Ranking Jornades Consecutives No Guanyant - 2ª

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1939-40
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Raúl Arribas Raúl Arribas Torre
23/06/1969 Barcelona 20 1998-00
2
Gallardo Pablo José Gallardo Zurera
19/02/1986 Sevilla 19 2008-09
3
Dani Giménez Daniel Giménez Hernández
30/07/1983 Vigo 19 2019-20
4
Julián Ronda Julián Ronda Cañaveras
07/06/1971 Carpentras 19 1998-00
5
Javi Rodríguez Javier Rodríguez Gonzalvo
06/10/1977 L'Hospitalet de Llobregat 18 2004-05
6
Yosu Josu Anuzita Alegría
13/01/1964 Getxo 18 1993-94
7
Peña Manuel Peña Escontrela
18/12/1965 Lugo 17 1993-94
8
Gerardo Gerardo Rodríguez Morán
27/10/1951 León 17 1974-75
9
Méndez Antonio Méndez Méndez
07/02/1970 Sevilla 17 1997-98
10
Bizarro José Manuel Fernandes da Silva Sykes Bizarro
11/01/1970 Matosinhos 17 1998-99
11
Chicha Carlos Rodríguez Peña
13/03/1976 Jerez de la Frontera 17 1997-98
12
Luluaga José María Luluaga Altuna
16/04/1962 Lizartza 17 1988-89
13
Bello Amigo José Fernando Bello Serans
05/11/1978 Ribeira 17 2002-03
14
Caldentey Pedro Caldentey Bauzá
03/09/1928 Sant Llorenç des Cardassar 17 1954-55
15
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 17 1988-89
16
Moso Joaquín Andrés Moso Hernández
07/09/1978 Zaragoza 17 2004-05
17
Artucha Francisco Javier Artucha Iza
03/03/1967 Donostia/San Sebastián 17 1988-89
18
Queco José García Pacheco
22/08/1964 Jerez de la Frontera 17 1986-87
19
Simó Jaime Simó Piñol
09/09/1935 Puigverd de Lleida 17 1954-55
20
González José Luis González Vázquez
27/08/1964 Elgoibar 17 1997-98
21
Gorostiaga Juan Domingo Gorostiaga Basaguren
17/11/1948 Basauri 17 1974-75
22
Christian Santos Christian Robert Santos Kwasnieswki
24/03/1988 Ciudad Guayana 16 2019-20
23
Mugüerza Luis Alberto Blanco Mugüerza
05/12/1964 Ourense 16 1994-95
24
Dorronsoro Francisco Ramón Dorronsoro Sánchez
22/05/1985 Santander 16 2017-18
25
Jorge Pérez Jorge Pérez Sáenz
24/10/1975 Bilbao 16 2003-04
26
Zuluaga Pablo Zuluaga Régulez
08/07/1970 Bilbao 16 1998-00
27
Charles Charles Dias de Oliveira
04/04/1984 Belém 16 2004-05
28
Lis Ramón Lis March
04/10/1950 Xirivella 15 1971-73
29
Casimiro Casimiro Torres Ibáñez
18/06/1959 Torrevieja 15 1983-84
30
Corró Miguel Esteva Salas
04/01/1948 Inca 15 1967-68
31
Ondina José Manuel Gómez Ondina
16/08/1960 Oviedo 15 1983-85
32
Fernández Luis Miguel Fernández Domínguez
26/04/1962 Valdelacalzada 15 1989-90
33
Morán Fernando Morán Escudero
27/04/1976 Madrid 15 1998-99
34
Ángel Ángel García García
24/03/1947 Tarragona 15 1972-73
35
Santi Santiago Fernández Torres
07/02/1968 San Cristobo de Ribadavia 15 1994-95
36
Torres Antonio Jiménez Torres
23/02/1964 Jerez de la Frontera 15 1986-87
37
Cohen Steven Cohen
27/02/1986 Marseille 15 2007-08
38
Juan Nicolau Juan Nicolau Mateu
07/03/1945 Inca 15 1967-68
39
Queco Piña Sergio Piña Cousillas
19/07/1980 A Coruña 15 2007-08
40
Máyor Alfredo Juan Mayordomo
23/01/1984 Aspe 15 2010-11
41
Pachón Valentín Sergio Pachón Mosquero
05/02/1977 Madrid 14 1998-00
42
Alaña Ander Alaña Puerta
02/11/1981 Bilbao 14 2008-09
43
Pedro Díaz Pedro Antonio Díaz González
20/07/1964 Ciempozuelos 14 1985-86
44
Ruiz José Luis Fernández Ruiz
30/05/1959 Barcelona 14 1988-89
45
Leguizamón Luis Óscar Martínez Leguizamón
28/08/1949 Asunción 14 1977-78
46
Campos Antonio Campos Homedes
10/04/1936 Tortosa 14 1960-61
47
Castaños Ginés Castaños Alarcón
08/10/1940 Sabadell 14 1960-61
48
Mengó Vicente Mengó Gil
22/12/1930 Valencia 14 1953-54
49
Lacalle Rafael García Lacalle
25/10/1951 Puerto Real 14 1977-78
50
Alexis Humberto Alexis Trujillo Oramas
30/07/1965 Las Palmas de Gran Canaria 14 1991-92
51
Paquito Francisco García Gómez
14/02/1938 Oviedo 14 1972-73
52
Blesa Tomás Ismael Blesa Noé
21/02/1962 Ariño 14 1987-88
53
Fede San Emeterio Federico San Emeterio Díaz
16/03/1997 Torrelavega 14 2016-18
54
Luna Francisco Luna Toledano
30/08/1955 Fernán Núñez 14 1982-83
55
Bezares Juan Bezares García
05/01/1955 Palma 14 1977-78
56
Marcelo Marcelo Osvaldo Carreras Herrero
23/12/1955 Rosario 14 1982-83
57
Álex Bergantiños Alejandro Bergantiños García
07/06/1985 A Coruña 14 2019-20
58
Giménez Ramón Giménez Mas
1932 Barcelona 14 1960-61
59
José Ramón José Ramón González Pérez
20/05/1968 Carreira 14 1987-88
60
Pont Bartolomé Pont Serra
05/11/1930 Palma 14 1953-54
61
Sans Miguel Sans Rigo
18/05/1927 Palma 14 1953-54
62
Coll Gabriel Coll Tortella
15/07/1945 Inca 14 1967-68
63
Céspedes Pedro Céspedes Vázquez
24/12/1935 Berja 14 1956-57
64
Sánchez Pérez Luis Sánchez Pérez
07/01/1949 Morille 14 1977-78
65
Oliet Ramón Oliet Palos
26/02/1933 Terrassa 14 1960-61
66
Goñi Francisco Javier Goñi Biesa
03/12/1957 Pamplona 14 1983-84
67
Campos Pedro Jiménez Campos
19/04/1957 La Rambla 14 1982-83
68
Porcar Lucas Porcar Teixidó
18/02/1990 Sant Cugat del Vallès 14 2012-13
69
Aparicio Francisco Aparicio Rambal
08/02/1940 Madrid 14 1962-64
70
Ortiz José Ortiz Bernal
04/08/1977 Almería 14 2003-04
71
Torres Enrique García Torres
12/04/1949 Morón de la Frontera 14 1977-78
72
Marigil Julio Marigil Merino
24/08/1936 Bilbao 14 1955-57
73
Parés Pere Parés Serradell
26/03/1935 L'Ametlla del Vallès 14 1956-57
74
Cuéllar Ángel Manuel Cuéllar Llanos
13/09/1972 Villafranca de los Barros 14 2002-03
75
Belza Eduardo Belza Franco
05/09/1956 Montevideo 14 1990-92
76
Carlos Torres Carlos Luis Torres Martínez
20/03/1968 Asunción 13 1999-00
77
Abellán Francisco Abellán Cámara
19/01/1965 Beniel 13 1991-92
78
Guarrotxena Iker Guarrotxena Vallejo
06/12/1992 Bilbao 13 2017-18
79
Barata João Maria Menezes Becerra
05/06/1972 Carnaúbas 13 1999-01
80
Cordero Pedro Ignacio Cordero Sánchez
17/08/1968 Cartagena 13 1997-98
81
Señé Josep Señé Escudero
10/12/1991 Terrassa 13 2017-18
82
Tomeu Nadal Tomeu Nadal Mesquida
08/02/1989 Manacor 13 2017-19
83
Yeray Yeray González Luis
03/04/1988 Los Realejos 13 2017-18
84
Chico Francisco Pérez Pérez
12/02/1973 Lupión 13 2003-04
85
Rufete Francisco Joaquín Pérez Rufete
20/11/1976 Benejúzar 13 1996-97
86
Matos José Joaquín Matos García
06/05/1995 Sevilla 13 2016-18
87
Flores Florencio Díez Núñez
27/06/1937 Madrid 13 1970-71
88
Poyatos Antonio Poyatos Medina
19/02/1966 Jerez de la Frontera 13 1989-90
89
Nono David González Plata
28/05/1991 Badajoz 13 2018-20
90
Fernández José Antonio Fernández Blanco
26/12/1940 Bilbao 13 1968-69
91
Ismael Ismael Santiago López López
27/02/1978 Jaén 13 2008-09
92
Fabregat Jordi Fabregat Valmaña
04/12/1961 Tortosa 13 1989-90
93
Reyes Lorenzo Enrique Reyes Vicencio
13/06/1991 Santiago de Chile 13 2015-16
94
José Mari José María García Morcillo
17/01/1975 Barcelona 13 1998-00
95
Lanzarote Manuel Lanzarote Bruno
20/01/1984 Barcelona 13 2011-12
96
Víctor Díaz Víctor David Díaz Miguel
12/06/1988 Sevilla 13 2008-09
97
Salva Ruiz Salvador Ruiz Rodríguez
17/05/1995 Albal 13 2019-20
98
Víctor Díaz Víctor David Díaz Miguel
12/06/1988 Sevilla 13 2014-15
99
Mossa José María Angresola Jiménez
24/01/1989 Valencia 13 2015-17
100
Kike López Enrique López Delgado
12/01/1988 Salamanca 13 2010-11
101
Mario Ortiz Mario Ortiz Ruiz
24/03/1989 Santander 13 2017-18
102
Eraña Iñaki Eraña Cassi
03/06/1965 Gijón 13 1991-92
103
Villena Juan Villena Corcobado
08/12/1961 Hornachos 13 1995-96
104
Nolaskoain Peru Nolaskoain Esnal
25/10/1998 Zumaia 13 2019-20
105
De Navas David de Navas Alcalá
07/12/1976 Alcobendas 13 2011-12
106
Emi Buendía Emiliano Buendía Stati
25/12/1996 Mar del Plata 13 2017-18
107
Arroyo Álvaro Arroyo Martínez
22/07/1988 Madrid 13 2017-19
108
Rueda Francisco Rueda Lucio
24/07/1955 Puertollano 13 1977-78
109
Emery Unai Emery Etxegoien
03/11/1971 Hondarribia 13 1997-98
110
Perico Pinazo Pedro José Pinazo Arias
18/01/1985 Málaga 13 2010-11
111
Valle Francisco Hernández Sánchez
15/02/1954 Macotera 13 1983-84
112
Gerard Gerard López Segú
12/03/1979 Granollers 13 1996-97
113
Chuli Manuel Jesús Vázquez Florido
25/01/1991 Huelva 13 2015-16
114
Ramón José María Ramón Almira
Villena 13 1953-54
115
Álex Muñoz Alejandro José Muñoz Miquel
30/07/1994 Alicante 13 2017-18
116
Mallén Vicente Mallén Traver
22/01/1933 Ribesalbes 13 1954-55
117
Mentxaka Juan Antonio Mentxaka Lorente
03/01/1963 Bilbao 13 1986-87
118
Ramírez Tomás Ramírez Robledo
20/10/1937 13 1970-71
119
Rodri Rodrigo Ríos Lozano
06/06/1990 Soria 13 2017-18
120
David Pérez David Pérez García
05/04/1977 Vigo 13 2002-03
121
Pomares Carlos Pomares Rayo
05/12/1992 Valencia 13 2017-18
122
Rubio Eduardo Rubio Cao
26/09/1926 Barcelona 13 1956-57
123
Castiñeiras Manuel Castiñeiras Porto
07/08/1979 Santiago de Compostela 13 2005-06
124
Laborda I José Luis Rodríguez Laborda
1942 Madrid 13 1970-71
125
Hugo Hugo Rodríguez Romero
30/12/1989 Jerez de la Frontera 13 2008-09
126
Sarmiento Brian Óscar Sarmiento
20/04/1990 Rosario 13 2010-11
127
Morcillo Jorge García Morcillo
11/03/1986 Valencia 13 2015-16
128
Ezequiel Castillo Ezequiel Marcelo Castillo Montes
13/06/1967 Morón 13 1999-00
129
Galán José Galán Barba
26/07/1973 Sanlúcar de Barrameda 13 1997-98
130
Rivilla Feliciano Muñoz Rivilla
21/08/1936 Ávila 13 1956-57
131
Aitor Bouzo Aitor Bouzo Guerenabarrena
04/01/1967 Ermua 13 1992-93
132
Torres José Torres Domínguez
29/01/1970 Lebrija 13 1997-98
133
Bericat Carlos Fernández Bericat
30/03/1965 Ourense 13 1994-95
134
Ares Manuel Alfonso Ares Fernández
01/01/1965 Maside 13 1994-95
135
Sánchez Barrios José Luis Sánchez Barrios
28/04/1949 Madrid 13 1970-71
136
Luque José Juan Luque Jiménez
16/10/1977 Cantillana 13 2007-08
137
Valbuena Francisco Valbuena Antolín
15/08/1943 Madrid 13 1970-71
138
Karmona Antonio Karmona Herrera
24/03/1968 Bermeo 13 1992-93
139
Toni Lao Antonio Lao Doña
17/01/1984 Barcelona 13 2011-12
140
Del Río Dionisio del Río Echevarría
13/02/1926 Barakaldo 13 1956-57
141
Burle Philippe Burle
15/12/1973 Toulouse 12 2002-03
142
Abeijón Juan Ramón Abeijón Castro
27/01/1921 Noia 12 1944-45
143
Bernardi Bernardo Narváez González
06/12/1934 Málaga 12 1956-57
144
Mata Enrique Mata García
17/09/1950 Pamplona 12 1973-74
145
Añibarro José María Añibarro Astondoa
26/07/1979 Zeberio 12 2008-09
146
Zambrano Antonio Zambrano Díaz
26/08/1957 Huelva 12 1982-83
147
Pignol Stephane Jean François Pignol
03/01/1977 Aubagne 12 2003-04
148
Arozarena Pedro Arozarena Redín
24/02/1966 Pamplona 12 1995-96
149
Juanín Juan Antonio López Moreno
06/10/1958 Madrid 12 1980-82
150
Castel Jordi Castel Casola
15/03/1954 Barcelona 12 1988-89
151
Becerra Isaac Becerra Alguacil
18/06/1988 Badalona 12 2013-14
152
Tanco José Francisco Gómez Tanco
22/04/1953 Valverde de Leganés 12 1982-83
153
Iantchev Kostadin Iantchev
19/03/1963 Sofia 12 1991-92
154
Mendilibar José Luis Mendilibar Etxebarria
14/03/1961 Zaldibar 12 1992-93
155
Galart Cipriano Galart Santa María
12 1942-43
156
Andrés José Andrés Villalba
11/10/1945 Valencia 12 1971-73
157
Mas Juan Mas Dubiá
16/12/1933 Palma 12 1953-54
158
Urdampilleta Ricardo Urdampilleta Sancho
23/07/1943 Oria 12 1966-67
159
Barceló Lorenzo Barceló Barceló
09/01/1932 Vilafranca de Bonany 12 1953-54
160
Bernal Andrés Bernal Arranz
16/05/1966 Canberra 12 1986-87
161
Migue Miguel Ángel González González
14/03/1980 Terrassa 12 2013-14
162
Laria Jesús María Laria Benítez
13/03/1948 Gallarta 12 1969-70
163
Ángel Ángel Torrecillas Morales
10/01/1957 Granada 12 1980-82
164
Tito Alfonso Subero Calvo
18/01/1970 Calahorra 12 1992-93
165
Sánchez Francisco Sánchez Lopera
27/01/1962 Sabadell 12 1991-92
166
Zozulya Roman Vyacheslavovych Zozulya
17/11/1989 Kiev 12 2017-19
167
Gil Julio Gil Ramírez
Zaragoza 12 1956-57
168
Rubén Pérez Rubén Pérez Chueca
07/08/1980 Zaragoza 12 2010-12
169
Cenitagoya José María Cenitagoya Urién
12/03/1947 Elorrio 12 1969-70
170
Cachicha Carmelo García Fernández
15/07/1944 Las Palmas de Gran Canaria 12 1966-67
171
Natalio Natalio Lorenzo Poquet
18/09/1984 Canals 12 2009-10
172
Nacho Ignacio Fernández Rodríguez
10/02/1980 Oviedo 12 2005-07
173
Dinei Telmario de Araújo Sacramento
11/11/1983 São Domingos 12 2008-09
174
Gala Pedro Gala Molero
18/12/1962 Sabadell 12 1982-83
175
Lamatina Fabien Lamatina
03/07/1985 La Seyne 12 2007-08
176
Villaverde Ángel Villaverde Fernández
12 1970-71
177
Rojo II José Ángel Rojo Arroitia
19/03/1948 Bilbao 12 1969-70
178
Mackay Juan Mackay Abad
14/07/1986 A Coruña 12 2010-11
179
Moreno Antonio Moreno Domínguez
26/09/1974 Badajoz 12 1997-98
180
Cristo Marrero Cristo Marrero Henríquez
10/11/1978 Las Zocas 12 2005-06
181
Aitor Aitor Tornavaca Fernández
24/03/1976 Vitoria-Gasteiz 12 2009-11
182
Imanol Etxeberria Imanol Etxeberria Egaña
27/03/1973 Bergara 12 1995-96
183
Toñito Antonio Jesús García González
24/02/1977 La Orotava 12 2005-06
184
Emilio Emilio López Fernández
09/07/1965 Vigo 12 2000-01
185
Niño Fernando Niño Bejarano
16/09/1974 Rota 12 1997-98
186
Jandro Alejandro Castro Fernández
27/02/1979 Mieres 12 2013-14
187
Del Val Julen del Val Zenarruzabieta
21/07/1968 Bilbao 12 1997-98
188
Ausaberri Luis Ausaberri Sacacia
02/12/1944 Zaragoza 12 1966-67
189
Sala Josep Maria Sala Boix
24/04/1964 Sant Hipòlit de Voltregà 12 1997-98
190
Fernando Sales Fernando Sales de los Cobos
12/09/1977 Sevilla 12 2009-10
191
Armando Armando Tejera Perdomo
29/11/1967 Ingenio 12 1991-92
192
Quique González Enrique González Casín
16/05/1990 Valladolid 12 2015-16
193
Seoane Fernando Seoane Antelo
25/03/1983 Santiago de Compostela 12 2010-12
194
Sagarduy Alejandro Sagarduy Sarriá
17/05/1961 Erandio 12 1983-84
195
Felipe Felipe Guréndez Aldanondo
18/11/1975 Vitoria-Gasteiz 12 1995-96
196
Arribas José Luis Arribas Bermejo
27/12/1942 Valladolid 12 1966-67
197
Blas Blas García González
03/06/1962 Soto del Barco 12 1990-91
198
Usero Fernando Usero Toledano
27/03/1984 Brazatortas 12 2007-09
199
Pepe Alcaide José Alcaide Muñoz
08/02/1979 Madrid 12 2010-11
200
Belza Eduardo Belza Franco
05/09/1956 Montevideo 12 1991-92
201
Dani Daniel Martín Alexandre
16/09/1981 Sevilla 12 2007-09
202
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 12 1993-94
203
Fragoso Daniel Fragoso Escribano
31/03/1982 Mataró 12 2007-08
204
Güiza Daniel González Güiza
17/08/1980 Jerez de la Frontera 12 2004-05
205
Rambier Romain Rambier
29/08/1981 Montpellier 12 2002-03
206
Ormazabal Kepa Ormazabal Artetxe
25/04/1966 Bilbao 12 1986-87
207
Rolón Clemente Rolón Montañés
23/11/1951 Asunción 12 1981-82
208
Carlos Torres Carlos Luis Torres Martínez
20/03/1968 Asunción 12 2000-01
209
Ruiz José Luis Fernández Ruiz
30/05/1959 Barcelona 12 1988-89
210
Pinto Manuel Pinto Garrido
17/11/1967 Madrid 12 1997-98
211
Ruiz Manuel Ruiz Pérez
03/12/1962 Jerez de la Frontera 12 1990-91
212
Robles Ángel Robles González
08/10/1958 Lanzahíta 12 1982-83
213
Sixto Sixto Arturo Casabona Martínez
08/01/1962 Valencia 12 1990-91
214
Aldalur Iñaki Aldalur Aizpurua
01/08/1968 Azpeitia 12 1993-94
215
Pereira Eduardo Pereira Martínez
21/03/1954 Montevideo 12 1982-83
216
Tori Bilbao
12 1944-45
217
Pantoja Antonio Pantoja Castañeda
15/04/1958 San Juan de Aznalfarache 12 1988-89
218
Laria Jesús María Laria Benítez
13/03/1948 Gallarta 12 1973-74
219
Garay Ignacio Garay Mogaguren
31/01/1952 Bedia 12 1981-82
220
Martín Vila José Luis Martín Vila
19/09/1949 Aldaia 12 1971-73
221
Castillo Juan José Castillo Mesa
13/01/1960 Coria del Río 12 1981-82
222
Melenas José Antonio Rodríguez Álvarez
08/12/1966 Écija 12 1990-91
223
Antonio Antonio Maya Gabarri
21/03/1963 Valdepeñas 12 1988-89
224
Francisco Francisco Javier Rodríguez Vílchez
17/06/1978 Almería 12 2003-04
225
Ballester Bartolomé Ballester Mulet
01/07/1965 Campos 12 1989-91
226
Gila Eloy Gila Marín
21/06/1988 Sabadell 12 2010-12
227
Orive Jesús Orive Iñiguez
03/06/1932 Logroño 12 1959-60
228
García Juan García del Moral
02/02/1946 Jaén 12 1968-69
229
Jofre Jofre Mateu González
24/01/1980 Alpicat 12 2013-14
230
Camacho Agustín Camacho Bayo
19/03/1960 Almería 12 1981-82
231
Blesa Tomás Ismael Blesa Noé
21/02/1962 Ariño 12 1989-91
232
Jon Bakero Jon Bakero Escudero
16/07/1971 Goizueta 12 1996-97
233
Mesas José Jesús Mesas Puerta
24/12/1968 Madrid 12 1997-99
234
Juanito Juan Luis Amigo Ferreiro
08/12/1969 Oroso 12 2004-06
235
Romerito Antonio Manuel Ruiz Fernández
20/02/1977 Alcalá del Río 12 1997-98
236
Sandro Sandro Marques Santos
31/10/1971 Porto Velho 12 1997-98
237
Geni Eugenio Martínez de las Heras
01/09/1965 Madrid 12 1987-89
238
Sierra Jesús Sierra Ruiz
10/03/1976 Pinos Puente 12 2000-01
239
Aranalde Zigor Aranalde Sarasola
28/02/1973 Ibarra 12 1993-94
240
Roberto Roberto Elvira Estrany
09/05/1963 Barcelona 12 1982-83
241
Mairata Pedro Mairata Gual
15/01/1979 Manacor 12 2005-06
242
Ostívar Juan Jesús Ostívar Lorea
30/01/1950 Peralta 12 1973-74
243
Aketxe Ager Aketxe Barrutia
30/12/1993 Getxo 12 2019-20
244
Iñaki Ignacio Marigil Echevarría
25/03/1964 Donostia/San Sebastián 12 1990-91
245
Benito Benito García Cano Cortés
10/05/1968 Alcázar de San Juan 12 1990-91
246
Óscar Óscar Gómez Pérez
24/07/1968 Allariz 12 1987-88
247
Sito Castro Luis Castro Rodríguez
21/05/1980 A Coruña 12 2010-11
248
Toribio Daniel Toribio Gutiérrez
05/10/1988 Girona 12 2010-11
249
Monteagudo Alberto Jiménez Monteagudo
27/09/1974 Valdeganga 11 2003-04
250
Yeray Yeray Álvarez López
24/01/1995 Barakaldo 11 2015-16
En actiu la temporada 2019-20