Ranking Jornades Consecutives Substituit - 1ª + 2ª + 2ªB

# País Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PX Temporada
1
SerafínJuan Serafín Méndez González
03/01/1960 Padrón 26 1979-80
2
PedrazaAlfonso Pedraza Sag
09/04/1996 San Sebastián de los Ballesteros 18 2016-17
3
MorónXavier Morón Rodríguez
08/10/1978 Barcelona 16 2000-01
4
IrayIray Barreto Pérez
29/03/1985 Los Llanos de Aridane 16 2004-06
5
PaquitoFrancisco Fernández Sánchez
10/10/1961 Sabadell 15 1979-80
6
Rubén ReyesRubén Reyes Díaz
05/01/1979 Gijón 15 2001-02
7
BorjaFrancisco de Borja Pérez-Peñas Díaz-Mauriño
01/04/1982 Madrid 14 2011-12
8
MaikelMaikel Hermann Naujoks García
18/03/1976 Iserlohn 14 1995-96
9
Saúl BerjónSaúl Berjón Pérez
24/05/1986 Oviedo 14 2013-14
10
WilliamsIñaki Williams Arthuer
15/06/1994 Bilbao 14 2015-16
11
BenítezMiguel Ángel Benítez Pavón
19/05/1970 Santísima Trinidad 14 1995-96
12
NandoFernando García Noval
14/01/1962 Langreo 14 1980-81
13
CalleAntonio Sánchez de la Calle
14/10/1978 Madrid 14 2009-10
14
David GiménezDavid Giménez Vallès
24/10/1985 Lleida 14 2007-08
15
Javi MorenoJavier Moreno Valera
10/09/1974 Silla 13 1998-99
16
CristóbalCristóbal Juncal Fervenza
29/03/1981 Moaña 13 2006-07
17
BraulioBraulio Jesús Vázquez Benítez
14/03/1972 Pontevedra 13 2002-03
18
CadeteJorge Paulo Cadete Santos Reis
27/08/1968 Porto Amelia 13 1997-98
19
RodriJosé Manuel Rodríguez Romeo
12/02/1976 Zaragoza 12 1997-98
20
TitoVicente Enrique Castañer Villar
28/01/1989 Murcia 12 2011-12
21
EmbarbaAdrián Embarba Blázquez
07/05/1992 Azuqueca de Henares 12 2018-19
22
InuiTakashi Inui
02/06/1988 Ōmihachiman 12 2016-17
23
GregoryEmilio Gregorio Álvarez de Pablo
29/10/1959 Elgoibar 12 1979-80
24
UlloaJosé Leonardo Ulloa Fernández
26/07/1986 General Roca 12 2008-09
25
GalloDavid Gallo García
09/10/1975 Bilbao 12 2007-08
26
GuayreAntonio Guayre Betancor Perdomo
23/04/1980 Las Palmas de Gran Canaria 12 2004-05
27
Jean CarlosJean Carlos Silva Rocha
10/05/1996 Prata 12 2017-19
28
ÁvilaDavid Ávila Martínez
21/03/1978 Barcelona 12 2000-01
29
PachecoÓscar Pacheco Molero
26/06/1975 Mollet del Vallès 12 2000-01
30
CejudoÁlvaro Cejudo Carmona
29/01/1984 Puente Genil 12 2008-10
31
José MariJosé María Mora Gordillo
01/12/1977 Sevilla 12 2001-02
32
AlsinaJaume Alsina Casalduero
28/12/1972 12 1996-97
33
Carlos CalvoCarlos Calvo Sobrado
18/09/1985 Madrid 12 2012-13
34
ManuelManuel Alfredo Mosquera Bastida
10/08/1968 A Coruña 12 2002-04
35
CristóbalCristóbal Gil Martín
05/09/1992 Málaga 12 2018-19
36
MaquedaPablo José Maqueda Andrés
18/01/1971 Barcelona 12 1996-97
37
Héctor BosqueHéctor Bosque Boix
16/08/1978 Alcañiz 12 1999-01
38
SanchónFelipe Sanchón Huerta
08/04/1982 Barcelona 12 2013-15
39
Eito
12 1979-80
40
Aitor GoñiAitor Goñi Barazábal
21/01/1979 Pamplona 11 2006-08
41
Ferran TacónFerran Tacón Jiménez
18/09/1986 Mataró 11 2007-08
42
UnanueRoberto Unanue Barrenechea
17/08/1960 Bilbao 11 1980-81
43
BravoÁlvaro Bravo Ausín
02/01/1982 Burgos 11 2003-04
44
GoiriaAsier Goiria Etxebarria
19/09/1980 Amorebieta-Etxano 11 2004-05
45
TrashorrasRoberto Trashorras Gayoso
28/02/1981 Rábade 11 2010-11
46
Del OlmoJoseba del Olmo García
20/06/1981 Barakaldo 11 2006-07
47
PedroPedro Iglesias
1962 11 1980-81
48
RevivoMichail Haim Revivo
22/02/1972 Ashdod 11 1997-98
49
RosmenRosmen Rayco Quevedo Cabrera
16/09/1980 Arrecife 11 2007-08
50
ToniAntonio Manuel Rodríguez de Miguel
01/01/1987 Don Benito 11 2010-11
51
IotovVelko Nikolaev Iotov
26/08/1970 Sofía 11 1993-94
52
AndrijaševićStjepan Andrijašević
07/02/1967 Split 11 1996-97
53
LarraGaizka Larrazabal Goikoetxea
17/12/1997 Bilbao 11 2017-18
54
ChikiChristian Borrego Isabel
05/10/1996 Madrid 11 2018-20
55
ItoAndrés Alonso García
26/04/1961 Salamanca 11 1979-80
56
ContrerasAntonio Contreras Cortés
24/05/1971 Murcia 11 1998-99
57
SandroCarlos Alejandro Sierra Fumero
14/10/1974 Las Galletas 11 2000-01
58
DavidDavid Ferrera Gómez
28/05/1975 Gernika-Lumo 11 1996-97
59
De PaulaÓscar Javier de Paula Gamero
31/05/1975 Durango 11 1995-96
60
RochinaRubén Rochina Naixes
23/03/1991 Sagunt 11 2013-14
61
BilićMate Bilić
23/10/1980 Split 11 2003-04
62
ValerónJuan Carlos Valerón Santana
17/06/1975 Arguineguín 11 2011-12
63
José RamónJosé Ramón González Pérez
20/05/1968 Carreira 11 1997-98
64
Rubén GarcíaRubén García Santos
14/07/1993 Xàtiva 11 2017-18
65
Germán BeltránGermán Beltrán Juárez
26/10/1979 Alcañiz 11 2010-11
66
Javi PeñaFrancisco Javier González Peña
16/09/1972 Jerez de la Frontera 11 1999-00
67
Pizo GómezJosé Antonio Gómez Ramón
07/01/1964 Eibar 11 1995-96
68
CarrascoRamón Carrasco Guirau
24/07/1977 Elx 11 1999-00
69
Sito RieraLorenzo Riera Ortega
05/01/1987 Manacor 11 2005-06
70
Samu DelgadoSamuel Delgado Serna
02/07/1993 Belmonte 11 2014-15
71
Jorge LarenaJorge Larena-Avellaneda Roig
29/09/1981 Las Palmas de Gran Canaria 11 2005-06
72
SolabarrietaAritz Solabarrieta Aranzamendi
22/07/1983 Ondarroa 11 2007-08
73
HigueraFrancisco Higuera Fernández
30/01/1965 Escurial 11 1998-99
74
VíctorVíctor Manuel Fernández Gutiérrez
17/04/1974 Mérida 10 1996-97
75
TrejoÓscar Guido Trejo
26/04/1988 Santiago del Estero 10 2009-10
76
ManolínFrancisco Manuel Álvarez Sánchez
30/09/1959 Oviedo 10 1979-80
77
KomeDaniel Armand Ngom Kome
17/05/1980 Bangou 10 2003-04
78
CalvilloIgnacio Calvillo Zubiaurre
01/08/1981 Jaca 10 2008-09
79
RobainaAntonio Segura Robaina
30/11/1974 Las Palmas de Gran Canaria 10 2004-05
80
JandrínAlejandro Blanco González
19/08/1990 Oviedo 10 2015-16
81
VadilloÁlvaro Vadillo Cifuentes
12/09/1994 Puerto Real 10 2018-19
82
OjedaPedro Rafael Ojeda Bustos
15/11/1972 San Luis 10 1999-01
83
PepínJosé María Pérez Yebra
1963 Daganzo de Arriba 10 1980-81
84
De la CruzFrancisco Javier de la Cruz García
26/07/1979 Talavera de la Reina 10 2002-03
85
MalongaDominique Sossorobia Malonga
08/01/1989 Châtenay-Malabry 10 2013-14
86
Fran CarnicerFrancisco José Carnicer Magán
30/03/1991 Linares 10 2014-15
87
ZautuaEgoitz Zautua Bilbao
15/02/1975 Igorre 10 1996-97
88
TuniAntoni Lluis Adrover Colom
14/06/1982 Sóller 10 2008-09
89
EnziondoIbon Enziondo Pineda
27/09/1988 Bilbao 10 2016-17
90
ChristiansenThomas Christiansen Tarín
11/03/1973 København 10 1995-96
91
Iker BegoñaIker Begoña Zubiaur
15/11/1976 Bilbao 10 1998-99
92
ChicoFrancisco Javier Segundo Astorga
12/09/1975 Cádiz 10 1999-00
93
DražićDejan Dražić
26/09/1995 Sombor 10 2017-18
94
BorjaFrancisco de Borja Pérez-Peñas Díaz-Mauriño
01/04/1982 Madrid 10 2010-11
95
SánchezJosé Antonio Sánchez Mahía
22/02/1968 Barakaldo 10 1989-90
96
TabaresJosé Carlos Tabares
28/05/1978 San Gustavo 10 2006-08
97
FranciscoFrancisco Javier López Alfaro
01/11/1962 Osuna 10 1995-96
98
David RodríguezDavid Rodríguez Sánchez
14/02/1986 Talavera de la Reina 10 2012-13
99
CallejaJavier Calleja Revilla
12/05/1978 Madrid 10 2007-08
100
AlejandroAlejandro Suárez Castroagudín
14/07/1978 Gijón 10 2001-02
101
CarrazoniJuan Parres Carrazoni
01/11/1960 Elx 10 1980-81
102
EncinasRoberto Encinas Alcañiz
16/09/1980 Madrid 10 2008-09
103
JulioJulio Javier Pejenaute Pérez
15/06/1957 Milagro 10 1984-85
104
LinaresMiguel Linares Cólera
30/09/1982 Zaragoza 10 2016-17
105
PolacoFrancisco David Fydriszewski
13/04/1993 Rosario 10 2017-18
106
Kali GarridoJosé Félix Garrido Muro
14/09/1972 Bilbao 10 2003-04
107
IbagazaAriel Miguel Santiago Ibagaza Fernández
27/10/1976 Buenos Aires 10 1998-99
108
SerranoManuel Serrano Pulido
10/09/1972 El Masnou 10 2001-03
109
SerranoManuel Serrano Pulido
10/09/1972 El Masnou 10 2002-03
110
JoséJosé Luis Vegar Tebar
22/02/1975 Alicante 10 2000-01
111
Diego RiberaDiego Ribera Ramírez
19/02/1977 Riba-roja de Túria 10 1999-00
112
BenítezMiguel Ángel Benítez Pavón
19/05/1970 Santísima Trinidad 10 1995-96
113
Juan CarlosJuan Carlos Gallego González
06/10/1960 Salamanca 10 1980-81
114
CasiCasimiro Escobar Palencia
18/08/1960 10 1980-81
115
López RekarteLuis María López Rekarte
26/03/1962 Arrasate 10 1980-81
116
Xavi JiménezXavier Jiménez Santafé
21/01/1979 Santa Coloma de Gramenet 10 2009-10
117
ManuelManuel Alfredo Mosquera Bastida
10/08/1968 A Coruña 10 2001-02
118
JofreJofre Mateu González
24/01/1980 Alpicat 10 2009-10
119
MikelMikel Aguirregomezkorta Larrea
26/08/1974 Bilbao 10 1999-00
120
Toni VillaLaureano Antonio Villa Suárez
07/01/1995 Lorquí 10 2017-19
121
SardineroAdrián Sardinero Corpa
13/10/1990 Leganés 10 2013-14
122
KomeDaniel Armand Ngom Kome
17/05/1980 Bangou 9 2005-06
123
RamírezSantos Ramírez Gómez
06/04/1967 Madrid 9 2000-01
124
FranFrancisco Javier González Pérez
14/07/1969 Carreira 9 2002-03
125
David RodríguezDavid Rodríguez Sánchez
14/02/1986 Talavera de la Reina 9 2010-11
126
López SilvaJosé María López de Silva Sánchez
01/02/1983 Huelva 9 2008-09
127
AlcácerFrancisco Alcácer García
30/08/1993 Torrent 9 2020-21
128
CurtoVíctor Curto Ortiz
17/06/1982 Tortosa 9 2011-13
129
PedroPedro Santa Cecilia García
10/03/1984 Gijón 9 2007-09
130
César BritoCésar Gonçalves de Brito Duarte
21/10/1964 Covilhã 9 1996-97
131
Borja DíazBorja Díaz Herrero
02/11/1990 Fuenlabrada 9 2017-18
132
OuédecNicolas Pierre Ouédec
20/10/1971 Lorient 9 1996-98
133
MarioniBruno Giménez Marioni
15/06/1975 Paraná 9 2000-01
134
XiscoFrancisco Jiménez Tejada
26/06/1986 Santa Ponça 9 2007-08
135
VictorianoVictoriano Alonso Giménez
05/10/1967 Elx 9 1995-96
136
GallardoFrancisco Gallardo León
13/01/1980 Sevilla 9 2002-03
137
BraulioBraulio Jesús Vázquez Benítez
14/03/1972 Pontevedra 9 1998-99
138
TorneroCarlos Tornero Ibáñez
14/07/1982 Valencia 9 2006-07
139
ChandoAlejandro Torres Román
18/06/1982 Palma 9 2009-10
140
DuránJavier Durán Espinazo
07/07/1973 Donostia/San Sebastián 9 1994-95
141
Moisés MartínMoisés Martín Barragán
12/07/1980 Esplugues de Llobregat 9 2001-02
142
ArroyoRubén Arroyo Lloret
22/11/1983 Madrid 9 2010-12
143
FerrónJordi Ferrón Forné
15/08/1978 Barcelona 9 1999-00
144
PinillaAntonio Pinilla Miranda
25/02/1971 Badalona 9 2006-07
145
PachecoDaniel Pacheco Lobato
05/01/1991 Pizarra 9 2015-16
146
CléberCléber Eduardo Arado
11/10/1972 São José do Rio Preto 9 1997-98
147
CuéllarCrescencio Cuéllar Tainta
02/01/1970 Pamplona 9 1997-98
148
MiguiMiguel Manuel del Puerto Athane
26/05/1978 Azuaga 9 1999-00
149
Fernando SalesFernando Sales de los Cobos
12/09/1977 Sevilla 9 2011-12
150
Miguel ÁngelMiguel Ángel Muñoz Benítez
22/02/1970 Madrid 9 2004-05
151
OlaetaJavier Manuel Olaeta Álvarez
04/04/1971 Gernika-Lumo 9 1997-98
152
De las CuevasMiguel Ángel de las Cuevas Barberá
19/06/1986 Alicante 9 2012-13
153
KomeDaniel Armand Ngom Kome
17/05/1980 Bangou 9 2008-09
154
ChicoFrancisco Javier Segundo Astorga
12/09/1975 Cádiz 9 1996-97
155
VegaDaniel Vega Cintas
11/01/1997 Mérida 9 2015-16
156
DelibašićAndrija Delibašić
24/04/1981 Nikšić 9 2007-08
157
Miguel GonzálezMiguel Ángel González López
13/10/1968 Pamplona 9 1988-89
158
RamónRamón Coch Castillo
27/05/1960 Vimbodí i Poblet 9 1979-80
159
AzkorraGorka Azkorra Trueba
25/01/1983 Bilbao 9 2002-03
160
EcheverriaJosé Manuel Echeverria Salaverria
17/03/1952 Goizueta 9 1984-85
161
AresoFrancisco Javier Areso Blanco
03/09/1997 Cascante 9 2018-19
162
Hugo SánchezVíctor Hugo Sánchez Fernández
22/01/1994 Madrid 9 2013-14
163
KiuKim Young Gyu
05/09/1995 Yeong Ju 9 2016-17
164
Saúl BerjónSaúl Berjón Pérez
24/05/1986 Oviedo 9 2017-18
165
Diego PeláezDiego Peláez Silva
18/05/1989 Santiago de Compostela 9 2018-19
166
AmorrortuIker Amorrortu Andrinua
17/10/1995 Gernika-Lumo 9 2018-19
167
ArregiMikel Arregi Alberdi
30/10/1979 Azpeitia 9 2002-03
168
Vicente PérezVicente Pérez Madrid
11/07/1986 Aspe 9 2007-08
169
Miguel ÁngelMiguel Ángel del Pino Gómez
05/05/1961 Huelva 9 1980-81
170
IvánIván González Veiras
09/10/1978 Noia 9 2012-13
171
Pablo FernándezPablo Fernández Blanco
17/09/1996 Candás 9 2019-20
172
NéstorNéstor Albiach Roger
18/08/1992 Xirivella 9 2012-13
173
GoikoetxeaIñaki Goikoetxea Beristain
06/05/1982 Deba 9 2005-07
174
MuñozJavier Muñoz Muñoz
04/08/1976 Vejer de la Frontera 9 2009-10
175
Xavi MolasXavier Molas Batchelli
10/12/1980 Camprodon 9 2002-03
176
David VerdúDavid Verdú López
25/09/1988 Silla 9 2011-12
177
JuríoEnrique Jurío Guembe
14/12/1966 Artajona 9 1996-97
178
ÑoñoAntonio Manuel Asencio Rodríguez
10/06/1987 Cádiz 9 2016-18
179
SaúlSaúl Suárez Hernández
27/02/1988 Las Palmas de Gran Canaria 9 2009-10
180
KostićZlatko Kostić
09/08/1973 Podgorica 9 1995-96
181
OrlandoOrlando Suárez Azofra
21/11/1972 Las Palmas de Gran Canaria 9 1997-98
182
KomeDaniel Armand Ngom Kome
17/05/1980 Bangou 9 2009-10
183
MarcosMarcos Fanjul Monzón
06/12/1970 Wuppertal 9 1996-97
184
PinedaMichel Pineda Ozaeta
09/06/1964 Gien 9 1985-86
185
JuankarJuan Carlos Pérez López
30/03/1990 Boadilla del Monte 9 2012-13
186
PinedaJulio Pineda Romero
17/07/1972 Camas 9 2001-02
187
HéctorHéctor Zaragoza Boschmonar
14/10/1983 Madrid 9 2009-10
188
David ÁlvarezDavid Álvarez Pérez
03/02/1992 Oviedo 9 2013-14
189
TomićDjordje Tomić
11/11/1972 Zemun 9 1997-98
190
MohaMohammed El Yaagoubi Youbi
12/09/1977 Taourirt 9 2002-03
191
SolaMiguel Ángel Sola Elizalde
29/09/1957 Pamplona 9 1986-88
192
CamuñasJavier Camuñas Gallego
17/07/1980 Parla 9 2004-05
193
CabelloJosé David Cabello García
09/09/1977 Remscheid 9 2000-01
194
ManuelManuel Alfredo Mosquera Bastida
10/08/1968 A Coruña 9 1989-90
195
JandroAlejandro Calvo García
01/01/1972 Ordizia 9 1995-96
196
Miguel ÁngelMiguel Ángel Seijo Ramos
11/02/1962 Vigo 9 1980-81
197
RodriAntonio Rodríguez Saravia
28/01/1971 Barcelona 9 1998-99
198
Aarón ÑíguezAarón Ñíguez Esclapez
26/04/1989 Elx 9 2014-15
199
David FasDavid Fas Rojo
16/08/1980 Valencia 9 2008-09
200
David MartínDavid Martín García
27/08/1992 Segovia 9 2016-18
201
AlfredoAlfredo Álvarez García
15/08/1960 Langreo 9 1979-80
202
LavínSergio Lavín López
08/05/1983 Sobarzo 9 2003-04
203
PacuchoFrancisco Sánchez Franzón
San Fernando 9 1980-81
204
SolaMiguel Ángel Sola Elizalde
29/09/1957 Pamplona 9 1989-90
205
Roque MesaRoque Mesa Quevedo
07/06/1989 Telde 9 2012-13
206
BaccaCarlos Arturo Bacca Ahumada
08/09/1986 Puerto Colombia 9 2014-15
207
MarenyáJordi Mareñá Gumbau
17/05/1991 Vila-real 9 2013-14
208
PachónValentín Sergio Pachón Mosquero
05/02/1977 Madrid 9 2012-13
209
RodriJosé Manuel Rodríguez Romeo
12/02/1976 Zaragoza 9 2007-08
210
Juanmi CallejónJuan Miguel Callejón Bueno
11/02/1987 Motril 9 2007-08
211
AntoñitoAntonio Ramiro Pérez
02/02/1978 Sevilla 9 2011-12
212
MolistXavier Molist Berga
06/02/1977 Girona 9 2001-02
213
De LeónLuis de León Charnel
23/03/1969 Madrid 9 1990-91
214
Roberto RodríguezRoberto Rodríguez Abreu
14/08/1999 Villablanca 9 2017-18
215
SierraJesús Sierra Ruiz
10/03/1976 Pinos Puente 9 1997-98
216
Chico
9 1980-81
217
RoberRoberto González Bayón
06/01/2001 Mérida 9 2017-18
218
Aitor GarcíaAitor García Flores
25/03/1994 Gibraleón 9 2018-19
219
LarreinaSergio Larreina Córdoba
25/10/1974 Bilbao 9 2002-03
220
HichamHicham Khaloua Khaloua
07/05/1995 San Javier 8 2016-17
221
GandariasAsier Gandarias Malaetxeberría
20/09/1972 Gernika-Lumo 8 1997-98
222
Pablo FernándezPablo Fernández Blanco
17/09/1996 Candás 8 2019-20
223
Pedro RíosPedro Ríos Maestre
12/12/1981 Jerez de la Frontera 8 2012-13
224
Luis GilLuis Gil Torres
28/01/1976 La Pobla de Vallbona 8 2003-04
225
BenitoAlberto Benito Castañeda
17/06/1972 Madrid 8 2000-01
226
NiergaMarc Nierga Martí
15/04/1992 Girona 8 2012-13
227
AzkorraGorka Azkorra Trueba
25/01/1983 Bilbao 8 2012-13
228
Édgar MéndezÉdgar Antonio Méndez Ortega
02/01/1990 Arafo 8 2020-21
229
Iván MartínIván Martín Cardona
09/02/1978 Las Palmas de Gran Canaria 8 2003-04
230
GoloÓscar Santor Martínez
03/04/1978 Vitoria-Gasteiz 8 2010-11
231
TanaPedro Tanausú Domínguez Placeres
20/09/1990 Las Palmas de Gran Canaria 8 2015-16
232
Javi PrendesFrancisco Javier Prendes Arango
18/09/1969 Cudillero 8 1996-98
233
Raúl BorreroRaúl Borrero Carpintero
27/03/1972 Donostia/San Sebastián 8 2007-08
234
Paulo JorgePaulo Jorge Vieira Alves
05/05/1981 Porto 8 2007-08
235
ArandaCarlos Reina Aranda
27/07/1980 Málaga 8 2009-10
236
MessiLionel Andrés Messi Cuccittini
24/06/1987 Rosario 8 2005-06
237
Rafa GómezRafael Gómez Llorens
23/05/1983 Alicante 8 2008-09
238
César DíazCésar Díaz Martínez
05/01/1987 Villamalea 8 2011-12
239
DoblasFernando Sánchez Doblas
09/03/1961 Jerez de la Frontera 8 1980-81
240
Juanjo MartínezJuan José Martínez Martínez
09/10/1977 Jumilla 8 1999-00
241
Raúl MartínRaúl Martín Rodríguez
16/08/1979 Sevilla 8 2009-10
242
EscricheDaniel Escriche Romero
24/03/1998 Burriana 8 2018-19
243
PonceDaniel Ponce de León García
16/05/1991 Torrejón de Ardoz 8 2017-18
244
RiveroGerardo Damián Rivero
12/03/1975 Buenos Aires 8 2002-03
245
Fran MéridaFrancisco Mérida Pérez
04/03/1990 Barcelona 8 2019-21
246
ÓscarÓscar Rodríguez Arnaiz
28/06/1998 Los Navalmorales 8 2019-20
247
JonyJonatan Egea Lomas
21/02/1988 Sitges 8 2007-08
248
Dani LópezDaniel López Robles
25/05/1985 Madrid 8 2019-20
249
DíazAntonio Díaz Jurado
04/08/1969 Madrid 8 2001-02
250
MorenoJuan Carlos Moreno Rodríguez
14/04/1975 Barcelona 8 2000-01
En actiu la temporada 2020-21