecutives empatant 034334--
Jornades consecutives perdent 143344--
Jornades consecutives no guanyant 115(#32)5515(#110)15--
Jornades consecutives no empatant 179878--
Jornades consecutives no perdent 037637--
Jornades consecutives marcant 010111--
Jornades consecutives sense marcar 11523171523--
Jugats consecutius titular 1157035168551
Jugats consecutius complet 1156712166731
Jugats consecutius suplent 06056610
Jugats consecutius substituit 02122210
Jugats consecutius partit incomplet 01116111110
Jugats consecutius guanyant 0377(#36)3720
Jugats consecutius empatant 04434420
Jugats consecutius perdent 14344421
Jugats consecutius no guanyant 118(#139)56181861
Jugats consecutius no empatant 1121212121261
Jugats consecutius no perdent 04794820
Jugats consecutius marcant 01011100
Jugats consecutius sense marcar 1747071(#59)7480101

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2017-18 04/02/2018 Girona - Athletic Club

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2019-20 17/12/2019 Gimnástica Segoviana - Elche
Col·labora amb BDFutbol!