Ranking Jugats Consecutius Suplent - 1ª + 2ª + 2ªB

De 2ª es compten dades des de la temporada 1930-31, de 2ªB des de la 1978-79
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PS Temporada
1
Ortiz José Ortiz Bernal
04/08/1977 Almería 57 2008-12
2
Cristo Marrero Cristo Marrero Henríquez
10/11/1978 Las Zocas 39 2007-09
3
Ángel Ángel Luis Rodríguez Díaz
26/04/1987 San Cristóbal de La Laguna 35 2008-11
4
Raúl Ibáñez Raúl Ibáñez Galdón
10/11/1972 Tous 35 1989-92
5
Torres Francisco Javier Torres Huéscar
23/05/1990 Madrid 32 2012-13
6
Wellington Wellington Alves da Silva
06/01/1993 Rio de Janeiro 32 2011-14
7
Moha Traoré Mohamady Traoré Diarra
29/11/1994 Barcelona 31 2013-16
8
Tillo Juan Andrés Lasso González
06/01/1981 Puerto del Rosario 29 2005-08
9
Ernesto Ernesto Gómez Gómez
26/04/1985 Madrid 29 2001-07
10
Perera José Jesús Perera López
12/04/1980 Olivenza 28 2005-07
11
Borja Borja López Aguirre
04/03/1995 Melilla 28 2012-16
12
Brahim Brahim Amar Romero
02/08/1995 Melilla 28 2014-19
13
José Manuel José Manuel Cuevas Reina
17/07/1984 Tomares 27 2006-08
14
Arriki Owusu Afriyie Martin
01/09/1980 Accra 27 1997-06
15
Kiko Femenía Francisco Femenía Far
02/02/1991 Sanet y Negrals 26 2009-10
16
Ismael Ismael García López
30/09/1996 Murcia 26 2016-19
17
Pineda Francisco Javier Carpio Pineda
03/11/1971 Córdoba 26 1992-94
18
Ivo Ricardo Ivo Ricardo Bastos Pinheiro
31/01/1986 Matosinhos 26 2006-08
19
Lezaun Javier Lezaun Ezpeleta
06/08/1979 Peralta 26 2005-07
20
Perona Jorge Perona García
01/04/1982 Enguera 25 2005-06
21
Chema José Manuel Jiménez Sancho
09/05/1976 Pamplona 25 2009-11
22
Isaías Sánchez Isaías Sánchez Cortés
09/02/1987 Sabadell 25 2006-08
23
Waldo Waldo Antonio Álvarez Herrezuelo
08/03/1980 Badajoz 25 2001-03
24
Ruiz Antonio Ruiz González
23/11/1963 Zaragoza 25 1982-83
25
Ortuño Alfredo Ortuño Martínez
21/01/1991 Yecla 25 2011-13
26
Humberto Humberto José Ramírez Santiago
19/07/1985 Vecindario 24 2008-14
27
Espadas Iban Espadas Zubizarreta
04/08/1978 Tolosa 24 1999-00
28
Pineda José Antonio Pineda Jiménez
12/06/1980 Lucena 24 2011-13
29
Tariq Tariq Spezie Sevilla
21/06/1980 Sharjah 24 2002-03
30
Dani Martínez Daniel Martínez Quesada
31/01/1984 Jaén 24 2005-07
31
Carrasco Iñaki Carrasco Blanco
29/07/1977 Bilbao 24 1996-98
32
Quique Enrique González de la Mota Villalba
08/07/1984 Málaga 24 2003-06
33
Hugo Aguado Hugo Aguado San Julián
28/12/1988 Zamora 24 2007-13
34
Julen Guerrero Julen Guerrero López
07/01/1974 Portugalete 24 2002-04
35
Solari Santiago Hernán Solari Poggio
07/10/1976 Rosario 23 2002-04
36
Urko Vera Urko Vera Mateos
14/05/1987 Barakaldo 23 2012-14
37
Carlitos Carlos Domínguez Domínguez
18/09/1976 Mairena del Aljarafe 23 2001-03
38
Álvaro Pérez Álvaro Pérez Florentino
13/10/1975 Donostia/San Sebastián 23 1997-98
39
Xisco Francisco Jiménez Tejada
26/06/1986 Santa Ponça 23 2018-19
40
Mendy Formose Mendy
23/03/1989 Guédiawaye 23 2012-14
41
Carlos Merino Carlos Merino González
15/05/1980 Bilbao 23 2003-05
42
Manu Barreiro Manuel Barreiro Bustelo
08/07/1986 Santiago de Compostela 23 2007-09
43
Galán Jorge Galán Anaut
22/01/1989 Pamplona 23 2009-11
44
Isi Isaac Palazón Camacho
27/12/1994 Cieza 23 2015-16
45
Baptiste Ibrahim Baptiste Medhi Ouali
16/07/1984 Epinay 23 2005-07
46
Aldeondo Aitor Aldeondo Sarasa
25/01/1975 Andosilla 23 1998-01
47
Mella Gonzalo Mella Liñares
18/12/1967 Rarís 23 1989-91
48
Abella Izaro Abella Sánchez
16/05/1996 Ordizia 22 2017-19
49
Royo David Royo Castillo
29/08/1983 Zaragoza 22 2002-05
50
Robert Roberto Rodríguez Encinas
27/12/1979 Salamanca 22 2004-07
51
Duda Sérgio Paulo Barbosa Valente
27/06/1980 Porto 22 2015-17
52
David González David González Borges
25/08/1981 Las Palmas de Gran Canaria 22 2007-09
53
Antoñito Antonio Ramiro Pérez
02/02/1978 Sevilla 22 2012-13
54
Xisco Nadal Fernando Sebastián Nadal Martorell
27/06/1986 Palma 22 2009-11
55
Adrián Adrián Rodríguez Vaz
29/07/1996 Vigo 22 2016-18
56
Pandiani Walter Gerardo Pandiani Urquiza
27/04/1976 Montevideo 22 2011-13
57
Pereira Ramón Pereira Gómez
12/09/1978 Mérida 22 2001-03
58
Pereira Ramón Pereira Gómez
12/09/1978 Mérida 22 2007-09
59
Cuesta Jaime Cuesta Fanjul
19/07/1981 Ciudad de México 22 1999-03
60
Peraza Alejandro Peraza Cabrera
08/05/1986 Las Palmas de Gran Canaria 22 2005-08
61
Kiko Francisco de Borja Lacasa Sánchez
21/04/1978 Gandia 22 2003-06
62
Mario Mario González Gutiérrez
25/02/1996 Burgos 22 2015-17
63
Romagnoli Juan Bautista Romagnoli
20/06/1996 Buenos Aires 21 2017-18
64
Moncho Félix Alberto López Moreno
19/01/1988 Medina del Campo 21 2006-08
65
Berro Sergio Berro Pérez
05/10/1979 Sevilla 21 2004-10
66
Alberto Edjogo Alberto Edjogo-Owono Montalbán
21/04/1984 Sabadell 21 2001-07
67
Quintana Diego Jesús Quintana
24/04/1978 Rosario 21 2001-04
68
Quini Joaquín Béjar Martínez
25/03/1968 Linares 21 2000-02
69
Julià Francesc Xavier Julià Fontané
11/07/1961 Sant Gregori 21 1990-92
70
Fran Álvarez Francisco Álvarez Alonso
08/09/1976 Oviedo 21 1997-98
71
Onwu Manuel Onwu Villafranca
11/01/1988 Tudela 21 2012-15
72
Rebollo
21 1988-89
73
Luis Cembranos Luis Cembranos Martínez
06/06/1972 Luzern 21 1996-98
74
Javi García Javier García Almendro
01/10/1969 Sabadell 21 1996-98
75
Luisfer Luis Fernando Fernández Bermejo
11/03/1972 Jaraíz de la Vera 21 1993-94
76
Sabas Juan Sabas Huertas Lorente
13/04/1967 Madrid 21 1996-97
77
Sabas Juan Sabas Huertas Lorente
13/04/1967 Madrid 21 1994-96
78
Gato Antonio Jesús Ramos Rincón
22/02/1989 Loja 21 2012-14
79
Javi Ballesteros Javier Ballesteros Tomás
21/08/1984 Montamarta 21 2003-05
80
Kofi Ishmael Kofi Antwi
04/09/1992 Accra 21 2014-16
81
Eloy Eloy Jiménez Sánchez
30/01/1995 Hellín 21 2017-18
82
Gudelj Vladimir Gudelj
27/12/1966 Mostar 21 1997-99
83
Luis Castro Luis José Castro García
03/11/1966 Avilés 21 1997-99
84
Santaella Juan Antonio Santaella Rando
03/06/1974 Ceuta 21 1995-98
85
Mauricio López Mauricio Rodolfo López
22/02/1974 Quilmes 20 1998-01
86
Abdón Prats Abdón Roger Prats Bastidas
07/12/1992 Artà 20 2019-20
87
Abdón Prats Abdón Roger Prats Bastidas
07/12/1992 Artà 20 2018-19
88
Yelul Sergio Yelul Barcia
10/09/1981 Mieres 20 2001-02
89
Jorge Fernández Jorge Ramón Fernández López
26/11/1977 Vigo 20 2006-07
90
Jorge Jorge Barco Zorita
11/07/1973 20 1995-96
91
Jonatan Valle Jonatan Valle Trueba
30/12/1984 Santander 20 2004-05
92
Rubén Rubén Sanchidrian Barragán
17/09/1999 Vélez-Málaga 20 2018-19
93
Dani Cara Daniel Cara Rodríguez
25/04/1990 El Ejido 20 2010-12
94
Joserra José Ramón Zaldegui Balerdi
15/11/1965 Bilbao 20 1991-93
95
En-Nesyri Youssef En-Nesyri
01/06/1997 Fez 20 2016-18
96
Gurría Óscar Gurría Guerra
04/03/1973 Tudela 20 2005-07
97
Nélson Oliveira Nélson Miguel Castro Oliveira
08/08/1991 Barcelos 20 2012-13
98
Isi Isidre José Vila García
28/03/1977 Barcelona 20 2002-08
99
Gari Uranga Garikoitz Uranga Luluaga
21/06/1980 Tolosa 20 2007-08
100
De Paula Óscar Javier de Paula Gamero
31/05/1975 Durango 20 2001-04
101
Rojo Fernando Rojo Abellán
12/12/1968 Miranda de Ebro 20 1988-91
102
Primi Primitivo Soto Sáez
24/08/1955 Portugalete 20 1988-89
103
Capdevila José Luis Sánchez Capdevila
12/02/1981 Zaragoza 20 2010-11
104
Alexis Alexis de la Paz Marín
30/11/1979 Algeciras 20 1999-01
105
Tonín Antonio Navarro Manzanares
29/10/1948 Almassora 20 1979-81
106
Soriano Gustavo Soriano Alberola
16/07/1978 Barxeta 19 1998-00
107
Barkero José Javier Barkero Saludes
27/04/1979 Aretxabaleta 19 2005-07
108
Marcos Vales Marcos Vales Illanes
05/04/1975 A Coruña 19 1992-94
109
Germán Germán Sáenz de Miera Colmeiro
25/07/1990 Santa Cruz de Tenerife 19 2009-11
110
Villalibre Asier Villalibre Molina
30/09/1997 Gernika-Lumo 19 2016-18
111
Josué Josué Fuentes Sánchez
07/11/1982 Talavera de la Reina 19 2001-03
112
Rubén Pardo Rubén Pardo López
14/04/1986 Ortigueira 19 2008-09
113
Ángel Ángel Luis Rodríguez Díaz
26/04/1987 San Cristóbal de La Laguna 19 2008-09
114
Módigo Hugo Alberto Módigo Gordillo
31/07/1956 Córdoba 19 1981-83
115
Fonte Rubén Fonte Monsonís
20/05/1988 Burriana 19 2009-13
116
Robert Roberto Rodríguez Encinas
27/12/1979 Salamanca 19 2003-05
117
Chumillas David Chumillas Villalba
13/06/1976 Vila-real 19 1994-98
118
Franco Franco Borràs Pellicer
28/05/1962 Bellreguard 19 1981-83
119
Luis Bouza Luis Bouza Cerecedo
05/05/1984 Riotorto 19 2006-07
120
Cervero Diego Cervero Otero
13/08/1983 Oviedo 19 2014-16
121
Julen Guerrero Julen Guerrero López
07/01/1974 Portugalete 19 2004-06
122
Borja Valle Borja Valle Balonga
09/07/1992 Ponferrada 19 2009-12
123
Linares Miguel Linares Cólera
30/09/1982 Zaragoza 19 2018-20
124
Roger Roger Cànovas Grau
01/08/1978 Barcelona 19 1997-01
125
Villatoro Jesús García Villatoro
25/09/1988 Ceuta 19 2009-10
126
Mujika Juan María Mujika Izaguirre
12/05/1963 Donostia/San Sebastián 19 1989-91
127
Acuña Carlos Javier Acuña Caballero
23/06/1988 Encarnación 19 2016-18
128
Pallardó Miguel Pallardó González
05/09/1986 Alaquàs 19 2011-13
129
Ito Jesús Gregorio Rosa Arocha
21/11/1979 Santa Cruz de Tenerife 19 2001-07
130
Chico Francisco Javier Segundo Astorga
12/09/1975 Cádiz 19 1997-99
131
Sidi Jesús María Martínez Mojzi Ahmed
10/02/1993 Melilla 19 2011-14
132
Bodipo Rodolfo Bodipo Díaz
25/10/1977 Dos Hermanas 19 2000-01
133
Valerón Juan Carlos Valerón Santana
17/06/1975 Arguineguín 19 2013-15
134
Mutiu Adepoju Mutiu
22/12/1970 Ibadan 19 1999-02
135
Oribe Ángel Oribe Pageo
19/09/1963 Reus 19 1995-96
136
Aritza Aritza Domínguez Pérez
03/03/1975 Barakaldo 19 1998-00
137
Maldonado Francisco José Maldonado Collante
02/06/1981 San Fernando 19 2009-12
138
Fran Francisco Manuel Domínguez de los Ríos
17/05/1975 Zamora 19 1994-95
139
Idiakez Iñigo Idiakez Barkaiztegi
08/11/1973 Donostia/San Sebastián 19 1996-97
140
Tonete Antonio Martínez Tormos
08/10/1983 Yecla 19 2003-04
141
Serrano Emilio Serrano Bayón
16/10/1957 Ciudad Real 19 1979-83
142
Lucas Vázquez Lucas Vázquez Iglesias
01/07/1991 Curtis 18 2012-13
143
Quico Francisco Javier Rey García
14/06/1967 Viveiro 18 1994-96
144
Abalo Daniel Abalo Paulos
29/09/1987 Vilagarcía de Arousa 18 2010-11
145
Francisco Francisco Fernández Fernández de Mendiola
03/06/1967 Arraia-Maeztu 18 1989-90
146
Aduriz Aritz Aduriz Zubeldia
11/02/1981 Donostia/San Sebastián 18 2018-20
147
Calderón Joaquín Calderón Vicente
10/10/1988 Elx 18 2006-08
148
Farias José Juan Santana Farias
11/06/1958 Las Palmas de Gran Canaria 18 1980-83
149
Arpón Óscar Arpón Ochoa
09/04/1975 Calahorra 18 2002-04
150
Joaquín Joaquín Sánchez Rodríguez
21/07/1981 El Puerto de Santa María 18 1999-00
151
Cortés Jorge Cortés Martín
27/02/1997 Marbella 18 2017-19
152
Toquero Gaizka Toquero Pinedo
09/08/1984 Vitoria-Gasteiz 18 2012-14
153
Llorente Fernando Javier Llorente Torres
26/02/1985 Pamplona 18 2006-07
154
Cristian Cristian Hidalgo González
21/09/1983 Barcelona 18 2009-11
155
Koeman Muham-Mad Al-Lal Hamed
01/04/1992 Melilla 18 2014-16
156
Gorka López Gorka López Hernández
02/05/1978 Gernika-Lumo 18 2000-02
157
Juanjo Martínez Juan José Martínez Martínez
09/10/1977 Jumilla 18 2000-01
158
Cabarcos David Cabarcos González
07/02/1977 Oviedo 18 1995-98
159
Bakkali Zakaria Bakkali
26/01/1996 Liège 18 2015-17
160
Memo Jesús David Abrante Lorenzo
22/01/1979 Santa Cruz de La Palma 18 2001-06
161
Yordi Jorge González Díaz
14/09/1974 San Fernando 18 2005-07
162
Epitié Juan Ramón Epitié-Dyowe Roig
12/10/1976 Manresa 18 2000-02
163
Llabrés Arnaldo Llabrés Picó
22/07/1964 Muro 18 1988-91
164
Gorka López Gorka López Hernández
02/05/1978 Gernika-Lumo 18 1999-00
165
Raúl Borrero Raúl Borrero Carpintero
27/03/1972 Donostia/San Sebastián 18 1995-96
166
Nieto Manuel Nieto Sánchez
29/03/1998 Villa del Río 18 2015-20
167
Pinto Jorge Pinto Tamayo
18/09/1981 Orio 18 2007-10
168
Muiños Javier Muiños Soler
20/05/1979 Cádiz 18 2000-02
169
Munitis Ibon Munitis Guridi
05/05/1980 Elorrio 18 2005-06
170
Troiteiro Jorge Troiteiro Carrasco
09/04/1984 Almansa 18 2006-08
171
Tejero Jesús Tejero Gimeno
19/12/1965 Tauste 18 1988-90
172
Antas Pablo Antas Pereiro
15/10/1990 Lugo 18 2010-11
173
Llamas Sergio Llamas Pardo
06/03/1993 Vitoria-Gasteiz 18 2015-16
174
Alonso Alonso Jesús Larios Martín
13/02/1983 Hinojos 18 2001-03
175
Nanizayamo Jonathan Nanizayamo
05/06/1991 Tours 17 2010-13
176
David Sanz David Sanz Pascual
23/04/1977 Madrid 17 2010-11
177
Pablo Niño Juan Pablo Niño Castellano
15/05/1978 Rota 17 1997-99
178
Ramón Ramón Vázquez García
14/02/1964 Alcalá de Guadaíra 17 1993-94
179
Ricardo Ricardo López Ferrer
14/05/1975 Ferrol 17 1995-97
180
Giovanni Giovanni Pérez Rodríguez
26/05/1984 El Cotillo 17 2005-07
181
Jonathan Soriano Jonathan Soriano Casas
24/09/1985 Pont de Vilomara i Rocafort 17 2006-08
182
Borja Borja López Aguirre
04/03/1995 Melilla 17 2015-18
183
Josemi José Miguel Pérez Ruiz
28/01/1976 Palma 17 1997-98
184
Treviño José Manuel Treviño Novillo
17/11/1968 Tomelloso 17 1990-92
185
Uribe Carlos Luis Uribe del Prado
23/02/1978 Bilbao 17 1998-99
186
Luis Luis Marcos García
02/05/1963 Estella 17 1990-93
187
Dinei Telmario de Araújo Sacramento
11/11/1983 São Domingos 17 2009-10
188
Sandro Carlos Alejandro Sierra Fumero
14/10/1974 Las Galletas 17 2006-08
189
Morientes Fernando Morientes Sánchez
05/04/1976 Cilleros 17 2002-05
190
Hovi Kimmo Harkku Hovi
31/05/1994 Mäntsälä 17 2015-16
191
Marcos Rodríguez Marcos Rodríguez Fernández
07/01/1984 Marín 17 2004-05
192
Elías Elías Pérez Sastre
01/12/1990 Zafra 17 2011-13
193
Sotelo Juan Manuel Sotelo Lorenzo
28/03/1956 Buenos Aires 17 1979-81
194
Álvaro
17 1981-84
195
Fito Miranda Adolfo Miranda Araujo
14/10/1989 Barcelona 17 2010-13
196
Kiko Ramírez Francisco Ramírez González
14/07/1970 Tarragona 17 1994-96
197
Toché José Verdú Nicolás
01/01/1983 Santomera 17 2004-06
198
Francis Francisco Javier Cabral Román
03/11/1965 Jerez de la Frontera 17 1985-87
199
Alfredo Alfredo Prieto Alonso
11/10/1979 León 17 1998-99
200
Juanjo Juan José Serrano Macías
03/10/1981 Calamonte 17 2014-15
201
Chirri Carlos Monje Serrano
06/06/1990 Mérida 17 2011-12
202
Cheikh Cheikh Saad Bouh Diagne
20/09/1990 Nouadibhou 17 2010-12
203
Joan Tomàs Joan Tomàs Campasol
17/05/1985 Girona 17 2009-10
204
Ezequiel Ezequiel Calvente Criado
12/01/1991 Melilla 17 2010-12
205
Cámara Álvaro Cámara Rey
09/07/1978 Madrid 17 2007-09
206
Soler Jose Antonio Soler Durá
07/05/1995 Atzeneta d'Albaida 17 2013-15
207
Aarón Aarón Fernández Sorroche
08/05/1985 Tarragona 17 2008-09
208
Molina Sergio Molina Rivero
14/11/1983 Málaga 17 2012-15
209
Luismi Luis Miguel Álvarez Calvo
14/03/1982 Plasencia 17 2006-07
210
Miguel Ángel Miguel Ángel Blas Garrido
14/01/1968 Barcelona 17 1992-93
211
Ricardo Ricardo Concepción Pérez
07/02/1977 Santa Cruz de la Palma 17 1997-99
212
José María José María Díaz Muñoz
04/07/1982 Murcia 17 2002-05
213
Gerardo Gerardo Carrera Piñera
05/03/1987 Gijón 17 2007-09
214
Onwu Manuel Onwu Villafranca
11/01/1988 Tudela 17 2009-10
215
Ersen Martin Ersen Martin
23/05/1979 Makfredwitz 17 2007-09
216
Pepe Domingo José Domingo Juárez Ramiro
03/07/1977 Madrid 17 2003-04
217
Edu Fenoy Eduardo Fenoy López
28/08/1976 Almería 17 1997-01
218
Nacho Franco José Ignacio Franco Zumeta
01/08/1981 Pina de Ebro 17 2001-03
219
Fran Rico Francisco Manuel Rico Castro
03/08/1987 Portonovo 17 2005-07
220
Lucio Diego Lucio González
23/12/1977 Irun 17 2000-02
221
Tello Cristian Tello Herrera
11/08/1991 Barcelona 17 2013-18
222
Nico Francisco José Nicolás González
06/11/1988 Molina de Segura 17 2011-13
223
Peri Pedro Copete Ballina
10/04/1985 Mérida 17 2004-05
224
Ibrahima Ibrahima Baldé
04/09/1989 Dakar 17 2018-20
225
Sigfrido Sigfrido del Rosario Oliva
29/07/1964 Gáldar 17 1993-94
226
Biagini Leonardo Ángel Biagini
13/04/1977 Arroyo Seco 17 2000-03
227
Quero Juan Carlos Quero Porras
12/08/1972 Fuengirola 17 1998-00
228
Sobrino Rubén Sobrino Pozuelo
01/06/1992 Daimiel 17 2013-15
229
Cirio Sergio Cirio Olivares
09/03/1985 Barcelona 17 2005-06
230
Arturo Arturo Molina Tornero
18/07/1996 Abarán 17 2015-16
231
Morales José Luis Morales Martín
02/08/1973 Madrid 17 1999-00
232
Nata Natanael Bueloha Borengue
23/04/1979 Madrid 17 2000-01
233
Germán Beltrán Germán Beltrán Juárez
26/10/1979 Alcañiz 17 2009-10
234
Jhon Pírez Jhon Alexander Pírez Araújo
20/02/1993 Montevideo 17 2013-15
235
Aitor Aitor Caler Sánchez
10/08/1986 Barcelona 17 2006-09
236
Acorán Acorán Barrera Reyes
31/01/1983 Santa Cruz de Tenerife 17 2002-03
237
Pujol Daniel Pujol Martínez
20/05/1992 Lleida 17 2009-12
238
Rubio Juan José Rubio Jiménez
28/08/1956 Madrid 16 1984-86
239
Glaucio Glaucio de Jesús Carvalho
11/11/1975 São Paulo 16 2001-02
240
Sergio Marcos Sergio Marcos González
03/02/1992 Sacedón 16 2009-10
241
Eusebio Eusebio Sacristán Mena
13/04/1964 La Seca 16 1999-00
242
Pandiani Walter Gerardo Pandiani Urquiza
27/04/1976 Montevideo 16 2006-07
243
Soriano Javier Soriano Recio
30/11/1971 Madrid 16 1995-97
244
Pina Jorge Pina Roldán
28/02/1983 Zaragoza 16 2001-02
245
Mikel Álvaro Mikel Álvaro Salazar
20/12/1982 Amurrio 16 2003-04
246
Johnny Jonathan David Rodríguez Auyanet
19/03/1979 Las Palmas de Gran Canaria 16 2003-04
247
Anxo Anxo Mato Pose
30/03/1982 Laxe 16 2008-09
248
Silas Sid'Ahmed Sidati Malainine Embarek
10/05/1990 Tinduf 16 2013-14
249
Berastegui Ignacio Berastegui Araña
21/03/1968 Pamplona 16 1989-90
250
Baraja Javier Baraja Vegas
24/08/1980 Valladolid 16 2011-12
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error