Jugadors de Vizcaya, Primera, Segona i Segona B

1760

Nombre Total de Jugadors

Percentatge Respecte al total d'Espanyols

Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Pos T PJ TG TV G
Iru Aitor Iruarrizaga Amarika 29/07/1968 Bilbao
15 283 8 4 0
Larrazabal Aitor Larrazabal Bilbao 21/06/1971 Loiu
15 433 91 5 41
Álex García Alejandro García Peña 24/09/1984 Bilbao
13 368 46 0 44
Garitano Ander Garitano Urkizu 26/02/1969 Derio
17 448 100 5 65
Lambea Jon Ander Lambea Aranguiz 15/08/1973 Bilbao
14 411 101 10 13
Cedrún Andoni Cedrún Ibarra 05/06/1960 Durango
17 364 27 4 0
Lakabeg Andoni Lakabeg Fraile 14/02/1969 Bilbao
15 324 95 7 4
Gorriarán Antonio Gorriarán Laza 05/11/1961 Muskiz
14 421 69 8 11
Karmona Antonio Karmona Herrera 24/03/1968 Bermeo
15 488 61 3 21
Solabarrieta Aritz Solabarrieta Aranzamendi 22/07/1983 Ondarroa
11 323 81 2 16
Armando Armando Ribeiro de Aguiar Maldá 16/01/1971 Sopela
20 376 28 4 0
Del Horno Asier del Horno Cosgaya 19/01/1981 Barakaldo
12 213 78 5 16
Asier Asier García Fuentes 27/10/1966 Bilbao
11 269 61 5 14
Beñat Beñat Etxebarria Urkiaga 19/02/1987 Igorre
15 430 124 4 34
Agirretxu Francisco de Borja Agirretxu Barreiro 25/08/1968 Getxo
13 309 45 3 4
Carlos García Carlos García García 13/08/1970 Durango
15 350 59 2 38
Kaiku Carlos Martín Arceo 26/07/1972 Galdakao
11 291 29 0 53
Carlos Merino Carlos Merino González 15/05/1980 Bilbao
11 209 25 1 18
David de la Hera David de la Hera Baños 06/10/1966 Barakaldo
11 295 91 8 16
Edu Alonso Eduardo Alonso Álvarez 30/05/1974 Bilbao
17 440 68 4 16
Eleder Juan Eleder Acedo Elorriaga 08/09/1968 Getxo
17 387 82 8 20
Bordas Endika Bordas Losada 08/03/1982 Bermeo
16 256 75 3 2
Ayúcar Enrique Ayúcar Alberdi 21/02/1966 Bilbao
13 251 20 2 23
Kike Enrique Burgos Carrasco 20/01/1971 Barakaldo
18 398 32 7 0
Sarriugarte Félix Ángel Sarriugarte Montoya 06/11/1964 Durango
14 304 13 0 72
Patxi Salinas Francisco Salinas Fernández 17/11/1963 Bilbao
18 502 99 16 17
Luke Francisco Javier Luke Bermúdez 20/02/1968 Barakaldo
11 238 43 5 31
Yeste Francisco Javier Yeste Navarro 06/12/1979 Basauri
12 336 66 6 52
Iru Francisco Javier Iruarrizaga Amarika 04/10/1962 Areatza
17 413 23 4 0
Bergara Gaizka Bergara Picaza 07/02/1986 Bilbao
8 203 81 4 13
Garitano Gaizka Garitano Aguirre 09/07/1975 Derio
16 470 147 9 59
Mendieta Gaizka Mendieta Zabala 27/03/1974 Lekeitio
11 313 39 2 52
Andrinúa Genar Andrinúa Kortabarría 09/05/1964 Bilbao
15 443 56 0 27
Gonzalo Gonzalo Arguiñano Elezkano 12/08/1962 Lemona
13 352 65 4 9
Suances Gontzal Suances Begeria 03/08/1972 Getxo
11 184 16 0 33
Azkorra Gorka Azkorra Trueba 25/01/1983 Bilbao
15 381 59 0 86
Bidaurrazaga Gorka Bidaurrazaga Rebolleda 20/09/1972 Barakaldo
10 207 23 0 33
Goyo Gregorio Soria Arretxe 25/09/1969 Gernika
16 391 85 7 9
Ibon Begoña Ibon Begoña Zubiaur 17/11/1973 Bilbao
16 425 100 5 19
Ibon Gutiérrez Ibon Gutiérrez Fernández 10/07/1984 Bilbao
14 354 90 7 6
Vergara Iñaki Vergara Iríbar 26/01/1962 Ondarroa
13 102 3 0 0
Angulo Igor Angulo Alboniga 26/01/1984 Bilbao
10 230 38 1 42
Iker Begoña Iker Begoña Zubiaur 15/11/1976 Bilbao
12 355 96 7 16
Goitia Iñaki Goitia Peña 02/03/1982 Barakaldo
14 309 22 3 0
Lafuente Iñaki Lafuente Sancha 24/01/1976 Barakaldo
17 293 11 0 0
Lizarralde Iñigo Lizarralde Lazkano 06/08/1966 Bilbao
14 305 60 4 7
Ansotegi Ion Ansotegi Gorostola 13/07/1982 Berriatua
17 376 51 2 19
Urtubi Ismael Urtubi Aróstegui 24/05/1961 Barakaldo
12 248 16 1 29
Bellido Javier Bellido Plaza 09/03/1966 Bilbao
15 490 105 9 36
Casas Javier Casas Cuevas 09/05/1982 Bilbao
10 166 32 6 6
Javi González Javier González Gómez 22/03/1974 Barakaldo
16 306 33 0 18
Tarantino Francisco Javier Tarantino Uriarte 26/06/1984 Bermeo
14 335 90 14 7
Dulce Jesús Dulce Prado 22/03/1971 Barakaldo
14 261 67 5 3
Txutxi Jesús Emilio Díez de Mier 07/01/1973 Bilbao
13 371 90 6 2
Bastida Jesús María Bastida Montoya 01/04/1968 Basauri
11 251 69 8 6
Jon Moya Jon Moya Martín 05/01/1983 Barakaldo
13 349 144 18 15
Uribarrena José Ángel Uribarrena Díez 08/01/1969 Portugalete
14 295 39 2 49
Jonan Jon Andoni García Arambillet 08/01/1983 Bilbao
13 342 56 4 37
Aspiazu Jon Iñaki Aspiazu San Emeterio 05/11/1962 Bilbao
16 477 46 1 23
Aizkorreta Jorge Aizkorreta Jurado 06/02/1974 Barakaldo
12 259 23 3 0
Azkoitia Jorge Azkoitia Gabiola 27/04/1974 Bilbao
16 396 124 17 46
Jorge Ordóñez Jorge Ordóñez García 06/04/1976 Getxo
11 285 100 11 10
Jorge Pérez Jorge Pérez Sáenz 24/10/1975 Bilbao
15 338 36 1 30
Calleja José Díez Calleja 25/09/1962 Ortuella
13 274 59 8 20
José Félix Guerrero José Felix Guerrero López 23/08/1975 Portugalete
7 160 35 5 16
Del Val Julen del Val Zenarruzabieta 21/07/1968 Bilbao
15 392 52 2 10
Txelis José Luis Fernández Prieto 15/05/1963 Bilbao
10 181 18 2 10
Galdames José Manuel Galdames Ibáñez 15/06/1970 Barakaldo
11 212 49 4 3
Joseba Aguirre Joseba Aguirre López 17/03/1964 Ortuella
15 447 84 8 56
Txema José María Alonso Fernández 29/04/1971 Bilbao
17 466 154 19 23
Alexanko José Ramón Alexanko Ventosa 19/05/1956 Barakaldo
17 372 39 4 34
Gallego José Ramón Gallego Souto 07/08/1959 Durango
13 318 11 0 16
Arriaga Joseba Arriaga Dosantos 28/07/1982 Ermua
17 383 25 0 64
Garmendia Joseba Garmendia Elorriaga 04/10/1985 Basauri
14 259 34 0 30
Yosu Josu Anuzita Alegría 13/01/1964 Getxo
16 249 9 1 0
Urrutia Josu Urrutia Tellería 14/04/1968 Lekeitio
18 458 102 11 25
Mentxaka Juan Antonio Mentxaka Lorente 03/01/1963 Bilbao
10 251 40 2 33
Bolo Jon Andoni Pérez Alonso 05/03/1974 Bilbao
17 515 67 1 102
Herrero Juan Carlos Herrero Duo 10/08/1961 Gernika
9 289 24 0 7
Elgezábal Juan José Elgezábal Bustinza 21/12/1963 Bakio
13 242 45 3 18
Barbero Juan Manuel Barbero Sánchez 09/05/1968 Barakaldo
9 202 79 12 3
Julen Guerrero Julen Guerrero López 07/01/1974 Portugalete
15 384 48 1 107
Julio Salinas Julio Salinas Fernández 11/09/1962 Bilbao
19 511 32 1 211
Sarasúa Koldo Sarasúa Gamazo 18/03/1972 Durango
17 404 88 5 17
Luis Martín Luis Martín Núñez 05/08/1966 Bilbao
13 320 75 6 20
Luis Prieto Luis Prieto Zalbidegoitia 19/02/1979 Dima
14 348 79 12 11
Sarabia Manuel Sarabia López 09/01/1957 Gallarta
15 398 47 3 115
Kortina Mikel Kortina Bertol 26/03/1974 Bilbao
9 208 42 5 20
Mikel Mikel Aguirregomezkorta Larrea 26/08/1974 Bilbao
12 277 43 5 40
Dañobeitia Mikel Dañobeitia Martín 05/03/1986 Barakaldo
10 192 29 1 15
De Paula Óscar Javier de Paula Gamero 31/05/1975 Durango
19 444 44 2 114
Tabuenka Óscar Javier Tabuenka Berges 24/04/1971 Bilbao
13 210 54 7 15
Oskar Vales Óscar Vales Varela 13/09/1974 Basauri
12 250 63 4 1
Pedro Alberto Pedro Alberto Cano Arenas 18/06/1969 Bilbao
12 306 51 10 29
Alkorta Rafael Alkorta Martínez 16/09/1968 Bilbao
18 414 91 8 10
Raúl Gañán Raúl Gañán Bermúdez 20/12/1974 Bilbao
16 466 93 11 7
Pampín Roberto Pampín López 05/01/1984 Barakaldo
7 113 2 1 0
Roberto Ríos Roberto Ríos Patus 08/10/1971 Bilbao
12 216 62 10 18
Rubén Bilbao Rubén Bilbao Barruetabeña 03/08/1962 Ondarroa
13 269 31 3 7
Sabin Bilbao Sabin Bilbao Bolumburu 16/01/1960 Loiu
13 401 5 0 44
Korino Sergio Corino Ramón 10/10/1974 Barakaldo
11 283 97 5 16
Expósito Unai Expósito Medina 21/01/1980 Barakaldo
15 362 84 4 13
Unai Unai Vergara Díez-Caballero 21/01/1977 Portugalete
12 288 97 10 23
Urko Arroyo Urko Arroyo Rivas 14/05/1987 Bilbao
14 350 60 1 47
Ustaritz Ustaritz Aldekoaotalora Astarloa 16/02/1983 Abadiño
9 149 33 7 1
Eskurza Xabier Eskurza García 17/01/1970 Trapagaran
12 309 48 3 15
Goikoetxea Andoni Goikoetxea Olaskoaga 23/08/1956 Alonsotegi
16 312 65 9 35
Txirri Fernando Quintanilla Barañano 13/11/1964 Barakaldo
14 270 66 6 28
Manolo García Manuel García Ardura 18/01/1967 Bilbao
11 293 71 12 8
Ibarrondo Imanol Ibarrondo Garay 27/03/1967 Bilbao
12 307 97 14 21
Vivanco Óscar Vivanco Arco 30/09/1962 Bilbao
12 281 34 4 18
Murúa Edorta Murúa Zenarruzabeitia 22/02/1963 Barakaldo
12 330 56 8 4
Álvaro Iglesias Álvaro Iglesias Quintana 12/07/1972 Barakaldo
18 375 19 3 0
Eder Eder Martínez Telletxea 22/08/1983 Bilbao
3 35 6 0 1
Gontzal Gontzal Rodríguez Díez 04/01/1982 Barakaldo
3 65 15 0 3
Meléndez Carlos Meléndez Latorre 26/01/1957 Bilbao
13 18 0 0 0
Ormazábal Asier Ormazábal Larizgoitia 21/10/1982 Bilbao
13 367 110 14 3
Santisteban José Manuel Santisteban González 27/09/1967 Barakaldo
17 322 15 3 0
Basauri Garikoitz Basauri Amezua 03/08/1974 Elorrio
12 232 21 0 0
Solaun Jon Solaun Akarregi 03/12/1974 Bilbao
18 512 99 4 49
Jon Ander Jon Ander López Maquiera 06/09/1976 Barakaldo
9 124 11 3 0
Del Barrio Luis Alfonso del Barrio Michelena 23/09/1957 Barakaldo
11 273 30 1 20
Liceranzu Jesús Iñigo Liceranzu Otxoa 13/03/1959 Bilbao
9 225 33 2 18
Herrera Pedro María Herrera Sancristóbal 17/07/1959 Bilbao
8 211 20 1 25
Urquiaga Santiago Urquiaga Pérez 18/04/1958 Barakaldo
11 301 14 0 3
Jon García Jon García Sobrino 16/10/1961 Bilbao
10 226 27 3 45
Arteaga Fernando Arteaga Alzaga 27/02/1960 Abadiño
11 281 37 3 33
Urrutia Jesús Urrutia Oleaga 05/04/1951 Berango
4 9 0 0 0
Maguregui José Ignacio Maguregui San Pelayo 25/02/1951 Getxo
3 7 1 0 2
Aurtenetxe Jon Aurtenetxe Borde 03/01/1992 Amorebieta-Etxano
11 173 40 2 5
Echevarría Javier Echevarría Iruarrizaga 25/07/1964 Bilbao
12 191 10 1 0
Endika Endika Guarrotxena Arzubiaga 26/10/1961 Bilbao
11 253 15 0 42
Jabo Javier Sa Pasarín 26/07/1964 Barakaldo
5 121 7 0 26
Noriega José María Noriega Aldekoa 14/11/1958 Bilbao
10 223 8 0 44
Arrien Ricardo Arrien Iriondo 15/11/1960 Gernika
11 236 19 4 69
Dani Daniel Ruiz-Bazán Justa 28/06/1951 Sopuerta
14 368 41 4 155
Bolaños Patxi Bolaños Carcelén 24/12/1961 Durango
11 187 28 4 1
Agiriano José María Agiriano Gutiérrez 04/06/1966 Bilbao
6 115 6 0 10
Alonso Francisco Javier Alonso Ugarte 07/11/1965 Bilbao
1 3 0 0 0
González Etxebarria Fernando Javier González Etxebarria 21/05/1964 Bilbao
12 264 59 10 9
Rementería Joseba Iñaki Rementería Radigales 12/10/1965 Bilbao
6 71 15 5 2
Kepa Pedro Blasco Tellitu 20/09/1966 Leioa
1 1 0 1 0
Martín Alberto Martín Goikoetxea 07/03/1955 Santurtzi
15 314 29 3 46
Burgueña José Luis Burgueña Arroyo 05/05/1954 Bilbao
12 212 7 0 0
Murúa Andoni Murúa Zenarruzabeitia 20/03/1953 Barakaldo
7 157 10 1 35
Moreno Alfonso Moreno Fernández 14/08/1966 Ermua
10 241 42 4 15
Barandica José Luis Barandica Amorrortu 07/06/1959 Lemona
4 34 3 0 0
Basauri Enrique Basauri Arbulu 21/07/1953 Elorrio
15 254 14 1 0
Amorrortu José María Amorrortu Prieto 22/07/1953 Bilbao
10 221 7 1 24
Escalza Francisco Javier Escalza Ellacuria 10/12/1952 Arrankudiaga
15 384 33 2 3
Castaños Federico Castaños Martínez 12/01/1959 Bilbao
11 212 40 7 2
Merayo Carlos Merayo Delgado 27/05/1960 Barakaldo
11 233 22 2 14
Txetxu Rojo José Francisco Rojo Arroitia 28/01/1947 Bilbao
17 414 32 6 48
Lotina Miguel Ángel Lotina Oruechebarría 18/06/1957 Meñaka
8 181 13 1 66
Susaeta Javier María Susaeta Díez 06/10/1957 Bilbao
8 206 14 1 26
Vidal Juan Carlos Vidal Cruz 25/09/1954 Bilbao
11 208 20 2 19
Badiola José Ramón Badiola Badiola 14/01/1956 Ondarroa
6 77 5 1 16
Oñaederra José Ignacio Oñaederra Bayón 17/02/1952 Santurtzi
13 322 47 4 1
Carlos Carlos Ruiz Herrero 07/06/1948 Bilbao
13 259 6 0 91
Garay Ignacio Garay Mogaguren 31/01/1952 Bedia
15 326 34 5 19
Aguirreoa Peio Aguirreoa Longarte 22/12/1954 Ondarroa
15 376 16 1 0
Bengoetxea José María Bengoetxea Larrinaga 05/01/1956 Ondarroa
9 134 8 0 33
Villar Ángel María Villar Llona 21/01/1950 Bilbao
10 291 17 1 8
Marro Víctor Marro Francés 21/10/1946 Balmaseda
12 100 2 0 0
Echevarría Francisco Javier Echevarría Barrenechea 05/06/1950 Igorre
15 307 17 2 0
Aitor Ramos Aitor Ramos Leniz 11/06/1985 Bilbao
9 224 62 1 41
Koikili Koikili Lertxundi del Campo 23/12/1980 Otxandio
13 275 82 7 12
Maguregui José María Maguregui Ibargutxi 16/03/1934 Ugao-Miraballes
13 239 0 1 41
Arce Koldo Arce Saralegi 12/06/1975 Bilbao
8 195 56 10 2
Kortina Jon Kortina Bertol 15/05/1972 Bilbao
13 371 78 3 29
Ruiz Otxoa Javier Ruiz Otxoa 12/03/1973 Barakaldo
13 302 47 0 2
Iñaki José Ignacio García Sendín 20/11/1969 Bilbao
18 335 38 4 0
Alain Alain González Villanueva 08/10/1977 Bilbao
13 340 79 8 5
Sueiro Gonzalo Sueiro Arnaiz 16/02/1976 Bilbao
9 219 34 2 43
Aitor Agirre Aitor Agirre Carro 23/09/1973 Barakaldo
10 265 49 3 42
Gartzen Gartzen Telletxea Goienetxea 03/07/1972 Bermeo
13 330 104 12 23
Gorka Soria Gorka Soria Arretxe 20/09/1976 Mungia
14 348 107 5 1
Léniz Iñaki Léniz Bengoetxea 10/04/1974 Bermeo
10 273 68 5 35
Matxon Pedro María Matxon Franco 23/01/1969 Portugalete
15 370 83 11 18
Zuluaga Pablo Zuluaga Régulez 08/07/1970 Bilbao
14 424 55 1 43
Sendoa Sendoa Aguirre Basterretxea 31/12/1975 Erandio
16 520 42 2 152
Álex Alejandro Díez Vega 25/01/1975 Abadiño
11 264 76 3 11
Zubizarreta Galder Zubizarreta Villanueva 22/01/1980 Sopuerta
10 216 58 0 6
Gorka González Gorka González González 01/10/1977 Santurtzi
7 124 26 1 5
Julen Gonzalo Julen Gonzalo Estébanez 25/04/1979 Barakaldo
9 182 19 0 19
Katxorro Francisco Javier Cachorro González 07/08/1978 Barakaldo
18 518 102 8 53
Jorge Rodríguez Jorge Rodríguez Mínguez 07/02/1977 Barakaldo
8 208 34 2 8
Jorge Sánchez Jorge Sánchez Pérez 11/01/1973 Barakaldo
11 362 81 2 49
Roberto Rodríguez Roberto Rodríguez Puertas 29/11/1976 Barakaldo
9 217 46 2 12
Jaio Egoitz Jaio Gabiola 13/08/1980 Abadiño
15 366 107 10 12
Aiert Aiert Derteano Elorriaga 13/01/1973 Amorebieta-Etxano
10 307 28 1 112
Manu Imanol Franco Barrena 20/01/1973 Larrabetzu
13 355 100 13 0
Galder Galder Izaola Azcona 13/06/1972 Bilbao
14 390 67 2 13
Zarraga Kepa Zarraga Arregui 02/09/1971 Bilbao
15 436 122 6 5
Alaña Ander Alaña Puerta 02/11/1981 Bilbao
14 360 131 11 19
Badiola Gorka Badiola Uranga 07/04/1975 Ondarroa
13 344 24 1 26
Burgueña Xabier Burgueña Villaño 28/11/1979 Bilbao
11 286 107 7 10
Cuevas Roberto Cuevas Martín 30/01/1981 Abadiño
12 327 83 4 49
Ibón Díez Ibón Íñigo Díez Garamendi 31/07/1983 Bermeo
13 252 76 10 3
Abasolo Paul Abasolo Amantegui 29/06/1984 Durango
10 235 40 3 30
Gómez Fernando Javier Gómez Rodríguez 18/11/1949 Abanto y Ciérvana
12 263 25 0 0
Ruiz Igartua Juan José Ruiz Igartua 18/08/1947 Gorliz
11 222 14 1 0
Collantes José Ignacio Collantes Portela 03/03/1956 Barakaldo
4 61 5 0 7
Salazar José Ángel Salazar Lorracoechea 16/12/1951 Arrankudiaga
8 181 8 1 31
Deusto Juan Antonio Deusto Olagorta 08/01/1946 Bilbao
15 223 5 0 0
Aitor Aguirre Aitor Martín Aguirre Uriarte 11/11/1949 Sondika
15 366 24 1 110
Viteri Rafael María Viteri Chavarri 11/07/1952 Bilbao
8 161 10 2 37
Portu Antonio Rodríguez de la Concepción 17/01/1948 Basauri
9 233 7 0 9
Benito Juan José Benito Boada 10/08/1953 Sestao
9 190 31 4 19
Madariaga José Ignacio Madariaga Tejedor 31/07/1949 Sestao
8 206 21 1 10
Rojo II José Ángel Rojo Arroitia 19/03/1948 Bilbao
13 278 26 4 23
Zaldua Juan Antonio Zaldua Olazar 14/10/1952 Busturia
7 21 0 0 0
Cenitagoya José María Cenitagoya Urién 12/03/1947 Elorrio
10 243 12 1 2
Ibáñez Ricardo Ibáñez Conde 05/10/1949 Barakaldo
13 249 9 1 43
Santamaría Juan José Santamaría Rodríguez 22/05/1947 Bilbao
11 280 5 1 1
Urruchurtu Francisco Javier Urruchurtu Lekue 19/10/1947 Basauri
6 193 25 4 31
Betzuen José Ramón Betzuen Urkiza 11/11/1947 Lemona
12 131 5 1 5
Meléndez Juan Luis Meléndez Alberdi 03/04/1950 Durango
10 135 2 0 0
Uriarte Fidel Uriarte Macho 01/03/1945 Sestao
15 342 5 1 91
Duñabeitia Juan María Duñabeitia Larrea 02/07/1945 Elorrio
10 216 11 0 16
Igartua José María Igartua Mendizábal 06/03/1950 Elorrio
13 279 25 1 28
Otaolea José Pablo Otaolea Revilla 12/01/1953 Bilbao
7 113 5 0 34
Izkoa Francisco Javier Izkoa Buruaga 07/06/1946 Getxo
13 296 4 0 0
Arieta II Antón Arieta-Araunabeña Piedra 06/01/1946 Durango
12 309 4 1 69
Ortuondo Jesús María Sáenz Ortuondo 11/06/1951 Ondarroa
12 186 12 1 25
Zubikarai Eñaut Zubikarai Goñi 26/02/1984 Ondarroa
12 118 6 3 0
Zubiaga Félix Mateo Zubiaga Atxa 04/01/1945 Arrankudiaga
8 131 7 1 23
Zuluaga José María Zuluaga Alonso 08/09/1951 Bilbao
12 288 45 6 1
Arenaza Jesús María Martínez de Arenaza Eguileor 24/11/1951 Bilbao
3 2 0 0 0
Navas Luis Felipe Navas Echevarría 26/04/1947 Basauri
3 25 2 0 1
Sánchez Jesús Luis Sánchez Rodríguez 19/09/1948 Sestao
6 66 2 0 0
Antón Antonio Manuel Martínez Morales 19/10/1944 Bilbao
13 307 9 2 10
Aranguren Jesús Aranguren Merino 26/12/1944 Portugalete
13 247 1 1 4
Larrauri José Ramón Martínez Larrauri 12/02/1940 Bilbao
13 301 2 0 2
Iñaki Sáez José Ignacio Sáez Ruiz 23/04/1943 Bilbao
12 263 5 1 7
Echarri Rafael Echarri Gobantes 24/09/1942 Bilbao
11 175 3 3 4
Mendieta Andrés Mendieta Ocamica 12/02/1945 Lekeitio
10 130 0 0 0
Beitia José Antonio Beitia Abásolo 07/02/1947 Bedia
6 72 1 1 0
Estéfano Nicolás Estéfano Montalbán 09/02/1947 Barakaldo
10 120 1 0 25
Arraiz Enrique Arraiz Urtiaga 24/11/1946 Barakaldo
8 123 2 0 14
Escalza José Luis Escalza Ellacuria 21/10/1946 Arrankudiaga
4 61 1 0 2
Mendiolea José Ignacio Mendiolea Lope de Eguinoa 12/10/1946 Santurtzi
7 124 1 2 21
Raúl Raúl López Campos 27/04/1945 Sestao
10 156 6 1 1
Zugazaga Luis María Zugazaga Martínez 13/10/1944 Sestao
10 141 2 0 0
Aramburu Fernando Aramburu Escobar 06/09/1949 Santurtzi
8 127 9 1 15
Fernández Flórez Jesús María Fernández Flórez 02/03/1948 Barakaldo
2 8 2 0 0
Gabriel Uriarte Gabriel Uriarte Macho 10/10/1949 Sestao
6 42 2 0 7
Argoitia José María Argoitia Acha 18/01/1940 Galdakao
16 291 0 0 64
Echeberria Luis María Echeberria Igartua 24/03/1940 Asua
14 306 1 0 1
Bilbao Victoriano Bilbao Elexpuru 29/07/1937 Erandio
17 373 2 0 0
Barrenechea Ramón Félix Barrenechea Areitio 14/07/1940 Durango
13 283 0 0 0
Lavín Pedro Lavín Arkotxa 06/01/1948 Ondarroa
9 128 3 0 5
Clemente Javier Clemente Lázaro 12/03/1950 Barakaldo
6 47 0 0 6
Irusquieta José Ramón Irusquieta García 07/09/1939 Bilbao
12 203 0 1 0
Ian Uranga Ian Uranga Chong 22/06/1987 Durango
12 326 73 1 13
Mikel Rico Mikel Rico Moreno 04/11/1984 Arrigorriaga
17 479 67 4 49
Castillo Xabier Castillo Aranburu 29/03/1986 Durango
11 230 50 4 3
López Garai Aritz López Garai 06/11/1980 Barakaldo
16 518 117 4 17
Del Olmo Joseba del Olmo García 20/06/1981 Barakaldo
10 243 41 2 30
Goiria Asier Goiria Etxebarria 19/09/1980 Amorebieta-Etxano
16 453 70 6 91
Lombraña Roberto Lombraña Hompanera 13/11/1975 Durango
13 411 106 9 11
Markel Robles Markel Robles Zugadi 12/06/1979 Lekeitio
8 217 27 2 10
Uribarri Iñigo Uribarri Aberasturi 17/08/1972 Gernika
9 183 60 13 5
Gómez Antonio Gómez Aguirre 28/07/1934 Basauri
9 149 0 6 1
Kike Alonso Enrique Alonso Fernández 07/05/1968 Basauri
14 305 84 9 26
Agustín Ruiz Agustín Ruiz Galnares 06/12/1973 Barakaldo
11 246 63 5 5
Urrutia Javier Urrutia Ruiz 07/08/1976 Bilbao
12 361 55 2 36
Olaeta Javier Manuel Olaeta Álvarez 04/04/1971 Gernika
8 220 38 3 10
Docando Carlos Docando Hierro 11/07/1970 Barakaldo
12 290 76 5 11
Núñez Alfonso Núñez Lecea 30/01/1965 Bilbao
11 295 13 2 0
Elorza Agustin Elorza Bilbao 11/09/1951 Bilbao
3 0 0 0 0
Kali Garrido José Félix Garrido Muro 14/09/1972 Bilbao
15 442 88 7 94
Martínez Iñaki Martínez Bravo 16/10/1972 Durango
7 139 26 3 2
Loroño Raúl Loroño Echevarría 28/02/1973 Lezama
5 165 30 1 38
Somavilla José Javier Gómez Somavilla 07/10/1968 Erandio
13 392 90 11 9
Edorta Edorta Ibarrondo Barrutabeña 29/11/1974 Bilbao
5 35 0 0 0
Garita Juan Miguel Garitaonandia Egurrola 26/09/1959 Zaldibar
5 52 8 0 0
Axier Axier Intxaurraga Mendia 11/04/1968 Berriz
16 496 173 19 5
Gallo David Gallo García 09/10/1975 Bilbao
15 453 107 13 95
Algorta Ibon Algorta Telletxea 14/08/1975 Bermeo
9 211 44 3 9
Lekue Rufino Lekue Akesolo 02/03/1975 Amorebieta-Etxano
5 23 2 1 0
Alkorta Óscar Alkorta Martínez 03/08/1975 Bilbao
10 210 21 3 20
Acedo Domingo Gómez-Acedo Villanueva 06/06/1898 Bilbao
1 0 0 0 0
López Murga Ignacio Javier López Murga 27/03/1961 Urduña/Orduña
15 434 71 4 66
Arrieta Juan Arrieta Gorostiaga 24/09/1917 Bilbao
4 34 0 0 0
Xabier Pantzeska Xabier Rebollo Francia 29/08/1969 Berango
5 128 19 1 2
Dani Alonso Daniel Alonso Bonilla 20/08/1973 Santurtzi
6 140 16 0 10
Ipiña Asier Ipiña Iglesias 15/05/1973 Bilbao
8 217 37 8 3
Mújika Jorge Mújika Larrañaga 02/02/1970 Basauri
10 201 57 7 16
Novoa Jon Aingeru Novoa Arias 24/06/1974 Bilbao
9 203 55 2 1
Raúl Calle Raúl Calle Vicente 10/11/1976 Santurtzi
7 154 10 0 19
Sangroniz Gorka Sangroniz Barcena 27/02/1973 Getxo
8 168 10 2 0
Zamarripa Jon Zamarripa Agirrezabala 24/01/1971 Getxo
5 167 9 1 59
Peña Óscar Rodríguez Peña 30/10/1974 Barakaldo
4 39 3 0 0
Basterrechea Pedro Basterrechea Zabala 07/06/1907 Erandio
4 24 0 0 0
Izurza Javier Izurza Vallejo 12/08/1968 Bilbao
13 265 31 4 34
Dani Daniel Barroso Alcubilla 03/06/1966 Barakaldo
8 262 66 9 3
Txema José Manuel Martín Rodríguez 11/07/1974 Iurreta
3 41 1 1 0
Tonino José Antonio Valverde Besga 08/08/1971 Bilbao
7 168 49 5 21
Argoitia Iosu Argoitia Gorostiaga 02/02/1966 Galdakao
7 196 43 4 47
Navarro Iñaki Sainz Beascoetxea 30/07/1968 Erandio
8 219 57 8 4
Ormaza Jon Kepa Ormaza Martínez 01/07/1969 Bermeo
1 14 1 1 0
Andrés Andrés Martínez Goikoetxea 24/11/1972 Bilbao
8 145 47 2 7
Gorbea Joseba Gorbea Celis 29/10/1972 Barakaldo
1 3 0 0 0
Bikandi Imanol Bikandi Sagarminaga 29/03/1968 Galdakao
9 237 21 0 17
Etxevarría Aitor Etxevarría Hernando 29/01/1967 Bilbao
8 214 42 3 11
Xabier Francisco Xabier Ramos Gárate 07/12/1966 Getxo
8 193 32 2 8
Aitor Bouzo Aitor Bouzo Guerenabarrena 04/01/1967 Ermua
15 456 39 2 112
Aitor Martínez Aitor José Martínez de Lejarza Azcueta 03/10/1963 Zalla
8 216 10 1 31
Alex Alex Viguera Gorostiza 01/11/1965 Berriz
4 90 14 1 2
Bustinza Julen Bustinza Ureta 13/02/1967 Bermeo
7 203 33 0 15
Gallastegi José Félix Gallastegi Bilbao 07/07/1966 Abadiño
8 238 28 2 9
Izagirre José María Izagirre Sabín 08/03/1967 Bilbao
4 84 15 0 4
Jon González Jon Aingeru González Díez 31/12/1973 Sestao
4 51 7 1 7
Mendilibar José Luis Mendilibar Etxebarria 14/03/1961 Zaldibar
14 462 47 3 61
Moska Ángel Vélez Rojo 18/06/1965 Derio
14 364 52 4 101
Santi Francés Santiago Francés Marín 07/03/1966 Bilbao
6 92 14 1 1
Yuste Miguel Ángel Yuste Alonso 03/08/1969 Barakaldo
9 178 24 1 9
Nando Yosu Fernando Trío Zabala 08/07/1939 Mungia
13 243 0 3 31
Koldo Aguirre Koldo Aguirre Bidaurrazaga 27/04/1939 Sondika
13 234 0 0 44
Uribarri Pedro María Uribarri Uriarte 23/04/1942 Galdakao
5 101 0 0 1
Iriondo Rafael Iriondo Aurtenetxea 24/10/1918 Gernika
16 289 0 0 90
Barrios Antonio Barrios Seoane 21/05/1910 Getxo
7 78 0 0 10
García de Andoin José María García de Andoin Pérez 22/05/1933 Bilbao
2 27 0 0 7
Carmelo Cedrún Carmelo Cedrún Ochandategui 06/12/1930 Amorebieta-Etxano
17 416 0 0 0
Barinaga Sabino Barinaga Alberdi 15/08/1922 Durango
16 239 0 2 102
Ruiz José Antonio Ruiz López 02/05/1947 Bilbao
7 7 0 0 0
Isidro Isidro Eguiluz Gurrea 23/06/1944 Bilbao
5 57 0 0 0
Arroyo Ignacio Arroyo Lambarri 02/07/1942 Muskiz
9 213 2 0 21
Orúe José María Orúe Aranguren 17/03/1931 Bilbao
18 421 0 0 1
Echevarría Javier Echevarría Azarloza 03/12/1940 Amorebieta-Etxano
11 71 0 0 0
Sertucha Ángel Sertucha Ereñozaga 27/01/1931 Gatika
11 192 0 0 1
Villapún José Ramón Villapún González 07/01/1946 Bermeo
7 97 0 0 7
Ríos Eusebio Ríos Fernández 30/03/1935 Portugalete
12 270 0 1 1
Senarriaga Ramón Senarriaga Gutiérrez 31/05/1942 Bilbao
6 40 0 0 4
Urra José Manuel Urra López 06/03/1947 Santurtzi
3 30 0 0 0
Fernández José Antonio Fernández Blanco 26/12/1940 Bilbao
10 227 0 0 0
Azcueta José Luis Azcueta Uriarte 13/10/1936 Galdakao
13 209 0 0 0
Aurre Víctor Aurre García 19/05/1937 Barakaldo
12 271 0 0 13
Arieta Eneko Arieta-Araunabeña Piedra 21/08/1933 Durango
15 244 0 2 128
Etura Manuel González Etura 21/03/1933 Sestao
14 231 0 1 2
Meltzer Juan Ignacio Meltzer García 23/10/1941 Getxo
4 23 0 0 0
Garay Jesús Garay Vecino 10/09/1930 Bilbao
17 371 0 0 11
Izaola Ignacio María Izaola Aguirre 11/09/1936 Bilbao
9 127 0 0 6
Mauri Mauricio Ugartemendia Lauzirika 26/04/1934 Gernika
14 258 0 0 62
Galilea Ángel Galilea Setién 20/02/1938 Getxo
7 107 0 0 4
Bolao Ángel Gómez Benito 12/12/1935 Bilbao
10 236 0 0 2
Jesús Echevarría Jesús María Echevarría García 24/12/1945 Amorebieta-Etxano
3 37 0 0 4
Iturriaga Pedro María Iturriaga Zalbidea 07/04/1939 Getxo
10 153 0 0 6
Mentxaka Nicolás Mentxaka Fernández 11/01/1939 Bilbao
9 113 0 2 48
Orúe II Luis María Orúe Rementeria 09/09/1944 Ondarroa
6 96 0 1 21
Carlos Carlos Santamarina Santamaría 16/02/1940 Bilbao
16 380 2 0 5
Basterrechea José María Basterrechea Elorrieta 25/05/1939 Busturia
6 93 0 0 0
Icazuriaga Julián Icazuriaga Ugalde 24/08/1939 Gernika
11 259 0 1 21
Marigil Julio Marigil Merino 24/08/1936 Bilbao
14 289 0 0 0
Beitia Gonzalo Díaz Beitia 17/11/1936 Sestao
11 192 0 0 41
Argacha Juan Cruz Lejarzegi Argacha 03/05/1942 Gernika
4 42 0 1 7
Artetxe José Luis Artetxe Muguire 28/06/1930 Getxo
15 276 0 1 107
Plácido Plácido Bilbao Zubiaur 13/09/1940 Leioa
6 107 0 1 14
Rentería Jesús Rentería Olazabal 08/06/1934 Basauri
9 126 0 2 2
Alustiza Ignacio Alustiza Izaguirre 22/07/1931 Barakaldo
10 200 0 2 1
Marcaida Félix Marcaida Aurrecoechea 20/11/1931 Loiu
16 233 0 0 99
Calvo Pedro Calvo Ibáñez 09/08/1937 Balmaseda
9 91 0 0 0
Ealo Juan Antonio Ealo Bustinza 13/11/1938 Lemona
6 83 0 0 4
García Juan José García Elorduy 17/03/1935 Sestao
11 169 0 2 30
Portilla Juan Cruz Portilla Sañudo 01/01/1939 Bilbao
15 283 0 3 28
Alcorta Ángel Alcorta Badiola 04/03/1938 Gernika
8 69 0 0 16
Aguirre Sabino Aguirre Begoña 04/05/1940 Erandio
6 65 0 1 8
Ayarza Ignacio Ayarza Tierra 21/05/1938 Bilbao
5 79 0 1 15
Canito Nicanor Sagarduy Gonzalo 18/03/1931 Barakaldo
17 380 0 1 13
Uribe Ignacio Uribe Echevarría 27/12/1933 Bilbao
10 174 0 0 57
Chechu José Antonio Expósito Trápaga 28/05/1940 Bilbao
9 154 0 0 52
Guerrica Antonio Guerrica Echevarria 06/12/1939 Muxika
9 82 0 0 0
Hormaeche José Antonio Hormaeche Chopitea 09/09/1936 Gernika
9 203 0 0 78
Zamacona José María Zamacona Barroeta 18/05/1939 Bilbao
9 214 0 0 6
Pegaso Francisco Esteban Aedo 10/01/1938 Portugalete
8 191 0 3 0
Asenjo Agustín Asenjo Marquina 12/05/1938 Barakaldo
6 73 0 0 0
Latatu Isidoro Latatu Cortés 04/04/1940 Erandio
8 116 0 2 21
Uría Joaquín Uría Garaygordóbil 15/09/1933 Bilbao
9 210 0 0 8
Iraragorri José Iraragorri Ealo 16/03/1912 Basauri
11 141 0 0 93
Zárraga José María Zárraga Martín 15/08/1930 Getxo
13 272 0 0 11
Artabe Francisco Javier Artabe Erezcano 20/04/1934 Bilbao
8 102 0 0 36
Lerma Pedro Luis Lerma Escubi 25/03/1940 Sestao
7 98 0 0 7
Egusquiza Miguel Ibarreche Egusquiza 04/04/1937 Erandio
10 151 0 3 3
Bilbao Federico Bilbao Solozábal 06/01/1935 Getxo
8 46 0 0 12
Larrabeiti Manuel Larrabeiti Echáburu 21/08/1931 Mungia
9 214 0 0 6
Barrio Melchor Germán Barrio Mora 06/01/1934 Barakaldo
12 137 0 0 34
Esturo Javier Esturo Badiola 29/08/1940 Erandio
4 33 0 0 2
Irusquieta Ignacio Irusquieta García 17/10/1933 Bilbao
11 122 0 1 9
Achiaga Ramón Achiaga Valentín 23/12/1940 Bilbao
4 26 0 0 6
Arbe Manuel Arbe Elexpe 17/02/1933 Arrigorriaga
12 71 0 0 0
Cobo José María Cobo Elosua 18/04/1937 Muskiz
14 260 0 0 0
García Saiz José Luis García Saiz 23/09/1940 Getxo
13 244 0 1 56
José Luis José Luis Pérez Álvarez 27/10/1940 Getxo
11 233 0 0 49
Sertucha José Manuel Sertucha Ereñozaga 01/11/1941 Gatika
11 191 0 0 22
Ormaza Javier Ormaza Garay 29/11/1944 Getxo
5 55 0 0 19
Zorriqueta Juan María Zorriqueta Aspiazu 11/06/1940 Galdakao
12 155 0 2 32
Latorre José Antonio Latorre Beaskoetxea 01/12/1941 Bilbao
9 66 0 0 11
Gainza Agustín Gainza Vicandi 28/05/1922 Basauri
19 380 0 1 119
Mundo Edmundo Suárez de Trabanco 22/01/1916 Barakaldo
13 229 0 0 196
Zubieta Ángel Zubieta Redondo 17/07/1918 Galdakao
5 77 0 0 4
Molinuevo José Luis Molinuevo Martín 22/01/1917 Deusto
3 13 0 0 0
Ipiña Juan Antonio Ipiña Iza 23/08/1912 Ortuella
13 290 0 0 15
Otxoa Juan Otxoantezana Milikua 25/10/1912 Plentzia
3 5 0 0 0
Bóveda Eneko Bóveda Altube 14/12/1988 Durango
12 271 51 3 6
Etxeita Xabier Etxeita Gorritxategi 31/10/1987 Amorebieta-Etxano
14 305 76 9 21
Etxebarria Xabier Etxebarria Larrabide 20/07/1987 Igorre
10 246 76 5 15
Iturraspe Ander Iturraspe Derteano 08/03/1989 Abadiño
13 276 77 4 4
Cavia Alejandro Cavia
1 0 0 0 0
Zugadi Javier Zugadi Eiguren 04/12/1945 Lekeitio
2 23 0 0 0
Platas Francisco Platas Rodríguez 11/08/1948 Bilbao
3 47 2 1 9
Rentería Francisco Javier Rentería Lascurain 10/03/1946 Bermeo
1 5 0 0 0
Fortea Maximiliano Benjamín Fortea Pereiro 21/12/1948 Ortuella
2 17 0 0 0
Goñi José Benito Yáñiz Goñi 30/12/1939 Barakaldo
3 38 1 0 4
Iribarren Félix Iribarren Rodríguez 13/04/1948 Bilbao
3 34 0 0 6
Chomín Domingo Martínez Echevarría 28/10/1948 Bilbao
1 18 0 0 1
Alonso José María Alonso Pérez 03/05/1940 Basauri
12 210 0 2 27
Doro Heliodoro Rodríguez Hurtado 11/07/1945 Basauri
3 64 0 1 2
Urresola Manuel Urresola Benito 13/11/1943 Ugao-Miraballes
3 69 0 0 6
Igartua Juan Luis Igartua Landaluce 25/08/1941 Bilbao
9 109 0 0 0
Pouso Juan Carlos Pouso Lejonagoitia 20/07/1960 Leioa
2 23 3 0 0
Arteaga Juan Antonio Arteaga Mariscal 01/04/1971 Barakaldo
6 87 9 1 5
Lobato Josu Lobato Eguren 07/08/1968 Bilbao
10 97 4 0 0
Aguirre Sabino Aguirre Asla 29/01/1913 Erandio
3 20 0 0 0
Aizpuru José Miguel Aizpuru Domingo 26/10/1948 Bilbao
6 98 1 1 0
Bergareche Fernando Bergareche Maruri 25/05/1916 Erandio
1 0 0 0 0
Emilio Emilio Iguarán Palou 16/04/1914 Bilbao
1 1 0 0 0
Arza Pedro Arza Urigoitia 05/06/1969 Bilbao
7 154 46 7 3
Mendiola Iñaki Fernández de Mendiola Yurrebaso 17/07/1969 Galdakao
13 286 61 7 15
Berciano José Manuel Berciano Llaguno 16/01/1966 Gordexola
4 86 4 0 2
Armenteros José Miguel Armenteros Zubia 15/07/1957 Barakaldo
1 0 0 0 0
Larburu Félix Larburu Arrizabalaga 04/12/1906 Barakaldo
1 0 0 0 0
Travieso Manuel López Llamosas 01/05/1900 Barakaldo
1 1 0 0 0
Sagarduy Alejandro Sagarduy Sarriá 17/05/1961 Erandio
15 465 58 4 43
Gamboa Iñigo Gamboa de la Mata 15/06/1970 Portugalete
10 200 22 1 53
Juanan Juan Antonio Pérez Quesada 25/09/1963 Lemona
5 112 3 0 8
Calvo José Antonio Calvo Bregar 08/08/1971 Bilbao
2 25 4 0 0
Pepe Juan José Juan Ortega Checa 19/03/1971 Bilbao
4 79 3 0 10
Prieto Juan Antonio Prieto Aguirre 02/12/1932 Bilbao
6 119 0 0 36
Bilbo Iñigo Bilbao Etxebarría 09/05/1967 Bilbao
13 223 57 7 2
Irureta Xabier Iruretagoiena Artzamendi 21/03/1986 Berriatua
13 269 34 2 0
Zigor Zigor Goikuria Garmendia 16/06/1979 Arrigorriaga
9 197 18 2 0
Añibarro José María Añibarro Astondoa 26/07/1979 Zeberio
9 230 62 5 3
Larrazábal Ibón Larrazábal Landa 22/01/1980 Mungia
11 364 83 6 6
Garalde Xabier Garalde Gorostola 05/07/1988 Berriatua
1 1 0 0 0
Quincoces Jacinto Francisco Fernández de Quincoces López de Arbina 17/07/1905 Barakaldo
9 150 0 0 0
Xabi Pascual Carlos Xabier Pascual Luca de Tena 09/07/1981 Bilbao
7 59 6 2 0
Ander Herrera Ander Herrera Agüera 14/08/1989 Bilbao
6 176 54 5 13
Torre José María Torre Pereira 01/11/1934 Bilbao
4 44 0 0 6
Olivares Serafín Olivares Azueta 24/08/1939 Lemona
2 35 0 0 0
Beascoechea Pedro María Beascoechea Bernaola 25/01/1939 Basauri
5 57 0 0 5
Ruiz Jesús Ruiz Abascal 1904 Bilbao
2 0 0 0 0
Allende Juan Allende Ondiz 19/02/1936 Getxo
8 139 0 0 37
Manolín Manuel Martínez Canales 21/05/1928 Getxo
12 243 0 0 10
Lasheras Antonio de las Heras Rotaeche 10/07/1935 Bilbao
12 262 0 1 1
Sasia Gerardo Sasia Goyenechea 31/05/1938 Bilbao
6 90 0 0 16
Axpe Luis Axpe Menéndez 26/03/1937 Barakaldo
6 122 0 3 3
Onaindia Pedro Onaíndia Borde 07/09/1935 Ugao-Miraballes
7 134 0 1 34
González José Luis González Gutiérrez 25/08/1932 Bilbao
9 115 0 1 0
Arana Gonzalo Arana Arambarri 17/07/1935 Loiu
6 65 0 0 4
Pestaña Víctor Pestaña Llamas 10/01/1933 Leioa
7 90 0 0 1
Petralanda Juan Petralanda Solagaistúa 02/02/1935 Durango
9 161 0 1 10
Tini Agustín García Braceras 31/12/1930 Sodupe
10 236 0 1 44
Anchía Sabino Anchía Cearreta 28/11/1932 Amorebieta-Etxano
8 146 0 0 2
Uriarte Sabino Uriarte Llona 01/07/1933 Loiu
7 81 0 1 13
Ucelay José Antonio Ucelay Urrengoechea 15/06/1931 Amorebieta-Etxano
7 115 0 1 62
Busto José María Busto Llano 12/11/1923 Portugalete
17 351 0 0 0
Azcarate Ignacio María Azcarate Artazcoz 15/07/1929 Bilbao
5 47 0 0 19
Elguea Fernando Elguea Mendoza 20/09/1936 Durango
4 21 0 0 0
Gárate Ignacio Gárate Bergareche 05/01/1929 Durango
8 82 0 0 31
Iraragorri Leandro Iraragorri Fournier 17/12/1934 Bilbao
4 7 0 0 0
Izaguirre Ignacio Izaguirre Terreros 13/06/1933 Muskiz
10 119 0 0 46
Lezama Raimundo Pérez Lezama 29/11/1922 Barakaldo
20 242 0 0 0
Cortazar José Miguel Cortazar Iriondo 29/09/1934 Ondarroa
7 81 0 1 27
Goicolea Francisco Javier Goicolea Areitio 10/02/1926 Durango
9 102 0 0 0
José Luis José Luis Ortiz de Zárate Gordobil 18/05/1924 Bilbao
11 196 0 2 8
Arranz Miguel Arranz Torrecilla 19/07/1932 Portugalete
6 82 0 1 0
Bolado Enrique Bolado Pineda 17/10/1931 Erandio
5 72 0 0 4
Ventura Alberto Ventura Torres 15/10/1934 Plentzia
7 85 0 0 3
Chiqui Joaquín González Mata 14/04/1931 Barakaldo
7 131 0 0 0
Arbulu Tomás Arbulu Arana 20/08/1930 Elorrio
2 37 0 0 0
Eguskiza José Eguskiza Zarraga 24/11/1932 Erandio
6 34 0 0 0
Elorriaga Vicente Elorriaga de la Fuente 23/03/1931 Basauri
11 238 0 1 22
Erezuma José María Erezuma Garachena 13/10/1925 Gernika
7 178 0 0 11
Gorospe Juan Gorospe Bernaola 10/07/1931 Bilbao
10 243 0 2 10
Ibarra Miguel Antonio Ibarra Garechana 13/06/1929 Gernika
9 236 0 1 28
Lasúen Antonio Lasúen Meñica 10/03/1928 Lemona
7 79 0 0 24
Bedoya Ignacio Bedoya Aguirre 29/07/1930 Bilbao
4 20 0 0 7
Valle Luis Valle González 14/08/1927 Basauri
5 95 0 0 4
Panizo José Luis López Panizo 12/01/1922 Sestao
17 336 0 0 140
Venancio Venancio Pérez García 22/04/1921 Sestao
12 222 0 1 105
Zarra Pedro Telmo Zarraonandia Montoya 20/01/1921 Asua
18 329 0 1 281
Del Río Dionisio del Río Echevarría 13/02/1926 Barakaldo
13 150 0 0 0
Barrenechea Manuel Barrenechea Bilbao 31/03/1924 Plentzia
14 195 0 1 1
Echave Javier Echave Garro 06/04/1927 Gernika
3 13 0 0 0
Urquiola Francisco Urquiola Landeta 23/11/1929 Bilbao
6 109 0 1 0
Mencía Juan José Mencía Angulo 05/03/1923 Sestao
13 166 0 0 2
Bilbao Alejandro Bilbao Suárez 21/10/1929 Leioa
4 56 0 1 3
Echeverria Jesús María Echeverria Burgoa 19/02/1933 Ondarroa
4 52 0 1 11
Madariaga Francisco Madariaga Arizmendi 21/08/1930 Basauri
9 124 0 0 47
Olarieta José Manuel Olarieta Araluce 13/03/1926 Barakaldo
9 156 0 4 4
Basabe Carlos Pedro Basabe Tovar 10/06/1924 Deusto
9 115 0 0 33
Nando Fernando González Balenciaga 01/02/1921 Getxo
13 251 0 0 6
Aldecoa Emilio Aldecoa Gómez 30/11/1922 Deusto
8 122 0 0 23
Lapatza Vicente Luis Lapatza Tineo 05/08/1927 Erandio
2 19 0 0 0
Cayetano Cayetano Gana Vidaurrazaga 17/12/1929 Getxo
11 47 0 0 0
Azcue José María Azcue Bascaran 17/12/1921 Deusto
9 114 0 0 23
Jugo Juan Jugo Larrauri 15/03/1920 Galdakao
8 186 0 2 0
Ojinaga Félix Ojinaga Goitia 20/08/1928 Mungia
4 41 0 0 4
Unanue Pedro Unanue Vergara 14/02/1928 Bilbao
7 68 0 0 23
Celaya Francisco Celaya Bilbao 15/04/1921 Basauri
13 184 0 0 0
Azcarate Pedro Filiberto Azcarate Aguirre 22/08/1924 Durango
8 91 0 0 0
Bilbao José Luis Bilbao Menchaca 08/09/1921 Erandio
13 73 0 0 15
Aldonza Antonio Aldonza Lobato 21/01/1927 Leioa
9 167 0 2 3
Berasaluce José Luis Berasaluce Abio 21/08/1929 Gernika
5 51 0 0 0
Escudero Jaime Escudero Etxebarria 22/02/1923 Bilbao
4 9 0 0 0
Lorín Lorenzo Fernández Learra 15/07/1923 Erandio
7 101 0 1 2
Vélez Julio Vélez Calzada 13/06/1924 Durango
7 23 0 0 0
Urquizu Juan José Urquizu Sustaeta 24/06/1901 Ondarroa
8 86 0 0 0
Marquínez Manuel Marquínez Vallejo 30/10/1916 Sestao
10 162 0 0 59
Elizondo Félix Elizondo Barrio 25/08/1921 Basauri
8 86 0 0 16
Munárriz José María Munárriz Santamaría 01/07/1922 Deusto
7 86 0 0 0
Pérez Zabala Alberto Pérez Zabala 06/04/1925 Bilbao
6 22 0 0 0
Alconero Pedro Alconero Artagoitia 03/09/1919 Barakaldo
13 308 0 0 9
Santillán Alfredo Santillán Mamolar 26/10/1928 Leioa
2 18 0 0 0
Arrieta José Félix Arrieta Achabal 19/01/1921 Barakaldo
11 125 0 2 34
Busquet Roque Busquet Vergara 12/01/1917 Galdakao
8 129 0 0 1
Calvo Ángel Calvo Olascoaga 01/03/1919 Barakaldo
10 180 0 2 97
Amorebieta Jesús Amorebieta Larrañaga 03/09/1919 Bermeo
3 56 0 1 0
Rivero José Francisco Rivero González 17/08/1924 Aranguren
11 112 0 0 0
Mugarra Julio Mugarra Olano 14/07/1920 Getxo
10 98 0 0 1
Lecue Emeterio Lecue Salcedo 03/09/1921 Bilbao
4 32 0 0 0
Arzanegui Ángel Arzanegui Uribe 14/07/1917 Gernika
10 90 0 0 0
Echevarría Esteban Echevarría Olabarrieta 16/01/1923 Deusto
10 120 0 0 87
Urra Isidoro Urra Fernández 05/09/1916 Sestao
13 196 0 0 11
Gainza Miguel Gainza Vicandi 05/07/1920 Basauri
9 160 0 1 2
Maguregui Jesús Maguregui Gorrochategui 30/08/1928 Getxo
5 64 0 0 0
Muruaga Tomás Muruaga Elortegui 10/04/1918 Sestao
8 93 0 0 37
Torquemada Belarmino Torquemada Miguel 11/09/1917 Barakaldo
8 102 0 2 4
Carnicero Abraham Carnicero Higuera 25/04/1919 Bilbao
6 24 0 0 0
Llorente Fernando Llorente Sanz 10/07/1921 Sestao
11 80 0 0 0
Juan Ramón Juan Ramón Santiago 08/03/1912 Erandio
16 284 0 1 1
Aníbal Aníbal Uriarte Velasco 03/06/1924 Barakaldo
6 79 0 0 19
Arechavala Tomás Arechavala Anda 17/09/1922 Getxo
4 29 0 1 15
Fernández Marcelino Fernández Tabernero 30/11/1920 Barakaldo
7 90 0 0 0
Ortiz Antonio Ortiz Alonso 20/12/1918 Basauri
10 120 0 1 5
Díez José Miguel Díez Balerdi 1917 Bilbao
1 3 0 0 0
Bergareche José Luis Bergareche Ariño 27/05/1921 Erandio
13 218 0 1 0
Elices Hermenegildo Elices Rivas 28/01/1914 Sestao
12 105 0 0 29
Mieza Juan José Mieza Goiri 10/02/1915 Barakaldo
11 143 0 1 1
Mieza II Bernabé Mieza Goiri 03/09/1920 Barakaldo
6 62 0 1 0
Albizua Lorenzo Albizua Eguiluz 12/10/1920 Arrigorriaga
8 79 0 1 18
Blas Blas González Alberdi 31/03/1926 Basauri
1 5 0 0 1
Gárate Francisco Gárate Bergareche 11/01/1917 Durango
8 105 0 0 45
Llona Celestino Llona Líbano 15/05/1915 Leioa
6 80 0 0 29
Romo Francisco Romo Eusa 29/12/1920 Durango
2 35 0 0 1
Gorostiza Guillermo Gorostiza Paredes 15/02/1909 Santurtzi
15 275 0 1 192
Lecue Simón Lecue Andrade 11/02/1912 Arrigorriaga
14 248 0 0 57
Arqueta Salvador Arqueta Echevarría 28/01/1914 Erandio
7 82 0 0 4
Vicente Segundo Vicente Sacristán 01/06/1923 Areatza
2 21 0 0 0
Lezama Juan Francisco Lezama Gracia 24/05/1916 Bilbao
11 182 0 1 32
Duque José Luis Duque González 27/10/1918 Bilbao
8 101 0 3 75
Leicea Gregorio Saturnino Leicea Larrabeiti 11/02/1913 Ortuella
6 27 0 0 0
Bilbao José Bilbao Echevarri 30/10/1919 Galdakao
4 30 0 0 3
Barrie José Antonio Barrie Sánchez del Cueto 28/07/1915 Getxo
5 48 0 0 0
Escudero Rafael Escudero Etxebarria 04/11/1919 Bilbao
1 13 0 0 9
Euskalduna Pedro Aurrecoechea Echeandía 20/01/1911 Erandio
5 40 0 0 1
Urbano Urbano Ruiz Sampedro 22/10/1911 Sestao
8 50 0 0 0
Valle Vicente Valle Ondiz 05/04/1918 Getxo
5 31 0 0 9
Lauzurica José Luis Lauzurica Pérez 26/11/1921 Elantxobe
3 29 0 0 5
Cantero Francisco Cantero García 08/01/1918 Sestao
4 23 0 0 7
Pedrín Pedro Sanz Vivar 01/04/1920 Sestao
8 138 0 1 56
Villabeitia Jesús Villabeitia Ugarte 18/01/1914 Urduliz
3 19 0 0 4
Echevarría José María Echevarría Ayestarán 30/10/1920 Getxo
4 58 0 0 0
Varela Manuel Varela Davalillo 18/04/1916 Erandio
2 9 0 0 0
Viar Manuel Viar Bilbao 19/06/1921 Bilbao
4 38 0 0 4
Zabala Luis Zabala Echevarría 04/05/1912 Durango
9 73 0 1 0
Ruiz Juan Ruiz Cambra 08/02/1914 Bilbao
5 68 0 0 9
Soladrero Enrique Soladrero Arbide 30/04/1913 Arrigorriaga
12 210 0 0 18
Ereñaga José Luis Ereñaga Onandía 09/10/1923 Durango
2 27 0 1 1
Jáuregui Sabino Jáuregui Aguirre 04/01/1919 Bilbao
5 47 0 0 3
Tellado Gregorio Tellado Urraburu 18/10/1918 Bilbao
10 107 0 0 0
Ibarra Manuel Ibarra Echano 21/02/1905 Bilbao
9 127 0 0 8
Ricardo Moreno Ricardo Juan Moreno Gutiérrez 27/08/1943 Barakaldo
4 81 0 0 6
Edu Eduardo Muñoz Barco 19/02/1976 Portugalete
1 0 0 0 0
Valle Marcelino Valle Martínez 04/10/1915 Galdakao
2 13 0 0 3
Poli Hipólito Inchaurregui
3 23 0 0 7
Bilbao Víctor Bilbao Iturbe 26/02/1913 Artea
6 81 0 1 20
Doro Doroteo Elorriaga Barrueta 22/04/1916 Sestao
11 131 0 0 33
Pachi Santiago Pérez Luzuriaga 21/07/1917 Bilbao
2 12 0 0 3
Rejón Fermín Rejón Landa 21/07/1915 Sestao
5 40 0 0 5
Saras José Saras Zubizarreta 20/03/1920 Deusto
9 135 0 0 83
Telete Clemente González San Esteban 04/08/1905 Deusto
7 83 0 1 32
Bata Agustín Sauto Arana 11/05/1908 Barakaldo
12 173 0 1 132
Blasco Gregorio Blasco Sánchez 10/06/1909 Mundaka
8 113 0 0 0
Calvo Martín Calvo Labarga 11/11/1912 Sestao
5 54 0 0 1
Careaga Ángel Careaga Ruiz 08/11/1913 Bilbao
4 25 0 0 12
Echevarria Manuel Echevarria Martínez-Baeza 20/02/1916 Bilbao
1 2 0 0 0
Gerardo Gerardo Bilbao Bilbao 09/02/1907 Deusto
7 88 0 0 8
Izpizua José Luis Izpizua Guezuraga 01/10/1908 Bilbao
11 90 0 0 0
Luis Luis Gómez Rodríguez 09/10/1912 Sestao
2 1 0 0 0
Moronati Javier Moronati Pérez 27/03/1911 Bilbao
5 10 0 0 0
Yurrebaso Manuel Yurrebaso Jugo 02/12/1910 Galdakao
1 1 0 0 0
Garizurieta Juan Garizurieta Gorriño 27/11/1908 Erandio
7 75 0 0 3
Zarraonandia Tomás Antonio Zarraonandia Montoya 28/12/1910 Mungia
7 73 0 0 0
Mendizabal Ramón de Mendizabal Amezaga 05/11/1914 Santurtzi
3 22 0 0 6
Mandalúniz José Mandalúniz Ealo 17/03/1910 Galdakao
7 41 0 0 14
Manolín Manuel Fernández Tabernero 16/02/1914 Barakaldo
3 44 0 0 7
Aedo Serafín Aedo Renieblas 11/11/1908 Barakaldo
3 61 0 0 0
Larrinoa Rufino Fernández de Larrinoa Magunaurrecoechea 11/01/1909 Arrigorriaga
8 117 0 0 1
Urquiaga Joaquín Urquiaga Legarburu 29/03/1910 Bilbao
4 72 0 0 0
Emilín Emilio Alonso Larrazábal 25/05/1912 Getxo
7 86 0 0 29
Cisco Francisco Goenechea Aguirrebengoa 29/10/1900 Getxo
7 92 0 0 40
Ilardia Félix Ilardia Urruchua 19/09/1913 Basauri
5 80 0 0 0
Larrinaga Enrique Larrinaga Esnal 20/06/1910 Sestao
7 122 0 0 49
Tache Félix de los Heros Azcueta 21/01/1910 Bilbao
2 43 0 0 15
Arín José María Maguregui Gándara 16/01/1917 Getxo
2 22 0 0 3
Santi Zubieta Santiago Zubieta Redondo 20/06/1908 Galdakao
8 97 0 0 10
Anduiza Diodoro de Anduiza Saloña 28/09/1909 Getxo
1 3 0 0 1
Arrieta II Manuel Arrieta Fernández 22/11/1917 Getxo
1 1 0 0 0
Arrieta Román Arrieta Llona 17/11/1906 Getxo
7 114 0 0 0
Basagoiti Leandro Basagoiti Ugarte 27/02/1908 Getxo
3 11 0 0 0
Del Río Manuel del Río Llera 24/10/1917 Getxo
1 2 0 0 0
Egusquiaguirre Francisco Egusquiaguirre Ulacia 14/08/1911 Getxo
3 33 0 0 0
Egusquiza Rafael Egusquiza Aurrecoechea 05/02/1912 Erandio
4 50 0 0 0
Félix Pérez Félix Pérez Hierro Barakaldo
2 2 0 0 0
Ángel Ángel García López 28/06/1911 Leioa
4 42 0 0 9
Gonzalo Gonzalo Vila 1912 Santurtzi
1 1 0 0 0
Jáuregui Paulino Jáuregui Ugarte 04/05/1910 Leioa
3 26 0 0 0
Larrondo Tomás Larrondo Landa 27/05/1913 Erandio
4 50 0 0 19
Llona Evaristo Llona Ausocoa 16/02/1915 Getxo
1 4 0 0 0
Pascual Pascual Echevarría Uribaso 23/10/1913 Deusto
1 7 0 0 2
Pérez Emilio Pérez Fernández 24/12/1907 Leioa
2 26 0 0 1
Santos Santos Alonso Larrazábal 25/05/1914 Getxo
2 17 0 0 1
Yermo José María Yermo Solaegui 21/06/1903 Getxo
6 51 0 0 30
Zarraonandia Domingo Félix Zarraonandia Montoya 20/11/1915 Asua
1 4 0 0 0
Lafuente Ramón de la Fuente Leal 31/12/1907 Bilbao
7 116 0 0 24
Aroma Martín Aroma Lete 03/09/1915 Portugalete
5 44 0 0 21
Chirri II Ignacio María Aguirrezabala Ibarbia 10/05/1909 Bilbao
7 90 0 0 31
Cilaurren Leonardo Cilaurren Uriarte 05/11/1912 Bilbao
7 92 0 0 2
Tamayo Nemesio Tamayo Bedarona 20/02/1907 Bilbao
1 2 0 0 0
Gurruchaga Manuel Gurruchaga Lavín 07/05/1908 Ortuella
8 75 0 0 34
Allende Antonio Allende Pérez 16/08/1909 Bilbao
2 5 0 0 0
Bata José Sauto Arana Barakaldo
3 4 0 0 0
Felipés Demetrio Felipés Echevarría 20/04/1908 Portugalete
4 8 0 0 0
Juanito Juan Echeverría Cubián 21/02/1908 Bilbao
6 55 0 1 16
Ortiz de la Torre José Ramón Ortiz de la Torre Lastra 1912 Bilbao
1 2 0 0 1
Rivero Javier Rivero Ugarte 15/08/1905 Leioa
5 62 0 0 15
Teófilo Teófilo Julio Fernández Gracia 14/12/1907 Erandio
2 17 0 0 3
Urquiza Pedro Urquiza Aristi 01/08/1911 Getxo
4 31 0 0 7
Urresti José Urresti Urquiza 02/01/1902 Getxo
6 86 0 0 4
Castellanos José Maria Castellanos Ledo 08/04/1909 Bilbao
6 79 0 0 0
Uribe Luis María de Uribe Echevarría 17/10/1906 Urduliz
6 24 0 0 16
Heredia Gregorio Heredia Larrea 13/02/1913 Getxo
2 6 0 0 1
Mugarra José Luis Mugarra Ochoa 07/03/1907 Bilbao
1 13 0 0 1
Gurruchaga Eusebio Gurruchaga Santamaría 01/12/1912 Bilbao
3 17 0 0 0
Aldazábal Valentín Aldazábal Gaztañaga 14/02/1910 Erandio
5 67 0 0 7
Lerchundi Isidro Lerchundi Echaburu 12/02/1914 Ondarroa
4 19 0 0 0
Mentxaka Nicolás Mentxaka Beitia 23/08/1909 Getxo
6 55 0 0 20
Julián Ramón Julián Ramón Santiago 25/10/1909 Erandio
1 9 0 0 0
Llantada Ricardo Llantada Torre 28/01/1907 Getxo
5 69 0 0 0
Vadillo Gregorio Vadillo Sobera 24/04/1910 Sestao
1 3 0 0 0
Antero Antero González de Audicana Inchaurraga 16/04/1901 Durango
3 47 0 0 0
Sarmentón Jesús Sarmentón Lecanda 01/01/1911 Durango
1 14 0 0 1
Trillo José Trillo Trillo 22/09/1912 Erandio
3 29 0 0 0
Undabarrena Ricardo Undabarrena Inchausti 24/05/1911 Basauri
1 4 0 0 2
Igartua Ander Igartua Ballesteros 01/06/1991 Bilbao
1 0 0 0 0
Roberto Roberto Martín Sáez 1910 Barakaldo
1 14 0 0 0
Aramburu Juan Aramburu Redín 07/08/1911 Basauri
1 3 0 0 0
Calero Andrés Calero Bilbao Erandio
3 34 0 0 15
Fernández Eliseo Andrés Fernández Borde 22/02/1910 Getxo
2 9 0 0 3
Olano Víctor Olano Urrutia 16/04/1909 Sestao
2 6 0 0 3
Paco Francisco Pérez García Sestao
1 16 0 0 2
Peña Anacleto José María Peña Salegui 19/04/1895 Getxo
4 52 0 0 2
Pachuco Prats Manuel Prats Guerendiaín 01/01/1902 Portugalete
4 50 0 0 1
David David López Pérez 1909
2 22 0 0 2
Jauregui José María Jáuregui Lagunas 15/03/1896 Getxo
3 15 0 0 0
Suárez Manuel Suárez de Begoña 1895 Getxo
3 14 0 0 5
Turrez Agustín Turrez Gaya 14/01/1902 Getxo
2 4 0 0 0
Quincoces II Juan Fernández de Quincoces López de Arbina Barakaldo
1 3 0 0 1
Eguía Francisco Alfredo Eguía Zubarán 26/02/1906 Bilbao
2 4 0 0 0
Anduiza Justo de Anduiza Saloña 08/07/1905 Getxo
2 8 0 0 3
Careaga Domingo Careaga Achalandabaso 03/08/1897 Getxo
3 5 0 0 0
Laña Antonio Laña Mendieta Oyarzábal 22/07/1900 Lezama
2 11 0 0 1
Emery Ángel Rejón Landa 04/05/1911 Sestao
2 24 0 0 0
Sesumaga Crispulo Sesumaga Ugarte 29/07/1902 Leioa
1 1 0 0 0
Arteaga Arcadio Arteaga Oñate 06/12/1902 Bilbao
2 36 0 0 0
Ochandiano José Ramón Ochandiano Asporosa 17/06/1905 Bilbao
3 9 0 0 0
Careaga Alfonso González de Careaga Urigüen 27/04/1906 Bilbao
3 16 0 0 0
Castaños Manuel Castaños Basterreche 13/02/1906 Bilbao
3 4 0 0 0
Juanín Juan Bilbao Mintegi 16/09/1900 Bilbao
3 14 0 0 1
Rousse Ángel María Rousse Gerekiz 01/10/1902 Bilbao
2 3 0 0 0
Bergareche Luis Bergareche Maruri 16/05/1910 Balmaseda
3 16 0 0 9
Barrenechea José Luis Barrenechea Arana 03/09/1908 Erandio
1 11 0 0 0
Sesumaga Fidel Sesumaga Ugarte 20/04/1905 Leioa
1 1 0 0 0
Vallana Pedro Vicente Saturnino Vallana Jeanguenat 29/11/1897 Getxo
1 1 0 0 0
Areta Sandalio Areta Alcalá 30/09/1902 Zalla
1 7 0 0 3
Ayarza José Ayarza Aramburu 29/03/1904 Bilbao
1 3 0 0 1
Carmelo Carmelo Goyenechea Urrusolo 18/06/1898 Deusto
1 15 0 0 5
Graciano Graciano San Cristobal Larrinaga 18/12/1909 Bilbao
1 7 0 0 1
Hierro Arturo Hierro Vitoria 27/05/1903 Bilbao
1 3 0 0 0
Larrakoetxea Lorenzo Larrakoetxea González 19/05/1903 Bilbao
2 13 0 0 1
Legarreta José Legarreta Abaitua 12/02/1903 Larrabetzu
1 16 0 0 0
Usunaga Julián Usunaga Gondra Getxo
1 4 0 0 0
Vidal Manuel Vidal Hermosa 15/10/1901 Bilbao
2 6 0 0 0
Marro José Ignacio Marro González 21/07/1961 Balmaseda
10 274 45 6 21
Villarejo Iñaki Villarejo González 08/12/1963 Barakaldo
10 95 8 1 12
Iribar Markel Iribar Jauregui 16/05/1968 Bilbao
2 9 0 0 0
Julio Julio Tejero Ruiz 20/11/1961 Bilbao
4 89 23 5 4
Zabalza Eusebio Zabalza Lotina 04/11/1960 Bilbao
4 96 22 2 21
Juan Ángel Juan Ángel Domínguez Petralanda 10/02/1959 Barakaldo
12 295 32 5 3
Gómez de Segura Juan Carlos Gómez de Segura Serna 05/09/1957 Elorrio
8 222 17 1 39
Javi Francisco Javier Gutiérrez Gómez 29/12/1968 Bilbao
12 253 37 4 32
Sergio Sergio Corral Salazar 04/08/1962 Bilbao
7 142 21 1 17
Carmelo Carmelo García de Iturrospe García 30/08/1943 Sestao
4 0 0 0 0
Arano Manuel Arano Gamecho 14/11/1915 Ibarrangelu
2 14 0 1 5
Artázcoz José Ignacio Artázcoz López 12/06/1930 Bilbao
3 40 0 0 4
Primi Primitivo Soto Sáez 24/08/1955 Portugalete
9 273 35 4 82
Toño Antonio García Cifuentes 14/01/1961 Barakaldo
10 209 20 3 39
Biota Alberto Biota Lejarza 18/03/1960 Bilbao
8 216 39 8 38
Orue Gorka Orue Arana 12/02/1969 Getxo
2 23 2 0 3
Leguina Víctor Leguina Sagastigordia 21/04/1963 Bilbao
2 14 4 0 0
Muñoz José Manuel Muñoz Echeandia 20/11/1952
1 11 0 0 1
Cucó Enrique Cucó Oquina 12/04/1948 Bilbao
4 2 0 0 0
Arechalde Francisco Javier Arechalde Aguirre 01/05/1951 Etxebarri
3 91 4 1 1
Ramírez Escudero Fernando Ramírez-Escudero Imaz 05/12/1950 Bilbao
3 36 2 1 0
Pedrero Juan Ramón Pedrero González 07/03/1954 Santurtzi
1 25 0 0 1
Lalo Gonzalo Gastañaga Montaner 22/03/1946 Barakaldo
3 43 3 1 4
Ortiz José Alberto Ortiz Bartolomé 18/04/1946 Barakaldo
4 63 0 0 4
Bilbao II Valentín Bilbao Orduña 08/03/1951 Gamiz-Fika
2 24 0 0 3
Kortajarena Jon Andoni Kortajarena Intxaurraga 25/05/1963 Lemona
9 210 5 0 21
Ormazabal Kepa Ormazabal Artetxe 25/04/1966 Bilbao
6 57 2 0 0
Garay Eneko Garay Isasi 22/10/1965 Bilbao
4 40 4 1 0
Tejada Iñaki Tejada Fernández 19/11/1965 Bilbao
8 123 21 2 1
Prieto José Carlos Prieto Esesumaga 24/04/1967 Bilbao
2 2 0 0 0
Aizpurúa Roberto Aizpurúa Prada 01/03/1962 Bilbao
5 122 12 1 18
Arzuaga José Javier Arzuaga Esquino 09/11/1959 Bilbao
7 153 10 1 3
Astillero Esteban Astillero Puente 05/10/1963 Bilbao
6 129 12 1 17
Guti José Ignacio Gutiérrez Ruiz 12/11/1959 Bilbao
8 187 14 0 0
Colás Juan Antonio Colás Elizalde 03/06/1965 Barakaldo
8 82 9 3 6
Miguel Ángel Miguel Ángel Sainz Cajigas 01/03/1962 Santurtzi
4 29 1 1 0
Antón Juan Antonio Martínez de Luco Zubikaray 23/06/1964 Ondarroa
5 37 0 0 5
Aketxe Isaac Aketxe Barrutia 03/06/1989 Bilbao
10 258 60 2 78
Ander Lafuente Ander Lafuente Aguado 18/02/1983 Santurtzi
13 375 30 0 36
Goikoetxea Alexander Goikoetxea Urkiaga 08/03/1983 Artea
15 333 70 8 6
Iosu Iglesias Iosu Iglesias Otxandategi 15/12/1976 Bilbao
10 300 102 9 27
Eguileor Iñaki Egileor Mateos 07/11/1963 Bilbao
10 286 18 0 27
Azkune Iñaki Azkune Uribarrena 28/08/1964 Durango
5 63 2 1 0
Mikel Alonso Mikel Alonso Bonilla 08/12/1974 Sopela
1 32 4 1 0
Carmelo Carmelo Mardaras Cedrún 01/03/1951 Durango
8 162 13 1 24
San Pedro José Ignacio San Pedro Gardeazabal 14/11/1957 Bilbao
5 93 10 2 3
Larrañaga José Félix Larrañaga de la Torre 09/10/1957 Sodupe
8 197 11 0 43
Pradera Iñaki Pradera Azkune 30/09/1962 Basauri
9 204 25 6 33
Unanue Roberto Unanue Barrenechea 17/08/1960 Bilbao
5 93 7 1 2
Barrie Jorge Barrie Borrás 27/10/1950 Bilbao
4 88 2 0 0
Alfonso José Javier Asunción Alfonso 05/04/1951 Bilbao
8 225 27 0 9
Álava Ángel Sabino Álava Dorronsoro 13/08/1952 Alonsotegi
8 126 23 6 17
Aguirrebengoa Juan Aguirrebengoa Garay 05/01/1955 Mungia
4 123 13 0 0
Dueñas Ignacio Dueñas de Andrés 08/01/1951 Bilbao
4 79 11 0 2
Juan Carlos Juan Carlos Gutiérrez Blanco 16/12/1955 Barakaldo
8 187 10 2 8
Iturregui José Ángel Iturregui Ereñozaga 30/11/1955 Mungia
2 66 3 0 9
Uribe Juan José Uribe Orbe 08/06/1961 Morga
3 77 7 1 13
Castander Daniel Castander Martín 21/10/1960 Barakaldo
2 64 2 0 0
Carlos Carlos Medina López 25/09/1959 Ortuella
4 95 8 0 7
Merayo Luis María Merayo Delgado 10/10/1954 Trapagaran
5 42 0 0 0
Vidaurrázaga Luis María Vidaurrázaga Zamudio
1 8 0 0 0
Santibáñez Eduardo Santibáñez Díez 23/07/1946 Barakaldo
2 54 1 0 2
Miguel Ángel Miguel Ángel Rodríguez Fayos 1951 Bilbao
1 21 0 0 0
Quintana Tomás Quintana Larrea 17/05/1945 Balmaseda
2 22 1 0 1
Bolumburu Jesús María Bolumburu Legarreta 25/05/1955 Zamudio
1 5 1 0 0
Iru Isaac Iruarrizaga Puerta 15/05/1951 Igorre
3 9 0 0 1
Birichinaga Luis María Birichinaga Erdoiza 08/09/1947 Amorebieta-Etxano
3 57 1 0 0
José Luis José Luis Pérez Landeta 12/12/1948 Zamudio
2 74 4 0 1
Santamaría Rafael Santamaría Altuna 1946 Zalla
3 6 0 0 0
Julián Julián Hierro Cárcamo 14/05/1955 Bilbao
2 26 5 0 1
Uriona José Miguel Urionabarrenechea Marquínez 12/07/1952 Etxebarria
6 81 5 0 27
Abiega Juan Ramón Fernández Abiega 23/02/1949 Portugalete
5 140 4 1 5
Barrenechea Juan Luis Barrenechea Arrasate 06/10/1954 Elantxobe
2 17 4 0 0
Antolín Javier Ignacio Antolín Albizu 08/07/1953 Bilbao
4 108 6 2 14
Argüeso José Ramón Sánchez Argüeso 29/07/1952 Sestao
3 53 4 0 12
Emilio Emilio Martínez Ruiz 13/05/1949 Sestao
1 4 0 0 0
Nando Luis Fernando Lana Lasuen 26/07/1946 Bilbao
3 50 1 0 1
Izaguirre Marcelo Izaguirre Ortega 09/10/1950 Balmaseda
1 0 0 0 0
Regúlez Tomás Miguel Regúlez Uranga 29/09/1950 Zalla
3 39 3 1 4
Inoriza Alfredo Inoriza García 05/06/1952 Muskiz
1 5 0 0 0
Núñez Juan Ignacio Núñez Gutiérrez 31/07/1953 Bilbao
4 77 4 0 7
Serna Martín Serna Delgado 04/08/1953 Sestao
1 15 0 0 0
Poli Hipólito Bizcargüenaga Ibarreche 11/12/1918 Basauri
6 89 0 0 1
Arambarri José Arambarri Lekue 26/03/1949 Ondarroa
2 5 0 0 1
Ibarrondo Jesús María Ibarrondo Madariaga 05/12/1945 Erandio
2 38 0 0 4
Unzueta José Manuel Unzueta Maruri 23/02/1945 Aranguren
6 95 0 1 10
Gonzalo Ignacio Gonzalo Sobera 05/08/1948 Santurtzi
1 3 0 0 0
Chomin Domingo Hernández Ortiz de Zárate 26/09/1940 Sondika
8 116 0 0 0
Zarobe Miguel Zarobe Carracedo 25/06/1949 Santurtzi
1 1 0 0 0
Zuazaga José Luis Zuazaga Arrese 23/05/1941 Amorebieta-Etxano
5 125 1 0 15
Lasarte Jesús María Lasarte Garalde 07/12/1949 Ondarroa
1 5 0 0 0
Markel Etxeberria Markel Etxeberria Mendiola 15/02/1995 Erandio
8 119 23 1 1
Undabarrena Iker Undabarrena Martínez 18/05/1995 Gorliz
8 142 25 1 3
Raúl Gil Raúl Gil Marín 03/09/1977 Barakaldo
5 67 6 0 4
Balciscueta José Julio Balciscueta Echevarría 09/03/1950 Bilbao
4 32 0 0 1
Iñaki Ignacio Daučík Ciboch 09/04/1956 Getxo
4 70 6 1 3
Laria Jesús María Laria Benítez 13/03/1948 Gallarta
4 133 4 0 0
Sasiain Jesús María Sasiain Ibargutxi 27/07/1956 Bermeo
5 96 7 1 6
Basaldúa Ricardo Basaldúa Pinedo 28/02/1912 Barakaldo
1 0 0 0 0
Aramayo José Antonio Aramayo Lazcano 18/05/1945 Ondarroa
5 74 2 0 0
Atucha Ignacio Atucha Apoita 05/05/1953 Igorre
3 60 9 3 0
Urquiaga Víctor Urquiaga Larrea 08/02/1949 Santurtzi
4 19 0 0 0
Tasio Anastasio Esteban Gómez 03/01/1950 Barakaldo
5 95 7 0 22
Gorostiaga Juan Domingo Gorostiaga Basaguren 17/11/1948 Basauri
3 72 5 0 1
Español José Carlos Español López 17/07/1948 Bilbao
2 56 5 2 0
Larrea José Ignacio Larrea Gárate 1954 Otxandio
1 1 0 0 0
Eraña Juan Eraña Virumbrales 18/09/1938 Erandio
12 237 0 0 23
Ituiño José Luis Ituiño Arbaiza 01/02/1945 Basauri
2 6 0 0 1
Zarzosa José Alberto Zarzosa Arrieta 21/03/1948 Bilbao
1 5 0 0 0
Aurre José Antonio Aurre Dúo 11/04/1950 Zamudio
1 3 0 0 0
Madariaga Jesús Madariaga Martínez 10/03/1946 Basauri
1 2 0 0 0
Solabarrieta Francisco María Solabarrieta Arcocha 09/11/1940 Ondarroa
7 115 0 1 74
Achaerandio José Manuel Achaerandio Ladislao
2 1 0 0 0
Beitia Jesús María Beitia Echevarría 19/07/1945 Galdakao
1 20 0 1 0
Solaegui Domingo Solaegui Urquiri 06/11/1945 Ondarroa
2 26 0 0 2
Tomás Tomás Gómez Coto 19/01/1945 Ugao-Miraballes
1 29 0 0 0
Ibarreche José Ramón Ibarreche Villanueva 20/06/1933 Trapagaran
11 219 0 0 0
Carlos Blanco Carlos Blanco Fernández 01/03/1946 Gallarta
1 2 0 0 0
Rojo José Ángel Rojo Latorre 23/09/1938 Gallarta
7 80 0 0 5
Simó Francisco Javier Simó Arnaez 04/02/1945 Bilbao
1 17 0 0 0
Melchor Melchor Sainz de la Torre 06/01/1945 Aranguren
4 76 0 0 0
Abascal Pedro María Abascal Cuesta 30/01/1948 Getxo
2 13 0 0 0
Balier Javier Balier Elorriaga 20/11/1937 Durango
4 81 0 1 0
Iñurrieta Juan Alberto Iñurrieta Bilbao 25/03/1947 Zamudio
1 4 0 0 0
Ipiña Fernando López de Ipiña Labanda 26/07/1942 Abanto y Ciérvana
5 43 0 0 0
Mentxaka José Luis Mentxaka Fernández 21/04/1942 Bilbao
7 105 0 2 44
Zuazaga Juan Zuazaga Arrese 12/09/1944 Amorebieta-Etxano
2 13 0 0 2
Manu Ángel Manuel García Herbón 31/12/1947 Bilbao
1 17 0 1 0
García Alejandro García de Andoin Fernández 29/12/1942 Arrigorriaga
2 9 0 0 0
Amézaga Ignacio Fermín Cipriano Amézaga Casas 07/07/1943 Sestao
4 17 0 0 1
Cedrún Serafín Cedrún Ochandategui 03/08/1941 Amorebieta-Etxano
2 22 0 0 0
Felipe Felipe García Gil 25/12/1938 Sestao
2 39 0 0 0
Tito Jacinto Ardanaz Manso 06/03/1937 Bilbao
2 39 0 0 0
Méndez Jesús María Méndez Uscola 18/09/1938 Basauri
6 39 0 0 6
Veamurguía Jesús María Veamurguía Latorre 25/01/1944 Barakaldo
2 39 0 0 2
Cachas Pedro Jesús Pérez Aurrecoechea 31/01/1941 Erandio
2 39 0 0 0
Castresana Juan José Castresana Llano 21/03/1946 Balmaseda
1 7 0 0 0
Tomás Tomás González Bilbao 15/10/1937 Asua
4 60 0 0 2
Polo Jesús Vega Alaña 11/01/1943 Bilbao
2 22 0 0 5
Bustillo Juan Ignacio Bustillo Bóveda 06/10/1946 Santurtzi
1 12 0 0 3
Casas Ignacio Casas Luengas 01/08/1945 Muskiz
1 14 0 0 0
Arregui Antonio Arregui Velasco 30/06/1940 Sestao
2 23 0 0 3
Forcén Francisco Javier Forcén Inchaurraga 1941 Bilbao
2 31 0 1 5
Alonso Julio Alonso García Bilbao
4 62 0 1 7
Martín Castaños Antonio Martín Castaños 1940 Portugalete
6 119 0 0 0
Bilbao Jesús Bilbao Arostegui 17/01/1944 Mungia
1 17 0 0 0
Oleaga Jesús María Oleaga Bilbao 1940 Galdakao
2 33 0 0 0
Llona José María Llona Peña 01/01/1934 Asua
12 264 0 0 41
Carmelo Carmelo Robredo Varona 12/04/1943 Barakaldo
1 4 0 0 0
Alberdi José María González Alberdi 14/03/1948 Santurtzi
1 0 0 0 0
Eguía Jesús María Eguía Martínez 12/03/1941 Barakaldo
2 31 0 0 2
Goyenechea José María Goyenechea Beitia 23/12/1942 Bermeo
1 30 0 0 9
Llorente Juan Antonio Llorente Angulo 1941 Bilbao
2 5 0 0 0
Ochoa Fernando Ochoa Fernández 07/02/1944 Barakaldo
1 20 0 0 3
Flores Ángel Flores Allende 16/05/1934 Abanto y Ciérvana
8 123 0 0 27
Ibarra Ignacio Ibarra Garay 20/07/1937 Bilbao
4 89 0 0 9
Antón Emilio Joaquín Antón Serrano 26/07/1938 Barakaldo
4 80 0 0 3
Olabarrieta Jesús Olabarrieta Barañano 25/05/1935 Bilbao
6 109 0 0 1
Irusquieta José María Irusquieta García 29/01/1937 Bilbao
5 69 0 2 1
Alcorta Rafael Siro Alkorta Buezo 27/01/1943 Bilbao
1 7 0 0 0
Ormaza Jesús María Ormaza Oyarbide 08/04/1935 Getxo
7 154 0 0 8
Bilbao Francisco Javier Bilbao Gamucio 07/06/1941 Sestao
1 3 0 0 0
Echevarría Luis Echevarría Angoitia 1940 Lemona
1 7 0 0 0
Jaureguízar José María Jaureguízar Jayo 1941 Gernika
3 39 0 0 0
Escarda Nemesio Escarda Hernández 06/12/1939 Bilbao
2 15 0 0 0
Elorduy Gonzalo Elorduy Colinas Sestao
4 28 0 0 4
Moncho Ramón García García 07/11/1942 Amorebieta-Etxano
1 15 0 0 0
Teo Teodoro Fuente Zorita 10/12/1940 Basauri
1 19 0 0 0
Barrena Javier Barrena Igartua Bermeo
6 72 0 1 38
Scheifler Lorenzo Martínez Scheifler 1940 Bilbao
3 58 0 0 9
Ibarreche Ignacio Ibarreche Gurtubay 13/05/1933 Galdakao
6 89 0 0 0
Elorriaga José Ramón Elorriaga Elorriaga 11/06/1942 Bilbao
1 30 0 0 0
Dobarán Guillermo Dobarán Onandi 22/05/1941 Bilbao
1 1 0 0 0
Saiz Federico Saiz Goiria 1935 Basauri
6 123 0 0 19
Uriarte José María Uriarte Oráa 1940 Bilbao
2 31 0 0 1
Trabudua José Ángel Trabudua Urruticoechea 16/10/1954 Loiu
1 0 0 0 0
Fernández Luis Fernández Gil 1941 Erandio
1 16 0 1 0
Escalza Jesús María Escalza Ellacuria 21/11/1941 Arrankudiaga
4 22 0 0 0
Martín Echevarría Martín Echevarría Arteche 23/08/1941 Bilbao
2 49 0 0 7
Pisano Javier Sánchez Pisano 12/12/1961 Bilbao
2 3 1 0 0
Sainz Eduardo Sainz Quintana 18/01/1952 Gernika
6 144 2 0 28
Huertas Gregorio Huertas Berastegui Basauri
2 22 0 1 0
Urquizu Luis María Urquizu Markuerkiaga 25/08/1936 Ondarroa
1 6 0 0 1
Edu Eduardo García Ayala 23/08/1932 Bilbao
7 143 0 1 0
Zabala Jesús Trío Zabala 01/01/1935 Muskiz
2 11 0 0 3
Aranguiz José Luis Aranguiz 1932 Sestao
6 167 0 0 9
Arbulu Luis Arbulu Arana 1926 Elorrio
3 71 0 0 9
Hernani Juan María Hernani Aranburuzabala 1940 Alonsotegi
1 7 0 0 0
Sancho José María Sancho Caño 1934 Sestao
3 33 0 0 0
Cárcamo Javier Cárcamo Burgoa 21/08/1930 Barakaldo
5 64 0 3 17
Zamacona Pedro María Zamacona Arteche 02/05/1930 Bilbao
4 63 0 1 0
Ortuondo Carlos Ortuondo Suárez 1928 Bilbao
6 70 0 0 1
Landeta Luciano Landeta Mena 1928 Leioa
5 70 0 0 3
Jáuregui Leandro Jáuregui Iruretagoyena 15/07/1937 Sondika
9 213 0 0 21
Azurmendi Antón Azurmendi Larrañaga 18/02/1945 Durango
4 52 0 1 6
Durango Wifredo Durango Obregón Sestao
1 9 0 0 0
Madariaga José Antonio Madariaga Ayarza 08/05/1944 Sondika
2 16 0 0 0
Villa Rodolfo Villa Ramos 1946 Gallarta
4 30 0 0 0
Martín Mariano Martín Guerrero 08/12/1938 Bilbao
8 67 0 0 0
Gómez Joaquín Gómez Peruyera 20/12/1937 Karrantza
7 116 0 1 0
Peru Pedro Aguirregomezcorta Díez 04/07/1943 Bilbao
2 14 0 0 2
Artabe Fernando Artabe Mendieta 12/05/1927 Leioa
6 65 0 1 16
Allende Javier Allende Mecolalde Bilbao
2 43 0 0 3
Cenarruzabeitia Pedro María Cenarruzabeitia Ajuria 03/10/1941 Barakaldo
2 40 0 0 9
Ortúzar Jaime Ortúzar Ojinaga 26/06/1938 Bilbao
3 34 0 0 0
Maguregui II Juan Antonio Maguregui Ibargutxi 1943 Ugao-Miraballes
1 2 0 0 0
Ibáñez Juan José Ibáñez Garay 1938 Bilbao
1 2 0 0 0
Asier Asier Abad Coarasa 20/01/1975 Bilbao
1 0 0 0 0
Gojenuri Santos Gojenuri Gómez 10/07/1931 Bilbao
12 253 0 0 60
Elcoro-Iribe Miguel Ángel Elcoro-Iribe Olabe 29/05/1941 Deusto
2 7 0 0 0
Sangróniz Jesús Sangróniz Gabiola 1936 Bilbao
6 110 0 1 0
Aitor Manuel de la Arena del Val 1935 Barakaldo
3 55 0 0 0
Liñero Julio Enrique Liñero Zubia 01/01/1936 Gordexola
2 21 0 1 0
Volney Volney Alonso Olloquiegui 01/11/1936 Barakaldo
1 6 0 0 0
Salva 1942 Sestao
1 5 0 0 0
Muñoa Javier Muñoa Masmala 13/11/1940 Elorrio
2 4 0 0 0
Maguregui III Julián Maguregui Ibargutxi Ugao-Miraballes
1 5 0 0 2
Orive Félix Orive Pérez 1937 Lutxana
6 24 0 2 0
Zárate Juan María Zárate Lejarraga 26/03/1936 Lezama
2 11 0 0 2
Bun José Luis Bun Lope 26/11/1944 Barakaldo
3 32 0 0 2
Jaime Jaime Ruiz Urruticoechea 23/08/1941 Getxo
3 22 0 0 6
Vaamonde Francisco Javier Vaamonde Fernández 21/04/1948 Bilbao
1 1 0 0 0
Abásolo Juan Luis Abásolo Garay 23/04/1941 Balmaseda
6 74 0 2 29
Larrea José Ramón Larrea Elejaga 17/03/1941 Basauri
8 124 0 1 1
Bezu Ángel María Cabezudo Echevarría 05/10/1942 Sestao
2 1 0 0 0
Cantón José Cantón Landazuri 23/03/1937 Basauri
8 151 0 0 43
Uriona Ricardo Urionabarrenechea Perea 12/01/1941 Gernika
2 16 0 0 3
Barrena Francisco Barrena Villarreal 25/03/1935 Lezama
2 44 0 0 0
Arbulu II José María Arbulu Arana 1928 Elorrio
1 2 0 0 0
Valdés José Luis Valdés Portillo 21/04/1927 Bilbao
5 132 0 0 2
Urrestarazu Antonio Urrestarazu Elordi 1933 Barakaldo
1 13 0 0 0
Tapia Fernando Tapia Trasobares 29/07/1929 Ortuella
1 19 0 0 0
Beascoechea Julio Beascoechea Bernaola 1937 Basauri
5 67 0 1 12
Gaztelu Juan José Bilbao Zabala 1940 Bedia
2 20 0 0 2
Herrero Eduardo Herrero Mangado 1940 Barakaldo
2 11 0 0 1
Altamira Jaime Altamira Olearain 1939 Basauri
3 49 0 0 0
Santos José Ramón Santos Hernández 13/03/1933 Getxo
3 39 0 1 1
Santamarina José Luis Santamarina Zabalo 11/11/1938 Sestao
5 51 0 2 23
Arteta José Antonio Arteta San Pedro 1935 Barakaldo
3 33 0 0 7
Lagar José María Lagar Iturbe 06/05/1939 Bilbao
3 8 0 0 0
Martín Asensio Luis María Martín Asensio 09/10/1940 Sestao
3 5 0 0 0
Zapata Alfonso Zapata Bilbao
1 5 0 0 0
Eraña Jaime Eraña Virumbrales 1931 Erandio
5 102 0 1 0
Bastida Jacinto Bastida García 1931 Bilbao
5 105 0 0 4
Muga Bilbao
2 27 0 0 4
Armandín Armando Bezold González 19/07/1929 Bilbao
6 128 0 1 36
López José Luis López González 1927 Erandio
7 43 0 0 0
Llona Juan Jesús Llona Peña Asua
5 70 0 0 0
Toñín Antonio Muñoz Gómez Bilbao
12 172 0 0 16
Ateca José María Ateca Menéndez 18/10/1932 Barakaldo
1 5 0 0 0
Pachi Francisco Gómez Fuentes 08/03/1937 Bilbao
2 35 0 0 0
Elexpuru Rafael Elexpuru Colsa 24/04/1929 Getxo
1 3 0 0 0
Panizo II Óscar López Panizo 03/09/1926 Sestao
8 131 0 1 23
Villota Isidro Villota Elejalde 16/05/1931 Bilbao
5 62 0 0 26
Zubimendi Félix Zubimendi Azcona 18/05/1927 Sestao
5 66 0 1 3
Pedrín Pedro Eloy López Arteaga 01/12/1922 Barakaldo
9 150 0 3 3
Echeberria Jorge Echeberria Igartua 08/11/1935 Asua
2 4 0 0 0
Ariznabarreta Armando Ariznabarreta Montes 09/04/1922 Barakaldo
10 157 0 0 43
Eraña II Felipe Eraña Virumbrales 1929 Erandio
2 23 0 0 1
Celaya Esteban Celaya Bilbao 17/04/1930 Basauri
3 19 0 0 2
Careaga José Ramón González Careaga 24/03/1923 Gernika
4 70 0 0 11
Hurtado Jesús María Hurtado Arrieta 22/02/1930 Alonsotegi
5 86 0 1 11
Ventura II Iñaki Ventura Torres Gorliz
1 3 0 0 1
Goiburu Ignacio Goiburu Madina 09/01/1928 Erandio
3 51 0 0 15
Corta I Juan Cortabitarte Madariaga 16/06/1923 Gernika
1 18 0 0 0
Isidoro Isidoro González Alberdi 1925 Basauri
1 3 0 0 0
Municha Sebastián Municha Uberuaga 12/05/1909 Durango
1 0 0 0 0
Muro Jesús María Muro Aguirre 05/12/1922 Getxo
2 3 0 0 0
Ucelay Félix Ucelay Urrengoechea 06/07/1919 Amorebieta-Etxano
8 149 0 1 1
Rivero Javier Rivero Bernaola 1930 Bilbao
2 23 0 0 0
Alejandre Ignacio Alejandre Basoco 1923 Erandio
3 40 0 0 3
Curiel Guillermo Curiel Bustamante 25/04/1920 Sestao
2 10 0 0 3
Madariaga Amando Madariaga Achalandabaso Erandio
1 27 0 0 2
González José González Ruiz de Eguilaz Bilbao
1 2 0 0 0
Jesús Jesús Martínez Cordón 11/1933 Santurtzi
5 61 0 0 0
Hernaiz Francisco Javier Hernaiz Bringas Bilbao
2 11 3 1 0
Goyo Gregorio González de Miguel 1932 Muskiz
9 153 0 1 5
Gorostiza J. Ignacio Gorostiza 23/05/1930 Bilbao
6 61 0 0 10
Iturralde Ignacio Cortabarría Iturralde 14/05/1933 Abadiño
1 22 0 0 10
Garatea Enrique Garatea Bello 28/06/1924 Sestao
4 96 0 0 0
Álvarez Julián Álvarez Ricondo 06/01/1920 Erandio
11 183 0 0 65
Egui Carlos Eguireun Conde Bilbao
2 7 0 0 1
Echevarría Antonio Echevarría Greño 1930 Bilbao
1 1 0 0 0
Antoñito Antonio Mendiolagaray Bilbao 1922 Bilbao
2 10 0 0 0
Mezo Eustaquio Mezo Muruaga 1928 Erandio
2 23 0 0 0
Baniandrés Fulgencio Baniandrés Soriano 13/05/1924 Bilbao
3 38 0 0 9
Ibarra Isidoro Ibarra Echevarría 07/04/1923 Getxo
1 25 0 0 0
Máximo Máximo Benito Velasco 12/04/1920 Arrigorriaga
1 14 0 0 0
Gárate Jaime Gárate Andrés Barakaldo
7 62 0 2 24
Palacios Agustín Palacios Lopetegui 02/09/1925 Sestao
3 11 0 0 1
Gamboa Rufino Gamboa Arrieta 02/03/1921 Basauri
1 1 0 0 0
Palacios José Luis Palacios Lázaro 28/09/1909 Barakaldo
2 9 0 0 0
Baceta José Baceta Llona Bilbao
3 33 0 0 1
Dámaso Dámaso Benito Laorden 10/06/1920 Sestao
1 6 0 0 1
Valentín Valentín García Martínez 1922 Leioa
3 37 0 0 12
Manso Leoncio Manso Manso 13/02/1920 Bilbao
2 8 0 0 0
Eguren Norberto Eguren Vitorica 06/06/1921 Bilbao
2 33 0 0 0
Ortúzar José Ortúzar Alberdi 1914 Bilbao
4 23 0 0 0
Llorente José Llorente Bilbao
2 20 0 0 4
Bienzobas Galdakao
1 11 0 0 0
Royo Antonio Alfredo Royo Villar 28/12/1919 Bilbao
3 64 0 0 0
Azpitarte Ignacio Azpitarte Remiro 08/03/1967 Bilbao
2 10 1 1 0
Ronda Roberto Ronda Benito 30/11/1966 Bilbao
2 39 1 0 4
Zamora José Antonio Zamora Abanades 16/03/1961 Barakaldo
5 122 13 1 27
Ortúzar Vicente Ortúzar Fernández 28/10/1910 Amorebieta-Etxano
1 0 0 0 0
Azcaiturrieta Javier Azcaiturrieta Beitia 11/02/1967 Bilbao
4 82 17 3 1
Lopategi Aitor Lopategui Cortajarena 18/02/1967 Barakaldo
4 75 5 0 0
Sergio Sergio Gascón Venta 18/10/1967 Getxo
2 12 0 0 1
Alain Alain Varona Pereda 23/02/1981 Barakaldo
3 5 0 0 0
Kepa Kepa Arrizabalaga Revuelta 03/10/1994 Ondarroa
7 162 13 1 0
Barrenetxea Iñigo Barrenetxea García 10/01/1994 Bilbao
2 34 4 0 1
Corral Imanol Corral Matellán 19/03/1994 Basauri
1 1 0 0 0
Lander Lander Olaetxea Ibaibarriaga 12/04/1993 Abadiño
5 123 28 2 17
Córdoba Iñigo Córdoba Querejeta 13/03/1997 Bilbao
5 118 17 1 5
Aguirrezabala Jon Aguirrezabala Aiesta 31/10/1995 Galdakao
5 121 21 3 1
Andoni López Andoni López Saratxo 05/04/1996 Barakaldo
5 100 21 0 1
Areitio Markel Areitio Cedrún 07/09/1996 Iurreta
4 44 2 0 0
Landeta Ioritz Landeta Batiz 10/10/1995 Mungia
1 0 0 0 0
Córdoba Asier Córdoba Querejeta 31/03/2000 Bilbao
2 27 0 0 1
Morcillo Jon Morcillo Conesa 15/09/1998 Amorebieta-Etxano
2 40 3 0 10
Salado Antonio Jesús Salado Góngora 29/01/1997 Sestao
2 43 5 0 3
Vencedor Unai Vencedor Paris 15/11/2000 Bilbao
2 60 17 0 5
Paredes Aitor Paredes Casamichana 29/04/2000 Bilbao
1 4 2 0 0
Zarraga Oier Zarraga Egaña 04/01/1999 Getxo
2 26 2 0 5
Tascón Andoni Tascón Hermida 27/02/1998 Bilbao
2 42 10 0 11
Beñat Alberdi Beñat Alberdi Andreu 23/01/1993 Durango
1 23 1 0 1
Javi Alonso Javier Alonso Etxevarria 17/02/1997 Durango
1 37 4 0 0
Arizmendiarrieta Ibon Arizmendiarrieta Garay 14/03/1994 Durango
1 22 4 1 0
Hermoso Ander Hermoso López 06/03/1997 Durango
1 0 0 0 0
Txapu Xabier Infante Cueto 12/09/1992 Abadiño
1 29 10 2 0
Mendizabal Peio Mendizabal Bartolomé 07/08/1999 Bilbao
1 1 0 0 0
Jagoba Jagoba Portillo Muguruza 19/11/1992 Bilbao
1 30 5 0 0
Pradera Mikel Pradera Belar 12/10/1995 Zaldibar
2 48 15 0 10
Txopitea Jurgi Txopitea Basterretxea 30/07/1995 Lekeitio
1 26 8 0 2
Unzueta Iker Unzueta Arregui 04/08/1998 Abadiño
1 17 1 0 0
Uribesalgo Julen Uribesalgo Iriondo 11/10/1990 Ondarroa
1 9 2 0 0
Zuazo Ander Zuazo Lucas 19/10/1998 Durango
1 29 3 0 0
Carreras Galder Carreras Ariño 06/07/2000 Gallarta
1 0 0 0 0
Eguiluz Ander Egiluz Alzola 27/04/1998 Getxo
2 35 8 0 1
Garai Gorka Garai Asla 02/01/1997 Mungia
2 54 10 0 4
Del Olmo Iñigo del Olmo Bados 19/01/1993 Amorebieta-Etxano
1 4 0 0 0
Gandiaga Aitor Gandiaga Gerrikagoitia 11/10/1997 Markina-Xemein
1 28 2 0 1
Guarrotxena Lander Guarrotxena Vallejo 24/10/1996 Getxo
1 21 1 0 0
Idoiaga Asier Idoiaga Zabala 26/08/2000 Gernika
1 2 0 0 0
Parra Asier Parra Cuezva 04/05/1997 Abanto y Ciérvana
2 54 10 0 3
Iván Martín Iván Martín Núñez 14/02/1999 Bilbao
2 57 6 1 0
Rodrigo Iker Rodrigo Uribarrena 16/04/1996 Derio
1 0 0 0 0
Ioritz Ioritz Feijoo Ibarloza 22/11/1995 Ondarroa
1 1 0 0 0
Erik Ruiz Erik Ruiz Álvarez 08/03/1995 Bilbao
2 52 16 0 2
Yaser Yaser Hamed Mayor 09/12/1997 Leioa
1 1 0 0 0
Atxikallende Xabier Garai Atxikallende 20/02/1998 Gernika
1 0 0 0 0
Mayordomo Xabier Mayordomo González 31/01/1999 Portugalete
1 3 1 0 0
Gogeascoechea Juan Gogeascoechea Zugaza 03/07/1997 Durango
1 3 0 0 0
Ekain Ekain Cenitagoya Arana 29/04/1994 Durango
2 56 8 0 16
Mateo Álvaro Mateo Montiel 16/02/1997 Portugalete
2 4 0 0 0
Becerra Sergio Becerra Villanueva 08/08/2000 Barakaldo
1 0 0 0 0
Basabe Juan Basabe Baque 31/03/2001 Durango
1 1 0 0 0
Gayoso Ander Gayoso Reina 20/07/1993 Ermua
6 118 22 1 1
Aitor Córdoba Aitor Córdoba Querejeta 21/05/1995 Bilbao
6 193 51 5 3
Atienza Unai Atienza Roy 07/01/1997 Bilbao
1 1 1 0 0
Barrado Oier Barrado Sarría 08/08/1988 Leioa
2 51 18 1 2
Careaga Endika Careaga Olea 03/10/1997 Urduliz
1 2 0 0 0
Medrano Borja Medrano Peláez 10/05/1996 Bilbao
1 2 0 0 0
Garmendia Mikel Garmendia Pajuelo 06/03/1987 Bilbao
2 66 13 1 0
Naranjo Diego Naranjo Santamaría 11/03/1997 Aranguren
2 0 0 0 0
Bengoa Martín Bengoa Díez 21/11/1994 Otxandio
5 101 25 1 8
Etxebarria Unai Etxebarria Martín 30/08/1996 Getxo
5 60 3 0 0
Jurgi Jurgi Oteo Gómez 29/08/1996 Barakaldo
6 131 24 1 17
Iriondo Urtzi Iriondo Petralanda 30/01/1995 Zeberio
5 73 15 2 2
Iturraspe Gorka Iturraspe Derteano 03/05/1994 Abadiño
6 131 15 0 12
Santamaría Gorka Santamaría Nos 03/07/1995 Bilbao
6 171 22 2 47
Clemente Mikel Clemente Momoitio 07/05/1996 Sestao
1 0 0 0 0
Tobia Iñigo Tobia Cobos 17/09/1997 Santurtzi
1 1 0 0 0
Barrio Gonzalo Barrio González 28/02/1997 Amorebieta-Etxano
3 0 0 0 0
Corres Ukerdi Corres Bea 15/10/1991 Bilbao
1 1 0 0 0
Eneko Eneko Undabarrena Ubillos 10/03/1993 Bilbao
6 182 49 1 7
Jon Ander Jon Ander Amelibia do Nascimento 13/01/1994 Getxo
6 163 26 0 6
Ortega Aitor Ortega Asenjo 13/08/1992 Ermua
5 105 26 1 11
Iturraspe Borja Iturraspe González 16/09/1996 Amorebieta-Etxano
1 0 0 0 0
Endika Sanz Endika Sanz López de Foronda Santurtzi 29/06/1997 Santurtzi
1 4 0 0 0
Villalibre Asier Villalibre Molina 30/09/1997 Gernika
6 145 9 0 38
Ibon Gómez Ibon Gómez Ramírez 19/07/1995 Amorebieta-Etxano
4 4 0 0 0
Susaeta Markel Susaeta Beci 02/01/1996 Amorebieta-Etxano
1 1 0 0 0
Orbegozo Joseba Orbegozo Azkondo 06/09/1997 Elorrio
3 9 2 0 0
Elgezabal Unai Elgezabal Udondo 25/04/1993 Urduliz
5 98 33 1 2
Ekaitz Ekaitz Molina Jaén 25/09/1990 Abadiño
3 57 10 0 7
Retamosa Ander Retamosa García 01/08/1997 Bilbao
1 0 0 0 0
Dopi Jon Ander González Dopico 18/03/1995 Erandio
5 92 14 3 15
Zumalakarregui Jaime Zumalakarregui Menchaca 13/01/1986 Bilbao
3 82 19 1 1
Madrazo Jon Madrazo Gutiérrez 15/01/1993 Ortuella
5 140 21 0 8
Zabaleta Eneko Zabaleta Pérez 03/01/1992 Bermeo
5 149 31 1 8
Jauregui Eneko Jauregui Escobar 13/07/1996 Muxika
5 107 10 1 19
Galder Galder Dwomoh Lombas 24/02/1990 Bilbao
1 15 6 0 2
Kortabitarte Aitor Kortabitarte Luengo 13/07/1992 Bilbao
1 33 6 0 5
Zárate Iker Zárate Pereda 12/07/1986 Sestao
2 36 4 0 5
Barandiaran Ibon Barandiaran García 01/10/1993 Leioa
2 36 2 0 0
Berasaluce Koldo Berasaluce Ibarzabal 17/05/1992 Gernika
5 146 48 2 7
Larrucea Gorka Larrucea Arrien 24/02/1993 Barakaldo
5 146 39 3 11
Intxausti Unai Intxausti Rodríguez 02/02/1994 Gernika
2 18 1 0 0
Iruskieta Asier Iruskieta Bilbao 15/06/1998 Gernika
4 0 0 0 0
Gorka Pérez Gorka Pérez Garay 19/06/1995 Gordexola
5 78 16 0 0
Bilbao Ioritz Bilbao Herrero 16/05/1988 Bilbao
1 28 13 1 1
Uriguen Julen Uriguen Gómez 04/02/1995 Gernika
2 43 6 0 1
Arlanzón Borja Arlanzón Gil 15/08/1997 Santurtzi
1 1 0 0 0
Fid Pablo Fid Martín 10/02/1997 Bilbao
5 23 2 0 0
Ajuriagoikoa Txaber Ajuriagoikoa García 27/03/1999 Amorebieta-Etxano
3 33 5 1 0
Joel Joel Martín Rocha 05/03/1997 Barakaldo
1 0 0 0 0
Gaizka Gaizka Martínez Navarro 27/10/1996 Getxo
5 87 15 0 2
Regidor David Regidor González 06/06/1999 Bilbao
1 0 0 0 0
Armas Garikoitz Armas Benito 27/08/1996 Barakaldo
1 0 0 0 0
Núñez Unai Núñez Gestoso 30/01/1997 Sestao
4 88 24 0 4
Iñigo Vicente Iñigo Vicente Elorduy 06/01/1998 Derio
4 85 15 0 23
Merino Iker Merino Macho 26/06/1999 Bilbao
2 1 0 0 0
Urkiza Jon Urkiza Txabarri 19/02/1998 Barakaldo
4 57 4 0 4
De Haro Nabar de Haro Ocerín 01/02/1994 Bilbao
1 7 1 0 0
Elguezabal Unai Elguezabal Uriarte 25/04/1993 Bilbao
1 6 1 0 0
Etxaburu Jon Etxaburu Diz 07/04/1994 Ondarroa
1 20 5 0 1
Uriarte Galder Uriarte Zabala 12/09/1981 Bilbao
1 16 2 0 0
Celador Adrián Celador Ponga 30/01/1996 Bilbao
2 23 3 1 1
De Eguino Iker de Eguino Mendivil 20/05/1995 Bilbao
2 32 11 1 3
Huidobro Julen Huidobro Betolaza 01/04/1995 Bilbao
1 34 6 0 0
Iriondo Eneko Iriondo Petralanda 30/01/1995 Zeberio
2 46 10 1 1
Larrazabal Gaizka Larrazabal Goikoetxea 17/12/1997 Bilbao
4 100 8 1 14
Libarona Unai Libarona Uriarte 11/11/1998 Bilbao
1 0 0 0 0
Angoitia Borja Angoitia Echevarria 23/04/1992 Bilbao
1 9 0 0 0
Baqué Iñigo Baqué Achotegui 01/01/1997 Durango
4 80 13 0 8
Luengo Oier Luengo Redondo 11/11/1997 Amorebieta-Etxano
4 84 22 0 6
Obieta Koldo Obieta Alberdi 08/10/1993 Gernika
4 118 27 0 23
Xiker Xiker Ozerinjauregi Mendikoetxea 30/01/1997 Zalla
4 58 10 0 2
Etxebarriazarraga Borja Etxebarriazarraga Gabiola 04/08/1999 Gernika
1 2 0 0 0
Muñoz Iñigo Muñoz Cuevas 16/12/1996 Bilbao
4 110 9 0 8
Pradera Iñigo Pradera Belar 26/04/1994 Mallabia
3 98 10 0 13
Sillero Jon Sillero Monreal 24/05/1998 Barakaldo
4 91 25 0 2
Campos Gaizka Campos Bahillo 16/05/1997 Barakaldo
4 22 0 0 0
Lozano Markel Lozano Llona 03/05/1996 Bilbao
4 96 21 2 0
Urzelai Urtzi Urzelai García 27/04/1995 Bilbao
1 18 2 0 0
Oli Andoni Fernández Jordán 02/02/1996 Sondika
3 26 2 0 0
Arceo Ander Arceo Samaniego 20/01/1997 Bilbao
1 0 0 0 0
Revuelta Iker Revuelta Ayuso 20/03/1995 Getxo
1 11 0 0 0
Onaindia Jon Onaindia Meabe 08/10/1998 Mendata
1 1 0 0 0
Aguilera Imanol Aguilera Gallego 05/01/1999 Sestao
1 0 0 0 0
Arruti Eder Arruti Onaindia 05/07/1997 Gernika
1 1 0 0 0
Mariño José Manuel Mariño Tejada 20/03/1998 Bilbao
1 0 0 0 0
De Miguel Aritz De Miguel Martín 28/06/1999 Bilbao
3 0 0 0 0
Maguregui Unai Maguregui Cortazar 11/02/1996 Gernika
1 0 0 0 0
Goiria Mikel Goiria Vázquez 05/03/1999 Gernika
2 0 0 0 0
Danel Elguezabal Danel Elguezabal Molledo 04/09/1999 Sestao
1 1 0 0 0
Ander Iru Ander Iruarrizaga Díez 22/08/1998 Igorre
4 3 0 0 0
Murua Javier Murua Alzueta 23/04/1997 Bilbao
3 31 7 0 0
Isuskiza Victor Isuskiza Taranilla 17/12/1998 Güeñes
1 0 0 0 0
Aizpuru Xabier Aizpuru Martínez de Marigorta 11/11/1998 Barakaldo
1 0 0 0 0
Bernaola Julen Bernaola Cuezva 29/04/1999 Bilbao
2 5 1 0 2
Xabi Franco Xabier Franco Aranburu 17/01/1992 Leioa
1 15 1 0 0
Bernedo Igor Bernedo Calvo 17/06/1999 Gernika
1 1 0 0 0
Magunagoitia Jon Mikel Magunagoitia Blasco 06/08/2000 Amorebieta-Etxano
2 26 3 0 0
Lancho David Lancho Díaz 03/04/1998 Zamudio
1 1 0 0 0
Ribeiro Alain Ribeiro de Aguiar Miranda 08/07/1997 Sopela
3 83 16 0 5
Gorri Jon Rojo Sagarna 22/12/1996 Bilbao
3 58 10 0 0
Galarza Jon Galarza Lete 17/12/1993 Abadiño
2 51 13 0 3
Arego Aitor Arego Ruiz 28/02/1997 Basauri
1 14 0 0 0
Murgoitio Mikel Murgoitio Lejarreta 07/08/1996 Igorre
2 29 3 0 0
Mediavilla Ander Mediavilla García 22/03/1996 Bilbao
1 0 0 0 0
Amorrortu Iker Amorrortu Andrinua 17/10/1995 Gernika
3 61 1 0 14
Bilbao Iker Bilbao Mendiguren 20/03/1996 Bilbao
3 60 10 0 5
Quintana Ander Quintana Ormaetxe 27/01/1997 Basauri
1 1 1 0 0
Zamorano Unai Zamorano Arri 01/01/1997 Bilbao
3 47 8 2 1
Juste Josu Juste Bidaurrazaga 12/04/2000 Leioa
1 1 0 0 0
Víctor Víctor San Bartolomé Prieto 26/10/1999 Barakaldo
3 53 11 0 5
Irazabal Jon Irazabal Iraurgui 28/11/1996 Bilbao
3 25 6 0 1
Marino Unai Marino Alkorta 10/12/1999 Ondarroa
1 0 0 0 0
Sergio García Sergio García Antolín 12/01/1999 Amorebieta-Etxano
1 0 0 0 0
Veiga Unai Veiga González 09/10/1998 Portugalete
3 44 4 0 4
Badiola Ager Badiola Garitaonaindia 21/05/2000 Gernika
1 0 0 0 0
Alberdi Aritz Alberdi Ruiz 08/08/1997 Durango
1 0 0 0 0
Unai Arizmendiarrieta Unai Arizmendiarrieta Garay 05/11/1997 Durango
1 16 5 0 0
Zárraga Jagoba Zárraga Martínez 04/11/1997 Bilbao
3 19 2 0 0
Burgos Iker Burgos López 17/10/2001 Bilbao
1 0 0 0 0
Hernán García Hernán García Peña 09/04/1999 Basauri
1 0 0 0 0
Etxaburu Asier Etxaburu Diz 07/04/1994 Ondarroa
4 78 7 0 10
Borja Sainz Borja Sainz Eguskiza 01/02/2001 Leioa
1 17 2 1 1
Álvaro Álvaro Pérez Álvarez de Arcaya 02/01/1998 Bilbao
1 0 0 0 0
Rementería Unai Rementería Castro 10/08/1999 Bilbao
1 13 1 0 1
García de Albéniz Imanol García de Albéniz Crecente 08/06/2000 Gallarta
1 17 3 1 1
Arzuaga Iñigo Arzuaga Mesa 20/05/1997 Getxo
1 11 0 0 1
Bengoetxea Jorge Bengoetxea Gorostiza 19/12/1996 Getxo
1 16 5 0 2
Arguiarro Unai Arguiarro Antonio 09/04/1995 Erandio
1 2 0 0 0
Urain Ewan Roy Urain 10/03/2000 Durango
1 5 0 0 3
Artola Juan Artola Canales 07/04/2000 Bilbao
1 22 8 0 8
Álvaro Núñez Álvaro Núñez Cobo 07/07/2000 Bilbao
1 3 1 1 0
Fernández Diego Fernández Navarro 17/01/2001 Santurtzi
1 4 1 0 0
Gualda Alexander Gualda Jardón 09/04/1998 Bilbao
1 12 2 0 0
Cabo Jon Cabo Madariaga 20/06/2000 Bilbao
1 2 0 0 0
San Nicolás Gorka San Nicolás Gil 05/03/2001 Bilbao
1 0 0 0 0
Beain Julen Beain Fernández 15/04/2001 Bilbao
1 2 0 0 0
Cubero Sergio Cubero Ezkurra 05/09/1999 Mungia
1 0 0 0 0
Estepar Iker Estepar Acero 11/11/2001 Gallarta
1 0 0 0 0
Dorrio Josué Dorrio Ortega 03/03/1994 Bilbao
2 19 1 0 1
Ordóñez Francisco Ordóñez Bilbao
3 14 0 0 0
Manolín Manuel Álvarez Ricondo Erandio
2 20 0 1 4
Antolín Antonio Rodríguez Garrido 25/03/1912 Portugalete
2 12 0 1 0
Larrazabal Manuel Larrazabal Ripalda 1919 Barrika
1 13 0 0 0
Zarra Cecilio Zarraonandía Montoya 01/02/1914 Erandio
1 0 0 0 0
Carracedo Jon Carracedo López 29/01/1987 Abadiño
10 253 71 8 2
De Paula David de Paula Gallardo 31/05/1984 Durango
9 268 32 2 44
Alcalde Aitor Alcalde Caballero 22/05/1985 Erandio
9 187 16 5 1
Alain Arroyo Alain Arroyo Martínez de la Cuadra 05/07/1982 Bilbao
13 374 93 3 84
Amezaga Mikel Amezaga Amezua 29/09/1977 Bilbao
14 379 59 2 13
Asier Butrón Asier Butrón Astigarraga 16/04/1981 Santurtzi
7 185 32 4 24
Aimar Aimar Cid Luna 20/10/1987 Barakaldo
4 78 10 0 15
Etxebarrieta Igor Etxebarrieta Ibarra 03/04/1984 Getxo
9 186 10 1 0
Gago Ander Gago Álvarez 10/09/1984 Galdakao
12 330 74 4 9
Gusi Sergio Ramírez Cano 07/11/1979 Barakaldo
8 204 40 3 19
Sampedro Joseba Sampedro Arrieta 04/07/1979 Bilbao
6 176 52 2 3
Valín Alfonso Valín Gasamanes 06/05/1985 Portugalete
11 286 65 2 7
Pereda Xabier Pereda Llaguno 25/01/1982 Ondarroa
4 83 23 2 2
Bonilla Cristian Bonilla Galdeano 25/05/1989 Barakaldo
2 27 2 0 2
Eder Eder Díez Sánchez 15/07/1987 Barakaldo
7 150 24 1 29
Astuy Egoitz Astuy Tellería 17/01/1988 Bermeo
2 9 2 0 0
Enziondo Ibon Enziondo Pineda 27/09/1988 Bilbao
6 152 25 1 17
Galán Xabier Galán Garamendi 23/11/1989 Bilbao
10 195 28 1 5
Herrerín Iago Herrerín Buisán 25/01/1988 Bilbao
14 289 17 1 1
Mentxaka Imanol Mentxaka Miranda 09/01/1989 Leioa
5 112 15 3 7
Larruskain Jon Larruskain Zabala 13/06/1988 Durango
5 3 0 0 0
Larrea Ander Larrea Murga 23/01/1989 Bilbao
3 53 9 0 0
Líbano Álvaro José Líbano García 20/10/1985 Bilbao
5 142 36 2 29
Mandaluniz Javier Mandaluniz Renteria 15/01/1987 Bilbao
11 195 14 5 0
Oinatz Oinatz Bilbao Garay 25/08/1985 Bilbao
6 178 29 1 8
Salutregi Igor Salutregi Gabiola 12/07/1988 Gernika
2 43 9 1 1
Diego Simón Diego Simón Cardeñoso 30/08/1988 Barakaldo
11 213 71 3 4
Soberón Francisco Javier Soberón López 11/06/1987 Barakaldo
4 52 8 0 4
Unai Medina Unai Medina Pérez 16/02/1990 Basauri
12 267 56 6 11
Arman Arman Imaz Bidaurrazaga 18/12/1987 Bilbao
5 120 12 1 17
Cerro Javier Cerro Fernández 31/12/1980 Bilbao
8 223 64 3 6
Txopitea Eneko Txopitea Gerrikaetxebarria 01/12/1980 Gernika
4 56 26 4 2
Joseba García Joseba García López 13/03/1986 Durango
3 52 9 2 8
González José Carlos González Colmenar 21/03/1978 Arrigorriaga
4 119 16 4 0
Ariño Joseba Ariño Umaran 23/04/1987 Barakaldo
6 95 26 1 2
Koldo Koldo Garcés Velasco 14/10/1979 Bilbao
6 188 43 3 9
Aritz Aritz Requejo Alday 20/09/1990 Barakaldo
1 1 0 0 0
Eneko Eneko Rubio Hernández 11/04/1987 Barakaldo
10 269 72 4 6
Urbano Iván Urbano Aretxabala 30/08/1979 Barakaldo
12 304 91 9 3
Arkaitz Arkaitz Crespo Franco 20/01/1986 Bilbao
2 5 0 0 0
Basagoiti Borja Basagoiti Caballero 05/01/1981 Bilbao
12 212 51 6 14
Elorriaga Asier Elorriaga Ortiz de Guinea 30/06/1981 Bilbao
6 167 63 8 2
Etxabe Imanol Etxabe Bilbao 09/12/1984 Gernika
6 158 33 5 28
Tuto Jon Garai Igual 09/04/1986 Getxo
3 49 10 0 2
Izurza Pedro María Izurza Moreno 08/06/1982 Durango
11 332 42 1 20
Lekue Ander Lekue Gurtubay 07/02/1986 Basauri
2 48 8 0 2
Oier Oier San Miguel Burgoa 20/01/1985 Ondarroa
5 80 5 0 0
Otiñano Xabier Otiñano Erkiaga 20/05/1985 Portugalete
7 125 31 3 0
Yartu Alain Yartu Calero 05/07/1984 Barakaldo
5 89 7 1 10
Álvaro Pérez Álvaro Pérez Gutiérrez 17/08/1988 Bilbao
4 37 9 0 0
Javi Pérez Javier Pérez Gutiérrez 08/05/1987 Barakaldo
2 7 3 0 0
Iturrioz Urtzi Iturrioz Urkiza 12/01/1988 Bilbao
12 202 6 3 0
Gorka Martínez Gorka Martínez Isidoro 10/02/1982 Amorebieta-Etxano
7 166 69 7 10
Urko Vera Urko Vera Mateos 14/05/1987 Barakaldo
9 207 24 1 60
Goti Asier Goti Llona 03/05/1989 Bilbao
11 330 56 0 38
Lombraña Javier Lombraña Hompanera 24/04/1977 Bilbao
13 341 72 6 5
Olondo José Antón Olondo Álvarez 04/02/1985 Bilbao
4 93 9 0 4
Santamaría Josu Santamaría Nos 04/09/1989 Bilbao
6 123 9 0 22
Serantes Jon Ander Serantes Simón 24/10/1989 Barakaldo
11 190 23 2 0
Iker Fernández Iker Fernández Muñoz 01/02/1983 Bilbao
6 57 6 1 0
Cerrajería Galder Cerrajería López 05/04/1989 Barakaldo
11 304 99 3 31
Morán Erik Morán Arribas 25/05/1991 Portugalete
11 186 57 3 5
Goiria Eriz Goiria Bizkarguenaga 12/07/1987 Amorebieta-Etxano
5 87 21 0 0
Guillermo Guillermo Fernández Hierro 23/05/1993 Bilbao
11 272 18 0 56
Ramalho Jonás Ramalho Chimeno 10/06/1993 Barakaldo
11 228 51 2 7
Cortadi Álvaro Cortadi Rodríguez 14/05/1990 Barakaldo
1 2 0 0 0
Ibai Gómez Ibai Gómez Pérez 11/11/1989 Bilbao
11 273 18 0 50
Maruri Asier Sierra Maruri 12/01/1989 Barakaldo
1 4 0 0 0
Otero David Otero López 17/02/1978 Barakaldo
5 129 50 1 5
Igor González Igor González Villarreal 15/03/1978 Bilbao
8 249 65 1 16
Mario Sánchez Mario Sánchez Moreno 26/08/1984 Bilbao
2 38 7 1 4
Carreño Rubén Darío Carreño Núñez 02/07/1978 Bilbao
6 178 32 6 48
Lopategui Xabier Lopategui Laraudogoitia 27/06/1982 Bilbao
3 36 6 1 0
Gurtubai Mikel Gurtubai Garai 20/05/1983 Igorre
2 11 0 0 0
Urizar Roberto Urizar Solaguren 17/04/1974 Durango
11 255 54 10 16
Alex Alexander Arrazola Alfaro 20/05/1980 Abadiño
2 34 8 0 0
Ziko Rubén Díaz Morente 10/04/1992 Barakaldo
1 1 0 1 0
Xabier Xabier Rivas Zorrilla 19/11/1970 Barakaldo
6 126 9 1 0
Beristain Arkaitz Beristain García 15/02/1980 Bilbao
3 44 6 0 0
Txelu José Luis Díez Touriño 31/03/1973 Barakaldo
6 121 14 1 0
Cerezo Javier Cerezo Gutiérrez 08/05/1979 Barakaldo
3 62 12 0 7
Anaitz Anaitz Iriondo Zugazaga 18/08/1972 Mungia
9 219 40 6 2
Del Campo Iván del Campo Ruiz 04/08/1980 Barakaldo
1 9 2 0 0
Gorka López Gorka López Hernández 02/05/1978 Gernika
4 80 8 1 4
Txetxu José Luis Navalpotro Rodríguez 09/11/1977 Barakaldo
2 65 18 2 1
Gaizko Gaizko Arzubiaga Irusta 15/06/1971 Bilbao
9 224 39 2 23
Irazabal Edorta Irazabal Barrena 02/01/1985 Barakaldo
1 1 0 0 0
Laskurain Aitor Laskurain Zatón 23/08/1983 Gernika
1 1 1 0 0
Ibón Ibón Uriarte Maguregui 01/04/1971 Bermeo
9 258 57 3 15
Uri Joseba Uriarte Echevarría 30/05/1976 Bermeo
5 100 30 4 0
Migue José Miguel Tornell Martín 02/11/1975 Barakaldo
4 96 13 1 14
Larrañaga Iban Larrañaga Arambarri 24/09/1974 Ermua
2 15 1 0 0
Diéguez Sergio Diéguez Pastor 02/02/1979 Bilbao
1 4 0 0 0
Fernando Fernando Corredoira Corral 22/03/1977 Bilbao
4 38 8 0 0
Mikel Miguel Ángel Huidobro Izquierdo 09/07/1971 Bilbao
2 21 1 0 0
Bellido Ander Bellido Echebarrieta 07/02/1996 Bilbao
1 0 0 0 0
Thaylor Brian Thaylor Lubanzadio Aldama 27/02/1994 Bilbao
6 100 23 2 8
Alonso Sergio Alonso Ugalde 28/08/1995 Bilbao
1 0 0 0 0
Andoni Andoni González Díez 02/02/1991 Barakaldo
1 0 0 0 0
Chechu Chechu García Sánchez 16/10/1965 Bilbao
1 34 5 0 3
Iván Sánchez Iván Sánchez Madera 25/09/1989 Bilbao
1 0 0 0 0
Josu Jesús Martínez Rebé 12/06/1959 Bilbao
6 150 10 1 0
Abrisqueta Félix Abrisqueta Mendiola 26/01/1968 Basauri
2 2 0 0 0
Carlos Barrutia Carlos Barrutia Bereciartua 17/02/1970 Durango
1 2 0 0 0
Aizkorreta Francisco Javier Aizkorreta Jurado 11/08/1960 Barakaldo
5 110 20 1 2
Verde Juan B. Conde 29/06/1965 Ermua
3 11 1 0 0
Palomares Lorenzo Palomares González 1962 Bilbao
5 134 12 0 0
Sota José Ángel Sota 30/01/1963 Getxo
4 78 0 0 6
Paco Juan Francisco Sánchez Rodríguez 10/07/1964 Barakaldo
2 25 7 1 0
Lekue José Antonio Lekue Gallano 06/09/1963 Lemona
1 17 1 1 2
Aketxe Isaac Aketxe Aranceta 19/06/1956 Getxo
3 76 3 1 3
Badiola José Luis Badiola Díez 06/06/1963 Bilbao
2 17 0 0 0
Dani Daniel Gallardo Sánchez 14/01/1963 Bilbao
4 119 8 0 28
Aitor Aitor Aranaga Rebolledo 1966 Bilbao
3 60 3 0 5
Zárraga Agustín Zárraga Aguirre 1963 Erandio
1 26 1 0 0
Pereda José Ignacio Pereda Gómez 07/09/1960 Trapagaran
5 165 39 2 8
César César Echevarría Ibarruri 17/12/1960 Amorebieta-Etxano
3 59 4 1 5
Cabareda Pedro Javier Cabareda Pagazaurtundua 17/12/1958 Bilbao
4 97 9 2 5
Iglesias Ricardo Iglesias Berriatua 1957 Bilbao
1 12 3 0 1
Iñigo Iñigo Aguirre Basterretxea 1967 Erandio
1 2 1 0 0
Julián Julián Peinado Caro 25/12/1957 Getxo
5 124 15 2 16
Tirado Luis Tirado Barriocanal 1955
4 127 14 1 14
Jesús Gil Jesús María Gil González 1960 Durango
4 70 20 4 0
Rojo Paulino Rojo Martínez 04/06/1956 Ortuella
4 107 8 0 16
Hernández Juan José Hernández 12/03/1959 Barakaldo
2 63 4 1 6
Benguria Enrique Benguria Aristegui 02/12/1964 Bermeo
1 7 0 0 0
Lamborena Gonzalo Lamborena Zabalbeitia 25/08/1963 Barakaldo
4 48 2 0 4
Muriedas Francisco Javier Muriedas Hernández Mungia
2 38 4 0 3
Uriarte Santiago Uriarte Obregón 26/02/1963 Güeñes
3 33 9 1 0
Garay Alberto Garay Bustillo 25/06/1960 Gordexola
2 25 7 1 0
Patxi Francisco Javier Arteagabeitia 1954 Barakaldo
3 99 15 2 2
Michelena José Ramón Michelena Pérez 24/12/1961 Barakaldo
2 2 0 0 0
Alosen Ramón Alosen Larrauri 12/02/1960 Bilbao
2 1 0 0 0
Mancisidor Gerardo Mancisidor Sánchez 13/10/1955 Sestao
2 47 9 0 2
José Antonio José Antonio Góngora Martín 18/01/1963 Sestao
2 14 1 0 0
Bidaurrazaga José Javier Bidaurrazaga Rebolleda 20/05/1971 Barakaldo
1 0 0 0 0
Ayarza Joseba Ayarza Lopategi 22/01/1963 Erandio
1 3 0 0 0
Zabala Francisco Zabala Arriaga 07/01/1962 Galdakao
2 11 0 0 0
Bakeriza Rubén Bakeriza Zubikarai 01/11/1965 Galdakao
1 1 0 0 0
Bilbao José Antonio Bilbao Moreno 01/05/1958 Bilbao
3 1 0 0 0
Jiménez Francisco Jiménez 07/02/1963 Ortuella
1 1 0 0 0
Urrutia Miguel Urrutia Blanco 1952 Getxo
1 11 2 0 0
Gondra Marcos Gondra Krug 01/01/1987 Mundaka
4 23 3 0 0
Mikel Méndez Mikel Méndez Gutiérrez 27/07/1985 Barakaldo
11 295 89 11 9
Maguregi Xabier Maguregi Jairo 06/02/1980 Bilbao
3 27 1 0 0
Aulestia Oinatz Aulestia Alkorta 23/03/1981 Ondarroa
18 483 34 2 0
Sendoa Sendoa Zurro Hernández 07/09/1988 Barakaldo
3 46 14 1 0
Legarreta Iker Legarreta-Etxebarria Erdaide 17/08/1982 Sopela
6 96 24 4 6
Ibai Borda Ibai Borda Barrios 02/06/1978 Bilbao
3 89 28 0 12
De la Casa Asier de la Casa Palacios 07/01/1989 Sestao
1 1 0 0 0
Kepa Kepa del Olmo García 11/11/1987 Barakaldo
2 34 6 1 4
Jaba Aitor Enjamio García 24/09/1979 Barakaldo
7 218 37 2 29
Olaeta Oier Olaeta Zarrabe 26/10/1979 Gernika
9 157 33 7 0
Pousa Julen Pousa Gómez 04/11/1986 Ermua
1 1 0 0 0
Borja Prieto Borja Prieto Ruiz 10/02/1987 Barakaldo
8 207 41 2 14
Ibon López Ibon López Urquidi 14/02/1986 Lekeitio
2 2 0 0 0
Armendariz Asier Armendariz Aguirre 24/12/1972 Bilbao
11 354 63 5 21
Juanes Jon Juanes del Río 16/01/1985 Barakaldo
3 54 7 0 0
Aurreko Mikel Aurrekoetxea Gómez 05/10/1981 Bilbao
11 178 24 3 0
Alex Pérez Alexander Pérez Santamaría 06/03/1987 Barakaldo
1 1 0 0 0
Cortés Isaac Cortés Sixto 08/11/1979 Bilbao
6 123 23 2 12
Iglesias Joseba Iglesias Muñoz 02/03/1978 Santurtzi
9 267 54 3 46
Arzubiaga Iker Arzubiaga Irusta 28/06/1977 Bilbao
3 54 6 1 3
Beñat Beñat Arregi Uriarte 11/10/1976 Amorebieta-Etxano
4 93 23 2 4
Kareaga Iñigo Kareaga Sainz 21/01/1986 Bilbao
1 2 0 0 0
Molina Daniel Molina Atorrasagasti 17/09/1975 Bilbao
6 26 1 1 0
Pereda Unai Pereda Tejedor 04/08/1977 Barakaldo
4 80 6 1 8
Etxebarría Asier Etxebarría Cámara 16/04/1985 Durango
2 26 6 1 2
Ager Imaz Ager Imaz Bidaurrazaga 02/09/1981 Derio
3 54 6 0 7
Asier Pérez Asier Pérez Cámara 06/04/1989 Durango
1 1 0 0 0
Bozas Iñigo Bozas Castañeda 04/08/1984 Barakaldo
2 17 5 1 0
Edeso Sergio Edeso Bengoa 24/04/1982 Basauri
4 39 7 0 0
Iñigo Pérez Iñigo Pérez Gásquez 02/09/1979 Bilbao
3 79 32 2 1
Zautua Egoitz Zautua Bilbao 15/02/1975 Igorre
10 268 89 8 16
Fernando Díez Fernando Díez Vega 01/12/1981 Barakaldo
1 21 5 0 0
Gustavo Merino Gustavo Merino González 07/04/1981 Bilbao
3 81 22 2 0
Aguiar Imanol Aguiar Carballo 05/03/1986 Barakaldo
8 206 44 0 11
Gorroño Eneko Gorroño Zugazaga 08/02/1986 Durango
2 12 1 0 0
Iñaki García Iñaki García Ibergarai 03/04/1986 Arrigorriaga
1 8 2 0 0
Arribas Mikel Arribas Lozano 22/02/1989 Ermua
1 0 0 0 0
Barandiaran Andoni Barandiaran Ipiñazar 01/12/1979 Zaratamo
2 30 3 0 0
Carrasco Iñaki Carrasco Blanco 29/07/1977 Bilbao
6 112 9 0 23
Fuente Pedro María Fuente Elortegi 30/07/1983 Barakaldo
1 29 1 1 2
Jon Ander Jon Ander Sáez Zorrilla 28/04/1987 Barakaldo
1 2 1 0 0
Velasco Óscar Velasco García 22/05/1982 Barakaldo
3 66 20 1 1
Zinkunegi Aitor Zinkunegi Villarreal 31/10/1981 Barakaldo
1 18 0 0 0
Kortina Joseba Kortina Bertol 05/05/1979 Bilbao
8 214 49 4 15
Horrillo Iker Horrillo Alonso 18/06/1982 Barakaldo
2 3 0 0 0
Basabe Asier Basabe Barrenetxea 31/03/1972 Durango
6 175 30 1 3
Aritz Aritz Alberdi Atxa 31/03/1985 Durango
1 2 0 0 0
Aitor Calle Aitor Calle Hernández 28/06/1976 Bilbao
1 27 2 0 2
Urrutxurtu Ibon Urrutxurtu Zaton 16/08/1981 Bilbao
1 1 0 0 0
Etxaniz Ignacio Etxaniz Urrutia 01/10/1985 Bilbao
1 15 0 0 1
Intxaurbe Xabier Intxaurbe Pellejero 22/10/1975 Basauri
1 32 3 0 0
Iñaki Iñaki Gárate Villanueva 21/02/1977 Bilbao
1 28 10 0 6
Marañón José Luis Marañón Rodríguez 15/02/1976 Bilbao
2 13 1 0 1
Vidal Ander Vidal Batiz 22/01/1980 Bilbao
2 57 11 1 5
Sabino Sabino Dueñas Arrieta 16/04/1974 Bilbao
7 186 43 5 8
Abaroa Mikel Abaroa Sesma 02/10/1988 Lekeitio
10 261 38 0 43
Agorreta Unai Agorreta Alonso 07/06/1995 Lemona
1 2 0 0 0
Agüeros Ander Agüeros de Vicente 16/06/1990 Sodupe
1 7 3 0 0
Arnáez Igor Arnáez Martín 30/04/1991 Galdakao
9 200 40 4 0
Santamaría Unai Santamaría Urrutxi 07/03/1989 Basauri
1 9 1 0 0
Unai Unai Calvo Jaureguibeitia 12/05/1985 Bilbao
3 72 15 1 0
Ander Vitoria Ander Vitoria Aguirre 22/01/1990 Igorre
9 280 31 2 71
Iñigo Martínez Iñigo Martínez Berridi 17/05/1991 Ondarroa
10 306 85 7 17
Villar Aitor Villar Ruiz 16/01/1991 Barakaldo
2 17 2 0 0
Álvaro Peña Álvaro Peña Herrero 24/10/1991 Bilbao
10 286 42 3 22
Lander Lander Torrealdai Mandaluniz 15/03/1988 Gernika
5 129 32 1 8
Quintanilla Alexander Quintanilla Urionabarrenetxea 02/07/1990 Bilbao
10 249 67 3 10
Villanueva Jon Villanueva Gómez 06/03/1990 Barakaldo
8 108 14 0 0
Luceño Rubén Luceño García 15/06/1991 Bilbao
2 2 1 0 0
Garrido Jon Ander Garrido Moracia 09/10/1989 Bilbao
9 250 94 4 15
Larrucea Ander Larrucea Arrien 12/02/1990 Barakaldo
9 155 40 3 1
Sergio Sergio Martín Carnes 08/07/1984 Gernika
2 38 6 0 2
Unai Bilbao Unai Bilbao Arteta 04/02/1994 Bilbao
5 100 22 2 9
Capa Ander Capa Rodríguez 08/02/1992 Portugalete
9 238 57 1 14
Aitor Vitoria Aitor Vitoria Aguirre 26/07/1992 Igorre
1 2 0 0 0
Gurtubay Francisco Xabier Gurtubay Petralanda 07/03/1979 Amorebieta-Etxano
1 23 12 2 0
Zarandona Iñaki Zarandona Basterrechea 24/09/1987 Elantxobe
1 37 3 0 8
Odei Odei Onaindia Zabala 07/12/1989 Lekeitio
9 275 53 3 4
Etxebarriazarraga Aitor Etxebarriazarraga Gabiola 26/03/1993 Gernika
3 12 1 0 0
Jon García Jon García Herrero 04/06/1991 Bilbao
10 178 46 5 9
Yurrebaso Lander Yurrebaso Olazarri 25/01/1990 Bilbao
9 258 33 0 52
Sabin Merino Sabin Merino Zuloaga 04/01/1992 Urduliz
8 142 11 0 30
Bustinza Unai Bustinza Martínez 02/02/1992 Bilbao
9 185 57 5 7
Jonxa Vidal Jon Xabier Vidal Alonso 20/07/1991 Leioa
9 240 29 0 26
Vilarchao Eder Vilarchao Ruiz 09/02/1990 Barakaldo
4 46 9 0 8
Magunazelaia Gorka Magunazelaia Garrido 02/03/1992 Bilbao
7 97 5 0 0
Infante David Infante Sanz 09/11/1990 Barakaldo
3 64 4 0 3
Arkarazo Gaizka Arkarazo San Vicente 02/07/1991 Artzentales
2 27 11 1 0
Zárate Iñaki Zárate González 15/01/1992 Plentzia
1 5 0 0 0
Macías Urko Macías Mate 10/06/1978 Barakaldo
4 76 2 0 0
Zunbeltz Zunbeltz Fullaondo García 03/04/1977 Bilbao
2 34 10 0 2
Pradales Aitor Pradales Gil 27/04/1979 Santurtzi
4 108 15 2 18
Herrero Koldo Herrero Varona 25/01/1982 Barakaldo
2 53 5 0 7
Lillo Ángel Jesús Martín Peña 08/05/1975 Barakaldo
4 115 26 5 5
Omar Omar Alonso Lekue 12/10/1976 Barakaldo
6 174 44 3 24
Erlantz Erlantz Uranga Kortina 29/01/1977 Getxo
3 90 31 1 2
Gonzalo Gonzalo Ruiz Villafruela 07/09/1972 Bilbao
10 256 66 11 0
Guerrero Raúl Guerrero Castro 12/08/1972 Gernika
8 205 68 21 31
Maraña Gorka Maraña Urzelai 17/03/1980 Barakaldo
1 29 4 0 1
Sangroniz Iñigo Sangroniz Barcena 16/11/1971 Bilbao
8 221 39 1 37
Uribe Carlos Luis Uribe del Prado 23/02/1978 Bilbao
5 129 10 1 18
Aratz Aratz Basterretxea Kortina 31/01/1981 Getxo
2 39 9 1 0
Corcobado Rubén Corcobado Soto 16/05/1983 Barakaldo
1 6 3 0 0
Duñabeitia Iñaki Duñabeitia Márquez de la Plata 07/01/1980 Elorrio
2 34 5 0 0
Andoni Andoni Escorihuela Soriano 21/11/1979 Bilbao
1 13 2 0 4
Aritza Aritza Domínguez Pérez 03/03/1975 Barakaldo
4 118 13 2 25
Alex Alejandro Ugidos Sarmiento 23/05/1974 Bilbao
7 212 55 5 51
Ríos Iñaki Ríos Eiguren 15/09/1971 Elantxobe
7 179 23 2 2
Serrano Javier Serrano Pascual 16/03/1978 Bilbao
2 28 5 0 1
Igor Igor Platas Hurtado 25/06/1975 Bilbao
3 66 1 0 5
Justo Justo Sisniega Iraola 12/06/1973 Bilbao
2 71 13 2 0
Egidazu Eneko Egidazu Herrero 30/03/1982 Ondarroa
1 1 0 0 0
Crespo Gorka Crespo Vicandi 22/04/1968 Bermeo
9 225 38 3 10
Laraudo Unai Laraudogoitia Ramos 02/05/1975 Getxo
3 40 10 0 1
Piqueras Luis Manuel Piqueras Sánchez 07/09/1976 Barakaldo
3 32 9 0 0
Ramón Blanco Ramón Blanco Rodríguez 20/10/1974 Bilbao
5 71 5 0 0
Samaniego Francisco Xabier Samaniego Okeranza 16/12/1969 Urduña/Orduña
12 381 87 9 5
Igor Garay Igor Garay Vicandi 01/11/1975 Bilbao
3 66 12 0 0
Herbella Gorka Herbella Rodríguez 02/05/1972 Bilbao
5 110 22 1 19
Revilla Borja Revilla Ruiz 27/09/1974 Barakaldo
6 186 13 0 27
Pascua Jon Pascua Ibarrola 25/07/1972 Bermeo
5 128 5 2 0
Zallo Aitor Zalloetxebarria Eguia 01/06/1979 Amorebieta-Etxano
1 25 7 0 5
Garay Igor Garay Álvarez 28/02/1976 Bilbao
2 5 0 0 0
Larruzea Daniel Larruzea Ajuria 12/09/1974 Gernika
5 111 17 0 3
Pumarejo Gorka Pumarejo Fradua 05/12/1976 Bilbao
4 67 9 0 2
Rubén Rubén Zubiaga Jauregui 10/06/1969 Gernika
6 196 51 5 11
Zabala Gorka Zabala Lasa 09/03/1977 Bilbao
2 68 18 3 3
Agirre Asier Agirre Bilbao 27/10/1977 Bermeo
4 59 3 0 4
Algorta Unai Algorta Telletxea 01/06/1978 Bermeo
3 55 7 0 4
Aranburu Unai Aranburu Gabantxo 19/04/1977 Bermeo
3 34 9 0 1
David David Ferrera Gómez 28/05/1975 Gernika
4 86 6 2 13
Iñaki Iñaki Pérez Ipiña 23/12/1977 Bilbao
2 11 2 0 0
Iturraspe Pedro Iturraspe Irastorza 11/12/1966 Bilbao
3 68 11 0 2
Platas Jonathan Platas Orrantia 08/01/1973 Getxo
5 105 25 0 9
Sergio Sergio Bilbao Bagan 08/04/1974 Lezama
3 85 30 4 4
Altamira Jon Altamira Areizaga 02/01/1990 Gernika
6 89 11 0 0
Aketxe Ager Aketxe Barrutia 30/12/1993 Getxo
9 175 18 0 32
Urtzi Urtzi Erleaga Malaxechevarría 01/05/1993 Gernika
3 10 0 0 0
Guarrotxena Iker Guarrotxena Vallejo 06/12/1992 Bilbao
6 183 22 0 30
Magdaleno Egoitz Magdaleno de la Iglesia 04/04/1991 Bilbao
7 123 31 2 2
Fuente Andrés Fuente Lecubarri 15/04/1995 Bilbao
1 0 0 0 0
Rubin Axel Rubin San Vicente 21/05/1995 Bilbao
1 0 0 0 0
Carro Iñigo Carro Gumuzio 14/06/1991 Durango
4 86 25 2 1
Güemes Adrián Güemes Ortiz 10/02/1993 Barakaldo
5 97 20 0 14
Jon Iru Jon Koldo Iruarrizaga Arteche 31/03/1993 Bilbao
8 133 38 1 1
Laín Laín López Pérez 08/06/1993 Sestao
1 0 1 0 0
Mas Ander Mas Telletxea 08/07/1994 Barakaldo
1 0 0 0 0
Merino Xabier Merino Martínez 30/09/1994 Barakaldo
1 0 0 0 0
Zulaika Unai Zulaika Zurimendi 01/01/1994 Barakaldo
2 3 0 0 0
Leandro Leandro Funes Carrión 01/10/1977 Bilbao
1 33 7 0 1
Raúl Raúl Río Díez 11/10/1972 Barakaldo
5 100 20 2 1
Altuna Iñaki Altuna Vidal 26/11/1974 Balmaseda
3 49 5 1 9
Kiko Francisco Javier Intxaurrandieta Villa 27/08/1971 Sopuerta
5 119 21 2 2
Garikoitz Garikoitz San Ginés Méndez 12/10/1978 Barakaldo
1 1 0 0 0
Paisán Sergio Paisán Marcos 11/02/1978 Bilbao
2 20 2 0 1
Gandarias Asier Gandarias Malaetxeberría 20/09/1972 Gernika
4 113 0 0 13
Gorka Kortina Gorka Kortina Bertol 28/03/1973 Bilbao
8 229 31 1 3
Urren Ibon Urrengoetxea Iza 10/06/1974 Amorebieta-Etxano
5 161 24 1 31
Luismi Luis Miguel Vallejo Gil 22/03/1974 Durango
2 22 1 0 2
Rubén Rubén González Díez 01/11/1976 Ortuella
1 27 5 1 0
Aketxa Aketxa Aristondo Tellaetxea 30/10/1976 Durango
3 39 8 3 0
Larrinoa Patxo Fernández de Larrinoa Anza 23/11/1973 Galdakao
5 108 14 1 0
Aritz Aritz Idiondo Fuentes 23/09/1976 Galdakao
4 52 16 3 0
David Herrero David Herrero Caballero 16/04/1978 Ortuella
1 22 2 0 1
Álvaro Álvaro Bilbao Díez 01/03/1974 Zamudio
3 76 29 0 0
Txasio Aitor Olabarria Elu 23/11/1973 Markina-Xemein
1 32 5 1 0
Alain Alain Ajuriagogeaskoa Garmendia Gernika
1 1 0 0 0
Tinoko Juan Antonio Tinoko Sagayo 16/01/1963 Amorebieta-Etxano
9 285 10 1 0
Sanabria Xabier Sanabria Cano 03/12/1972 Bilbao
4 50 15 6 3
Eladio Eladio León Nieto 25/09/1972 Ondarroa
2 60 10 0 4
Miguel Miguel Ángel Ruiz Olalla Rodríguez 16/03/1966 Barakaldo
3 88 21 1 1
Juan Carlos Juan Carlos Sánchez Maroto 02/06/1973 Barakaldo
3 94 19 1 10
Sote Sotero García Álvarez 09/11/1969 Bilbao
3 63 5 0 3
Garikoitz Garikoitz Esnal Vitorica 19/06/1978 Gordexola
1 16 6 0 0
Gamboa Aarón Gamboa de la Mata 19/12/1977 Barakaldo
2 20 1 0 3
Unai Bilbao Unai Bilbao Begoña 03/06/1975 Loiu
2 32 9 0 1
Hervella Kevin Hervella Plaza 16/03/1995 Barakaldo
1 0 0 0 0
Yeray Yeray Álvarez López 24/01/1995 Barakaldo
7 148 38 1 1
Jon Ander Jon Ander Felipe González 22/05/1995 Getxo
7 31 6 0 0
Williams Iñaki Williams Arthuer 15/06/1994 Bilbao
7 214 20 1 60
Lekue Iñigo Lekue Martínez 04/05/1993 Bilbao
7 149 16 0 4
Mikel Mikel Fernández Sanz 20/01/1993 Bilbao
7 127 35 2 3
Xabi Núñez Xabier Núñez Sánchez 27/07/1991 Bilbao
1 0 0 0 0
Martín Juan Martín Aguirre 17/02/1995 Amorebieta-Etxano
3 25 4 0 1
Parra Iñigo Parra Martín 21/06/1997 Amorebieta-Etxano
1 0 0 0 0
Zarrabeitia Mikel Zarrabeitia Ipiña 20/07/1993 Galdakao
3 29 1 0 0
Jon Álvarez Jon Ander Álvarez Pérez 11/12/1992 Amorebieta-Etxano
1 0 0 0 0
Castel Sergio Castel Martínez 22/02/1995 Artea
4 56 12 0 15
Artabe Ander Artabe Sánchez 05/01/1993 Sopela
4 56 13 1 1
De Gregorio Mikel de Gregorio Escribano 23/09/1985 Getxo
3 72 26 2 3
Jarein Jarein Domínguez Ortega 20/11/1991 Bilbao
1 21 5 0 1
Gorka Gorka Martínez Santamaría 05/08/1989 Bilbao
1 14 7 1 1
Lombera Andoni Lombera Bouzo 17/11/1989 Bilbao
1 22 7 0 1
Alzaga Ricardo Alzaga Bizkarra 30/10/1973 Abadiño
2 37 12 1 0
Borja Francisco de Borja Kortabitarte Etxabe 21/04/1968 Gernika
2 12 3 0 2
Barrena José Benigno Barrena Undabeitia 02/03/1965 Gernika
8 238 44 5 9
Zurinaga Gorka Zurinaga González 30/03/1969 Bilbao
1 21 0 0 0
Beitia Asier Beitia Jaca 13/04/1973 Basauri
4 49 7 1 0
Basterra Aitor Basterra Zalbide 15/10/1967 Bilbao
7 178 27 6 5
Ferrero Jesús Maestro Ferrero 12/12/1968 Zamudio
3 62 14 1 2
San Miguel Xabier San Miguel Jaureguizar 07/05/1971 Bilbao
5 116 34 4 8
Bedoya Alberto Bedoya García 22/03/1972 Bilbao
1 3 0 0 0
Guerrero Raúl Guerrero Mangudo 11/11/1976 Santurtzi
1 23 5 1 1
Solaguren Jon Solaguren López 04/03/1976 Bilbao
1 21 0 0 2
Jesús Jesús María Díaz Altuna 01/01/1970 Gordexola
4 108 31 4 7
Imanol Imanol Urquiaga Arrate 09/01/1970 Santurtzi
4 118 13 0 1
España Carlos España Goicoechea 19/08/1974 Bilbao
4 68 17 1 0
Castaños José María Castaños Lizeaga 18/12/1968 Galdames
1 3 0 0 0
Pedro Luis Pedro Luis Pérez Sorrondegui 29/12/1971 Gallarta
3 84 14 1 5
Garikoitz Garikoitz Zabalbeitia Duque 11/02/1975 Sodupe
1 10 0 0 0
Estévez Roberto Estévez Hernáez 06/03/1973 Bilbao
3 66 7 1 6
Emilio Emilio José Palacio Calera 08/08/1976 Trucios-Turtzioz
1 19 1 0 1
Amundarain Aitor Amundarain Amundarain 09/10/1968 Galdakao
5 125 21 3 2
Korta Asier Korta Ibarra 29/10/1968 Galdakao
7 155 22 2 27
Liñero Xabier Liñero Landaluce 29/12/1969 Bilbao
3 59 9 0 1
Yagüe Asier Yagüe Sáenz del Burgo 10/09/1972 Zalla
3 80 18 6 1
Gotzon Gotzon Beristain Munitiz 12/07/1971 Bermeo
3 50 9 2 0
Alkorta Iñigo Alkorta Elu 21/03/1971 Ondarroa
3 65 12 2 8
Garita Andoni Garitaonandia Egurrola 13/02/1971 Zaldibar
1 3 0 0 0
Peio Sergio Uriarte Arrese 31/01/1975 Amorebieta-Etxano
1 16 4 1 3
Xabier Xabier Hurtado de Saracho Alazaga 12/10/1967 Bilbao
6 153 33 2 12
Alberdi Luis Ángel Alberdi Murgoitia 05/07/1970 Durango
1 0 0 0 0
Luaces Carlos Javier Luaces Carreño 28/04/1973 Busturia
2 5 2 0 0
Alex Alex Barrenetxea Mallagarai 13/03/1971 Durango
3 19 2 0 0
Pedrosa Roberto Pedrosa Lobato 11/08/1971 Areatza
4 83 5 1 5
Carlos Carlos Fernández Pérez 18/01/1971 Bilbao
6 135 19 3 3
Beti Francisco Javier Beti Llorente 09/09/1965 Bilbao
6 174 18 3 1
Arana Ricardo Arana Gastañaga 09/02/1966 Bilbao
3 76 12 0 0
Asier Asier Ruiz de Aguirre Bilbao 10/04/1970 Bilbao
4 113 24 2 6
Basaras Gotzon Basaras Eguiguren 19/12/1974 Ondarroa
1 13 3 0 1
Natxo Ignacio Cabieces Arrizabalaga 14/04/1969 Bilbao
6 94 4 1 0
Artetxe Joseba Andoni Artetxe Ormaechea 30/05/1969 Bilbao
5 83 20 2 0
Petralanda Asier Petralanda Bilbao 19/01/1973 Bilbao
1 5 1 0 0
Lobato Joseba Lobato Bilbao
1 1 0 0 0
García Miguel Ángel García Salcedo 11/07/1968 Barakaldo
4 109 10 1 29
Martín Zuluaga Martín Zuluaga Régulez 25/02/1969 Bilbao
7 129 7 0 15
Joseba Joseba Mezo Urrutia 16/05/1964 Bilbao
5 89 5 1 0
Puskas José Antonio Presa Pascual 22/10/1971 Bilbao
1 29 6 1 3
Alex Alex Madariaga Muñoz 11/12/1971 Durango
1 5 1 0 0
Joserra José Ramón Zaldegui Balerdi 15/11/1965 Bilbao
5 126 11 1 12
Txetxu Txetxu Morgado Gris 29/05/1965 Zaratamo
3 91 11 1 3
Koldo Koldo Aramburu Mateos 14/03/1963 Bilbao
6 201 27 6 38
Gurtubay Igor Gurtubay Arnaiz 07/02/1973 Bilbao
1 22 4 0 0
Beaskoetxea Fernando Beaskoetxea Gómez 21/02/1971 Basauri
4 75 11 3 4
Zabala Iñaki Zabala Ipiñazar 10/12/1960 Lemona
6 191 27 3 12
Asier Asier Villa Arteche 05/06/1969 Bilbao
1 14 1 0 0
Llona Miguel Ángel Llona Zabala 31/01/1968 Bilbao
2 60 3 1 10
Sánchez José Antonio Sánchez Mahía 22/02/1968 Barakaldo
5 92 3 0 11
Aitzol Aitzol Belaustegui Orbegozo 06/06/1971 Bilbao
3 65 9 0 0
Marín Alberto Marín Sánchez 31/08/1971 Bilbao
3 72 5 1 5
Vicen Vicente Gómez Fernández 09/09/1971 Santurtzi
3 70 12 2 1
Patxi Francisco Javier Díez Rodríguez 23/03/1970 Santurtzi
2 29 3 0 2
Samuel Samuel Galán Fernández 19/10/1971 Santurtzi
2 31 1 0 1
Iñaki Iñaki Larrea Ávila 29/07/1968 Bilbao
2 7 1 0 0
Calvo Juan Antonio Calvo Acero 15/04/1964 Barakaldo
4 91 9 0 1
Javier Javier Fernández Fernández 01/04/1970 Bilbao
3 25 4 0 0
Luis Ángel Luis Ángel Martínez Domínguez 10/12/1958 Bilbao
5 172 10 0 5
Paco Francisco Álvarez Martínez 02/07/1966 Bilbao
2 9 0 0 0
Álvaro Álvaro Alzaga Bizkarra 23/03/1969 Abadiño
4 95 9 0 3
Apraiz Gotzon Apraiz Etxebarria 02/02/1968 Larrabetzu
1 28 3 0 1
Bakero Alberto Bakero Cantera 14/08/1962 Bilbao
9 191 47 10 2
Rafa Rafael de la Peña Esquerra 19/06/1967 Barakaldo
2 22 4 0 0
Ibón Ibón González Eguía 05/02/1971 Bilbao
1 2 0 0 0
Javier Francisco Javier Molero Caminero 09/06/1956 Sestao
8 143 4 0 0
Urrestarazu Josu Mireno Urreztarazu Rodríguez 27/09/1968 Barakaldo
3 51 17 6 8
Juan María Juan María García Astorga 22/04/1969 Barakaldo
2 36 2 2 5
Santamaría Jesús María Sainz Santamaría 28/11/1958 Santurtzi
4 83 7 2 0
Ibarrondo Jon Ibarrondo Soba 01/05/1967 Sondika
2 24 4 0 0
Aizpurua Jesús Aizpurua Prada 08/01/1965 Getxo
6 119 21 2 4
Etura Joseba Iñaki Etura Morales 01/08/1968 Barakaldo
3 28 8 0 0
Óscar Óscar Gandía Cortázar 18/02/1970 Barakaldo
3 60 10 0 1
Javi Ruiz Javier Ruiz Egaña 06/02/1970 Sondika
3 69 8 0 6
Gorka Gorka Arce Saralegui 15/10/1971 Bilbao
3 42 9 1 7
Josu Josu San Nicolás Egaña 27/12/1968 Bilbao
2 29 2 0 0
Feijóo Esteban Feijóo Sarasola 08/03/1957 Bilbao
2 47 11 0 12
Vadillo Pedro Antonio Vadillo Pont 08/02/1968 Bilbao
2 31 6 0 4
Bere Luis María Bereciartua Zubizarreta 12/12/1958 Durango
4 116 27 1 0
Antón Barrutia José Antón Barrutia Alonso 06/06/1960 Durango
3 78 8 0 8
Javi Barrutia Javier Barrutia Alonso 01/12/1966 Durango
4 54 7 3 1
Jorge Jorge Inchaurbe Mimenza 08/02/1972 Lemona
1 20 1 0 2
Torres Rafael Torres Epelde 24/12/1968 Bilbao
1 5 1 0 0
Ponbo Javier Ponbo Goñi 12/06/1971 Barakaldo
1 0 0 0 0
Marijuan José Antonio Marijuan Baranda 04/04/1966 Bilbao
1 17 9 0 0
Iñaki Iñaki Martínez Sánchez 04/04/1969 Barakaldo
1 25 3 0 3
Atela Iñiko Atela Recondo 28/02/1969 Sondika
1 7 0 0 0
Unzueta Ignacio Unzueta Blanco 01/10/1969 Bilbao
2 37 6 0 1
Óscar Óscar Barrera Arcotxa 13/04/1964 Bilbao
4 99 13 2 12
Pablo Pablo Jesús García Sagarna 17/08/1963 Bilbao
7 97 2 0 20
Garrido José Miguel Garrido Piñero 29/04/1962 Bilbao
4 120 14 2 3
Barrena II Fernando Barrena Undabeitia 27/08/1967 Gernika
2 28 3 0 3
Javi Alonso Jesús Javier Alonso Múgica 16/04/1960 Basauri
8 106 2 0 4
Sabin Uriarte Sabin Uriarte Auerrekoetxea 01/03/1960 Sondika
5 153 20 2 23
Bodeguero Juan José Bodeguero Álvarez 20/02/1965 Bilbao
3 69 6 1 0
Garro Pedro José Garro del Estal 01/07/1963 Durango
4 123 17 3 1
Preguntegui Mikel Preguntegui Olaizola 26/10/1969 Durango
2 18 4 0 0
Iriondo Ricardo Iriondo Fadrique 11/10/1971 Getxo
1 1 0 0 0
Celada José Ignacio Celada Echeita 13/02/1968 Bilbao
2 53 4 1 1
Martín Martín Urrejola Soba 16/06/1965 Zamudio
1 10 0 0 1
Correa Marcelino Correa Otero 09/09/1968 Barakaldo
2 19 5 1 0
Rui Wamba Carlos Rui Wamba Ortiz 16/11/1965 Bilbao
4 68 0 0 19
Iñaki Iñaki Blanco Echeandía 27/01/1967 Bilbao
1 31 4 1 0
Alex Alex García de Andoin Lecue 05/04/1971 Basauri
1 32 8 0 1
Montalbán Francisco José Montalbán Salazar 04/04/1969 Basauri
1 15 1 0 1
Calderón Francisco Javier Calderón Muñoz 07/02/1971 Barakaldo
3 14 0 0 1
Simón Simón Bereciartua Zubizarreta 23/11/1960 Durango
4 92 11 0 5
Márquez Francisco Javier Márquez Cumplido 25/09/1968 Barakaldo
1 13 1 0 0
Manolo Manuel Rodríguez Carro 15/07/1971 Bilbao
1 23 3 0 0
Bizán Juan Carlos Bizán González 12/01/1969 Bilbao
1 7 2 0 0
Paco Puente Francisco Puente Núñez 23/03/1968 Iurreta
3 13 1 0 2
Usubiaga Alberto Usubiaga Santis 17/01/1952 Santurtzi
2 7 0 0 0
Ondarru Jesús Garitano Urkizu 1963 Derio
2 47 6 1 8
Muneta Antxon Muneta Beldarrain 01/06/1986 Bilbao
12 337 44 2 29
Xabier Cardiel Xabier Cardiel Busquet 19/10/1981 Bilbao
4 72 8 0 0
Arcadio Arcadio Martínez de Luna González 20/03/1976 Getxo
11 298 57 5 9
Rasche Javier Rasche Castilla 18/12/1971 Getxo
6 130 5 3 0
Iñaki Ignacio Javier Saiz González 13/08/1965 Ortuella
10 157 15 0 0
Santi Santiago Iñigo Huarte 28/08/1968 Lekeitio
8 203 48 4 5
Eloy Eloy Rincón Quintana 13/12/1962 Barakaldo
1 35 2 1 1
Mikel Mikel Etxaburu Olabarria 28/10/1970 Ondarroa
2 26 2 0 2
Aparicio Francisco Javier Aparicio Cuesta 23/03/1972 Bilbao
1 1 0 0 0
Beraza Jon Imanol Beraza Ugarte 13/12/1964 Bilbao
3 74 19 1 2
Oribe Sestao
2 62 15 2 4
Cuesta Igor Cuesta Ruiz 12/11/1978 Portugalete
14 324 101 9 12
Javi Navarro Javier Navarro Muñoz 07/06/1980 Santurtzi
16 467 94 6 92
Raúl Fernández Raúl Fernández-Cavada Mateos 13/03/1988 Bilbao
14 203 14 2 0
Lambarri Ander Lambarri Camilo 22/12/1981 Bilbao
10 249 52 2 52
Muiño Jose Luis Muiño Salazar 21/05/1977 Portugalete
6 122 35 4 2
Unai Unai Gutiérrez Albizu 15/02/1991 Amorebieta-Etxano
1 1 1 0 0
Zabala Aitor Zabala Campos 06/07/1975 Bilbao
11 302 94 11 4
Lasarte Iker Lasarte Herrero 01/07/1979 Ondarroa
8 213 53 2 17
Javi López Javier López Rodríguez 10/07/1982 Bilbao
5 69 3 0 0
Rekagorri Ramón Rekagorri Gutiérrez-Barquin 10/09/1983 Bilbao
1 7 0 0 0
Rubén Rubén Rodríguez Fernández 10/06/1984 Barakaldo
3 33 4 0 0
Iván Rodríguez Iván Rodríguez Núñez 25/02/1981 Barakaldo
5 101 18 2 4
Etxezarraga Ibai Etxezarraga Álvarez 25/08/1985 Bedia
1 1 0 0 0
Raúl Ramos Raúl Ramos García 11/08/1983 Berriz
2 1 0 0 0
Aurre Iker Aurrekoetxea Ibarguren 03/04/1978 Bilbao
4 101 34 5 5
Ceballos Xabier Ceballos Garay 26/03/1984 Bilbao
1 11 0 0 0
Cefe Ceferino Ruiz Sánchez 19/11/1974 Mungia
5 154 30 1 3
Correa Roberto Correa Redondo 12/01/1979 Santurtzi
1 19 5 0 0
Cuco Alejandro Antón Ronco 12/12/1979 Bilbao
3 52 15 4 3
Egoitz Egoitz Zabala Orue 10/10/1978 Arrigorriaga
2 39 3 0 2
Etxeba Iker Etxebarria Landeta 19/05/1983 Basauri
1 14 4 0 1
Jagoba Jagoba Arrasate Elustondo 22/04/1978 Berriatua
2 44 1 0 3
Lander Lander Uriguen Jozifek 19/03/1976 Bilbao
1 26 15 0 2
Larreina Sergio Larreina Córdoba 25/10/1974 Bilbao
7 190 60 2 30
Marcos Marcos Barquin Angulo 12/08/1980 Barakaldo
2 27 2 1 0
Txemi José Manuel Talledo Villagra 27/07/1979 Bilbao
5 122 9 4 0
Urretxaga Josu Urretxaga Etxebarrieta 10/05/1980 Getxo
2 32 3 2 3
Méndez Josu Méndez Ibáñez 12/05/1978 Barakaldo
5 119 18 0 5
Zigor Zigor Aragón Elespe 14/10/1982 Igorre
1 24 6 1 0
Altube Josu Altube Zigaran 24/10/1980 Elorrio
1 29 5 0 0
Benja Benjamín Javier Irusta Ortiz 01/11/1974 Areatza
6 172 52 1 5
Guiller Guillermo Pérez Campos 30/08/1982 Abadiño
1 15 3 0 0
Imatz Iker Imatz Yarza 04/04/1981 Abadiño
1 31 6 1 2
Narbaiza Iñaki Narbaiza Narbaiza 28/12/1982 Berriz
1 28 9 1 2
Madariaga Jon Ander Madariaga Muniozguren 21/01/1979 Berriz
1 17 4 1 0
Joshua Joshua García Limero 05/04/1985 Bilbao
1 14 1 0 0
Beñat Beñat Madariaga Muñoz 02/10/1980 Bilbao
1 11 3 1 0
Meléndez Jon Meléndez Etxegibel 14/02/1981 Durango
2 22 1 0 0
Munitis Ibon Munitis Guridi 05/05/1980 Elorrio
1 23 5 0 0
Pitu José Barkero Sierra 30/04/1977 Ermua
8 188 20 0 26
Agirretxu Koldo Agirretxu Ibargaray 09/05/1983 Getxo
1 10 1 0 0
Alberto Pérez Alberto Pérez Zamarreño 12/04/1983 Barakaldo
1 30 13 1 0
Anartz Anartz Lafuente Loroño 23/06/1982 Bilbao
1 6 3 0 0
Aramaio Mikel Aramaio Aristondo 19/04/1978 Ondarroa
4 84 6 0 9
Borja Borja Esteban Vivar 27/03/1980 Bilbao
3 42 1 0 0
Arana Joseba Endika Arana Amorós 15/06/1976 Barakaldo
4 31 8 2 2
Eriz Eriz Caminero Ibarretxe 14/04/1977 Barakaldo
2 28 6 0 1
Iker Rodríguez Iker Rodríguez Diego 24/03/1980 Barakaldo
1 29 12 2 0
Imanol Joseba Imanol Álvarez Alava 14/12/1982 Bilbao
2 51 1 1 7
Ispizua Igor Ispizua Akarregi 18/01/1983 Bermeo
4 78 13 0 1
Izarra Jon Ander Izarra Allica 10/09/1979 Bermeo
4 102 10 0 5
Saratxaga Iker Saratxaga Marro 24/10/1979 Zalla
1 27 6 2 3
Txurruka Gorka Txurruka Muniozguren 27/10/1981 Lekeitio
1 25 4 0 0
Velasco Borja Velasco Valbuena 13/11/1985 Barakaldo
1 4 0 0 0
Viñas Eneko Viñas Esteban 30/05/1985 Durango
1 12 2 0 0
Zenekorta Galder Zenekorta Larrieta 02/10/1978 Barakaldo
6 132 40 4 10
Amets Amets Arrizabalaga Bedialuneta 18/05/1984 Ondarroa
2 40 5 2 4
Elgezabal Beñat Elgezabal Lejarraga 16/03/1984 Gernika
3 15 3 0 0
Borja Borja Martínez Martínez 16/03/1985 Bilbao
2 12 3 0 1
Iván Cano Iván Cano Gutiérrez 21/02/1981 Sopuerta
2 53 11 1 4
Galder Negro Galder Negro Ugalde 16/01/1979 Sestao
2 38 9 1 1
Borja Merayo Borja Merayo Pérez 21/07/1983 Bilbao
2 4 0 0 0
Galiano Andoni Galiano Fernández 25/05/1979 Bilbao
6 179 36 2 3
Joseba García Joseba García Moya 01/05/1984 Barakaldo
1 2 0 0 0
Cenitagoia Ander Cenitagoia Arbeo 20/03/1987 Durango
1 2 0 0 1
Asategi Iker Asategi González 17/04/1988 Durango
1 1 0 0 0
Adrián Adrián Abasolo Amantegui 24/06/1987 Durango
3 17 1 0 2
Goenaga Iñigo Goenaga Alberdi 25/03/1987 Durango
1 1 0 0 0
Larrinaga Iker Larrinaga Mayoral 14/02/1985 Barakaldo
1 3 0 0 0
Francis Francisco José Román Franco 21/05/1974 Bermeo
6 171 54 5 2
Lauri Laureano Soriano Martín 23/11/1977 Barakaldo
5 84 21 4 7
Alberto Alberto Fernández Pérez 19/04/1981 Barakaldo
1 8 2 1 0
Etxaburu Aitor Etxaburu Olabarria 03/10/1973 Ondarroa
8 156 36 4 18
Rubén Linares Rubén Linares Piñar 26/10/1979 Bilbao
2 8 0 0 0
Valdivia Juan Enrique Valdivia Pérez 14/03/1982 Bilbao
1 3 0 0 0
Aramburu Unai Aramburu Urquiza 31/08/1976 Bermeo
3 56 26 2 4
Bidaurrazaga Aitor Bidaurrazaga Rebolleda 20/09/1972 Barakaldo
4 136 31 1 6
Aitor Aitor Ayestarán Tapia 13/06/1972 Bilbao
1 17 5 1 0
Urresti Enrique Urresti Aldazábal 23/07/1961 Bilbao
8 134 7 2 0
Bilbao Francisco Javier Bilbao Acha 1968
1 0 0 0 0
Errazquin Constantino Santiago Errazquin 24/08/1920 Sestao
5 111 0 0 5
Zurimendi Iñaki Zurimendi Lodeiro 10/04/1967 Alonsotegi
5 95 20 2 7
Txintxurreta Ricardo Txintxurreta Duñabeitia 29/12/1959 Iurreta
4 134 11 0 2
Mazarredo Juan Manuel Mazarredo Barandica 14/05/1957 Galdakao
2 68 4 1 0
Lara Jesús Lara Ruiz 13/11/1963 Barakaldo
1 10 0 0 0
Mimenza Ignacio Mimenza Barandika 01/10/1962 Bilbao
2 23 2 0 1
Eguskizaga Jesús María Eguskizaga Peralta 14/05/1958 Bilbao
2 62 0 0 7
Mozas Ángel Mozas Martín 11/09/1957 Santurtzi
1 23 0 0 1