2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo IV (B)2020-21

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Pasaia31169432011101
2Urduliz28167722113121
3Anaitasuna2316583171771
4Vitoria221557311441
5San Ignacio2115564161880
6Basconia19154741611152
7Cultural Durango19144731311100
8Sodupe1715456181880
9Ariznabarra1515366121770
10Santurtzi1314347152480
11Lagun Onak9152310122700
Ascens
Fase Intermedia
Promoció Permanència

Resultats

06/02/2021
Santurtzi
San Ignacio
-
-
07/02/2021
13/02/2021
Cultural Durango
Vitoria
-
-
14/02/2021

Destacats

Jugador Pos G Club
Aranguren
3 Cultural Durango
Goti
2 Urduliz
Balboa
2 San Ignacio
Arabaolaza
2 Anaitasuna
Cabieces
2 Santurtzi
Aratz
2 Pasaia
Arzalluz
2 Anaitasuna
Imanol Torre
1 Cultural Durango
Azcona
1 Basconia
Unai Naveira
1 Basconia
Nom Pos Minuts Club
Lorente
630 Basconia
Grande
528 Basconia
Oier López
496 Basconia
Unai Naveira
494 Basconia
Txapu
450 Cultural Durango
Markel Mayo
450 Urduliz
Baz
450 San Ignacio
Aranguren
438 Cultural Durango
Ruiz
418 Urduliz
Aguirre
414 Basconia
Nom Pos Grogues Club
Unai Naveira
3 Basconia
Trespalacios
3 Basconia
Iparraguirre
2 Cultural Durango
Xabier Naveira
2 Basconia
Dorronsoro
2 Urduliz
Oza
2 Urduliz
Soraluze
2 Anaitasuna
Aranbarri
2 Santurtzi
Marroquín
2 Santurtzi
Varela
2 Santurtzi
  Nom Pos Vermelles Club
Gil
1 Urduliz
Trespalacios
1 Basconia
De Jesús
1 Basconia
Azkoitia
1 Anaitasuna
Zabaleta
1 Pasaia
Paul
1 Vitoria
Nom Pos Coef Club PJ G
Nom P TG TV
Martín Ramos7130
Villaquirán Bidegain460
Rios Merino460
Pangua Ortiz430
Carte Echeverria351
Jebari Badii-Reghioui390
Rivera Carrasco300
Cano López3112
Alcibar Beristain350
Escobal Tomey300
Fontecha Márquez260
Palacios Arrugaeta251
Villanueva Amorrortu200
Cristóbal López200
Escalero Alzaga200
Morante Sainz200
Ruiz Rabanal240
Cuesta Azcano200
Gil Flores251
Panfilo Elechiguerra251
Zugazagoitia García160
Díaz Méndez100
Gómez Pérez100
Anduaga Sánchez100
Castaño Ibarguren100
Urizar Díaz100
Goitia Martínez100
Andrade Del Olmo100
Gols:
171
Promig golejador:
2,06
Targetes Grogues:
89
Targetes Grogues Per Partit:
1,07
Expulsions:
6
Expulsions Per Partit:
0,07
Victòries locals:
24
Victòries visitants:
27
Empats:
32
Màxima victòria local:
4 - 0 Vitoria-Santurtzi
Màxima victòria visitant:
0 - 3 Lagun Onak-Santurtzi

Progrés

Matriu

AnaAriBasCulLagPasSanSantSodUrdVit
Anaitasuna1-21-13-20-03-31-10-30-0
Ariznabarra1-10-10-00-21-12-01-30-1
Basconia1-11-13-02-34-00-00-2
Cultural Durango2-20-10-11-21-01-01-0
Lagun Onak0-11-01-12-32-20-30-0
Pasaia1-00-00-01-13-13-11-21-0
San Ignacio1-10-22-01-32-11-00-00-2
Santurtzi1-01-11-00-12-21-2
Sodupe0-13-12-10-23-10-11-20-0
Urduliz0-12-20-02-01-02-21-13-3
Vitoria0-10-01-11-00-04-00-00-1