Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Manu Ramírez

Nom complet
Manuel Ramírez Hurtado
Data de naixement
08/03/1996 (30 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Davanter
Migcampista
Altura
176 cm
Pes
72 kg
Manuel Ramírez Hurtado
08/03/1996 (30 anys)
Davanter
Migcampista
176 cm
72 kg
Top 100
Top 250
Tipus 2ª 2ªB 1ªRf 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP
Temporades 0103102
Temporades seguides al mateix equip -2---
Equips 09392
Partits Jugats 0203472034
Partits complets 0344340
Partits titular 0119291193
Partits suplent 084(#197)18841
Partits substituit 08525853
Partits incomplets 0169431694
Partits convocat 12216233
Partits convocat total 1225632267
Guanyats 07814782
Empatats 06815681
Perduts 05718571
Minuts 010700238810700195
Gols 0312310
Gols de suplent 06160
Partits Marcant algun Gol 0292290
Promig golejador 0,000,150,040,150,00
Doblets 02020
Gols pròpia porta 00000
Gols penalty 03030
Targetes grogues 0194191
Targetes vermelles 00000
Edat primer partit -19251927
Edat últim partit -30293029
Edat primer partit en marcar -202520-
Edat últim partit en marcar -302530-
Enfrontaments amb més equips 08530854
Gols a més equips 0262260
Gols amb més equips 07170
Gols en una temporada 09290
Promig golejador en una temporada 0,000,400,060,400,00
Amonestacions en una temporada 06361
Partits substituit en una temporada 02017203
Partits suplent en una temporada 01911191
Partits incomplets en una temporada 02828283
Ascensos 0202-
Descensos 1113-
Jornades consecutives jugat 0381238-
Jornades consecutives titular 021621-
Jornades consecutives complet 0414-
Jornades consecutives suplent 0535-
Jornades consecutives substituit 013(#17)513(#41)-
Jornades consecutives partit incomplet 016816-
Jornades consecutives guanyant 0535-
Jornades consecutives empatant 0525-
Jornades consecutives perdent 0434-
Jornades consecutives no guanyant 0989-
Jornades consecutives no empatant 012712-
Jornades consecutives no perdent 020(#78)720(#158)-
Jornades consecutives marcant 0212-
Jornades consecutives sense marcar 0161116-
Jugats consecutius titular 0219213
Jugats consecutius complet 04140
Jugats consecutius suplent 08581
Jugats consecutius substituit 013(#67)513(#135)3
Jugats consecutius partit incomplet 02022204
Jugats consecutius guanyant 05352
Jugats consecutius empatant 05251
Jugats consecutius perdent 04341
Jugats consecutius no guanyant 022(#118)1022(#225)1
Jugats consecutius no empatant 0127123
Jugats consecutius no perdent 026(#127)7263
Jugats consecutius marcant 02120
Jugats consecutius sense marcar 01627164
Col·labora amb BDFutbol!