Ranking Jornades Consecutives No Guanyant - 1ª + 2ª

De 2ª es compten dades des de la temporada 1939-40
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Raúl Arribas Raúl Arribas Torre
23/06/1969 Barcelona 20 1998-00
2
Mario Cotelo Mario Gutiérrez Cotelo
10/02/1975 La Felguera 20 1997-98
3
Dani Giménez Daniel Giménez Hernández
30/07/1983 Vigo 19 2019-20
4
Gallardo Pablo José Gallardo Zurera
19/02/1986 Sevilla 19 2008-09
5
Vilanova Rodolfo Vilanova Romano
19/05/1948 Rosario 19 1976-77
6
Julián Ronda Julián Ronda Cañaveras
07/06/1971 Carpentras 19 1998-00
7
Javi Rodríguez Javier Rodríguez Gonzalvo
06/10/1977 L'Hospitalet de Llobregat 18 2004-05
8
Lito José Manuel Freire Chapela
13/09/1966 Moaña 18 1992-93
9
Yosu Josu Anuzita Alegría
13/01/1964 Getxo 18 1993-94
10
Berenguer Alejandro Berenguer Remiro
04/07/1995 Barañain 18 2016-17
11
Gudelj Nebojša Gudelj
23/09/1968 Trebinje 18 1994-95
12
Popo Miguel López García
13/09/1957 Marbella 18 1976-77
13
Míchel Miguel Ángel Sánchez Muñoz
30/10/1975 Madrid 18 2002-04
14
Méndez Antonio Méndez Méndez
07/02/1970 Sevilla 17 1997-98
15
Bebé Tiago Manuel Dias Correia
12/07/1990 Agualva-Cacém 17 2014-15
16
Artucha Francisco Javier Artucha Iza
03/03/1967 Donostia/San Sebastián 17 1988-89
17
Peña Manuel Peña Escontrela
18/12/1965 Lugo 17 1993-94
18
Latorre Vicente Ramón Tomás Latorre
14/08/1960 Alicante 17 1984-85
19
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 17 1988-89
20
Bello Amigo José Fernando Bello Serans
05/11/1978 Ribeira 17 2002-03
21
Gerardo Gerardo Rodríguez Morán
27/10/1951 León 17 1974-75
22
Queco José García Pacheco
22/08/1964 Jerez de la Frontera 17 1986-87
23
Chicha Carlos Rodríguez Peña
13/03/1976 Jerez de la Frontera 17 1997-98
24
Caldentey Pedro Caldentey Bauzá
03/09/1928 Sant Llorenç des Cardassar 17 1954-55
25
Simó Jaime Simó Piñol
09/09/1935 Puigverd de Lleida 17 1954-55
26
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 17 1997-98
27
Delgado José Francisco Delgado Ramírez
29/12/1956 Puebla de Sancho Pérez 17 1982-84
28
Luluaga José María Luluaga Altuna
16/04/1962 Lizartza 17 1988-89
29
González José Luis González Vázquez
27/08/1964 Elgoibar 17 1997-98
30
Alejandro Alejandro Rodríguez López
17/06/1964 Albacete 17 1992-93
31
Bizarro José Manuel Fernandes da Silva Sykes Bizarro
11/01/1970 Matosinhos 17 1998-99
32
Gorostiaga Juan Domingo Gorostiaga Basaguren
17/11/1948 Basauri 17 1974-75
33
Moso Joaquín Andrés Moso Hernández
07/09/1978 Zaragoza 17 2004-05
34
El-Arabi Youssef El-Arabi
03/02/1987 Caen 16 2014-15
35
Antonio Hidalgo Antonio Hidalgo Morilla
06/02/1979 Granollers 16 2005-06
36
Miramón Jorge Miramón Santagertrudis
02/06/1989 Zaragoza 16 2018-19
37
Aráez Nicolás Aráez López
23/05/1945 Alguazas 16 1976-77
38
Verón Juan Carlos Verón Ramos
01/06/1956 Buenos Aires 16 1982-84
39
César César Sánchez Domínguez
02/09/1971 Coria 16 1995-96
40
Zuluaga Pablo Zuluaga Régulez
08/07/1970 Bilbao 16 1998-00
41
Mugüerza Luis Alberto Blanco Mugüerza
05/12/1964 Ourense 16 1994-95
42
Antón Francisco José Antón Lledó
02/07/1967 Alicante 16 1994-95
43
Christian Santos Christian Robert Santos Kwasnieswki
24/03/1988 Ciudad Guayana 16 2019-20
44
Charles Charles Dias de Oliveira
04/04/1984 Belém 16 2004-05
45
N'Kono Thomas N'Kono
20/07/1956 Dizangue 16 1988-89
46
Dorronsoro Francisco Ramón Dorronsoro Sánchez
22/05/1985 Santander 16 2017-18
47
Babin Jean-Sylvain Claude Babin
14/10/1986 Corbeil-Essonnes 16 2014-15
48
Cucho Hernández Juan Camilo Hernández Suárez
20/04/1999 Pereira 16 2018-19
49
Jorge Pérez Jorge Pérez Sáenz
24/10/1975 Bilbao 16 2003-04
50
Ñito Cipriano Antonio González Rivero
16/09/1939 Santa Cruz de Tenerife 15 1969-71
51
Ameztoy Gregorio Ameztoy Querejeta
15/05/1916 La Carlota 15 1942-43
52
Romea Francisco Romea Hernando
03/12/1946 Montón de Jiloca 15 1970-71
53
Morán Fernando Morán Escudero
27/04/1976 Madrid 15 1998-99
54
Antía Mikel Antía Mendiaraz
13/02/1973 Donostia/San Sebastián 15 1995-96
55
Fernández Luis Miguel Fernández Domínguez
26/04/1962 Valdelacalzada 15 1989-90
56
Lis Ramón Lis March
04/10/1950 Xirivella 15 1971-73
57
Felo Rafael Batista Hernández
24/10/1936 Las Palmas de Gran Canaria 15 1959-60
58
Torres Antonio Jiménez Torres
23/02/1964 Jerez de la Frontera 15 1986-87
59
Juan Carlos Juan Carlos Martín Corral
20/01/1988 Guadalajara 15 2013-15
60
Adrián López Adrián López Álvarez
08/01/1988 Teverga 15 2017-18
61
Juan Nicolau Juan Nicolau Mateu
07/03/1945 Inca 15 1967-68
62
Ondina José Manuel Gómez Ondina
16/08/1960 Oviedo 15 1983-85
63
Momparlet Manuel Ortega Momparlet
18/11/1966 Sevilla 15 1997-99
64
Luis García Luis García Fernández
06/02/1981 Oviedo 15 2003-04
65
Montañés Francesc Montañés Claverias
08/10/1986 Castelló de la Plana 15 2012-13
66
Sinval José Sinval de Campos
06/04/1967 Bebedouro 15 1997-99
67
Larraz Jorge Roberto Larraz Camardelli
12/04/1934 Avellaneda 15 1959-60
68
Adrover Miguel Adrover Torregrosa
25/04/1922 Alicante 15 1941-43
69
Sierra José Valdor Sierra
01/11/1914 Santander 15 1944-46
70
Corró Miguel Esteva Salas
04/01/1948 Inca 15 1967-68
71
Ángel Ángel García García
24/03/1947 Tarragona 15 1972-73
72
Cohen Steven Cohen
27/02/1986 Marseille 15 2007-08
73
Izquierdo José Alberto Izquierdo Valentín
11/04/1960 Madrid 15 1983-84
74
Juanma Juan Manuel Valero Martínez
03/01/1978 Alicante 15 2003-04
75
Queco Piña Sergio Piña Cousillas
19/07/1980 A Coruña 15 2007-08
76
Máyor Alfredo Juan Mayordomo
23/01/1984 Aspe 15 2010-11
77
Casimiro Casimiro Torres Ibáñez
18/06/1959 Torrevieja 15 1983-84
78
Joseba Aguirre Joseba Aguirre López
17/03/1964 Ortuella 15 1992-93
79
Santi Santiago Fernández Torres
07/02/1968 San Cristobo de Ribadavia 15 1994-95
80
Pedro León Pedro León Sánchez Gil
24/11/1986 Mula 15 2013-14
81
Oier Olazábal Oier Olazábal Paredes
14/09/1989 Irun 15 2017-18
82
Rubén Rubén Iván Martínez Andrade
22/06/1984 Coristanco 15 2017-18
83
Narro Jesús Narro Sancho
04/01/1922 Tolosa 15 1944-46
84
Alexis Humberto Alexis Trujillo Oramas
30/07/1965 Las Palmas de Gran Canaria 14 1991-92
85
Fernando Fernando Sánchez Cipitria
12/09/1971 Madrid 14 1995-96
86
Campos Pedro Jiménez Campos
19/04/1957 La Rambla 14 1982-83
87
Goñi Francisco Javier Goñi Biesa
03/12/1957 Pamplona 14 1983-84
88
Marković Dejan Marković
26/05/1973 Zemun 14 1994-95
89
Ferreiro David Ferreiro Quiroga
01/04/1988 Ourense 14 2018-19
90
García Navajas Antonio García Navajas
08/03/1958 Posadas 14 1977-79
91
Abel Abel Díez Tejerina
31/01/1953 Boñar 14 1984-85
92
Álex Bergantiños Alejandro Bergantiños García
07/06/1985 A Coruña 14 2019-20
93
Leguizamón Luis Óscar Martínez Leguizamón
28/08/1949 Asunción 14 1977-78
94
Bezares Juan Bezares García
05/01/1955 Palma 14 1977-78
95
Fede San Emeterio Federico San Emeterio Díaz
16/03/1997 Torrelavega 14 2016-18
96
Oriol Riera Oriol Riera Magem
03/07/1986 Vic 14 2014-15
97
Richi Ricardo Pérez de Zabalza Goytre
14/04/1977 Madrid 14 2003-04
98
Luis García Luis García Fernández
06/02/1981 Oviedo 14 2011-12
99
Aparicio Francisco Aparicio Rambal
08/02/1940 Madrid 14 1962-64
100
Ruiz José Luis Fernández Ruiz
30/05/1959 Barcelona 14 1988-89
101
Lacalle Rafael García Lacalle
25/10/1951 Puerto Real 14 1977-78
102
Luna Francisco Luna Toledano
30/08/1955 Fernán Núñez 14 1982-83
103
Ortiz José Ortiz Bernal
04/08/1977 Almería 14 2003-04
104
Marigil Julio Marigil Merino
24/08/1936 Bilbao 14 1955-57
105
Pont Bartolomé Pont Serra
05/11/1930 Palma 14 1953-54
106
Luque José Juan Luque Jiménez
16/10/1977 Cantillana 14 2007-09
107
Peragón Roberto Peragón Lacalle
07/02/1978 Madrid 14 2002-04
108
Luis Hernández Luis Hernández Rodríguez
14/04/1989 Madrid 14 2017-18
109
Quevedo José María Quevedo García
01/06/1969 Cádiz 14 1995-96
110
Oliet Ramón Oliet Palos
26/02/1933 Terrassa 14 1960-61
111
Campos Antonio Campos Homedes
10/04/1936 Tortosa 14 1960-61
112
Manel Manel Martínez Fernández
03/11/1973 Ripollet 14 1996-98
113
Juani Juan Castillo Barreto
03/10/1955 Las Palmas de Gran Canaria 14 1979-81
114
Cuéllar Ángel Manuel Cuéllar Llanos
13/09/1972 Villafranca de los Barros 14 2002-03
115
Roberto Roberto Jiménez Gago
10/02/1986 Fuenlabrada 14 2017-18
116
Sans Miguel Sans Rigo
18/05/1927 Palma 14 1953-54
117
Pedro Díaz Pedro Antonio Díaz González
20/07/1964 Ciempozuelos 14 1985-86
118
Robert Roberto Fernández Bonillo
05/07/1962 Betxí 14 1998-99
119
Coll Gabriel Coll Tortella
15/07/1945 Inca 14 1967-68
120
Jorge Molina Jorge Molina Vidal
22/04/1982 Alcoi 14 2013-14
121
Čaušić Goran Čaušić
05/05/1992 Beograd 14 2016-17
122
Marcelo Marcelo Osvaldo Carreras Herrero
23/12/1955 Rosario 14 1982-83
123
Zubillaga José Javier Zubillaga Martínez
12/08/1959 Logroño 14 1988-89
124
Roberto Roberto Jiménez Gago
10/02/1986 Fuenlabrada 14 2011-12
125
Belza Eduardo Belza Franco
05/09/1956 Montevideo 14 1990-92
126
Noly Manuel Afonso Mederos
27/06/1949 Las Palmas de Gran Canaria 14 1979-81
127
Hélder Postiga Hélder Manuel Marques Postiga
02/08/1982 Vila do Conde 14 2011-12
128
Lafita Ángel Imanol Lafita Castillo
07/08/1984 Zaragoza 14 2011-12
129
Álex Bergantiños Alejandro Bergantiños García
07/06/1985 A Coruña 14 2014-15
130
Paquito Francisco García Gómez
14/02/1938 Oviedo 14 1972-73
131
José Ramón José Ramón González Pérez
20/05/1968 Carreira 14 1987-88
132
Parra Pascual Luna Parra
27/02/1963 Biar 14 1984-85
133
Tomás Tomás Alberto Hervás Girón
25/11/1970 Ponferrada 14 1997-98
134
Alaña Ander Alaña Puerta
02/11/1981 Bilbao 14 2008-09
135
Parés Pere Parés Serradell
26/03/1935 L'Ametlla del Vallès 14 1956-57
136
Mengó Vicente Mengó Gil
22/12/1930 Valencia 14 1953-54
137
Pachón Valentín Sergio Pachón Mosquero
05/02/1977 Madrid 14 1998-00
138
Munúa Gustavo Adolfo Munúa Vera
27/01/1978 Montevideo 14 2009-11
139
Íñigo López Íñigo López Montaña
23/07/1982 Logroño 14 2013-15
140
Torres Enrique García Torres
12/04/1949 Morón de la Frontera 14 1977-78
141
Molina José Francisco Molina Jiménez
08/08/1970 Valencia 14 1999-00
142
Kiko Francisco Miguel Narváez Machón
26/04/1972 Jerez de la Frontera 14 1999-00
143
Mariano Hoyas Mariano Hoyas de la Cruz
19/09/1970 Plasencia 14 1997-99
144
Labaka Mikel Labaka Zurriarain
01/08/1980 Azpeitia 14 2005-07
145
Giménez Ramón Giménez Mas
1932 Barcelona 14 1960-61
146
Sánchez Pérez Luis Sánchez Pérez
07/01/1949 Morille 14 1977-78
147
Porcar Lucas Porcar Teixidó
18/02/1990 Sant Cugat del Vallès 14 2012-13
148
Blesa Tomás Ismael Blesa Noé
21/02/1962 Ariño 14 1987-88
149
Castaños Ginés Castaños Alarcón
08/10/1940 Sabadell 14 1960-61
150
Gamarra Carlos Alberto Gamarra Pavón
17/02/1971 Ypacaraí 14 1999-00
151
Fabricio Fabricio Agosto Ramírez
31/12/1987 Las Palmas de Gran Canaria 14 2014-15
152
Céspedes Pedro Céspedes Vázquez
24/12/1935 Berja 14 1956-57
153
Pedro Pablo Pedro Pablo Matesanz Muñoz
07/02/1961 Segovia 14 1988-89
154
Pepín José Casas Gris
16/11/1931 Valencia 14 1959-60
155
Bericat Carlos Fernández Bericat
30/03/1965 Ourense 13 1994-95
156
Fernández José Antonio Fernández Blanco
26/12/1940 Bilbao 13 1968-69
157
Aitor Bouzo Aitor Bouzo Guerenabarrena
04/01/1967 Ermua 13 1992-93
158
Perico Pinazo Pedro José Pinazo Arias
18/01/1985 Málaga 13 2010-11
159
Irulegui José Antonio Irulegui Garmendia
01/04/1937 Lasarte-Oria 13 1968-70
160
Ochoa Francisco Guillermo Ochoa Magaña
13/07/1985 Guadalajara 13 2016-17
161
Gámiz Emilio Gámiz Cuixart
24/10/1933 Badalona 13 1959-60
162
Vara Antonio Vara Romero
07/03/1955 Vélez-Málaga 13 1976-77
163
Álex Muñoz Alejandro José Muñoz Miquel
30/07/1994 Alicante 13 2017-18
164
Villena Juan Villena Corcobado
08/12/1961 Hornachos 13 1995-96
165
Hernández José Hernández Aliaga
18/01/1944 Valencia 13 1970-71
166
Ezequiel Castillo Ezequiel Marcelo Castillo Montes
13/06/1967 Morón 13 1999-00
167
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 13 1994-95
168
Cléber Cléber Américo da Conceição
26/07/1969 Belo Horizonte 13 1992-93
169
Lanzarote Manuel Lanzarote Bruno
20/01/1984 Barcelona 13 2011-12
170
Ares Manuel Alfonso Ares Fernández
01/01/1965 Maside 13 1994-95
171
Galán José Galán Barba
26/07/1973 Sanlúcar de Barrameda 13 1997-98
172
Mosquera Pedro Mosquera Parada
21/04/1988 A Coruña 13 2015-16
173
Barata João Maria Menezes Becerra
05/06/1972 Carnaúbas 13 1999-01
174
Abadía Agustín Abadía Plana
15/04/1962 Binéfar 13 1992-93
175
Vidaña José Sánchez Vidaña
03/12/1956 Padules 13 1984-85
176
Laborda I José Luis Rodríguez Laborda
1942 Madrid 13 1970-71
177
Rueda Francisco Rueda Lucio
24/07/1955 Puertollano 13 1977-78
178
Luis Cembranos Luis Cembranos Martínez
06/06/1972 Luzern 13 2002-03
179
Guaita Vicente Guaita Panadero
18/02/1987 Valencia 13 2015-16
180
Emery Unai Emery Etxegoien
03/11/1971 Hondarribia 13 1997-98
181
Ramírez Tomás Ramírez Robledo
20/10/1937 13 1970-71
182
Sarmiento Brian Óscar Sarmiento
20/04/1990 Rosario 13 2010-11
183
Cordero Pedro Ignacio Cordero Sánchez
17/08/1968 Cartagena 13 1997-98
184
Matute Roberto Matute Puras
26/08/1972 San Asensio 13 1994-95
185
Reyes Lorenzo Enrique Reyes Vicencio
13/06/1991 Santiago de Chile 13 2015-16
186
Mario Ortiz Mario Ortiz Ruiz
24/03/1989 Santander 13 2017-18
187
Emi Buendía Emiliano Buendía Stati
25/12/1996 Mar del Plata 13 2017-18
188
Fajr Fayçal Fajr
01/08/1988 Rouen 13 2015-16
189
Valle Francisco Hernández Sánchez
15/02/1954 Macotera 13 1983-84
190
Poyatos Antonio Poyatos Medina
19/02/1966 Jerez de la Frontera 13 1989-90
191
Williams Iñaki Williams Arthuer
15/06/1994 Bilbao 13 2018-19
192
Adrián Adrián González Morales
25/05/1988 Madrid 13 2011-12
193
Argila Fernando de Argila Pazzaglia
26/12/1920 Barcelona 13 1949-51
194
Sánchez Barrios José Luis Sánchez Barrios
28/04/1949 Madrid 13 1970-71
195
Rufete Francisco Joaquín Pérez Rufete
20/11/1976 Benejúzar 13 1996-97
196
Subirats Javier Subirats Hernández
02/10/1957 Paterna 13 1985-86
197
Barla José Manuel Barla García
01/01/1967 Cádiz 13 1990-91
198
Amavisca Emilio Amavisca Albo
06/06/1946 Laredo 13 1969-70
199
Herrero Juan Carlos Herrero Duo
10/08/1961 Gernika 13 1994-95
200
José Mari José María García Morcillo
17/01/1975 Barcelona 13 1998-00
201
Calleja Eduardo Chicharro Calleja
16/03/1937 Alcalá de Henares 13 1969-70
202
Herrero Juan Carlos Herrero Duo
10/08/1961 Gernika 13 1988-89
203
Ruggeri Óscar Alfredo Ruggeri Zocola
26/01/1962 Corral de Bustos 13 1988-89
204
Tomeu Nadal Tomeu Nadal Mesquida
08/02/1989 Manacor 13 2017-19
205
López Cesáreo López Rodríguez
04/07/1920 Valladolid 13 1945-47
206
Nono David González Plata
28/05/1991 Badajoz 13 2018-20
207
Lopetegui Julen Lopetegi Agote
28/08/1966 Asteasu 13 1992-93
208
Salva Ruiz Salvador Ruiz Rodríguez
17/05/1995 Albal 13 2019-20
209
Batalla Manuel Batalla Jordá
31/08/1935 Amposta 13 1968-70
210
Abadía Agustín Abadía Plana
15/04/1962 Binéfar 13 1988-89
211
Lezcano Juan Carlos Lezcano López
05/11/1938 Asunción 13 1970-71
212
Bračun Milivoj Bračun
22/04/1958 Zagreb 13 1988-89
213
Mentxaka Juan Antonio Mentxaka Lorente
03/01/1963 Bilbao 13 1986-87
214
Rubio Eduardo Rubio Cao
26/09/1926 Barcelona 13 1956-57
215
Quique Enrique Vicente Hernández
08/02/1945 Salamanca 13 1977-78
216
Kike López Enrique López Delgado
12/01/1988 Salamanca 13 2010-11
217
Dacosta Antonio Dacosta Iglesias
21/10/1958 Ourense 13 1982-84
218
Cobo José María Cobo Elosua
18/04/1937 Muskiz 13 1968-70
219
Ochoa Francisco Guillermo Ochoa Magaña
13/07/1985 Guadalajara 13 2016-17
220
López Pérez José Alberto López Pérez
10/02/1960 Madrid 13 1988-89
221
Pepín José Calzado Ferrer
05/02/1954 Córdoba 13 1982-83
222
Iborra Vicente Iborra Richart
16/02/1932 Xàtiva 13 1968-69
223
Del Río Dionisio del Río Echevarría
13/02/1926 Barakaldo 13 1956-57
224
Hugo Hugo Rodríguez Romero
30/12/1989 Jerez de la Frontera 13 2008-09
225
Eraña Iñaki Eraña Cassi
03/06/1965 Gijón 13 1991-92
226
Pomares Carlos Pomares Rayo
05/12/1992 Valencia 13 2017-18
227
Roberto Torres Roberto Torres Morales
07/03/1989 Arre 13 2016-17
228
Carmelo Carmelo José Navarro Careaga
25/03/1959 Murcia 13 1990-91
229
Mossa José María Angresola Jiménez
24/01/1989 Valencia 13 2015-17
230
Vavá Luciano Sánchez García
28/05/1944 Béjar 13 1968-69
231
Baltasar Albéniz Baltasar Albéniz Martínez
06/01/1905 Eibar 13 1934-35
232
Flores Florencio Díez Núñez
27/06/1937 Madrid 13 1970-71
233
Arroyo Álvaro Arroyo Martínez
22/07/1988 Madrid 13 2017-19
234
Morcillo Jorge García Morcillo
11/03/1986 Valencia 13 2015-16
235
Mallén Vicente Mallén Traver
22/01/1933 Ribesalbes 13 1954-55
236
Oliva Ángel Oliva Beltrán
08/08/1961 Zaragoza 13 1990-91
237
Cervigón Manuel Cervigón Cartagena
14/09/1914 Madrid 13 1945-47
238
Oier Oier Sanjurjo Maté
25/05/1986 Estella 13 2016-17
239
Giuliano Carmelo Héctor Giuliano González
14/06/1951 Avellaneda 13 1977-78
240
Raúl García Raúl García Escudero
11/07/1986 Zizur Nagusia 13 2018-19
241
Jesús Gámez Jesús Gámez Duarte
10/04/1985 Fuengirola 13 2009-10
242
Rivilla Feliciano Muñoz Rivilla
21/08/1936 Ávila 13 1956-57
243
Chuli Manuel Jesús Vázquez Florido
25/01/1991 Huelva 13 2015-16
244
Señé Josep Señé Escudero
10/12/1991 Terrassa 13 2017-18
245
Barrenechea Ramón Félix Barrenechea Areitio
14/07/1940 Durango 13 1969-71
246
Karmona Antonio Karmona Herrera
24/03/1968 Bermeo 13 1992-93
247
Clerc Carlos Clerc Martínez
21/02/1992 Badalona 13 2016-17
248
Torres José Torres Domínguez
29/01/1970 Lebrija 13 1997-98
249
Jaén Rafael Jaén Rodríguez
03/01/1949 Córdoba 13 1968-69
250
Bóvio Ricardo Bóvio de Souza
17/10/1982 Campos dos Goytacazes 13 2005-06
En actiu la temporada 2019-20