Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Jauregi

Nom complet
Eneko Jauregi Escobar
Data de naixement
13/07/1996 (30 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Davanter centre
Altura
187 cm
Pes
81 kg
Eneko Jauregi Escobar
13/07/1996 (30 anys)
Davanter centre
187 cm
81 kg
Top 3
Top 100
Top 250
Tipus 1ª 2ª 2ªB 1ªRf 1ª + 2ª 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP FED G5
Temporades 145259611
Temporades seguides al mateix equip --3---2--
Equips 144248511
Partits Jugats 2108114631102241022
Partits complets 0202382043200
Partits titular 149644850114801
Partits suplent 159(#243)501560110221
Partits substituit 1304040(#179)3171601
Partits incomplets 288905590180822
Partits convocat 6261333245026
Partits convocat total 8134127661422691048
Guanyats 03046313076410
Empatats 02527152552100
Perduts 25341175596512
Minuts 564869565339764925105786968056
Gols 0162020(#65)1636300
Gols de suplent 05(#223)2257000
Partits Marcant algun Gol 0141916(#83)1433300
Promig golejador 0,000,150,180,32(#14)0,150,160,300,000,00
Doblets 0213(#44)23000
Hat-tricks 0001(#22)00000
Gols pròpia porta 000000000
Gols penalty 0213(#77)23000
Targetes grogues 1911101021211
Targetes vermelles 001001000
Edat primer partit 302119252119242430
Edat últim partit 302924263030292430
Edat primer partit en marcar -271925271925--
Edat últim partit en marcar -292426292928--
Enfrontaments amb més equips 235593337891022
Gols a més equips 0111813(#108)1129300
Gols amb més equips 033236300
Gols en una temporada 06615(#20)66100
Promig golejador en una temporada 0,000,170,300,410,170,300,500,000,00
Amonestacions en una temporada 133533111
Partits substituit en una temporada 1161229(#2)1616201
Partits suplent en una temporada 11817121818121
Partits incomplets en una temporada 2292632(#102)2929222
Ascensos -10112---
Descensos 020022--0
Jornades consecutives jugat 1262638(#104)2626---
Jornades consecutives titular 11112191112---
Jornades consecutives complet 053155---
Jornades consecutives suplent 18(#149)748(#210)8---
Jornades consecutives substituit 1667(#178)66---
Jornades consecutives partit incomplet 1121381213---
Jornades consecutives guanyant 0246(#109)24---
Jornades consecutives empatant 032233---
Jornades consecutives perdent 162366---
Jornades consecutives no guanyant 111551111---
Jornades consecutives no empatant 18108810---
Jornades consecutives no perdent 056956---
Jornades consecutives marcant 0233(#134)23---
Jornades consecutives sense marcar 12113102121---
Jugats consecutius titular 11112211112501
Jugats consecutius complet 053155100
Jugats consecutius suplent 118(#49)11418(#120)18(#242)121
Jugats consecutius substituit 1668(#179)66301
Jugats consecutius partit incomplet 21926121926422
Jugats consecutius guanyant 0446(#180)44110
Jugats consecutius empatant 032233100
Jugats consecutius perdent 264366112
Jugats consecutius no guanyant 211751111212
Jugats consecutius no empatant 21010101011722
Jugats consecutius no perdent 088988210
Jugats consecutius marcant 0233(#158)23200
Jugats consecutius sense marcar 23119103131322

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2026-27 19/08/2026 Atlético de Madrid - Málaga

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2020-21 17/12/2020 UCAM Murcia - Betis
Col·labora amb BDFutbol!