Ranking Jugats Consecutius Substituit - 1ª + 2ª + 2ªB

De 2ª es compten dades des de la temporada 1930-31, de 2ªB des de la 1978-79
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PX Temporada
1
Serafín Juan Serafín Méndez González
03/01/1960 Padrón 28 1979-81
2
Gregory Emilio Gregorio Álvarez de Pablo
29/10/1959 Elgoibar 23 1979-82
3
Seni I Arsenio Castillo Santos
13/08/1961 Haro 23 1978-81
4
Miguel Ángel Miguel Ángel Seijo Ramos
11/02/1962 Vigo 22 1980-82
5
Nando Fernando García Noval
14/01/1962 Langreo 21 1980-81
6
Benítez Miguel Ángel Benítez Pavón
19/05/1970 Santísima Trinidad 21 1995-96
7
Kubalita José Antonio Berenguer de Haro
03/09/1961 Ceuta 21 1979-81
8
Alsina Jaume Alsina Casalduero
28/12/1972 20 1995-97
9
Manuel Manuel Alfredo Mosquera Bastida
10/08/1968 A Coruña 19 2002-04
10
Borja Francisco de Borja Pérez-Peñas Díaz-Mauriño
01/04/1982 Madrid 19 2011-12
11
Kome Daniel Armand Ngom Kome
17/05/1980 Bangou 18 2008-09
12
Norberto Norberto Moraño Arenas
18 1979-80
13
Eito
18 1979-80
14
Alfredo Alfredo Álvarez García
15/08/1960 Langreo 18 1979-81
15
Pedraza Alfonso Pedraza Sag
09/04/1996 San Sebastián de los Ballesteros 18 2016-17
16
Iotov Velko Nikolaev Iotov
26/08/1970 Sofía 17 1993-94
17
Morón Xavier Morón Rodríguez
08/10/1978 Barcelona 17 2000-01
18
Iray Iray Barreto Pérez
29/03/1985 Los Llanos de Aridane 17 2004-06
19
Roberto Torres Roberto Torres Morales
07/03/1989 Arre 16 2009-10
20
Santamaría Gorka Santamaría Nos
03/07/1995 Bilbao 16 2014-16
21
Agacha Agustín Estévez Costa
30/03/1963 Entrimo 16 1980-81
22
Cazaurang Antonio Cazaurang Company
20/06/1961 Benetússer 16 1979-81
23
Tomás José Martínez Tomás
14/04/1963 Badalona 16 1980-82
24
Tito Vicente Enrique Castañer Villar
28/01/1989 Murcia 16 2011-12
25
Braulio Braulio Jesús Vázquez Benítez
14/03/1972 Pontevedra 16 2002-03
26
Solabarrieta Aritz Solabarrieta Aranzamendi
22/07/1983 Ondarroa 15 2007-08
27
Maikel Maikel Hermann Naujoks García
18/03/1976 Iserlohn 15 1995-96
28
Vicente Vicente Álvarez Núñez
30/04/1960 Ourense 15 1979-80
29
Valerón Juan Carlos Valerón Santana
17/06/1975 Arguineguín 15 2011-12
30
Rubén Reyes Rubén Reyes Díaz
05/01/1979 Gijón 15 2001-02
31
Carrazoni Juan Parres Carrazoni
01/11/1960 Elx 15 1980-81
32
Paquito Francisco Fernández Sánchez
10/10/1961 Sabadell 15 1979-80
33
Williams Iñaki Williams Arthuer
15/06/1994 Bilbao 15 2015-16
34
Doblas Fernando Sánchez Doblas
09/03/1961 Jerez de la Frontera 15 1979-81
35
Pepín José María Pérez Yebra
1963 Daganzo de Arriba 15 1980-81
36
Fischer Díaz
Rosselló 14 1979-80
37
Ulloa José Leonardo Ulloa Fernández
26/07/1986 General Roca 14 2008-09
38
Rípodas Francisco José Rípodas Oroz
13/09/1960 Pamplona 14 1979-80
39
Jean Carlos Jean Carlos Silva Rocha
10/05/1996 Prata 14 2017-19
40
Calle Antonio Sánchez de la Calle
14/10/1978 Madrid 14 2009-10
41
Saúl Berjón Saúl Berjón Pérez
24/05/1986 Oviedo 14 2013-14
42
Kome Daniel Armand Ngom Kome
17/05/1980 Bangou 14 2009-10
43
Aranda Carlos Reina Aranda
27/07/1980 Málaga 14 2009-10
44
Jorge Larena Jorge Larena-Avellaneda Roig
29/09/1981 Las Palmas de Gran Canaria 14 2005-06
45
David Giménez David Giménez Vallès
24/10/1985 Lleida 14 2007-08
46
Javi Peña Francisco Javier González Peña
16/09/1972 Jerez de la Frontera 14 1999-00
47
Adriano Adriano Correia Claro
26/10/1984 Curitiba 14 2006-08
48
De las Cuevas Miguel Ángel de las Cuevas Barberá
19/06/1986 Alicante 13 2012-13
49
Sandoval Daniel Sandoval Fernández
16/02/1998 Gijón 13 2018-20
50
López Rekarte Luis María López Rekarte
26/03/1962 Arrasate 13 1980-81
51
Cristóbal Cristóbal Gil Martín
05/09/1992 Málaga 13 2018-19
52
Quero Juan Carlos Quero Porras
12/08/1972 Fuengirola 13 2005-06
53
Carrasco Ramón Carrasco Guirau
24/07/1977 Elx 13 1999-00
54
Cristóbal Cristóbal Juncal Fervenza
29/03/1981 Moaña 13 2006-07
55
Alejandro Alejandro Suárez Castroagudín
14/07/1978 Gijón 13 1999-02
56
Serrano Manuel Serrano Pulido
10/09/1972 El Masnou 13 2002-03
57
Javi Moreno Javier Moreno Valera
10/09/1974 Silla 13 1998-99
58
Sito Riera Lorenzo Riera Ortega
05/01/1987 Manacor 13 2005-06
59
Borja Díaz Borja Díaz Herrero
02/11/1990 Fuenlabrada 13 2016-18
60
Diego Diego Enrique Pérez Míguez
08/07/1976 Pontevedra 13 1996-97
61
Manolo Manuel Pimentel
13 1980-81
62
Álex Serrano Alejandro Serrano García
05/02/1995 Barcelona 13 2011-12
63
Patiño Javier Patiño Lachica
14/02/1988 Madrid 13 2011-12
64
Chico
13 1980-81
65
David Martín David Martín García
27/08/1992 Segovia 13 2015-17
66
Losada Francisco José Losada Merayo
19/06/1960 Torre del Bierzo 13 1979-80
67
Xisco Francisco Jiménez Tejada
26/06/1986 Santa Ponça 13 2007-10
68
Cadete Jorge Paulo Cadete Santos Reis
27/08/1968 Porto Amelia 13 1997-98
69
Zamora José Antonio Zamora Abanades
16/03/1961 Barakaldo 13 1980-81
70
Ramírez Santos Ramírez Gómez
06/04/1967 Madrid 13 2000-01
71
Ávila David Ávila Martínez
21/03/1978 Barcelona 13 2000-01
72
Herrera Juan Carlos López Pérez
07/02/1961 Pola de Laviana 12 1980-82
73
Oliva Óscar Oliva Rodríguez
07/11/1981 Lleida 12 2006-07
74
Benito Alberto Benito Castañeda
17/06/1972 Madrid 12 2000-02
75
Miguel Ángel Miguel Ángel del Pino Gómez
05/05/1961 Huelva 12 1980-81
76
Maqueda Pablo José Maqueda Andrés
18/01/1971 Barcelona 12 1996-97
77
Sanchón Felipe Sanchón Huerta
08/04/1982 Barcelona 12 2013-15
78
Dani Bouzas Daniel Bouzas Pan
21/01/1974 Arteixo 12 2007-08
79
José Mari José María Mora Gordillo
01/12/1977 Sevilla 12 2001-02
80
Inui Takashi Inui
02/06/1988 Ōmihachiman 12 2016-17
81
Manuel Manuel Alfredo Mosquera Bastida
10/08/1968 A Coruña 12 1989-90
82
Héctor Bosque Héctor Bosque Boix
16/08/1978 Alcañiz 12 1999-01
83
Cejudo Álvaro Cejudo Carmona
29/01/1984 Puente Genil 12 2008-10
84
Pacheco Óscar Pacheco Molero
26/06/1975 Mollet del Vallès 12 2000-01
85
Rodri José Manuel Rodríguez Romeo
12/02/1976 Zaragoza 12 1997-98
86
Javi Navas Javier Fernández Herranz
02/06/1991 Las Navas del Marqués 12 2018-19
87
Chechu Sergio de Paula Muñoz
02/06/1977 Madrid 12 1999-01
88
Francisco Francisco Javier López Alfaro
01/11/1962 Osuna 12 1995-96
89
Carlos Calvo Carlos Calvo Sobrado
18/09/1985 Madrid 12 2012-13
90
Pablo Fernández Pablo Fernández Blanco
17/09/1996 Candás 12 2018-20
91
Guayre Antonio Guayre Betancor Perdomo
23/04/1980 Las Palmas de Gran Canaria 12 2004-05
92
Ricky Ricardo Fernández Revuelta
24/04/1983 Santander 12 2010-11
93
Abalo Daniel Abalo Paulos
29/09/1987 Vilagarcía de Arousa 12 2018-20
94
Juanma Juan Manuel Marrero Monzón
18/10/1982 Las Palmas de Gran Canaria 12 2005-06
95
Higuera Francisco Higuera Fernández
30/01/1965 Escurial 12 1998-99
96
Alvero Rubén Alvero Yanguas
26/09/1973 Tudela 12 1997-99
97
Embarba Adrián Embarba Blázquez
07/05/1992 Azuqueca de Henares 12 2018-19
98
Gallo David Gallo García
09/10/1975 Bilbao 12 2007-08
99
Budimir Ante Budimir
22/07/1991 Zenica 11 2018-20
100
Renaldo Renaldo Lopes da Cruz
19/03/1970 Cotagipe 11 1999-01
101
Cela José María Cela Ranilla
17/12/1969 Zamora 11 1990-91
102
Trashorras Roberto Trashorras Gayoso
28/02/1981 Rábade 11 2010-11
103
Jofre Jofre Mateu González
24/01/1980 Alpicat 11 2009-10
104
Andrijašević Stjepan Andrijašević
07/02/1967 Split 11 1996-97
105
Larrazabal Gaizka Larrazabal Goikoetxea
17/12/1997 Bilbao 11 2017-18
106
Bilić Mate Bilić
23/10/1980 Split 11 2003-04
107
Rubén García Rubén García Santos
14/07/1993 Xàtiva 11 2017-18
108
Tamudo Raúl Tamudo Montero
19/10/1977 Santa Coloma de Gramenet 11 2008-10
109
Durán Javier Durán Espinazo
07/07/1973 Donostia/San Sebastián 11 1992-95
110
Revivo Michail Haim Revivo
22/02/1972 Ashdod 11 1997-98
111
Unanue Roberto Unanue Barrenechea
17/08/1960 Bilbao 11 1980-81
112
Rosmen Rosmen Rayco Quevedo Cabrera
16/09/1980 Arrecife 11 2007-08
113
Juankar Juan Carlos Pérez López
30/03/1990 Boadilla del Monte 11 2012-13
114
Pedro Pedro Iglesias
1962 11 1980-81
115
Tuni Antoni Lluis Adrover Colom
14/06/1982 Sóller 11 2008-09
116
Rochina Rubén Rochina Naixes
23/03/1991 Sagunt 11 2013-14
117
David David Ferrera Gómez
28/05/1975 Gernika-Lumo 11 1996-97
118
Campillo Antonio Campillo Medina
16/12/1990 Madrid 11 2016-17
119
Riaño Rafael Riaño Torrecilla
03/09/1976 Zaragoza 11 2005-07
120
Montero Enrique Montero Rodríguez
28/12/1954 El Puerto de Santa María 11 1988-89
121
Tito Alberto Malagón Amate
02/07/1988 Alcalá de Henares 11 2015-18
122
Ito Andrés Alonso García
26/04/1961 Salamanca 11 1979-80
123
De la Orden José Luis Ruiz de la Orden
01/05/1961 11 1980-81
124
Pinilla Antonio Pinilla Miranda
25/02/1971 Badalona 11 2006-07
125
Migui Miguel Manuel del Puerto Athane
26/05/1978 Azuaga 11 1998-00
126
Chiki Christian Borrego Isabel
05/10/1996 Madrid 11 2018-20
127
Óscar Plano Óscar Plano Pedreño
11/02/1991 Móstoles 11 2016-17
128
Aitor Goñi Aitor Goñi Barazábal
21/01/1979 Pamplona 11 2006-08
129
Del Olmo Joseba del Olmo García
20/06/1981 Barakaldo 11 2006-07
130
Óscar Plano Óscar Plano Pedreño
11/02/1991 Móstoles 11 2013-14
131
Aitor Ramos Aitor Ramos Leniz
11/06/1985 Bermeo 11 2009-16
132
Ferran Tacón Ferran Tacón Jiménez
18/09/1986 Mataró 11 2007-08
133
Mijatović Predrag Mijatović
19/01/1969 Podgorica 11 2002-03
134
Rochina Rubén Rochina Naixes
23/03/1991 Sagunt 11 2018-19
135
José Ramón José Ramón González Pérez
20/05/1968 Carreira 11 1997-98
136
Jamelli Paulo Roberto Jamelli Júnior
22/07/1974 São Paulo 11 2000-01
137
Pizo Gómez José Antonio Gómez Ramón
07/01/1964 Eibar 11 1995-96
138
Arteaga David Pérez Arteaga
01/12/1981 Sevilla 11 2011-13
139
De Paula Óscar Javier de Paula Gamero
31/05/1975 Durango 11 1995-96
140
Diego Peláez Diego Peláez Silva
18/05/1989 Santiago de Compostela 11 2018-19
141
Susaeta Néstor Susaeta Jaurrieta
11/12/1984 Eibar 11 2017-18
142
Sardinero Adrián Sardinero Corpa
13/10/1990 Leganés 11 2013-14
143
Valerón Juan Carlos Valerón Santana
17/06/1975 Arguineguín 11 2011-13
144
Contreras Antonio Contreras Cortés
24/05/1971 Murcia 11 1998-99
145
Ramón Ramón Coch Castillo
27/05/1960 Vimbodí i Poblet 11 1979-80
146
Manu del Moral Manuel del Moral Fernández
25/02/1984 Jaén 11 2014-15
147
Samu Delgado Samuel Delgado Serna
02/07/1993 Belmonte 11 2014-15
148
Pacucho Francisco Sánchez Franzón
San Fernando 11 1980-81
149
Iván Martín Iván Martín Cardona
09/02/1978 Las Palmas de Gran Canaria 11 2003-04
150
Toni Antonio Manuel Rodríguez de Miguel
01/01/1987 Don Benito 11 2010-11
151
Germán Beltrán Germán Beltrán Juárez
26/10/1979 Alcañiz 11 2010-11
152
Pachón Valentín Sergio Pachón Mosquero
05/02/1977 Madrid 11 2012-13
153
Ochoa Vicente Ochoa Navarro
1961 Elda 11 1979-80
154
Bravo Álvaro Bravo Ausín
02/01/1982 Burgos 11 2003-04
155
Santamaría Gorka Santamaría Nos
03/07/1995 Bilbao 11 2014-15
156
Ifrán Diego Ifrán Sala
08/06/1987 Cerro Chato 11 2013-15
157
Sandro Carlos Alejandro Sierra Fumero
14/10/1974 Las Galletas 11 2000-01
158
Olabe Roberto Olabe del Arco
05/05/1996 Salamanca 11 2019-20
159
Jaba Aitor Enjamio García
24/09/1979 Barakaldo 11 2007-08
160
Goiria Asier Goiria Etxebarria
19/09/1980 Amorebieta-Etxano 11 2004-05
161
Óscar González Óscar Javier González Marcos
12/11/1982 Salamanca 11 2011-12
162
Borja Borja Sánchez Gil
14/02/1987 Arenas de San Pedro 11 2016-18
163
Doblas Fernando Sánchez Doblas
09/03/1961 Jerez de la Frontera 11 1979-80
164
Muniozguren Mikel Muniozguren Rodríguez
18/09/1983 Deba 10 2004-06
165
Julio Julio Javier Pejenaute Pérez
15/06/1957 Milagro 10 1984-85
166
Sánchez José Antonio Sánchez Mahía
22/02/1968 Barakaldo 10 1989-90
167
Jandrín Alejandro Blanco González
19/08/1990 Oviedo 10 2015-16
168
Robaina Antonio Segura Robaina
30/11/1974 Las Palmas de Gran Canaria 10 2004-05
169
Arroyo Carlos Arroyo Ayala
16/02/1966 Alcorcón 10 1997-98
170
Juan Carlos Juan Carlos Gallego González
06/10/1960 Salamanca 10 1980-81
171
Moreno Juan Carlos Moreno Rodríguez
14/04/1975 Barcelona 10 2005-06
172
Begiristain Aitor Begiristain Mújika
12/08/1964 Olaberria 10 1993-95
173
Kome Daniel Armand Ngom Kome
17/05/1980 Bangou 10 2003-04
174
Enziondo Ibon Enziondo Pineda
27/09/1988 Bilbao 10 2016-17
175
Pedro Pedro Santa Cecilia García
10/03/1984 Gijón 10 2007-09
176
Sito Andrés Pascual Santoja
18/11/1996 Alcoi 10 2018-19
177
Hagi Gheorghe Hagi
05/02/1965 Săcele 10 1991-92
178
Esteban Torre Esteban Torre Ontañón
03/09/1971 Santander 10 1993-95
179
Chico Francisco Javier Segundo Astorga
12/09/1975 Cádiz 10 1999-00
180
Roberto Rodríguez Roberto Rodríguez Abreu
14/08/1999 Villablanca 10 2017-18
181
Tyronne Tyronne Gustavo del Pino Ramos
27/01/1991 Las Palmas de Gran Canaria 10 2014-15
182
Dani Daniel González
28/01/1960 Miranda de Ebro 10 1979-80
183
Gustavo López Gustavo Adrián López Pablos
13/04/1973 Valentín Alsina 10 1996-97
184
Iker Begoña Iker Begoña Zubiaur
15/11/1976 Bilbao 10 1998-99
185
Zautua Egoitz Zautua Bilbao
15/02/1975 Igorre 10 1996-97
186
Gómez José Antonio Gómez Casado
27/03/1980 Barcelona 10 2001-03
187
Alex Cruz Alejandro Cruz Rodríguez
17/06/1990 Mogán 10 2010-11
188
Manuel Manuel Alfredo Mosquera Bastida
10/08/1968 A Coruña 10 2001-02
189
Malonga Dominique Sossorobia Malonga
08/01/1989 Châtenay-Malabry 10 2013-14
190
Fran Carnicer Francisco José Carnicer Magán
30/03/1991 Linares 10 2014-15
191
Vicente Pérez Vicente Pérez Madrid
11/07/1986 Aspe 10 2009-10
192
Pino Vicente Mingarro Meliá
24/10/1960 La Vall d'Uixó 10 1979-80
193
Čop Duje Čop
01/02/1990 Vinkovci 10 2015-16
194
Sevillano Juan Navarro Marín
01/05/1961 Utrera 10 1979-80
195
Campaña José Ángel Gómez Campaña
31/05/1993 Sevilla 10 2009-10
196
Christiansen Thomas Christiansen Tarín
11/03/1973 København 10 1995-96
197
Ojeda Pedro Rafael Ojeda Bustos
15/11/1972 San Luis 10 1999-01
198
Diego Ribera Diego Ribera Ramírez
19/02/1977 Riba-roja de Túria 10 1999-00
199
Calleja Javier Calleja Revilla
12/05/1978 Madrid 10 2007-08
200
Kali Garrido José Félix Garrido Muro
14/09/1972 Bilbao 10 2003-04
201
Òscar Òscar García Junyent
26/04/1973 Sabadell 10 2002-03
202
Trejo Óscar Guido Trejo
26/04/1988 Santiago del Estero 10 2009-10
203
Serena Antonio Pérez Aza
12/04/1961 Madrid 10 1979-80
204
Lago Junior Junior Wakalible Lago
31/12/1990 Abidjan 10 2010-11
205
Baha Nabil Baha
12/08/1981 Remiremont 10 2008-09
206
Encinas Roberto Encinas Alcañiz
16/09/1980 Madrid 10 2008-09
207
Benítez Miguel Ángel Benítez Pavón
19/05/1970 Santísima Trinidad 10 1995-96
208
Ezquerro Santiago Ezquerro Marín
14/12/1976 Calahorra 10 2002-04
209
Polaco Francisco David Fydriszewski
13/04/1993 Rosario 10 2017-18
210
Mikel Mikel Aguirregomezkorta Larrea
26/08/1974 Bilbao 10 1999-00
211
Tabares José Carlos Tabares
28/05/1978 San Gustavo 10 2006-08
212
Bautista Ángel Bautista Esquinas
11/11/1961 Linares 10 1979-80
213
Ibagaza Ariel Miguel Santiago Ibagaza Fernández
27/10/1976 Buenos Aires 10 1998-99
214
Ferrón Jordi Ferrón Forné
15/08/1978 Barcelona 10 1999-00
215
Olaeta Javier Manuel Olaeta Álvarez
04/04/1971 Gernika-Lumo 10 1997-98
216
Garrido Álvaro Garrido Rodríguez
19/10/1994 Bornos 10 2012-13
217
David Rodríguez David Rodríguez Sánchez
14/02/1986 Talavera de la Reina 10 2012-13
218
De la Cruz Francisco Javier de la Cruz García
26/07/1979 Talavera de la Reina 10 2002-03
219
Calvillo Ignacio Calvillo Zubiaurre
01/08/1981 Jaca 10 2008-09
220
Luismi Luis Miguel Gracia Julián
17/08/1983 Cáceres 10 2014-15
221
Braulio Braulio Nóbrega Rodríguez
18/09/1985 Puerto del Rosario 10 2016-19
222
Alexandre Alexandre José de Oliveira Albuquerque
26/05/1977 Recife 10 2003-05
223
Xavi Jiménez Xavier Jiménez Santafé
21/01/1979 Santa Coloma de Gramenet 10 2009-10
224
Curiel Andrés Curiel García
27/04/1975 Vigo 10 2004-05
225
Musampa Kizito Musampa
20/07/1977 Kinshasa 10 2002-04
226
Lozano Raúl Lozano Marcos
25/01/1977 Salamanca 10 2002-03
227
Raba Daniel Raba Antolín
29/10/1995 Santander 10 2019-20
228
Òscar Serrano Òscar Serrano Rodríguez
30/09/1981 Girona 10 2006-07
229
Ponce Daniel Ponce de León García
16/05/1991 Torrejón de Ardoz 10 2017-18
230
Manu Fuster Manuel Fuster Lázaro
22/10/1997 Valencia 10 2019-20
231
Javi Moreno Javier Moreno Valera
10/09/1974 Silla 10 2006-08
232
Robert Roberto Piñar Ortega
01/06/1960 Granada 10 1979-80
233
Raúl García Raúl García Viveros
04/12/1976 Sevilla 10 2004-05
234
Dražić Dejan Dražić
26/09/1995 Sombor 10 2017-18
235
Javi Javier Roado
10 1979-80
236
Serrano Manuel Serrano Pulido
10/09/1972 El Masnou 10 2001-03
237
Juan Carlos Juan Carlos Real Ruiz
15/03/1991 A Coruña 10 2013-14
238
Vadillo Álvaro Vadillo Cifuentes
12/09/1994 Puerto Real 10 2018-19
239
Víctor Víctor Manuel Fernández Gutiérrez
17/04/1974 Mérida 10 1996-97
240
Antoñito Antonio Jesús Regal Angulo
24/12/1987 Herrera 10 2007-08
241
Ramón Juan Alberto Ramón Escalas
02/12/1976 Palma 10 1999-00
242
Jacobo Jacobo Millán Blanco
17/02/1989 Bueu 10 2015-16
243
Charles Charles Dias de Oliveira
04/04/1984 Belém 10 2006-08
244
Peragón Roberto Peragón Lacalle
07/02/1978 Madrid 10 2004-05
245
Toni Villa Laureano Antonio Villa Suárez
07/01/1995 Lorquí 10 2017-19
246
Ortega Antolín Ortega García
05/11/1951 Madrid 10 1985-87
247
Rodri José Manuel Rodríguez Romeo
12/02/1976 Zaragoza 10 2007-08
248
Casi Casimiro Escobar Palencia
18/08/1960 10 1980-81
249
Jarni Robert Jarni
26/10/1968 Cakovec 10 1997-98
250
Bobadilla Carlos Bobadilla Torquemada
01/01/1976 Aldeanueva de Ebro 10 2006-09
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error