Ranking Partits Suplent - 2ªB

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1978-79
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PS
1
Perona Jorge Perona García
01/04/1982 Enguera 157
2
Nacho Aznar Ignacio Aznar Torrente
25/05/1983 Melilla 146
3
Óscar Martínez Óscar Martínez Cid
09/03/1979 Ourense 144
4
Javi Ballesteros Javier Ballesteros Tomás
21/08/1984 Montamarta 134
5
Chito Fernando Miguel Cebrián Alarcón
11/01/1976 Quintanar del Rey 132
6
Antonio Antonio Roberto Marcos Sánchez
07/06/1969 Salamanca 128
7
Ubis Eduardo Ubis Alesanco
10/04/1988 Logroño 127
8
Carlos Álvarez Carlos Álvarez Sánchez
23/04/1986 Oviedo 127
9
Jito Juan José Silvestre Cantó
02/03/1980 Barcelona 126
10
Aritz Mújika Aritz Mújika López
13/11/1981 Pasaia 125
11
Lasheras Juan Carlos Lasheras Mendía
03/01/1966 Beasain 122
12
José Carlos José Carlos Fernández Compan
31/01/1973 Málaga 122
13
Chota Mustafá Abdesalam Mohand
05/04/1975 Melilla 121
14
Cascón Diego Cascón Sandoval
07/06/1984 León 120
15
Pallarès Pablo Pallarès Marzo
12/01/1987 Gandia 120
16
Alejandro Alejandro Suárez Castroagudín
14/07/1978 Gijón 119
17
Rojas Antonio Domingo Rojas Melero
22/03/1984 Villarrobledo 117
18
Nacho García Ignacio García Rodríguez
20/11/1975 Avilés 117
19
Carlos Valverde Carlos Javier Valverde Doblado
19/02/1985 Utrera 116
20
Molina Sergio Molina Rivero
14/11/1983 Málaga 115
21
Cabello José David Cabello García
09/09/1977 Remscheid 114
22
Espadas Iban Espadas Zubizarreta
04/08/1978 Tolosa 113
23
Chupe Jonathan Álvarez Blázquez
13/01/1986 Madrid 110
24
Juli Juli Sunyer Serrat
11/02/1969 Girona 110
25
Raúl Borrero Raúl Borrero Carpintero
27/03/1972 Donostia/San Sebastián 109
26
Manu Busto Manuel Adolfo Busto Loza
07/10/1980 Santander 109
27
Ortiz Juan Carlos Ortiz Padilla
28/06/1985 Córdoba 108
28
Alex Alejandro Fernández Botello
24/11/1977 Guillena 108
29
Huegun Aitor Huegun Etxebarria
09/08/1972 Donostia/San Sebastián 108
30
Mauri Mauricio Rey Moreno
16/08/1979 Madrid 107
31
Mariano Mariano Sanz Novillo
11/11/1989 Benidorm 107
32
Gurría Óscar Gurría Guerra
04/03/1973 Tudela 107
33
Dani Cobo Daniel Cobo Rasines
07/06/1977 Santander 107
34
Franch David Franch Conejero
25/04/1978 Burriana 106
35
Asurmendi Xabier Asurmendi Villaverde
19/12/1981 Pamplona 106
36
Abraham Abraham Jesús Noé Quesada
05/04/1985 Las Palmas de Gran Canaria 106
37
Jorge Hernández Jorge Hernández Diéguez
06/02/1992 Zamora 106
38
Abel Abel Jesús Luque Aparcero
31/05/1978 Sanlúcar de Barrameda 104
39
Juanjo Juan José Serrano Macías
03/10/1981 Calamonte 103
40
Fran Francisco Manuel Domínguez de los Ríos
17/05/1975 Zamora 103
41
Eloi Eloi Fontanella Bonjoch
04/12/1980 Girona 103
42
Manzano Diego Manzano Barranquero
18/02/1987 Guadalajara 102
43
Tariq Tariq Spezie Sevilla
21/06/1980 Sharjah 102
44
Gallo David Gallo García
09/10/1975 Bilbao 101
45
Merino José María Merino Guillén
14/02/1979 Casinos 101
46
Machado Francisco Javier Machado Ramos
29/03/1984 Armilla 101
47
Javi Navarro Javier Navarro Muñoz
07/06/1980 Santurtzi 101
48
Juanjo Martínez Juan José Martínez Martínez
09/10/1977 Jumilla 100
49
Rubén Rivera Rubén Rivera Sánchez
20/02/1986 Talavera de la Reina 100
50
Trujillo Antonio Trujillo Díaz
11/10/1987 Palma 100
51
Orife Rodolfo Andrés Orife Bello
02/02/1977 Coria del Río 99
52
Alain Arroyo Alain Arroyo Martínez de la Cuadra
05/07/1982 Bilbao 99
53
Sergio Ortiz Sergio Ortiz Zabalete
24/08/1986 Córdoba 98
54
José Ramón José Ramón Fernández Lavado
31/12/1991 Carrión de Calatrava 98
55
Coméndez Rubén Coméndez Arranz
27/07/1972 Valladolid 98
56
Paulino Paulino Martínez Soria
14/08/1973 Albacete 98
57
Nico Francisco José Nicolás González
06/11/1988 Molina de Segura 98
58
Nacho Garrido Ignacio Garrido Gallardo
16/10/1976 Córdoba 97
59
Cervero Diego Cervero Otero
13/08/1983 Oviedo 97
60
Chico Francisco Javier Segundo Astorga
12/09/1975 Cádiz 97
61
Candelas Manuel Candelas García León
13/09/1978 Logroño 97
62
Goikoetxea Iñaki Goikoetxea Beristain
06/05/1982 Deba 97
63
Curiel Andrés Curiel García
27/04/1975 Vigo 97
64
Seguro Juan Ángel Seguro Rodríguez
19/01/1984 Ciudad de México 96
65
Aiert Aiert Derteano Elorriaga
13/01/1973 Amorebieta-Etxano 96
66
Barcina Sergio Barcina Rodríguez
16/02/1991 Logroño 96
67
Luis Castro Luis José Castro García
03/11/1966 Avilés 95
68
Pedro Garcia Pedro Garcia Delgado
03/08/1984 Santa Coloma de Gramenet 95
69
Cuevas Roberto Cuevas Martín
30/01/1981 Abadiño 95
70
Esparza Fernando Esparza Aizkorbe
07/05/1979 Pamplona 95
71
Curro Francisco Sánchez Curiel
07/06/1981 Coria del Río 95
72
Villanueva Sergio Villanueva Fernández
02/11/1975 Mieres 93
73
Edu Espada Eduardo Espada Gallardo
08/03/1981 Los Corrales 93
74
Aarón Bueno Aarón Bueno Gómez
21/08/1983 Sabadell 93
75
Fran Álvarez Francisco Álvarez Alonso
08/09/1976 Oviedo 93
76
Piojo Jesús Hernández de la Torre
29/06/1989 Salamanca 93
77
Gaspar José Manuel López Gaspar
12/07/1987 Cáceres 93
78
Hugo Díaz Antonio Luis Díaz Sánchez
09/02/1988 Almodóvar del Río 93
79
Garrido Raúl Garrido Fernández
20/10/1972 Valencia 93
80
Postigo Sergio Postigo Collado
23/01/1981 Barcelona 93
81
Agudo David Agudo Pérez
12/11/1988 Lobón 93
82
Guti Manuel Antonio Gutiérrez Gómez
26/01/1973 Camas 92
83
Marcos Marcos Álvarez López
06/07/1988 Ortigueira 92
84
David Fas David Fas Rojo
16/08/1980 Valencia 92
85
José Manuel José Manuel Pérez Gómez
15/10/1986 Córdoba 92
86
Puli Jesús María Bernal Aparicio
03/05/1977 San Fernando 92
87
Indiano Carlos Indiano de Marcos
14/09/1988 Madrid 92
88
Iker Alegre Iker Alegre Sancho
29/10/1985 Gijón 92
89
Lafuerza Borja Lafuerza Somavilla
24/02/1980 Madrid 91
90
Gabri Gabriel Gómez Román
03/09/1985 Barcelona 91
91
Bautista Juan José Bautista Benítez
08/01/1978 Nerja 91
92
Javi Vicente Javier Vicente López
18/02/1981 Madrid 91
93
David Giménez David Giménez Vallès
24/10/1985 Lleida 91
94
Sufian Sufian Mimun Enbark
24/09/1986 Melilla 91
95
Cubas Enrique Cubas Gago
18/04/1989 Pontevedra 91
96
Alvero Rubén Alvero Yanguas
26/09/1973 Tudela 90
97
Quique Enrique González de la Mota Villalba
08/07/1984 Málaga 90
98
Borja Borja Francisco García Martín
19/04/1976 Madrid 90
99
Quero Félix Quero López
07/09/1982 Avilés 90
100
Curto Víctor Curto Ortiz
17/06/1982 Tortosa 90
101
Tornero Carlos Tornero Ibáñez
14/07/1982 Valencia 90
102
Germán Germán Sáenz de Miera Colmeiro
25/07/1990 Santa Cruz de Tenerife 89
103
Troiteiro Jorge Troiteiro Carrasco
09/04/1984 Almansa 89
104
Pedro Díaz Pedro Díaz Muñoz
18/06/1977 Talavera de la Reina 89
105
Lluís Blanco Lluís Blanco Garrido
31/05/1978 Barcelona 89
106
Goti Asier Goti Llona
03/05/1989 Bilbao 89
107
Osado Juan Antonio García Osado
07/08/1989 Tarragona 89
108
Fernando Fernando Rodríguez Ortega
11/05/1987 Pilas 89
109
Óscar Martín Óscar Martín Hernández
09/09/1988 Arrecife 88
110
Luismi Luis Miguel Gracia Julián
17/08/1983 Cáceres 88
111
Quero Juan Carlos Quero Porras
12/08/1972 Fuengirola 88
112
Molist Xavier Molist Berga
06/02/1977 Girona 88
113
Nacho Rodríguez Ignacio Rodríguez Ortiz
06/11/1982 Laredo 88
114
Israel Jerez Israel Jerez Martínez
08/08/1986 Granada 88
115
Eneko Romo Eneko Romo Arangua
19/01/1979 Pamplona 87
116
Endika Endika Mendizabal Salaberria
30/10/1978 Tolosa 87
117
Cubillas David Cubillas Peña
19/06/1990 Castelló de la Plana 87
118
Félix Prieto Félix Jacinto Prieto Partido
24/05/1975 Salamanca 87
119
Álvaro Álvaro García Cantó
07/07/1986 Alicante 86
120
Cañadas Antonio Cañadas Zapata
13/06/1979 San Javier 86
121
Dani Guerrero Daniel Guerrero Gálvez
19/12/1981 Santa Coloma de Gramenet 86
122
Antonio Antonio Martín Rubio
22/05/1964 Getafe 86
123
Montero Álvaro Montero Fernández
28/08/1988 Madrid 86
124
Fidalgo Vicente Fidalgo González
13/07/1972 Vigo 85
125
Dieguito Diego Sánchez Montoya
04/05/1990 Murcia 85
126
Juanjo Juan José Rodríguez Aguado
15/05/1973 Palencia 85
127
Montes Miguel Ángel Montes Cruz
10/10/1989 Pozo Alcón 85
128
Juan Navarro Juan Navarro Beneyto
22/01/1978 Ontinyent 85
129
San Nazario Miguel Ángel San Nazario Marcos
11/09/1971 Pamplona 85
130
Padín Carlos Padín Busto
15/10/1974 Catoira 85
131
Teo Teodoro José Tirado García
16/07/1985 Madrid 84
132
Pachi Francisco Alberto Castellano Marrero
15/09/1977 Las Palmas de Gran Canaria 84
133
Sestelo Sergio Sestelo Guijarro
19/08/1978 Madrid 84
134
Urrutia Javier Urrutia Ruiz
07/08/1976 Bilbao 84
135
Andrés Andrés Ramos Sánchez
03/03/1977 Marbella 84
136
Roberto Valverde Roberto Valverde Maestra
24/01/1966 Baza 84
137
Lombardero Alejandro Lombardero Menéndez
01/03/1979 Arteixo 84
138
Raúl Ibáñez Raúl Ibáñez Galdón
10/11/1972 Tous 84
139
Rafa Belda Rafael Belda Camacho
04/01/1982 Novelda 84
140
Lizoain David Lizoain Loizu
23/03/1985 Pamplona 84
141
Matas Antonio Matas Álvarez
27/05/1988 Madrid 83
142
Morgado Pablo Morgado Blanco
31/05/1989 Valencia 83
143
Ozkoidi Iosu Ozkoidi Alba
23/04/1990 Donostia/San Sebastián 83
144
Urko Arroyo Urko Arroyo Rivas
14/05/1987 Bilbao 83
145
Serrano Juan Manuel Serrano Aparicio
22/10/1973 Laredo 83
146
Migue Miguel Ángel García Fernández
26/08/1990 Écija 83
147
Dani Pichín Daniel González Hermosa
25/04/1992 Madrid 83
148
Carreño Enrique Javier Carreño Salvago
27/11/1986 Utrera 83
149
Barselleta José Jordà Ferrandiz
14/11/1974 Cocentaina 83
150
Carlos García Carlos García Becerra
09/09/1977 Caracas 82
151
Enric Pi Enric Pi Sola
20/05/1983 Granollers 82
152
Barrón Alain Barrón Anguiano
18/11/1985 Vitoria-Gasteiz 82
153
De Gomar Manuel de Gomar Flor
28/12/1984 Conil de la Frontera 82
154
Raúl Torres Raúl Torres Abad
24/04/1984 Terrassa 82
155
Juli Julián Cerdà Vicente
09/08/1981 Alcoi 82
156
David Lázaro David Lázaro Alonso
01/06/1985 Cabanillas 82
157
Víctor Sánchez Víctor Sánchez Díaz
22/06/1982 Los Corrales de Buelna 82
158
Fran Nogueira Francisco Nogueira Maneiro
04/08/1972 Ferrol 82
159
Javi Rodríguez Javier Rodríguez Gonzalvo
06/10/1977 L'Hospitalet de Llobregat 81
160
Pitu José Barkero Sierra
30/04/1977 Ermua 81
161
Marcos Rodríguez Marcos Rodríguez Fernández
07/01/1984 Marín 81
162
Sosa Emilio José García Sosa
21/05/1977 Almadén 81
163
Rebollo Juan Carlos Rebollo Tabero
13/01/1976 Mérida 81
164
Titi José Antonio Belmonte Pérez
28/07/1990 Murcia 81
165
Santaella Juan Antonio Santaella Rando
03/06/1974 Ceuta 81
166
Sergio García Sergio García de la Iglesia
08/08/1989 Zamora 81
167
Pelusa José Antonio Piñero Gabarrón
01/12/1978 Mula 81
168
Óscar Martín Óscar Martín Paniagua
25/02/1984 Zumarraga 81
169
Pinto Jorge Pinto Tamayo
18/09/1981 Orio 81
170
Ciani Luciano Alonso Perdomo
05/10/1975 Santa Cruz de Tenerife 81
171
Zúñiga Lorenzo Zúñiga Ocaña
14/01/1976 Málaga 81
172
Ocaña Antonio Domínguez Ocaña
18/05/1983 Cádiz 81
173
Miguel Ramos Miguel Ángel Ramos García
09/03/1984 Quart de Poblet 80
174
Óscar Silva Óscar Silva Ceballos
05/05/1977 Hannover 80
175
Álvaro Pérez Álvaro Pérez Florentino
13/10/1975 Donostia/San Sebastián 80
176
Colorado Alejandro Colorado Ramírez
09/06/1984 Jerez de la Frontera 80
177
Secades Borja Secades Barbado
11/01/1976 La Felguera 80
178
Rubiato Borja Rubiato Martínez
13/11/1984 Madrid 80
179
Barbancho Miguel Ángel Fernández Barbancho
03/01/1966 Hinojosa del Duque 80
180
Cuyami Juan Remigio Cuyami Vaz
17/12/1972 Donostia/San Sebastián 80
181
Canario José Antonio Méndez Monroy
05/05/1989 Santa Lucía de Tirajana 80
182
Rico Óscar Rico Lomas
05/12/1985 Elx 80
183
Jordi Martínez Jordi Martínez Filva
11/02/1977 Montmeló 80
184
César Díaz César Díaz Martínez
05/01/1987 Villamalea 80
185
Mesa Rubén Mesa Visiga
16/01/1992 Badajoz 80
186
Nel Manuel Blanco Fontán
03/02/1977 Sanxenxo 80
187
Abasolo Paul Abasolo Amantegui
29/06/1984 Durango 80
188
Mario Prieto Mario Prieto García
05/10/1977 Oviedo 79
189
Julen Goñi Julen Goñi Cariñanos
17/09/1989 Pamplona 79
190
Ahumada Manuel Jesús Ahumada Servant
15/10/1969 San Fernando 79
191
Capi Jesús Tablado Feito
26/09/1979 Mieres 79
192
Kali Garrido José Félix Garrido Muro
14/09/1972 Bilbao 79
193
Nacho Jara Julián Ignacio Jara García
16/06/1979 Granada 79
194
Esteve Carlos Esteve Rodríguez
09/01/1992 Castelló de la Plana 79
195
Yurrebaso Lander Yurrebaso Olazarri
25/01/1990 Bilbao 79
196
Aarón Aarón Fernández Sorroche
08/05/1985 Tarragona 78
197
Borja Navarro Borja Navarro García
14/05/1990 Gijón 78
198
Vega Óscar Vega Salinas
27/01/1987 Pamplona 78
199
Berruezo Pedro Berruezo Bernal
01/05/1973 Sevilla 78
200
Vergara José Luis Vergara Serón
09/06/1984 Málaga 78
201
Carlos Carlos Alfonso Fernández Herrera
07/02/1991 Úbeda 78
202
Chirri Carlos Monje Serrano
06/06/1990 Mérida 78
203
Gaizka Iriarte Gaizka Iriarte Aseguinolaza
16/12/1977 Donostia/San Sebastián 78
204
Jesús Jesús Coroba Montero
02/09/1971 Badajoz 78
205
Alonso José Rafael Alonso Arévalo
28/06/1976 Madrid 78
206
Acorán Acorán Barrera Reyes
31/01/1983 Santa Cruz de Tenerife 78
207
Pepín José Ángel Pérez Cebrián
28/10/1975 Alicante 78
208
Eizmendi Eneko Eizmendi Blanco
10/06/1990 Donostia/San Sebastián 78
209
Uribe Carlos Luis Uribe del Prado
23/02/1978 Bilbao 78
210
Salas Raúl Salas García
13/05/1980 Alaquàs 78
211
Raúl Rodríguez Raúl Rodríguez García
31/03/1979 Santa Coloma de Gramenet 78
212
Geni Eugenio Suárez Santos
04/02/1980 Gijón 77
213
Rubén Ramos Rubén Ramos Martínez
31/01/1989 Leganés 77
214
Toledano Manuel Toledano Prieto
09/06/1965 Huelva 77
215
Rufino Rufino Segovia del Burgo
01/03/1985 Madrid 77
216
Casi José Ruiz Cutillas
08/06/1993 Jumilla 77
217
Máyor Alfredo Juan Mayordomo
23/01/1984 Aspe 77
218
Caballero Carlos Caballero Pérez
05/10/1984 Madrid 77
219
Garzón José Luis Garzón Muñoz
22/08/1974 Sabadell 77
220
Ismael Ismael Martín Sobrino
19/09/1981 Talavera de la Reina 77
221
Cabarcos David Cabarcos González
07/02/1977 Oviedo 77
222
Viguera Santiago Viguera Fernández
14/03/1956 Logroño 77
223
Juan Mera Juan Mera González
22/11/1993 Gijón 76
224
Koldo Leoz Koldo Leoz Garciandia
09/01/1979 Pamplona 76
225
Robledo José Antonio Robledo García
15/05/1973 Getafe 76
226
Cristóbal Cristóbal Juncal Fervenza
29/03/1981 Moaña 76
227
Miguélez Santiago Miguélez Álvarez
14/10/1973 León 76
228
Elías Elías Pérez Sastre
01/12/1990 Zafra 76
229
Pradera Iñaki Pradera Azkune
30/09/1962 Basauri 76
230
Conget Jesús Ángel Conget Blasco
01/08/1970 Tudela 76
231
Vates Raúl Vates Puig
28/02/1981 Barcelona 76
232
Uri Oriol Santos Ferrés
29/10/1986 Olot 76
233
Berrocal Jesús Berrocal Campos
05/02/1988 Córdoba 76
234
Nierga Marc Nierga Martí
15/04/1992 Girona 76
235
Gerard Gerard Oliva Gorgori
07/10/1989 Riudecanyes 76
236
Montava Francisco Javier Montava Rico
22/04/1975 Alcoi 76
237
Borja Borja Sánchez Gil
14/02/1987 Arenas de San Pedro 75
238
Lucio Diego Lucio González
23/12/1977 Irun 75
239
Germán Beltrán Germán Beltrán Juárez
26/10/1979 Alcañiz 75
240
Álex Alejandro Fernández Sama
24/05/1974 Gijón 75
241
Etxaniz Ion Etxaniz Llamas
10/01/1991 Arrasate 75
242
Raúl Calle Raúl Calle Vicente
10/11/1976 Santurtzi 75
243
Jona Jonathan Mejía Ruiz
07/01/1989 Málaga 75
244
Camochu Javier López Iglesias
13/04/1989 Boal 75
245
Carralero Fernando Carralero García
16/05/1986 San Fernando 75
246
Mainz David Mainz Navarro
21/06/1985 Sádaba 75
247
Gato Antonio Jesús Ramos Rincón
22/02/1989 Loja 75
248
Javi Bolo Javier Martínez López
08/07/1989 La Roda 75
249
Kikín Enrique Álvarez González
25/07/1981 Madrid 75
250
Emilio Emilio José López Gallego
11/03/1978 Medina del Campo 75
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error