Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Manu Fuster

Nom complet
Manuel Fuster Lázaro
Data de naixement
22/10/1997 (28 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Migcampista
Altura
169 cm
Pes
65 kg
Manuel Fuster Lázaro
22/10/1997 (28 anys)
Migcampista
169 cm
65 kg
Top 100
Top 250
Tipus 1ª 2ª 2ªB 1ªRf 1ª + 2ª 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP G5
Temporades 16217971
Temporades seguides al mateix equip -22--35-
Equips 12112321
Partits Jugats 2820164322292931228
Partits complets 2662813689632
Partits titular 8177542918523948
Partits suplent 20241034454820
Partits substituit 6110(#35)2616116(#179)142(#228)16
Partits incomplets 26134(#162)3619160196926
Partits convocat 1011312124010
Partits convocat total 3821267332503171238
Guanyats 4672615719754
Empatats 567219729325
Perduts 196717886103519
Minuts 99114855477825171584620624620991
Gols 231912(#186)334212
Gols de suplent 23005512
Partits Marcant algun Gol 23089(#233)324012
Promig golejador 0,070,150,140,380,140,140,080,07
Doblets 0113(#60)1200
Gols pròpia porta 00000000
Gols penalty 01021100
Targetes grogues 21794192822
Targetes vermelles 02002200
Edat primer partit 2621192321192226
Edat últim partit 2728212428282827
Edat primer partit en marcar 2722202322202727
Edat últim partit en marcar 2728212428282727
Enfrontaments amb més equips 1745251956761217
Gols a més equips 22278233012
Gols amb més equips 12112311
Gols en una temporada 28512(#50)8812
Promig golejador en una temporada 0,070,200,170,380,200,200,330,07
Amonestacions en una temporada 24544512
Partits substituit en una temporada 629(#22)141629(#26)29(#27)16
Partits suplent en una temporada 20121032020220
Partits incomplets en una temporada 263222193232226
Ascensos -00101--
Descensos 110022-1
Jornades Consecutives Jugat 95025275656--
Jornades Consecutives Titular 2321425(#191)3232--
Jornades Consecutives Complet 294599--
Jornades Consecutives Suplent 434144--
Jornades Consecutives Substituit 29(#90)349(#152)9--
Jornades Consecutives Partit Incomplet 913951313--
Jornades Consecutives Guanyant 154355--
Jornades Consecutives Empatant 143244--
Jornades Consecutives Perdent 645266--
Jornades Consecutives No Guanyant 787388--
Jornades Consecutives No Empatant 613941313--
Jornades Consecutives No Perdent 28810(#213)99--
Jornades Consecutives Marcant 1223(#124)22--
Jornades Consecutives Sense Marcar 6141771818--
Jugats Seguits 992(#47)25275656129
Jugats Consecutius Titular 2343225344222
Jugats Consecutius Complet 29459922
Jugats Consecutius Suplent 8442886(#59)8
Jugats Consecutius Substituit 210(#145)3410(#224)1012
Jugats Consecutius Partit Incomplet 26299102929626
Jugats Consecutius Guanyant 15435521
Jugats Consecutius Empatant 14324411
Jugats Consecutius Perdent 65526626
Jugats Consecutius No Guanyant 91273121229
Jugats Consecutius No Empatant 81397131358
Jugats Consecutius No Perdent 210111091122
Jugats Consecutius Marcant 1223(#161)2211
Jugats Consecutius Sense Marcar 11231772323811

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2024-25 16/08/2024 Las Palmas - Sevilla

Gol

# Temporada Data Partit
1 2024-25 08/11/2024 Rayo Vallecano - Las Palmas

Gol

# Temporada Data Partit
1 2017-18 14/01/2018 Cerceda - Guijuelo

Doblet

# Temporada Data Partit
1 2017-18 14/01/2018 Cerceda - Guijuelo

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2021-22 28/08/2021 Albacete - Castellón

Gol

# Temporada Data Partit
1 2021-22 28/08/2021 Albacete - Castellón

Doblet

# Temporada Data Partit
1 2021-22 21/11/2021 Albacete - Barcelona B

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2019-20 18/12/2019 Tudelano - Albacete

Gol

# Temporada Data Partit
1 2024-25 31/10/2024 Ontiñena - Las Palmas
Col·labora amb BDFutbol!