Ranking Equips Diferents - 2ª

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1939-40
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Equips
1
Dani Bautista Daniel Bautista Pina
25/02/1981 Sevilla 10
2
Óscar Díaz Óscar Díaz González
24/04/1984 Madrid 10
3
Julio Iglesias Julio José Iglesias Rouget
26/09/1972 Avilés 9
4
Morán Fernando Morán Escudero
27/04/1976 Madrid 9
5
Juanjo Juan José Expósito Ruiz
28/10/1985 Santander 9
6
Moisés Moisés García León
10/07/1971 Sevilla 9
7
Tito Vicente Blanco Sánchez
15/07/1971 Benidorm 8
8
Fredi Alfredo Lobeiras Sánchez
07/05/1974 Gijón 8
9
Nené Antonio Rodríguez Medina
24/01/1934 Lora del Río 8
10
Santamaría Roberto Santamaría Ciprián
27/02/1985 Pamplona 8
11
Moreno Juan Carlos Moreno Rodríguez
14/04/1975 Barcelona 8
12
Natalio Natalio Lorenzo Poquet
18/09/1984 Canals 8
13
David Rodríguez David Rodríguez Sánchez
14/02/1986 Talavera de la Reina 8
14
Ismael Ismael Santiago López López
27/02/1978 Jaén 8
15
Joselu José Luis Moreno Barroso
03/03/1991 Huelva 8
16
Bermejo Mario Bermejo Castanedo
07/10/1978 Santander 8
17
Ortuño Alfredo Ortuño Martínez
21/01/1991 Yecla 8
18
Emery Juan María Emery Alza
18/02/1933 Irun 8
19
César Caneda César Fernández de las Heras Caneda
10/05/1978 Vitoria-Gasteiz 8
20
Luque José Juan Luque Jiménez
16/10/1977 Cantillana 8
21
Pedro Pedro Antonio Sánchez Moñino
12/12/1986 Aspe 8
22
Marc Bernaus Marc Bernaus Cano
02/02/1977 La Massana 8
23
Acuña Carlos Javier Acuña Caballero
23/06/1988 Encarnación 7
24
Jonathan Pereira Jonathan Pereira Rodríguez
12/05/1987 Vigo 7
25
Melgar Miguel Melgar Rodríguez
12/05/1972 Madrid 7
26
Molinero Francisco José Molinero Calderón
26/07/1985 Ontígola 7
27
Héctor Font Héctor Font Romero
15/06/1984 Vila-real 7
28
Galán Ernesto Galán Íñigo
17/06/1986 Madrid 7
29
Villarrubia Manuel Villarrubia Nogales
21/09/1931 Valencia 7
30
Cristian Cristian García Ramos
27/12/1981 Terrassa 7
31
Saizar Gaizka Saizar Lekuona
22/07/1980 Oiartzun 7
32
Valerio Joaquín Enrique Valerio Olivera
12/01/1973 Badalona 7
33
Galán Juan Galán Bayarri
16/07/1941 Almàssera 7
34
Rusiñol Luis Rusiñol Costa
25/06/1933 Terrassa 7
35
Diego Rivas Diego Rivas Gutiérrez
27/04/1980 Ciudad Real 7
36
Arocena José Antonio Arocena Aramburu
18/03/1927 Irun 7
37
Bernardo Bernardo Víctor Cruz Torres
17/07/1993 Córdoba 7
38
Javi Guerrero Francisco Javier García Guerrero
22/10/1976 Madrid 7
39
Alonso José María Alonso Pérez
03/05/1940 Basauri 7
40
Iñaki José Ignacio García Sendín
20/11/1969 Bilbao 7
41
Gerardo Gerardo García León
07/12/1974 Sevilla 7
42
Belenguer David Belenguer Reverter
17/12/1972 Vilassar de Mar 7
43
Casto Casto Espinosa Barriga
18/06/1982 Pueblonuevo del Guadiana 7
44
José Mari José María García Morcillo
17/01/1975 Barcelona 7
45
Saúl Saúl García Cabrero
09/11/1994 Vioño de Piélagos 7
46
Abel Gómez Abel Gómez Moreno
20/02/1982 Sevilla 7
47
Urko Vera Urko Vera Mateos
14/05/1987 Barakaldo 7
48
Cristian Díaz Cristian Fabián Díaz Sichi
18/05/1976 Buenos Aires 7
49
Diego Ribera Diego Ribera Ramírez
19/02/1977 Riba-roja de Túria 7
50
Toché José Verdú Nicolás
01/01/1983 Santomera 7
51
Paco Esteban Francisco Esteban Granado
21/08/1981 Loja 7
52
Guzmán Guzmán Casaseca Lozano
26/12/1984 Badajoz 7
53
Toribio Daniel Toribio Gutiérrez
05/10/1988 Girona 7
54
Luis Gil Luis Gil Torres
28/01/1976 La Pobla de Vallbona 7
55
Aarón Ñíguez Aarón Ñíguez Esclapez
26/04/1989 Elx 7
56
Fuertes II Luis Fuertes Pascual
29/11/1937 Benimàmet 7
57
Chuli Manuel Jesús Vázquez Florido
25/01/1991 Huelva 7
58
Vicedo Enrique Vicedo Pascual
06/11/1938 Elda 7
59
Vidal José María Vidal Bravo
06/05/1935 Madrid 7
60
Maikel Maikel Hermann Naujoks García
18/03/1976 Iserlohn 7
61
Kitoko Ritchie Kitoko
11/06/1988 Kinshasa 7
62
Peragón Roberto Peragón Lacalle
07/02/1978 Madrid 7
63
Parri Líbero Parri Romero
18/01/1982 Valencia 7
64
Montejano Santiago Gómez Pintado
25/07/1936 Madrid 7
65
Mario Rosas Mario Alberto Rosas Montero
22/05/1980 Málaga 7
66
Tato Jesús Rodríguez Tato
12/07/1983 Murcia 7
67
Benja Benjamín Martínez Martínez
23/08/1987 Sant Cugat del Vallès 7
68
Unanue Pedro Unanue Vergara
14/02/1928 Bilbao 7
69
Gijón Manuel Gijón Vadillo
03/02/1937 Mérida 7
70
Fábregas Francisco Fábregas Bellón
12/02/1936 Ferrol 7
71
Amaro Norberto Amaro Domínguez
27/12/1927 A Coruña 7
72
Monteagudo Alberto Jiménez Monteagudo
27/09/1974 Valdeganga 7
73
Chus Herrero Jesús María Herrero Gómez
10/02/1984 Zaragoza 7
74
Carlos Calvo Carlos Calvo Sobrado
18/09/1985 Madrid 7
75
Avelino Avelino Senón Martínez
09/08/1929 Sollana 6
76
Patri Patricio Rubio Bernal
04/09/1973 La Palma del Condado 6
77
Falcón Ismael Gómez Falcón
24/04/1984 Cádiz 6
78
Del Val Julen del Val Zenarruzabieta
21/07/1968 Bilbao 6
79
Zahínos José Ignacio Zahínos Sánchez
01/12/1977 Madrid 6
80
Bernardi Bernardino Jiménez Reyes
11/08/1937 Puente Genil 6
81
Dorado José Antonio Dorado Ramírez
10/07/1982 Córdoba 6
82
Calle Antonio Sánchez de la Calle
14/10/1978 Madrid 6
83
Manolo Reina Manuel Reina Rodríguez
01/04/1985 Villanueva del Trabuco 6
84
Azkorra Gorka Azkorra Trueba
25/01/1983 Bilbao 6
85
Linares Miguel Linares Cólera
30/09/1982 Zaragoza 6
86
Irurzun Ismael Marchal Razquín
21/03/1975 Pamplona 6
87
Arcángel Domingo Arcángel López Osorno
18/09/1938 La Plata 6
88
Diezma José Luis Diezma Izquierdo
22/09/1968 Madrid 6
89
Laso Juan José Laso Rhodes
20/11/1935 Cabanillas del Campo 6
90
Amaya Iván Amaya Carazo
03/09/1978 Madrid 6
91
García Verdugo Francisco Javier García Verdugo Garrido
06/07/1934 Madrid 6
92
Trujillo Francisco Pérez Trujillo
02/07/1935 Madrid 6
93
Morales José Luis Morales Martín
02/08/1973 Madrid 6
94
Lamorena Antonio de la Morena Laguna
29/10/1936 Talavera de la Reina 6
95
Antonio Hidalgo Antonio Hidalgo Morilla
06/02/1979 Granollers 6
96
Yeyo Aurelio Gálvez Pozo
05/08/1933 La Línea de la Concepción 6
97
Castaños Ginés Castaños Alarcón
08/10/1940 Sabadell 6
98
José Manuel José Manuel Colmenero Crespo
29/11/1973 Gijón 6
99
Català David Català Jiménez
03/05/1980 Barcelona 6
100
Gallego José Luis Gallego García
07/12/1970 Madrid 6
En actiu la temporada 2019-20