Ranking Jornades Consecutives No Perdent - 2ªB

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1978-79
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Boix Francesc Boix Cubiña
03/04/1958 Banyoles 31 1988-89
2
Requena Juan José Requena Cervera
22/06/1962 Blanes 31 1988-89
3
Mercader Josep Mercader Bosch
06/08/1957 Vidreres 29 1988-89
4
José Miguel José Miguel Robayna Cabrera
24/09/1967 Arrecife 28 1992-93
5
Mora José Francisco Mora Altava
11/06/1981 Valencia 27 2001-03
6
Artucha Francisco Javier Artucha Iza
03/03/1967 Donostia/San Sebastián 26 1987-88
7
Verona Francisco Javier Verona Ruiz
02/12/1966 El Aaiún 26 1992-93
8
Nino Marcelino Navarro Muñoz
15/04/1959 Madrid 25 1987-88
9
Óscar González Óscar González Medina
09/08/1964 Las Palmas de Gran Canaria 25 1992-93
10
Pagola Mikel Pagola Biurrun
04/03/1982 Pamplona 24 2015-17
11
Guitart Francesc Guitart Sáez
02/01/1960 Barcelona 24 1988-89
12
David Sanz David Sanz Pascual
23/04/1977 Madrid 24 2008-09
13
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 24 1987-88
14
Marc Martínez Marc Martínez Aranda
04/04/1990 Barcelona 24 2018-20
15
Víctor Pérez Víctor Pérez Alonso
12/01/1988 Albacete 24 2008-09
16
Lemos José Lemos Rodríguez
01/02/1962 Salvaterra de Miño 24 1980-81
17
Arias Juan Arias González
24/01/1961 La Carolina 23 1991-92
18
Espeleta Jorge Espeleta Blasco
14/01/1975 Torrent 23 2001-03
19
Carlos Juan Carlos Ramírez Rodríguez
27/12/1967 Santa Cruz de Tenerife 23 1992-93
20
Barral Javier Barral García
30/09/1981 Madrid 23 2008-09
21
Martins Mikel Martins Das Neves
28/05/1983 Donostia/San Sebastián 23 2010-12
22
Titi José Antonio Belmonte Pérez
28/07/1990 Murcia 23 2013-15
23
Abel Buades Abel Buades Vendrell
11/07/1977 Benimodo 23 2002-03
24
Muneta Antxon Muneta Beldarrain
01/06/1986 Bilbao 23 2010-12
25
Requena José Salvador Requena Pelegrí
06/08/1967 Alzira 23 1991-92
26
Angelín Ángel Martínez Izquierdo
03/06/1966 Madrid 23 1992-94
27
César Caneda César Fernández de las Heras Caneda
10/05/1978 Vitoria-Gasteiz 23 2010-12
28
Raudona Luis Raudona Camúñez
12/09/1965 Santiponce 23 1990-92
29
Gallardo Rafael Gallardo Muñoz
11/01/1954 Málaga 22 1980-81
30
Andrés Fernández Andrés Fernández Ramón
28/05/1959 Punta Umbría 22 1980-81
31
Ferrer Joaquim Ferrer Sala
06/02/1960 Banyoles 22 1980-81
32
Capó Joan Capó Coll
13/11/1954 Ciutadella de Menorca 22 1980-81
33
Vallori Guillermo Juan Vallori Grimalt
24/06/1982 Palma 22 2018-20
34
Aritz Mújika Aritz Mújika López
13/11/1981 Pasaia 22 2010-12
35
Caballero Pedro Sánchez Caballero
14/07/1965 Getafe 22 1992-94
36
Riado Juan Luis Riado López
24/07/1956 Adra 22 1980-81
37
Góngora Juan Francisco Góngora Mateo
14/08/1988 Fuengirola 22 2014-15
38
Pau Torres Pau Torres Riba
04/06/1987 Capellades 21 2013-14
39
Didac Didac Ángel Devesa Albis
30/12/1990 Palma 21 2013-14
40
Miramón Jorge Miramón Santagertrudis
02/06/1989 Zaragoza 21 2013-14
41
Anaitz Anaitz Iriondo Zugazaga
18/08/1972 Mungia 21 1993-94
42
Mínguez Jorge Luis Mínguez Parreño
21/01/1967 Sevilla 21 1990-92
43
Arrien Diego Arrien Echavarri
10/11/1967 Bermeo 21 1993-94
44
Xisco Campos Francisco Javier Campos Coll
10/03/1982 Binissalem 21 2016-18
45
Aguirreoa Peio Aguirreoa Longarte
22/12/1954 Ondarroa 21 1986-87
46
Sangroniz Gorka Sangroniz Barcena
27/02/1973 Getxo 21 1993-94
47
David Lázaro David Lázaro Alonso
01/06/1985 Cabanillas 21 2015-16
48
Castillejo Santiago Castillejo Castillejo
05/09/1971 Valtierra 21 1996-97
49
Vega Rubén Vega Fuentes
24/07/1977 Castrillo de las Piedras 21 2009-10
50
Oliva Xavier Oliva González
29/05/1976 L'Hospitalet de Llobregat 21 2002-03
51
Bonilla Javier Bonilla Sevillano
25/10/1990 Soria 20 2017-18
52
Martínez Juan Martínez López
28/10/1958 Caravaca de la Cruz 20 1988-89
53
Toño Antonio García Cifuentes
14/01/1961 Barakaldo 20 1987-88
54
Totó Bartolomé Hernández Alcalá
20/10/1959 Melilla 20 1989-90
55
Paco Luna Francisco José Luna del Río
12/10/1964 Madrid 20 1989-90
56
Ocenda Ignacio Moraza Ruiz de Ocenda
25/07/1960 Vitoria-Gasteiz 20 1988-89
57
Revuelta José Antonio Revuelta Estévez
10/01/1963 Montilla 20 1989-90
58
Antelo Jorge Antelo Liste
12/08/1964 Santiago de Compostela 20 1988-89
59
San Cayetano Vicente San Cayetano Llorens
11/11/1951 Valencia 20 1980-81
60
Corominas Esteve Corominas Franch
03/03/1963 Banyoles 20 1988-89
61
Quique Enrique Ignacio Alonso Villaverde
31/07/1966 Melilla 20 1989-90
62
Aguirreoa Peio Aguirreoa Longarte
22/12/1954 Ondarroa 20 1990-91
63
Balbino Balbino García Puerto
09/08/1955 Cabañas Raras 20 1987-88
64
Rodríguez Eduardo Rodríguez Fernández
08/06/1966 Sanlúcar de Barrameda 20 1990-91
65
Josema José María López Echevarria
16/01/1969 Donostia/San Sebastián 20 1990-91
66
Abajo Teófilo Abajo González
02/11/1960 Cilleruelo de Abajo 20 1987-88
67
Rai Raimundo Martínez Pérez
25/12/1967 Cartagena 20 1990-92
68
Tito Alfonso Subero Calvo
18/01/1970 Calahorra 20 1993-95
69
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 19 2013-14
70
Prior Juan José Prior Pérez
19/03/1982 Esplugues de Llobregat 19 2013-14
71
Albizua Unai Albizua Urquijo
18/01/1989 Laudio/Llodio 19 2012-13
72
Eskurza Xabier Eskurza García
17/01/1970 Valle de Trápaga-Trapagaran 19 1988-89
73
Queco José García Pacheco
22/08/1964 Jerez de la Frontera 19 1992-93
74
Notario Antonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 19 1992-93
75
Uribarrena José Ángel Uribarrena Díez
08/01/1969 Portugalete 19 1988-89
76
Álvarez Antonio Álvarez Giráldez
04/04/1955 Marchena 19 1992-93
77
Recha José María Álvarez de la Rosa
07/06/1967 Córdoba 19 1994-96
78
Chavero Alejandro Chavero Muñoz
15/02/1984 Barcelona 19 2014-15
79
Del Val Julen del Val Zenarruzabieta
21/07/1968 Bilbao 19 1988-89
80
Sergio Sergio Jiménez Sánchez
22/08/1987 Albacete 19 2013-14
81
Vicente Vicente Fuensalida García
21/08/1969 Niebla 19 1990-92
82
Míchel Miguel Ángel Serrano Ruiz
31/01/1963 Puertollano 19 1992-94
83
Borja Gómez Borja Gómez Pérez
14/05/1988 Madrid 19 2008-09
84
Luna Eslava Juan Luna Eslava
15/09/1964 Fernán Núñez 19 1990-92
85
Yuri Yuri de Souza Fonseca
08/08/1982 Maceió 19 2009-10
86
Torrecilla Jordi Cosme Torrecilla López
08/12/1974 Barcelona 19 1996-98
87
Quero Juan Carlos Quero Porras
12/08/1972 Fuengirola 19 2002-03
88
Chema José María González Álvarez
20/09/1954 Turón 19 1978-79
89
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 19 2014-15
90
Moska Ángel Vélez Rojo
18/06/1965 Derio 19 1988-89
91
Morillas David Morillas Jiménez
28/09/1986 Águilas 19 2013-14
92
Agirretxu Francisco de Borja Agirretxu Barreiro
25/08/1968 Getxo 19 1988-89
93
Rueda Francisco Rueda Lucio
24/07/1955 Puertollano 19 1978-79
94
Gorka Gorka González Garay
25/11/1973 Pamplona 19 1993-94
95
Rivera Antonio José Rivera Mínguez
24/02/1959 Algeciras 19 1988-90
96
Mackay Ian Mackay Abad
14/07/1986 A Coruña 19 2009-10
97
David Fernández David Fernández Cortázar
06/04/1985 Madrid 19 2014-15
98
Salillas Francisco Javier García Ruiz
07/01/1966 Alagón 19 2002-03
99
Skočić Dragan Skočić
03/09/1968 Rijeka 19 1992-93
100
Rojo Rafael García Luque
17/10/1949 Espejo 19 1978-79
101
Sánchez Jesús Luis Sánchez Rodríguez
19/09/1948 Sestao 19 1978-79
102
Klaus Carl Friedrich Georg Klaus
16/01/1994 Stuttgart 19 2018-19
103
Padilla Ángel Antonio Padilla Hinojosa
30/12/1966 Melilla 18 1989-90
104
Uriz Vicente Uriz Balliriain
28/09/1970 Pamplona 18 1993-95
105
Mahanan Mohamed Mohamed Mahanan
21/07/1983 Melilla 18 2016-17
106
Capdevila José Luis Sánchez Capdevila
12/02/1981 Zaragoza 18 2012-13
107
Juanfran Juan Francisco Moreno Fuertes
11/09/1988 Madrid 18 2010-12
108
Pedro Alberto Pedro Alberto Cano Arenas
18/06/1969 Bilbao 18 2000-02
109
Llorente Fernando Llorente Mañas
18/09/1990 Segovia 18 2018-19
110
Dani Barrio Daniel Barrio Álvarez
10/02/1987 Gijón 18 2016-17
111
De la Fuente José Ramón de la Fuente Morató
22/12/1970 Castell d'Aro 18 2000-02
112
Ángel Bastos Ángel Bastos Teijeira
03/05/1992 Mos 18 2016-17
113
Aguilar José Manuel Aguilar González
28/01/1970 Madrid 18 2002-03
114
Mendigain Luis Javier Mendigain Bengoetxea
26/07/1971 Lizartza 18 1994-96
115
Godino Juan Antonio Godino Martín
24/02/1978 Sevilla 18 2002-03
116
Queco Piña Sergio Piña Cousillas
19/07/1980 A Coruña 18 2006-07
117
Pedro Nieto Pedro Nieto Marcos
19/08/1975 Mataró 18 1996-98
118
Pardo Julio Andrés Pardo Pereira
12/03/1952 A Coruña 18 1980-81
119
Chili Vicente Allende Barreda
08/05/1968 Paris 18 1995-96
120
Alfonso Alfonso Vázquez Martín
19/12/1968 Ávila 18 1988-89
121
Diego Ribera Diego Ribera Ramírez
19/02/1977 Riba-roja de Túria 18 1996-98
122
Tete Alfonso Martínez Zambrano
27/02/1974 Almendralejo 18 2002-03
123
Santi Santiago Martínez Ramos
23/12/1968 Vitoria-Gasteiz 18 1992-93
124
Pablo Vázquez Pablo Vázquez Fontaiña
11/04/1971 Pontevedra 18 1994-96
125
Elorduy José María Elorduy Trifol
14/09/1964 Algeciras 18 1991-92
126
Mosquera Pedro Mosquera Parada
21/04/1988 A Coruña 18 2007-09
127
Bueno Alberto Bueno Calvo
20/03/1988 Madrid 18 2007-09
128
Nando Fernando Antonio de la Rosa Rodríguez
03/10/1981 La Rinconada 18 2016-17
129
Caneda David Caneda Pérez
30/01/1970 Pontevedra 18 1993-95
130
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 18 1995-97
131
Pablo Infante Pablo Infante Muñoz
20/03/1980 Burgos 18 2010-12
132
Nacho Aznar Ignacio Aznar Torrente
25/05/1983 Melilla 18 2016-17
133
Rodri José Luis Rodríguez Fernández
08/09/1964 Fuentesnuevas 18 1993-95
134
Echevarría Laureano Echevarría Perales
17/11/1966 Torrelavega 18 1996-97
135
David Amaral David Amaral Rodríguez
12/10/1958 Arico 18 1986-87
136
Carolo Jesús Rodríguez Muiños
03/05/1965 Padrón 18 1990-92
137
Nico Francisco José Nicolás González
06/11/1988 Molina de Segura 17 2010-12
138
Hugo Fraile Hugo Fraile Martín
16/03/1987 Huelva 17 2017-18
139
Chino José María García Orgaz
12/07/1961 Valdelacasa 17 1990-91
140
Baza Germán Baza García
06/01/1959 Zamora 17 1989-90
141
Muguruza Joseba Muguruza Bengoa
11/01/1994 Deba 17 2018-20
142
Cuenca Tomás Francisco Cuenca Vives
11/05/1958 Era Alta 17 1983-84
143
Manolo Manuel Rodríguez Alfonso
22/12/1947 Cangas do Morrazo 17 1980-81
144
Palacios Julián Palacios San Millán
07/12/1970 Madrid 17 2001-03
145
Miño Rubén Miño Peralta
18/01/1989 Cornellà de Llobregat 17 2019-20
146
David Torres David Arenas Torres
16/06/1986 Alicante 17 2009-10
147
Fabado Vicente Fabado Lerma
25/10/1968 Oviedo 17 1994-95
148
Fernando Román Fernando Román Corchado
20/10/1968 Jerez de la Frontera 17 1991-93
149
Milla Luis Milla Manzanares
07/10/1994 Madrid 17 2017-18
150
Leiva José Antonio Leiva Galindo
15/12/1974 Córdoba 17 1998-99
151
Rubén Díez Rubén Díez Adán
18/08/1993 Zaragoza 17 2018-20
152
Escalona Miguel Escalona Verano
22/11/1983 Logroño 17 2014-15
153
Rubén Sanz Rubén Sanz Alonso
30/04/1980 Valladolid 17 2008-09
154
Nevado Juan Antonio Nevado Fernández
21/09/1985 Madrid 17 2008-09
155
Mario Ortiz Mario Ortiz Ruiz
24/03/1989 Santander 17 2016-17
156
Mauri Mauricio Rey Moreno
16/08/1979 Madrid 17 2006-07
157
Juanjo Juan José Díaz de Guereño Esquivel
15/06/1961 Eskoriatza 17 1983-84
158
Serrano Alberto Serrano Fernández
03/07/1976 Valladolid 17 2006-07
159
Altuna Iñaki Altuna Zinkunegi
13/09/1958 Lizartza 17 1987-88
160
Xumetra Jordi Xumetra Feliu
24/10/1985 L'Estartit 17 2007-08
161
Son Francisco Javier Hidalgo Gómez
30/03/1994 Sevilla 17 2017-19
162
César Díaz César Díaz Martínez
05/01/1987 Villamalea 17 2018-20
163
Chechu Francisco Javier Flores Gómez
19/04/1982 Jaén 17 2007-08
164
Álvaro Campos Álvaro Campos Estellés
01/04/1987 Mislata 17 2018-20
165
Ponzo Rafael Antonio Ponzo García
18/10/1978 Madrid 17 2007-08
166
Sancho Víctor Manuel Sánchez Sancho
19/01/1969 Madrid 17 1989-90
167
Pozo Rafael Pozo Reinoso
25/04/1967 Barcelona 17 1990-91
168
Paris Paris Alejandro Adot Barandiaran
26/02/1990 Pamplona 17 2015-16
169
Pedro Aguado Pedro Aguado Moreno
12/05/1972 Madrid 17 1998-99
170
Pedro Martín Pedro Martín Molina Rodríguez
01/08/1963 Tejina 17 1986-87
171
Isusi Iñigo Isusi Antón
10/09/1966 Laudio/Llodio 17 1989-90
172
Rodri Juan Antonio Rodríguez Caro
27/02/1966 Badajoz 17 1990-91
173
Ignacio Ignacio Galindo García
04/03/1963 Madrid 17 1994-95
174
Luis Castro Luis José Castro García
03/11/1966 Avilés 17 1995-97
175
César Caneda César Fernández de las Heras Caneda
10/05/1978 Vitoria-Gasteiz 17 2019-20
176
Iñaki Ignacio Javier Saiz González
13/08/1965 Ortuella 17 1989-90
177
Koeman David Rodríguez Encinas
16/07/1984 Salamanca 17 2006-07
178
David David Fernández Sexto
10/03/1976 Dos Hermanas 17 1999-00
179
Luis Castro Luis José Castro García
03/11/1966 Avilés 17 1989-90
180
Dani Roiz Daniel Roiz Múgica
24/06/1980 San Vicente de la Barquera 17 2006-07
181
Gallego David Gallego Rodríguez
26/01/1972 Súria 17 1994-95
182
Iñigo Ros Iñigo Ros Añón
21/10/1982 Tudela 17 2011-13
183
Iván Casquero Iván Casquero Cosio
14/07/1979 Gijón 17 2006-08
184
Rangel David Rangel Pastor
25/07/1979 Valencia 17 2009-10
185
Cubillas David Cubillas Peña
19/06/1990 Castelló de la Plana 17 2018-20
186
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 17 2006-07
187
Rafa Fernández Rafael Fernández Rodríguez
03/06/1977 Córdoba 17 1998-99
188
Rubio José Javier Rubio Gómez
16/11/1984 Valencia 17 2009-10
189
Iru Francisco Javier Iruarrizaga Amarika
04/10/1962 Areatza 17 1981-83
190
Morillas Jesús Morillas Fernández
24/08/1966 Madrid 17 1991-93
191
Jony Ñíguez Jonathan Ñíguez Esclapez
02/04/1985 Elx 17 2009-10
192
Rubén Anuarbe Rubén Anuarbe Martín
18/06/1981 Madrid 17 2009-10
193
Cubillas David Cubillas Peña
19/06/1990 Castelló de la Plana 17 2016-17
194
Aspiazu Jon Iñaki Aspiazu San Emeterio
05/11/1962 Bilbao 17 1981-83
195
Dioni Dionisio Emanuel Villalba Rojano
21/12/1989 Málaga 17 2017-18
196
Moreno Antonio Fernández Benito
18/09/1979 Almería 17 2000-02
197
Susaeta Néstor Susaeta Jaurrieta
11/12/1984 Eibar 17 2008-09
198
Roca Vicente Javier Roca Forés
03/12/1968 Sabadell 17 1994-95
199
Quintero Diego Quintero Bueno
07/01/1959 Coria del Río 17 1988-89
200
Ernesto Ernesto Gómez Gómez
26/04/1985 Madrid 17 2009-10
201
Iñaki Ignacio Marigil Echevarría
25/03/1964 Donostia/San Sebastián 17 1989-90
202
Andy Andrés José Rodríguez Gaitán
30/01/1990 Granada 17 2019-20
203
Morales Antonio Morales Solís
29/03/1967 Antequera 16 1996-97
204
Julio Suárez Julio Suárez Cabrera
20/07/1960 Las Palmas de Gran Canaria 16 1986-87
205
Dani Pichín Daniel González Hermosa
25/04/1992 Madrid 16 2017-19
206
Bravo Álvaro Bravo Ausín
02/01/1982 Burgos 16 2003-04
207
Esparza Fernando Esparza Aizkorbe
07/05/1979 Pamplona 16 2003-04
208
Juan Ángel Juan Ángel Domínguez Petralanda
10/02/1959 Barakaldo 16 1990-91
209
Ruano Francisco Manuel Ruano Bausán
16/07/1974 Barcelona 16 1993-94
210
Meléndez Juan Luis Meléndez Alberdi
03/04/1950 Durango 16 1979-80
211
Juli Julián Monje Sandoval
21/09/1972 Santa Coloma de Gramenet 16 1996-97
212
Basauri Garikoitz Basauri Amezua
03/08/1974 Elorrio 16 2005-06
213
Miguel Ángel Miguel Ángel Seijo Ramos
11/02/1962 Vigo 16 1980-81
214
Retuerto Miguel Retuerto Egea
14/11/1962 Zürich 16 1988-89
215
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 16 1991-92
216
Merino Vicente Merino Barragán
11/03/1952 Soguillo del Páramo 16 1980-82
217
Joselu José Luis Gómez Pérez
10/06/1987 Ribeira 16 2015-16
218
Barnils Antonio Barnils Puig
21/07/1964 Hostalets de Balenyà 16 1994-95
219
Quintero Diego Quintero Bueno
07/01/1959 Coria del Río 16 1991-92
220
Lacasa Eduardo Lacasa Ayerbe
1954 Donostia/San Sebastián 16 1980-82
221
Béjar Fernando Béjar Durá
06/10/1980 Novelda 16 2009-10
222
Adriano Adriano García García
22/12/1965 Piñar 16 1991-92
223
Lozano Ángel Ándres Lozano Zorita
01/03/1960 Zorita 16 1987-88
224
Martín Begiristain Martín Begiristain Arruti
13/06/1965 Tolosa 16 1990-91
225
Pavón Manuel Pavón Castro
27/02/1984 Santa Fe 16 2018-19
226
José José Miguel Bermúdez Ríos
09/01/1979 Málaga 16 2003-04
227
Roberto Roberto Olaizola Bikandi
17/04/1961 Azpeitia 16 1987-88
228
Morales Àngel Morales Cuerva
13/07/1975 Barcelona 16 1996-98
229
De Carlos Gorka de Carlos García
01/08/1977 Pamplona 16 2004-05
230
Bardasco Antonio Bardasco Monje
16/09/1959 Guardo 16 1979-80
231
Robaina Antonio Segura Robaina
30/11/1974 Las Palmas de Gran Canaria 16 1992-93
232
Quique Enrique López
11/06/1957 Rábade 16 1990-92
233
Núñez Alfonso Núñez Lecea
30/01/1965 Bilbao 16 1993-94
234
Ruisánchez Antonio Ruisánchez Barrio
04/11/1960 Torrelavega 16 1988-90
235
Fernando Fernando Martínez Rubio
10/06/1990 Murcia 16 2015-16
236
García Francisco García Fernández
01/07/1951 Ferrol 16 1980-81
237
Rueda Antonio Rueda Galera
24/10/1963 Granollers 16 1988-90
238
Mozos Carlos Martín Mozos
16/02/1964 Madrid 16 1992-94
239
Waldo Waldo Otero Fernández
30/01/1955 Sanxenxo 16 1978-79
240
Luluaga José María Luluaga Altuna
16/04/1962 Lizartza 16 1987-88
241
Cristo Cristo Ramón González Pérez
24/10/1997 Santa Cruz de Tenerife 16 2017-19
242
Montero Julián Montero Generoso
06/05/1969 Madrid 16 1992-94
243
Nando Fernando López Fernández
24/12/1957 Ferrol 16 1990-92
244
Juanma Juan Manuel García García
20/02/1993 San José de la Rinconada 16 2018-19
245
Malavert Alberto Álvarez Malavert
08/06/1952 Ceuta 16 1981-83
246
Atilano Atilano Vecino Escuadra
18/08/1958 Coreses 16 1980-82
247
Sainz Eduardo Sainz Quintana
18/01/1952 Gernika-Lumo 16 1979-80
248
Markel Etxeberria Markel Etxeberria Mendiola
15/02/1995 Erandio 16 2014-15
249
Rubén López Rubén López López
14/02/1957 Buenos Aires 16 1984-86
250
León Vicente León Pérez
16/08/1955 Zamora 16 1980-82
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error