Ranking Jornades Consecutives No Perdent - 2ªB

# País Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
RequenaJuan José Requena Cervera
22/06/1962 Blanes 31 1988-89
2
BoixFrancesc Boix Cubiña
03/04/1958 Banyoles 31 1988-89
3
MercaderJosep Mercader Bosch
06/08/1957 Vidreres 29 1988-89
4
José MiguelJosé Miguel Robayna Cabrera
24/09/1967 Arrecife 28 1992-93
5
MoraJosé Francisco Mora Altava
11/06/1981 Valencia 27 2001-03
6
ArtuchaFrancisco Javier Artucha Iza
03/03/1967 Donostia/San Sebastián 26 1987-88
7
VeronaFrancisco Javier Verona Ruiz
02/12/1966 El Aaiún 26 1992-93
8
NinoMarcelino Navarro Muñoz
15/04/1959 Madrid 25 1987-88
9
Óscar GonzálezÓscar González Medina
08/09/1964 Las Palmas de Gran Canaria 25 1992-93
10
GuitartFrancesc Guitart Sáez
02/01/1960 Barcelona 24 1988-89
11
PagolaMikel Pagola Biurrun
04/03/1982 Pamplona 24 2015-17
12
Marc MartínezMarc Martínez Aranda
04/04/1990 Barcelona 24 2018-20
13
David SanzDavid Sanz Pascual
23/04/1977 Madrid 24 2008-09
14
LemosJosé Lemos Rodríguez
01/02/1962 Salvaterra de Miño 24 1980-81
15
GarmendiaJosé Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 24 1987-88
16
Víctor PérezVíctor Pérez Alonso
12/01/1988 Albacete 24 2008-09
17
MunetaAntxon Muneta Beldarrain
01/06/1986 Bilbao 23 2010-12
18
MartinsMikel Martins Das Neves
28/05/1983 Donostia/San Sebastián 23 2010-12
19
TitiJosé Antonio Belmonte Pérez
28/07/1990 Murcia 23 2013-15
20
CarlosJuan Carlos Ramírez Rodríguez
27/12/1967 Santa Cruz de Tenerife 23 1992-93
21
RaudonaLuis Raudona Camúñez
12/09/1965 Santiponce 23 1990-92
22
BarralJavier Barral García
30/09/1981 Madrid 23 2008-09
23
AngelínÁngel Martínez Izquierdo
03/06/1966 Madrid 23 1992-94
24
César CanedaCésar Fernández de las Heras Caneda
10/05/1978 Vitoria-Gasteiz 23 2010-12
25
Abel BuadesAbel Buades Vendrell
11/07/1977 Benimodo 23 2002-03
26
EspeletaJorge Espeleta Blasco
14/01/1975 Torrent 23 2001-03
27
AriasJuan Arias González
24/01/1961 La Carolina 23 1991-92
28
RequenaJosé Salvador Requena Pelegrí
06/08/1967 Alzira 23 1991-92
29
RiadoJuan Luis Riado López
24/07/1956 Adra 22 1980-81
30
FerrerJoaquim Ferrer Sala
06/02/1960 Banyoles 22 1980-81
31
Andrés FernándezAndrés Fernández Ramón
28/05/1959 Punta Umbría 22 1980-81
32
Aritz MújikaAritz Mújika López
13/11/1981 Pasaia 22 2010-12
33
GallardoRafael Gallardo Muñoz
11/01/1954 Málaga 22 1980-81
34
GóngoraJuan Francisco Góngora Mateo
14/08/1988 Fuengirola 22 2014-15
35
CaballeroPedro Sánchez Caballero
14/07/1965 Getafe 22 1992-94
36
CapóJoan Capó Coll
13/11/1954 Ciutadella de Menorca 22 1980-81
37
ValloriGuillermo Juan Vallori Grimalt
24/06/1982 Palma 22 2018-20
38
David LázaroDavid Lázaro Alonso
01/06/1985 Cabanillas 21 2015-16
39
VegaRubén Vega Fuentes
24/07/1977 Castrillo de las Piedras 21 2009-10
40
AnaitzAnaitz Iriondo Zugazaga
18/08/1972 Mungia 21 1993-94
41
AguirreoaPeio Aguirreoa Longarte
22/12/1954 Ondarroa 21 1986-87
42
CastillejoSantiago Castillejo Castillejo
05/09/1971 Valtierra 21 1996-97
43
MiramónJorge Miramón Santagertrudis
02/06/1989 Zaragoza 21 2013-14
44
MínguezJorge Luis Mínguez Parreño
21/01/1967 Sevilla 21 1990-92
45
OlivaXavier Oliva González
29/05/1976 L'Hospitalet de Llobregat 21 2002-03
46
Xisco CamposFrancisco Javier Campos Coll
10/03/1982 Binissalem 21 2016-18
47
DidacDidac Ángel Devesa Albis
30/12/1990 Palma 21 2013-14
48
ArrienDiego Arrien Echavarri
10/11/1967 Bermeo 21 1993-94
49
SangronizGorka Sangroniz Barcena
27/02/1973 Getxo 21 1993-94
50
Pau TorresPau Torres Riba
04/06/1987 Capellades 21 2013-14
51
JosemaJosé María López Echevarria
16/01/1969 Donostia/San Sebastián 20 1990-91
52
RodríguezEduardo Rodríguez Fernández
08/06/1966 Sanlúcar de Barrameda 20 1990-91
53
TotóBartolomé Hernández Alcalá
20/10/1959 Melilla 20 1989-90
54
CorominasEsteve Corominas Franch
03/03/1963 Banyoles 20 1988-89
55
OcendaIgnacio Moraza Ruiz de Ocenda
25/07/1960 Vitoria-Gasteiz 20 1988-89
56
César CanedaCésar Fernández de las Heras Caneda
10/05/1978 Vitoria-Gasteiz 20 2019-21
57
QuiqueEnrique Ignacio Alonso Villaverde
31/07/1966 Melilla 20 1989-90
58
Paco LunaFrancisco José Luna del Río
12/10/1964 Madrid 20 1989-90
59
RaiRaimundo Martínez Pérez
25/12/1967 Cartagena 20 1990-92
60
TitoAlfonso Subero Calvo
18/01/1970 Calahorra 20 1993-95
61
AbajoTeófilo Abajo González
02/11/1960 Cilleruelo de Abajo 20 1987-88
62
RevueltaJosé Antonio Revuelta Estévez
10/01/1963 Montilla 20 1989-90
63
BonillaJavier Bonilla Sevillano
25/10/1990 Soria 20 2017-18
64
MartínezJuan Martínez López
28/10/1958 Caravaca de la Cruz 20 1988-89
65
ToñoAntonio García Cifuentes
14/01/1961 Barakaldo 20 1987-88
66
BalbinoBalbino García Puerto
09/08/1955 Cabañas Raras 20 1987-88
67
AnteloJorge Antelo Liste
12/08/1964 Santiago de Compostela 20 1988-89
68
AguirreoaPeio Aguirreoa Longarte
22/12/1954 Ondarroa 20 1990-91
69
San CayetanoVicente San Cayetano Llorens
11/11/1951 Valencia 20 1980-81
70
EstebanEsteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 19 2014-15
71
GorkaGorka González Garay
25/11/1973 Pamplona 19 1993-94
72
AgirretxuFrancisco de Borja Agirretxu Barreiro
25/08/1968 Getxo 19 1988-89
73
Alberto CifuentesAlberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 19 2013-14
74
ChemaJosé María González Álvarez
20/09/1954 Turón 19 1978-79
75
RiveraAntonio José Rivera Mínguez
24/02/1959 Algeciras 19 1988-90
76
VicenteVicente Fuensalida García
21/08/1969 Niebla 19 1990-92
77
MíchelMiguel Ángel Serrano Ruiz
31/01/1963 Puertollano 19 1992-94
78
MorillasDavid Morillas Jiménez
28/09/1986 Águilas 19 2013-14
79
KlausCarl Friedrich Georg Klaus
16/01/1994 Stuttgart 19 2018-19
80
EskurzaXabier Eskurza García
17/01/1970 Valle de Trápaga-Trapagaran 19 1988-89
81
QueroJuan Carlos Quero Porras
12/08/1972 Fuengirola 19 2002-03
82
RuedaFrancisco Rueda Lucio
24/07/1955 Puertollano 19 1978-79
83
SalillasFrancisco Javier García Ruiz
07/01/1966 Alagón 19 2002-03
84
RechaJosé María Álvarez de la Rosa
07/06/1967 Córdoba 19 1994-96
85
YuriYuri de Souza Fonseca
08/08/1982 Maceió 19 2009-10
86
MackayIan Mackay Abad
14/07/1986 A Coruña 19 2009-10
87
Borja GómezBorja Gómez Pérez
14/05/1988 Madrid 19 2008-09
88
UribarrenaJosé Ángel Uribarrena Díez
08/01/1969 Portugalete 19 1988-89
89
MoskaÁngel Vélez Rojo
18/06/1965 Derio 19 1988-89
90
AlbizuaUnai Albizua Urquijo
18/01/1989 Laudio/Llodio 19 2012-13
91
ChaveroAlejandro Chavero Muñoz
15/02/1984 Barcelona 19 2014-15
92
SergioSergio Jiménez Sánchez
22/08/1987 Albacete 19 2013-14
93
Del ValJulen del Val Zenarruzabieta
21/07/1968 Bilbao 19 1988-89
94
RojoRafael García Luque
17/10/1949 Espejo 19 1978-79
95
NotarioAntonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 19 1992-93
96
SkočićDragan Skočić
03/09/1968 Rijeka 19 1992-93
97
QuecoJosé García Pacheco
22/08/1964 Jerez de la Frontera 19 1992-93
98
Luna EslavaJuan Luna Eslava
15/09/1964 Fernán Núñez 19 1990-92
99
PriorJuan José Prior Pérez
19/03/1982 Esplugues de Llobregat 19 2013-14
100
ÁlvarezAntonio Álvarez Giráldez
04/04/1955 Marchena 19 1992-93
101
SánchezJesús Luis Sánchez Rodríguez
19/09/1948 Sestao 19 1978-79
102
TorrecillaJordi Cosme Torrecilla López
08/12/1974 Barcelona 19 1996-98
103
David FernándezDavid Fernández Cortázar
06/04/1985 Madrid 19 2014-15
104
RodriJosé Luis Rodríguez Fernández
08/09/1964 Fuentesnuevas 18 1993-95
105
LlorenteFernando Llorente Mañas
18/09/1990 Segovia 18 2018-19
106
MosqueraPedro Mosquera Parada
21/04/1988 A Coruña 18 2007-09
107
CapdevilaJosé Luis Sánchez Capdevila
12/02/1981 Zaragoza 18 2012-13
108
David AmaralDavid Amaral Rodríguez
12/10/1958 Arico 18 1986-87
109
CanedaDavid Caneda Pérez
30/01/1970 Pontevedra 18 1993-95
110
Diego RiberaDiego Ribera Ramírez
19/02/1977 Riba-roja de Túria 18 1996-98
111
Dani BarrioDaniel Barrio Álvarez
10/02/1987 Gijón 18 2016-17
112
AlfonsoAlfonso Vázquez Martín
19/12/1968 Ávila 18 1988-89
113
De la FuenteJosé Ramón de la Fuente Morató
22/12/1970 Castell d'Aro 18 2000-02
114
Nacho AznarIgnacio Aznar Torrente
25/05/1983 Melilla 18 2016-17
115
Queco PiñaSergio Piña Cousillas
19/07/1980 A Coruña 18 2006-07
116
BuenoAlberto Bueno Calvo
20/03/1988 Madrid 18 2007-09
117
TeteAlfonso Martínez Zambrano
27/02/1974 Almendralejo 18 2002-03
118
Pablo InfantePablo Infante Muñoz
20/03/1980 Burgos 18 2010-12
119
EstebanEsteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 18 1995-97
120
CaroloJesús Rodríguez Muiños
03/05/1965 Padrón 18 1990-92
121
PardoJulio Andrés Pardo Pereira
12/03/1952 A Coruña 18 1980-81
122
Pedro AlbertoPedro Alberto Cano Arenas
18/06/1969 Bilbao 18 2000-02
123
MahananMohamed Mohamed Mahanan
21/07/1983 Melilla 18 2016-17
124
AguilarJosé Manuel Aguilar González
28/01/1970 Madrid 18 2002-03
125
SantiSantiago Martínez Ramos
23/12/1968 Vitoria-Gasteiz 18 1992-93
126
JuanfranJuan Francisco Moreno Fuertes
11/09/1988 Madrid 18 2010-12
127
Samu DelgadoSamuel Delgado Serna
02/07/1993 Belmonte 18 2019-21
128
Pablo VázquezPablo Vázquez Fontaiña
11/04/1971 Pontevedra 18 1994-96
129
Ángel BastosÁngel Bastos Teijeira
03/05/1992 Mos 18 2016-17
130
UrizVicente Uriz Balliriain
28/09/1970 Pamplona 18 1993-95
131
MendigainLuis Javier Mendigain Bengoetxea
26/07/1971 Lizartza 18 1994-96
132
EchevarríaLaureano Echevarría Perales
17/11/1966 Torrelavega 18 1996-97
133
ElorduyJosé María Elorduy Trifol
14/09/1964 Algeciras 18 1991-92
134
GodinoJuan Antonio Godino Martín
24/02/1978 Sevilla 18 2002-03
135
NandoFernando Antonio de la Rosa Rodríguez
03/10/1981 La Rinconada 18 2016-17
136
Pedro NietoPedro Nieto Martos
19/08/1975 Mataró 18 1996-98
137
PadillaÁngel Antonio Padilla Hinojosa
30/12/1966 Melilla 18 1989-90
138
ChiliVicente Allende Barreda
08/05/1968 Paris 18 1995-96
139
EscalonaMiguel Escalona Verano
22/11/1983 Logroño 17 2014-15
140
MauriMauricio Rey Moreno
16/08/1979 Madrid 17 2006-07
141
PalaciosJulián Palacios San Millán
07/12/1970 Madrid 17 2001-03
142
XumetraJordi Xumetra Feliu
24/10/1985 L'Estartit 17 2007-08
143
ManoloManuel Rodríguez Alfonso
22/12/1947 Cangas do Morrazo 17 1980-81
144
PonzoRafael Antonio Ponzo García
18/10/1978 Madrid 17 2007-08
145
MillaLuis Milla Manzanares
07/10/1994 Madrid 17 2017-18
146
NevadoJuan Antonio Nevado Fernández
21/09/1985 Madrid 17 2008-09
147
Rubén SanzRubén Sanz Alonso
30/04/1980 Valladolid 17 2008-09
148
Jony ÑíguezJonathan Ñíguez Esclapez
02/04/1985 Elx 17 2009-10
149
DioniDionisio Emanuel Villalba Rojano
21/12/1989 Málaga 17 2017-18
150
ChinoJosé María García Orgaz
12/07/1961 Valdelacasa 17 1990-91
151
SonFrancisco Javier Hidalgo Gómez
30/03/1994 Sevilla 17 2017-19
152
MiñoRubén Miño Peralta
18/01/1989 Cornellà de Llobregat 17 2019-20
153
Alberto CifuentesAlberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 17 2006-07
154
IsusiIñigo Isusi Antón
10/09/1966 Laudio/Llodio 17 1989-90
155
GallegoDavid Gallego Rodríguez
26/01/1972 Súria 17 1994-95
156
ChechuFrancisco Javier Flores Gómez
19/04/1982 Jaén 17 2007-08
157
PozoRafael Pozo Reinoso
25/04/1967 Barcelona 17 1990-91
158
RodriJuan Antonio Rodríguez Caro
27/02/1966 Badajoz 17 1990-91
159
David TorresDavid Arenas Torres
16/06/1986 Alicante 17 2009-10
160
SusaetaNéstor Susaeta Jaurrieta
11/12/1984 Eibar 17 2008-09
161
Pedro AguadoPedro Aguado Moreno
12/05/1972 Madrid 17 1998-99
162
IgnacioIgnacio Galindo García
04/03/1963 Madrid 17 1994-95
163
Dani RoizDaniel Roiz Múgica
24/06/1980 San Vicente de la Barquera 17 2006-07
164
Rubén AnuarbeRubén Anuarbe Martín
18/06/1981 Madrid 17 2009-10
165
ErnestoErnesto Gómez Gómez
26/04/1985 Madrid 17 2009-10
166
Rafa FernándezRafael Fernández Rodríguez
03/06/1977 Córdoba 17 1998-99
167
AndyAndrés José Rodríguez Gaitán
30/01/1990 Granada 17 2019-20
168
SanchoVíctor Manuel Sánchez Sancho
19/01/1969 Madrid 17 1989-90
169
DavidDavid Fernández Sexto
10/03/1976 Dos Hermanas 17 1999-00
170
Mario OrtizMario Ortiz Ruiz
24/03/1989 Santander 17 2016-17
171
RocaVicente Javier Roca Forés
03/12/1968 Sabadell 17 1994-95
172
MorenoAntonio Fernández Benito
18/09/1979 Almería 17 2000-02
173
BazaGermán Baza García
06/01/1959 Zamora 17 1989-90
174
RangelDavid Rangel Pastor
25/07/1979 Valencia 17 2009-10
175
RubioJosé Javier Rubio Gómez
16/11/1984 Valencia 17 2009-10
176
AspiazuJon Iñaki Aspiazu San Emeterio
05/11/1962 Bilbao 17 1981-83
177
NicoFrancisco José Nicolás González
06/11/1988 Molina de Segura 17 2010-12
178
Iván CasqueroIván Casquero Cosio
14/07/1979 Gijón 17 2006-08
179
Rubén DíezRubén Díez Adán
18/08/1993 Zaragoza 17 2018-20
180
MorillasJesús Morillas Fernández
24/08/1966 Madrid 17 1991-93
181
Fernando RománFernando Román Corchado
20/10/1968 Jerez de la Frontera 17 1991-93
182
IñakiIgnacio Marigil Echevarría
25/03/1964 Donostia/San Sebastián 17 1989-90
183
AltunaIñaki Altuna Zinkunegi
13/09/1958 Lizartza 17 1987-88
184
Hugo FraileHugo Fraile Martín
16/03/1987 Huelva 17 2017-18
185
FabadoVicente Fabado Lerma
25/10/1968 Oviedo 17 1994-95
186
IruFrancisco Javier Iruarrizaga Amarika
04/10/1962 Areatza 17 1981-83
187
Álvaro CamposÁlvaro Campos Estellés
01/04/1987 Mislata 17 2018-20
188
KoemanDavid Rodríguez Encinas
16/07/1984 Salamanca 17 2006-07
189
Paris AdotParis Alejandro Adot Barandiaran
26/02/1990 Pamplona 17 2015-16
190
JuanjoJuan José Díaz de Guereño Esquivel
15/06/1961 Eskoriatza 17 1983-84
191
Luis CastroLuis José Castro García
03/11/1966 Avilés 17 1995-97
192
CubillasDavid Cubillas Peña
19/06/1990 Castelló de la Plana 17 2018-20
193
CubillasDavid Cubillas Peña
19/06/1990 Castelló de la Plana 17 2016-17
194
SerranoAlberto Serrano Fernández
03/07/1976 Valladolid 17 2006-07
195
LeivaJosé Antonio Leiva Galindo
15/12/1974 Córdoba 17 1998-99
196
César DíazCésar Díaz Martínez
05/01/1987 Villamalea 17 2018-20
197
MuguruzaJoseba Muguruza Bengoa
11/01/1994 Deba 17 2018-20
198
Luis CastroLuis José Castro García
03/11/1966 Avilés 17 1989-90
199
Pedro MartínPedro Martín Molina Rodríguez
01/08/1963 Tejina 17 1986-87
200
Iñigo RosIñigo Ros Añón
21/10/1982 Tudela 17 2011-13
201
CuencaTomás Francisco Cuenca Vives
11/05/1958 Era Alta 17 1983-84
202
IñakiIgnacio Javier Saiz González
13/08/1965 Ortuella 17 1989-90
203
QuinteroDiego Quintero Bueno
07/01/1959 Coria del Río 17 1988-89
204
GarcíaFrancisco García Fernández
01/07/1951 Ferrol 16 1980-81
205
LozanoÁngel Ándres Lozano Zorita
01/03/1960 Zorita 16 1987-88
206
KekoCarlos Parreño Sánchez
08/08/1980 Elx 16 2003-04
207
RotetaMiguel Ángel Roteta Lopetegui
16/01/1970 Donostia/San Sebastián 16 1997-98
208
RuisánchezAntonio Ruisánchez Barrio
04/11/1960 Torrelavega 16 1988-90
209
MerinoVicente Merino Barragán
11/03/1952 Soguillo del Páramo 16 1980-82
210
MasnouJordi Masnou Margarit
22/02/1971 Barcelona 16 1994-95
211
Óscar FernándezÓscar Fernández Rodríguez
30/10/1975 A Coruña 16 1996-98
212
Martín BegiristainMartín Begiristain Arruti
13/06/1965 Tolosa 16 1990-91
213
RamiroJosé Ramiro Iglesias Covelo
01/09/1963 A Coruña 16 1990-92
214
LacasaEduardo Lacasa Ayerbe
21/07/1953 Donostia/San Sebastián 16 1980-82
215
CaroJosé Antonio Caro Díaz
03/05/1994 La Palma del Condado 16 2015-16
216
AtilanoAtilano Vecino Escuadra
18/08/1958 Coreses 16 1980-82
217
Toni VillaLaureano Antonio Villa Suárez
07/01/1995 Lorquí 16 2016-17
218
BravoÁlvaro Bravo Ausín
02/01/1982 Burgos 16 2003-04
219
PavónManuel Pavón Castro
27/02/1984 Santa Fe 16 2018-19
220
MoralesJosé Miguel Morales Martínez
26/12/1976 Barcelona 16 2008-10
221
Curro TorresCristóbal Emilio Torres Ruiz
27/12/1976 Ahlen 16 1996-97
222
MalavertAlberto Álvarez Malavert
08/06/1952 Ceuta 16 1981-83
223
BonillaJavier Bonilla Sevillano
25/10/1990 Soria 16 2020-21
224
ArmandoArmando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 16 2000-01
225
OlivaGerard Oliva Gorgori
07/10/1989 Riudecanyes 16 2020-21
226
DelgadoFernando Delgado García
07/05/1985 Logroño 16 2015-16
227
MerayoCarlos Merayo Delgado
27/05/1960 Barakaldo 16 1979-80
228
Sergio SánchezSergio Sánchez Sánchez
28/04/1977 Carbayín Alto 16 1996-98
229
BarnilsAntonio Barnils Puig
21/07/1964 Hostalets de Balenyà 16 1994-95
230
BasauriGarikoitz Basauri Amezua
03/08/1974 Elorrio 16 2005-06
231
Juan ÁngelJuan Ángel Domínguez Petralanda
10/02/1959 Barakaldo 16 1990-91
232
GotiAsier Goti Llona
03/05/1989 Bilbao 16 2012-13
233
RetuertoMiguel Retuerto Egea
14/11/1962 Zürich 16 1988-89
234
FaustoFausto Antonio Tienza Núñez
08/01/1990 Talavera la Real 16 2020-21
235
NadalSebastián Nadal Mejías
03/10/1963 Palma 16 1991-92
236
BombaGuillermo Rodríguez Sánchez
18/04/1977 Sevilla 16 1999-00
237
NavarroJosé Antonio Navarro Martínez
14/04/1969 Eivissa 16 1991-92
238
JuanmaJuan Manuel García García
20/02/1993 San José de la Rinconada 16 2018-19
239
SitoJosé Agustín Cenzual Coca
06/11/1965 Pereña 16 1987-88
240
RafaRafael González Robles
25/10/1970 Avilés 16 1997-98
241
Markel EtxeberriaMarkel Etxeberria Mendiola
15/02/1995 Erandio 16 2014-15
242
GarcíaJosé Manuel García García
21/07/1961 San Roque 16 1991-92
243
CarrascoRafael Carrasco García
26/02/1964 La Carlota 16 1990-92
244
OtaoleaJosé Pablo Otaolea Revilla
12/01/1953 Bilbao 16 1979-80
245
CristoCristo Ramón González Pérez
24/10/1997 Santa Cruz de Tenerife 16 2017-19
246
MoriAntonio Martínez Sánchez
15/12/1951 Barbate 16 1980-81
247
AdrianoAdriano García García
22/12/1965 Piñar 16 1991-92
248
NuevoMiguel Ángel Nuevo del Fraile
26/07/1956 Benavente 16 1980-82
249
QuintanillaAlexander Quintanilla Urionabarrenetxea
02/07/1990 Bilbao 16 2020-21
250
MuñozFernando Muñoz Rodríguez
24/04/1957 Sabadell 16 1980-81
En actiu la temporada 2020-21