Ranking Jornades Consecutives Substituit - 2ªB

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1978-79
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PX Temporada
1
Morón Xavier Morón Rodríguez
08/10/1978 Barcelona 16 2000-01
2
Iray Iray Barreto Pérez
29/03/1985 Los Llanos de Aridane 16 2004-06
3
Maikel Maikel Hermann Naujoks García
18/03/1976 Iserlohn 15 1995-96
4
Nando Fernando García Noval
14/01/1962 Langreo 14 1980-81
5
David Giménez David Giménez Vallès
24/10/1985 Lleida 14 2007-08
6
Braulio Braulio Jesús Vázquez Benítez
14/03/1972 Pontevedra 13 2002-03
7
Cristóbal Cristóbal Juncal Fervenza
29/03/1981 Moaña 13 2006-07
8
Manuel Manuel Alfredo Mosquera Bastida
10/08/1968 A Coruña 12 2002-04
9
Rodri José Manuel Rodríguez Romeo
12/02/1976 Zaragoza 12 1997-98
10
Tito Vicente Enrique Castañer Villar
28/01/1989 Murcia 12 2011-12
11
Cristóbal Cristóbal Gil Martín
05/09/1992 Málaga 12 2018-19
12
Gallo David Gallo García
09/10/1975 Bilbao 12 2007-08
13
Ávila David Ávila Martínez
21/03/1978 Barcelona 12 2000-01
14
Héctor Bosque Héctor Bosque Boix
16/08/1978 Alcañiz 12 1999-01
15
Pacheco Óscar Pacheco Molero
26/06/1975 Mollet del Vallès 12 2000-01
16
Eito
12 1979-80
17
Alsina Jaume Alsina Casalduero
28/12/1972 12 1996-97
18
Jean Carlos Jean Carlos Silva Rocha
10/05/1996 Prata 12 2017-19
19
José Mari José María Mora Gordillo
01/12/1977 Sevilla 12 2001-02
20
Pedro Pedro Iglesias
1962 11 1980-81
21
Bravo Álvaro Bravo Ausín
02/01/1982 Burgos 11 2003-04
22
Higuera Francisco Higuera Fernández
30/01/1965 Escurial 11 1998-99
23
Larrazabal Gaizka Larrazabal Goikoetxea
17/12/1997 Bilbao 11 2017-18
24
Contreras Antonio Contreras Cortés
24/05/1971 Murcia 11 1998-99
25
Chiki Christian Borrego Isabel
05/10/1996 Madrid 11 2018-20
26
Germán Beltrán Germán Beltrán Juárez
26/10/1979 Alcañiz 11 2010-11
27
Rosmen Rosmen Rayco Quevedo Cabrera
16/09/1980 Arrecife 11 2007-08
28
Solabarrieta Aritz Solabarrieta Aranzamendi
22/07/1983 Ondarroa 11 2007-08
29
Goiria Asier Goiria Etxebarria
19/09/1980 Amorebieta-Etxano 11 2004-05
30
Sito Riera Lorenzo Riera Ortega
05/01/1987 Manacor 11 2005-06
31
Carrasco Ramón Carrasco Guirau
24/07/1977 Elx 11 1999-00
32
David David Ferrera Gómez
28/05/1975 Gernika-Lumo 11 1996-97
33
Ferran Tacón Ferran Tacón Jiménez
18/09/1986 Mataró 11 2007-08
34
Del Olmo Joseba del Olmo García
20/06/1981 Barakaldo 11 2006-07
35
Toni Antonio Manuel Rodríguez de Miguel
01/01/1987 Don Benito 11 2010-11
36
Encinas Roberto Encinas Alcañiz
16/09/1980 Madrid 10 2008-09
37
Enziondo Ibon Enziondo Pineda
27/09/1988 Bilbao 10 2016-17
38
Pepín José María Pérez Yebra
1963 Daganzo de Arriba 10 1980-81
39
Pablo Fernández Pablo Fernández Blanco
17/09/1996 Candás 10 2018-20
40
Zautua Egoitz Zautua Bilbao
15/02/1975 Igorre 10 1996-97
41
Jandrín Alejandro Blanco González
19/08/1990 Oviedo 10 2015-16
42
Dražić Dejan Dražić
26/09/1995 Sombor 10 2017-18
43
Iker Begoña Iker Begoña Zubiaur
15/11/1976 Bilbao 10 1998-99
44
Kali Garrido José Félix Garrido Muro
14/09/1972 Bilbao 10 2003-04
45
Casi Casimiro Escobar Palencia
18/08/1960 10 1980-81
46
De la Cruz Francisco Javier de la Cruz García
26/07/1979 Talavera de la Reina 10 2002-03
47
Sánchez José Antonio Sánchez Mahía
22/02/1968 Barakaldo 10 1989-90
48
Calvillo Ignacio Calvillo Zubiaurre
01/08/1981 Jaca 10 2008-09
49
Robaina Antonio Segura Robaina
30/11/1974 Las Palmas de Gran Canaria 10 2004-05
50
Xavi Jiménez Xavier Jiménez Santafé
21/01/1979 Santa Coloma de Gramenet 10 2009-10
51
Alejandro Alejandro Suárez Castroagudín
14/07/1978 Gijón 10 2001-02
52
Chico Francisco Javier Segundo Astorga
12/09/1975 Cádiz 10 1999-00
53
Juan Carlos Juan Carlos Gallego González
06/10/1960 Salamanca 10 1980-81
54
Néstor Néstor Albiach Roger
18/08/1992 Xirivella 9 2012-13
55
López Silva José María López de Silva Sánchez
01/02/1983 Huelva 9 2008-09
56
Vega Daniel Vega Cintas
11/01/1997 Mérida 9 2015-16
57
Roberto Rodríguez Roberto Rodríguez Abreu
14/08/1999 Villablanca 9 2017-18
58
Hugo Sánchez Víctor Hugo Sánchez Fernández
22/01/1994 Madrid 9 2013-14
59
Juanmi Callejón Juan Miguel Callejón Bueno
11/02/1987 Motril 9 2007-08
60
Azkorra Gorka Azkorra Trueba
25/01/1983 Bilbao 9 2002-03
61
Chico Francisco Javier Segundo Astorga
12/09/1975 Cádiz 9 1996-97
62
Vicente Pérez Vicente Pérez Madrid
11/07/1986 Aspe 9 2007-08
63
Areso Francisco Javier Areso Blanco
03/09/1997 Cascante 9 2018-19
64
David Martín David Martín García
27/08/1992 Segovia 9 2016-18
65
Arroyo Rubén Arroyo Lloret
22/11/1983 Madrid 9 2010-12
66
Rober Roberto González Bayón
06/01/2001 Mérida 9 2017-18
67
Sierra Jesús Sierra Ruiz
10/03/1976 Pinos Puente 9 1997-98
68
Roque Mesa Roque Mesa Quevedo
07/06/1989 Telde 9 2012-13
69
David Verdú David Verdú López
25/09/1988 Silla 9 2011-12
70
Saúl Saúl Suárez Hernández
27/02/1988 Las Palmas de Gran Canaria 9 2009-10
71
Cabello José David Cabello García
09/09/1977 Remscheid 9 2000-01
72
Goikoetxea Iñaki Goikoetxea Beristain
06/05/1982 Deba 9 2005-07
73
Borja Díaz Borja Díaz Herrero
02/11/1990 Fuenlabrada 9 2017-18
74
Pachón Valentín Sergio Pachón Mosquero
05/02/1977 Madrid 9 2012-13
75
Jurío Enrique Jurío Guembe
14/12/1966 Artajona 9 1996-97
76
David Fas David Fas Rojo
16/08/1980 Valencia 9 2008-09
77
Arregi Mikel Arregi Alberdi
30/10/1979 Azpeitia 9 2002-03
78
Migui Miguel Manuel del Puerto Athane
26/05/1978 Azuaga 9 1999-00
79
Durán Javier Durán Espinazo
07/07/1973 Donostia/San Sebastián 9 1994-95
80
Tornero Carlos Tornero Ibáñez
14/07/1982 Valencia 9 2006-07
81
Victoriano Victoriano Alonso Giménez
05/10/1967 Elx 9 1995-96
82
Marcos Marcos Fanjul Monzón
06/12/1970 Wuppertal 9 1996-97
83
Iván Iván González Veiras
09/10/1978 Noia 9 2012-13
84
De León Luis de León Charnel
23/03/1969 Madrid 9 1990-91
85
Miguel Ángel Miguel Ángel Muñoz Benítez
22/02/1970 Madrid 9 2004-05
86
Moisés Martín Moisés Martín Barragán
12/07/1980 Esplugues de Llobregat 9 2001-02
87
Rodri Antonio Rodríguez Saravia
28/01/1971 Barcelona 9 1998-99
88
Chico
9 1980-81
89
Curto Víctor Curto Ortiz
17/06/1982 Tortosa 9 2011-13
90
Diego Peláez Diego Peláez Silva
18/05/1989 Santiago de Compostela 9 2018-19
91
Miguel González Miguel Ángel González López
13/10/1968 Pamplona 9 1988-89
92
Larreina Sergio Larreina Córdoba
25/10/1974 Bilbao 9 2002-03
93
Ramírez Santos Ramírez Gómez
06/04/1967 Madrid 9 2000-01
94
Alfredo Alfredo Álvarez García
15/08/1960 Langreo 9 1979-80
95
Miguel Ángel Miguel Ángel Seijo Ramos
11/02/1962 Vigo 9 1980-81
96
Antoñito Antonio Ramiro Pérez
02/02/1978 Sevilla 9 2011-12
97
Cejudo Álvaro Cejudo Carmona
29/01/1984 Puente Genil 9 2008-09
98
Lavín Sergio Lavín López
08/05/1983 Sobarzo 9 2003-04
99
Pacucho Francisco Sánchez Franzón
San Fernando 9 1980-81
100
Kiu Kim Young Gyu
05/09/1995 Yeong Ju 9 2016-17
101
Muñoz Javier Muñoz Muñoz
04/08/1976 Vejer de la Frontera 9 2009-10
102
Rodri José Manuel Rodríguez Romeo
12/02/1976 Zaragoza 9 2007-08
103
Ñoño Antonio Manuel Asencio Rodríguez
10/06/1987 Cádiz 9 2016-18
104
Amorrortu Iker Amorrortu Andrinua
17/10/1995 Gernika-Lumo 9 2018-19
105
David Álvarez David Álvarez Pérez
03/02/1992 Oviedo 9 2013-14
106
Xavi Molas Xavier Molas Batchelli
10/12/1980 Camprodon 9 2002-03
107
Héctor Héctor Zaragoza Boschmonar
14/10/1983 Madrid 9 2009-10
108
Marenyá Jordi Mareñá Gumbau
17/05/1991 Vila-real 9 2013-14
109
Nando Fernando José Socas Gorrín
30/05/1969 San Sebastián de La Gomera 8 1995-96
110
Natalio Natalio Lorenzo Poquet
18/09/1984 Canals 8 2005-06
111
Forgas Ernest Forgas Pallarès
20/07/1993 Barcelona 8 2019-20
112
Sendoa Sendoa Aguirre Basterretxea
31/12/1975 Erandio 8 2002-03
113
Cortell Alejandro Cortell Palanca
08/11/1990 Moncada 8 2012-13
114
Haro David Haro Iniesta
17/07/1990 L'Ametlla del Vallès 8 2011-12
115
De Gomar Manuel de Gomar Flor
28/12/1984 Conil de la Frontera 8 2010-11
116
Manolo Manuel Pimentel
8 1980-81
117
Iker Alegre Iker Alegre Sancho
29/10/1985 Gijón 8 2009-11
118
Pepe Díaz José Díaz Sánchez
20/04/1980 Almodóvar del Río 8 2012-14
119
Pelu José Carlos de Loros Rizaldos
26/07/1975 Madrid 8 1999-00
120
Jorge García Jorge Luis García Salmón
08/03/1993 Santander 8 2016-17
121
Cortés Sergio Cortés Zamorano
30/11/1993 Granollers 8 2019-20
122
Hugo Díaz Antonio Luis Díaz Sánchez
09/02/1988 Almodóvar del Río 8 2014-15
123
Pibe Yhonatan Fernando Bedoya Quintero
17/10/1996 Medellín 8 2015-16
124
Ramírez Santos Ramírez Gómez
06/04/1967 Madrid 8 1990-91
125
Quini Joaquín Béjar Martínez
25/03/1968 Linares 8 1996-98
126
Iglesias Joseba Iglesias Muñoz
02/03/1978 Santurtzi 8 1999-00
127
Alfredo Alfredo Álvarez García
15/08/1960 Langreo 8 1980-81
128
Leo Suárez Leonardo Gabriel Suárez
30/03/1996 San Martín 8 2015-16
129
Béjar Fernando Béjar Durá
06/10/1980 Novelda 8 2006-08
130
Juanjo Martínez Juan José Martínez Martínez
09/10/1977 Jumilla 8 1999-00
131
Rufo Rubén Herraiz Alcaraz
13/01/1993 Barcelona 8 2017-18
132
Camilo Camilo Fernández González
11/06/1962 Oviedo 8 1980-81
133
Quero Juan Carlos Quero Porras
12/08/1972 Fuengirola 8 2005-06
134
Abdón Prats Abdón Roger Prats Bastidas
07/12/1992 Artà 8 2016-17
135
Iñaki Iñaki Sádaba Lasheras
06/09/1971 Pamplona 8 1995-96
136
Bobadilla Carlos Bobadilla Torquemada
01/01/1976 Aldeanueva de Ebro 8 2006-07
137
Xavi Jiménez Xavier Jiménez Santafé
21/01/1979 Santa Coloma de Gramenet 8 2009-10
138
Raúl Martín Raúl Martín Rodríguez
16/08/1979 Sevilla 8 2009-10
139
Díaz Antonio Díaz Jurado
04/08/1969 Madrid 8 2001-02
140
Onésimo Onésimo Sánchez González
14/08/1968 Valladolid 8 1998-99
141
Abela Carlos Abela Colin
23/05/1976 Balboa 8 2006-07
142
Muñoz Iñigo Muñoz Cuevas
16/12/1996 Bilbao 8 2016-17
143
Oller Joan Oller García
09/12/1987 Llucmajor 8 2012-14
144
Uría Juan Rubén Uría Corral
30/01/1968 Gijón 8 2000-01
145
Juan Carlos Juan Carlos Sanz Cordón
21/06/1976 Sabadell 8 2000-02
146
Raúl García Raúl García Viveros
04/12/1976 Sevilla 8 2005-06
147
Xavi Molas Xavier Molas Batchelli
10/12/1980 Camprodon 8 2002-03
148
Doblas Fernando Sánchez Doblas
09/03/1961 Jerez de la Frontera 8 1980-81
149
Toño Antonio Torres Muñoz
28/01/1976 Madrid 8 1997-98
150
Gandarias Asier Gandarias Malaetxeberría
20/09/1972 Gernika-Lumo 8 1997-98
151
Ochoa Francisco José Ochoa Nieto
15/11/1989 Cabra 8 2014-15
152
Lamborena Gonzalo Lamborena Zabalbeitia
25/08/1963 Barakaldo 8 1983-84
153
Luismi Luis Miguel Gracia Julián
17/08/1983 Cáceres 8 2014-15
154
Toni Mora Antoni Mora Marco
02/03/1975 Barcelona 8 2001-02
155
Pep Pagès Josep Pagès Berga
28/09/1974 Santa Pau 8 2000-02
156
Gustavo Gustavo Adolfo Gutiérrez García
30/09/1971 Luanco 8 2005-06
157
Benito Alberto Benito Castañeda
17/06/1972 Madrid 8 2000-01
158
Golo Óscar Santor Martínez
03/04/1978 Vitoria-Gasteiz 8 2010-11
159
Dani Daniel González
28/01/1960 Miranda de Ebro 8 1979-80
160
Yuri Yuri de Souza Fonseca
08/08/1982 Maceió 8 2009-10
161
Sufian Sufian Mimun Enbark
24/09/1986 Melilla 8 2014-15
162
Nierga Marc Nierga Martí
15/04/1992 Girona 8 2012-13
163
Juanma Juan Manuel Marrero Monzón
18/10/1982 Las Palmas de Gran Canaria 8 2005-06
164
Kikín Enrique Álvarez González
25/07/1981 Madrid 8 2006-07
165
Juanjo Juan José Serrano Macías
03/10/1981 Calamonte 8 2008-09
166
Roberto Roberto Carretero García
25/04/1962 Jerez de la Frontera 8 1978-80
167
Stoichkov Juan Diego Molina Martínez
05/11/1993 San Roque 8 2016-18
168
Plata José Luis Plata Ruiz
19/07/1989 Albolote 8 2010-11
169
Curiel Andrés Curiel García
27/04/1975 Vigo 8 2004-05
170
Luque Antonio Javier Domingo Luque
20/08/1977 Jaén 8 2007-08
171
Serrano Domingo Serrano Gil
09/04/1967 Cerro de Andévalo 8 1995-96
172
Pirulo José Antonio Ruiz López
17/04/1992 Los Barrios 8 2018-19
173
Olivar Luis Miguel Olivar García
23/01/1973 Madrid 8 1995-96
174
Fran Piera Francesc Piera Martínez
19/12/1987 Barcelona 8 2014-16
175
Ponce Daniel Ponce de León García
16/05/1991 Torrejón de Ardoz 8 2017-18
176
Carles Ignacio Pardo Venteo
26/06/1959 Linares 8 1991-92
177
Dani López Daniel López Robles
25/05/1985 Madrid 8 2019-20
178
Endika Endika Mendizabal Salaberria
30/10/1978 Tolosa 8 2004-05
179
Marcos Suárez Marcos Suárez Fernández
19/10/1977 Santiago de Compostela 8 2001-02
180
Raúl Otxoa Raúl Otxoa Sainz de Aja
14/08/1975 Vitoria-Gasteiz 8 1997-99
181
Ito Jorge Delgado Fidalgo
21/04/1992 Avilés 8 2013-14
182
Diz Diego Diz Martínez
12/11/1991 Vigo 8 2017-18
183
Luismi Loro Luis Miguel Loro Santiago
04/09/1979 Fuenlabrada 8 1999-00
184
Martínez José Antonio Martínez Gil
12/02/1993 La Palma del Condado 8 2014-15
185
Adrián Adrián Armental González
24/07/1990 Ribeira 8 2019-20
186
Roberto Hernández Roberto José Hernández Hernández
16/10/1974 Parla 8 2001-02
187
Zarandona Iñaki Zarandona Basterrechea
24/09/1987 Elantxobe 8 2011-12
188
May José María Rodríguez González
18/01/1967 Madrid 8 1992-93
189
Chito Fernando Miguel Cebrián Alarcón
11/01/1976 Quintanar del Rey 8 2009-10
190
Candelas Manuel Candelas García León
13/09/1978 Logroño 8 2009-10
191
Luis Gil Luis Gil Torres
28/01/1976 La Pobla de Vallbona 8 2007-08
192
Rivera Carlos Rivera Ruiz
06/11/1977 Córdoba 8 2001-02
193
Robert Roberto Rodríguez Encinas
27/12/1979 Salamanca 8 2007-08
194
Jony Jonatan Egea Lomas
21/02/1988 Sitges 8 2007-08
195
Tyronne Tyronne Gustavo del Pino Ramos
27/01/1991 Las Palmas de Gran Canaria 8 2014-15
196
Moya Roberto Moya Gómez
07/03/1989 Alcalá de Henares 8 2009-10
197
Raúl Raúl Ruiz Matarín
25/03/1990 Alicante 8 2009-10
198
Masegosa José Masegosa Sánchez
12/11/1972 Sevilla 8 1998-99
199
Hicham Hicham Khaloua Khaloua
07/05/1995 San Javier 8 2016-17
200
Ismael Ismael Martín Sobrino
19/09/1981 Talavera de la Reina 8 2002-03
201
César Díaz César Díaz Martínez
05/01/1987 Villamalea 8 2011-12
202
Pablo Fernández Pablo Fernández Blanco
17/09/1996 Candás 8 2019-20
203
Moisés Moisés Carrasco Vallespín
25/09/1973 Badalona 8 1996-97
204
Rubén Fernández Rubén Fernández Rodríguez
10/06/1982 Oviedo 8 2005-06
205
Jorge Sánchez Jorge Sánchez Pérez
11/01/1973 Barakaldo 8 1998-99
206
Iván Martín Iván Martín Cardona
09/02/1978 Las Palmas de Gran Canaria 8 2003-04
207
Rubén Sánchez Rubén Sánchez Montero
03/07/1987 Madrid 8 2010-11
208
Jon Carrera Jon Carrera Fernández
08/03/1981 Ponferrada 8 2001-02
209
Cuero Wilson Antonio Cuero Llano
27/01/1992 Cali 8 2013-14
210
Carmona José Carmona Rodríguez
21/07/1995 Jerez de la Frontera 8 2017-18
211
Carlinos Carlos Menéndez Hevia
17/02/1987 Noreña 8 2011-12
212
Víctor Víctor Corrón Herrezuelo
21/01/1968 Cáceres 8 1990-91
213
Javi Navas Javier Fernández Herranz
02/06/1991 Las Navas del Marqués 8 2018-19
214
Joan Tomàs Joan Tomàs Campasol
17/05/1985 Girona 8 2003-04
215
Seba Jesús Seba Hernández
11/04/1974 Zaragoza 8 2004-05
216
Koldo Koldo Aramburu Mateos
14/03/1963 Bilbao 8 1992-93
217
Rafa Gómez Rafael Gómez Llorens
23/05/1983 Alicante 8 2008-09
218
Hicham Hicham Khaloua Khaloua
07/05/1995 San Javier 8 2016-17
219
Fischer Díaz
Rosselló 8 1979-80
220
Merino José María Merino Guillén
14/02/1979 Casinos 8 2003-04
221
Guzmán Iván Guzmán García
31/01/1991 Barcelona 8 2013-14
222
Bomba Guillermo Rodríguez Sánchez
18/04/1977 Sevilla 8 2002-03
223
Fidalgo Vicente Fidalgo González
13/07/1972 Vigo 8 1997-98
224
Santamaría Gorka Santamaría Nos
03/07/1995 Bilbao 8 2014-15
225
Raúl Borrero Raúl Borrero Carpintero
27/03/1972 Donostia/San Sebastián 8 2007-08
226
Ferran Vila Ferran Vila Bassas
25/08/1988 Palautordera 8 2012-13
227
Iago Iago Iglesias Castro
23/02/1984 A Coruña 8 2013-14
228
Suso Jesús Fariñas Barquín
8 1991-92
229
Santamaría Gorka Santamaría Nos
03/07/1995 Bilbao 8 2018-19
230
Juan Hernández Juan Hernández García
06/12/1994 Lorca 8 2016-17
231
Nano Adolfo Alejandro García del Pozo Sánchez
15/06/1977 Elx 8 1996-97
232
Ipintza Joseba Lizaso Odriozola
01/07/1972 Zestoa 8 1997-98
233
Javi Prendes Francisco Javier Prendes Arango
18/09/1969 Cudillero 8 1996-98
234
Rafa Belda Rafael Belda Camacho
04/01/1982 Novelda 8 2007-08
235
Sergio Floro Sergio Floro Pardo
10/01/1981 Valencia 7 2010-11
236
Pau Franch Pau Franch Franch
25/07/1988 Betxí 7 2017-18
237
Quino Joaquin Burruchaga Iglesias
17/04/1982 Torrelavega 7 2004-05
238
De Gomar Manuel de Gomar Flor
28/12/1984 Conil de la Frontera 7 2010-12
239
Juan Jesús Juan Jesús Peral Trujillo
19/08/1982 Los Corrales 7 2001-02
240
Oliva Óscar Oliva Rodríguez
07/11/1981 Lleida 7 2006-07
241
Víctor Sánchez Víctor Sánchez Díaz
22/06/1982 Los Corrales de Buelna 7 2008-09
242
Pedro Beda Pedro Henrique Beda Nogueira
05/03/1989 Aquidauana 7 2016-17
243
Víctor Sánchez Víctor Sánchez Díaz
22/06/1982 Los Corrales de Buelna 7 2005-06
244
Riera Albert Riera Ortega
15/04/1982 Manacor 7 2000-01
245
Kiu Kim Young Gyu
05/09/1995 Yeong Ju 7 2017-18
246
Campaña José Ángel Gómez Campaña
31/05/1993 Sevilla 7 2010-11
247
Astorga Francisco Astorga Medrano
04/10/1960 Archidona 7 1987-89
248
Héctor Simón Héctor Simón Escudero
13/03/1984 Llançà 7 2019-20
249
Pau Franch Pau Franch Franch
25/07/1988 Betxí 7 2018-19
250
Poley Gonzalo Poley González
01/04/1991 Sanlúcar de Barrameda 7 2014-16
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error