Ranking Jornades Consecutives Substituit - 2ª

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1930-31
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PX Temporada
1
Serafín Juan Serafín Méndez González
03/01/1960 Padrón 26 1979-80
2
Pedraza Alfonso Pedraza Sag
09/04/1996 San Sebastián de los Ballesteros 18 2016-17
3
Rubén Reyes Rubén Reyes Díaz
05/01/1979 Gijón 15 2001-02
4
Paquito Francisco Fernández Sánchez
10/10/1961 Sabadell 15 1979-80
5
Borja Francisco de Borja Pérez-Peñas Díaz-Mauriño
01/04/1982 Madrid 14 2011-12
6
Calle Antonio Sánchez de la Calle
14/10/1978 Madrid 14 2009-10
7
Saúl Berjón Saúl Berjón Pérez
24/05/1986 Oviedo 14 2013-14
8
Javi Moreno Javier Moreno Valera
10/09/1974 Silla 13 1998-99
9
Ulloa José Leonardo Ulloa Fernández
26/07/1986 General Roca 12 2008-09
10
Carlos Calvo Carlos Calvo Sobrado
18/09/1985 Madrid 12 2012-13
11
Sanchón Felipe Sanchón Huerta
08/04/1982 Barcelona 12 2013-15
12
Gregory Emilio Gregorio Álvarez de Pablo
29/10/1959 Elgoibar 12 1979-80
13
Javi Peña Francisco Javier González Peña
16/09/1972 Jerez de la Frontera 11 1999-00
14
Valerón Juan Carlos Valerón Santana
17/06/1975 Arguineguín 11 2011-12
15
Ito Andrés Alonso García
26/04/1961 Salamanca 11 1979-80
16
Trashorras Roberto Trashorras Gayoso
28/02/1981 Rábade 11 2010-11
17
Samu Delgado Samuel Delgado Serna
02/07/1993 Belmonte 11 2014-15
18
Rubén García Rubén García Santos
14/07/1993 Xàtiva 11 2017-18
19
Pizo Gómez José Antonio Gómez Ramón
07/01/1964 Eibar 11 1995-96
20
Iotov Velko Nikolaev Iotov
26/08/1970 Sofía 11 1993-94
21
Unanue Roberto Unanue Barrenechea
17/08/1960 Bilbao 11 1980-81
22
Bilić Mate Bilić
23/10/1980 Split 11 2003-04
23
Calleja Javier Calleja Revilla
12/05/1978 Madrid 10 2007-08
24
Jofre Jofre Mateu González
24/01/1980 Alpicat 10 2009-10
25
Serrano Manuel Serrano Pulido
10/09/1972 El Masnou 10 2002-03
26
Tuni Antoni Lluis Adrover Colom
14/06/1982 Sóller 10 2008-09
27
Julio Julio Javier Pejenaute Pérez
15/06/1957 Milagro 10 1984-85
28
Manuel Manuel Alfredo Mosquera Bastida
10/08/1968 A Coruña 10 2001-02
29
Mikel Mikel Aguirregomezkorta Larrea
26/08/1974 Bilbao 10 1999-00
30
Malonga Dominique Sossorobia Malonga
08/01/1989 Châtenay-Malabry 10 2013-14
31
Tabares José Carlos Tabares
28/05/1978 San Gustavo 10 2006-08
32
Serrano Manuel Serrano Pulido
10/09/1972 El Masnou 10 2001-03
33
David Rodríguez David Rodríguez Sánchez
14/02/1986 Talavera de la Reina 10 2012-13
34
Trejo Óscar Guido Trejo
26/04/1988 Santiago del Estero 10 2009-10
35
Diego Ribera Diego Ribera Ramírez
19/02/1977 Riba-roja de Túria 10 1999-00
36
Fran Carnicer Francisco José Carnicer Magán
30/03/1991 Linares 10 2014-15
37
López Rekarte Luis María López Rekarte
26/03/1962 Arrasate 10 1980-81
38
Carrazoni Juan Parres Carrazoni
01/11/1960 Elx 10 1980-81
39
José José Luis Vegar Tebar
22/02/1975 Alicante 10 2000-01
40
Kome Daniel Armand Ngom Kome
17/05/1980 Bangou 10 2003-04
41
Borja Francisco de Borja Pérez-Peñas Díaz-Mauriño
01/04/1982 Madrid 10 2010-11
42
Sardinero Adrián Sardinero Corpa
13/10/1990 Leganés 10 2013-14
43
Manolín Francisco Manuel Álvarez Sánchez
30/09/1959 Oviedo 10 1979-80
44
Linares Miguel Linares Cólera
30/09/1982 Zaragoza 10 2016-17
45
Vadillo Álvaro Vadillo Cifuentes
12/09/1994 Puerto Real 10 2018-19
46
Polaco Francisco David Fydriszewski
13/04/1993 Rosario 10 2017-18
47
Fernando Sales Fernando Sales de los Cobos
12/09/1977 Sevilla 9 2011-12
48
Braulio Braulio Jesús Vázquez Benítez
14/03/1972 Pontevedra 9 1998-99
49
Cuéllar Crescencio Cuéllar Tainta
02/01/1970 Pamplona 9 1997-98
50
Pacheco Daniel Pacheco Lobato
05/01/1991 Pizarra 9 2015-16
51
Olaeta Javier Manuel Olaeta Álvarez
04/04/1971 Gernika-Lumo 9 1997-98
52
Orlando Orlando Suárez Azofra
21/11/1972 Las Palmas de Gran Canaria 9 1997-98
53
Tomić Djordje Tomić
11/11/1972 Zemun 9 1997-98
54
César Brito César Gonçalves de Brito Duarte
21/10/1964 Covilhã 9 1996-97
55
Molist Xavier Molist Berga
06/02/1977 Girona 9 2001-02
56
Aitor García Aitor García Flores
25/03/1994 Gibraleón 9 2018-19
57
Miguel Ángel Miguel Ángel del Pino Gómez
05/05/1961 Huelva 9 1980-81
58
Kostić Zlatko Kostić
09/08/1973 Podgorica 9 1995-96
59
Ramón Ramón Coch Castillo
27/05/1960 Vimbodí i Poblet 9 1979-80
60
Jandro Alejandro Calvo García
01/01/1972 Ordizia 9 1995-96
61
Delibašić Andrija Delibašić
24/04/1981 Nikšić 9 2007-08
62
Pineda Julio Pineda Romero
17/07/1972 Camas 9 2001-02
63
Camuñas Javier Camuñas Gallego
17/07/1980 Parla 9 2004-05
64
Kome Daniel Armand Ngom Kome
17/05/1980 Bangou 9 2005-06
65
Chando Alejandro Torres Román
18/06/1982 Palma 9 2009-10
66
Kome Daniel Armand Ngom Kome
17/05/1980 Bangou 9 2008-09
67
Manuel Manuel Alfredo Mosquera Bastida
10/08/1968 A Coruña 9 1989-90
68
David Rodríguez David Rodríguez Sánchez
14/02/1986 Talavera de la Reina 9 2010-11
69
Saúl Berjón Saúl Berjón Pérez
24/05/1986 Oviedo 9 2017-18
70
Paulo Jorge Paulo Jorge Vieira Alves
05/05/1981 Porto 8 2007-08
71
Manolo Pérez Manuel Pérez Rodrigo
31/08/1976 Barcelona 8 2003-04
72
Ramón Ramón Coch Castillo
27/05/1960 Vimbodí i Poblet 8 1979-80
73
Azkorra Gorka Azkorra Trueba
25/01/1983 Bilbao 8 2012-13
74
Puado Javier Puado Díaz
25/05/1998 Barcelona 8 2019-20
75
Aitor Goñi Aitor Goñi Barazábal
21/01/1979 Pamplona 8 2006-07
76
Pirri Gregorio Ruiz García
08/04/1961 Palencia 8 1979-80
77
Patiño Javier Patiño Lachica
14/02/1988 Madrid 8 2011-12
78
Mikel Álvaro Mikel Álvaro Salazar
20/12/1982 Amurrio 8 2009-10
79
Luis Gil Luis Gil Torres
28/01/1976 La Pobla de Vallbona 8 2003-04
80
Sambade Carlos Sambade Zarzosa
19/02/1961 Palencia 8 1979-80
81
Ontiveros Javier Ontiveros Parra
09/09/1997 Marbella 8 2017-18
82
Lekić Dejan Lekić
07/06/1985 Kraljevo 8 2018-19
83
Espinoza Cristian Omar Espinoza
03/04/1995 Buenos Aires 8 2016-17
84
Raba Daniel Raba Antolín
29/10/1995 Santander 8 2019-20
85
Tomy Marcos Tomás Gutiérrez Duncanson
16/11/1965 La Orotava 8 1988-89
86
Escriche Daniel Escriche Romero
24/03/1998 Burriana 8 2018-19
87
Vicente Vicente Álvarez Núñez
30/04/1960 Ourense 8 1979-80
88
Guille Donoso Guillermo Donoso Alonso
08/07/1995 Gijón 8 2016-17
89
Ramírez Juan Edgardo Ramírez
25/05/1993 Moreno 8 2015-16
90
Xisco Nadal Fernando Sebastián Nadal Martorell
27/06/1986 Palma 8 2009-10
91
Ander Lafuente Ander Lafuente Aguado
18/02/1983 Santurtzi 8 2009-10
92
Bruno Gama Bruno Alexandre Vilela Gama
15/11/1987 Vila Verde 8 2011-12
93
Campillo Antonio Campillo Medina
16/12/1990 Madrid 8 2016-17
94
Carrazoni Juan Parres Carrazoni
01/11/1960 Elx 8 1980-81
95
Lanzarote Manuel Lanzarote Bruno
20/01/1984 Barcelona 8 2016-17
96
Moreno Juan Carlos Moreno Rodríguez
14/04/1975 Barcelona 8 2000-01
97
Bergdich Zakarya Bergdich
07/01/1989 Compiègne 8 2014-15
98
Diawara Kaba Diawara
16/12/1975 Toulon 8 2001-02
99
Corona Miguel Ángel García Pérez-Roldán
12/02/1981 Talavera de la Reina 8 2012-13
100
Alberto Saavedra Alberto Saavedra Brazo
15/11/1971 Sevilla 8 1999-00
101
Pedro Pedro Santa Cecilia García
10/03/1984 Gijón 8 2007-08
102
Héctor Bosque Héctor Bosque Boix
16/08/1978 Alcañiz 8 2006-07
103
Iban Salvador Iván Salvador Edu
11/12/1995 L'Hospitalet de Llobregat 7 2017-18
104
Vadillo Álvaro Vadillo Cifuentes
12/09/1994 Puerto Real 7 2016-17
105
Puntas José Puntas Hidalgo
11/09/1976 Córdoba 7 1999-00
106
Pablo Sánchez Pablo Sánchez Alberto
24/01/1983 Cádiz 7 2010-11
107
Zafra Jorge Zafra Herrera
17/08/1978 Badajoz 7 2001-02
108
Budimir Ante Budimir
22/07/1991 Zenica 7 2018-19
109
Óscar Plano Óscar Plano Pedreño
11/02/1991 Móstoles 7 2016-17
110
Rodri Rodrigo Ríos Lozano
06/06/1990 Soria 7 2018-19
111
Ferreiro David Ferreiro Quiroga
01/04/1988 Ourense 7 2012-13
112
Delgado Juan Antonio Delgado Baeza
05/03/1993 Chillán 7 2017-18
113
Guayre Antonio Guayre Betancor Perdomo
23/04/1980 Las Palmas de Gran Canaria 7 2010-11
114
Villar Juan Villar Vázquez
19/05/1988 Cortegana 7 2016-17
115
Ifrán Diego Ifrán Sala
08/06/1987 Cerro Chato 7 2013-14
116
Méndez Antonio Méndez Méndez
07/02/1970 Sevilla 7 1997-98
117
Toedtli Mariano Ramón Toedtli Leones
23/03/1976 Córdoba 7 2006-07
118
Huegun Aitor Huegun Etxebarria
09/08/1972 Donostia/San Sebastián 7 1991-92
119
Biagini Leonardo Ángel Biagini
13/04/1977 Arroyo Seco 7 2006-07
120
Antonio Tomás Antonio Tomás González
13/01/1985 Torrelavega 7 2012-13
121
Sabino Sabino Sánchez Parra
14/02/1978 Los Santos de Maimona 7 2002-03
122
Núñez Miguel Ángel Núñez Acosta
06/04/1979 Las Palmas de Gran Canaria 7 2002-03
123
Toño Antonio Álvarez González
16/10/1960 Santander 7 1979-80
124
Ismael Ismael Santiago López López
27/02/1978 Jaén 7 2007-08
125
Diego Reyes Diego Reyes Muñoz
21/07/1979 Chiclana de la Frontera 7 2005-06
126
Vítor Pereira Vítor José Joaquim Pereira
27/08/1978 Vieira do Minho 7 2001-02
127
Irurzun Ismael Marchal Razquín
21/03/1975 Pamplona 7 2004-05
128
Irurzun Ismael Marchal Razquín
21/03/1975 Pamplona 7 2002-03
129
George Christer George
11/08/1979 Oslo 7 2003-04
130
Irurzun Ismael Marchal Razquín
21/03/1975 Pamplona 7 2003-04
131
Hervías Pablo Hervías Ruiz
08/03/1993 Logroño 7 2017-18
132
Gila Eloy Gila Marín
21/06/1988 Sabadell 7 2010-12
133
Dopico Manuel Ángel Dopico Blanco
13/07/1962 O Grove 7 1980-81
134
Dani Gómez Daniel Gómez Alcón
30/07/1998 Alcorcón 7 2019-20
135
Sousa Francisco David Sousa Franquelo
03/02/1980 Málaga 7 2004-05
136
Juan Carlos Juan Carlos Real Ruiz
15/03/1991 A Coruña 7 2017-18
137
Chimy Ávila Luis Ezequiel Ávila
06/02/1994 Rosario 7 2017-18
138
Sívori Arturo Igoroin Sanjurjo
14/09/1976 Vitoria-Gasteiz 7 2000-01
139
Kubalita José Antonio Berenguer de Haro
03/09/1961 Ceuta 7 1980-81
140
Moreno Antonio Fernández Benito
18/09/1979 Almería 7 2008-09
141
Zafra Jorge Zafra Herrera
17/08/1978 Badajoz 7 2001-02
142
Rípodas Francisco José Rípodas Oroz
13/09/1960 Pamplona 7 1979-80
143
Pedro Ríos Pedro Ríos Maestre
12/12/1981 Jerez de la Frontera 7 2006-07
144
Salillas Francisco Javier García Ruiz
07/01/1966 Alagón 7 2000-01
145
Juanlu Hens Juan Luis Hens Lorite
07/02/1984 Fuente Palmera 7 2008-09
146
Sandro Sandro Ramírez Castillo
09/07/1995 Las Palmas de Gran Canaria 7 2013-14
147
Jandro Alejandro Castro Fernández
27/02/1979 Mieres 7 2008-09
148
Rubén Reyes Rubén Reyes Díaz
05/01/1979 Gijón 7 2001-02
149
Lozano Raúl Lozano Marcos
25/01/1977 Salamanca 7 2002-03
150
Tiago Gomes Tiago Filipe Figueiras Gomes
18/08/1985 Vila Franca de Xira 7 2009-10
151
Vinícius Vinícius Vasconcelos Araújo
22/02/1993 João Monlevade 7 2016-17
152
Mario Moraes Mario Carlos Moraes Soares
03/03/1966 Filadélfia 7 1990-91
153
Mijatović Predrag Mijatović
19/01/1969 Podgorica 7 2002-03
154
Javi Moreno Javier Moreno Valera
10/09/1974 Silla 7 2007-08
155
Sendoa Sendoa Aguirre Basterretxea
31/12/1975 Erandio 7 2007-08
156
Bjelica Nenad Bjelica
20/08/1971 Osijek 7 1997-98
157
Del Pino Javier del Pino González
10/07/1980 Madrid 7 2013-14
158
Pina Ernesto Pérez Sabater
20/12/1959 Novelda 7 1979-80
159
Fukuda Kenji Fukuda
21/10/1977 Niihama 7 2006-07
160
Juanjo Juan José Serrano Macías
03/10/1981 Calamonte 7 2012-13
161
Miguélez David Miguélez Miguel
05/05/1981 Gijón 7 2012-13
162
Jofre Jofre Mateu González
24/01/1980 Alpicat 7 2011-12
163
Juan Juan Gabriel Martín Arranz
22/11/1960 Segovia 7 1981-82
164
Olavide Miguel Olavide Montes
05/03/1996 Pamplona 7 2017-18
165
Orlando Orlando Suárez Azofra
21/11/1972 Las Palmas de Gran Canaria 7 1999-00
166
Óscar González Óscar Javier González Marcos
12/11/1982 Salamanca 7 2011-12
167
Pozo Rafael Pozo Reinoso
25/04/1967 Barcelona 7 1995-96
168
Redondo Pablo Redondo Martínez
17/04/1982 Casinos 7 2012-13
169
Bolo Jon Andoni Pérez Alonso
05/03/1974 Bilbao 7 2004-05
170
Jonathan Pereira Jonathan Pereira Rodríguez
12/05/1987 Vigo 7 2015-16
171
Nono David González Plata
28/05/1991 Badajoz 7 2017-19
172
Jonathan Pereira Jonathan Pereira Rodríguez
12/05/1987 Vigo 7 2018-19
173
Momo Jerónimo Figueroa Cabrera
15/07/1982 Las Palmas de Gran Canaria 7 2007-08
174
Delporte Ludovic Delporte
06/02/1980 Sainte-Catherine-lès-Arras 7 2001-02
175
Setvalls Josep Setvalls Morera
20/08/1974 Navarcles 7 2001-02
176
Rennella Vincenzo Renato Rennella
08/10/1988 Saint-Paul-de-Vence 7 2012-13
177
Calle Antonio Sánchez de la Calle
14/10/1978 Madrid 7 2002-03
178
Borja Francisco de Borja Pérez-Peñas Díaz-Mauriño
01/04/1982 Madrid 7 2003-04
179
Cabarcos David Cabarcos González
07/02/1977 Oviedo 7 2002-03
180
Cristian Fernández Cristian Fernández Conchuela
22/12/1988 Guadalajara 7 2012-13
181
Eteki Yan Brice Eteki
26/08/1997 Yaoundé 7 2016-17
182
Chuli Manuel Jesús Vázquez Florido
25/01/1991 Huelva 7 2018-19
183
Pepe Domingo José Domingo Juárez Ramiro
03/07/1977 Madrid 7 2002-03
184
Pedro Pedro Santa Cecilia García
10/03/1984 Gijón 7 2007-08
185
Jaime Jaime Romero Gómez
31/07/1990 Valdeganga 7 2008-09
186
Sambade Carlos Sambade Zarzosa
19/02/1961 Palencia 7 1979-80
187
Podbrożny Jerzy Piotr Podbrożny
17/12/1966 Przemyśl 7 1996-97
188
Zamora José Antonio Zamora Abanades
16/03/1961 Barakaldo 7 1980-81
189
Salomão Diogo Ferreira Salomão
14/09/1988 Amadora 7 2011-12
190
Gerardo Gerardo García León
07/12/1974 Sevilla 7 1997-98
191
Díaz de Cerio Iñigo Díaz de Cerio Conejero
15/05/1984 Donostia/San Sebastián 7 2007-08
192
Juan Juan Díaz Prendes
28/06/1977 Gijón 7 2003-04
193
Dani Romera Daniel Romera Andújar
23/08/1995 Almería 7 2019-20
194
Fredi Alfredo Redondo Rebanal
1959 7 1979-80
195
Aitor García Aitor García Flores
25/03/1994 Gibraleón 7 2016-18
196
Redondo Pablo Redondo Martínez
17/04/1982 Casinos 7 2010-11
197
Calle Antonio Sánchez de la Calle
14/10/1978 Madrid 7 2002-03
198
Juanlu Juan Luis Gómez López
18/05/1980 Málaga 7 2002-03
199
Natalio Natalio Lorenzo Poquet
18/09/1984 Canals 7 2011-12
200
Ziganda José Ángel Ziganda Lakunza
01/10/1966 Larrainzar 7 1998-99
201
Ojeda Daniel Ojeda Saranova
03/12/1994 Las Palmas de Gran Canaria 7 2019-20
202
Diego Torres Diego Torres Rodríguez
19/09/1978 Valladolid 7 2005-06
203
Viqueira Emilio José Viqueira Moure
20/09/1974 Pontepedriña 7 2007-08
204
Samu Saiz Samuel Saiz Alonso
22/01/1991 Madrid 7 2019-20
205
Figueredo Diego Antonio Figueredo Matiauda
28/04/1982 Asunción 7 2004-05
206
Herrero José Luis Herrero Fernández
30/04/1961 Santander 7 1980-81
207
José José Luis Vegar Tebar
22/02/1975 Alicante 7 1998-99
208
Bixente Bixente Oyarzabal Odriozola
14/08/1964 Urrestilla 7 1993-94
209
Portillo Francisco Portillo Soler
13/06/1990 Málaga 7 2016-17
210
Rodri Roberto Rodríguez Jiménez
25/06/1974 Madrid 7 1995-96
211
Sarmiento Brian Óscar Sarmiento
20/04/1990 Rosario 7 2010-11
212
Aridai Aridai Cabrera Suárez
26/09/1988 Las Palmas de Gran Canaria 7 2018-19
213
Salvi Salvador Sánchez Ponce
30/03/1991 Sanlúcar de Barrameda 7 2016-17
214
Lobato Cristian Lobato Villegas
07/03/1989 Esparreguera 7 2015-16
215
Cedric Cedric Mabwati Gerard
08/03/1992 Kinshasa 7 2011-12
216
Brau Vicente Brau Martínez
24/09/1966 Alicante 7 1987-88
217
Montoro Ángel Montoro Sánchez
25/06/1988 Valencia 7 2008-09
218
Toni Villa Laureano Antonio Villa Suárez
07/01/1995 Lorquí 7 2017-18
219
Rodríguez Eduardo Rodríguez Fernández
08/06/1966 Sanlúcar de Barrameda 7 1994-95
220
Cazaurang Antonio Cazaurang Company
20/06/1961 Benetússer 7 1979-80
221
Iñigo Iñigo Vélez de Mendizabal Fernández de Garaialde
15/03/1982 Vitoria-Gasteiz 7 2009-10
222
Koné Mamadou Koné
25/12/1991 Bingerville 7 2015-16
223
Conde Carlos Conde Guardino
16/09/1961 Burriana 7 1979-80
224
David Sánchez David Sánchez Rodríguez
25/07/1982 Sevilla 7 2005-06
225
Benítez Ignacio Benítez Castañeda
09/12/1979 Huelva 6 2001-02
226
Granero Esteban Félix Granero Molina
02/07/1987 Pozuelo de Alarcón 6 2006-07
227
Soro Alberto Soro Álvarez
09/03/1999 Ejea de los Caballeros 6 2019-20
228
Susaeta Néstor Susaeta Jaurrieta
11/12/1984 Eibar 6 2017-18
229
Toti Daniel García Rodríguez
27/09/1987 Salamanca 6 2013-14
230
Lobos Frank Ronald Lobos Acuña
25/09/1976 Santiago de Chile 6 2001-02
231
Rípodas Francisco José Rípodas Oroz
13/09/1960 Pamplona 6 1979-80
232
Herrero Vicente Herrero Alonso
20/08/1966 Salamanca 6 1997-98
233
Míchel Miguel Ángel González Torres
24/10/1973 Padrón 6 1996-97
234
Moisés Moisés García León
10/07/1971 Sevilla 6 2003-04
235
Kalu Uche Kalu Tongololiki Mawakavamba Jawarapawara Uche
15/11/1982 Aba 6 2005-06
236
Rubén Navarro Rubén Navarro Méndez
06/06/1978 Sallent 6 2004-05
237
Jairo Morillas Jairo Morillas Rivero
02/07/1993 Gilena 6 2016-17
238
Gluščević Igor Gluščević
30/03/1974 Budva 6 1997-98
239
Rubén Navarro Rubén Navarro Méndez
06/06/1978 Sallent 6 2006-07
240
Cani Rubén Gracia Calmache
03/08/1981 Zaragoza 6 2012-13
241
Kiko Femenía Francisco Femenía Far
02/02/1991 Sanet y Negrals 6 2011-12
242
Kiko Femenía Francisco Femenía Far
02/02/1991 Sanet y Negrals 6 2015-16
243
Jofre Jofre Mateu González
24/01/1980 Alpicat 6 2002-04
244
Jofre Jofre Mateu González
24/01/1980 Alpicat 6 2012-13
245
Munteanu Cătălin Munteanu Constantín
26/01/1979 București 6 1999-00
246
Tuni Antoni Lluis Adrover Colom
14/06/1982 Sóller 6 2008-09
247
Cheryshev Dmitri Nikolayevich Cheryshev
11/05/1969 Gorki 6 2000-01
248
Airam Airam López Cabrera
21/10/1987 Puerto de la Cruz 6 2011-12
249
Fede Vico Federico Vico Villegas
04/07/1994 Córdoba 6 2016-17
250
Miguel Ángel Miguel Ángel Santana García
01/11/1953 Las Palmas de Gran Canaria 6 1984-85
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error