Ranking Jugats Consecutius No Guanyant - 2ªB

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1978-79
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Dot Oriol Dot Codina
15/03/1988 Gironella 39 2016-18
2
Mariano Mariano González Casillas
07/01/1979 Segovia 37 1999-12
3
Salcedo Manuel Salcedo Domingo
20/04/1977 Sagunt 36 1997-00
4
Álex Godoy Alejandro Godoy Venturi
30/10/1971 Las Palmas de Gran Canaria 35 1996-98
5
Álex Ruiz Alejandro Ruiz Cañada
29/03/1982 Madrid 34 2001-04
6
Txiki Asier Fernández Sáez de Asteasu
13/09/1981 Vitoria-Gasteiz 32 2005-07
7
Lima Ildefons Lima Solà
10/12/1979 Barcelona 31 1997-98
8
Armand Godoy Armando Godoy Venturi
05/03/1976 Murcia 31 1996-98
9
Chema José Manuel García Luena
04/12/1974 Donostia/San Sebastián 30 1997-98
10
Mazón Adolfo Mazón López
04/11/1960 Iruz 30 1981-89
11
Pedrosa Daniel Pedrosa Loureiro
04/09/1996 Ribadeo 30 2017-19
12
Koldo Jesús Luis Álvarez de Eulate Güergue
04/09/1970 Vitoria-Gasteiz 30 1997-98
13
Emiliano Emiliano González Arqués
20/09/1969 Santander 30 1997-98
14
Teto Héctor Nogués Valien
28/02/1983 Zaragoza 29 2002-14
15
Mario Pérez Mario Pérez Rojo
13/12/1983 Los Barrios 29 2005-10
16
Sivera Antoni Sivera Peris
13/04/1978 Gandia 29 1997-98
17
Herrero Juan Herrero García
23/06/1966 Benissanó 29 1992-97
18
Camochu Javier López Iglesias
13/04/1989 Boal 29 2017-18
19
Jon González Jon Aingeru González Díez
31/12/1973 Sestao 29 1995-97
20
Cristian Cristian Ferreiro Argüelles
23/01/1987 Sama de Langreo 28 2017-18
21
Pipaón Jorge Pipaón del Val
19/06/1974 Alicante 28 1995-99
22
Catú Sergio González Quintans
06/07/1990 Santiago de Compostela 28 2017-18
23
Borja Prieto Borja Prieto Ruiz
10/02/1987 Barakaldo 28 2017-18
24
Virgilio Virgilio Fumero Reverón
23/12/1972 Santa Cruz de Tenerife 28 1991-93
25
Boli Ismael Largo Pascual
07/12/1976 Zaragoza 28 2003-04
26
Dani Fernández Daniel Fernández Iglesias
01/11/1972 Avilés 27 1993-97
27
Lucendo Jesús Julián Lucendo Heredia
19/04/1970 Pedro Muñoz 27 1997-98
28
Rafa Rafael Martínez Francés
01/11/1986 Ciudad Real 27 2013-14
29
Villaca Marcelo Villaca Casares
14/12/1994 Jerez de la Frontera 27 2015-17
30
Vicen Vicente Gómez Fernández
09/09/1971 Santurtzi 27 1990-93
31
Diego Torres Diego Torres Rodríguez
19/09/1978 Valladolid 27 2010-12
32
Héctor Peláez Héctor Peláez Valdés
20/01/1978 Cangas del Narcea 26 2001-03
33
Josete José Abarca Martínez
22/12/1990 Huesca 26 2010-12
34
Fortunato Juan José Fortunato Cozar
10/01/1965 Palma 26 1988-90
35
Nacho del Moral Ignacio del Moral Juez
09/10/1981 Sant Jordi de Cercs 26 2010-12
36
Suso Jesús Manuel Cuervo González
13/07/1964 Naveces-Castrillón 26 1981-84
37
Paquito Francisco Hernández Expósito
03/09/1968 Lorca 26 1993-95
38
Keko Alberto Vilariño Sobrado
20/04/1996 A Pobra de San Xiao 26 2016-18
39
Espejo Alfonso Espejo Navajas
27/04/1972 Córdoba 26 1993-94
40
Iker Alegre Iker Alegre Sancho
29/10/1985 Gijón 26 2017-18
41
Kike Pérez Enrique Pérez Muñoz
14/02/1997 Gálvez 26 2017-19
42
Torrejón Claudio Torrejón Tineo
14/04/1993 Lima 25 2017-18
43
Héctor Héctor Vicente Quintanilla Alfaraz
24/01/1981 Avilés 25 2003-04
44
Cabal Ignacio Cabal Díaz
25/06/1975 Oviedo 25 2003-04
45
Moustapha Mouhamadou Moustapha Gning
21/01/1989 Dakar 25 2012-14
46
Ricky Ricardo Fargas Roger
24/05/1973 Manresa 25 2003-04
47
Varela Daniel Varela Keilholz
07/02/1964 Palma 25 1983-89
48
Robles Félix Robles Ramos
15/03/1979 Madrid 25 2001-06
49
Etxebarrieta Igor Etxebarrieta Ibarra
03/04/1984 Getxo 25 2009-11
50
Botana Alfonso Grandal Botana
19/04/1962 Ferrol 25 1983-89
51
Canario
1979 25 1997-99
52
Miguélez Daniel Miguélez Martínez
23/04/1985 Cádiz 25 2010-12
53
Borja Navarro Borja Navarro García
14/05/1990 Gijón 25 2017-18
54
Cruz Heredia Pedro Ángel Cruz Heredia
08/05/1961 Ciudad Real 25 1987-88
55
Calles Juan José Calles Castellano
27/12/1963 Madrid 25 1987-89
56
Ador Salvador Jiménez Marfil
02/09/1985 Málaga 25 2006-08
57
Jarabo Alberto Jarabo Ramiro
17/10/1973 24 1995-98
58
Pep Biel Pep Biel Mas Jaume
05/09/1996 Sant Joan 24 2015-18
59
Copi Isaac Luis Chico
15/10/1982 Algeciras 24 2004-09
60
Urigoitia José Luis García Urigoitia
04/08/1965 Zaragoza 24 1995-96
61
Enguita Víctor Enguita García
04/09/1977 Zaragoza 24 1996-98
62
De Dios David de Dios García
03/03/1975 Sevilla 24 1995-04
63
Ricky Ricardo Fernández Revuelta
24/04/1983 Santander 24 2013-14
64
Calahorro Juan Calahorro Bares
12/05/1988 Torredonjimeno 24 2017-19
65
Andrés Andrés Lucero González
03/08/1964 Brunete 24 1996-98
66
Javier Campos Antonio Javier Campos Cabrera
13/05/1963 Las Palmas de Gran Canaria 24 1993-94
67
Armada Andrés Armada Pozo
21/11/1979 El Carpio 24 2007-09
68
Serra Alfons Serra Fabra
10/12/1990 Tarragona 24 2013-16
69
Iván Navarro Iván Navarro Mateos
26/04/1997 Sevilla 24 2017-18
70
Maldonado José Antonio Maldonado Medrano
03/10/1973 San José de la Rinconada 24 2002-04
71
Perarnau Ramón Perarnau Morera
26/08/1978 Campdevànol 24 1997-98
72
Gomila Antonio Gomila Galmés
23/03/1970 Manacor 24 1990-94
73
Saavedra José Manuel Saavedra Barro
07/12/1964 Ferrol 24 1983-84
74
Koldo Koldo Garcés Velasco
14/10/1979 Bilbao 24 2004-07
75
Ortiz Fernando Ortiz Martínez
10/08/1969 Zaragoza 24 1997-98
76
Martínez Cea José Manuel Martínez Cea
22/12/1972 Valencia 23 1996-97
77
Nenu Luis Alberto Martínez Peláez
30/07/1980 Puente San Miguel 23 2013-14
78
Toro Francisco Toro Frontera
29/01/1972 Palma 23 1992-94
79
Ollora Jon Ollora Ezenarro
31/07/1983 Vitoria-Gasteiz 23 2006-07
80
Riaño Rafael Riaño Torrecilla
03/09/1976 Zaragoza 23 1995-97
81
Chiqui Juan José Núñez Bautista
06/05/1974 Madrid 23 1995-96
82
Beinat Beinat Arregi Uriarte
11/10/1976 Amorebieta-Etxano 23 2004-07
83
Willy Barroso Jesús Bruno González Barroso
06/12/1973 Santa Cruz de Tenerife 23 1992-93
84
Palacios Alejandro Javier Palacios Chocarro
14/04/1980 Pamplona 23 2005-07
85
Alberto Alberto González Marín
14/03/1993 Gijón 23 2017-18
86
Santi Santiago Montesdeoca Gutiérrez
25/07/1970 Santa Cruz de Tenerife 23 1989-90
87
Gili Gabriel Gili Palou
08/02/1991 Manacor 23 2011-13
88
Chea
23 1987-88
89
Eneko Eneko Rubio Hernández
11/04/1987 Barakaldo 23 2010-13
90
Evaristo Evaristo Felipe Alfonso Expósito
1962 San Cristóbal de La Laguna 23 1989-90
91
Marc Pérez Marc Pérez Pérez
07/05/1983 Barcelona 23 2004-08
92
Alonso José Ramón Alonso Pérez
19/08/1966 Madrid 23 1991-93
93
Sánchez Francesc Xavier Martín Sánchez
21/12/1975 Barcelona 23 1997-98
94
Fran Minaya Francisco José Fernández González
16/02/1990 Murcia 23 2009-13
95
Tata Felipe Hernández Álvarez
11/05/1964 Arrecife 23 1992-93
96
Teto Eusebio Elvira Cabrera
01/03/1963 Santa Cruz de Tenerife 23 1992-93
97
Julio Huertas Julio José Huertas Cifo
12/04/1981 Manacor 22 2011-12
98
Rubén García Rubén García Martínez
06/12/1981 O Barco de Valdeorras 22 2013-14
99
Guerra Carlos Alberto Guerra López
15/10/1981 La Línea de la Concepción 22 2006-09
100
Azpilikueta Ignacio Azpilikueta Rodríguez
28/10/1981 Donostia/San Sebastián 22 2009-11
101
Jorge Sánchez Jorge Sánchez Martínez
19/10/1978 Zaragoza 22 2006-14
102
David Menéndez David González Menéndez
13/02/1979 Cangas del Narcea 22 2001-03
103
Rodas Héctor Rodas Ramírez
07/03/1988 Valencia 22 2007-20
104
Luariz Gorka Luariz-Ayerdi Rona
20/12/1992 Zaragoza 22 2017-18
105
Goñi Josu Goñi Baquero
09/03/1983 Vitoria-Gasteiz 22 2006-07
106
Iñaki José Ignacio Bollaín Ochoa
05/10/1974 Santander 22 2013-14
107
Ian Uranga Ian Uranga Chong
22/06/1987 Durango 22 2010-11
108
Aizpurúa Roberto Aizpurúa Prada
01/03/1962 Bilbao 22 1984-85
109
Nacho Gómez Ignacio Gómez Pérez
20/11/1987 Zaragoza 22 2012-14
110
Alzola Sergio Alzola Sáenz
16/07/1983 Vitoria-Gasteiz 22 2006-07
111
Bosco Juan Bosco Betancor Zreik
21/04/1968 Las Palmas de Gran Canaria 22 1993-94
112
Pablo Juan Pablo Ávila Pablos
18/06/1976 Madrid 22 2003-04
113
Fran Pérez Francisco Pérez Caso
03/01/1986 Santander 22 2010-11
114
Sergio Sergio Serrano Sopeña
07/05/1976 Madrid 22 2000-04
115
Manolo Manuel Muñoz Cordero
31/08/1973 Madrid 22 1997-98
116
Alberto Alberto González Pérez
31/03/1983 Ruente 22 2007-09
117
Valls Antonio Valls Carratalá
12/10/1967 Alicante 22 1992-94
118
Javi Sánchez Javier Sánchez Núñez
19/04/1981 Madrid 22 2003-04
119
Gustavo Merino Gustavo Merino González
07/04/1981 Bilbao 22 2004-05
120
Barrio Carlos Alberto Barrio Rodio
14/05/1964 Ourense 22 1994-96
121
Sarriegi Oier Sarriegi Isasa
17/05/1997 Donostia/San Sebastián 22 2016-18
122
Sila Juan María Hernández Roldán
10/08/1977 Tobarra 22 1999-04
123
Teo Teófilo Castedo Escudero
16/05/1962 Andratx 22 1988-89
124
Polaco David Álvarez Vázquez
19/02/1990 Jerez de la Frontera 22 2016-18
125
Andrés Andrés Pérez Marco
05/08/1971 Villajoyosa 22 1996-99
126
Javi Francisco Javier Pérez Serichol
11/07/1962 Santa Cruz de Tenerife 22 1989-90
127
Gonzalo Rico Gonzalo Francisco Rico de Toledo
28/02/1982 Madrid 22 2002-04
128
Luisja Luis Javier Santamaría González
29/01/1984 Málaga 22 2006-07
129
Ibáñez Alberto Ibáñez Granda
04/10/1976 Madrid 22 1999-04
130
Cristian Cristian Javier Arcega Rivera
10/06/1986 Zaragoza 22 2012-14
131
Soto David Soto Sánchez
16/10/1993 Ourense 22 2017-18
132
Gonzalo Gonzalo Eraso Salanueva
14/05/1981 Pamplona 22 2013-14
133
Koldo Koldo Garcés Velasco
14/10/1979 Bilbao 22 2010-11
134
Tasio Tasio Rafael Abad Llorens
31/10/1987 Alcoi 22 2010-11
135
Manu Ramírez Manuel Ramírez Hurtado
08/03/1996 Lepe 22 2015-16
136
Yosu Camporro José Manuel Camporro Sánchez
04/10/1991 Langreo 22 2017-18
137
Hugo Rama Hugo José Rama Calviño
22/11/1996 Oroso 22 2017-18
138
Jandrín Alejandro Blanco González
19/08/1990 Oviedo 22 2017-18
139
Frau Jaime Frau Moreno
14/10/1966 Felanitx 21 1988-90
140
Suay Juan Claudio Suay Larzabal
08/04/1974 Bahía Blanca 21 1996-97
141
Cumbreño Ángel Cumbreño Grao
1982 Isla Cristina 21 1998-99
142
Melquiades Melquiades Candelario Gómez
23/02/1983 Sevilla 21 2003-04
143
Yeyo Sergio Márquez Macías
30/10/1983 Sevilla 21 2010-12
144
Vázquez José Vázquez
21 1998-99
145
Roberto Roberto Rodríguez Tejera
13/02/1962 Las Palmas de Gran Canaria 21 1992-93
146
Markel Robles Markel Robles Zugadi
12/06/1979 Lekeitio 21 2010-12
147
Larrea Txema Larrea
21 1979-80
148
Moisés Moisés Carrasco Vallespín
25/09/1973 Badalona 21 1998-99
149
Galán Sergio Galán Jurado
30/09/1984 Pamplona 21 2007-08
150
Raúl Raúl Santa Disla
09/05/1979 Yecla 21 2010-11
151
Nico Nicolás Rubio Sánchez
02/11/1987 Manacor 21 2011-13
152
Chinto Jacinto Domínguez Ávila
13/09/1964 Cáceres 21 1987-88
153
Miguel Díaz Miguel Díaz Montes
24/01/1994 Estella 21 2019-20
154
Juan Carlos Juan Carlos González Castro
01/06/1958 Avilés 21 1980-82
155
Veny Gaspar Veny Galmés
06/01/1981 Manacor 21 2011-13
156
Cuevas Javier Cuevas Montañés
18/01/1980 Castelló de la Plana 21 2003-04
157
Suárez Daniel Suárez Etxebarría
16/04/1990 Logroño 21 2011-12
158
Vera José Juan Vera García
1970 Santa Cruz de Tenerife 21 1989-90
159
Toni Antonio García Fernández
16/05/1976 Madrid 21 1997-98
160
César César González González
16/11/1968 Ponferrada 21 1994-95
161
Richard Richard Imbernón Ríos
31/12/1974 Andorra la Vella 21 1997-98
162
Juan Pedro Juan Pedro Montesdeoca Gutiérrez
22/06/1965 Santa Cruz de Tenerife 21 1989-90
163
Fran Francisco Gonzalo Brito
19/07/1970 Santa Cruz de Tenerife 21 1989-91
164
Llano Vicente Llano
21 1998-99
165
Pons Mateo Pons Santandreu
10/12/1965 Palma 21 1988-89
166
Matías Matías Ramis Mas
18/06/1964 Maria de la Salut 21 1993-94
167
Casals José Luis Casals Salas
12/08/1969 Manacor 21 1990-91
168
Corbalán Armando Corbalán Domingo
30/03/1994 Valencia 21 2017-18
169
Alfaro Juan José Alfaro Ligero
11/08/1981 La Palma del Condado 21 2007-08
170
Manolo Jiménez Manuel Jiménez Soria
12/08/1976 Andorra la Vella 21 1997-98
171
Javi Sánchez Javier Sánchez Núñez
19/04/1981 Madrid 21 2005-07
172
Dimas Dimas Jiménez González
19/02/1979 Madrid 21 1997-04
173
Amutio Rubén Amutio Vallejo
29/07/1977 Calahorra 21 1996-97
174
Higinio Higinio Barrante Rodríguez
16/09/1959 Cáceres 21 1981-82
175
Álvaro Novo Álvaro Novo Ramírez
16/05/1978 Córdoba 21 1997-98
176
Tonete Antonio Martínez Tormos
08/10/1983 Yecla 21 2010-13
177
Amaro Antonio Amaro Mendo
23/04/1992 Salamanca 21 2016-19
178
Germán Beltrán Germán Beltrán Juárez
26/10/1979 Alcañiz 21 2013-16
179
Ajuriagoikoa Txaber Ajuriagoikoa García
27/03/1999 Amorebieta-Etxano 21 2018-19
180
Adri Cuevas Adrián Cuevas Algeciras
10/01/1990 Jerez de la Frontera 21 2012-14
181
Criubaldo Criubaldo Hernández Gómez
11/11/1973 Albacete 21 1996-98
182
Cruz Juan José Cruz López
03/10/1969 Córdoba 21 1992-94
183
Cristian Cristian Andrés Sánchez Soriano
22/11/1980 Cuenca 21 1999-04
184
Sergio Sergio Serrano Sopeña
07/05/1976 Madrid 21 1997-98
185
David Díez David Díez Santamaría
14/10/1974 Logroño 21 1995-97
186
Carrasco Juan de Dios Carrasco Hidalgo
06/11/1960 Granada 21 1992-93
187
León Antonio Ruiz León
29/12/1972 Mareeba 21 1994-96
188
Tistu Bautista Álvarez Rodríguez
01/03/1959 San Martín del Rey Aurelio 21 1980-82
189
Santaella Juan Antonio Santaella Rando
03/06/1974 Ceuta 21 2004-05
190
Alcalde Aitor Alcalde Caballero
22/05/1985 Erandio 21 2011-12
191
Sívori Arturo Igoroin Sanjurjo
14/09/1976 Vitoria-Gasteiz 21 2009-11
192
Thaer Tha'er Fayez Al Bawab
01/03/1985 Amman 21 2007-09
193
De la Chica José Manuel de la Chica Martínez
17/01/1982 Jaén 20 2007-08
194
Maiquez Adrián Maiquez Pérez
27/06/1985 Algeciras 20 2007-08
195
Guitián Alberto Guitián Ceballos
29/07/1990 Los Corrales de Buelna 20 2009-13
196
Tolo Muñoz Bartolomé Muñoz Sitges
07/10/1972 20 1993-94
197
De Frutos Iñigo de Frutos Guerrero
21/04/1995 Pamplona 20 2017-18
198
Jacobo
20 1998-99
199
Pascual Sanz Pascual Sanz Lacambra
19/07/1963 La Puebla de Alfindén 20 1995-96
200
Marín Miguel Ángel Marín Rubio
21/05/1973 Madrid 20 2002-04
201
Chito Fernando Miguel Cebrián Alarcón
11/01/1976 Quintanar del Rey 20 2009-10
202
Chabboura Mohamed Chabboura Houh
29/01/1995 L'Armentera 20 2017-20
203
Ian Uranga Ian Uranga Chong
22/06/1987 Durango 20 2011-12
204
Portela Juan Antonio Portela Muñoz
22/10/1984 Jerez de la Frontera 20 2011-13
205
Óscar Silva Óscar Silva Ceballos
05/05/1977 Hannover 20 1999-01
206
David David Durán Mederos
08/07/1970 Santa Cruz de Tenerife 20 1989-90
207
Abel Abel Jesús Luque Aparcero
31/05/1978 Sanlúcar de Barrameda 20 2008-13
208
Soriano Francisco Julián Villena Soriano
21/03/1979 Casas de Ves 20 1999-01
209
Manolo Manuel López Escámez
25/11/1985 Bullas 20 2016-18
210
Fran Moreno Francisco Javier Moreno Jiménez
07/05/1984 Pamplona 20 2016-18
211
Pulga Víctor Herrero Forcada
06/11/1985 Almassora 20 2009-11
212
Balduino Balduino Real González
25/11/1985 Santa Cruz de Tenerife 20 2007-13
213
Raudona Luis Raudona Camúñez
12/09/1965 Santiponce 20 1998-99
214
Etxaburu Aitor Etxaburu Olabarria
03/10/1973 Ondarroa 20 1999-02
215
Llario Rafael Llario Espí
03/01/1965 Benigànim 20 1993-96
216
Pujol Josep Pujol Bartrina
01/05/1974 Girona 20 1996-97
217
Yoyo Gregorio Vega Ruano
29/03/1962 Las Palmas de Gran Canaria 20 1992-94
218
Kevin Kevin Jack Hai Nakache
05/04/1989 Cannes 20 2010-11
219
Alberto García Alberto Javier García Pérez
13/01/1971 Elda 20 1990-91
220
Axel Axel Alain Anthony Serio
21/11/1994 Santoña 20 2017-18
221
Oinatz Oinatz Bilbao Garay
25/08/1985 Bilbao 20 2011-12
222
Imanol Imanol Urquiaga Arrate
09/01/1970 Santurtzi 20 1990-93
223
Coca Óscar Miguel Tapiador
06/02/1973 Laredo 20 2002-03
224
Iglesias José Manuel Iglesias López
29/07/1970 Laredo 20 1987-90
225
Pico Juan Jesús Piñero Bolarín
13/07/1988 Mula 20 2011-13
226
Javi Francisco Javier de la Gala Alonso
31/12/1961 Palencia 20 1988-89
227
Javi Francisco Javier Álvarez Peláez
29/05/1973 Oviedo 20 2003-04
228
Manu Manuel González Millán
09/09/1982 Madrid 20 2003-04
229
Orife Rodolfo Andrés Orife Bello
02/02/1977 Coria del Río 20 2005-06
230
Óscar Torres Óscar Torres Calleja
22/06/1973 20 1997-98
231
Máyor Alfredo Juan Mayordomo
23/01/1984 Aspe 20 2011-19
232
Álex Garcia Àlex Garcia Borau
05/10/1965 Barcelona 20 1998-99
233
Óscar Santiago Óscar Santiago Rumayor
20/01/1991 Santander 20 2016-20
234
Alberto Alberto Gómez Rodríguez
30/03/1996 Santa María de Cayón 20 2017-19
235
Álvaro Romero Álvaro Romero Morillo
12/05/1996 Sevilla 20 2016-18
236
Aldave Iñigo Aldave Egui
25/03/1976 Pamplona 20 1998-01
237
Pedro Antonio Pedro Antonio Talavera García
30/07/1962 Badajoz 20 1988-89
238
Morante Javier Morante Pardines
09/02/1977 Orihuela 20 1997-01
239
Juan Miguel Juan Miguel Martín Borges
14/07/1963 Fañabé 20 1992-93
240
Chili Vicente Allende Barreda
08/05/1968 Paris 20 1987-88
241
Rafa Gimeno Rafael Gimeno Miravalls
01/07/1986 Guadassuar 19 2009-11
242
Picolo
1960 19 1984-86
243
Manu Taranilla Manuel Martínez Taranilla
10/05/1979 Puente Castro 19 2008-09
244
Luis Luis Marcos García
02/05/1963 Estella 19 1990-91
245
Blas Blas García González
03/06/1962 Soto del Barco 19 1980-82
246
Gori Gregorio Muñoz Ruzafa
13/07/1969 Lorca 19 1988-95
247
Madrid Francisco García-Madrid Silva
26/11/1961 Daimiel 19 1987-88
248
Serrano Isaac Jiménez Serrano
11/09/1962 Albacete 19 1986-88
249
Prieto José Antonio Prieto Hernández
08/01/1987 Ceuta 19 2011-15
250
Peraza Eduardo Peraza Hernández
23/09/1972 Santa Cruz de Tenerife 19 1993-94
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error